صفحه 120 از 165 ... 2070110118119120121122130 ...
نمایش نتایج: از 5,951 به 6,000 از 8221

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

875081
  1. بالا | پست 5951

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    البته قبل از دزدها، ظالمهای واقعی اونایی هستن که نمیخوان حق رو از باطل تشخیص بدن و زیر سایه دشمن بر علیه کشور خودشون حرف میزنن و حتی به نابودی و تجزیه شدن کشورشون راضی هستن.

و منظورشون از رسیدگی به فقرا فقط ساختن پیراهن عثمان از فقراست وگرنه عمراً اگه به فکر فقرا باشن، این حرفا رو میزنن چون بخشی از خوشگذرونیهاشون قیچی شده مثلا مسافرتی رو که با هواپیما میرفتن مجبورن با قطار برن، تازه اگه راس میگن فقرا که همیشه بودن و هستن چرا یه بار از خرج یه مسافرت ترکیه شون نگذشتن تا پولشو صرف فقرا کنن؟

هنوزم دیر نشده رسیدگی به فقرا توی این وضعیت جامعه دست پولدارا رو میبوسه بجای احتکار کردن بفرمایند کمک بنمایند.
    لابد کسی که حقو از باطل تشخیص نمیده منم و اون ادم آگاهه که هانی همه چی دانه هم تویی.
    تو خوبی که عاشق ولایت فقیه و سعید طوسی هسی تو خوبی که از کتک کاری های گشت ارشاد که مردمو بخاطر اعتقاداتشون کبود میکنن حمایت میکنی. اصن نور صورتت چشم ادمو اذیت میکنه بس که خوبی.
    خودتو انگار به خواب زدی یادت رفته اون مرد بابت گرون شدن پپراید به نماینده اش اعتراض کرد گفتن حرف نزن میکنیمت تو گونی؟یا هنوزم داری تو خواب و خیال سیر میکنی؟
    نماینده ها اصلا مردمو ادم حساب میکننن که مردم اصلا بخوان درخواستی کنن؟
    کسایی که ثروتشون رو خودشون با تلاش خودشون بدست میارن اختیار دارن هر جور که عشقشون میکشه خرج کنن قرار نیس کسی کیسه گدایی دست بگیره توقع داشته باشه بگه شما پول دارین باید به من فقیر هم بخشی از پولاتون رو بدین.
    ولی کسی مث سران حکومت که شما سنگشو به سینه میزنی از راه دزدی بیت المال پولدار شدهن و قضیه اش فرق داره که کار شما برعکسه اینا رو بیخیال شدی چسبیدی به مسخره کردن کسایی که خودشون کار کردن پول دراوردن.
    ویرایش توسط saba95 : 09-11-2018 در ساعت 01:09 PM

2. بالا | پست 5952

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

چقدر دلم گرفت همش چند روز نبودما.چقدر بده دوبارم باید برم

3. بالا | پست 5953

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    میزان امتیاز
    7

خدایا تورو به امام حسین ...

4. بالا | پست 5954

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

وقتی تاپیکارومیخونم دلزده و ناامیدونگران میشم اصلاهرچی که حس بدهست یهومیریزه تو وجودم.
    کاش دیگه نیام
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

5. بالا | پست 5955

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    لابد کسی که حقو از باطل تشخیص نمیده منم و اون ادم آگاهه که هانی همه چی دانه هم تویی.
    تو خوبی که عاشق ولایت فقیه و سعید طوسی هسی تو خوبی که از کتک کاری های گشت ارشاد که مردمو بخاطر اعتقاداتشون کبود میکنن حمایت میکنی. اصن نور صورتت چشم ادمو اذیت میکنه بس که خوبی.
    خودتو انگار به خواب زدی یادت رفته اون مرد بابت گرون شدن پپراید به نماینده اش اعتراض کرد گفتن حرف نزن میکنیمت تو گونی؟یا هنوزم داری تو خواب و خیال سیر میکنی؟
    نماینده ها اصلا مردمو ادم حساب میکننن که مردم اصلا بخوان درخواستی کنن؟
    کسایی که ثروتشون رو خودشون با تلاش خودشون بدست میارن اختیار دارن هر جور که عشقشون میکشه خرج کنن قرار نیس کسی کیسه گدایی دست بگیره توقع داشته باشه بگه شما پول دارین باید به من فقیر هم بخشی از پولاتون رو بدین.
    ولی کسی مث سران حکومت که شما سنگشو به سینه میزنی از راه دزدی بیت المال پولدار شدهن و قضیه اش فرق داره که کار شما برعکسه اینا رو بیخیال شدی چسبیدی به مسخره کردن کسایی که خودشون کار کردن پول دراوردن.
    خب شمام همه چیز دان باشید(البته اینکه آدم حواسش جمع باشه اسمش همه چیزدانی نیست اما شما دوس دارید اینطور فکر کنید) کسی جلوتونو نگرفته تازه راهنمایتونم میکنیم اما ترجیح میدید فقط حرف ماهواره و شبکه های اجتماعی رو تکرار کنید برامون.

مردم خودشون افرادی رو انتخاب میکنن که آدم حسابشون نکنن همون اول باید فکر اینجاهاشو میکردن ولی بازم اگه همه مردم یه خواسته مشترک داشته باشن نماینده ها مجبور میشن بهش عمل کنن و براش قانون درستو تصویب کنن.

خب شیعه نباید یه رهبر داشته باشه تا قوی بشه؟ مسلم بن عقیل خودش ولایت فقیه بود برای مردم کوفه، این برای کسی که خودشو شیعه میدونه باید الگو باشه. ولی شما که به این حرفا اعتقاد نداری پس حرف زدن در موردش بیفایده است.

احتکار کردن اسمش تلاشه؟ بلوکه کردن سرمایه کشور اسمش تلاشه؟ قرار نیست کسی کیسه دست بگیره قانون باید درست باشه و مالیات بگیره و صرف تولید و کارهای خیر کنه تا اقتصاد درست شه.

کسایی که من طرفدارشونم هیچ ثروتی ندارن، اونایی که ثروت دارن یه مشت نفوذی هستن که از دشمن خط میگیرن تا انقلابو بدنام کنن جالبه که چون عوام فریبانه حرف میزنن مردم راحت گولشونو میخورن.

تو گیر چیزای کوچیکی و اولویتها رو متوجه نمیشی، حاضری مسائل مهمو فدای مسائل جزئی بکنی.
    ویرایش توسط Experience : 09-11-2018 در ساعت 02:32 PM

6. بالا | پست 5956

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

خب شمام همه چیز دان باشید(البته اینکه آدم حواسش جمع باشه اسمش همه چیزدانی نیست اما شما دوس دارید اینطور فکر کنید) کسی جلوتونو نگرفته تازه راهنمایتونم میکنیم اما ترجیح میدید فقط حرف ماهواره و شبکه های اجتماعی رو تکرار کنید برامون.

مردم خودشون افرادی رو انتخاب میکنن که آدم حسابشون نکنن همون اول باید فکر اینجاهاشو میکردن ولی بازم اگه همه مردم یه خواسته مشترک داشته باشن نماینده ها مجبور میشن بهش عمل کنن و براش قانون درستو تصویب کنن.

خب شیعه نباید یه رهبر داشته باشه تا قوی بشه؟ مسلم بن عقیل خودش ولایت فقیه بود برای مردم کوفه، این برای کسی که خودشو شیعه میدونه باید الگو باشه. ولی شما که به این حرفا اعتقاد نداری پس حرف زدن در موردش بیفایده است.

احتکار کردن اسمش تلاشه؟ بلوکه کردن سرمایه کشور اسمش تلاشه؟ قرار نیست کسی کیسه دست بگیره قانون باید درست باشه و مالیات بگیره و صرف تولید و کارهای خیر کنه تا اقتصاد درست شه.

کسایی که من طرفدارشونم هیچ ثروتی ندارن، اونایی که ثروت دارن یه مشت نفوذی هستن که از دشمن خط میگیرن تا انقلابو بدنام کنن جالبه که چون عوام فریبانه حرف میزنن مردم راحت گولشونو میخورن.

تو گیر چیزای کوچیکی و اولویتها رو متوجه نمیشی، حاضری مسائل مهمو فدای مسائل جزئی بکنی.

ما اصلا ماهواره نمیبینیم تو خونه که من بخوام حرفای ماهواره رو تکرار کنم کلا واسه خودت میبری میدوزی.
    تو هنوز نفهمیدی رای مردم اهمیت نداره کسایی که میان روی کار همه با هم فکو فامیلن مث همون احمدی نزاد که کل فکو فامیلاشو اورده بود روی کار نظر مردم باد هوا هم نیس شما دلت خوشه ها.
    اگر میگم شما نمیفهمی بزرگترین دلیلش اینه برای عقاید دیگه و فرقه های دیگه احترام قائل نیسی جهان اول چندین ساله به این باور رسیده که ادما با عقاید مختلف شیعه سنی مسیحی و.. میتونن کنار هم زندگی کنن ولی ایران تنها کشور مسلمون تو دنیاست که فقط اعتقاد خودشو برتر میدونه و با بقیه عقاید به طرز فجیع برخورد میکنه چرا ادما نباید ازادی عقیده داشته باشن؟
    کسی که نمیتونه حتی یه جرئه مملکت رو از کثافت نجات بده غلط میکنه رهبری مملکت رو به عهده بگیره کسی که هیچ غلطی برای بهبود اوضاع نمیکنه بیجا میکنه به همیچین مقامی نایل بیاد.مگه کشورای دیگه دنیا که اینقدررر پیشرفت کردن از همه لحاظ مث کشور عقب مونده ایران رهبر دارن؟!!
    کسایی که شما طرفدارشونن ثروت ندارن؟عجب پس یه تحقیق راجب جناب رئیسی و پدر زنش علم الهدی که میخواسی انتخابات بهشون رای بدی بکنی بدک نیست.
    شما یه خط دور خودت کشیدی فقط از خودت حرف تراوش میکنی بدون اینکه ساده ترین واقعیت هارو ببینی انکارشون میکنی.
    یادته هیچ اطلاعی نداشتی من جریان سعید طوسی رو اون اوایل مطرح کردم تو گفتی هیچ مدرکی نیست واسه اینکه تجاوز کرد و اینجور رهبر رو توجیه کردی؟من بعدش واست مدرکاوردم که خود سعید طوسی اعتراف کرده اینکارو کرده بعد چون دیدی چیزی واسه گفتن نداری از بحث فرار کردی.الانم همینه فقط از خودت فلسفه میبافی و من هرقدرم برات مدرک بیارم مث جریان همون طوسی که اینقدر واضح بود انکار میکنی تا بگی نه من درست میگم عین متعصبای مذهبی.
    اصل نظام خرابه من تا بحال ندیدم هیچچچ کدوم از این افراد که شما قبولش داری برای بهتر شدن اوضاع ذره ای قدم بردارن.
    ویرایش توسط saba95 : 09-11-2018 در ساعت 03:36 PM

7. بالا | پست 5957

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

اینجا که هنوز دعواس...

8. بالا | پست 5958

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    اینجا که هنوز دعواس...
    سلام رامونا جووووونم عصر تابستونت بخیر حالت چطوووووره
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

9. بالا | پست 5959

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    سلام رامونا جووووونم عصر تابستونت بخیر حالت چطوووووره
    سلام عزیییزم
    قربونت برم خدا رو شکر خوبم، تو چطوری خانوم؟

10. بالا | پست 5960

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh banoo نمایش پست ها
    وقتی تاپیکارومیخونم دلزده و ناامیدونگران میشم اصلاهرچی که حس بدهست یهومیریزه تو وجودم.������
    کاش دیگه نیام
    تفریحی بیا خو

11. بالا | پست 5961

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

ما اصلا ماهواره نمیبینیم تو خونه که من بخوام حرفای ماهواره رو تکرار کنم کلا واسه خودت میبری میدوزی.
    تو هنوز نفهمیدی رای مردم اهمیت نداره کسایی که میان روی کار همه با هم فکو فامیلن مث همون احمدی نزاد که کل فکو فامیلاشو اورده بود روی کار نظر مردم باد هوا هم نیس شما دلت خوشه ها.
    اگر میگم شما نمیفهمی بزرگترین دلیلش اینه برای عقاید دیگه و فرقه های دیگه احترام قائل نیسی جهان اول چندین ساله به این باور رسیده که ادما با عقاید مختلف شیعه سنی مسیحی و.. میتونن کنار هم زندگی کنن ولی ایران تنها کشور مسلمون تو دنیاست که فقط اعتقاد خودشو برتر میدونه و با بقیه عقاید به طرز فجیع برخورد میکنه چرا ادما نباید ازادی عقیده داشته باشن؟
    کسی که نمیتونه حتی یه جرئه مملکت رو از کثافت نجات بده غلط میکنه رهبری مملکت رو به عهده بگیره کسی که هیچ غلطی برای بهبود اوضاع نمیکنه بیجا میکنه به همیچین مقامی نایل بیاد.مگه کشورای دیگه دنیا که اینقدررر پیشرفت کردن از همه لحاظ مث کشور عقب مونده ایران رهبر دارن؟!!
    کسایی که شما طرفدارشونن ثروت ندارن؟عجب پس یه تحقیق راجب جناب رئیسی و پدر زنش علم الهدی که میخواسی انتخابات بهشون رای بدی بکنی بدک نیست.
    شما یه خط دور خودت کشیدی فقط از خودت حرف تراوش میکنی بدون اینکه ساده ترین واقعیت هارو ببینی انکارشون میکنی.
    یادته هیچ اطلاعی نداشتی من جریان سعید طوسی رو اون اوایل مطرح کردم تو گفتی هیچ مدرکی نیست واسه اینکه تجاوز کرد و اینجور رهبر رو توجیه کردی؟من بعدش واست مدرکاوردم که خود سعید طوسی اعتراف کرده اینکارو کرده بعد چون دیدی چیزی واسه گفتن نداری از بحث فرار کردی.الانم همینه فقط از خودت فلسفه میبافی و من هرقدرم برات مدرک بیارم مث جریان همون طوسی که اینقدر واضح بود انکار میکنی تا بگی نه من درست میگم عین متعصبای مذهبی.
    اصل نظام خرابه من تا بحال ندیدم هیچچچ کدوم از این افراد که شما قبولش داری برای بهتر شدن اوضاع ذره ای قدم بردارن.
    اگه تمام دنیا همه عقاید رو قبول دارن چرا ما رو همینجور که هستیم قبول نمیکنن؟

اگه عقاید همه محترمه چرا عقیده ما محترم نباشه؟

نه این حرفا نیست ما به اونا کار نداریم اونا به ما کار دارن هر روز یه مشکل جدید میتراشن.

اونا میخوان که از ما برا خودشون برده بسازن و منابع کشورمونو غارت کنن حالا حرف زدنشون هرچقدرم میخواد به ظاهر متمدنانه و شیک باشه.

شما که از دزدی کردن هموطن خودت ناراحتی چرا از غارت شدن کشور به دست استعمار ناراحت نمیشی؟

تازه این چیزام نباشه بازم اونا به ملتهای دنیا کار دارن، جنگ راه میندازن تا اسلحه بفروشن، بیماری راه میندازن تا دارو بفروشن. اصلاً صحبت دین و عقیده نیست فقط صحبت پول و سودیه که از قِبَل این کارا بدست میارن و سرنوشت هیچ ملتی براشون ذره ای اهمیت نداره.

من و توی ایرانی اگه بتونیم یه کالا تولید کنیم به ضرر اوناست چون سودش نصیب ما میشه و اونا نمیخوان ما سود کنیم.

حالا شما میگین که اونا هر بلایی میخوان سر مردم دنیا و مخصوصاً مردم کشور خودمون دربیارن و هیچکسم هیچی بهشون نگه و جلوشون نایسته. اگه فکر میکنید اونا مشکلشون فقط با انقلابه سخت در اشتباهید.
    اونا میخوان این کشورو تجزیه کنن و به سودشون برسن.
    فکر میکنید کشورو دو دستی تقدیمشون کنیم رفاهمون تامین میشه؟اون موقع از چاله درمیایم میفتیم توی چاه.

الان به رهبر اعتراض میکنید اگه زیر چکمه بیگانه باشیم به کی اعتراض خواهید کرد؟
    هنوز از جنگ جهانی دوم 100 سال نگذشته، توی این کشور 9 میلیون نفر از گرسنگی مردن چون آذوقه و غلات کشور غارت شده بود، یکی از انگلیسیها توی خاطراتش نوشته مردم از شدت گرسنگی عین گوسفند میچریدن(علف میخوردن)، خب اون موقع کجا بود احترام به عقاید و انسانیت غربیها، مردم ایران کیو داشتن که شکایت کنن یا بهش غر بزنن بجای کمک کردن بهش؟
    این بار اگه دستشون به این کشور برسه گرسنگی کشیدن و زنده دراوردن کلیه کمترین جنایتشون در حق مردم خواهد بود.

با در نظر گرفتن این اولویتها من ترجیح میدم از حکومت دفاع کنم تا در نتیجه تونسته باشم از کشورم دفاع کنم وگرنه منم مشکلات داخلیو میدونم.

12. بالا | پست 5962

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

اگه تمام دنیا همه عقاید رو قبول دارن چرا ما رو همینجور که هستیم قبول نمیکنن؟

اگه عقاید همه محترمه چرا عقیده ما محترم نباشه؟

نه این حرفا نیست ما به اونا کار نداریم اونا به ما کار دارن هر روز یه مشکل جدید میتراشن.

اونا میخوان که از ما برا خودشون برده بسازن و منابع کشورمونو غارت کنن حالا حرف زدنشون هرچقدرم میخواد به ظاهر متمدنانه و شیک باشه.

شما که از دزدی کردن هموطن خودت ناراحتی چرا از غارت شدن کشور به دست استعمار ناراحت نمیشی؟

تازه این چیزام نباشه بازم اونا به ملتهای دنیا کار دارن، جنگ راه میندازن تا اسلحه بفروشن، بیماری راه میندازن تا دارو بفروشن. اصلاً صحبت دین و عقیده نیست فقط صحبت پول و سودیه که از قِبَل این کارا بدست میارن و سرنوشت هیچ ملتی براشون ذره ای اهمیت نداره.

من و توی ایرانی اگه بتونیم یه کالا تولید کنیم به ضرر اوناست چون سودش نصیب ما میشه و اونا نمیخوان ما سود کنیم.

حالا شما میگین که اونا هر بلایی میخوان سر مردم دنیا و مخصوصاً مردم کشور خودمون دربیارن و هیچکسم هیچی بهشون نگه و جلوشون نایسته. اگه فکر میکنید اونا مشکلشون فقط با انقلابه سخت در اشتباهید.
    اونا میخوان این کشورو تجزیه کنن و به سودشون برسن.
    فکر میکنید کشورو دو دستی تقدیمشون کنیم رفاهمون تامین میشه؟اون موقع از چاله درمیایم میفتیم توی چاه.

الان به رهبر اعتراض میکنید اگه زیر چکمه بیگانه باشیم به کی اعتراض خواهید کرد؟
    هنوز از جنگ جهانی دوم 100 سال نگذشته، توی این کشور 9 میلیون نفر از گرسنگی مردن چون آذوقه و غلات کشور غارت شده بود، یکی از انگلیسیها توی خاطراتش نوشته مردم از شدت گرسنگی عین گوسفند میچریدن(علف میخوردن)، خب اون موقع کجا بود احترام به عقاید و انسانیت غربیها، مردم ایران کیو داشتن که شکایت کنن یا بهش غر بزنن بجای کمک کردن بهش؟
    این بار اگه دستشون به این کشور برسه گرسنگی کشیدن و زنده دراوردن کلیه کمترین جنایتشون در حق مردم خواهد بود.

با در نظر گرفتن این اولویتها من ترجیح میدم از حکومت دفاع کنم تا در نتیجه تونسته باشم از کشورم دفاع کنم وگرنه منم مشکلات داخلیو میدونم.
    حرفم اینه کسایی که لیاقت ندارن مواظب اوضاع کشور باشن بیجا میکنن سمت های حکومتی بگیرن.کشور ما دست یه عده مغرور و خودخواه و بیلیاقته.شما وقتی کار به جای باریک برسه از گرسنگی بمیری سر عقل میایی اون موقع که شکنجه شدی اتیشت روشن میشه.شما الان مجردی وقتی شدی مثل اون بنده خدا که از سر نداری خودشو جلو زنو بچش اتیش زن تهش بجای همدردی گفتن مشکل روانی داره میفهمیدی حکومت چیه کشور رو کیا دارن اداره میکنن.
    اینا اگر لیاقت داشتن بجای اینکه جلوی دزدی ها رو بگیرن به نخبه ها امکانات میدادن طوری که کشور حدااااقل بتونه پوشک تولید کنه ولی چکار میکنن واسه کشور؟به نخبه ها امکانات میدن؟اینا که میان زر زر میکنن میگن سال خودکفایی هستش چرا هیچ غلطی واسه خود کفایی نمیکنن؟چرا امکانات نمیدن که کشور بتونه مستقل بشه؟اهان اره این پولا میره تو جیب اقازاده که بچه هاشون تو خارج و کشور نجس تحصیل کنن و بهترین زندگیو داشته باشن.کسی که نمیتونه اوضاع کشور سر و سامون بده غلط میکنه سی سال حکومت کنه.
    حداقل سمتشو بده به یه ادم دیگه.اینقدر غرور نداشته باشه.
    ویرایش توسط saba95 : 09-13-2018 در ساعت 11:15 PM

13. بالا | پست 5963

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    میزان امتیاز
    6

ای که دستت میرسد کاری بکن

14. بالا | پست 5964

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37520
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. بزرگی میگه لیاقت هر مردمی اون حکومتیه که بالاسرشونه. به نظر من تا وقتی وضعیت فرهنگی اجتماعی .... مردم به این شکله انتظاری نباید داشت مملکت گلستان بشه. اصلاحات باید از پایین به بالا شکل بگیره نه برعکس. تا وقتی سطح سرانه مطالعه مردم انقدر پایین و نازله نباید انتظاری داشت.

15. 2 کاربران زیر از امیر فاتحی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 5965

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

حرفم اینه کسایی که لیاقت ندارن مواظب اوضاع کشور باشن بیجا میکنن سمت های حکومتی بگیرن.کشور ما دست یه عده مغرور و خودخواه و بیلیاقته.شما وقتی کار به جای باریک برسه از گرسنگی بمیری سر عقل میایی اون موقع که شکنجه شدی اتیشت روشن میشه.شما الان مجردی وقتی شدی مثل اون بنده خدا که از سر نداری خودشو جلو زنو بچش اتیش زن تهش بجای همدردی گفتن مشکل روانی داره میفهمیدی حکومت چیه کشور رو کیا دارن اداره میکنن.
    اینا اگر لیاقت داشتن بجای اینکه جلوی دزدی ها رو بگیرن به نخبه ها امکانات میدادن طوری که کشور حدااااقل بتونه پوشک تولید کنه ولی چکار میکنن واسه کشور؟به نخبه ها امکانات میدن؟اینا که میان زر زر میکنن میگن سال خودکفایی هستش چرا هیچ غلطی واسه خود کفایی نمیکنن؟چرا امکانات نمیدن که کشور بتونه مستقل بشه؟اهان اره این پولا میره تو جیب اقازاده که بچه هاشون تو خارج و کشور نجس تحصیل کنن و بهترین زندگیو داشته باشن.کسی که نمیتونه اوضاع کشور سر و سامون بده غلط میکنه سی سال حکومت کنه.
    حداقل سمتشو بده به یه ادم دیگه.اینقدر غرور نداشته باشه.
    میدونی کلا مشکل چیه ما توی این کشور آدم نرمال نداریم که بچسبه به کار خودش و صادقانه کار کنه یعنی هم مردم اینجورن و هم مسئولین.

هر کسیم بخواد کار کنه بقیه نمیذارن و خار چشم بقیه میشه.

17. بالا | پست 5966

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر فاتحی نمایش پست ها
    سلام. بزرگی میگه لیاقت هر مردمی اون حکومتیه که بالاسرشونه. به نظر من تا وقتی وضعیت فرهنگی اجتماعی .... مردم به این شکله انتظاری نباید داشت مملکت گلستان بشه. اصلاحات باید از پایین به بالا شکل بگیره نه برعکس. تا وقتی سطح سرانه مطالعه مردم انقدر پایین و نازله نباید انتظاری داشت.

این حکومت فرهنگ مردمو خراب کرده وگرنه ایرانیا کی اینقدر دوره ی شاه بیفرهنگ بودن؟
    دورهی شاه رسم بود مرد دست یه زن رو ببوسه .مادرم میگفت توی اتوبوس اگر زنی وایساده بود مرد جاشو میداد که بشینه.ولی الان چی چقدر زن رو تو جامعه تحقیر میکنن چه توی رانندگی چه ادب و نزاکت و نه تنها احترام نمیذارن بلکه بی احترامی هم میکنن.همین دیروز بود من کمر درد داشتم یه مسیری پیاده رفته بودم اتوبوس که اومد قسمت زنونه پر بود قسمت مردا نشستم که یه مرده اومد گفت شما زنها میایین قسمت ما میشینید گناه داره و فلان.جمهوری اسلامی گند زده به فرهنگ مردم با عقاید خشک و متحجرش.
    اره درست میفرمایید لیاقت ادمایی امثال جناب تجربه و که سرسختانه از این حکومت حمایت میکنن همینه که زیر سلطه اینا زندگی کنن تا ابد مجرد بمونن نتونن حتی حداقل امکانات و حداقل لذت هارو داشته باشن ولی خود کسایی که حاکمن بهترین زندگی ها رو داشته باشن وقتی هم جنگ بشه خودشون برن کانادا و امثال تجربه بمونن از بین برن.
    ویرایش توسط saba95 : 09-14-2018 در ساعت 01:29 PM

18. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 5967

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

دانلود تلاوت مجلسی آیه 7 سوره حجرات - استاد عبدالباسط

وَلَٰكِنَّ اللَّهَ حَبَّبَ إِلَيْكُمُ الْإِيمَانَ وَزَيَّنَهُ فِي قُلُوبِكُمْ وَكَرَّهَ إِلَيْكُمُ الْكُفْرَ وَالْفُسُوقَ وَالْعِصْيَانَ ۚ

و لیکن خدا مقام ایمان را محبوب شما گردانید و در دلهاتان نیکو بیاراست و کفر و فسق و معصیت را زشت و منفور در نظرتان ساخت
    ویرایش توسط Experience : 09-15-2018 در ساعت 02:24 PM

20. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 5968

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

خدایا خیلی دوست دارم هیچ وقت تنهام نزار . ..
    نمیخام به آینده فکر کنم چون همیشه اونو به تو سپردم خودت کمکم کن
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

22. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 5969

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    من بدبخت 33تا
    هر که بامش بیش برفش بیشتر

الان شد 34 تا

24. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 5970

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

کسی که در امور کوچک صداقت ندارد در امور بزرگ قابل اطمینان نیست. « آلبرت اینشتین »

26. بالا | پست 5971

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    میزان امتیاز
    6

ای جان و دل ماااااااا
    بررررررس به محفلللللل مااااااااا
    ای که جان و پری داریییییییی
    نبینیم که غم گذاریییییییی

27. بالا | پست 5972

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

خدایا آخه این چه دنیای کثیفیه که آدمای ظالم روز به روز قویتر میشن و ظلمشون بیشتر...
    یه بلایی نازل کن از دم نابود کنه همشونو...
    خسته شدیم ...

28. 2 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 5973

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

خدایا آخه این چه دنیای کثیفیه که آدمای ظالم روز به روز قویتر میشن و ظلمشون بیشتر...
    یه بلایی نازل کن از دم نابود کنه همشونو...
    خسته شدیم ...
    ...
    پاکیدمش
    ویرایش توسط heh_heh : 09-28-2018 در ساعت 06:27 PM

30. 3 کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 5974

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    خدایا خیلی دوست دارم هیچ وقت تنهام نزار . ..
    نمیخام به آینده فکر کنم چون همیشه اونو به تو سپردم خودت کمکم کن
    ...
    پاکیدمش
    ویرایش توسط heh_heh : 09-28-2018 در ساعت 06:28 PM

32. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 5975

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    اشتباه می کنی... آخر و عاقبت اونایی که آینده شونو به دست خدا سپردن نگاه کن... به نظر میاد خدا با این موضوع مشکل داره و هرکی آینده شو به خدا میسپاره با اشد مجازات روبرو میشه... بهتره خودمون برای آینده مون تصمیم بگیریم و اگر مشکلی پیش اومد وقت خدا رو بگیریم نه اینکه بگیم خدایا تو بیا جای من بازی کن...
    دمت گرم حرف درست رو زدی

34. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 5976

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

اشتباه می کنی... آخر و عاقبت اونایی که آینده شونو به دست خدا سپردن نگاه کن... به نظر میاد خدا با این موضوع مشکل داره و هرکی آینده شو به خدا میسپاره با اشد مجازات روبرو میشه... بهتره خودمون برای آینده مون تصمیم بگیریم و اگر مشکلی پیش اومد وقت خدا رو بگیریم نه اینکه بگیم خدایا تو بیا جای من بازی کن...
    اینکه خودمون باید حداکثر تلاشمونو بکنیم و بعد نتیجه رو به خدا بسپاریم که حرفی نیست اونایی که تلاش نمیکنن و همش از خدا توقع دارن خب هیچ تغییری تو زندگیشون نمیوفته .
    ولی منظوره من بیشتر این بود که زمان حالو ازدست ندیم چرا که واقعا فکر کردن به اینده ای که نامشخصه فقط فکرو روحو جسمو افسرده و خسته میکنه
    امضای ایشان

36. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 5977

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام عزیییزم
    قربونت برم خدا رو شکر خوبم، تو چطوری خانوم؟
    سلام به روی ماهت خب خداروشکر منم خوبم چه خبراااا خاله نشدم ؟ تو فکرت بودم
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

38. بالا | پست 5978

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

‏به اعتقادات من احترام بذار
    ولی اگه از اسلام برگردی خونت حلاله
    اگه مشروب بخوری شلاق میخوری
    اگه حجابت رعایت نکنی گشت ارشاد میگردت
    اگه طرفدار دین دیگه باشی حق مراسم مذهبی نداری تو کشورم
    حق نداری به دین من بی احترامی کنی
    ولی من طبق امر به معروف،نهی منکر میتونم تو زندگی تو گوه بخورم

39. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 5979

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    میزان امتیاز
    6

اینکه خودمون باید حداکثر تلاشمونو بکنیم و بعد نتیجه رو به خدا بسپاریم که حرفی نیست اونایی که تلاش نمیکنن و همش از خدا توقع دارن خب هیچ تغییری تو زندگیشون نمیوفته .
    ولی منظوره من بیشتر این بود که زمان حالو ازدست ندیم چرا که واقعا فکر کردن به اینده ای که نامشخصه فقط فکرو روحو جسمو افسرده و خسته میکنه
    این جمله
    فکر کردن به اینده ای که نامشخصه فقط فکرو روحو جسمو افسرده و خسته میکنه
    خیلی خوشگل بود
    تنکیو

41. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 5980

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    این جمله
    فکر کردن به اینده ای که نامشخصه فقط فکرو روحو جسمو افسرده و خسته میکنه
    خیلی خوشگل بود
    تنکیو
    خواهش میکنم اخه یه مدت همش درگیر این سوال بودم که حالا آیندم چی میشه؟!!! هنگ کرده بودم همش اهنگ غم انگیز بعد دیدم هر روز یه ناراحتی و استرس و برنامه هامو انجام نمیدمو و اضافه ترم میشه اخرش گفتم بدترین حالتش اینه که من میمیرم خب حالا تا اون موقع دو راه دارم یا حداقل تو این مدت مفید باشم یا بی استفاده . آینده هم که غیر قابل پیش بینی هست و اون چیزی که در اراده منه همین کارهایی هست که میتونم انجام بدم پس تا وقت دارم حداقل برای رسیدن به ارزوهام تلاش کنم همین تلاش کردناس که باعث میشه که حداقل از خودم راضی باشم و عذاب وجدان نداشته باشم
    ویرایش توسط eli2 : 09-26-2018 در ساعت 09:52 AM
    امضای ایشان

43. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 5981

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

سلام بچه ها کجا هسید چرا اینقدر تنبل شدین ؟ اصلا پست نمیزارید حواسم بهتون هستا
    امضای ایشان

45. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 5982

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

جدیدا اینجارو که میبینم اولین چیزیکه به ذهنم میاد قبرستان بقیع هست...

چه تشبیه و حس زیبا و نوستالژیکی واقعا...

47. بالا | پست 5983

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

سلام بچه ها کجا هسید چرا اینقدر تنبل شدین ؟ اصلا پست نمیزارید حواسم بهتون هستا
    تیراندازی شده همه رفتن تو سنگر

48. بالا | پست 5984

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    میزان امتیاز
    7

هععییی روزگارررررر...

49. بالا | پست 5985

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

تیراندازی شده همه رفتن تو سنگر
    من میترسم
    امضای ایشان

50. بالا | پست 5986

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

من میترسم
    نترسید تا اون سرباز هست هیچ خانمی طوریش نمیشه

51. بالا | پست 5987

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39332
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

گله و شکایت از بسیاری از کاربرای اینجا

52. بالا | پست 5988

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

بعد هی بگین برابری جنسیتی، پس چرا وقتی تیراندازی میشه پشت آقایون مخفی میشین؟

تازه روسریتونم که میفته دست میذارید رو موهاتون که دیده نشن، حالا هی هشتک #نه_به_حجاب بزنید

حالا دیدین طبق فطرت آقایون قویترن و مسئولیت محافظت رو دوششونه، همین چیزاست که باعث شده مسئولیت خانواده به عهده مرد باشه.

زنهای ایرانی پاکی و حیا تو ذاتشونه، هیچکس نمیتونه اینو ازشون بگیره.

53. بالا | پست 5989

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

بعد هی بگین برابری جنسیتی، پس چرا وقتی تیراندازی میشه پشت آقایون مخفی میشین؟

تازه روسریتونم که میفته دست میذارید رو موهاتون که دیده نشن، حالا هی هشتک #نه_به_حجاب بزنید

حالا دیدین طبق فطرت آقایون قویترن و مسئولیت محافظت رو دوششونه، همین چیزاست که باعث شده مسئولیت خانواده به عهده مرد باشه.

زنهای ایرانی پاکی و حیا تو ذاتشونه، هیچکس نمیتونه اینو ازشون بگیره.
    ...
    پاکیدمش

54. 2 کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 5990

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

یه بنده‌خدایی بود به نام شریعتی... فرت و فرت سیگار میکشید و ازین حرفا زیاد میزد... آخرش حرفاش نه بدرد خودش خورد نه به درد دیگران... نظر دادن راجع به خانم‌ها که تا حالا حسشون رو حس نکردی اشتباهه... خودشون باید بگن چی میخوان چی نمی خوان... نمیشه آشی بپزی که خودت قرار نیست بخوریش...
    اصولاً حرف رو باید گفت حتی اگه کسی پیدا نشه درکش کنه.

نمیدونم چه برداشتی از حرفام کردین حرف من در مورد اصل فطرت مرد و زن بود. شاید به فرض ما آقایون ندونیم خانمها حسشون چیه و چرا یه واکنش خاص رو بروز میدن اما حس و واکنشهای جنس مرد رو که خوب میشناسیم وقتی از یه خانم حمایت میکنیم یعنی این فطرت ماست و طبق این فطرت اکثر خانمها قبول دارن تحت حمایت ما آقایون باشن چیزی که موقع خطر کاملاً بروز پیدا میکنه و دیده میشه، البته این وسط ممکنه افرادی بخوان خلاف فطرت عمل کنن که میل خودشونه.

منظورتو از نخوردن آش نفهمیدم یعنی میگی موقع خطر آقایون پشت سر خانمها مخفی بشن؟ خب این خلاف فطرت مردهاست.

56. بالا | پست 5991

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چه برداشتی از حرفام کردین حرف من در مورد اصل فطرت مرد و زن بود. شاید به فرض ما آقایون ندونیم خانمها حسشون چیه و چرا یه واکنش خاص رو بروز میدن اما حس و واکنشهای جنس مرد رو که خوب میشناسیم وقتی از یه خانم حمایت میکنیم یعنی این فطرت ماست و طبق این فطرت اکثر خانمها قبول دارن تحت حمایت ما آقایون باشن چیزی که موقع خطر کاملاً بروز پیدا میکنه و دیده میشه، البته این وسط ممکنه افرادی بخوان خلاف فطرت عمل کنن که میل خودشونه.

منظورتو از نخوردن آش نفهمیدم یعنی میگی موقع خطر آقایون پشت سر خانمها مخفی بشن؟ خب این خلاف فطرت مردهاست.
    ...
    پاکیدمش

57. بالا | پست 5992

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

خانم‌ها پشت آقایون قایم میشن؟ الان به نظرت داری از یه قانون طبیعی صحبت می‌کنی؟ این چیزیه که بهش رسیدی و با اتکا به اون میخوای چیزای دیگه رو هم ثابت کنی؟
    شاید حرفاتو داری به شوخی میگی... ولی به قول معروف: ما شوخی شوخی به گنجشک‌ها سنگ می‌زنیم ولی اونا جدی جدی می‌میرن...
    این مطلب‌هایی که میگی و از نظر خودت محکم و ثابت شده ست... قوانین جنگله...
    ما نمی‌خوایم تو جنگل زندگی کنیم... داریم تو قرن 21 و در شهرها زندگی میکنیم... اگر یک پیرزن نتونه به تنهایی از حق خودش دفاع کنه... فاتحۀ تمام مردای اون شهرو باید خوند... توزیع قدرت، برابری، احترام به حقوق متقابل و... اینا چیزاییه که باید بهشون رسید... یا شاید ترجیح میدی دنیا با قوانین جنگل اداره بشه تا بتونی به خودت افتخار کنی...
    بحث فطرت اولیه انسانی که من ازش حرف میزنم یه چیزه، حق و حقوق قانونی که شما ازش حرف میزنی یه چیز دیگست.

حتی اگه در قرن 46 و شهر فضایی زندگی کنیم بازم فطرت زن اینه که حامی و تکیه گاه میخواد، زنها عواطف بیشتری دارن. زنها هستن که آغوش و بغل و محبت میخوان.

و البته دنیا که در جاهلیت مدرن هست و با قانون جنگل اداره میشه فقط ظاهرشو با به اصطلاح روشنفکری بتونه کاری کردن، یعنی بخوایم یا نخوایم توی جنگل زندگی میکنیم.

در ضمن افکار پریشان خودتونو به من نسبت ندین و سعی کنین حرفی که میزنم رو اول درست متوجه بشین بعد جواب بدین. محض اطلاعتون بنده از معدود افرادی هستم که واقعاً و صادقانه به حقوق متقابل افراد اعتقاد دارم و پایبندم. نه حق کسی رو میخورم و نه اجازه میدم حقمو بخورن. تا جایی که بتونم از حق بقیه هم دفاع میکنم. من تمام تلاشم اینه که دنیا از این جاهلیت مدرن و جنگل بودنش رها بشه(بعد شما میای میگی میخوام دنیا جنگل باشه از کجای حرفم اینو برداشت کردین؟) و همیشه در همه بحثهام این قضیه کاملاً مشخصه و بقیه هستن که جنگل رو با شهر فضایی اشتباه گرفتن و بهش دل بستن و ازش توقع آرامش دارن. پس خواهشاً کسی افکار خودشو قاطی حرفام نکنه و نتیجه های عجیب نگیره.
    ویرایش توسط Experience : 09-27-2018 در ساعت 09:33 PM

58. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 5993

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

کلا همیشه عادت داری قیمه ها رو بریزی تو ماست ها.همه چیو اصلا با هم قاطی میکنی کلا سیستمت اینجوریه.
    برابری جنسیت چه ربطی به این چیزا داره؟
    الان مثلا خواسی بگی زنها ضعیفن مردا قوی؟تو مهد کودک خیلی شعر پسرا شیرن رو واست خوندن روت تاثیر گذاشته.
    هوفففففف
    ویرایش توسط saba95 : 09-27-2018 در ساعت 09:43 PM

60. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 5994

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

کلا همیشه عادت داری قیمه ها رو بریزی تو ماست ها.همه چیو اصلا با هم قاطی میکنی کلا سیستمت اینجوریه.
    برابری جنسیت چه ربطی به این چیزا داره؟
    الان مثلا خواسی بگی زنها ضعیفن مردا قوی؟تو مهد کودک خیلی شعر پسرا شیرن رو واست خوندن روت تاثیر گذاشته.
    هوفففففف
    خب آره مردها قویترن منتها منظورم اینه این قوی بودن باید بصورت پناه و حمایت و محبت استفاده بشه و نه بصورت زورگویی.

مگه خانمها چی میخوان غیر از کمی اخلاق خوش و محبت؟

اینجوری زندگیا شیرین میشه.

62. بالا | پست 5995

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

خب آره مردها قویترن منتها منظورم اینه این قوی بودن باید بصورت پناه و حمایت و محبت استفاده بشه و نه بصورت زورگویی.

مگه خانمها چی میخوان غیر از کمی اخلاق خوش و محبت؟
    خب تو مملکتی که تو داری ازش حمایت میکنی که برعکس اینه.قدرت شده وسیله زورگویی
    تو که حامی زور هستی
    ویرایش توسط saba95 : 09-27-2018 در ساعت 09:43 PM

63. بالا | پست 5996

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

خب تو مملکتی که تو داری ازش حمایت میکنی که برعکس اینه.قدرت شده وسیله زورگویی
    تو که حامی زور هستی
    خب این ربطی به خانواده ها نداره.

در مورد مملکت هنوز انقلاب به ثمر نرسیده، وسط راهیم سختیها زیاد شده.

نه من فقط آخر کار رو میبینم وقتی انقلاب به ثمر برسه و آدمهای درستکار به مسئولیت برسن، مطمئن باشید دنیای بهتری خواهیم داشت.
    ویرایش توسط Experience : 09-27-2018 در ساعت 09:50 PM

64. بالا | پست 5997

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نه من فقط آخر کار رو میبینم وقتی انقلاب به ثمر برسه و آدمهای درستکار به مسئولیت برسن، مطمئن باشید دنیای بهتری خواهیم داشت.
    تا وقتی اینا هستن وضع نه تنها بهتر نمیشه روز به روز بدترم میشه حالا صبر کن اگر مردم ایران به قحطی و فلاکت نیفتادن.
    انقلاب میدونی کی به ثمر میرسه زمانی که مردم از قحطی به جون هم بیفتن و اقازاده ها و کسایی که شما ازشون طرفداری میکنی برن کانادا و امریکا .
    کسی که مملکت رو اداره میکنه نفس خودش از جای گرم درمیاد خودش مشکلی نداره واسه همین میگه تحریما رو ما اثری نداره و اصلا غرورشون اجازه نمیده بخاطر وضع فلاکت بار مردمشون مذاکره کنن چون خودشون طعم بدبختی رو نچشیدن.مردم خودمون دارن این وسط فلج غرور یه عده میشن.

65. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 5998

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    حالا آدمهای پاک لابد رییسی یا جلیلی بیان رو کار بهشت خواهد شد؟
    تیمی که شما درباره اش حرف میزنی تقریبا همان وزراء احمدی نژاد هستند که هشت سال امتحان پس دادند بهشت موعودتان را به ما عرضه نکردند
    ضمنا 40 سال از انقلاب می گذره هی گفتند فردا بهتر خواهد شد امروز ما همان فردایی بود که وعده میدادند
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

67. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 5999

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

بحث فطرت اولیه انسانی که من ازش حرف میزنم یه چیزه، حق و حقوق قانونی که شما ازش حرف میزنی یه چیز دیگست.

حتی اگه در قرن 46 و شهر فضایی زندگی کنیم بازم فطرت زن اینه که حامی و تکیه گاه میخواد، زنها عواطف بیشتری دارن. زنها هستن که آغوش و بغل و محبت میخوان.

و البته دنیا که در جاهلیت مدرن هست و با قانون جنگل اداره میشه فقط ظاهرشو با به اصطلاح روشنفکری بتونه کاری کردن، یعنی بخوایم یا نخوایم توی جنگل زندگی میکنیم.

در ضمن افکار پریشان خودتونو به من نسبت ندین و سعی کنین حرفی که میزنم رو اول درست متوجه بشین بعد جواب بدین. محض اطلاعتون بنده از معدود افرادی هستم که واقعاً و صادقانه به حقوق متقابل افراد اعتقاد دارم و پایبندم. نه حق کسی رو میخورم و نه اجازه میدم حقمو بخورن. تا جایی که بتونم از حق بقیه هم دفاع میکنم. من تمام تلاشم اینه که دنیا از این جاهلیت مدرن و جنگل بودنش رها بشه(بعد شما میای میگی میخوام دنیا جنگل باشه از کجای حرفم اینو برداشت کردین؟) و همیشه در همه بحثهام این قضیه کاملاً مشخصه و بقیه هستن که جنگل رو با شهر فضایی اشتباه گرفتن و بهش دل بستن و ازش توقع آرامش دارن. پس خواهشاً کسی افکار خودشو قاطی حرفام نکنه و نتیجه های عجیب نگیره.
    ...
    پاکیدمش
    ویرایش توسط heh_heh : 09-28-2018 در ساعت 06:29 PM

69. 2 کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 6000

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

تا وقتی اینا هستن وضع نه تنها بهتر نمیشه روز به روز بدترم میشه حالا صبر کن اگر مردم ایران به قحطی و فلاکت نیفتادن.
    انقلاب میدونی کی به ثمر میرسه زمانی که مردم از قحطی به جون هم بیفتن و اقازاده ها و کسایی که شما ازشون طرفداری میکنی برن کانادا و امریکا .
    کسی که مملکت رو اداره میکنه نفس خودش از جای گرم درمیاد خودش مشکلی نداره واسه همین میگه تحریما رو ما اثری نداره و اصلا غرورشون اجازه نمیده بخاطر وضع فلاکت بار مردمشون مذاکره کنن چون خودشون طعم بدبختی رو نچشیدن.مردم خودمون دارن این وسط فلج غرور یه عده میشن.
    تحریم چه اثری داشته؟ پس چرا رو عراق و سوریه اثر نداره؟ چرا ارزش پول اونا کم نمیشه؟

ما مشکلات اساسیمون از داخله اما نه اونجوری که شما میگید.

تازگیا شبکه من و تو داره به مردم احتکار یاد میده و باعث شده کلمات جدیدی مثل «خوداحتکاری» خلق بشه. یه عکس دیدم طرف تعداد زیادی روغن مایع خریده بود. یکی نیست بگه تو که حالیت نیست خرید مازاد بر نیاز تو این وضعیت حرامه، لااقل یه چیزی بخر که خوردنش باعث نشه سکته کنی.

مذاکره چیزی نداره برامون غیر از بدبختی. میخوان خلع سلاحمون کنن بعد با خیال راحت بزنن. وقتی هم بزنن موافق و مخالف ولایت فقیه رو با هم میزنن. پس صحبت غرور شخصی نیست، صحبت عزت نفس ملیه. هیچ آدم عاقلی سلاحشو به دشمنش تحویل نمیده. عزت نفس یعنی اینکه اگه زدنت بزنیشون.

صفحه 120 از 165 ... 2070110118119120121122130 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد