نمایش نتایج: از 1 به 46 از 46

موضوع: به طلسم بسته شدن بخت اعتقاد دارید ؟

10735
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

Lightbulb به طلسم بسته شدن بخت اعتقاد دارید ؟

سلام دوستان عزیزم حال و روزتون خوش ان شالله

بچه ها من خیلی درباره طلسم کردن و بسته شدن بخت خوندم خیلی جاها پرسیدم
    ولی بازهم یه معماء تو ذهنم من حتی تو سایتهای معتبر پرسش و پاسخ مذهبی هم این سوال رو پرسیدم

اما قانع نشدم...

میگن حتی اعتقاد به اینک طلسم وجود داره گناهه

اینکه خدا اجازه بده شخصی با کمک گرفتن اجنه و یا حتی شیطان آدمی رو طلسم کنه و بختی رو ببنده امکان نداره...

از خیلی بزرگا پرسیدم که میگفتن نه و حتی اقدام برای شکستن گناه و کمک گرفت از یه ادمی که با شیطان

و اجنه ارتباط داره گناهه و ممکن عواقب بدی داشته باشه اما همشون انتهای حرفشون گفتن

ولی خب اگر چنین فکر میکنین پیش دعا نویس برید و با دعا پناه به خدا ببرید و وجودتونو مبرا کنید
    از هر طلسمی..

1.اینکه مگه نمیگن وجود نداره پس چرا میگن اگر چنین چیزی هست پیش دعانویس برید تا از قدرت خدا کمک بگیره
    برای باز کردن طلسم نه از قدرت شیطان؟؟؟؟

پ.ن دلیل این فکرو خیالای من خواهرمه خواهر زیبا و همه چیز تمومم که هرموقع موقعیت ازدواج براش پیش میومد
    بطرز عجیب و الکیی ازدواجش بهم میخورد..

من اوایل این تفکرات و مسخره و خنده دارو خرافات میدونستم
    ولی انقدر مادرم گفت و گفت
    انقدر تحقیق کردمو کردم...
    دارم کم کم به این میرسم که چنین چیزی وجود داره...

بچه ها شما چی فکر میکنید ؟؟ آیا تابحال تحقیقاتی دراین باره کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

2. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30613
    تشکـر
    116
    تشکر شده 75 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : به طلسم بسته شدن بخت اعتقاد دارید ؟

سلام
    من به نیرویی که بعضی ها از شیطان و جن میگیرن اعتقاد دارم و میدونم همچین چیزی امکان پذیره ,,, و واقعا متاسفم واسه ادمهایی که وقت و نیروشونو صرف میکنن که ادمیرو بدبخت کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    البته الان چون ازدواج دخترها سخت شده همه فکر میکنن یکی طلسمشون کرده ببخشید ولی این توهم برای خیلی ها هست اما بهم خوردن الکی ازدواج و دیده نشدن فردی با خصوصیت های خوب بعید نیست گرفار همچین چیزی شده باشه.

واقعا لعنت به کسایی که با ادمهای بیگناه اینکارو میکنن

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام فرشته جان. به نظر شخصی من چیزی با عنوان امداد های غیبی از جانب شیاطین یا جن ها یا فرشتگان وجود نداره کلا و این علما کلا تکلیفشون با خودشون معلوم نیس از یه طرف بقول شما میگن امداد غیبی اجنه وجود نداره و از طرفی میگن برید پیش دعا نویس!
    من نظر شخصیم در مورد وضعیت خواهرتون اینه:
    اول اینکه الان دوره زمونه نسبت به سابق عوض شده و امار طلاق خیلی زیاد شده چون اموزش های لازم به افراد داده نمیشه.
    دوم اینکه بدن ما تحت تاثیر تلقین یا انرژی مغناطیسی قرار گرفته که اگر به یه کار ایمان داشته باشی اون انرژی غلبه میکنه و باعث میشه موفق بشی و اگر نسبت به یه کار دلسرد باشی یا به خودت انرژی منفی بدی دوباره همون انرژی مقناطیسی در جهت منفی عمل میکنه .
    مثلا ادما با انرژی مغناطیسی در گذشته اجسام رو حرکت میدادن و علما فک میکردن اینا جادوگرن یا روی سوزن میخوابیدن که بعد ها علم ثابت کرد اینا همش رمالی و جادوگری نیست دلیل علمی داره.
    این باز نشدن بختم دلیلش همون انرژی مغناطیسی هست که خواهرتون با خودش تو ذهنش کلنجار میره و تلقین میکنه و اینکه دوره زمونه هم تغیر کرده.

5. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط آخیش نمایش پست ها
    سلام
    من به نیرویی که بعضی ها از شیطان و جن میگیرن اعتقاد دارم و میدونم همچین چیزی امکان پذیره ,,, و واقعا متاسفم واسه ادمهایی که وقت و نیروشونو صرف میکنن که ادمیرو بدبخت کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    البته الان چون ازدواج دخترها سخت شده همه فکر میکنن یکی طلسمشون کرده ببخشید ولی این توهم برای خیلی ها هست اما بهم خوردن الکی ازدواج و دیده نشدن فردی با خصوصیت های خوب بعید نیست گرفار همچین چیزی شده باشه.

واقعا لعنت به کسایی که با ادمهای بیگناه اینکارو میکنن
    چطوری به این باور رسیدی عزیزم ؟چطوری اعتقاد پیدا کردی که شیطان میتونی قدرت بده به انسان ؟
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام فرشته جان. به نظر شخصی من چیزی با عنوان امداد های غیبی از جانب شیاطین یا جن ها یا فرشتگان وجود نداره کلا و این علما کلا تکلیفشون با خودشون معلوم نیس از یه طرف بقول شما میگن امداد غیبی اجنه وجود نداره و از طرفی میگن برید پیش دعا نویس!
    من نظر شخصیم در مورد وضعیت خواهرتون اینه:
    اول اینکه الان دوره زمونه نسبت به سابق عوض شده و امار طلاق خیلی زیاد شده چون اموزش های لازم به افراد داده نمیشه.
    دوم اینکه بدن ما تحت تاثیر تلقین یا انرژی مغناطیسی قرار گرفته که اگر به یه کار ایمان داشته باشی اون انرژی غلبه میکنه و باعث میشه موفق بشی و اگر نسبت به یه کار دلسرد باشی یا به خودت انرژی منفی بدی دوباره همون انرژی مقناطیسی در جهت منفی عمل میکنه .
    مثلا ادما با انرژی مغناطیسی در گذشته اجسام رو حرکت میدادن و علما فک میکردن اینا جادوگرن یا روی سوزن میخوابیدن که بعد ها علم ثابت کرد اینا همش رمالی و جادوگری نیست دلیل علمی داره.
    این باز نشدن بختم دلیلش همون انرژی مغناطیسی هست که خواهرتون با خودش تو ذهنش کلنجار میره و تلقین میکنه و اینکه دوره زمونه هم تغیر کرده.
    سلام عزیزم
    بله من صحبتهات رو قبول دارم
    من و خواهرم هیچکدوم به این چیزها اعتقاد نداریم
    و بله به انرژی و مثبت و منفی بشدت اعتقاد داریم اینکه هرانچه تو ذهن میگذره همون رو از عالم دریافت میکنیم.
    انقدر مادرم گفت و گفت
    من به شک افتادم و افتادم به سوال کردن تو مراجع!!
    خواهرم که اصلا قبول نمیکنه این موضوع رو حتی مادرم رو خیلی سرزنش میکنه سر این قضیه!!
    ولی خب اصلا بطرز عجیب و غریبی خاستگاریش و حتی یکبار نامزدیش بدون دلیل بهم خورد
    خواهرم از من زیباتره حتی اخلاقش از من بهتره نمیدونم واقعا اگر خاستگاری نداشت میگفتم خب زمونه عوض شده..
    اما عجیب و غریبه اصلا داستانش..

قابل کنترل دیگه نیست انقدر دلش شکسته شده که می خواد خونه مجردی بگیره و تنها زندگی کنه
    کل زندگی مارو تحت شعاع قرار داده

همین دیگه درد منم همینه صبای عزیز اگر نیست پس دعاهای باز کردن طلسم چیه؟!!!!
    بنظرت این افکارو انرژی های منفی مادرم تاثیر گذارن؟؟
    چیکار باید بکنم خلاصش کنم اخه ؟؟

امروز باهاش صحبت کردم گفتم مادرجام انقدر انرژی منفی نده به دخترت میگه نمیدم بخدا اما خودتم داری میبینی
    گویا مادرم دختر همسایمونو که تقریبا این اتفاقا براش افتاده بود برده بو پیش دعا نویش
    چند هفته بعد این خانوم ازدواج کرد..

نمیدونم واقعا!!!
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام فرشته جون.

منم همیشه خیلی این برام سوال بوده.

اما منطقی که فکر کردم به این نتیجه رسیدم که نمیشه همه موارد این چنینی که یه گرهی توی کاری پیش میاد رو نسبت بدیم به طلسم!

یه دلیلش همین بحث انرژیه که دوستان هم بهش اشاره کردن٬

واقعا آدم چیزی رو که میخواد و با تصورش عینیت واقعی بهش میبخشه رو به خودش جذب میکنه.

یه دلیل دیگه شم برمیگرده به خود اون شخص یا خونوادش که حرف یا رفتار خاصی یا موضوعی از سمت خودشونه که باعث میشه یه مشکلی پیش بیاد.

سوء تفاهم نشه عزیزم٬این مثالی رو که میخوام بگمو خیلی کلی دارم میگم برای اینکه منظورمو برسونم٬ منظورم شما و خونوادتون نیستین؛

مثلا یه خونواده ای اجازه نمیدن دخترشون به خودش برسه و توی جامعه حضور فعال داشته باشه تا بهتر و بیشتر دیده بشه و به دنبالش شانس بهتری واسه ازدواج براش پیش بیاد.
    خوب طبیعیه این دخترو کسی نمیبینه که بخواد برای ازدواج در نظر بگیرتش٬ بعد چون خواستگار نداره میگن بختشو بستن!

یا مثلا من یه خونواده ای رو میشناسم که دخترای خیلی خوبی داره که هم تحصیلکردن هم اجتماعی٬ اما متأسفانه برادرای خوبی نداره و مادرشونم سابقه رفتاری خوبی نداره توی محله شون٬

براشونم خواستگار زیاد میاد اما نمیشه٬کافیه تا از یک نفر از همسایه ها درباره خونوادشون بپرسن و همه چی بهم بخوره...

و خیلی موارد دیگه...

اما در مورد جن و شیطان من نظر شخصی خودمو میخوام بگم؛

اینو میدونیم که وجود دارن و این موجودات قدرتهای خاصی دارن که انسان نداره.

ولی اصلا اصلا نمیشه هر مشکلی رو ربط داد به اینا٬
    چون منطقی که فک کنی میبینی روندش خیلی پیچیده س و به نظر من خیلی خیلی نادرن مواردی که بگیم پای اینها وسطه.

ببین وقتی که ما میگیم اینا طلسم شیطانه پس باید به یک روشی از شیطان به انسان منتقل شده باشه دیگه٬

پس اول طلسم و قدرت شیطانی یک شیطان یا یک جنِ بد و خبیث( هم جنِ خوب داریم هم جنِ بد) به یک انسان آموزش داده میشه بعد اون انسان میاد از اینا واسه نابودی یک انسان دیگه استفاده میکنه.

خوب حالا یک انسان باید به چه مرحله ای برسه که خدا بهش این اجازه رو بده که بتونه چنین ارتباطی برقرار کنه!!!!!!!!!!!

هیچکسم نمیتونه ٬ هیچ انسانی هیچ موجودی نمیتونه چنین ادعایی کنه و صد در صد بگه که خدا قطعا و‌صد در صد یه کاری رو انجام میده یا نه!!
    موضوع اینه که به طور پیش فرض ما اینو میدونیم که چون خدا بنده هاشو دوس داره اجازه اینکارو نمیده ٬ ولی به هرحال ما که به همه چیز آگاه نیستیم و همه چیزو نمیدونیم؛

واسه همینم من فکر میکنم واقعا خیلی نادره و در موارد خیلی خیلی خیلی خاص فقط ممکنه.

بعدشم اینا که آموزشگاه ندارن بیان به یه عده دیگه این چیزا رو یاد بدن و طلسم درست کردن بشه یه چیز همه گیر و عادی!!!!!!

همه ایناییم که طلسم و جادو میدن دست مردم فقط دکّان باز کردن همین!!!!!

واسه همینم هست که کلا میگن طلسم و دعا وجود نداره و وجودشو نفی کردن٬ چون اصولا مردم ما استثناعات رو درک نمیکنن و همین که یک درصد به چیزی احتمال بدی ٬ صد در صدش میکنن اونوقت کی میتونه جلوشونو بگیره!!!

همین الانش که میگن طلسم وجود نداره و نیست اینه اوضاع٬ وای به حال روزی که بگن هست ...

اینم که میگن فلانی رفته دعا گرفته و طلسمش باز شده من فک میکنم اولا دلیلش تلقین و انرژیهای مثبتیه که اون شخص بعد از گرفتن دعا به خودش میده که الان که این دعا رو گرفتم پس دیگه قطعا مشکلم حل میشه و واقعنم میشه...

یکیم به خاطر تأثیر مثبت خود دعاست؛
    ما هممون به دعا و کلام خدا اعتقاد داریم و ازش انرژی میگیریم.

سومین دلیلشم کلمات مثبت داخل دعاست٬
    قضیه اون آزمایشو همه شنیدیم که یک پرتقالو نصف میکنین نصفشو میزاریم توی یه شیشه که روش حرفای خوبی نوشتیم و نصف دیگشو میزاریم توی یک شیشه که حرفای بدی روش نوشتیم ٬
    بعد چند روز که میریم سراغش میبینیم اونی که روش حرفای بدی بوده کپک زده اونی که حرفای خوب روش بوده سالم مونده!!!!!!

همراه داشتن دعا هم به خاطر حرفای خوبی که توش هست به نظر من همین تأثیرو روی آدم میزاره و کمکش میکنه.

لزوما هم دعا فقط واسه طلسم استفاده نمیشه٬
    واسه همینم اون مراجع گفتن که اگه بخواین میتونین از دعا کمک بگیرین ٬ چون تأثیر مثبتی داره.

در کل به نظر من آدم باید همه فکرای منفی رو از خودش دور کنه و همیشه فقط به خدا متوسل بشه و از خودش بخواد که همه چیزو درست کنه.
    ویرایش توسط رامونا : 02-13-2018 در ساعت 06:42 PM

9. 4 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام فرشته جان
    من به دعا اعتقاد دارم
    اما فک نمیکنم هرکسی بتونه این کارو انجام بده
    و منظورم از دعا هم کلمات و آیات قرآنی هست
    مثلا من خودم با خوندن زیارت عاشورا...دعای کمیل‌.‌.و نمازشب حاجت گرفتم
    البته بعضی موارد هم بوده که خیلی براشون دعا کردم و نشده! بگمت که از بچگی برا یه نیت تا الان دعا میکنم ولی نشده...چیز بدی هم نیست...خیر هست واقعا ولی خب لابد به صلاح نیست
    اما در مورد جادو هم حتما اسم هاروت و ماروت رو شنیدی!!
    یه قسمتیش رو از ویکی پیدیا برات میذارم اگه خواستی تو قرآن و تفسیرش بیشتر بخون
    هاروت و ماروت نام دو فرشته‌است که در آیهٔ ۱۰۲ سوره بقره آمده است. این دو فرشته آمده بودند تا به مردم جادو بیاموزند و به آن‌ها کمک کنند تا جادوی جادوگران را باطل کنند. اما پیش از آموزش جادو به هرکس به او هشدار می‌دادند که ما وسیلهٔ آزمایش شماییم مبادا از جادو در مسیر نادرست بهره برید با این حال شمار بسیاری کافر شدند و از جادو بجای بهره بردن در مسیر درست در به هم زدن رابطهٔ میان زن و شوهرها استفاده کردند.[۱]
    ولی فک نمیکنم کسی هنوز باشه که به این صورت دعا کنه!! یا حداقل بلد باشه اون نوع دعا کردن رو!
    من سعی میکنم معوذتین رو بخونم اول صبح، و ذکر لاحول و لا قوه الا بالله رو زیاد بگم
    در آخر به قول مامانم برگ بدون اذن خدا نمیفته...هرچقدر هم دعا کنن تا خدا نخاد تاثیری نداره
    پس با توسل به آیات قرآن شر و بلا رو از خودتون دور کنین...
    آیه الکرسی..سوره ناس و فلق(معوذتین)، صلوات، و اون ذکری که گفتم رو زیاد بخونین...و همه چیز رو بسپرید بخدا...

11. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

در زمانهای قدیم طلسم کردن وجود داشته اما الان فکر نکنم کسی چنین علمی داشته باشه.

الان قضیه حسادت و چشم زخم میتونه بیشتر تاثیر منفی بذاره چون معمولا خیلی از افراد طاقت دیدن کوچکترین موفقیت کسی رو ندارن و دوس دارن همیشه خودشون به آسایش برسن و بقیه زجر بکشن، کسایی که وقتی جلوترن پز میدن و فخرفروشی میکنن، وقتی عقب باشن حسادت خواهند کرد.

برای در امان موندن از حسادت و چشم زخم، آیت الکرسی و سوره های فلق و ناس خیلی موثر هستن.
    و اینکه همیشه مواظب و هوشیار باشیم کسی چشم زخممون نزنه، یعنی وقتی یهو برمیگردی میبینی کسی بدون اینکه حرفی بزنه بهت خیره شده( فک کنم همه چنین مواردی رو تجربه کردن )، مطمئن باش داره افکار شیطانی در موردت از ذهنش عبور میده، همون موقع بهتر هست سوره های فلق و ناس رو بخونی تا دفع شر و بلا بشه.

در مورد هر اتفاقی که قراره در زندگیمون بیفته خواست خدا شرط اصلیه و خداست که زمانشو تعیین میکنه و اتفاقی مثل ازدواج ممکنه برای یکی زود اتفاق بیفته اما برای یکی 10 سال دیرتر، نمیشه تعیین کرد وقتی به یه سن خاص رسیدیم حتماً اون اتفاق خاص خواهد افتاد.
    همونطور که عمر آدما فرق داره، زمان اتفاقات زندگی هم فرق داره و وابسته به سن و سال نیست.

و البته تواناییهایی که داریم در این قضیه نقش زیادی داره، اگه تواناییهامون ناقص باشه پس در رسیدن به هدفمون به مشکل خواهیم خورد، پس بهتره اول نقاط ضعف و قوت خودمون رو بشناسیم و سعی کنیم نقاط ضعفمون رو تقویت کنیم و البته این زمان میبره و باید صبر داشته باشیم.

13. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

متاسفانه در جامعه ی امروز اکثر دختران جوان خودشون با دست خودشون چنان مشکلات و سنگ اندازیها و توقعات

بیجا و چشم و هم چشمی ها و بلاهایی سر زندگی و آینده ی خودشون میارن که دیگه کار به جادو جنبل و اینها نمیرسه

و اجنّه هم باید برن لُنگ بندازن...
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    سلام فرشته جون.

منم همیشه خیلی این برام سوال بوده.

اما منطقی که فکر کردم به این نتیجه رسیدم که نمیشه همه موارد این چنینی که یه گرهی توی کاری پیش میاد رو نسبت بدیم به طلسم!

یه دلیلش همین بحث انرژیه که دوستان هم بهش اشاره کردن٬

واقعا آدم چیزی رو که میخواد و با تصورش عینیت واقعی بهش میبخشه رو به خودش جذب میکنه.

یه دلیل دیگه شم برمیگرده به خود اون شخص یا خونوادش که حرف یا رفتار خاصی یا موضوعی از سمت خودشونه که باعث میشه یه مشکلی پیش بیاد.

سوء تفاهم نشه عزیزم٬این مثالی رو که میخوام بگمو خیلی کلی دارم میگم برای اینکه منظورمو برسونم٬ منظورم شما و خونوادتون نیستین؛

مثلا یه خونواده ای اجازه نمیدن دخترشون به خودش برسه و توی جامعه حضور فعال داشته باشه تا بهتر و بیشتر دیده بشه و به دنبالش شانس بهتری واسه ازدواج براش پیش بیاد.
    خوب طبیعیه این دخترو کسی نمیبینه که بخواد برای ازدواج در نظر بگیرتش٬ بعد چون خواستگار نداره میگن بختشو بستن!

یا مثلا من یه خونواده ای رو میشناسم که دخترای خیلی خوبی داره که هم تحصیلکردن هم اجتماعی٬ اما متأسفانه برادرای خوبی نداره و مادرشونم سابقه رفتاری خوبی نداره توی محله شون٬

براشونم خواستگار زیاد میاد اما نمیشه٬کافیه تا از یک نفر از همسایه ها درباره خونوادشون بپرسن و همه چی بهم بخوره...

و خیلی موارد دیگه...

اما در مورد جن و شیطان من نظر شخصی خودمو میخوام بگم؛

اینو میدونیم که وجود دارن و این موجودات قدرتهای خاصی دارن که انسان نداره.

ولی اصلا اصلا نمیشه هر مشکلی رو ربط داد به اینا٬
    چون منطقی که فک کنی میبینی روندش خیلی پیچیده س و به نظر من خیلی خیلی نادرن مواردی که بگیم پای اینها وسطه.

ببین وقتی که ما میگیم اینا طلسم شیطانه پس باید به یک روشی از شیطان به انسان منتقل شده باشه دیگه٬

پس اول طلسم و قدرت شیطانی یک شیطان یا یک جنِ بد و خبیث( هم جنِ خوب داریم هم جنِ بد) به یک انسان آموزش داده میشه بعد اون انسان میاد از اینا واسه نابودی یک انسان دیگه استفاده میکنه.

خوب حالا یک انسان باید به چه مرحله ای برسه که خدا بهش این اجازه رو بده که بتونه چنین ارتباطی برقرار کنه!!!!!!!!!!!

هیچکسم نمیتونه ٬ هیچ انسانی هیچ موجودی نمیتونه چنین ادعایی کنه و صد در صد بگه که خدا قطعا و‌صد در صد یه کاری رو انجام میده یا نه!!
    موضوع اینه که به طور پیش فرض ما اینو میدونیم که چون خدا بنده هاشو دوس داره اجازه اینکارو نمیده ٬ ولی به هرحال ما که به همه چیز آگاه نیستیم و همه چیزو نمیدونیم؛

واسه همینم من فکر میکنم واقعا خیلی نادره و در موارد خیلی خیلی خیلی خاص فقط ممکنه.

بعدشم اینا که آموزشگاه ندارن بیان به یه عده دیگه این چیزا رو یاد بدن و طلسم درست کردن بشه یه چیز همه گیر و عادی!!!!!!

همه ایناییم که طلسم و جادو میدن دست مردم فقط دکّان باز کردن همین!!!!!

واسه همینم هست که کلا میگن طلسم و دعا وجود نداره و وجودشو نفی کردن٬ چون اصولا مردم ما استثناعات رو درک نمیکنن و همین که یک درصد به چیزی احتمال بدی ٬ صد در صدش میکنن اونوقت کی میتونه جلوشونو بگیره!!!

همین الانش که میگن طلسم وجود نداره و نیست اینه اوضاع٬ وای به حال روزی که بگن هست ...

اینم که میگن فلانی رفته دعا گرفته و طلسمش باز شده من فک میکنم اولا دلیلش تلقین و انرژیهای مثبتیه که اون شخص بعد از گرفتن دعا به خودش میده که الان که این دعا رو گرفتم پس دیگه قطعا مشکلم حل میشه و واقعنم میشه...

یکیم به خاطر تأثیر مثبت خود دعاست؛
    ما هممون به دعا و کلام خدا اعتقاد داریم و ازش انرژی میگیریم.

سومین دلیلشم کلمات مثبت داخل دعاست٬
    قضیه اون آزمایشو همه شنیدیم که یک پرتقالو نصف میکنین نصفشو میزاریم توی یه شیشه که روش حرفای خوبی نوشتیم و نصف دیگشو میزاریم توی یک شیشه که حرفای بدی روش نوشتیم ٬
    بعد چند روز که میریم سراغش میبینیم اونی که روش حرفای بدی بوده کپک زده اونی که حرفای خوب روش بوده سالم مونده!!!!!!

همراه داشتن دعا هم به خاطر حرفای خوبی که توش هست به نظر من همین تأثیرو روی آدم میزاره و کمکش میکنه.

لزوما هم دعا فقط واسه طلسم استفاده نمیشه٬
    واسه همینم اون مراجع گفتن که اگه بخواین میتونین از دعا کمک بگیرین ٬ چون تأثیر مثبتی داره.

در کل به نظر من آدم باید همه فکرای منفی رو از خودش دور کنه و همیشه فقط به خدا متوسل بشه و از خودش بخواد که همه چیزو درست کنه.
    سلام رامونای عزیز

اره گلم حق باشماست کاش یکی ازین مشکلات رو داشت خواهرم
    که من فکرم رو به این چیزای پلید نمیبردم
    خوشبختانه من واقعا خانواده خوب و ارومی دارم جوری که همه درو همسایه هم مارو میشناسن و خودمو خواهرم هم همیشه
    چه با درس و کار همیشه تو اجتماع فعال بودیم
    خواهرم فعالتر شادتر و خیللللللی از من زیباتر!!!
    هردو خاستگار داشتیم ، من ازدواج کردم..
    بعد از من خاستگارای خواهرم حتی بیشترم شدن حتی یکبار نامزد هم کرد همچیز عالی بود یه یکهو سر کم و زیاد مراسم
    خانواده ها بحثشون شد و جدا شدن ازونروز هرکسی میاد سمتش یا خاستگاری میکنی بنا بر دلیلی که خودش هم نمیدونه
    میبره از خواهرم...
    هرچی ازش میپرسم خب چرا ؟ میگه نمیدونم...
    خواهرم اصلا نمیگه می خوام ازدواج کنم یا چرا کسی بامن ازدواج نمیکنه
    ولی این چیزها باعث شده غرورش جلو ماها شکسته بشه و پاشو کرده تو یه کفش که می خوام خونه جدا بگیرم
    اینه که تمام زندگی مارو تحت شعاع قرار داده..

مرسی واقعا اینقدر با حوصله وقت گذاشتی و برام توضیح دادی..
    پس نتیجه گیری من از صحبتهای شما اینه که :

طلسم کردن و ارتباط با شیاطین ممکنه امکانپذیر باشه ولی خب از دست همه ساخته نیست
    و اینکه خدا چطوری این اجازرو میده و اینچیزهام از درک ما خارجه...
    و اینکه در هر صورت داشتن دعا و انجامش بخاطر انرژی مثبتی که میده خوبه،خب میشه گفت یکم صحبتهای بزرگا واسم شفاف شد با حرفات
    اینکه چرا میگن طلسم نیست ولی بعدش میگن اگر فکر میکنید چنین شده این دعارو بخونید...

رامونا جان من این صحبتهارو باهاش میکنم ولی بنظرت این انرژی منفی مادرم رو چه کنم ؟؟؟
    میدونی که مادر خیلی خوب میتونه رو بچش انرژی منفی رو انتقال بده
    یه کمکی ام بهم درمورد مادرم بکن لطفا توکه انقدر فهمیده ای
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام فرشته جان
    من به دعا اعتقاد دارم
    اما فک نمیکنم هرکسی بتونه این کارو انجام بده
    و منظورم از دعا هم کلمات و آیات قرآنی هست
    مثلا من خودم با خوندن زیارت عاشورا...دعای کمیل‌.‌.و نمازشب حاجت گرفتم
    البته بعضی موارد هم بوده که خیلی براشون دعا کردم و نشده! بگمت که از بچگی برا یه نیت تا الان دعا میکنم ولی نشده...چیز بدی هم نیست...خیر هست واقعا ولی خب لابد به صلاح نیست
    اما در مورد جادو هم حتما اسم هاروت و ماروت رو شنیدی!!
    یه قسمتیش رو از ویکی پیدیا برات میذارم اگه خواستی تو قرآن و تفسیرش بیشتر بخون
    هاروت و ماروت نام دو فرشته‌است که در آیهٔ ۱۰۲ سوره بقره آمده است. این دو فرشته آمده بودند تا به مردم جادو بیاموزند و به آن‌ها کمک کنند تا جادوی جادوگران را باطل کنند. اما پیش از آموزش جادو به هرکس به او هشدار می‌دادند که ما وسیلهٔ آزمایش شماییم مبادا از جادو در مسیر نادرست بهره برید با این حال شمار بسیاری کافر شدند و از جادو بجای بهره بردن در مسیر درست در به هم زدن رابطهٔ میان زن و شوهرها استفاده کردند.[۱]
    ولی فک نمیکنم کسی هنوز باشه که به این صورت دعا کنه!! یا حداقل بلد باشه اون نوع دعا کردن رو!
    من سعی میکنم معوذتین رو بخونم اول صبح، و ذکر لاحول و لا قوه الا بالله رو زیاد بگم
    در آخر به قول مامانم برگ بدون اذن خدا نمیفته...هرچقدر هم دعا کنن تا خدا نخاد تاثیری نداره
    پس با توسل به آیات قرآن شر و بلا رو از خودتون دور کنین...
    آیه الکرسی..سوره ناس و فلق(معوذتین)، صلوات، و اون ذکری که گفتم رو زیاد بخونین...و همه چیز رو بسپرید بخدا...
    سلام رزمریم عزیز
    پس شما هم میگین وجود داره جادو و جنبل...
    من فکر نمیکنم ولی کسی دیگه نباشه که اینکارارو انجام بده فکر میکنم باشن هنوز
    ولی خب به قول رامونا هرکسی نمیتونه...
    نه من چیزی راجب هاروت ماروت نمیدونستم خیلی جالب بود برام مرسی
    میرم بیشترم راجبشون میخونم!
    چشم عزیزم همه این سوره هایی که گفتی رو می خونم
    خدا انشالله اونچیزی رو که صلاح هست بهت بده
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

17. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    سلام

در زمانهای قدیم طلسم کردن وجود داشته اما الان فکر نکنم کسی چنین علمی داشته باشه.

الان قضیه حسادت و چشم زخم میتونه بیشتر تاثیر منفی بذاره چون معمولا خیلی از افراد طاقت دیدن کوچکترین موفقیت کسی رو ندارن و دوس دارن همیشه خودشون به آسایش برسن و بقیه زجر بکشن، کسایی که وقتی جلوترن پز میدن و فخرفروشی میکنن، وقتی عقب باشن حسادت خواهند کرد.

برای در امان موندن از حسادت و چشم زخم، آیت الکرسی و سوره های فلق و ناس خیلی موثر هستن.
    و اینکه همیشه مواظب و هوشیار باشیم کسی چشم زخممون نزنه، یعنی وقتی یهو برمیگردی میبینی کسی بدون اینکه حرفی بزنه بهت خیره شده( فک کنم همه چنین مواردی رو تجربه کردن )، مطمئن باش داره افکار شیطانی در موردت از ذهنش عبور میده، همون موقع بهتر هست سوره های فلق و ناس رو بخونی تا دفع شر و بلا بشه.

در مورد هر اتفاقی که قراره در زندگیمون بیفته خواست خدا شرط اصلیه و خداست که زمانشو تعیین میکنه و اتفاقی مثل ازدواج ممکنه برای یکی زود اتفاق بیفته اما برای یکی 10 سال دیرتر، نمیشه تعیین کرد وقتی به یه سن خاص رسیدیم حتماً اون اتفاق خاص خواهد افتاد.
    همونطور که عمر آدما فرق داره، زمان اتفاقات زندگی هم فرق داره و وابسته به سن و سال نیست.

و البته تواناییهایی که داریم در این قضیه نقش زیادی داره، اگه تواناییهامون ناقص باشه پس در رسیدن به هدفمون به مشکل خواهیم خورد، پس بهتره اول نقاط ضعف و قوت خودمون رو بشناسیم و سعی کنیم نقاط ضعفمون رو تقویت کنیم و البته این زمان میبره و باید صبر داشته باشیم.
    سلام آقای تجربه
    مرسی از کمکتون....
    بنظرتون چشم نظر واقعا جلوی چشم زخم رو میگیره یا همین سوره هایی که گفتید خونده بشه بهتره ؟؟
    راست میگید
    همیشه مادربزرگم میگفت خوبیارو واسه بقیه تعریف نکن..
    خواهر من خیلی ادم ساده ای بود
    نامزد که بود انقدر نامزدش و فامیلاش ادمای خوبی بودن که هرجا نشست گفت امقدر ازشون تعریف و تمجید کرد که یهو ورق برگشت...
    حتی یادمه اونروزا یکی از دوستاش بود که تازه طلاق گرفته بود همیشه خونه ما بود اون دوران
    همیشه بهش میگفتم جلوی دوستت انقدر از عشقت به نامزدت نگو دلش میگیره خب میگفت نه خودش میگه خوشحال میشه..
    ولی من هیچوقت بهش حس خوبی نداشتم
    ناخواسته شاید چشم زده اصلا نمیگم خواسته خرابش کنه...
    چقدر زندگی کردن سخته واقعا خیلی سخته
    واقعا کاش ایچیزها نبود کاش خوشی ها موندگار بود کاش این جادو جنبل و انرژی منفی و چشم زخم نبود..

ممنونم بازم از شما خدا الهی شمارو دور نگه داره از چشم شورو بخیل و همواره راهارو برای رسیدن به خوشبختی واستون باز کنه
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

19. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    متاسفانه در جامعه ی امروز اکثر دختران جوان خودشون با دست خودشون چنان مشکلات و سنگ اندازیها و توقعات

بیجا و چشم و هم چشمی ها و بلاهایی سر زندگی و آینده ی خودشون میارن که دیگه کار به جادو جنبل و اینها نمیرسه

و اجنّه هم باید برن لُنگ بندازن...
    عزیزم اصلا قضیه خواهر من چشم و هم چشمی و توقع بیجا نیست خیالت راحت
    اگه گفتم سر مراسم بود بخاطر اینکه مراسم جدا باشه یا قاطی اختلاف پیش اومد قضیه سر تجملات نبود
    خداروشکر خواهرم اونقدر فهمیده هست که زندگیش رو بخاطر این چیزا خراب نکنه
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

من نظرشخصیم اینه که بله همه ی اینا وجود داره چشم زدن و طلسم و ... چون شیطان وجود داره پس همهی اینا هم هست ولی کسی که به خدا پناه ببره از شر شیطان درامانه به نظرم زیاد دعا بخونید و حفظ ارتباط با خدا تمام این طلسم ها رو باطل میکنه

مثلا من خودم به خواهرم میگم عکس بچشو یا عکسای شخصیشونو رو پروفایل مثلا تلگرام و اینستگرامو نزاره . اولا خواهرم حرفمو گوش نمیداد هر دفعه میزاشت بچش مریض میشد دیگه به یقین رسیده نباید بزاره.
    خب ببین کافیه یه نفر آه و حسرت بکشه و یا حسودیش بشه بالاخره خودش باعث میشه که امواج منفی به اطراف بفرسه ...
    یا مثلا دوستم تعریف میکرد که قبلا پسرخالش دوستش داشته ولی دوستم میره با یکی دیگه ازدواج میکنه یه هفته نشده طلاق میگیره مبینه تو خونش یه دعای طلسم بین وسایلاش بوده حالا نمیدونم تاثیر این دعا بوده یا نه
    یکی دیگه از دوستامم هر دفعه نامزاد میکرد میومد برای همه ی بچه های کلاس تعریف میکرد و جالبه هر دفعه که برای دوستام تعریف میکرد بهم میخورد دیگه یه روز دوستم اومد گفت عروسی کردم غلط کردم تا وقتی نامزادم به کسی بگم . گفت من با خودم عهد کردم تا وقتی قطعی نشده و عروسی نکردم به هیج کس نگم
    ولی خب به نظرم هر چی آدم خوشبختی و خوشالیشو کمتر به کسی بگه درامان تره
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

22. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    سلام آقای تجربه
    مرسی از کمکتون....
    بنظرتون چشم نظر واقعا جلوی چشم زخم رو میگیره یا همین سوره هایی که گفتید خونده بشه بهتره ؟؟
    راست میگید
    همیشه مادربزرگم میگفت خوبیارو واسه بقیه تعریف نکن..
    خواهر من خیلی ادم ساده ای بود
    نامزد که بود انقدر نامزدش و فامیلاش ادمای خوبی بودن که هرجا نشست گفت امقدر ازشون تعریف و تمجید کرد که یهو ورق برگشت...
    حتی یادمه اونروزا یکی از دوستاش بود که تازه طلاق گرفته بود همیشه خونه ما بود اون دوران
    همیشه بهش میگفتم جلوی دوستت انقدر از عشقت به نامزدت نگو دلش میگیره خب میگفت نه خودش میگه خوشحال میشه..
    ولی من هیچوقت بهش حس خوبی نداشتم
    ناخواسته شاید چشم زده اصلا نمیگم خواسته خرابش کنه...
    چقدر زندگی کردن سخته واقعا خیلی سخته
    واقعا کاش ایچیزها نبود کاش خوشی ها موندگار بود کاش این جادو جنبل و انرژی منفی و چشم زخم نبود..

ممنونم بازم از شما خدا الهی شمارو دور نگه داره از چشم شورو بخیل و همواره راهارو برای رسیدن به خوشبختی واستون باز کنه
    نظر من اینه که آدم وقتی چشم زخم میخوره که حواسش نیست و خودشو آماده نکرده و همین غافل بودن باعث میشه در موضع ضعف قرار بگیره.

برای همین بهتره همیشه موقع خروج از خانه مد نظر داشته باشیم که ممکنه چشم زخمی بهمون برسه و همون موقع خروج از خانه سوره های فلق و ناس و همینطور آیت الکرسی رو بخونیم.

همینطور هر وقت کسی بدون دلیل بهمون خیره شده باشه یا وقتی توی جمعی مورد تشویق قرار میگیریم( ممکنه مورد حسادت واقع بشیم )، خوندن این سوره ها یادمون نره.

خیلی ممنون، موفق و خوشبخت باشید.

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

سلام

آره دقیقا یکی از دوستم همیشه همینجوری نگام میکرد خدارو شکردیگه نمیبنمش
    امضای ایشان

25. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    آره دقیقا یکی از دوستم همیشه همینجوری نگام میکرد خدارو شکردیگه نمیبنمش
    من از وقتی با آمادگی قبلی و بدون غفلت توی جمع حاضر میشم، چشم زخم نخوردم

البته افرادی هم که اشعه فرابنفش داشتن شناسایی شدن و چون میدونن دستشون برام رو شده دیگه اشعه هاشون کارساز نیست، متاسفانه از اقوام و دوستان بودن

مگه اینکه یه ناشناس بخواد اشعه بفرسته که اونم امکانش کمه چون کسی که نمیشناسه دلیلی برا حسادت نداره و منم بهرحال آمادگیمو حفظ میکنم

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

من از وقتی با آمادگی قبلی و بدون غفلت توی جمع حاضر میشم، چشم زخم نخوردم

البته افرادی هم که اشعه فرابنفش داشتن شناسایی شدن و چون میدونن دستشون برام رو شده دیگه اشعه هاشون کارساز نیست، متاسفانه از اقوام و دوستان بودن

مگه اینکه یه ناشناس بخواد اشعه بفرسته که اونم امکانش کمه چون کسی که نمیشناسه دلیلی برا حسادت نداره و منم بهرحال آمادگیمو حفظ میکنم
    دیگه از من که آماده تر نیسی من همیشه یه دعای ضد طلسمم تو کیفم دارم
    ویرایش توسط eli2 : 02-14-2018 در ساعت 05:50 PM
    امضای ایشان

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِّلْعَالَمِينَ

نزديك است كه كافران هنگامي كه آيات قرآن را مي شنوند تو را با چشمان خود هلاک کنند و می گویند او دیوانه است در حالی که قرآن جز مایه بیداری برای جهانیان نیست.

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

دیگه از من که آماده تر نیسی اینو ببین خخخخخخخ من همیشه این همرامه تازه یه دعای ضد طلسمم تو کیفم دارم
    http://www.upsara.com/images/zncb_dsc_0289.jpg
    این که خودش چشم شیطانه

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

این که خودش چشم شیطانه
    امضای ایشان

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

باور کن شبیه چشم دجال هست

اگه تصاویر معابد مصر باستان رو دیده باشید یه همچین چشمهایی رو نقاشی کردن]
    ویرایش توسط ravanshenas-therapy : 03-11-2020 در ساعت 07:21 PM

32. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

باور کن شبیه چشم دجال هست

اگه تصاویر معابد مصر باستان رو دیده باشید یه همچین چشمهایی رو نقاشی کردن

http://ancients-bg.com/wp-content/up...oto-na-Hor.jpg

https://mihanjavan.files.wordpress.c...4214.jpg?w=442
    نمیدونم والا اگر اینجوریه پس چرا این علامتو همه جا میفروشن اونم تو مملکت اسلامی

البته دقت کنی این چشمه با اون چشمه فرق میکنه ها اون چشمه کشیدس چشم گاویه این یکی که ماله چشم زخمه چشم قورباغه ایه
    امضای ایشان

34. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

دیگه از من که آماده تر نیسی اینو ببین خخخخخخخ من همیشه این همرامه تازه یه دعای ضد طلسمم تو کیفم دارم
    http://www.upsara.com/images/zncb_dsc_0289.jpg
    این که خودش چشم شیطانه
    درسته این چشمی که اقای تجربه میگن نشانه شیطان پرستی تلقی میشه
    الی جون این سنگی که شما داری درسته و بخاطر ترکیب رنگش
    انرژی منفی رو میگیره ولی خب معمولا این سنگا گردن چون واسه شما یکم حلالی شده شبیه چشم شده بقول تجربه
    که موردی نداره مهم ترکیب رنگاشه
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

35. 2 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    میزان امتیاز
    10

بنده صحبتم در مورد تمام جامعه بود و اصلا کاری و توجهی به مبحث خواهر شما نداشتم...
    اگر در مورد مشکل خواهر شما هم بخوایم چیزی بگیم با توجه به گفته های خودتون مثلا وقتی میگین سر مساله ی
    قاطی بودن و نبودن مراسم عروسی همه چیز بهم خورده...خب این برمیگرده به اون بی فکری و عدم شناخت از
    اعتقادات و سنتهای همدیگه...وقتیکه اون جاییکه باید صحبتها و شناخت کافی و هماهنگی های لازم از دو طرف صورت
    میگرفته اینکار نشده و اومده اومده رسیده به مراسم اونوقت یدفعه با همچین مشکلی همه چی بهم ریخته و جدایی...
    پیام نهایی و حرف بنده اینه که در جامعه ی امروز ندانم کاریها و اشتباهات و بی فکریهای خودمون رو به پای جادوگرو جن و
    دعا و اینها نذاریم...در اینکه اجنه وجود دارن و اینها شکی نیست...و اصلا با اون قضیه کاری نداریم...بحث دعانویس هم که جداس
    در دنیای امروز مردم انقدر مشغله و بدبختی دارن که کسی بیکار نیست بیاد بخت یکی دیگرو ببنده و تواناییش رو هم داشته باشه
    اگر این اشخاص واقعا تواناییه کنترل اجنه حتی در بُعد کوچکی رو هم داشتن پس الان صاحب دنیا بودن و میرفتن بخت خودشون رو
    باز میکردن نه اینکه بیان برای یک قرون دو هزار مثلا بخت دیگران رو ببندن و تو بدترین شرایط زندگی کنن..پس منطقی باشید...
    صحبت بنده تموم شد...سلامت و سربلند باشید.

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    37870
    تشکـر
    25
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عرض شود که بله طبق تجربه وجود داره
    یادمه کوچیک بودم پدرم پول هاشو توی یه کمد میزاشت بعد یه مدت دیدیم پولا هعی ناپدید میشه و پول ها رو یکی میدزده !
    قبل از اینکه هم به اون خونه بریم من شنیده بودم که اون محله و اون خونه جن داره
    به مادرم پیشنهاد شد بره پیش دعا نویس ، یکی بود اسمش وجبی شش انگشتی بود میگفتن با جن و این حرفا ارتباط داره یه دعا داد گفت بزار توی صندوق
    دعا رو که گذاشت بعد چند روز مقداری از پول رو برگشت سر جاش !

نمیدونم یا من کوچیک بودم خواهری ، برادری کسی برمیداشته یا هم کار جن هااا بوده
    به هر حال چیزی که معلومه اینه که همه کار های خدا روی حساب و کتابه و تنها ما انسان ها نیستیم که حیات داریم و قطعا موجوداتی دیگر در این سیاره زندگی میکنن

38. 2 کاربران زیر از Tarah-Return بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

بنده صحبتم در مورد تمام جامعه بود و اصلا کاری و توجهی به مبحث خواهر شما نداشتم...
    اگر در مورد مشکل خواهر شما هم بخوایم چیزی بگیم با توجه به گفته های خودتون مثلا وقتی میگین سر مساله ی
    قاطی بودن و نبودن مراسم عروسی همه چیز بهم خورده...خب این برمیگرده به اون بی فکری و عدم شناخت از
    اعتقادات و سنتهای همدیگه...وقتیکه اون جاییکه باید صحبتها و شناخت کافی و هماهنگی های لازم از دو طرف صورت
    میگرفته اینکار نشده و اومده اومده رسیده به مراسم اونوقت یدفعه با همچین مشکلی همه چی بهم ریخته و جدایی...
    پیام نهایی و حرف بنده اینه که در جامعه ی امروز ندانم کاریها و اشتباهات و بی فکریهای خودمون رو به پای جادوگرو جن و
    دعا و اینها نذاریم...در اینکه اجنه وجود دارن و اینها شکی نیست...و اصلا با اون قضیه کاری نداریم...بحث دعانویس هم که جداس
    در دنیای امروز مردم انقدر مشغله و بدبختی دارن که کسی بیکار نیست بیاد بخت یکی دیگرو ببنده و تواناییش رو هم داشته باشه
    اگر این اشخاص واقعا تواناییه کنترل اجنه حتی در بُعد کوچکی رو هم داشتن پس الان صاحب دنیا بودن و میرفتن بخت خودشون رو
    باز میکردن نه اینکه بیان برای یک قرون دو هزار مثلا بخت دیگران رو ببندن و تو بدترین شرایط زندگی کنن..پس منطقی باشید...
    صحبت بنده تموم شد...سلامت و سربلند باشید.
    عزیزم خب اومدی تو تایپیک من داری مینویسی بعد صحبتت راجب خواهر من نیست به خواهر منم کاری نداری توجهی ام به خواهرم نداری ؟؟ راجب جامعست حرفاتبامزه بود.
    میتونی صحبتت رو درباره جامعه تو تایپیکای عمومی بیان کنی..

و اینکه انگار دلت خیلی پره داری روی من خالیش میکنی عزیزم همه ادمها مشکلات خودشونو دارن
    دلیل نمیشه نمیتونیم کمک کنیم بتوپیم
    امیدوارم خدا مشکل شمارم حل کنه
    ویرایش توسط فرشته مهربان : 02-14-2018 در ساعت 03:58 PM
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

40. 2 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah-Return نمایش پست ها
    یادمه کوچیک بودم پدرم پول هاشو توی یه کمد میزاشت بعد یه مدت دیدیم پولا هعی ناپدید میشه و پول ها رو یکی میدزده !
    به مادرم پیشنهاد شد بره پیش دعا نویس ، یکی بود اسمش وجبی شش انگشتی بود میگفتن با جن و این حرفا ارتباط داره یه دعا داد گفت بزار توی صندوق

به هر حال چیزی که معلومه اینه که همه کار های خدا روی حساب و کتابه و تنها ما انسان ها نیستیم که حیات داریم و قطعا موجوداتی دیگر در این سیاره زندگی میکنن
    بله درسته متاسفانه

مرسی از نظر و توجهتون
    خدا الهی شر این موجودات رو از خانوادتون دور کنه
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30613
    تشکـر
    116
    تشکر شده 75 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    8

عزیزم اینکه میگی خواهرت خیلی خوشگل و باهوشه و فن بیانش قویه من فکر میکنم چشم میخوره
    تا اینکه دعای منفی براش کرده باشن.قانعش کن که مراقب چشمهای شور باشه

43. 2 کاربران زیر از آخیش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    بله من صحبتهات رو قبول دارم
    من و خواهرم هیچکدوم به این چیزها اعتقاد نداریم
    و بله به انرژی و مثبت و منفی بشدت اعتقاد داریم اینکه هرانچه تو ذهن میگذره همون رو از عالم دریافت میکنیم.
    انقدر مادرم گفت و گفت
    من به شک افتادم و افتادم به سوال کردن تو مراجع!!
    خواهرم که اصلا قبول نمیکنه این موضوع رو حتی مادرم رو خیلی سرزنش میکنه سر این قضیه!!
    ولی خب اصلا بطرز عجیب و غریبی خاستگاریش و حتی یکبار نامزدیش بدون دلیل بهم خورد
    خواهرم از من زیباتره حتی اخلاقش از من بهتره نمیدونم واقعا اگر خاستگاری نداشت میگفتم خب زمونه عوض شده..
    اما عجیب و غریبه اصلا داستانش..

قابل کنترل دیگه نیست انقدر دلش شکسته شده که می خواد خونه مجردی بگیره و تنها زندگی کنه
    کل زندگی مارو تحت شعاع قرار داده

همین دیگه درد منم همینه صبای عزیز اگر نیست پس دعاهای باز کردن طلسم چیه؟!!!!
    بنظرت این افکارو انرژی های منفی مادرم تاثیر گذارن؟؟
    چیکار باید بکنم خلاصش کنم اخه ؟؟

امروز باهاش صحبت کردم گفتم مادرجام انقدر انرژی منفی نده به دخترت میگه نمیدم بخدا اما خودتم داری میبینی
    گویا مادرم دختر همسایمونو که تقریبا این اتفاقا براش افتاده بود برده بو پیش دعا نویش
    چند هفته بعد این خانوم ازدواج کرد..

نمیدونم واقعا!!!
    میدونم عزیزم این مسئله برای خانم با کمالاتی مثل خواهرتون سخته ولی خب به نظر من سعی کنید یه مدت کلا به ازدواج و این چیزا اهمیت ندین و بیخیال بشین تا ببینید اینده چه سرنوشتی پیش روی خواهرتون گذاشته میشه.
    مادر عزیز رو هم باهاش صحبت کنید تا یکم دیدشون تغیر کنه و ناراحت مجرد بودن خواهرتون نباشه.چون ناراحتی ایشون هم واسه خودشون خوب نیس هم خواهرتون رو نگران میکنه و براش ایجاد استرس و نگرانی میکنه.

45. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام فرشته خانوم بله متاسفانه از قدیم بوده
    همونطور که رزمریم عزیزم گفتن..
    نظر منم اینه همیشه به خدا پناه ببرید و به اون توکل کنید که تمام انرژی های بدرو ازتون دور نگه داره
    و علم متافیزیک میگه زیاد از خودتون و شرایطتتون برای بقیه تعریف نکنید انرژی های خوبی به همراه نداره
    امیدوارم خواهرتون هم یروزی نیمه گمشدشون رو پیدا کنن
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

47. 3 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    تشکر شده 157 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah-Return نمایش پست ها

شما که اینقدر به اجنه اعتقاد دارین قطعا به اینم باید اعتقاد داشته باشین روز حسابی در کار هست و بابت فحش های زشتی که با دختر مردم دادین و براتون تاپیک زدنو محرومتون کردنو به روی مبارکتون نیاوردین هم باید حق الناس پرداخت کنید جناب طراح.
    اوج پست بودنو تو شخصیت شما دیدم.
    http://forum.moshaver.co/f124/%D9%81...49/#post261421
    ویرایش توسط Asal78 : 02-14-2018 در ساعت 04:23 PM

49. کاربران زیر از Asal78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    تشکر شده 157 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام فرشته خانم نظر منم همینه یه مدت بیخال بشینو بسپارین به خدا.

51. کاربران زیر از Asal78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    میدونم عزیزم این مسئله برای خانم با کمالاتی مثل خواهرتون سخته ولی خب به نظر من سعی کنید یه مدت کلا به ازدواج و این چیزا اهمیت ندین و بیخیال بشین تا ببینید اینده چه سرنوشتی پیش روی خواهرتون گذاشته میشه.
    مادر عزیز رو هم باهاش صحبت کنید تا یکم دیدشون تغیر کنه و ناراحت مجرد بودن خواهرتون نباشه.چون ناراحتی ایشون هم واسه خودشون خوب نیس هم خواهرتون رو نگران میکنه و براش ایجاد استرس و نگرانی میکنه.
    قربونت برم لطفا داری
    بله حتما صحبت میکنم ولی قدیمی هارو که میشناسی سخته عقایدشون رو تغییر دادن

عزیززززم خدا الهی تو و خانوادت رو هم دور کنه ازین چشمهای بخیل
    و دورتو پر کنه از خوبی و خوشی
    ممنونتم یه دنیا
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

53. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط آراد نمایش پست ها
    سلام فرشته خانوم بله متاسفانه از قدیم بوده
    همونطور که رزمریم عزیزم گفتن..
    نظر منم اینه همیشه به خدا پناه ببرید و به اون توکل کنید که تمام انرژی های بدرو ازتون دور نگه داره
    و علم متافیزیک میگه زیاد از خودتون و شرایطتتون برای بقیه تعریف نکنید انرژی های خوبی به همراه نداره
    امیدوارم خواهرتون هم یروزی نیمه گمشدشون رو پیدا کنن
    سلام اقا اراد خیلی ممنونم تایپیکم رو خوندید
    واقعا؟یعنی کلا تعریف کردن چه خوب چه بد خوب نیست ؟!!!جالبه نمیدونستم اینو واقعا...
    ممنون از شما منم براتون ارزوی خوشبختی روزافزون دارم درکنار همسرو کوچولوی خوشگلتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal78 نمایش پست ها
    سلام فرشته خانم نظر منم همینه یه مدت بیخال بشینو بسپارین به خدا.
    سلام عسل عزیزم چشم ممنونم از نظرت عزیزم
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

55. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

قربونت برم لطفا داری
    بله حتما صحبت میکنم ولی قدیمی هارو که میشناسی سخته عقایدشون رو تغییر دادن

عزیززززم خدا الهی تو و خانوادت رو هم دور کنه ازین چشمهای بخیل
    و دورتو پر کنه از خوبی و خوشی
    ممنونتم یه دنیا
    مرسی عزیزم
    همچنین شما و خواهر و خانواده عزیزتون اشالا از این انرژی های منفی دور بمونید و بهترین روز ها براتون رقم بخوره

57. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نمیدونم والا اگر اینجوریه پس چرا این علامتو همه جا میفروشن اونم تو مملکت اسلامی

البته دقت کنی این چشمه با اون چشمه فرق میکنه ها اون چشمه کشیدس چشم گاویه این یکی که ماله چشم زخمه چشم قورباغه ایه
    نشانه دجال تک چشم بودنشه فرق نداره چشم حیوان باشه یا چشم انسان

کدوم کار این مملکت اسلامیه که این یکی باشه؟

بهرحال همینکه یه شیئی رو با خودتون دارید پس از لحاظ ذهنی غافل نیستید پس امکان چشم زخم خوردن کمتر میشه

58. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نشانه دجال تک چشم بودنشه فرق نداره چشم حیوان باشه یا چشم انسان

کدوم کار این مملکت اسلامیه که این یکی باشه؟

بهرحال همینکه یه شیئی رو با خودتون دارید پس از لحاظ ذهنی غافل نیستید پس امکان چشم زخم خوردن کمتر میشه

بهتره بجای این اشیا از انگشترهایی که از سنگهای زینتی ساخته شدن( مثل عقیق ) استفاده بشه چون این انگشترها نیروهای مثبت دارن و نیروهای شیطانی را دفع میکنند و البته باید موقع خرید از اصل بودنشون اطمینان پیدا کنیم.

عقیق برای تعالی روحی و شادابی و آرامش آن و بر طرف شدن غم و غصه و ناراحتی های روحی بسیار موثر است.

شخصی نزد رسول اکرم ( ص) آمد و شکایت کرد که دزد در راه به من رسید و اموال مرا برد حضرت فرمودند که: چرا انگشتر عقیق در دست نداشتی که آن از هر بدی نگاه می دارد آدمی را.

آداب انگشتر عقیق در روایت اسلامی: الف) ایمنى دهنده در سفرها بوده و آدمى را از بدى ها حفظ مى كند ب) با خیر و نیكى روبه رو مى كند ج) غم و غصه را رفع مى كند ه) فقر را از بین مى برد و باعث گشایش رزق مى شود و) كارها را به نیكى و خوبى تمام مى كند ز) موجب اجابت دعا و برآورده شدن هر حاجتى مى شود ح) موجب بركت و باعث ایمنى از بلا مى شود ط) ایمنى از پادشاه ظالم ى) همراه داشتن آن به هنگام نماز معادل هزار ركعت است

60. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام با Saba و Yashinهم عقیده م

62. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام اقا اراد خیلی ممنونم تایپیکم رو خوندید
    واقعا؟یعنی کلا تعریف کردن چه خوب چه بد خوب نیست ؟!!!جالبه نمیدونستم اینو واقعا...
    ممنون از شما منم براتون ارزوی خوشبختی روزافزون دارم درکنار همسرو کوچولوی خوشگلتون

سلام عسل عزیزم چشم ممنونم از نظرت عزیزم
    بله میگن برای در امان بودن از انرژی های منفی از تعریف کردن اتفاقات دوروبرتون چه بد چه خوب پیش هرکسی خودداری کنید
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

63. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    میزان امتیاز
    10

عزیزم خب اومدی تو تایپیک من داری مینویسی بعد صحبتت راجب خواهر من نیست به خواهر منم کاری نداری توجهی ام به خواهرم نداری ؟؟ راجب جامعست حرفاتبامزه بود.
    میتونی صحبتت رو درباره جامعه تو تایپیکای عمومی بیان کنی..و اینکه انگار دلت خیلی پره داری روی من خالیش میکنی عزیزم همه ادمها مشکلات خودشونو دارن
    دلیل نمیشه نمیتونیم کمک کنیم بتوپیم...
    امیدوارم خدا مشکل شمارم حل کنه
    ضمن عرض سلام و احترام دوباره
    خب در اینکه فهوای پیام بنده و برداشت شما ازش از اول تا آخر یه سوء تفاهم شد که هیچ شکی نیست.و متاسفانه کمی وارد یک مسیر ناراحت کننده شد
    کوچکترین شکی نداشته باشید که پیام بنده به هیچ عنوان چیزیکه شما برداشت کردید نبوده و از اول تا آخر یه سوء تفاهم بوده...الان توضیح میدم :
    شما توی پست اول تاپیک وقتی مشکلتون و تفکرات اخیرتون رو بیان کردید آخرش به وضوح گفتید که : نظرتون در این باره چی هست و کاملا روشن و
    واضح از بقیه سوال کردید که تفکرشون و برداشتشون در مورد این مبحث چی هست...دقت کنید که سوال شما این نبود که نظرشون رو احیانا فقط راجع به
    مشکل خانوادگیه شما بگن.بلکه کلا نظرشون رو در مورد این مبحث پرسیدید...و بنده هم فقط و فقط نظرم رو بصورت خیلی کلی در مورد بحث اعتقاد داشتن
    به این موارد و مشکلات واقعی در جامعه ی امروز گفتم..ولی شما به اشتباه صحبت بنده رو برداشتی در مورد مشکل خونوادگیه خودتون دونستید...
    پس ببینید...اگه شما میخواستین همچین برداشت و واکنشی داشته باشین باید از همون اول توی پست اولیه مشخص میکردین که آیا میخواین در مورد
    بحث ارواح و اجنه بصورت کلی بحث بشه یا اینکه فقط و بصورت خاص در مورد مشکل خونوادگیه شما نظر یا دلداری و اینها داده بشه...پس مشخصه...
    تکرار میکنم چیزیکه بنده گفتم فقط مربوط به بحث کلیّ این مشکلات در اجتماع هست که هم پسران و هم دختران متاسفانه در جامعه امروز سنگ اندازیهای
    زیادی جلوی راه هم میکنن و چه بهتر که ما ( یعنی همه ی ما انسانها ) اشتباهات و یا تفکرات خودمون رو به پای اتفاقات ماورای طبیعه نندازیم...
    باز هم تکرار و تکرار و تکرار میکنم که بنده صد در صد در مورد محوریت این مشکل در جامعه حرف میزدم و اصلا کوچکترین کاری با مشکلات شما نداشتم.
    و اصلا و ابدا همچین شخصیتی نیستم که در مورد انسانهایی که نمیشناسم و هیچی ازشون نمیدونم قضاوتی کنم و در اون صورت حتی وارد تاپیک نمیشدم
    اما به طرز ناراحت کننده ای شما صحبتهای بنده رو تا آخر اشتباه برداشت کردید و نکته ی جالب اینجاست که بعد هم چیزی خطاب به بنده گفتید که
    مثلا انگار دارم از مشکلات شخصیه خودم گلایه میکنم و اینرو ناراحتیش رو سر شما یا بقیه خالی میکنم...بزارین همینجا یه چیزیرو مشخص کنم...
    هیچ یک از این حرفها کوچکترین ارتباطی به زندگیه فردی و اجتماعی خودم نداشته و نداره چون هیچ مشکلی خدارو شکر نداشته و ندارم.و صحبت بخت و
    اقبال و ازدواج و اینها مدتهاست قدیمی شده برای من.بنده خیلی وقت پیش این مسائل رو پشت سر گذاشتم و بیش از حداقل 12 سال سابقه زندگیه
    مشترک داشتم...اونهم زندگی ای که خیلیها حتی در خواب و رویا هم مثلش رو نخواهند دید...هرچند اتفاقات تلخ و ناگواری که افتاد باعث مرگ و رفتنش
    شد اما تمام چیزیکه الان هستم مثل تجردم یا هر چیزه دیگه ای تماما به خواست و اِراده قلبیم هست و کوچکترین شکایتی هم ازش ندارم.و خدارو شکر
    مشکلی هم ندارم...نه شخصی...نه روحی و روانی...نه اجتماعی...نه ظاهری...نه مادی...نسل در نسل قبل از من اشرافی زندگی کردن و تا 10 ها نسل
    بعد از من هم کوچکترین نیازی نخواهند داشت حداقل از بحث موارد اقتصادی و اجتماعی...پس همینجا به جدیت عرض میکنم که اصلا در مورد خودم حرف
    نمیزدم و شخصا هیچ مشکل و نیازی در تمام زندگیم به جز مرگ همسرم نداشتم و ندارم و احتمالا تا ابد هم همچین مشکلاتی نخواهم داشت...
    این قضیه رو همینجا خواستم به کلی روشن و تمومش کنم.که تمام صحبت بنده تنها بیان کردن گوشه ای از واقعیتهای اجتماع هست که داره تعداد
    زیادی از جوانان مارو آزار میده و این صحبت من از سر دلسوزی بود. اما در مقابل چون نه تنها درک و برداشت اشتباه شما از صحبت اولیه ی من باعث شد
    از اول تا آخر صحبتها یه سوء تفاهم بزرگ بشه بلکه بعدش هم متاسفانه شما به طبع اون برداشت اشتباهتون دچار پیش داوری و قضاوت ندانسته و
    نشناخته از بنده شدید و اون صحبتهای پایانی رو در مورد بنده کردید و همینطور 3 تا پیام عجیب و نا مربوط هم بصورت بی نام و نشان برای بنده اومد که
    حالا نمیدونم اونها مال یک شخص بودن یا بیشتر از یه نفر که متاسفانه اونها هم برداشتی اشتباه و صحبتهای توهین آمیزی انجام داده بودن...
    ( که البته میدونم و مطمئنم که اون پیامها از شما نبوده و اصلا همچین برداشتی ندارم چون صحبتهاشون کمی بچگانه هست ) بگذریم...در کل
    تمام این سوء تفاهمات باعث شد که بنده این واکنش رو نشون بدم و بیام حتما این شفاف سازی رو داشته باشم که قضیه چی بوده و چی هست
    و اینکه در آینده همه ی ما اول حرف و پیام طرف رو با دقت و تفکر و تعقل کافی بخونیم و فهوای کلام و نیت واقعیه شخص رو به درستی درک کنیم و بعد
    حداقل در موردش نظر بدیم...و هیچ وقت بدون شناختن کسی و بدونه اینکه کوچکترین چیزی ازش بدونیم در مورد قضاوتی نکنیم.
    اگر هم شما یا هر کسی دیگه خواست کمی در مورد اینکه بنده چطور آدمی هستم در حد خیلی کمی اطلاعاتی داشته باشه میتونه مطلب زیر رو
    مشاهده کنه و حداقل ذره ای بیشتر شناخت در مورد بنده و نوع شخصیم و صحبتهام در این انجمن داشته باشه...یا حداقل اون کسیکه اون پیغامهارو
    گذاشت بدونه که داره در مورد چه کسی و چجور آدمی قضاوت و پیش داوری و یا حتی توهین میکنه...مجالِ دوباره نوشتن نبود...
    http://forum.moshaver.co/f81/%D8%AA%...89/#post234164
    با آرزوی سلامتی و سربلندی برای تمام انسانهای روی این کره ی خاکی...چه ایرانی چه خارجی...انشاالله که خداوند هیچکس رو بیمار یا نیازمند نکنه
    صحبت بنده و کار من با این تاپیک به کل تمام شد...موفق باشید.

64. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

ضمن عرض سلام و احترام دوباره
    خب در اینکه فهوای پیام بنده و برداشت شما ازش از اول تا آخر یه سوء تفاهم شد که هیچ شکی نیست.و متاسفانه کمی وارد یک مسیر ناراحت کننده شد
    کوچکترین شکی نداشته باشید که پیام بنده به هیچ عنوان چیزیکه شما برداشت کردید نبوده و از اول تا آخر یه سوء تفاهم بوده...الان توضیح میدم :
    شما توی پست اول تاپیک وقتی مشکلتون و تفکرات اخیرتون رو بیان کردید آخرش به وضوح گفتید که : نظرتون در این باره چی هست و کاملا روشن و
    واضح از بقیه سوال کردید که تفکرشون و برداشتشون در مورد این مبحث چی هست...دقت کنید که سوال شما این نبود که نظرشون رو احیانا فقط راجع به
    مشکل خانوادگیه شما بگن.بلکه کلا نظرشون رو در مورد این مبحث پرسیدید...و بنده هم فقط و فقط نظرم رو بصورت خیلی کلی در مورد بحث اعتقاد داشتن
    به این موارد و مشکلات واقعی در جامعه ی امروز گفتم..ولی شما به اشتباه صحبت بنده رو برداشتی در مورد مشکل خونوادگیه خودتون دونستید...
    پس ببینید...اگه شما میخواستین همچین برداشت و واکنشی داشته باشین باید از همون اول توی پست اولیه مشخص میکردین که آیا میخواین در مورد
    بحث ارواح و اجنه بصورت کلی بحث بشه یا اینکه فقط و بصورت خاص در مورد مشکل خونوادگیه شما نظر یا دلداری و اینها داده بشه...پس مشخصه...
    تکرار میکنم چیزیکه بنده گفتم فقط مربوط به بحث کلیّ این مشکلات در اجتماع هست که هم پسران و هم دختران متاسفانه در جامعه امروز سنگ اندازیهای
    زیادی جلوی راه هم میکنن و چه بهتر که ما ( یعنی همه ی ما انسانها ) اشتباهات و یا تفکرات خودمون رو به پای اتفاقات ماورای طبیعه نندازیم...
    باز هم تکرار و تکرار و تکرار میکنم که بنده صد در صد در مورد محوریت این مشکل در جامعه حرف میزدم و اصلا کوچکترین کاری با مشکلات شما نداشتم.
    و اصلا و ابدا همچین شخصیتی نیستم که در مورد انسانهایی که نمیشناسم و هیچی ازشون نمیدونم قضاوتی کنم و در اون صورت حتی وارد تاپیک نمیشدم
    اما به طرز ناراحت کننده ای شما صحبتهای بنده رو تا آخر اشتباه برداشت کردید و نکته ی جالب اینجاست که بعد هم چیزی خطاب به بنده گفتید که
    مثلا انگار دارم از مشکلات شخصیه خودم گلایه میکنم و اینرو ناراحتیش رو سر شما یا بقیه خالی میکنم...بزارین همینجا یه چیزیرو مشخص کنم...
    هیچ یک از این حرفها کوچکترین ارتباطی به زندگیه فردی و اجتماعی خودم نداشته و نداره چون هیچ مشکلی خدارو شکر نداشته و ندارم.و صحبت بخت و
    اقبال و ازدواج و اینها مدتهاست قدیمی شده برای من.بنده خیلی وقت پیش این مسائل رو پشت سر گذاشتم و بیش از حداقل 12 سال سابقه زندگیه
    مشترک داشتم...اونهم زندگی ای که خیلیها حتی در خواب و رویا هم مثلش رو نخواهند دید...هرچند اتفاقات تلخ و ناگواری که افتاد باعث مرگ و رفتنش
    شد اما تمام چیزیکه الان هستم مثل تجردم یا هر چیزه دیگه ای تماما به خواست و اِراده قلبیم هست و کوچکترین شکایتی هم ازش ندارم.و خدارو شکر
    مشکلی هم ندارم...نه شخصی...نه روحی و روانی...نه اجتماعی...نه ظاهری...نه مادی...نسل در نسل قبل از من اشرافی زندگی کردن و تا 10 ها نسل
    بعد از من هم کوچکترین نیازی نخواهند داشت حداقل از بحث موارد اقتصادی و اجتماعی...پس همینجا به جدیت عرض میکنم که اصلا در مورد خودم حرف
    نمیزدم و شخصا هیچ مشکل و نیازی در تمام زندگیم به جز مرگ همسرم نداشتم و ندارم و احتمالا تا ابد هم همچین مشکلاتی نخواهم داشت...
    این قضیه رو همینجا خواستم به کلی روشن و تمومش کنم.که تمام صحبت بنده تنها بیان کردن گوشه ای از واقعیتهای اجتماع هست که داره تعداد
    زیادی از جوانان مارو آزار میده و این صحبت من از سر دلسوزی بود. اما در مقابل چون نه تنها درک و برداشت اشتباه شما از صحبت اولیه ی من باعث شد
    از اول تا آخر صحبتها یه سوء تفاهم بزرگ بشه بلکه بعدش هم متاسفانه شما به طبع اون برداشت اشتباهتون دچار پیش داوری و قضاوت ندانسته و
    نشناخته از بنده شدید و اون صحبتهای پایانی رو در مورد بنده کردید و همینطور 3 تا پیام عجیب و نا مربوط هم بصورت بی نام و نشان برای بنده اومد که
    حالا نمیدونم اونها مال یک شخص بودن یا بیشتر از یه نفر که متاسفانه اونها هم برداشتی اشتباه و صحبتهای توهین آمیزی انجام داده بودن...
    ( که البته میدونم و مطمئنم که اون پیامها از شما نبوده و اصلا همچین برداشتی ندارم چون صحبتهاشون کمی بچگانه هست ) بگذریم...در کل
    تمام این سوء تفاهمات باعث شد که بنده این واکنش رو نشون بدم و بیام حتما این شفاف سازی رو داشته باشم که قضیه چی بوده و چی هست
    و اینکه در آینده همه ی ما اول حرف و پیام طرف رو با دقت و تفکر و تعقل کافی بخونیم و فهوای کلام و نیت واقعیه شخص رو به درستی درک کنیم و بعد
    حداقل در موردش نظر بدیم...و هیچ وقت بدون شناختن کسی و بدونه اینکه کوچکترین چیزی ازش بدونیم در مورد قضاوتی نکنیم.
    اگر هم شما یا هر کسی دیگه خواست کمی در مورد اینکه بنده چطور آدمی هستم در حد خیلی کمی اطلاعاتی داشته باشه میتونه مطلب زیر رو
    مشاهده کنه و حداقل ذره ای بیشتر شناخت در مورد بنده و نوع شخصیم و صحبتهام در این انجمن داشته باشه...یا حداقل اون کسیکه اون پیغامهارو
    گذاشت بدونه که داره در مورد چه کسی و چجور آدمی قضاوت و پیش داوری و یا حتی توهین میکنه...مجالِ دوباره نوشتن نبود...
    http://forum.moshaver.co/f81/%D8%AA%...89/#post234164
    با آرزوی سلامتی و سربلندی برای تمام انسانهای روی این کره ی خاکی...چه ایرانی چه خارجی...انشاالله که خداوند هیچکس رو بیمار یا نیازمند نکنه
    صحبت بنده و کار من با این تاپیک به کل تمام شد...موفق باشید.
    سلام عزیزم
    خب دنیای مجازیه و هزاران سوتفاهم ناخواسته ای که پیش میاد مرسی از توضیحاتت
    خب من منظورم نظرتون در رابطه با مشکلم بود،وقتی دیدم تند نظردادید که این حرفها توهمه و نوشتید کاری به خواهر شما ندارم
    ناراحت کننده بود برام ماکه لحن نویسنده رو نمیبینیم و برداشتمون از کلمات افراده فقط...
    بخاطر همین ناراحت شدم
    ولی خب مسئله ایه که هست درسته خیلی ها کم کاری خودشون رو میزارن پای اینجور چیزها ولی خب چیزیه که وجود
    داره همونجور که رزمریم گفت من رفتمو خوندم تو آیه بقره اومده که دعاخوانی و طلسم وجود داره
    و همینطور منظورم از نظرتون چیه بچه ها در مورد مشکل خودم بود
    مرسی از شفاف سازیت امیدوارم موفق و موید باشی هرجا هستی عقاید شمام محترم هستش
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

65. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام رامونای عزیز

اره گلم حق باشماست کاش یکی ازین مشکلات رو داشت خواهرم
    که من فکرم رو به این چیزای پلید نمیبردم
    خوشبختانه من واقعا خانواده خوب و ارومی دارم جوری که همه درو همسایه هم مارو میشناسن و خودمو خواهرم هم همیشه
    چه با درس و کار همیشه تو اجتماع فعال بودیم
    خواهرم فعالتر شادتر و خیللللللی از من زیباتر!!!
    هردو خاستگار داشتیم ، من ازدواج کردم..
    بعد از من خاستگارای خواهرم حتی بیشترم شدن حتی یکبار نامزد هم کرد همچیز عالی بود یه یکهو سر کم و زیاد مراسم
    خانواده ها بحثشون شد و جدا شدن ازونروز هرکسی میاد سمتش یا خاستگاری میکنی بنا بر دلیلی که خودش هم نمیدونه
    میبره از خواهرم...
    هرچی ازش میپرسم خب چرا ؟ میگه نمیدونم...
    خواهرم اصلا نمیگه می خوام ازدواج کنم یا چرا کسی بامن ازدواج نمیکنه
    ولی این چیزها باعث شده غرورش جلو ماها شکسته بشه و پاشو کرده تو یه کفش که می خوام خونه جدا بگیرم
    اینه که تمام زندگی مارو تحت شعاع قرار داده..

مرسی واقعا اینقدر با حوصله وقت گذاشتی و برام توضیح دادی..
    پس نتیجه گیری من از صحبتهای شما اینه که :

طلسم کردن و ارتباط با شیاطین ممکنه امکانپذیر باشه ولی خب از دست همه ساخته نیست
    و اینکه خدا چطوری این اجازرو میده و اینچیزهام از درک ما خارجه...
    و اینکه در هر صورت داشتن دعا و انجامش بخاطر انرژی مثبتی که میده خوبه،خب میشه گفت یکم صحبتهای بزرگا واسم شفاف شد با حرفات
    اینکه چرا میگن طلسم نیست ولی بعدش میگن اگر فکر میکنید چنین شده این دعارو بخونید...

رامونا جان من این صحبتهارو باهاش میکنم ولی بنظرت این انرژی منفی مادرم رو چه کنم ؟؟؟
    میدونی که مادر خیلی خوب میتونه رو بچش انرژی منفی رو انتقال بده
    یه کمکی ام بهم درمورد مادرم بکن لطفا توکه انقدر فهمیده ای
    خواهش میکنم عزیزم٬ ممنونم از محبتی که به من داری فرشته جون.

آره درست میگی واقعا یک مادر خیلی میتونه روی روحیه فرزندش تاثیر بزاره٬

به نظر من تنها کاری که میشه در این باره انجام داد اینه که با مادرت صحبت کنی و قانعش کنی که این افکارش اشتباهه یا حداقل ایشون اگه قانع نمیشن بگی که سعی کنن به خواهرت منتقل نکنن.

برای قانع کردن مادرت از اتفاقات و مسائل کوچیکی که ایشون خودش تجربشو داشته استفاده کن و از اون طریق وارد شو.

مثلا درباره اتفاقاتی که توی شرایط دشوار نتیجه خوبی داشته بگو٬
    بگو یادته در مورد نتیجه فلان موضوع حس خوبی داشتی و با اینکه شرایط مساعد نبود اما در آخر همونی شد که میخواستی!!

یا برعکس؛

براش تا میتونی مثالهایی بزن تا باور کنه که چقدر قدرت افکار میتونه توی زندگی آدم تأثیرگذار باشه.

درسته که مادرا روی بچه هاشون میتونن خیلی تأثیر بزارن اما به همون اندازه هم ازشون تأثیر میگیرن

مطمئن باش حرفات بی تأثیر نخواهد بود.

66. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    خواهش میکنم عزیزم٬ ممنونم از محبتی که به من داری فرشته جون.

آره درست میگی واقعا یک مادر خیلی میتونه روی روحیه فرزندش تاثیر بزاره٬

به نظر من تنها کاری که میشه در این باره انجام داد اینه که با مادرت صحبت کنی و قانعش کنی که این افکارش اشتباهه یا حداقل ایشون اگه قانع نمیشن بگی که سعی کنن به خواهرت منتقل نکنن.

برای قانع کردن مادرت از اتفاقات و مسائل کوچیکی که ایشون خودش تجربشو داشته استفاده کن و از اون طریق وارد شو.

مثلا درباره اتفاقاتی که توی شرایط دشوار نتیجه خوبی داشته بگو٬
    بگو یادته در مورد نتیجه فلان موضوع حس خوبی داشتی و با اینکه شرایط مساعد نبود اما در آخر همونی شد که میخواستی!!

یا برعکس؛

براش تا میتونی مثالهایی بزن تا باور کنه که چقدر قدرت افکار میتونه توی زندگی آدم تأثیرگذار باشه.

درسته که مادرا روی بچه هاشون میتونن خیلی تأثیر بزارن اما به همون اندازه هم ازشون تأثیر میگیرن

مطمئن باش حرفات بی تأثیر نخواهد بود.
    رامونای عزیزم ممنونم از لطف دوبارت

آره حتما باید درباره خودش مثال بزنم،اصلا یطوری خواهرمو با دید ترحم نگاه میکنه که باور کن به چشم میبینم
    چه انرژی منفی بهش میده
    ممنونم عزیزم از همفکریت حتما همه اینکارارو انجام میدم
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

67. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

من شنیدم دختریکی ازاقوام دور که ازلحاظ ظاهری وضعیت خوبی داشت و کلا دخترخوبی بود ولی سنش بالارفته بودوتااون سن حتی یک خواستگارم نداشته میبرنش پیش یکی ازاین ملاها میگه بخت دخترتونو یه زن بسته ادرس میده میرن طلسمو درمیارن.بعده چندوقت ازدواج کرد اون دختر.اینکه میگن چرا خداهمچین قدرتی میده به کسی درحالیکه میدونه اون شخص میتونه زندگی یه نفرو خراب کنه ،بنظرم خدا به همه بنده هاش نعمت میده ولی دیگه دست خودشونه ازاون نعمت چجوری استفاده کنن بستگی به جنبه ی طرف داره که تو راه خیر ازش استفاده کنه یا شر درست کنه !
    ویرایش توسط hamideh banoo : 07-11-2018 در ساعت 01:26 PM
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

69. 2 کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43177
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام بله من کاملا اعتقاد دارم و دیدم که بعضی ادمای خدانشناس بخت دختران را می بندند و ما در فامیل خودمون زیاد ازاین مسایل داریم شاید باور نکنید ولی بخت خودم و خواهرم را هم بستند و این مسله واقعا وجود داره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)