صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 62 از 62

موضوع: ...خانوما فازتون چیه دقیقا؟...

4744
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : ...خانوما فازتون چیه دقیقا؟...

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    نه دختر آفریده شده برای گل گرفتن
    شماها خسیس شدین بجای گل دادن گول میزنین
    بدجنسااااااا

تنها خدا،آرام بخش دلها
    آره خب پسرا دیون همشون دخترا فک کن 1 درصد

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17172
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

یه داستان تکراری .این موضوع با کمی تفاوت در میزانسن و لوکیشن و کمی هم تفاوت در کارکترها را بارها شنیدم. باور کن اگر بگم حدود بیست بار دروغ نیست.
    پیشنهاد می کنم اگر

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17172
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پیشنهاد می کنم اگر دوست داری نویسنده بشی با داستان های تکراری درز این روزگار کسادی مطالعه کاری پیش نمی بری
    و اگر
    منطورتون نصیحته یه کم در روایت ابتکار به خرج بده.
    جوانهای حالا خیلی زود و زیاد می فهمند و اینطوری فکر می کنن به شعورشون داره توهین میشه و گارد می گیرن.
    لااقل اون دیالوگ های تکراری را کمی تغییر بدیدددددد. لطفا ااااا
    در مورد منظورتون کاملا موافقم باهتون ولی خواهش می کنم با این چیپ کردن نا خوداگاه موضوع باعث لوس شدن قضیه نشید. چون این مشکل واقعا جدیه
    ممنون
    شرمنده
    سلامت و موفق باشید

4. کاربران زیر از Ghalam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    تشکر شده 354 بار در 141 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    ولی حرفه خوده من به پسرا و دخترا:

به دخترا.....قبل از ازدواج با هیچ پسری رابطه ی دوستی یا داداشی خواهری هرچی نداشته باشین....
    اگه خیلی دوست دارین رابطه داشته باشین،و اینو روشنفکری میدونین....داشته باشین ولی نقطه نقطه ی حرفایه پسرو دروغ بدونین....نه اینکه بش احترام نزارین و به روش بیارین....احترام بزارین ولی یادتون باشه امکانش هست تمامه حرفایه طرف دروغ باشه(به احتماله 98 درصد)
    یادتون باشه پسرا عینه شما نیستن رو راست و صافیو حماقت و خریت میدونن....نه اینکه از روی بدیشون باشه ها....حتی با خانواده ترین پسرها هم همچین فکری دارند ....چون ذاتشون اینه و اینطوری فکر میکنن!!
    حرفه آخر....قبل از ازدواج چشماتونو باز کنین و به تک تکه جنس های مخالف با شک نگاه کنین و بعد از ازدواج چشماتونو ببندید و به همسرتون اطمینان داشته باشین....

و به پسرا:
    قبل از ازدواج با هیچ دختری رابطه ی دوستی یا داداشی خواهری هرچی نداشته باشین....

اگه خیلی دوست دارین رابطه داشته باشین،و اینو روشنفکری میدونین....داشته باشین ولی نقطه نقطه ی حرفایه دخترو از روی صافیو صداقتش و بچگیش و احساسش بدونین نه اینکه همه اینطوری باشنا خب هر صنفی بد و خوب داره ولی ممکنه حتی رفتاره خوب و محترم شما با یه دختری که کثیفترین رابطه هارو داشته...به زندگی برگردونه و دختره خوبی بشه

یادتون باشه قرار نیست اگه یه نفر خودشو زندگیشو گذاشته وسطه خیابون تا هرکسی بیادو ازش دزدی کنه...تو هم بگی این خودش میخاد اگه نمیخاست که پولاشو زندگیشو نمیریخت وسطه خیابون تا مردم بردان!!!!!"و تو هم یه پولی برداری.....دزدی دزدیه...ذاتش کاره خوبی نیست...چه برایه این آدم چه هر آدمه دیگه ای....!!منظورمو متوجه شدی....

تو اگه مردی بیا دسته اون آدمو بگیر ببین مشکلش چیه که وسطه خیابونه....شاید خونه نداره....شاید مریضه....شاید مشکله روحی داره...شاید خوشی زده زیره دلش!!!!

حرفه آخر ....شک نکن میتونی قبل از ازدواج هر کثافتی با دختره مردم(چه ساده هاش،چه به قوله خودتون احمقاش و چه هر کسه دیگه ای...)به بار بیاری ...ولی فکر نکن بعد از ازدواج یه دختره آفتاب مهتاب میگیریو راحت میشینی تو خونت!!!

خدا یه جایی میزاره تو کاست!!!
    چه ازدواج کنی چه نه!!!!نمیتونی ازش فرار کنی!

آدما یاد بگیرن دروغ نگن همه چیه دختر پسرا که هیچ،مملکت که هیچ....مشکلاته دنیا حل میشه!!!
    آدما دروغ ممنوع!!
    خیلی خیلی قشنگه نظرت
    خصوصا اونجا رو که قرمز کردم
    کاملا قبول دارم

آدما !
    دروغ ممنوع !

6. 4 کاربران زیر از لبخندتلخ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

ساده بودن که عیب نیست
    آدم که دنیا میاد تو ذاتش دروغ نیست دروغو نمیفهمه از کجا بدونه اون اینقد کثیفه که همه حرفاش دروغه
    تازه میاین دختره رو متهم میکنین
    جایه اینکه بگین اون پسره جقد کثیف و دروغگوئه
    اه
    اعصابم خورد شد

8. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر شاد نمایش پست ها
    ساده بودن که عیب نیست
    آدم که دنیا میاد تو ذاتش دروغ نیست دروغو نمیفهمه از کجا بدونه اون اینقد کثیفه که همه حرفاش دروغه
    تازه میاین دختره رو متهم میکنین
    جایه اینکه بگین اون پسره جقد کثیف و دروغگوئه
    اه
    اعصابم خورد شد
    عزیزم حرفای آرتین همش درست بود

من یه پسرم نخطه به نخطه ی حرفای آرتینو تایید میکنم

می دونین یه چیو بگم خدایی قبول کن من الان یه دونه آبجی دارم

کاملن افکارو رفتاراش ازم متفاوته با اینکه از بچگی باهم بزرگ شدیم لحظه ب لحظه با هم بودیم

اما یه داداش کوچیکتر دارم که کپه من خب

حالا منشا این تفاوت کجاس دو تا منشا داره یکیش تفاوت جنسی ک این ذاتی و طبیعیه دومیش تربیته

اولی م هیچ دومیو به نظرم چون پسرا از رو دست باباشون تقلید میکنن و تو جمعای مردونه هستن اخلاقای مردونه رو ور میدارن

دخترا هم ب تقلید از ماماناشون و جمعای زنونه تربیت میشن ، جمعای مردونه جدی ترو بازترو شاید دروغو کلک زدنو کارای ریسکی توش زیاده

جوای زنونه هم مامانی ترو جینگولترو ساده تره ، شمام نیرنگو ریا دارینا خخخ ولی مدلش با ما فرق میکنه

بخاطر همین تفاوتا وحتی ی دختر وارد دانشگا میشه نمیتونه جوای پسرارو درک کنه و فک مبکنه پسرا هم مثه خودشون سادن و زود گول مبخورن

کاش دخترارو بابا ها تربیت میکرد پسرارو مامانا خخخخخ
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

9. 2 کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    خب چرا گول میخورن یعنی دختر آفریده شده برای گول خوردن؟
    یه سوال میپرسی پیچیده،همراه با طعنه و کنایه ی رو هوا!!!!!

که واقعا یک عالم توضیحو جواب داره اونم برایه شمایی که دخترارو خوب نمیشناسی و ازشون یه پوسته ی ظاهری دیدی!!

احساس میکنم خواهر نداری یا اگه داشته باشی زیاد باهاش در ارتباط نیستی که بتونی بشناسیش!!

از نوعه واکنشات معلومه از رویه خیرخاهیه که اینجور پستارو میزاری ولی واقعیتش همونه که گفتم!شما یه چیزه ظاهری از دخترا میشناسی و نه بیشتر !

و به همین خاطره که در کماله ناباوری یک رو بودنه دخترارو گذاشتی پایه گول خوردنشون!!

واقعیت اینه که اگه بخام جوابتو بدم تا صبح باید بنویسم !و جاش تو این تایپیک نیست....باید یه تایپیک جدا زد براش!
    ولی در همین حد بگم :

یه سوال:شما اگه یه بچه ی خردسال چند ساله یا چند ماهه رو ببینی تو خیابون که از قضا کسی کنارش نیست،چیکارش میکنی؟؟!!!!میدزدیش؟میکشیش؟م یزنیش؟فرض کن به شدتم به پی سی خوردیو یه پولی نیاز داری..!!اصن خدایی نکرده یه مریضی داری که عینه تو فیلما گفتن اگه تا فردا پول نیاری میمیره!!!یه خلافکارم بت گفته یه بچه بیار بفروش بت پول میدم!!!!!

حالا شمام یه بچه میبینی تو خیابون گم شده و به تو پناه آوورده و گریه میکنه و ازت میخاد کمکش کنی!!!!!

سوالم اینه...چون ذاته بچه کوچیک بودنشه و اینکه هیچ دفاعی نمیتونه از خودش بکنه و اینکه احتیاج به نوازشه شما داره،شما میبریش میفروشیش!
    بعدم میگی خب ینی بچه آفریده شده برایه گول خوردن؟!!!!

نه اینکه بخام بگم دختر،بچه استا!!!نه...!!!منظورم اینه که دختر ذاتش یکرو،صاف و احساساتیو احساس پذیره....آره اگه میخای این رو به اسمه گول خوردن"صدا بزنی،میتونی ...ولی ذاتش این نیست!اصلن هرصفته خوبی تو دنیا رو میشه مترادفه بدیم براش پیدا کرد یا برعکس!!مهم طرزه دیده آدما و نحوه ی بیانشه!!

به این جمله ها دقت کن:

1.طرف مرده خوبیه ،خانواده دوسته و منطقی...امکان نداره خانومش حرفه منطقی ای بزنه و اون قبول نکنه!

2.خاک تو سرش !زن زلیله....هرچی زنش میگه مثله چی سرشو میندازه زمینو میگه چشم،خودشم توجیه میکنه که منطقیه!

1.پسره آرومو متینیه...

2.پسره معلوم نیست چشه!از دیوار صدا در میاد از اون در نمیاد!

1.دختره خوبیه...شاده ...زیاد میخنده!!
    2. دختره یه چیزیش میشه!جلفه! همیشه نیشش بازه!!

1.پسره قانعو خوبیه
    2. پسره یه ذره روحیه ی رشدو پیشرفت نداره!تا آخر عمرش همونجا میمونه!!خب یه ذره خوبه آدم ریسک کنه!!!

...........

منظورم واضحه!!!!همه چی به زاویه ی دید و شخصیته آدما بستگی داره!!!

حرفه منو شما هم یکیه ولی شما و خیلی از پسرا متاسفانه به دلیله نشناختنه دقیقه دخترا ،با دیده گروهه دوم نگاه میکنین !یعنی هر چی من میگم!!!

1.دخترها بی ریا ،صاف،یکرو،رو راست در احساساتند و عشقو خیلی زود میپذیرند

شما باز میگی:

2.ساده اند و زود گول میخورن چرا!!

در حالیکه اینی که من گفتم ذاته دختراست درست عینه مثالی که بالا در مورده بچه های کوچیک زدم!!!ذاته بچه هایه کوچیک بی دفاع بودنه!و این زشت نیست!!بد نیست!!اونجاییی بد میشه که بد باش برخورد شه!!!!

من به شما قول میدم از ازل تا ابد دخترا همیننو تغییر نمیکنن!!!این پسران که باید تغییر کنن!!!

پسرها ان که ذاتشونو تغییر دادند!!!خدا پسرارو دروغگو نیافریده!!لطفا تغییر کنید!!!

این ذاته دخترها نیاز به مراقبته بیشتر دارند اصلن واسه همین بوده که پدرهای نسلهای قبل رو دختراشون حساسیت داشتن و بیشتر مراقبشون بودن !!!

اما سوال اینه که حالا دخترا میخان به خاطره روشنفکری و آزادیه بیشتر تو جامعه باشن باید چه کرد!!

به نظره من برایه اینکه این جور گول زدنا گول خوردنا تو جامعه نباشه و کسی ضرر نبینه دو تا راه بیشتر نیست!!!

1.پسرا دروغگو باقی بمونند و دخترها مثله نسلهایه قبل بیشتر مراقبشون بود!ینی دخترا بیشتر تحت نظارت باشن

2. پسرا یاد بگیرن برای ارضایه نیازهاشون راهه درستشو برن و دروغ گو نباشن تا دخترها بتونن راحت تر تو جامعه حضور پیدا کنن!!

در غیره اینصورت همیشه همین آشه و همین کاسه!!!

11. 5 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

آفرین آترین ، لذت میبرم وقتی نظراتتو میخونم .در مورد یه موضوع همه زوایاشو میبینی . .

13. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17503
    تشکـر
    36
    تشکر شده 70 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    یه سوال میپرسی پیچیده،همراه با طعنه و کنایه ی رو هوا!!!!!

که واقعا یک عالم توضیحو جواب داره اونم برایه شمایی که دخترارو خوب نمیشناسی و ازشون یه پوسته ی ظاهری دیدی!!

احساس میکنم خواهر نداری یا اگه داشته باشی زیاد باهاش در ارتباط نیستی که بتونی بشناسیش!!

از نوعه واکنشات معلومه از رویه خیرخاهیه که اینجور پستارو میزاری ولی واقعیتش همونه که گفتم!شما یه چیزه ظاهری از دخترا میشناسی و نه بیشتر !

و به همین خاطره که در کماله ناباوری یک رو بودنه دخترارو گذاشتی پایه گول خوردنشون!!

واقعیت اینه که اگه بخام جوابتو بدم تا صبح باید بنویسم !و جاش تو این تایپیک نیست....باید یه تایپیک جدا زد براش!
    ولی در همین حد بگم :

یه سوال:شما اگه یه بچه ی خردسال چند ساله یا چند ماهه رو ببینی تو خیابون که از قضا کسی کنارش نیست،چیکارش میکنی؟؟!!!!میدزدیش؟میکشیش؟م یزنیش؟فرض کن به شدتم به پی سی خوردیو یه پولی نیاز داری..!!اصن خدایی نکرده یه مریضی داری که عینه تو فیلما گفتن اگه تا فردا پول نیاری میمیره!!!یه خلافکارم بت گفته یه بچه بیار بفروش بت پول میدم!!!!!

حالا شمام یه بچه میبینی تو خیابون گم شده و به تو پناه آوورده و گریه میکنه و ازت میخاد کمکش کنی!!!!!

سوالم اینه...چون ذاته بچه کوچیک بودنشه و اینکه هیچ دفاعی نمیتونه از خودش بکنه و اینکه احتیاج به نوازشه شما داره،شما میبریش میفروشیش!
    بعدم میگی خب ینی بچه آفریده شده برایه گول خوردن؟!!!!

نه اینکه بخام بگم دختر،بچه استا!!!نه...!!!منظورم اینه که دختر ذاتش یکرو،صاف و احساساتیو احساس پذیره....آره اگه میخای این رو به اسمه گول خوردن"صدا بزنی،میتونی ...ولی ذاتش این نیست!اصلن هرصفته خوبی تو دنیا رو میشه مترادفه بدیم براش پیدا کرد یا برعکس!!مهم طرزه دیده آدما و نحوه ی بیانشه!!

به این جمله ها دقت کن:

1.طرف مرده خوبیه ،خانواده دوسته و منطقی...امکان نداره خانومش حرفه منطقی ای بزنه و اون قبول نکنه!

2.خاک تو سرش !زن زلیله....هرچی زنش میگه مثله چی سرشو میندازه زمینو میگه چشم،خودشم توجیه میکنه که منطقیه!

1.پسره آرومو متینیه...

2.پسره معلوم نیست چشه!از دیوار صدا در میاد از اون در نمیاد!

1.دختره خوبیه...شاده ...زیاد میخنده!!
    2. دختره یه چیزیش میشه!جلفه! همیشه نیشش بازه!!

1.پسره قانعو خوبیه
    2. پسره یه ذره روحیه ی رشدو پیشرفت نداره!تا آخر عمرش همونجا میمونه!!خب یه ذره خوبه آدم ریسک کنه!!!

...........

منظورم واضحه!!!!همه چی به زاویه ی دید و شخصیته آدما بستگی داره!!!

حرفه منو شما هم یکیه ولی شما و خیلی از پسرا متاسفانه به دلیله نشناختنه دقیقه دخترا ،با دیده گروهه دوم نگاه میکنین !یعنی هر چی من میگم!!!

1.دخترها بی ریا ،صاف،یکرو،رو راست در احساساتند و عشقو خیلی زود میپذیرند

شما باز میگی:

2.ساده اند و زود گول میخورن چرا!!

در حالیکه اینی که من گفتم ذاته دختراست درست عینه مثالی که بالا در مورده بچه های کوچیک زدم!!!ذاته بچه هایه کوچیک بی دفاع بودنه!و این زشت نیست!!بد نیست!!اونجاییی بد میشه که بد باش برخورد شه!!!!

من به شما قول میدم از ازل تا ابد دخترا همیننو تغییر نمیکنن!!!این پسران که باید تغییر کنن!!!

پسرها ان که ذاتشونو تغییر دادند!!!خدا پسرارو دروغگو نیافریده!!لطفا تغییر کنید!!!

این ذاته دخترها نیاز به مراقبته بیشتر دارند اصلن واسه همین بوده که پدرهای نسلهای قبل رو دختراشون حساسیت داشتن و بیشتر مراقبشون بودن !!!

اما سوال اینه که حالا دخترا میخان به خاطره روشنفکری و آزادیه بیشتر تو جامعه باشن باید چه کرد!!

به نظره من برایه اینکه این جور گول زدنا گول خوردنا تو جامعه نباشه و کسی ضرر نبینه دو تا راه بیشتر نیست!!!

1.پسرا دروغگو باقی بمونند و دخترها مثله نسلهایه قبل بیشتر مراقبشون بود!ینی دخترا بیشتر تحت نظارت باشن

2. پسرا یاد بگیرن برای ارضایه نیازهاشون راهه درستشو برن و دروغ گو نباشن تا دخترها بتونن راحت تر تو جامعه حضور پیدا کنن!!

در غیره اینصورت همیشه همین آشه و همین کاسه!!!

مرسی اترین جون حرف دل منو میزنی.میتونم بپرسم چن سالته و تحصیلاتت چیه؟
    من هم یک چیزی اضافه کنم
    خانوم ها به هیچ وجه بی دفاع نیستن.میتونن بدترین کارها رو در قبال دروغگویی و خیانت پسرا انجام بدن.یه دختر هیچ وقت مثل یه پسر درغگویی رو افتخار تنمیدونه برای خودش و حتی اگه تو ظاهر بخواد لاشی بازی دربیاره از درون خودخوری میکنه و روحه خودش ازرده میشه.چون زن حسسساااااسسسههه.لطیفهههه.
    میدونی یه دختر کی گول نمیخوره؟وقتی که تو جامعه حضور داشته باشه و وارد اجتماع بشه و ارتباظ سالم با جنس مخالف و موافق داشته باشه.چرا برفرض مثال یه دختر تهرانی در مقابل یه دختری از شهره کوچیک و دورافتاده خیلی زرنگتره؟چرا که حضور دختر تو جامعه تو شهری مث تهران عادی شده و اصولا راحتتر و بدون ترس میتونن خودشون باشن تو اجتماع.و چرا یه دختر آمریکایی در مقابل دختر ایرانی زرنگتر و معقول تره؟چون از بچگی تو اجتماع مختلط آمریکا بوده.الان میشه بگیم که مغز دختر آمریکایی ار مغز دختر ایرانی بزرگتره وو بهتر کار میکنه؟نه اصلا
    این که دخترا گول بخورن یا نخورن به مهارت های اجتماعیشون ،فرهنگ اون جامعه،و صد البته مردای اون جامعه ربط داره.
    خانوم ها از ابتدای پیدایش سمت راست مغزشون (مسول احساسات) فعال تر بوده و تا آخر هم خواهد بود
    آقایی که اجازه نمیدی زنت خواهرت دوست دخترت بیرون بره ،محدودش میکنی ار ترس اینکه چشم و گوشش باز بشه ،مطمعن باش یه روزی یه جایی از دستت در میره و کاری که نباید بشه میشه
    پس بهتره آقایون از خودشون شروع کنن.مرد ایرانی اگه توهم 24 ساعته تو چهار دیواریه خونه بودی و اون جند ساعتی که بیرون میری با ترس و لرز از دست گشت ارشاد مزاحمای خیابونیو و... روبرو میشدی شاید خیلی شکننده تر و حساس تر و به قول خودتون کله پوک تر از دخترا میشدین.

15. 2 کاربران زیر از ساینا91 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

atrin1 کاملا با حرفاتون قانعم کردید درسته این صفاتی که گفتید در خیلی از دخترها هستش ولی کلیت نداره و البته هر پسری هم دروغگو و حقه باز نیست

این بزرگترین سوال زندگیه منه که واسه خودمم اتفاق افتاده و تایپیکشم زدم چرا دخترا یه پسری که پاک هستش خانواده خوبی داره و نمیخواد دختره را سر کار بزاره و چرب زبونی بلد نیست را به راحتی زیر پا له میکنند و عاشق پسرای زبون باز میشن؟؟؟
    من این موضوع را خیلی تو جامعه و هم سن و سالام میبینم پسرایی هستن به معنای واقعی عالی پاک نجیب ولی تنهان چون بلد نیستن چرب زبون باشن و هر حرفی بزنن پس کسی دوسشون نداره عاشقشون نیست و اگرم دختری بیاد تو زندگیشون جواب خوبی های این پسرا را با بدی میده چون نمیخواد تو رابطش با اون دختر دروغ بگه بعد یه مدت کسالت آور میشه واسه دختره و دختره اصلا دیگه حسابش نمیکنه و برعکس پسرایی که اینده مجازی میسازن واسه دخترا زبون چرب و نرمی دارن همیشه دورشون شلوغه و دخترا عاشقشونن و مرده ایده آلشون محسوب میشن دلیلشونم اینه طرف چه زبونی داره طرف خوش زبونه این چه ماجرایی هستش ؟نمونش هم تو همین انجمن زیاد میبینید پسره به دختره خیانت کرده دختره را سر کار گذاشته به دختره فحاشی میکنه ولی باز دختره عاشقشه
    ویرایش توسط sam127 : 08-11-2015 در ساعت 12:32 AM

17. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    atrin1 کاملا با حرفاتون قانعم کردید درسته این صفاتی که گفتید در خیلی از دخترها هستش ولی کلیت نداره و البته هر پسری هم دروغگو و حقه باز نیست

این بزرگترین سوال زندگیه منه که واسه خودمم اتفاق افتاده و تایپیکشم زدم چرا دخترا یه پسری که پاک هستش خانواده خوبی داره و نمیخواد دختره را سر کار بزاره و چرب زبونی بلد نیست را به راحتی زیر پا له میکنند و عاشق پسرای زبون باز میشن؟؟؟
    من این موضوع را خیلی تو جامعه و هم سن و سالام میبینم پسرایی هستن به معنای واقعی عالی پاک نجیب ولی تنهان چون بلد نیستن چرب زبون باشن و هر حرفی بزنن پس کسی دوسشون نداره عاشقشون نیست و اگرم دختری بیاد تو زندگیشون جواب خوبی های این پسرا را با بدی میده چون نمیخواد تو رابطش با اون دختر دروغ بگه بعد یه مدت کسالت آور میشه واسه دختره و دختره اصلا دیگه حسابش نمیکنه و برعکس پسرایی که اینده مجازی میسازن واسه دخترا زبون چرب و نرمی دارن همیشه دورشون شلوغه و دخترا عاشقشونن و مرده ایده آلشون محسوب میشن دلیلشونم اینه طرف چه زبونی داره طرف خوش زبونه این چه ماجرایی هستش ؟نمونش هم تو همین انجمن زیاد میبینید پسره به دختره خیانت کرده دختره را سر کار گذاشته به دختره فحاشی میکنه ولی باز دختره عاشقشه
    اول ممنونم از سطحه درکه بالاتون که "وقتی قانع شدین،الکی کل کل نکردینو خیلی صادق گفتین"قانع شدم."مرثی

خب حالا جوابه سوالتون...خوشحالم که میتونم به بزرگترین سواله زندگیتون پاسخ بدم!!!پس خاهش میکنم خوب گوش کنین

منم با یه سوال شروع میکنم:

چرا پسرا یه دختری که بسیار پاک هستش ، خانواده خوبی داره و بسیار مهربون و تمام ویژگی های خوبه دنیارو داره،و فقط زیبا نیست یعنی واقعا زشته،رو زیر پا له میکنند و ؟؟؟

در عوض به دنباله دخترایه خوشگلند و حتی گاهی میبینن دختره چه روابطه بازی داره!اما دقیقا خودشونو توجیه می کنند" که بعد از ازدواج درستش میکنم!...دختره خوبیه دلش پاکه،ولی اینجوری بزرگ شده! قول داده بعد از ازدواج درست تر بشه!!!"

اصلن یه سوال از شخص خودت که با توجه به نظراتت و پستات که متوجه شدم دیدنه یه دختره پاک شده برات دغدغه!

من دختریو میشناسم که قسم میخورم به پاکیش و حاضرم سرمو سره پاکیش بزارم !که اگه ثابت بشه ناخنه نامحرمی به این دختر خورده،حاضرم سرمو از دست بدم!!بسیار دختره مهربون،با وقار و خانواده دار و همه این دخترو به خوبیش میشناسن!و همه ی رفتارایه خوبه دیگه!!!

فقط ظاهرش زشته!!!!حاضری باش ازدواج کنی بدونه اینکه ببینیش؟؟؟!!!

آقا سام این یه واقعیته که "آقایون با چشم عاشق میشن و خانوما با گوش!!!

و اینو من نمیگم...فکر میکنم نظریه ایه که همه ی جهان قبولش دارن و اکثره قریب به اتفاقه روانشناسا تأییدش کردن....!!

واسه همینه که دخترها اول میشنوند بعد عاشق میشن و پسرها اول میبینند و بعد عاشق میشن!!!

یا همیشه روانشناسا و مشاورا به آقایون سفارش میکنند اگه هر روز به خانوم هاتون بگین "دوست دارم"بازم کمه!! وبه خانوم ها توصیه میشه هر روز خودتونو برای شوهرتون آراسته کنید!!!

پس این یه چیزه ثابت شدست و نمیشه تغییرش داد...

اما...اما...

سواله بعدیم اینه ،میدونی رازه عاشق موندن چیه؟و چرا اونایی که یه روز عاشق شدن و با هم ازدواج کردند،خیلی زود از هم جدا میشن و نمیتونن کنارهم بمونن...؟!

جوابش سادس....

خانوم ها با گوش عاشق میشن ولی با گوش عاشق نمیمونن.....!

آقایون با چشم عاشق میشن ولی با چشم عاشق نمیمونن.....!

اینجاست که چیزی که شما میگی معنا پیدا میکنه....بعد از شروعه یه رابطه مثله ازدواج ...اگه دختر ببینه حرفایی که پسر میزده با دلش یکیه و به اصطلاح تو عمل میبینه این حرفارو.....عاشقش میمونه ....اینجاست که معلوم میشه این پسر "چرب زبون" نبوده بلکه خوش زبون بوده...یعنی حرفش با دلش یکیه!!
    ولی اگه ببینه یکی نیست....میفهمه که این آدم فقط یه چرب زبونی بیش نبوده و بخاطره همین نمیتونه عاشقش بمونه و خیلی زوده دل زده میشه ازش!!!

همینطور
    اگه پسر ببینه ،دختر زیبایی و مهربونیه ظاهری داره،عاشقش میشه ولی این لازمه ی عاشق موندنش نیست!!و بعد از یه مدت و یه رابطه ی جدی تر اگه بفهمه تو وجوده دختر زیباییه باطنی نیست،مسلما ازش خسته میشه!

هیچ فکر کردین که چرا مادر پدرا بیشتر تو زندگیاشون پایدارن نسبت به جوونا؟!!چون درسته خیلیاشون عاشق نشدن ولی عاشق موندند چون باطنه طرفو دیدن!!

"پسرایی که به معنای واقعی عالی پاک نجیب ولی تنهان چون بلد نیستن چرب زبون باشن و هر حرفی بزنن پس کسی دوسشون نداره عاشقشون نیست
    "

آره این پسر اگه بخواد اول عاشق شه بعد ازدواج کنه به سختی میتونه زوجشو پیدا کنه!!و این فقط وفقط به خاطره همین خصوصیته طبیعیه دختره!!

درست مثله دختری که هیچی قیافه نداره...چنین دختری هم به سختی میتونه قبل از ازدواج کسیو پیدا کنه که عاشقش بشه و این هم فقط و فقط به خاطره همین خصوصیته طبیعیه پسره!

و این طبیعیه ...چون هم دختر هم پسر تا زمانی که چند ماه ارتباطه خانوادگیه نزدیک با هم نداشته باشن،نمیتونن درست از باطنه هم سر دربیارن....و فقط ظاهره قضیه رومیبینن و هرکدوم بر اساسه چیزی عاشق میشن که نیازشون دنبالش میره...

پسرا به سمت زیباییه چهره و دخترها به دنباله زیباییه کلام!!!!
    و
    پسری که پسره خوب و پاکیه و میخاد رابطه ای عاشقانه رو تجربه کنه و ازدواج کنه...دو تا راه بیشتر نداره:

1.اینکه یاد بگیره چجوری کلامشو زیباتر کنه و بتونه اون چیزی که تو دلش هستو با زیباییه تموم به زبون بیاره(که این اسمش چرب زبونی نیست....خوش زبونیه...چون ظاهر و باطنش یکی خواهد بود.)

2. خیلی سنتی ولی کاملا با چشمه باز ازدواج کنه...باور کنین این طبیعیه که اگه دو نفر با هم باشن و دنباله ازدواجم نباشن...خب ارتباطه جنسیم که درست نیست داشته باشن...حرفه عاشقانه و خوش زبونی هم بینشون نباشه!خب حوصلشون سر میره دیگه!این ارتباط خیلی کسالت آوره...ربطی به دختر و پسر بودن نداره!

اما بحثه ازدواج فرق داره ....تا حالا دیدی دختری بگه من معیاره ازدواجم چرب زبونیه! تو مراحله ازدواجه که دختر و پسر میتونن بیشتر سر از کاره باطنه هم دربیارن و شاید عینه خیلیا تو لحظه عاشق نشن...ولی میتونن به مرور زمان عاشقانه زندگی کنن....

18. 3 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ساینا91 نمایش پست ها
    مرسی اترین جون حرف دل منو میزنی.میتونم بپرسم چن سالته و تحصیلاتت چیه؟
    من هم یک چیزی اضافه کنم
    خانوم ها به هیچ وجه بی دفاع نیستن.میتونن بدترین کارها رو در قبال دروغگویی و خیانت پسرا انجام بدن.یه دختر هیچ وقت مثل یه پسر درغگویی رو افتخار تنمیدونه برای خودش و حتی اگه تو ظاهر بخواد لاشی بازی دربیاره از درون خودخوری میکنه و روحه خودش ازرده میشه.چون زن حسسساااااسسسههه.لطیفهههه.
    میدونی یه دختر کی گول نمیخوره؟وقتی که تو جامعه حضور داشته باشه و وارد اجتماع بشه و ارتباظ سالم با جنس مخالف و موافق داشته باشه.چرا برفرض مثال یه دختر تهرانی در مقابل یه دختری از شهره کوچیک و دورافتاده خیلی زرنگتره؟چرا که حضور دختر تو جامعه تو شهری مث تهران عادی شده و اصولا راحتتر و بدون ترس میتونن خودشون باشن تو اجتماع.و چرا یه دختر آمریکایی در مقابل دختر ایرانی زرنگتر و معقول تره؟چون از بچگی تو اجتماع مختلط آمریکا بوده.الان میشه بگیم که مغز دختر آمریکایی ار مغز دختر ایرانی بزرگتره وو بهتر کار میکنه؟نه اصلا
    این که دخترا گول بخورن یا نخورن به مهارت های اجتماعیشون ،فرهنگ اون جامعه،و صد البته مردای اون جامعه ربط داره.
    خانوم ها از ابتدای پیدایش سمت راست مغزشون (مسول احساسات) فعال تر بوده و تا آخر هم خواهد بود
    آقایی که اجازه نمیدی زنت خواهرت دوست دخترت بیرون بره ،محدودش میکنی ار ترس اینکه چشم و گوشش باز بشه ،مطمعن باش یه روزی یه جایی از دستت در میره و کاری که نباید بشه میشه
    پس بهتره آقایون از خودشون شروع کنن.مرد ایرانی اگه توهم 24 ساعته تو چهار دیواریه خونه بودی و اون جند ساعتی که بیرون میری با ترس و لرز از دست گشت ارشاد مزاحمای خیابونیو و... روبرو میشدی شاید خیلی شکننده تر و حساس تر و به قول خودتون کله پوک تر از دخترا میشدین.

خواهش میکنم عزیزم...

آره،23 سالمه ،لیسانس معماری دارم

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)