نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: همسر شکاک

1272
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    116
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

همسر شکاک

با سلام
    من و همسرم حدود٤ سال است كه با هم ازدواج كرده ايم. همسرم در مورد هر چيزي فكر مي كند من نظرم به خاطر مادرم است. مثلا اگه بگم فلان جا بريم خريد ميگه اونجا چيزه خاصي ديدي؟ و اگه من بگم من خيلي وقته كه اونجا نرفتم، فكر ميكنه كه حتما مادرم گفته كه فلان جا بريم! اگه تو خونه جاي چيزي رو تغيير بدم و بر حسب اتفاق مادرمم اون روز به خونه ما سر زده باشه، فكر ميكنه اون گفته و ... حتي يه بار من نظرمو در مورده يه مسئله كه قرار بود خصوصي بين خودمون باشه تغيير دادم، برگشته ميگه مگه قرار نبود فقط بين خودمون باشه؟ فكر ميكنه من اون مسئله رو به مادرم گفته و اونم نظر منو تغيير داده! لطفا راهنماييم كنيد كه چكار كنم؟
    در ضمن من هر چقدر هم كه بگم اين طور نيست باور نميكنه!

2. کاربران زیر از Sara بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : همسرم تصور ميكند مادرم به جاي من فكر ميكند!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara نمایش پست ها
    با سلام
    من و همسرم حدود٤ سال است كه با هم ازدواج كرده ايم. همسرم در مورد هر چيزي فكر مي كند من نظرم به خاطر مادرم است. مثلا اگه بگم فلان جا بريم خريد ميگه اونجا چيزه خاصي ديدي؟ و اگه من بگم من خيلي وقته كه اونجا نرفتم، فكر ميكنه كه حتما مادرم گفته كه فلان جا بريم! اگه تو خونه جاي چيزي رو تغيير بدم و بر حسب اتفاق مادرمم اون روز به خونه ما سر زده باشه، فكر ميكنه اون گفته و ... حتي يه بار من نظرمو در مورده يه مسئله كه قرار بود خصوصي بين خودمون باشه تغيير دادم، برگشته ميگه مگه قرار نبود فقط بين خودمون باشه؟ فكر ميكنه من اون مسئله رو به مادرم گفته و اونم نظر منو تغيير داده! لطفا راهنماييم كنيد كه چكار كنم؟
    در ضمن من هر چقدر هم كه بگم اين طور نيست باور نميكنه!
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم و درباره این دیدگاه شوهرتون باید بگم که شما باید اینو علت یابی کنید و ببینید چرا و از کجا این دیدگاه ایشون نشأت میگیره
    بعنوان مثال دلایلش میتونه یکی از این موارد باشه
    اینکه شاید در واقع ارتباط شما با مادرتون خیلی زیاده و همین امر موجب چنین فکری در ذهن شوهرتون میشه
    یا اینکه ایشون در تصوراتش این مسئله رو بزرگ کرده و همچین چیزی وجود نداره
    و یا شاید ایشون با دیدن یکی دو مورد از شما، این مسئله رو به موارد دیگر هم تعمیم داده
    حالا باتوجه به برخورد خودتون به نظرتون کدامیک از این موارد میتونه باشه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد