نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: افسردگی و بی هدفی

1303
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23883
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

افسردگی و بی هدفی

با سلام خانمی 26 ساله هستم که 4 سال است ازدواج کرده ام. در حال حاضر مشکلات زیادی در زندگی دارم که ذهنم را درگیر کرده است ولی فعلا به این مشکلم میپردازم چون واقعا دارم دیوانه میشوم. من در دوران تحصیل بسیار باهوش و زرنگ بودم و دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشدم را از بهترین دانشگاههای سراسری گرفته ام. همسرم علاقه ی زیادی به در اجتماع بودن من ندارد و خودم هم چون جدیدا خیلی تنبل شده ام تمایلی به شاغل بودن ندارم. ولی از خانه ماندن دارم دیوانه میشوم ، همیشه سردرد و سرگیجه دارم و حالت تهوع میگیرم و در شبانه روز 12 ساعت میخوابم از اینکه دارم استعدادهایم را هدر میدهم از خودم بدم میآید. از طرفی حتی نمیدانم زمینه علاقه ام چیست که در آن زمینه فعالیت کنم. از پیشنهادهای کلیشه ای که برو کلاس ورزش یا کلاسهای دیگر هم اصلا خوشم نمیآید. دلم میخواهد کاری انجام دهم که برای جامعه مفید باشد. شاید شما فکر کنید که چه مشکل مسخره و پیش پا افتاده ای دارم ولی باور کنید حالم خیلی بد است احساس میکنم دارم روانی میشوم، گاهی احساسهای عجیبی به من دست میدهد که خیلی نگرانم میکند. لطفا کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : افسردگی و بی هدفی

نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانه احمدی نمایش پست ها
    با سلام خانمی 26 ساله هستم که 4 سال است ازدواج کرده ام. در حال حاضر مشکلات زیادی در زندگی دارم که ذهنم را درگیر کرده است ولی فعلا به این مشکلم میپردازم چون واقعا دارم دیوانه میشوم. من در دوران تحصیل بسیار باهوش و زرنگ بودم و دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشدم را از بهترین دانشگاههای سراسری گرفته ام. همسرم علاقه ی زیادی به در اجتماع بودن من ندارد و خودم هم چون جدیدا خیلی تنبل شده ام تمایلی به شاغل بودن ندارم. ولی از خانه ماندن دارم دیوانه میشوم ، همیشه سردرد و سرگیجه دارم و حالت تهوع میگیرم و در شبانه روز 12 ساعت میخوابم از اینکه دارم استعدادهایم را هدر میدهم از خودم بدم میآید. از طرفی حتی نمیدانم زمینه علاقه ام چیست که در آن زمینه فعالیت کنم. از پیشنهادهای کلیشه ای که برو کلاس ورزش یا کلاسهای دیگر هم اصلا خوشم نمیآید. دلم میخواهد کاری انجام دهم که برای جامعه مفید باشد. شاید شما فکر کنید که چه مشکل مسخره و پیش پا افتاده ای دارم ولی باور کنید حالم خیلی بد است احساس میکنم دارم روانی میشوم، گاهی احساسهای عجیبی به من دست میدهد که خیلی نگرانم میکند. لطفا کمکم کنید.
    دوست عزیز کاملا شما رو درک میکنم
    مطالعات زیادی داشتین به امید اینکه اینده از این مطالعات بهره ای ببرید و استفاده کنید و الان با ناکامی مواجه شده اید
    بخشی از مطالعات و تحصیل ما برای بالا بردن سطح درک و شعور ماست و لذا مطمئن باشید که شما با درس خوندن چیزی رو از دست نداده اید...
    بلکه همین موضوع باعث شده الان خیلی ساده تر با مشکلات زندگی برخورد کرده و دیدگاهتون به زندگی و خودتون عوض شده...
    نهایتا سعی کنید دنبال اموختن باشید ...اموختن چیزهایی جدید
    مثلا میتونید کتاب بخونید کتابهای روانشناسی بگیرید و مطالعه کنید و یا اینکه یه دستگاه تردمبیل بگیرید تو خونه گاهی ورزش کنید و
    اشپزی کنید و از اینکار لذت ببرید و هنر غذا پختن رو بیشتر تمرین کنید و ....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد