نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل عجیب در دروس

910
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37739
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل عجیب در دروس

سلام دوستان
    من توی این دوره از امتحانات یعنی دی ماه متوجه شدم که ساعت مفید درس خوندنم پایین اومده و نمیتونم جز در شب های امتحان و مخصوصاساعات ۱۰شب به بعد تا صبح درس بخونم و چون سال یازدهم هستم و سال بعد کنکور دارم خیلی نگرانم که نتونم مطالعه کنم و اینکه روی هر درسی وقت بیشتری میزارم و بیشتر میخونم نمره درسم کمتر میشه
    و به هر کسی که میگم باور نمیکنه.تازه یه مشکل دیگه هم دارم که درس جامعه شناسیم رو که همه میگفتن سخته نفر اول کامل نوشتم و با اطمینان کامل برگمو دادم و مطمئن بودم نمره کاملو میگیرم اما شدم ۱۴!!!!!!!
    لطفا اگه همچین مشکلی داشتین و حل شده راهکارتون رو به منم بگید.
    امضای ایشان
    دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد...[

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکل عجیب در دروس

نقل قول نوشته اصلی توسط FNF نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من توی این دوره از امتحانات یعنی دی ماه متوجه شدم که ساعت مفید درس خوندنم پایین اومده و نمیتونم جز در شب های امتحان و مخصوصاساعات ۱۰شب به بعد تا صبح درس بخونم و چون سال یازدهم هستم و سال بعد کنکور دارم خیلی نگرانم که نتونم مطالعه کنم و اینکه روی هر درسی وقت بیشتری میزارم و بیشتر میخونم نمره درسم کمتر میشه
    و به هر کسی که میگم باور نمیکنه.تازه یه مشکل دیگه هم دارم که درس جامعه شناسیم رو که همه میگفتن سخته نفر اول کامل نوشتم و با اطمینان کامل برگمو دادم و مطمئن بودم نمره کاملو میگیرم اما شدم ۱۴!!!!!!!
    لطفا اگه همچین مشکلی داشتین و حل شده راهکارتون رو به منم بگید.

سلام دوست عزیز شما الان وارد یه مرحله شدی که من اسمش رو گذاشتم دوره ی تنوع باید برنامه هات رو هر دو سه هفته عوض کنی. معکوس کنی بهتره. اگه توجه کرده باشی وقتی یه کاری رو انجام میدی اوایلش شوق زیادی داری ولی بعده یه مدت که تکراری شد 1 اشتیاق قبلی رو نداری 2 عملکرد مثبتت خیلی کمتر میشه

چاره همون تنوع هست.

باید تنوع رو بیشتر کنی. مثلا وقت های مطالعه رو تغییر بده وقت گردش تفریح رو عوض کن یا وقت شام ناهار اینا رو عوض کن و کلا یه استارت دوباره بزن.

دلیل اینکه بیشتر میخونی و نتیجه بده اینه که کیفیت بد بوده کیفیت بده چون انرژی و تمرکز کامل نبوده و اینا هم به خاطر اینه که : 1. یا تلاش کامل نکردی 2 و یا اینکه همون نیاز به تنوع برنامه داری.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37739
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل عجیب در دروس

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما الان وارد یه مرحله شدی که من اسمش رو گذاشتم دوره ی تنوع باید برنامه هات رو هر دو سه هفته عوض کنی. معکوس کنی بهتره. اگه توجه کرده باشی وقتی یه کاری رو انجام میدی اوایلش شوق زیادی داری ولی بعده یه مدت که تکراری شد 1 اشتیاق قبلی رو نداری 2 عملکرد مثبتت خیلی کمتر میشه

چاره همون تنوع هست.

باید تنوع رو بیشتر کنی. مثلا وقت های مطالعه رو تغییر بده وقت گردش تفریح رو عوض کن یا وقت شام ناهار اینا رو عوض کن و کلا یه استارت دوباره بزن.

دلیل اینکه بیشتر میخونی و نتیجه بده اینه که کیفیت بد بوده کیفیت بده چون انرژی و تمرکز کامل نبوده و اینا هم به خاطر اینه که : 1. یا تلاش کامل نکردی 2 و یا اینکه همون نیاز به تنوع برنامه داری.
    ممنونم از پاسخ گوییتون اما من کاملا برعکسم اوایل درس خوندم شوق ندارم اما یه چند صفحه ایی که میگذره با علاقه بیشتری ادامه میدم ولی زود ذهنم سمت فکرای مختلف میره یا تو ذهنم آهنگ پلی میشه و تمرکزم زود از دست میره،

اما مبحث تنوع حتما امتحان میکنم چون فکر میکنم روشه جالبیه و ایشالا که کمکم میکنه
    امضای ایشان
    دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد...[

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)