نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ادامه رابطه عاطفی

1243
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33063
    تشکـر
    10
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ادامه رابطه عاطفی

سلام و عرض خسته نباشید .

من 16 سالمه و پسر هستم . من در تابستون عاشق یک دختر 13 ساله (12ساله) در محلمون شدم ، عشقم واقعا پاک بوده و هـســت .

اینو بگم که من اهل عشق و عاشقی و جنس مخالف و ... اصلا نبودم و نیستم و اصلا این عاشق شدن یه درصد هم دست خودم نبود و اصلا فکر عاشق شدن هم نمیکردم .

من با کمک دوستم با اون دختر درمیون گذاشتم و اون دختر بهم فحش داده بود و گفته بود نه و ... ( البته اینو بگم که دوستم بهش گفته بود میخواد باهات دوست بشه و دوستم نگفته بوده که عاشقشم و دوستش دارم ) حتی دختره یک بار منو دید بهم فحش داد !

این اتافاقات در اواسط تابستان اتفاق افتاد . و تا الان هر کاری کردم نتونستم از فکرش بیرون بیام . واقعا داره اذیتم میکنه ...

تا حالا هم چندبار چشم تو چشم شدیم ولی اون منو با تعجب نگاه کرده ( تقریبا ) .

خیلی ناراحتم ...

فراموش کردنش برام سخته ،،، حتی شاید غیرممکن ،،، چون از اواسط تابستون هر کاری کردم نشد فراموشش کنم .

گاهی وقتا یه حسی میگه اونم تو رو میخواد برو بهش بگو ...

به نظرتون چی کار کنم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سوال مهم و حیاتی درمورد رابطه !

سلام.

شمادر حال سپری کردن دوران بلوغ هستید و بدنتون در حال تغییر و تحوله از نظر جسمی و روحی!

عامل تاثیرگذار در این تغییرات هورمونها هستند که در کنار تاثیرات مثبتشون باعث تغییر در خلق و خو و کاهش یا شدت احساسات میشن ؛

و تا زمانی که این تغییرات به اتمام و شرایط فیزیکی و احساسی شما به ثبات نرسیده نمیشه در مورد مسائل مهم زندگی تصمیم گرفت٬ چون ممکنه تحت تاثیر اتفاقات جسمانی شما باشه!

این خانوم سنشون کمه و فکر نمیکنم حالا حالاها بخواد ازدواج کنه یا حداقل خونوادش اجازه نمیدن٬ به نظر من تصمیم در این مورد رو به تعویق بنداز و فعلا فقط فکرتو معطوف کن به درست تا بعدا در شرایط مناسبتر در موردش تصمیم بگیری.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen987 نمایش پست ها
    سلام و عرض خسته نباشید .

اول از همه معذرت میخوام که بهتون پیام دادم .

دوم اینکه خـواهش میکنم پیامم رو جواب بدید ، این پاسخ شما میتونه مسیر زندگی من رو عوض کنه .

دوم من چون میدونستم شما فردی با شعور و با فهم وکمالات هستید ازتون میخوام این سوال رو بپرسم و میدونم با منطق جواب میدید و به سخره نمیگیرید .

خوب من سوالی داشتم که برای پاسخ به اون سوال باید این سرگذشت من رو بخونید :

من 16 سالمه و پسر هستم . من در تابستون عاشق یک دختر 13 ساله (12ساله) در محلمون شدم ، عشقم واقعا پاک بوده و هـســت .

اینو بگم که من اهل عشق و عاشقی و جنس مخالف و ... اصلا نبودم و نیستم و اصلا این عاشق شدن یه درصد هم دست خودم نبود و اصلا فکر عاشق شدن هم نمیکردم .

من با کمک دوستم با اون دختر درمیون گذاشتم و اون دختر بهم فحش داده بود و گفته بود نه و ... ( البته اینو بگم که دوستم بهش گفته بود میخواد باهات دوست بشه و دوستم نگفته بوده که عاشقشم و دوستش دارم ) حتی دختره یک بار منو دید بهم فحش داد !

این اتافاقات در اواسط تابستان اتفاق افتاد . و تا الان هر کاری کردم نتونستم از فکرش بیرون بیام . واقعا داره اذیتم میکنه ...

خیلی ناراحتم ...

فراموش کردنش برام سخته ،،، حتی شاید غیرممکن ،،، چون از اواسط تابستون هر کاری کردم نشد فراموشش کنم .

به نظرتون چی کار کنم ؟
    اين يه چيز عاديه بهش محل نذار مرد باش

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen987 نمایش پست ها
    سلام و عرض خسته نباشید .

خیلی ناراحتم ...

به نظرتون چی کار کنم ؟

جواب شما بسیار روشنه ... تا وقتی که شرایط ازدواج رو نداشته باشید رفتار شما شبیه یک شوخیه

و هر کسی جای طرف مقابل بود چنین رفتاری میکرد ....

اتفاقا" از همین الان باید یاد بگیرید کسی رو نمیتونید به زور به خودتون علاقه مند کنید

پس از سنتون لذت ببرید و با وابستگی های بیهوده عاطفی خرابش نکنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : ادامه رابطه عاطفی

بشین درستو بخون دست از این مسخره بازیا هم بردار

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33063
    تشکـر
    10
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ادامه رابطه عاطفی

.Up

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد