نمایش نتایج: از 1 به 33 از 33

موضوع: درگيري من و نامزدم

9201
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    تشکر شده 88 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    10

درگيري من و نامزدم

سلام دوستان خسته نباشيد..من ٤ ماه نامزد كردم قبلش هم ٨ ماه بود ايشون رو ميشناختم...ربطمون هم خوب بود و هر روز در تماس بوديم..چند روز پيش در صفحه مجازي من يه پيام دريافت كردم با يه اكانت عجيب غريب كه ميشه عكستونو بيينم و بعد از كلي حرف زدن و احترام..من هم يه مدته مزاحم داشتم وبه يكي از اقوام شك داشتم خلاصه گفتم ايميلتونو بدين و ايشون داد و من گفتم عكستونو ببينم گفت اول شما بدين منم يه عكس صورت دادم تا ايشون هم بدن..دادن و متوجه شدم اون سووژه مورد نظر نيست بعد باز ايميل داد من ديگه ج ندادم و اخر بش گفتم من نامزد دارم ديگه ايميل نديدن..تا ديشب نامزدم بم گفت اره يكي دوستام زنگ زده بدو بيا كارت دارم اين دوستم چند شب پيش بم گغته يه سال كمه واسه شناخته نامزدت و اكانتشو بده من نامزدتو چك كنم!!!گفتم تو دادي گفت اره گفتم پس اينكه به من ميل زد دوسته تو بود گفت نه بابا و اصلا باورش نشد..دو ساعت بعد زنگ زد كه اره همه ايميلاتو نشوننم داده و تو چرا ج دادي منم همه رو قبلش واسش گفته بودم..گفت نه بايد ميگفتي نامزد داري از اول گفتم من اصلا يه خط ج دادم ميخاستم ببينم كيه گفت ذوستم گفته من حاي تو بودم ميزدم بهم نامزدت داشته ادامه ميداده و ببيين مچشو گرفتم..خلاصه منم عصباني شدم و دادو بيدا كه تو چرا دادي منو چك كنه گفت مهم نبود واسم الكي رو شوخي..حالا بذهكارم شديم..بعدشم بسيار ناراحت گفت من بايد فك كنم رو رابطمون..گفتم حرفه منو قبول ميكني كه يه ساله ميشناسي يا اونو ،،تو داري همه حرف اونو ميزني خلاصه گفت نه من طرفتو كرفتم ولي من از خيانت بدم مياد گفتم خيانت😱😱خلاصه گفت ناراحتم و بايد حسابي فك كنم..من خيلي ناراحتم و نميدونم عكس العمل ايشون چه هست و من چي كار كنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : درگيري من و نامزدم

بعد از اینکه شما تصویر اون خانمو دیدین در جواب بهش چی گفتین؟ یعنی وقتی فهمیدین اون شخصی نیست که شما فکر میکریدن چه مدت طول کشید که رابطه رو با اون خانم قطع کردین؟
    سن شما و نامزدتون چقدر هست؟
    به نظرم بهتره یه سری صحبت ها و حرف ها قبل از ازدواج زده بشه اگر ایشون الان این شکلی شما رو امتحان کردن مطمنن بعد از ازدواج اگر این اتفاق می افتاد خیلی بدتر بود .
    نمیگم حالا اینکه شما رو امتحان کردن کاره اشتباهی بود یانه . چون قبل از ازدواج میگن باید طرفو همه مدلی امتحان کردو شناخت ولی به نظرم به جای اینکه بخواین بگین حق نداشتی امتحانم کنی و نباید اینکارو میکردی و... با دلیل براش توضیح میدادی یکم صبوری به خرج میدادی و اینکه یهویی برافروخته شدی مگه کاره اشتباهی کردی که عصبانی شدی؟ اگر حق باشما باشه باید خونسرد باشین
    در این ماجرام حالا چه به شوخی چه جدی ایشونم باید منطقی رفتار کنن .
    به نظرم بزارید اون کمی فکر کنه و اروم بشه و بعد براش ماجرا رو توضیح بدین
    ویرایش توسط eli2 : 11-15-2017 در ساعت 10:48 PM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    به نامزدتون بگین ک دوست شون فقط میخوان زندگی شما را بهم بزنن و به شما حسادت میکنن و بجای اینکه ایشون ناراحت بشن شما ناراحت بشین ک چرا بهتون اعتماد نداره و اگه این کار را شما متقابلا انجام بدین ایشون خوشش میاد.
    بلکه اینجوری ذهنش بیدار بشه.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

سلام من خانوم هستم و من ٣٣ سالمه و نامزدم ٤٣ سالشونه...از پريشب كه اين اتفاق افتاد تماس نگرفتن ..حرفه اخرش اين بود كه بايد فك كنم بت خبر ميدم..من واسم خيلي گرون تموم شده ايشون همه حرفاي دوستشونو به من منتقل كرد ميگفت مگه تو نامزد نداري چرا نگفتي از اول بش گفتم من مزاحم دارم به يكي از اقوام شك داشتم فك كردم اوون هست لزومي نديدم تو دو خط بگم نامزد دارم ولي اخرش گفتم وقتي فهميدم اون اقوام نيست ميگه اره دوستم گفتم تا فهميده دستش رو شده گفته نامزد دارم گفتم من از كجا فهميدم دستم رو شده كه تغير موضع بدم !در ضمن تا ديدم اون نيست و حوفهاي بي ربط ميزنه گفتم من مرداد نامزد كردم ديگه مسيج ندين

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

به نظرم بهتره بهش پیام ندین وگرنه یه حالت حق به جانب پیدا میکنه و هرچی شما بهش بیشتر التماس کنید و اصرار کنید اون دورتر میشه و بعدشم به نظرم جالب نمیاد که ایشون شماره شما ره به یه آقا بدن و بخوان ازین طریق شما رو امتحان کنن اگر میخواسن امتحانی کنن خودشون با یه شماره دیگه اینکارو میکردن چون برای ازدواج خیلیا میتونن دو بهم زن باشن و بخوان رابطه ها خراب بشه شما هم میتونید بعدا همینو بهش بگین که دوست ندارید کسی رو تو زندگیتون دخالت بدین و شاید دراینده با یه دعوا و قهر اشتی ایشون سریع برن به دوستاش گزارش بدن و اوناهم تفرقه اندازی کنن . حتی به نظرم شما هم بیشتر فکر کنید و حتی شده نامزادیتون ادامه دار بشه بهتره.
    به نظرم صبر کنید ببینید عکس العملش چیه آیا منطقی رفتار میکنن یا احساسی و شما هم خونسردی خودتونو حفظ کنید

( البته اینم بگم اینکه شما عکستونو به کسی که نمیشناسید دادین کاره درستی نبود و یکی از علت هایی که شاید باعث این بی اعتمادی شده همینه )
    ویرایش توسط eli2 : 11-16-2017 در ساعت 01:33 PM
    امضای ایشان

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

بله من كاره درستي نكردم ولي نييتم چيزه ديگه اي بود ولي اصلا ايشون صبر نكردن من براشون توضيح بدم ميگه چرا تو اين دوسه روزه نگفتي گفتم والا اصلا يه خط بوده چيزه مهمي نبود بعدم مسيج به زبانه انگليسي بود من برام عجيب و غريب بود كسي همچين ايميلي به من بده غير از يع نفر كه كلا بش شك داشتم از اقوام و خارج از كشور هم هستن..ميگم تو چرا دادي منو امتحان كنه ميگه من نددادم اون اصرار كرد بعدم به شوخي دمه رفتن از رستوران هي گفت گفتم بگه بعد تو چه جوري گزاشتي اين چند نفر نامزدتو بازيچه كنن تازه زنگ بزنه تو بيا سريع و اينارو اسكرين شات گرفته نشونت بده و بگه من جا تو بودم ميزدم بهم و در چه مرحله اي هستي و تو بگي انگشتر دادم گفته والا چشاتو وا كن...من خيلي از دستش ناراحتم تازه ميخاد فكرم كنه

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

ببین اون ذهنش پر از چراها و نکنه ها شده یعنی چرا جواب داد چرا اسمو نیورد چرا عکسشو داد چرا خیانت کرد
    ونکنه بازم تکرار بشه نکنه بازم به هرغریبه ای عکسشو بده نکنه با هر غریبه ای گرم بگیره و...
    شما اولا باید یه تغییر و تجربه بزرگ ازین ماجرا به دست بیاری اولا اینکه شاید از نظر شما خیلی اینکارمهم نباشه و باید زود ببخشن ولی در واقعیت راستش این پسنیدیده نیست تا یه شماره غریبه میاد و اسمشو نگفت باید سریع بلاک کنید و کنجکاوی ها رو دیگه کنار بزارید
    میتونی یکار دیگم بکنی بهش پیام بدی بگو باشه اگر دنبال بهونه برای کات کردن رابطمون میگردی نیازی به اینکارا نیست من میخاسم با تو زندگی پراز عشق و اعتماد بسازم و من خیلی دوست داشتم و دلم میخواست یه عمر باهات زندگی کنم (و ازین حرفای محبت امیز) درسته به خاطر اینکه فکر میکردم یه نفر میخات اذیت کنه و مزاحم بشه کنکجاو شدم اون شخص کیه ولی اگر اینقدر منو سطحی میشناسی و به من شک داری از زندگیت میرم ( البته تواین اس مس هم تمام اون حرفایی که گوش نکرده رو بهش بگین و براش کامل توضیح بدین که ماجرا چی بوده ) و در اخر بگو من به تصمیمت احترام میزارم فقط میخاسم دلایلمو بشنوی چون برام مهمی
    یا اینکه میتونی صبر کنی تا خودش اول بهت پیام بده
    امضای ایشان

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

ممنونم عزيزم...اينقد ناراحتم دست و دلم نميره من بش مسيج بدم از اونور هم مطمعنن اين دو روز حرفاي منو كه نشنيده پس فقط داره همون موضوع رو بزرگ ميكنه براي خودش و فقط همون كه ديده و دوستش گفته رو ميبينه ...در هر صورت مرسي از همكاري و همفكريت🌺

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سعی کنید دیگه بهش پیام ندین و هروقت اومد سراغتون شما موضع حق به جانبی بگیرین و بگین ناراحت شدم ک بهم اعتماد نداری و اینجور بهم توهین کردی
    وگرنه تو هرمرحله از زندگی بهت شک میکنه و همین موضوع را میکوبه تو سرتون و شما همش مجبورین کوتاه بیاین و زجر بکشین
    پس بهتر کاری کنید ایشون از شما عدرخواهی کنن و دیگه همچین اشتباهی نکنن
    بهش بگین ک من بچه نیستم ک دنبال پسربازی باشم و به فکر تشکیل زندگی مشارک هستم اما نه با شک و تردید و امتحان.

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

شما نه تنها نباید ناراحت بشین بلکه باید بخاطر رفتارای بچگانه همسرتون حق به جانب باشین.
    همسرتون اگر به بلوغ فکری رسیده باشه متوجه میشه زندگی شما با ایشون یه حریم شخصیه و هیچکی حق دخالت یا ورود به این حریم رو نداره.
    کارشون اصلا جالب نبود و نشون دهنده رفتار نابالغانه ایشون هست.
    علاوه بر این دوست نامزدتون به دلایل مختلف از جمله حسادت،تجربه های ناخوشایند از جنس مخالف و... بدش نمیاد زندگیتونو خراب کنه وگرنه کسی مگه علافه بیاد تو زندگی دو نفر خودشو نخود آش کنه؟
    ویرایش توسط saba95 : 11-16-2017 در ساعت 06:26 PM

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

بله دقيقا و من هم از اين موضوع ناراحتم كه همه حرفه دوستشو تكرار ميكرد من بش گفتم تو صبر كن منم حرف بزنم منم دلايلي دارم تو جاي من نيستي ...پشت فرمون بود اصلا گوش نميكرد فقط يه جا گفت بدهكارم شدم !!!ببعدم به حالت عصبي وار قطع كرد بعد من گرفتمش دوباره گفتم اين كارا چيه ميكني تو منو ديدي خانوادمو ما نامزديم تو چرا دادي منو امتحان كنه اون بگه بدع اكانتو تو بايد ميزدي تو گوشش خلاصه كه قطع كرد ازش بسيار ناراحتم و اينكه توي اين حال اصلا منو درك نكرده ...بعلع دوستي هست كه اتيش به جريان انداخت و هي بادشم زد ...من از اينكه نزاشت من حرف بزنم واقعااااااا ناراحتم ناراحت ..گفت دوستم ميگه چشاتو باز كن و تصميم بگير گفتم اره همين كارو بكن

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37196
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb پاسخ : درگيري من و نامزدم

سلام من باعث شک بینی ب همسرم شدم ما ۴ماه عقد کردیم وسن من ۱۷.من شوهرم ۲۷ روزامون شده چهار روز خوب دوروز بد بحث و جنجال و اون فهمیده ک من شک دارم بهش و دارم خیلی رو این موضوع فک میکنم و اینک بعضی رفتارای اون باعث شده من شک کنم چون چن بار اتفاق افتاده و بهش اعتراف کردم از ای کار رفتارش خیلی خیلی عصبی میشه و داد میزنه یهو و ای اخرین دفه اتفاق افتاده ک گوشی شو زد ب شارژ و دوربین ب طرف ما بود و بعد یهو چشمم افتاد ورش داشتم واقعا واقعیت تو دیدم و بهش گفتم ک چرا و گف منک ندیدم من فقط مسیج ها رو دیدم و گفتم ولی من دیدم و عصبی شد داد زد و اخر اروم شدم و اونم همین طور و هی یادم میاد اذیت میشم و اون باور نمیکنه و میگ تو بهم شک داری هروقت شکاکیت ب من درست شد ب من زنگ بزن من دوس ندارم زنم بی اعتماد شکاک باشه و هی میک چرا میخای این قضیه رو بزرگش کنی و اشتباهات منو ب رخ میکشه و میگ من کاری نکردم
    ویرایش توسط Roya0077 : 11-18-2017 در ساعت 04:32 PM

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

سلام شك بي دليل ايجاد نميشه و من اينو قبول دارم ..ولي من و نامزدم تا حالا همچين جر و بحثهايي نداشتيم باهم و بهم شك نكرده بوديم ..اين دفعه اولين باره و واقعا رفتارشو نميدونم چيه تو اين شرايط..به نظرم خيلي هاش به حس برميگرده و دل ادم..اگه واقعا دوسش داري و چيزه خاصي ازش نديدي بزرگش نكن ولي من جاي شما نيستم و نميدونم اس ام اس ها چي بوده و نميشه زود قضاوت كرد..نامزده من از سه شنبه بامن تماس نگرفته و من حتي نتوستم واسش شفاف سازي كنم

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

من نامزدمو دوست دارم كلي برنامه چيديم باهم ميفهميدم اون هم بهم علاقه داره زياد ما داشتيم برنامه ريزي ميكردم واسه مراسم و مسافرت..واقعا كلافم..نشده بود يك روزم بي خبر باشيم از هم 😞

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

من فکر میکنم باید تکلیفتو زودتر مشخص کنی اگه نخوات اصلا بهت پیام بده چی؟ تو همینجوری باید تو سراب باشی؟ به نظرم اون پیامی که گفتمو بهش بده خودتو خلاص کن حرفه دلتو بزن حرفه دلشو بشنو یا میخات یا نمیخات عوضش تکلیفت مشخص میشه خودتم برای همه شرایط اماده کن دیگه صبرم حدی داره
    ببین دلت چی میگه همون کارو بکن
    امضای ایشان

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37196
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم ببین اره درسته شک بی دلیل ب وجود نمیاد اما چی صحبتی در مورد این بهش بگم و منطقی حرف بزنم در مورد این موضوع
    ویرایش توسط Roya0077 : 11-19-2017 در ساعت 01:56 AM

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

الي جووون من يك ساعت پيش بهش زنگ زدم دوبار ج نداد بعد براش وويس گزاشتم و همه حرفامو زدم اونارو هم همون موقع خوند ولي باز ج نداد

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

ببین دوست عزیزم تا همینجاش دیگه کافیه اصلا بهش پیام نده تو حرفتو و دلایلتو زدی و حتی نشون دادی که دوسش داری. دیگه حالا نوبت اونه که نشون بده که چقدر تورو دوست داره چقدر تورو میخات آیا با یه پیام دوستش به این راحتی تورو خط میزنه ! اگرم با اصرار تو باهاش ازدواج کردی شاید دراینده سر همین موضوع بازم اختلاف پیدا کردی و اون موقع دیگه جدایی خیلی وحشتناکتره . اون باید برای رسیدن به تو تلاش کنه و حتی باید منتتو بکشه تا ایندم قدرتو بدونه . پس بزار عاقل بودن و شایسته بودنشو ازین طریق پی ببری.
    حتی یک ماه یک سال بهت پیام نداد اصلااااا دیگه بهش پیام نده و سعی کن سره خودتو به چیزای دیگه سرگرم کنی یه جور برات بی تفاوت باشه. اگرم نخواست و رفت مطن باش حکمتی بوده پس همه چی رو به خدا بسپار که اون چیزی به صلاحته پیش بیاد
    امضای ایشان

19. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

مرسي عزيزم از همفكريت..نه ديگه زنگ ميزنم نه مسيج ميدم.اين چند روز واسم سخت گزشت ولي حداقل ميدونم تلاشمو كردم واسه رابطم...خودمو سرگرم ميكنم تا ببيينم چي ميشع..اميدوارم گره از مشكلاته همه باز بشع🙏🏼🌺

20. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

آره عزیزم دیگه فردا شرمنده دلت نمیشی تا همین حد کافی بود دیگه نوبت اونه که عشقشو بهت ثابت کنه. دعا میکنم اگر واقعا مرده خوبی باشه و لیاقتتو داشته باشه و خوشبختت کنه قسمتت بشه
    امضای ایشان

21. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

مرسي عزبزه دلم🙏🏼🌺🌺

22. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    به نظرم بهتره بهش پیام ندین وگرنه یه حالت حق به جانب پیدا میکنه و هرچی شما بهش بیشتر التماس کنید و اصرار کنید اون دورتر میشه و بعدشم به نظرم جالب نمیاد که ایشون شماره شما ره به یه آقا بدن و بخوان ازین طریق شما رو امتحان کنن اگر میخواسن امتحانی کنن خودشون با یه شماره دیگه اینکارو میکردن چون برای ازدواج خیلیا میتونن دو بهم زن باشن و بخوان رابطه ها خراب بشه شما هم میتونید بعدا همینو بهش بگین که دوست ندارید کسی رو تو زندگیتون دخالت بدین و شاید دراینده با یه دعوا و قهر اشتی ایشون سریع برن به دوستاش گزارش بدن و اوناهم تفرقه اندازی کنن . حتی به نظرم شما هم بیشتر فکر کنید و حتی شده نامزادیتون ادامه دار بشه بهتره.
    به نظرم صبر کنید ببینید عکس العملش چیه آیا منطقی رفتار میکنن یا احساسی و شما هم خونسردی خودتونو حفظ کنید

( البته اینم بگم اینکه شما عکستونو به کسی که نمیشناسید دادین کاره درستی نبود و یکی از علت هایی که شاید باعث این بی اعتمادی شده همینه )
    منم دقیقا با نظر شما موافقم.. حرفاتون کاملا صحیح هست..

23. کاربران زیر از tahereh.se بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم کندل جان هر چی شد نتیجه شو اینجا هم بذار.. تا انشاا.. که اگر همه چی اوکی شد خوشحال بشیم
    😉

25. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

سلام عزيزم...متاسفانه هنوز تماسي و خبري من از ايشون ندارم و من هم ديگه پيگيري نكردم..٩ روز از اون روز گزشته و ايشون پيداش نيست..😞نميدونم والا چي بگم و قراره چي بشه

26. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

سلام دوستان...ديشب پدره من سراغه نامزدمو رو ميگرفتن و من هم به اجبار دروغ مصلحتي گفتم..با احتساب اين ده روز كه از ايشون خبري نيست هنوزم...من اخر شب خيلي دلم گرفته بود و باز به ايشون زنگ زدم كه اي كاش نميزدم چون ج ندادن و اين بار ديگه حتي مسيج هاي منو باز نكردن و نخوندن...خيلي ناراحت شدم و اينكه اصلا حرف نميزنه و زنگ نميزنه..من اين نامزدي رو تموم شده بدونم؟!يا تا كي منتظرش باشم؟!احساس ميكنم يه خشم زيادي ازش دارم و اين بلاتكليفيم بيشتر ناراحتم ميكنه😞

27. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37196
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان ب نظرتون تو ای دوره رو دادن ب همسرمون باعث چ چیزایی میشه

28. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

سلام عزیزم نظر کاملا شخصی منه من اگه در چنین موقعیتی بودم راستش بهش پیام خداحافظی میدادم و میگفتم برات ارزوی خوشبختی میکنم و برای همیشه خداحافظ .دیگه هم این رابطه رو تموم شده میدیدم .
    ولی حالا نظر بقیه دوستانم بشنو ببین چی میگن . حالا قبل ازین من چند تا مشاورین رو دعوت میکنم که اگر پیشنهادی دارن بدن
    @شهرام2014 @farokh
    ویرایش توسط eli2 : 11-25-2017 در ساعت 12:22 AM
    امضای ایشان

29. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

کندل جون من اتفاقا تو فکرت بودم و میخواستم حتی قبل اینکه این پیامتو ببینم بیام اینجا برات پیام بذارم..
    ببین من میخواستم بگم که حتی اگر این نامزدی هم بهم خورد ناراحت نشو ..نه که بخوام دلداری بدما اصلا..بلکه بخاطر اینکه بهمین زودی موفق شدی نامزدتو بشناسی و از شروع کردن یه زندگی اشتباه جلوگیری بشه..عزیزم میدونی چه بسیار افرادی که بعدها که بعضی اخلاقا گند شوهرشون رو شده ارزو میکنن که کاش قبل ازدواج میفهمیدن اون اخلاقو... الان من حتی بهت پیشنهاد میکنم اگر هم بهت پیام داد و برگشت بیشتر فکر کنی..
    الان چند تا خصوصیت نامزدت مشخص شده عزیزم
    اولا اینکه پای بقیه رو تو زندگی خصوصیش باز کرده که اصلا خوب نیس!
    دوما اینکه بخشش و گذشت نداره و شاید هم ازون مردهایی باشه که همیشه بعد هر بگو مگو منتظرن زن بره اشتی و معذرت خواهی ! و یا شاید تا حدودی انتقام جو باشه...
    سوما اینکه ظاهرا ایشون شکاک هستن و اونطور که باید به همسرشون اعتماد نمیکنن و دهان بین دوستشون هستن.اعتماد واقعا خیلی مهمه تو زندگی
    اگر واقعا اینطوری باشه زندگی باهاش خیلی سخت میشه..من دیدم اینجور مردهارو تو فامیلم
    شاید بشه کمی بهش حق داد که ناراحت بشه اما نه دیگه بعد این همه منت کشی !
    خلاصه که بنظر من یکی دو هفته یا دیگه نهایت سه هفته دیگه صبر کن اگر هیچ خبری ازش نشد کلا فراموشش کن..
    اگر دوست داشتی بعد دو سه هفته بهش پیام بده و با طعنه خداحافظی کن ...فقط عزیزم تا قبل اون دیگه اصلاااا نه بهش پیام بده نه زنگ بزن...

31. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

مرسي الي جون كه جواب دادي و همچنين طاهره جوون من باهات موافقم خودم هم احساس ميكنم نبودنش برام عادي شده و اين بلاتكليفي بيشتر اذيتم ميكنه و اين رفتار بچه گانه رو ازش انتظار نداشتم يه همچين مرده ضعيف و دهن بيني..در ضمن ايشون يه اشتباه بسيار بزرگي چند ماه پيش كرده بودن (يكًماه قبل نامزدي)خيلي منطقي كنارشون بودم و بهش گفتم ما نبايد پشته همو خالي كنيم و و تو سختي ها بايد كناره هم باشيم...و اينكه تو مرده خوبي هستي و من كله شخصيته تورو با يك اشتباه زير سوال نميبرم!درست ميگي عزيزم من ايشون رو بيشتر شناختم تو اين مدت و نهايت چند روز ديگه يه مسيج خداحافظي ميدم و اين قضيه رو تموم ميكنم حداقل بدونم براي خودم تمومه ديگه و بع زندگي عادي برگردم گرچه اگه مسيحه منو باز كنه😏😏ازت بسيار ممنونم بابت وقتي كهرگزاشتي🙏🏼

32. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

مطلب شما را خواندم عزیز و متاسفم از انچه که خواندم, شما 33 ساله و ایشون 43 ساله ولی باورم کنید رفتار هر دو گلم عین دو کودک 6-7 ساله میمونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ایشون میخواستن شما رو امتحان کنن و شما هم میخواستین ببینین مزاحمتون کیه و عکس دادین!!!!!؟؟

نه عزیز حتما کار هر دوی شما درست نبوده و نیست .!!

شما اصلا هر دو کالای ازدواج نیستید به عبارتی و میشه بفرمائید شما و بخصوص ایشون تا این سن و سال چرا ازدواج نکردین؟؟؟

و من فکر میکنم ایشون احتمالا دنبال بهانه ای بودند که پیدا کرده اند!!؟؟

کوتاه سخن

میپرسید نتیجه این ارتباط چی میشه, میگم سالی که نکوست از بهارش پیداست!!!!؟؟

میپرسید حالا چه کنید میگم خیلی کم میدانید و راجب انسان و عشق و ازدواج علوم اجتمایی, کتب علمی تهیه کرده و بیشتر بخوانید و بدانید

میگید اگر ایشون برگشتن چه, میگم رابطه جالبی ندارید ولی بهتر اینه که هر دو با هم از یکی از همکاران حاذق مشاور ما در شهر خود بهره بگیرید.

و اگر برنگشتن خودتون برای اینکه بهتر خودتون رو بشناسید و بدانید حتما رجوع کنید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

33. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط كندل نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشيد..من ٤ ماه نامزد كردم قبلش هم ٨ ماه بود ايشون رو ميشناختم...ربطمون هم خوب بود و هر روز در تماس بوديم..چند روز پيش در صفحه مجازي من يه پيام دريافت كردم با يه اكانت عجيب غريب كه ميشه عكستونو بيينم و بعد از كلي حرف زدن و احترام..من هم يه مدته مزاحم داشتم وبه يكي از اقوام شك داشتم خلاصه گفتم ايميلتونو بدين و ايشون داد و من گفتم عكستونو ببينم گفت اول شما بدين منم يه عكس صورت دادم تا ايشون هم بدن..دادن و متوجه شدم اون سووژه مورد نظر نيست بعد باز ايميل داد من ديگه ج ندادم و اخر بش گفتم من نامزد دارم ديگه ايميل نديدن..تا ديشب نامزدم بم گفت اره يكي دوستام زنگ زده بدو بيا كارت دارم اين دوستم چند شب پيش بم گغته يه سال كمه واسه شناخته نامزدت و اكانتشو بده من نامزدتو چك كنم!!!گفتم تو دادي گفت اره گفتم پس اينكه به من ميل زد دوسته تو بود گفت نه بابا و اصلا باورش نشد..دو ساعت بعد زنگ زد كه اره همه ايميلاتو نشوننم داده و تو چرا ج دادي منم همه رو قبلش واسش گفته بودم..گفت نه بايد ميگفتي نامزد داري از اول گفتم من اصلا يه خط ج دادم ميخاستم ببينم كيه گفت ذوستم گفته من حاي تو بودم ميزدم بهم نامزدت داشته ادامه ميداده و ببيين مچشو گرفتم..خلاصه منم عصباني شدم و دادو بيدا كه تو چرا دادي منو چك كنه گفت مهم نبود واسم الكي رو شوخي..حالا بذهكارم شديم..بعدشم بسيار ناراحت گفت من بايد فك كنم رو رابطمون..گفتم حرفه منو قبول ميكني كه يه ساله ميشناسي يا اونو ،،تو داري همه حرف اونو ميزني خلاصه گفت نه من طرفتو كرفتم ولي من از خيانت بدم مياد گفتم خيانت������������خل اصه گفت ناراحتم و بايد حسابي فك كنم..من خيلي ناراحتم و نميدونم عكس العمل ايشون چه هست و من چي كار كنم
    سلام عزیزم شما ونامزدتون چند سالتون هست ؟

اینکه شما از اول اصلا هیچ جوابی نباید به این فرد مزاحم میدادید کاملا واضحه

حالا دلیلتون هرچیزی می خواد باشه ، به هرحال پاسخ دادن به یه مزاحم اشتباهه

ولی خب اینکه نامزدتون همچنین کاری با شما کردن هم کاملا اشتباه بوده امتحان کردن فرد مقابل

کار غلطی نیست ولی به این شکل اصلا منطقی نیست و بیشتر من رو یاد امتجان کردن دخترو پسرهای

کم سن و سالی می ندازه که با هم دوستن.

بنظرم منطقی با ایشون صحبت کن و بگو که قبول دارم اشتباه کردم از اول باید به خودت میگفتم

و بگو که آیا فکر میکنی امتحان کردن من توسط دوستت درست بوده ؟

به ایشون بگو دوران نامزدی دوران شناخته و شما اجازه داری منو امتحان کنی ولی نه به این شکل

و سعی کن قضیه رو با مهرو محبت جمع کنی و دلش رو بدست بیاری

اگر بعد صحبتت باز هم گفت باید در مورد ادامه رابطتون فکر کنه بهش بگو چقدر زمان می خوای

و زمان رو بهش بده ولی قبل زمان دادن حتما حرفهات رو بزن منطقی و با محبت

و شناختت رو وسیعتر کنی دوستانش رو بشناس اینطور که مشخصه دوستانش روش تاثیر زیادی دارن

و حتما در اینده رو زندگیت تاثیر خواهند گذاشت

موفق و خوشبخت باشی عزیزم
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

34. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

سلام مرسي بابت راهنمايتون🙏🏼ما سنمون كم نيست و ٣٣ و ٤٣ ساله😞عزيزم من سعي كردم باش حرف بزنم و توضيح بدم و ميدونم كارم اشتباه بود ولي ايشون اصلا ج نميدن و من با ويس هم براشون گفتم بيا حرف بزنيم درباره اش ولي ايشون نه زنگ هاي منو ج دادنه نه مسيج هارو اين اخري رو كه كلا باز نكردن مسيجو..من كاملا به اشتباهم واقفم ولي خوب ديگه كاري ازم بر نمياد ، همه سعي امو كردم حرف بزنيم ولي اصلا ١٢ روزه ازش خبري نيست ...من واقعا نميدونم ايشون اصلا پيداش ميشع يا نه و فك كنم خودم بايد اين رابطع رو تموم كنم و برگردم بع روال قبل😏

35. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط كندل نمایش پست ها
    سلام مرسي بابت راهنمايتون🙏🏼ما سنمون كم نيست و ٣٣ و ٤٣ ساله😞عزيزم من سعي كردم باش حرف بزنم و توضيح بدم و ميدونم كارم اشتباه بود ولي ايشون اصلا ج نميدن و من با ويس هم براشون گفتم بيا حرف بزنيم درباره اش ولي ايشون نه زنگ هاي منو ج دادنه نه مسيج هارو اين اخري رو كه كلا باز نكردن مسيجو..من كاملا به اشتباهم واقفم ولي خوب ديگه كاري ازم بر نمياد ، همه سعي امو كردم حرف بزنيم ولي اصلا ١٢ روزه ازش خبري نيست ...من واقعا نميدونم ايشون اصلا پيداش ميشع يا نه و فك كنم خودم بايد اين رابطع رو تموم كنم و برگردم بع روال قبل😏
    اره عزیزم اگه جواب نداد خودت تمومش کن بنظر منم..نذار فکر کنه تو خیلی مشتاق بودی و اون ترکت کرد..نشون بده خودت تصمیم به تموم کردن گرفتی..
    فکرشم نکن..شروع نکردن یه اشتباه نه تنها ناراحتی نداره خوشحالیم داره..
    موفق و خوشبخت باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد