نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: روابط دختر و پسر

1313
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38463
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

روابط دختر و پسر

با سلام خدمت دوستان.
    بنده راننده آژانس اینترنتی هستم.من به مدت یک ماهی هست که خانمی مسافرم هستش و بهش دلبستم اما نه برای هوسرانی بلکه برای رابطه پاک و احساسی و نهایتا ازدواج.راستش تو این یک ماه مدام تو فکرشم اما نمیتونم این احساسمو بهش بگم.به نظرتون چیکار کنم که متوجه بشه من بهش علاقمندم بطوری که بهش برنخوره و غیر مستقیم باشه.

(قابل توجه دوستانی که با صحبت من شاید بگن آژانس اینترنتی خوب نیست و فکر بد بکنن=بنده برای پیوستن به آژنس اینترنتی....گواهی عدم سوءپیشینه بردم و همچنین افراد زیر فوق دیپلم را قبول نمیکردند.من مسافر زیاد داشتم و خانوم و آقا بودنشون برای من تفاوتی نداره و خانم ها مانند خواهرم هستند و آقاها هم مانند برادرم.این خانومی هم که بنده قصد ازدواج باهاشون رو دارم به مدت یک ماه هست که مسافر من هستن و تو این یک ماه تا حدودی اخلاق من رو شناختن و این اواخر برخوردشون با من تغییر کرده و بهتر شده . همین باعث شده که من میخوام غیر مستقیم بهش پیشنهاد دوستی بدم که بعد از اینکه همو شناختیم ازدواج کنیم.ببخشید که متنم زیاد شد.)

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : روابط دختر و پسر

سلام دوست عزیز

شما کاره خلافی نمیخواید بکنید و راننده آژتنس اینترنتی بودن هم جرم نیست بالاخره هر آدمی یه شغلی داره و با دختره مورد علاقش یه جایی آشنا میشه آشنایی شما هم اینطور بوده
    آشنایی و رابطه یه چیزه دو طرفست تا وقتی که شما با احترام پیشنهادتون رو میدید و ایشون میتونن قبول کنن یا رد کنن مشکلی پیش نمیاد مشکل زمانیه که کسی مزاحمت ایجاد بشه برای مسافر خانم این توضیح رو دادم از اون جنبه که گفتین بعضیا فکر بد میکنن

من اگر جای شما بودم برای آشنایی یه مقدار سعی میکردم با خرید زمان نرم نرم به ایشون نزدیک بشم البته نه طوری که فک کنه میخوای مخشو بزنی و تو یه موقعیت مناسب پشنهادم رو بهش میدادم و بهش میگفتم که بهش علاقه مندم و میگفتم الان چیزی نگو و فکر کن و بعدا جوابت رو بهم بگو دیگه بقیش برمیگرده به اینکه بگه بله یا نه

البته آخره متنتو الان خوندم پیشنهاد دوستی میخوای بدی یا ازدواج ؟؟
    و یعنی چی غیر مستقیم پیشنهاد بدی؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

یکماه خیلی زوده صبر کنید

4. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط FarazIR نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    بنده راننده آژانس اینترنتی هستم.من به مدت یک ماهی هست که خانمی مسافرم هستش و بهش دلبستم اما نه برای هوسرانی بلکه برای رابطه پاک و احساسی و نهایتا ازدواج.راستش تو این یک ماه مدام تو فکرشم اما نمیتونم این احساسمو بهش بگم.به نظرتون چیکار کنم که متوجه بشه من بهش علاقمندم بطوری که بهش برنخوره و غیر مستقیم باشه.

(قابل توجه دوستانی که با صحبت من شاید بگن آژانس اینترنتی خوب نیست و فکر بد بکنن=بنده برای پیوستن به آژنس اینترنتی....گواهی عدم سوءپیشینه بردم و همچنین افراد زیر فوق دیپلم را قبول نمیکردند.من مسافر زیاد داشتم و خانوم و آقا بودنشون برای من تفاوتی نداره و خانم ها مانند خواهرم هستند و آقاها هم مانند برادرم.این خانومی هم که بنده قصد ازدواج باهاشون رو دارم به مدت یک ماه هست که مسافر من هستن و تو این یک ماه تا حدودی اخلاق من رو شناختن و این اواخر برخوردشون با من تغییر کرده و بهتر شده . همین باعث شده که من میخوام غیر مستقیم بهش پیشنهاد دوستی بدم که بعد از اینکه همو شناختیم ازدواج کنیم.ببخشید که متنم زیاد شد.)

اینکه ادما در لحظه میتونن عاشق بشن شکی نیست .
    ولی اینکه شما شرایط چنین احساسی رو داشته باشید .
    نیاز به آنالیز رفتار خودتون داره .
    اگر شناخت نسبی از ایشون دارید میتونید از واسطه ای برای صحبت استفاده کنید .
    و گرنه بهتره بدونید بعد از ایشون افرادی هم هستند که با دیدنشون چنین حسی به شما دست بده .
    به همین خاطر باید در این مورد کمی واقع بینانه برخورد کنید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38463
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شما کاره خلافی نمیخواید بکنید و راننده آژتنس اینترنتی بودن هم جرم نیست بالاخره هر آدمی یه شغلی داره و با دختره مورد علاقش یه جایی آشنا میشه آشنایی شما هم اینطور بوده
    آشنایی و رابطه یه چیزه دو طرفست تا وقتی که شما با احترام پیشنهادتون رو میدید و ایشون میتونن قبول کنن یا رد کنن مشکلی پیش نمیاد مشکل زمانیه که کسی مزاحمت ایجاد بشه برای مسافر خانم این توضیح رو دادم از اون جنبه که گفتین بعضیا فکر بد میکنن

من اگر جای شما بودم برای آشنایی یه مقدار سعی میکردم با خرید زمان نرم نرم به ایشون نزدیک بشم البته نه طوری که فک کنه میخوای مخشو بزنی و تو یه موقعیت مناسب پشنهادم رو بهش میدادم و بهش میگفتم که بهش علاقه مندم و میگفتم الان چیزی نگو و فکر کن و بعدا جوابت رو بهم بگو دیگه بقیش برمیگرده به اینکه بگه بله یا نه

البته آخره متنتو الان خوندم پیشنهاد دوستی میخوای بدی یا ازدواج ؟؟
    و یعنی چی غیر مستقیم پیشنهاد بدی؟؟

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز.ممنون از نظر مفیدتون.من در فکر اینم که چجوری سر بحثو باز کنم.با چند نفر از دوستانم مشورت کردم بهم گفتن از طریق تلگرام باهاش ارتباط برقرار کن و بهش بگو که من از شما خوشم اومده اما به نظر خودم این روش،روش خوبی نیست و ممکنه با خودش بگه این آقا که الان به من پیشنهاد داده ممکنه مدتی که بگذره با فرد دیگه ای از همین طریق آشنا بشه و منو رها کنه.

و در مورد سوالهاتون=بنده میخوام پیشنهاد دوستی بدم که مدتی همدیگه رو بشناسیم و با اخلاق و رفتار همدیگه آشنا بشیم و ایشون و بنده با خانواده هامون موضوع رو مطرح کنیم و سپس ازدواج کنیم.
    در مورد سوال دومتون هم منظورم اینه که به نظر شما چطوری باهاش برخورد کنم و چی بگم که متوجه بشه من عاشقش شدم؟یعنی سری بعد که دوباره درخواست آژانس داد و من رفتم دنبالش نمیخوام یکهو بهش بگم که با من ازدواج میکنی؟چون یک ماه از آشنایی من با این خانم میگذره و اگر بهش پیشنهاد ازدواج بدم ممکنه قبول نکنه.خلاصه اینکه به نظرتون چی بهش بگم و در مورد چه موضوعی باهاش صحبت کنم و کم کم که رفتیم جلو پیشنهادمو بهش بدم؟

ممنون از وقتی که میزارید برای پاسخ دادن به سوالات من چون خیلی فکرمو مشغول کرده و منم کسیو ندارم که بتونه درست و اصولی جواب منو بده.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38463
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    اینکه ادما در لحظه میتونن عاشق بشن شکی نیست .
    ولی اینکه شما شرایط چنین احساسی رو داشته باشید .
    نیاز به آنالیز رفتار خودتون داره .
    اگر شناخت نسبی از ایشون دارید میتونید از واسطه ای برای صحبت استفاده کنید .
    و گرنه بهتره بدونید بعد از ایشون افرادی هم هستند که با دیدنشون چنین حسی به شما دست بده .
    به همین خاطر باید در این مورد کمی واقع بینانه برخورد کنید .

راستش واسطه ای برای صحبت نیستش.چون من این خانمو فقط تو ماشینم میبینم و باید خودم بهش درخواست بدم و مشکل منم همینه چون من آدم اجتماعی نیستم و برخوردم با همه معمولی بوده و حالا که چنین شرایطی پیش اومده نمیدونم چی بگم و چجوری بهش درخواست بدم که بهش برنخوره.

در مورد صحبت آخرتون هم بگم که من تو این مدتی که دارم توی آژانس اینترنتی کار میکنم خانم های مختلفی مسافرم بودن.اگر من آدمی بودم که با دیدن هر جنس مخالف مجردی به فکر ازدواج میرفتم که نمیتونستم کارمو ادامه بدم و بایدخونه نشین میشدم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38463
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط عباس 95 نمایش پست ها
    (با خودتون تمرین کنید) خیلی محترمانه از حسی که دارید براش توضیح بدید و اگر تمایل داره وارد رابطه بشه
    البته که فرصت فکر کردن بدید
    توقع نداشته باشید در لحظه پاسخ بده
    خلاصه که قبل از صحبت درمورد هر حرفتون سبک و سنگین کنید بعد ...
    موفق باشی

چشم.روشی که فرمودید رو انجام میدم و کلماتی که در اون لحضه باید بگم رو تمرین میکنم تا بتونم به طور محترمانه نظرشون رو بپرسم.

ممنون از وقتی که گذاشتید

9. کاربران زیر از FarazIR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    راهنمایی هارو دوستان فرمودن

به نظرم با توجه به اینکه یک ماهه که ایشون رو میبینید تا حدی شخصیتشون دستتون اومده
    با تو به این شناخت احتمالا بدونید چه روشی بهتره برای ابراز علاقه که ایشون میپسندن
    محترمانه و مودب و جدی بهشون بگید. که فکر نکنن یه احساس گذراست
    و بگید که قصدتون ازدواج هست.

11. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)