نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مهاجرت کردن

888
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39268
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مهاجرت کردن

سلام دوستان گلم (:
    من دوباره اومدم و متاسفانه بازم ب مشکل خوردم ! من تو تایپیک قبلی نوشتم ک افسرده ام و قراره ی رابطه شکست خورده رو فراموش کنم به علاوه کنکوری ک مجدد شرکت کردم و دارم با شتاب و تقریبا روحیه خوب میخونم (:
    پیش خودم گفتم حالا ک کسی ک عاشقش بودم رفته . منم خودمو با درس و دانشگاه نجات میدم و دوباره کم کم سرپا میشم .
    و خود به خود اون ادم و فضا رو یادم میره .
    اینم بگم ک طرف منو فراموش کرده کاملا و مطمعنم داره از زندگیش لذت میبره (:
    اما مشکل از جایی شروع شد ک دوروز پیش خانوادم بهم گفتن ک قراره مهاجرت کنیم و خونه و زندگیمون رو کلا جمع کنیم ببریم ی شهر دیگه !
    حالا کدوم شهر ?! دقیقا همون شهری ک اون ادم توش زندگی میکنه و همه چیز من رو یادش میندازه .درست کنار اون ...
    بهم گفتن اینجوری بهترم هست ومن رشته موردعلاقمو راحت تر قبول میشم
    اینم اضافه کنم ک خانوادم ماجرای رابطه منو نمیدونستن و نمیدونن.
    من واقعا وحشت دارم ک برم اونجا طاقت دیدن کسایی ک شبیه اون حرف بزنن و رفتار کنن (منظورم گویش ولهجه و فرهنگه ) منو دیوونه میکنه
    من همینجوریشم یادش میافتم تا چنددساعت افسرده ام.
    واقعا نمیدونم چیکار کنم ک پدر و مادرم منصرف بشن
    البته بگم ک اگه اون برمیگشت یا باهم بودیم از خدام بود ک برم اونجا
    اما الان ک منو فراموش کرده نه طاقتشو ندارم.
    خواهشا کمکم کنید دوستان(:

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : مهاجرت !

سلام
    اگر واقعا قصد خانوادت جدی و راهی ندارن که برید اونجا به نظرم بهتر با این مسئله رو به رو بشی و نترسی گاهی باید خودت بری سمت ترست تا برات عادی بشه واسه خودت خاصش نکن فرار کردن از واقعیت فایده نداره اگر تونستی با ترست رو به رو بشی موفق شدی وقتی اون داره زندگی خودش میکنه و خوشه تو چرا سخت کنی زندگیتو
    خودت ارزشمند تر و مهمتری توهم خوش باش به خودت ایمان داشته باش انقدر قوی باش که صد هزاربار باهاش تو همون شهر اگر باهاش رو به رو شدی برات یه ادم عادی باشه و بی تفاوت ازش بگذری.. قوی باش

امیدوارم متوجه منظورم شده باشی

با ارزو موفقیت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مهاجرت کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط Ftmpz2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم (:
    من دوباره اومدم و متاسفانه بازم ب مشکل خوردم ! من تو تایپیک قبلی نوشتم ک افسرده ام و قراره ی رابطه شکست خورده رو فراموش کنم به علاوه کنکوری ک مجدد شرکت کردم و دارم با شتاب و تقریبا روحیه خوب میخونم (:
    پیش خودم گفتم حالا ک کسی ک عاشقش بودم رفته . منم خودمو با درس و دانشگاه نجات میدم و دوباره کم کم سرپا میشم .
    و خود به خود اون ادم و فضا رو یادم میره .
    اینم بگم ک طرف منو فراموش کرده کاملا و مطمعنم داره از زندگیش لذت میبره (:
    اما مشکل از جایی شروع شد ک دوروز پیش خانوادم بهم گفتن ک قراره مهاجرت کنیم و خونه و زندگیمون رو کلا جمع کنیم ببریم ی شهر دیگه !
    حالا کدوم شهر ?! دقیقا همون شهری ک اون ادم توش زندگی میکنه و همه چیز من رو یادش میندازه .درست کنار اون ...
    بهم گفتن اینجوری بهترم هست ومن رشته موردعلاقمو راحت تر قبول میشم
    اینم اضافه کنم ک خانوادم ماجرای رابطه منو نمیدونستن و نمیدونن.
    من واقعا وحشت دارم ک برم اونجا طاقت دیدن کسایی ک شبیه اون حرف بزنن و رفتار کنن (منظورم گویش ولهجه و فرهنگه ) منو دیوونه میکنه
    من همینجوریشم یادش میافتم تا چنددساعت افسرده ام.
    واقعا نمیدونم چیکار کنم ک پدر و مادرم منصرف بشن
    البته بگم ک اگه اون برمیگشت یا باهم بودیم از خدام بود ک برم اونجا
    اما الان ک منو فراموش کرده نه طاقتشو ندارم.
    خواهشا کمکم کنید دوستان(:

دوست عزیز اگر قراره خودتون رو با چنین افکار بچگانه ای سرگردان و محدود کنید .
    نه تنها هیچ لذتی از عمر و زندگیتون نخواهید برد بلکه فرصتهای زندگی رو هم از دست خواهید داد .
    بهتره برای همیشه از ذهن خودتون خارجش کنید .
    و به عشق و علاقه ای که تاریخ مصرفش گذشته اهمیتی ندید .
    پس از گذشته خودتون رها بشید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39268
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مهاجرت کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر قراره خودتون رو با چنین افکار بچگانه ای سرگردان و محدود کنید .
    نه تنها هیچ لذتی از عمر و زندگیتون نخواهید برد بلکه فرصتهای زندگی رو هم از دست خواهید داد .
    بهتره برای همیشه از ذهن خودتون خارجش کنید .
    و به عشق و علاقه ای که تاریخ مصرفش گذشته اهمیتی ندید .
    پس از گذشته خودتون رها بشید .

راسنش واقعا نمیدونم چ کنم .. متاسفانه مدام بهش پیام میدم و باهم حرف میزنیم . و من یشتر از قبل خواهان برگشت رابطه اشتباهم و خب این که میدونم اشتاهه باورتون نمیشه اما بعضی وقتا حس میکنم ی بچه احمق در درونم این تصمیمات احمفانه رو میگیره و از ترس پشتم قایم شده !! مدام بین مغزو دلم جنگه و خب من امسال باز کنکور دارم و این موضوع تمرکز رو ازم گرفته
    متوجهم که جز خودم کسی نمیتونه نجاتم بده و خودم از این افکار اشتباه شدیدا در عذابم
    باز هم ممنونم که مطالعه کردید (:

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39268
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مهاجرت !

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سلام
    اگر واقعا قصد خانوادت جدی و راهی ندارن که برید اونجا به نظرم بهتر با این مسئله رو به رو بشی و نترسی گاهی باید خودت بری سمت ترست تا برات عادی بشه واسه خودت خاصش نکن فرار کردن از واقعیت فایده نداره اگر تونستی با ترست رو به رو بشی موفق شدی وقتی اون داره زندگی خودش میکنه و خوشه تو چرا سخت کنی زندگیتو
    خودت ارزشمند تر و مهمتری توهم خوش باش به خودت ایمان داشته باش انقدر قوی باش که صد هزاربار باهاش تو همون شهر اگر باهاش رو به رو شدی برات یه ادم عادی باشه و بی تفاوت ازش بگذری.. قوی باش

امیدوارم متوجه منظورم شده باشی

با ارزو موفقیت

ممنونم منم با حرفت موافقم و سعی میکنم اما خب .... خدا بزرگه منم کم کم بر میگردم به روال زندگیم و امیدوارم که اونجا نریم (:
    خیلی ممنونم از کمکت

6. کاربران زیر از Ftmpz2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد