نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه پیشنهادی برام دارید؟

رأی دهندگان
5. نظرسنجی بسته شده است.
  • باهاش زندگی کنم بدون احساس

0 0%
  • طلاقش بدم

5 100.00%
نمایش نتایج: از 1 به 30 از 30

موضوع: خیانت نامزدم

8580
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy خیانت نامزدم

سلام
    من الان حدود 5 ماهه که ازدواج کردم اوایل ازدواج رابطه خوب و عاشقانه ای با همسرم داشتم ولی کم کم بعد 2 ماه دیدم داره سرد میشه سرد برخود میکنه جواب چت ها رو درست نمیده بهش شک کردم و گوشیش رو هک کردم و فهمیدم که با 4 نفر دیگه ارتباط داره و همشون رو عشقم و عزیزم صدا میکنه و برای همشون هم عکسایی که برای من فرستاده بود رو فرستاده حتی عکسای از اندام خودش رو هم فرستاده بود و برای یکیش فیلم و عکس اندام کامل خودش رو فرستاده بود و رابطه باهاشون داشت حتی اونا هم هم دوتاشون بهش گفته بودن که نامزدت بهتر و خوشگل تره ولی گفته بود نیست تو خوشگل تری و اینا موقعی که با من چت میکرد و میگفت حوصله ندارم میرفت با اونا چت میکرد و کم کم بهش هشدار دادم که یه چیزایی فهمیدم و شروع به دروغ گفتن کرد
    بعدش یه روز پاشدم رفتم پیشش چت هاشو گذاشتم جلوش و کلی باهاش حرف زدم و از زشتی و کثیفی کارش براش گفتم اونم سکوت کرد و بغض کرده بود حدود 2 ساعت حرف زدم گفتم اینجوری نمیتونم ادامه بدم یا طلاقت میدم و بی آبرو میشی یا خودتو درست میکنی گفت قول میدم و قسم به قرآن خورد و دست روی قرآن گذاشت که درست میکنه و دیگه رابطه باهشون رو تموم میکنه ولی بعد از این قولش هم ازش سوال کردم که اونارو بیشتر من دوست داره یا نه میگه یکیشون رو بیشتر دوست داره حتی مثال زدم که اگر من و اونا باهم داریم تو دریا غرق میشم و تو یه میتونی بند بندازی یکی و نجات بدی کیو نجات میدی اونم منو انتخاب نکرد بازم قول داد که بهتر بشه و درست میکنه خودشو ولی من نمیتونم همه چیزو که ببخشم فرستادم فیلم لخت خودش برای اون رو نمیتونم ببخشم میدونم تا آخر عمر تو ذهنم میمونه اگر باهاش زندگی کنم جالبه اونی که اون بیشتر دوستش داره بهش هم بیشتر کم محلی میکنه نمیدونم چیکار کنم بهش گفتم به بابات و برادرات میگم مسئله رو یاد درست میشه یا جدا میشم میگه نگو و میگه دوستت دارم نمیدونم ولی فکر کنم دروغ میگه و اگر باز هم موعیتش فراهم بشه با اونا ارتباط برقرا کنه حالا میخوام بدونم چیکار کنم برم به پدرمادرش بگم و طلاقش بدم یا چیکار کنم راهنمایی کنید خیلی نابودم داغونم کرده آخه خیلی دوستش داشتم الانم میترس طلاقش بدم آبروش بره و بدنام بشه از بی آبرویی خونوادش میترسم اینقدر که نگران بی ابرو شدن اون هستم نگران وضع خودم نیستم میدونم اگر طلاقش بدم همونا هم حاضر نیستن محل سگ بهش بذارن فقط برای نیاز جنسی میخوانش میترسم زندگیش نابود بشه میدونم الان فکرش کار نمیکنه ولی اگر طلاقش بدم یمیفهمه چه به سر زندگیش آورده اگر هم من بخوام باهاش زندگی کنم میدونم که احتمال زیاد به این وضعش یه روزی ادامه میده و نمیتونم دیگه دوستش داشته باشم لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : خیانت نامزدم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamrahepanjom نمایش پست ها
    سلام
    من الان حدود 5 ماهه که ازدواج کردم اوایل ازدواج رابطه خوب و عاشقانه ای با همسرم داشتم ولی کم کم بعد 2 ماه دیدم داره سرد میشه سرد برخود میکنه جواب چت ها رو درست نمیده بهش شک کردم و گوشیش رو هک کردم و فهمیدم که با 4 نفر دیگه ارتباط داره و همشون رو عشقم و عزیزم صدا میکنه و برای همشون هم عکسایی که برای من فرستاده بود رو فرستاده حتی عکسای از اندام خودش رو هم فرستاده بود و برای یکیش فیلم و عکس اندام کامل خودش رو فرستاده بود و رابطه باهاشون داشت حتی اونا هم هم دوتاشون بهش گفته بودن که نامزدت بهتر و خوشگل تره ولی گفته بود نیست تو خوشگل تری و اینا موقعی که با من چت میکرد و میگفت حوصله ندارم میرفت با اونا چت میکرد و کم کم بهش هشدار دادم که یه چیزایی فهمیدم و شروع به دروغ گفتن کرد
    بعدش یه روز پاشدم رفتم پیشش چت هاشو گذاشتم جلوش و کلی باهاش حرف زدم و از زشتی و کثیفی کارش براش گفتم اونم سکوت کرد و بغض کرده بود حدود 2 ساعت حرف زدم گفتم اینجوری نمیتونم ادامه بدم یا طلاقت میدم و بی آبرو میشی یا خودتو درست میکنی گفت قول میدم و قسم به قرآن خورد و دست روی قرآن گذاشت که درست میکنه و دیگه رابطه باهشون رو تموم میکنه ولی بعد از این قولش هم ازش سوال کردم که اونارو بیشتر من دوست داره یا نه میگه یکیشون رو بیشتر دوست داره حتی مثال زدم که اگر من و اونا باهم داریم تو دریا غرق میشم و تو یه میتونی بند بندازی یکی و نجات بدی کیو نجات میدی اونم منو انتخاب نکرد بازم قول داد که بهتر بشه و درست میکنه خودشو ولی من نمیتونم همه چیزو که ببخشم فرستادم فیلم لخت خودش برای اون رو نمیتونم ببخشم میدونم تا آخر عمر تو ذهنم میمونه اگر باهاش زندگی کنم جالبه اونی که اون بیشتر دوستش داره بهش هم بیشتر کم محلی میکنه نمیدونم چیکار کنم بهش گفتم به بابات و برادرات میگم مسئله رو یاد درست میشه یا جدا میشم میگه نگو و میگه دوستت دارم نمیدونم ولی فکر کنم دروغ میگه و اگر باز هم موعیتش فراهم بشه با اونا ارتباط برقرا کنه حالا میخوام بدونم چیکار کنم برم به پدرمادرش بگم و طلاقش بدم یا چیکار کنم راهنمایی کنید خیلی نابودم داغونم کرده آخه خیلی دوستش داشتم الانم میترس طلاقش بدم آبروش بره و بدنام بشه از بی آبرویی خونوادش میترسم اینقدر که نگران بی ابرو شدن اون هستم نگران وضع خودم نیستم میدونم اگر طلاقش بدم همونا هم حاضر نیستن محل سگ بهش بذارن فقط برای نیاز جنسی میخوانش میترسم زندگیش نابود بشه میدونم الان فکرش کار نمیکنه ولی اگر طلاقش بدم یمیفهمه چه به سر زندگیش آورده اگر هم من بخوام باهاش زندگی کنم میدونم که احتمال زیاد به این وضعش یه روزی ادامه میده و نمیتونم دیگه دوستش داشته باشم لطفا راهنماییم کنید

سلام

من طلاق و میگم بزارید برای مراحل آخر آخر آخر ... چون طلاق علاوه بر این که به هر دو طرف ضربه میزنه پیامد های خاص خودش و هم داره

من الان دقیق نفهمیدم منظور از همسر خانم هست که عکس هاش و برای دیگران میفرسته یا آقا هست که عکس هاش و میفرسته ...

اما خارج از این بحث ها باید اون علاقه ی کم شده رو در همسرتون ایجاد کنید

برای اطلاعات بیشتر کتاب مهارت های زندگی رو از کتابخانه ها تهیه و مطالعه کنید ...

این کتاب تکنیک هایی بهتون یاد میده که راحت میتونین همسرتون و به خودتون کنجکاو کنید

و شک هم نکنید بیشتر ضربه هایی که ما آدم ها میخوریم به خاطر نداستن مهارت های کافی درمورد زندگی هست

کتاب مهارت های زندگی رو مطالعه کنید انشاا... که مشکل حل به خیر و خوشی حل شود

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    درود
    طلاق بگیرید.
    دندان کج را باید کشید!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    طلاق بگیرید.
    دندان کج را باید کشید!
    دندان کج را باید کشید ( به گمانم این ضرب المثل را در جای دیگری به کار برده بودید )

دندان را اول باید دید کج است یا نه

اگر که اندکی کرم خورده بود میشود پرش کرد و دوباره زندگی کرد و از شر کرم های دندان ( خلاص ) شد (خلاص شد را به قول خودتان گفتم )

گمان هم نکنم دندان مصنوعی بتواند جایگزین دندان طبیعی شود

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    دندان کج را باید کشید ( به گمانم این ضرب المثل را در جای دیگری به کار برده بودید )

اگر که اندکی کرم خورده بود میشود پرش کرد و دوباره زندگی کرد و از شر کرم های دندان ( خلاص ) شد (خلاص شد را به قول خودتان گفتم )

درود
    این هم حرفیست ، ولی خب وقتی آدم به آن حد از درماندگی میرسد که راحت شدن را در طلاق میبیند یعنی آن دندان کرم که چه عرض کنم ترکیده!
    از این حیث گفتم...
    پایدار باشید.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

من طلاق و میگم بزارید برای مراحل آخر آخر آخر ... چون طلاق علاوه بر این که به هر دو طرف ضربه میزنه پیامد های خاص خودش و هم داره

من الان دقیق نفهمیدم منظور از همسر خانم هست که عکس هاش و برای دیگران میفرسته یا آقا هست که عکس هاش و میفرسته ...

اما خارج از این بحث ها باید اون علاقه ی کم شده رو در همسرتون ایجاد کنید

برای اطلاعات بیشتر کتاب مهارت های زندگی رو از کتابخانه ها تهیه و مطالعه کنید ...

این کتاب تکنیک هایی بهتون یاد میده که راحت میتونین همسرتون و به خودتون کنجکاو کنید

و شک هم نکنید بیشتر ضربه هایی که ما آدم ها میخوریم به خاطر نداستن مهارت های کافی درمورد زندگی هست

کتاب مهارت های زندگی رو مطالعه کنید انشاا... که مشکل حل به خیر و خوشی حل شود
    منظورم خانومم هست گوشیشو که هک کردم دیدم به یکیشون خیلی علاقه داره و اونم کم محلی میکنه بهش این تشنه تر میشه نمیدونم چجوری با اینکه عکس و فیلم لخت خودشو برای اون فرستاده کنار بیام

کمک کنید دارم نابود میشم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

منظورم خانومم هست گوشیشو که هک کردم دیدم به یکیشون خیلی علاقه داره و اونم کم محلی میکنه بهش این تشنه تر میشه نمیدونم چجوری با اینکه عکس و فیلم لخت خودشو برای اون فرستاده کنار بیام

کمک کنید دارم نابود میشم

زمان به عقب بر نمیگردد

اتفاقی بوده که افتاده و تمام شده است

پیشنهاد من این است که اجازه دهید خانمتان از صفر شروع کند

زیاد تحویلش بگیرید تا کمبود محبت هایش زیاد شود

باهاش بیشتر حرف بزنید و بزارید درد دلش را برایتان تعریف کند تا مرحمی بر درد دل هایش باشید

انسان موجود فراموش کاری است
    ممکن است قول و قرارش را یادش رود...

به قول استاد نبی از خاطره های خوبتان تعریف کنید از روز هایی که یک انگشتر باهم خریدید تا اخرین خنده ای که باهم داشتین

و از او بخواهید که از شما انتقاد کند ( این تنها راه فهمیدن درد دل یک نفری است و گارد هم نگیرید )
    بزارید ببینید نظرش درمورد شما چیست و دوست داره شما چجوری باشید و این اولین پل صمیمی شدن در یک رابطه هست .

فقط انتقاد شرایط خودش را دارد
    از گرفتن گاردهای بیخود دوری کنید و اگر واقعا همچین مشکلی که او گفت رو داشتید سعی کنید برطرف کنید

ممکنه همون مشکلی که اون میگه دلیل این بی میلی و بی رغبتیش به شما باشه

گاهی باید از خودمان شروع کنیم .

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

زمان به عقب بر نمیگردد

اتفاقی بوده که افتاده و تمام شده است

پیشنهاد من این است که اجازه دهید خانمتان از صفر شروع کند

زیاد تحویلش بگیرید تا کمبود محبت هایش زیاد شود

باهاش بیشتر حرف بزنید و بزارید درد دلش را برایتان تعریف کند تا مرحمی بر درد دل هایش باشید

انسان موجود فراموش کاری است
    ممکن است قول و قرارش را یادش رود...

به قول استاد نبی از خاطره های خوبتان تعریف کنید از روز هایی که یک انگشتر باهم خریدید تا اخرین خنده ای که باهم داشتین

و از او بخواهید که از شما انتقاد کند ( این تنها راه فهمیدن درد دل یک نفری است و گارد هم نگیرید )
    بزارید ببینید نظرش درمورد شما چیست و دوست داره شما چجوری باشید و این اولین پل صمیمی شدن در یک رابطه هست .

فقط انتقاد شرایط خودش را دارد
    از گرفتن گاردهای بیخود دوری کنید و اگر واقعا همچین مشکلی که او گفت رو داشتید سعی کنید برطرف کنید

ممکنه همون مشکلی که اون میگه دلیل این بی میلی و بی رغبتیش به شما باشه

گاهی باید از خودمان شروع کنیم .
    من خیلی بهش محبت و ابراز علاقه میکنم و فکر کنم همین زده اش کرده ولی اون که محل بهش نمیذاره رو بیشتر میخواد
    بهش میگم انتقاد کن باهاش صحبت میکنم ازش سوال میکنم میگم کمبوداتو بگو ولی بیشتر میگه نمیدونم درست جواب نمیده

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

من خیلی بهش محبت و ابراز علاقه میکنم و فکر کنم همین زده اش کرده ولی اون که محل بهش نمیذاره رو بیشتر میخواد
    بهش میگم انتقاد کن باهاش صحبت میکنم ازش سوال میکنم میگم کمبوداتو بگو ولی بیشتر میگه نمیدونم درست جواب نمیده
    تو احادیث و روایات داریم که میگن قهر کنین اما نه زیاد برای دو یا سه روز که متوجه اشتباهش بشه

اما کتاب رازهای جذابیت و بخونید
    تاثیر خوبی داره...

ایا دوستان همسرتان را میشناسید؟

اگر میشناسید میدانید با کدام دوستش صمیمی تر هست؟
    از ان دوستش بخواهید که باهایش صحبت کند

10. کاربران زیر از Microsoft بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

تو احادیث و روایات داریم که میگن قهر کنین اما نه زیاد برای دو یا سه روز که متوجه اشتباهش بشه

اما کتاب رازهای جذابیت و بخونید
    تاثیر خوبی داره...

ایا دوستان همسرتان را میشناسید؟

اگر میشناسید میدانید با کدام دوستش صمیمی تر هست؟
    از ان دوستش بخواهید که باهایش صحبت کند
    ممنون از راهنماییتون یکی از دوستاش تماس گرفتم قرار شد کمک کنه

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چجوری باید با دل خودم کنار بیام که عکساشو برای بقیه فرستاده لطفا راهنمایی کنین

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

چجوری باید با دل خودم کنار بیام که عکساشو برای بقیه فرستاده لطفا راهنمایی کنین

از این موضوع بهتون کاملا حق میدم و این که چقدر ناراحت هستید هم همینطور...
    چون یک مرد دوست داره همسرش مال خودش باشه و به جز خودش شریکی نداشته باشه...

این خصلت همچنان وجود در مردها وجود داره و این حس و نمیتونم اینکار کنم

اما در صحبت های قبلیتان اشاره کردید و گفتید که:
    میدونم اگر طلاقش بدم همونا هم حاضر نیستن محل سگ بهش بذارن فقط برای نیاز جنسی میخوانش
    پس به اون یک مقداری حق بدین که شاید کافی خودش و خالی کنه یا یک کمبودی تو خودش داره که نمی تونه به زبون بیاره

نباید مستقیم بهش بگید که چه کمبود هایی داری و ...
    باید با زبان بی زبانی از زیر زبانش بیرون بکشید
    مثلا ادم ها تو دوران خوشیشون باهم دیگه راه میان

مثلا امشب بهش بگین که بیا گوشی هامون و بزاریم کنار چون امشب یک سوپرایز هست ( بهش هم نگید سوپرایز چی هست ) به قول معروف بزارید ذوق مرگ شه خخخخ
    بهش بگید اگه گوشیش و تو خونه نزاره بهش سوپرایز و نمیگین ...
    یک جوری برای سوپرایز کنجکاوش کنی... ( این که با چه انرژی مثبتی کنجکاوش کنین و چجوری کنجکاوش کنین به خودتون بستگی داره )
    بعدش سوار ماشین کنینش و ببریدش مثلا یک شیر موز بستنی باهم بیرون بزنین ( فقط در طول این مراحل حواستون باشه که اگه ناراحت شد یا احساس کردین ناراحت شد یا اخم هاش و برد تو هم بهش یک تذکر بدید که مثلا ای واااااااایییییییی چرا اخم تو همه .. ) یک جوری که مجابش کنین خوشحال باشه ( این سیاست از اون سیاست هایی هست که من بهش میگم شکنجه نامرئی )
    بزارید حداقل یک چهارم بستنیش و که خورد بهش بگید خوب نظرت در مورد بستنی چی بود ...

تا پنج دقیقه کاری کنید که در مورد بستنی صحبت کنه
    همه چی باید کم کم اتفاق بیافته
    لبخند و خوشحالی و انرژی مثبتی که دارید و می تونه از تو چشم هاتون بخونه .
    چشم های شما خیلی مهمه چون چشم های شما هدفتون و براش مشخص میکنه
    هدفتون باید کمک کردن بهش باشه و این حس و در خودتون ایجاد کنین که واقعا میخواین کمکش کنید

خلاصه کم کم بحث و یک جورایی با زبان بی زبانی دایورت کنین سر موضوع اصلی
    اما همه این ها باید زبان بی زبانی و شیرین و خوشمزه و رسا باشه تا روی اون تاثیر باشه

هر چقدر با حرفتاتون بیشتر کنجکاوش کنین بیشتر حرف از زیر زبونش می تونین بکشین بیرون

حالا چند تا نکته:
    این که چجوری کنجکاوش کنین باید با تمام و صد وجودتون باشه و باید پر انرژی تر از قبل باشید
    گوشی ها حتما در خانه باشه هم شما و هم همسر چون وجود گوشی ممکنه حواسش و پرت کنه
    هر وقت دیدین حواسش پرت شد و به فکر فرو رفت مزاحم فکرش نشید
    چون یک ادمی که سیاست گذار هست برای این که بتونه روی مخاطبش اثر بزاره جوری رفتار یا برخورد یا صحبت میکنه که طرف و به فکر فرو ببره

سعی کنین صحبت هاتون و جوری طرح ریزی کنین که طرف به فکر فرو بره مثل حرف بالای من که گفتم

صحبت آخر که گفتم گمان هم نکنم دندان مصنوعی بتواند جایگزین دندان طبیعی شود این خودش یک سیاست ادبی هست
    چون من به احتمال هشتاد درصد احتمال میدم برای مخاطبی که این گونه صحبت کردم و حرف اصلی رو در اخر گفتم اندکی به فکر رفته حتی برای یک دقیقه

پس این خیلی مهمه که طرف مقابلتون و چقدر به فکر فرو ببرید

یک بار که شخص مقابلتون و به فکر فرو بردید شک نکنید ۶۰ درصد گاردی که نسبت به شما داشته رو از بین بردید ..

سعی کنید شخصیت کاریزمایی داشته باشید تا بتونید بیشتر تاثیر بزارید ...

14. 2 کاربران زیر از Microsoft بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

اطلاعات بیشتری بفرمایید تا راحت تر کمک کنیم

سن شما و خانمتون؟؟

تحصیلات شما و خانم

شغل شما

نحوه آشنایی با همسر؟؟

16. 2 کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

در مورد نظر سنجی هم که گذاشتین این نکته رو بهتون یاداوری کنم
    هر دو گزینه جفتش یکی هست و تفاوتی میان این که باهاش با سردی زندگی کنم و طلاقش بدهم را ندیدم
    چون مورد اولی سرانجامش طلاق است ( سرد بودن رابطه ) و مورد دوم هم سرانجام مورد اولی است

من میگم گزینه ی سومی بزارید به اسم کمکش کنم تا زندگیمون و دوباره از صفر شروع کنیم ( حالا نظرتون چیه )
    سرانجام مورد سومی که گفتم یکم منصفانه تر نیست به نظرتون ؟؟

طلاق را تا جایی که امکان دارد بزارید اخرای داستان ...
    ویرایش توسط Microsoft : 10-05-2018 در ساعت 08:10 PM

18. 2 کاربران زیر از Microsoft بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دمتون گرم دارین بهم قوت قلب میدین

20. کاربران زیر از hamrahepanjom بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

اطلاعات بیشتری بفرمایید تا راحت تر کمک کنیم

سن شما و خانمتون؟؟

تحصیلات شما و خانم

شغل شما

نحوه آشنایی با همسر؟؟
    من 25 سال و خانم 17 سال
    تحصیلات من دیپلم عمران و خانومم در حال گرفتن دیپلم
    شغلم پیمانکار ساختمان
    نحوه اشنایی اقوام نزدیک هست دختر عمه ولی محل زندگیمون جدا هست

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

در مورد نظر سنجی هم که گذاشتین این نکته رو بهتون یاداوری کنم
    هر دو گزینه جفتش یکی هست و تفاوتی میان این که باهاش با سردی زندگی کنم و طلاقش بدهم را ندیدم
    چون مورد اولی سرانجامش طلاق است ( سرد بودن رابطه ) و مورد دوم هم سرانجام مورد اولی است

من میگم گزینه ی سومی بزارید به اسم کمکش کنم تا زندگیمون و دوباره از صفر شروع کنیم ( حالا نظرتون چیه )
    سرانجام مورد سومی که گفتم یکم منصفانه تر نیست به نظرتون ؟؟

طلاق را تا جایی که امکان دارد بزارید اخرای داستان ...
    باهاش صحبت کردم از بدی کارش گفتم از خدا ترسوندمش که خدا رو در نظر بگیر کارت گناه بزرگیه آینده ت خراب میشه بدنام میشی ابرو ریزی میشه میگه اونو بیشتر دوست داره ولی میخواد زندگیمون حفظ بشه و دیگه اونو دوست نخواهم داشت ولی چت های قبلیش با دوستاش رو که دیدم میگه خیلی اونو طرف رو دوست داره و من مهم نیستم گفته حاضرم هرکاری برای داشتنش بکنم خودمم براش میکشم و اینا

ازش قول گرفتم که عوض بشه قسم هم خورده دست گذاشته روی قرآن که عوض بشه منم گفتم اگر عوض نشدی تمومه نمیدونم اشتباه بوده کارم یا نه

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

منم یکی از دوستاش که در مودر همین کارهاش بااش حرف میزده صحبت کردم قرار شد بره باهاش بدون اینکه بفهمه من گفتم صحبت کنه زیر نظرش بگیره ببینه قصد عوض شدن داره یا نه

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

من پیشنهادم اینه با یک مشاوره خانواده صحبت کنید
    بحث خیلی از این حرفا پیچیده تر هست

با مشاوره خانواده صحبت کنید بهتره چون اگر نیاز باشد خود خانم هم باید صحبت کنن...

البته کارهایی که گفتم و انجام بدید - فقط صحبت کردن هاتون تند و خشونت امیز و تهدید نباشه
    مشاوره رو بزارید برای بعد کارهایی که گفتم اگه خودمونی حل نشد برید سمت مشاور خانواده

25. کاربران زیر از Microsoft بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

باهاش صحبت کردم از بدی کارش گفتم از خدا ترسوندمش که خدا رو در نظر بگیر کارت گناه بزرگیه آینده ت خراب میشه بدنام میشی ابرو ریزی میشه میگه اونو بیشتر دوست داره ولی میخواد زندگیمون حفظ بشه و دیگه اونو دوست نخواهم داشت ولی چت های قبلیش با دوستاش رو که دیدم میگه خیلی اونو طرف رو دوست داره و من مهم نیستم گفته حاضرم هرکاری برای داشتنش بکنم خودمم براش میکشم و اینا

ازش قول گرفتم که عوض بشه قسم هم خورده دست گذاشته روی قرآن که عوض بشه منم گفتم اگر عوض نشدی تمومه نمیدونم اشتباه بوده کارم یا نه
    سلام
    به نظر من بهتره که این رابطه روتموم کنید قبل ازاینکه دیربشه.دلیل این پیشنهادمم حرفایی هست که شما گفتید به نظرمن این خانم شماروفقط برای این می خواد که یه پشتوانه ای باشید براش تابتونه هرکاری دلش خواست انجام بده وبه شماهم وعده ی تغییر روبده وشماهم که اعتمادتون روبهش ازدست دادید واگرهم قرارباشه به زندگی باهاش ادامه بدی کل زندگیت ممکنه توشک وتردید وترس ازخیانت دوباره باشی .به نظرم بیشتردلیل اینکه هنوزشک دارید به ادامه دادن یا ندادن این رابطه بخاطرخویشاوندی نزدیکی هست که باخانم داریداماباید بدونید که همیشه هم گذشت کارخوبی نیست ونمیشه که یک عمرزندگی خودتون روبخاطرآبروی کسی که خودش وبامیل خودش کاری روانجام میده نابود کنید.اما اگرتصمیمتون به طلاق بودکه برای جلوگیری ازآبروریزی میتونید عدم تفاهم ودوست نداشتن مقابل و... روبهونه کنید.امادرصورت ادامه شما باید تمام گذشته روفراموش کنید وهمین طورخانم شماهم باید به طورکامل ارتباطشو بااون افراد رهاکنه ودرصورت امکان خطشم عوض کنه وببریدش یه شهردیگه تا بتونید یه زندگی آروم روادامه بدید

27. 2 کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط daryak نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من بهتره که این رابطه روتموم کنید قبل ازاینکه دیربشه.دلیل این پیشنهادمم حرفایی هست که شما گفتید به نظرمن این خانم شماروفقط برای این می خواد که یه پشتوانه ای باشید براش تابتونه هرکاری دلش خواست انجام بده وبه شماهم وعده ی تغییر روبده وشماهم که اعتمادتون روبهش ازدست دادید واگرهم قرارباشه به زندگی باهاش ادامه بدی کل زندگیت ممکنه توشک وتردید وترس ازخیانت دوباره باشی .به نظرم بیشتردلیل اینکه هنوزشک دارید به ادامه دادن یا ندادن این رابطه بخاطرخویشاوندی نزدیکی هست که باخانم داریداماباید بدونید که همیشه هم گذشت کارخوبی نیست ونمیشه که یک عمرزندگی خودتون روبخاطرآبروی کسی که خودش وبامیل خودش کاری روانجام میده نابود کنید.اما اگرتصمیمتون به طلاق بودکه برای جلوگیری ازآبروریزی میتونید عدم تفاهم ودوست نداشتن مقابل و... روبهونه کنید.امادرصورت ادامه شما باید تمام گذشته روفراموش کنید وهمین طورخانم شماهم باید به طورکامل ارتباطشو بااون افراد رهاکنه ودرصورت امکان خطشم عوض کنه وببریدش یه شهردیگه تا بتونید یه زندگی آروم روادامه بدید
    نمیدونم شاید باید جداشیم خودمم به این کار فکر کردم حتی به همون طرف هم پیام دادم که اگر من طلاقش بدم باهاش ازدواج میکنی ولی قبل از اینکه بخونه حذفش کردمبولی تصمیم گرفتم یه فرصت بهش بدم اون رفیقش هم صحبت کردم قرار شد باهاش باشه ببینه عوض میشه یا نه اگر نشد میگم تفاهم نداریم که ابروی همسرم حفظ بشه و جدا میشیم نظر بقیه چیه؟ خودم فکر میکنم همیشه بهش مشکوک میمونم و کارهایی که کرده تو ذهنم میمونه و در اینده اعصابمو به هم میریزه

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

نمیدونم شاید باید جداشیم خودمم به این کار فکر کردم حتی به همون طرف هم پیام دادم که اگر من طلاقش بدم باهاش ازدواج میکنی ولی قبل از اینکه بخونه حذفش کردمبولی تصمیم گرفتم یه فرصت بهش بدم اون رفیقش هم صحبت کردم قرار شد باهاش باشه ببینه عوض میشه یا نه اگر نشد میگم تفاهم نداریم که ابروی همسرم حفظ بشه و جدا میشیم نظر بقیه چیه؟ خودم فکر میکنم همیشه بهش مشکوک میمونم و کارهایی که کرده تو ذهنم میمونه و در اینده اعصابمو به هم میریزه

تاریخ تولد مهم نیست تاریخ تحول مهمه ...

شک و تردید الکی به زندگیتون راه ندین - باعث میشه زندگیتون ریزش کنه
    این بحث خیلی پیچیده هستش بهتره با مشاوره صحبت کنید

این کار مثل شیر یا خط در خودکشی میمونه ( یعنی وضعیت شما وضعیتی هست که برای طرف اگه شیر بیاد خودکشی میکنه یا نه )
    موضوع یک تصمیم نهایی برای خاتمه دادن به زندگی مشترک هست ...
    بهتره با مشاوره صحبت کنید که خود خانمتون هم حضوری باشن

اما می تونم درکتون کنم چه استرسی دارید و چه حس و حالی دارید اما با شرایطی که توضیح دادید و قصدتان هم کمک کردن باشد بهتره با مشاور خانواده صحبت کنید ...

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ایشون بچه هستش و اگه الان ت************ش ندید بی آبرویی محض ایشون را ت************ میده و اونوقت باید عذاب وجدان بگیرید

پس به طور جدی باهاش برخورد کنید و حتی اگر نیاز بود یکی از نزدیکانش را با خبر کنید

31. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    ایشون بچه هستش و اگه الان ت************ش ندید بی آبرویی محض ایشون را ت************ میده و اونوقت باید عذاب وجدان بگیرید

پس به طور جدی باهاش برخورد کنید و حتی اگر نیاز بود یکی از نزدیکانش را با خبر کنید
    ستاره ها چی هستن ؟

33. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

من 25 سال و خانم 17 سال
    تحصیلات من دیپلم عمران و خانومم در حال گرفتن دیپلم
    شغلم پیمانکار ساختمان
    نحوه اشنایی اقوام نزدیک هست دختر عمه ولی محل زندگیمون جدا هست
    سلام واقعا نگاه سن خانومتون کنید ببخشید ولی باید بگم شما زن نگرفتید شما دختر بچه ای گرفتید و بزرگش کنید و از یه دختر بچه واقعا همه چیز برمیاد هر اشتباهی کنه متوجه نیست که متاهل شده و متاهلی تعهد و واژه متعهد براش معنی نشده جدی میگم همه اینا رو بذارید به حساب اینکه واقعا بچست تازه سنی که میخواد وارد رابطه بشه فکر میکنه زود ازدواج کرده (که قطعا هم همینطوره) دخترای دور و برش میبینه که حالا دوست پسر دارن و این چیزا اصلا فکر نمیکنه اشتباه میکنه

چیزی که واضح دختر ساده و رفتارای بچگانه میکنه رفتار دختر عاقل نیست!!

درکل باید با خودتون رو راست باشید که واقعا دوستش دارید یا از ترس ابروش دارید اینکار و میکنید باهاش زنذگی میکنید

و یا دختر خانم از ترسش با شماست میگه دوستتون داره یا نه

ولی به نظرم این رابطه دیگه رابطه اولیه نمیشه شما مشخصه نمیتونی کنار بیایی و خود خوری میکنی و دختر خانم هم ممکن باز به کارش ادامه بده بشینید منطقی بهش توضیح بدید راجب زندگی متاهلی بلکه معجزه ای بشه متوجه بشه اگر نشد بهتر جدا شید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکه میگید دوستش دارید واقعا از ته دل و عاشفانه دوستش دارم از سه سال قبلش میخواستمش تا رسیدم بهش اون پسرایی هم که باهاشون ارتباط داره اونی که بیشتر از همه میخواتش و باهاش چت میکنه 31 ساله هست و ترسی که دارم به خاطر اینه که عاشق همسرمم میترسم طلاقش که بدم بشه بازیچه همین پسرا وگرنه این دل دیگه دل نمیشه از نظر سنی هم بله کمی بچگونه رفتار میکنه و نسبت به تعهد و تاهل درک درستی نداره البته من خیلی براش توضیح دادم که اونایی که این کارا رو میکنن ازدواج نکردن و تعهدی ندارن و تو فرق میکنی ولی خیلی تو گوشش نمیره و به نظر روز به روز وضعش بدتر میشه اونم منو میگه دوست دارم واقعی ولی اونم دوست دارم اون یکی هم دوست دارم منو بین این 4 نفر نفر دوم قرار میده

36. کاربران زیر از hamrahepanjom بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

اینکه میگید دوستش دارید واقعا از ته دل و عاشفانه دوستش دارم از سه سال قبلش میخواستمش تا رسیدم بهش اون پسرایی هم که باهاشون ارتباط داره اونی که بیشتر از همه میخواتش و باهاش چت میکنه 31 ساله هست و ترسی که دارم به خاطر اینه که عاشق همسرمم میترسم طلاقش که بدم بشه بازیچه همین پسرا وگرنه این دل دیگه دل نمیشه از نظر سنی هم بله کمی بچگونه رفتار میکنه و نسبت به تعهد و تاهل درک درستی نداره البته من خیلی براش توضیح دادم که اونایی که این کارا رو میکنن ازدواج نکردن و تعهدی ندارن و تو فرق میکنی ولی خیلی تو گوشش نمیره و به نظر روز به روز وضعش بدتر میشه اونم منو میگه دوست دارم واقعی ولی اونم دوست دارم اون یکی هم دوست دارم منو بین این 4 نفر نفر دوم قرار میده

با دوستش صحبت کردین ؟
    اعلام نتیجه کنین ببینینم چی شد ؟

38. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

با دوستش صحبت کردم گفت پشیمون نیست و عوض نمیشه منم با خونوادش در میون گذاشتم باهاش صحبت کردیم از بدی کارش گفتیم اونم مشکلات منو گفت قول داد دیگه از این کارا نکنه ولی به اونا هنوز حس داره و میگه احساسی دیگه به من نداره و اگر قبل از ازدواج با هم بودیم اینجوری نمیشد چون من قبل از ازدواج با اون طرف کمی ارتباط داشتم بهش حس پیدا کردم اگر تو میومدی و منم بهت فکر میکردم عاشق میشدم البته اوایل ازدواج واقعا عاشقم بود بعد که شروع به پیام دادن کرد حسش عوض شد منم گفتم اگر منو نمیخوای که باهام بازی نکن بذار برم از زندگیت تو هم راحت میشی اونم گفت اگر بری چیزی عوض نمیشه و اونم نمیاد منو بگیره نمیخوام بری میگه دوستت دارم ولی مث اون نیست تو گوشیش فیلمای در مورد شکست عشقیو اینا نگاه میکنه بهش گفتم نگاه نکن حالت بدتر میشه میگفت نمیتونم و اینا باباش اینا هم قرار شد گوشیش رو بگیرن یه مدتی گفتم که اگر میخوای بمونم صادقانه بگو قول الکی نده اونم گفت نمیخوام بری.منم سعی میکنم مشکلاتی که گفت رو حل کنم و بیشتر خوشحالش کنم که اون عشق اولیه اش برگرده ولی هنوز مطمئن نیست فعلا قضیه حل شده تا حدودی تا ببینم در اینده چطور میشه اگر پیشنهادی دارید بگید ممنون

39. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38373
    تشکـر
    100
    تشکر شده 22 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اگر نمیخواد رابطشو با اونها قطع کنه طلاق بگیرید قبل از اینکه بچه وارد زندگیتون بشه....
    هم به نفع شما هم همسرتون هم بچه ای که ممکنه در آینده بدنیا بیاد

40. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39371
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

روی حرف دوستش که نمیشه حساب کرد
    شاید دوستش از حسادت میخواد زندگیتونو خراب کنه
    اون خانم یک بچه تشریف داره وگرنه دختر عاقل و بزرگو رشد کرده این کارو نمیکنه مگر اینکه مشکل اخلاقی داشته باشه.
    بنظر من بهتر کوتاه بیایدو مشکل رو با کمک خانوادش حل کنین بالاخره هرچی باشه فامیلتون
    هیچ وقت برای طلاق دیر نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد