صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 87 از 87

موضوع: سوء استفاده در رابطه دوستی

7899
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : جوابش رو چی بدم؟کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط 126 نمایش پست ها
    سلام.اخه من تمام ثبت نامیها برا استخدام ودانشگاه این خطمه.یه جایی برا استخدامی قبول شدم مدارک هم دادم منتظر تلفنشون هستم
    هیچ علاقه ای هم بهش ندارم
    فقط دلیل فکرکردنم بهش اینه که موقع ازدواجم اگر به همسرآیندم راستش رو بگم قبول نمیکنه.اگرم هم دروغ بگم خودم عذاب میکشم.
    خب جانم این خط رو خاموش نکن فقط اسم شماره رو بذار مزاحم که وقتی بهت زنگ زد بتونی ردش کنی ...

راستش منکه خودم هیچ شماره ای رو اگه اشنا نباشه جواب نمیدم ...

دلیلی نداره این وسیله کوچیک(موبایل) بخواد زندگی مارو کنترل کنه ...

شمام خیالت راحت خیلی راحت از شماره خودت استفاده کن و هر پیامی که برات اومد از همین الان با خودت شرط کن که بدون اینکه

بهش نگاه کنی ، حذفش بکنی ...

اینو گفتم چون ممکنه با پیاماش به هم بریزی ...

شرایط سختیه ولی میشه با صبوری از این مرحله رد شد ... در اینجور مواقع فقط خداست که پشت و پناه تنهایی ما ادما میشه ...

پس صبور باش و توکل کن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

2. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

[QUOTE=بهار شريف;25704]

حق با توئه . خيلي از دخترها از ترس آبرو تا آخر مهر سكوت ميزنن و تا آخر اين راز رو با كلي غصه پيش خودشون نگه ميدارن
    ولي خدا را شكر كه واسه شما اتفاقي نيفتاده .
    از اين پسراي كثافت توي جامعه زياد پيدا ميشه . نميدونم حالا كه ازدواج كرده ديگه چه مرضي داره كه حواسش رو جمع زندگيش نميكنه !!!!!
    دقیقا" همینه شرایط سنتی و و فقر جامعه ما باعث میشه که افراد از ترس آبروشون کاری نکنن ...

خصوصا" ما خانوما که اولش با هزار زورم راضی به برقراری رابطه نمیشیم ولی بعدش چنان وا میدیم که خود خدام تو کارمون مونده

در مورد حرف دوستمون طهورا باید بگم چون تو با رضایت باهاش رابطه داشتی پس توام در این مسئله دخیل بودی ، پس زوری نبوده

که بخواد حکمش اعدام باشه ...

اون الان هنوز میدونه که میتونه با دادن یه پیام به شما تماماحساسات و آرامش شمارو به هم بزنه واین کارو حتما" هراز گاهی انجام میده ...

پس فکرتو باید جمع و جور کنی و محکم وایسی ... و دیگه به خودتم اجازه نده تا این حد دیگران روت اثر داشته باشن ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

4. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4740
    تشکـر
    20
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

خانمی شماره شو بده به لیست سیاه گوشیت و خلاص کن خودتو اصلا بهش فک نکن
    black list , block,
    فراموشش کن قضیه اعدام هم واسه اون باشه واسه شما نیست چون شما اختیاری نداشتی...
    بعدشم سعی کن از یه راه غیر مستقیم بندازیش به چنگ پلیس و قانون... طوریکه کسی متوجه نشه شما با اون رابطه داشتی...
    راستی اسمو فامیل واقعیتو میدونه؟

6. کاربران زیر از .: ترنم :. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط .: ترنم :. نمایش پست ها
    خانمی شماره شو بده به لیست سیاه گوشیت و خلاص کن خودتو اصلا بهش فک نکن
    black list , block,
    فراموشش کن قضیه اعدام هم واسه اون باشه واسه شما نیست چون شما اختیاری نداشتی...
    بعدشم سعی کن از یه راه غیر مستقیم بندازیش به چنگ پلیس و قانون... طوریکه کسی متوجه نشه شما با اون رابطه داشتی...
    راستی اسمو فامیل واقعیتو میدونه؟
    منم باایشون موافقم .بزارش تو بلک لیست گوشیت ..
    ولی اینو بدونین کسی که بهش تجاوز شده خیلی طول مکشه که ضربه روحی که خورده رو فراموش کنه یا ممکنه هیچوقت نتونه اون صحنه ها رو فراموش کنه . به نظر من مرگ یبار شیون هم یکبار .قرار نیست تمام عالم بدونن. به نظر من شکایت کن .همچین آدم هایی نباید تو جامعه باشن .. بعداز تو میره سراغ یه بدبخت دیگه ... اگه قرار باشه همه ساکت بمونن پسی دیگه چی میمونه ؟

همونطور که اون ترس رو گذاشت کنار اینکارو باتو کرد .تو هم بزار ترس رو کنار بدبختش کن . تقاص کارشو باید بده .. باور کن عذاب وجدان اذیتت میکنه ....

8. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

واي خداي من /
    قضيه داره وحشتناك ميشه ها
    خين و خين ريزي

10. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=mahsa42;25724]
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهار شريف نمایش پست ها

دقیقا" همینه شرایط سنتی و و فقر جامعه ما باعث میشه که افراد از ترس آبروشون کاری نکنن ...

خصوصا" ما خانوما که اولش با هزار زورم راضی به برقراری رابطه نمیشیم ولی بعدش چنان وا میدیم که خود خدام تو کارمون مونده

در مورد حرف دوستمون طهورا باید بگم چون تو با رضایت باهاش رابطه داشتی پس توام در این مسئله دخیل بودی ، پس زوری نبوده

که بخواد حکمش اعدام باشه ...

اون الان هنوز میدونه که میتونه با دادن یه پیام به شما تماماحساسات و آرامش شمارو به هم بزنه واین کارو حتما" هراز گاهی انجام میده ...

پس فکرتو باید جمع و جور کنی و محکم وایسی ... و دیگه به خودتم اجازه نده تا این حد دیگران روت اثر داشته باشن ...
    ببین عزیزم.من رضایت نداشتم خودش هم قبول داره چندین بار اعتراف کردکه مجبورت کردم.شما هیچوقت خدا نکنه تو شرایط من قرار بگیرید.من نتونستم برا خلاصی خودم کاری کنم نتونستم من عین ماجرا رو با یه وکیل ومشاور زبده در جریان قرار دادم.اون گفت حکمش چون تجاوز به عنف محسوب میشه اعدامه

11. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    منم باایشون موافقم .بزارش تو بلک لیست گوشیت ..
    ولی اینو بدونین کسی که بهش تجاوز شده خیلی طول مکشه که ضربه روحی که خورده رو فراموش کنه یا ممکنه هیچوقت نتونه اون صحنه ها رو فراموش کنه . به نظر من مرگ یبار شیون هم یکبار .قرار نیست تمام عالم بدونن. به نظر من شکایت کن .همچین آدم هایی نباید تو جامعه باشن .. بعداز تو میره سراغ یه بدبخت دیگه ... اگه قرار باشه همه ساکت بمونن پسی دیگه چی میمونه ؟

همونطور که اون ترس رو گذاشت کنار اینکارو باتو کرد .تو هم بزار ترس رو کنار بدبختش کن . تقاص کارشو باید بده .. باور کن عذاب وجدان اذیتت میکنه ....
    واي نه من اصلا موافق نيستم . چون اينجوري خودش هم ميفته توي دردسر و حكم واسش ميزنن

12. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

[quote=126;25761]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها

ببین عزیزم.من رضایت نداشتم خودش هم قبول داره چندین بار اعتراف کردکه مجبورت کردم.شما هیچوقت خدا نکنه تو شرایط من قرار بگیرید.من نتونستم برا خلاصی خودم کاری کنم نتونستم من عین ماجرا رو با یه وکیل ومشاور زبده در جریان قرار دادم.اون گفت حکمش چون تجاوز به عنف محسوب میشه اعدامه
    میدونم شرایط سخته . ولی بهتره بری ازش شکایت کنی . این حقه تو هس . چرا از حقت بگذری .. اگر گذشتی فردا هرکس حقتو خورد راحت ازش میگذری .
    کم ظلمی در حق ت نکرده که بگی فراموشش میکنم . باورکن بدجور از لحاظ روحی کم میاری . چون اون لحظه ها اون مجبور کردن ها همش تو ذهنت میاد .. و بدون هیچکس هم اندازه خودت از دلت خبر نداره . خیلی سخته خیلی

13. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

واي نه من اصلا موافق نيستم . چون اينجوري خودش هم ميفته توي دردسر و حكم واسش ميزنن
    بیوفته تو دردسر .غلط کرد که به خودش همچین اجازه ایی داد که با دختر مردم همچین کاری کنه ... پس پدر مادره دختره حقی ندارن ؟؟؟ پس یه پدر که این همه تلاش میکنه دخترش پاک باشه و بی دردسر ازدواج کنه. هیچ حقی نداره که بدونه پی سر دخترش اومده ؟؟

شما مطمن باشید نمیتونید یک لحظه خودتو جای اون بزاری ... من اینو با چشمام دیدم که دختره اومده تو دادگاه با گریه زاری به قاضی گفته و اینقد دلم گرفت که نگو ...

از قدیم گفتن هرکس خربزه میخوره .پای لرزش باید بشینه ....
    شما دلتون واسه اون پسره میسوزه یا دختری که مظلومه ؟؟؟

14. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    بیوفته تو دردسر .غلط کرد که به خودش همچین اجازه ایی داد که با دختر مردم همچین کاری کنه ... پس پدر مادره دختره حقی ندارن ؟؟؟ پس یه پدر که این همه تلاش میکنه دخترش پاک باشه و بی دردسر ازدواج کنه. هیچ حقی نداره که بدونه پی سر دخترش اومده ؟؟

شما مطمن باشید نمیتونید یک لحظه خودتو جای اون بزاری ... من اینو با چشمام دیدم که دختره اومده تو دادگاه با گریه زاری به قاضی گفته و اینقد دلم گرفت که نگو ...

از قدیم گفتن هرکس خربزه میخوره .پای لرزش باید بشینه ....
    شما دلتون واسه اون پسره میسوزه یا دختری که مظلومه ؟؟؟

منظورم از خودش ، دختر خانم هستش، باهوش
    آخه توي يكي از پست ها نوشتن شايد دادگاه واسه دختر خانم رآي شلاق بده .
    واي خداي من . نه ه ه ه ه ه ه

15. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

منظورم از خودش ، دختر خانم هستش، باهوش
    آخه توي يكي از پست ها نوشتن شايد دادگاه واسه دختر خانم رآي شلاق بده .
    واي خداي من . نه ه ه ه ه ه ه
    رای شلاق رو فکرکنم میتونه بخره . من عموم وکیله ازش میپرسم

16. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4740
    تشکـر
    20
    میزان امتیاز
    0

خدایا موندم این حرفو که رو دلم مونده بگم یانه؟
    آخه چرا یک دختر به راحتی با یه پسر که اصلا نمیشناسدش طرح دوستی میریزه و اینقدر الکی بهش وابسته میشه که کار به اونجا کشیده میشه
    یکی نیست این وسط بگه خانم جان اون موقع که بی پروا با طرف نشست و برخاست میکردی احتمال نمیدادی اون پسر یه روز باهات اون کارو بکنه؟ حالا که گذشته و اتفاقی که نباید میفتاد و از اول اول اشتباه بود رخ داده ... چی بگم والا ... بعضیا فک میکنن میتونن نفسشون رو مهار کنن اولش ذره ذره قدم به قدم وارد وادی گناه میشن بعد که بیدار میشن میبینن توی منجلابی افتادن که هم خودشون و هم خونواده بی گناهشون رو درگیر کرده.

17. کاربران زیر از .: ترنم :. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

a

18. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط .: ترنم :. نمایش پست ها
    خدایا موندم این حرفو که رو دلم مونده بگم یانه؟
    آخه چرا یک دختر به راحتی با یه پسر که اصلا نمیشناسدش طرح دوستی میریزه و اینقدر الکی بهش وابسته میشه که کار به اونجا کشیده میشه
    یکی نیست این وسط بگه خانم جان اون موقع که بی پروا با طرف نشست و برخاست میکردی احتمال نمیدادی اون پسر یه روز باهات اون کارو بکنه؟ حالا که گذشته و اتفاقی که نباید میفتاد و از اول اول اشتباه بود رخ داده ... چی بگم والا ... بعضیا فک میکنن میتونن نفسشون رو مهار کنن اولش ذره ذره قدم به قدم وارد وادی گناه میشن بعد که بیدار میشن میبینن توی منجلابی افتادن که هم خودشون و هم خونواده بی گناهشون رو درگیر کرده.
    دقیقا . مشکل هم میدونی چیه .همه میگن دیگه جامعه جامعه بی فکری و کارهای چشم بسته نیس . همه آگاهن . ولی هرروز میبینیم یه مورد اینجوری پیش میاد ... این مسایل ازاینجا نشات میگیره که اون پسر جوووو ن نیاز داره و نه کار داره که بتونه زندگی تشکیل بده و بره خواستگاری . پس میگه حالا که اینو نداریم پس عشقو حالو جایگیزین میکنیم و قدم به قدم گناه .آشنایی . وابستگی .تهش یا س . ک . س یا شکست عشقی

19. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4672
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

بله برای دختری که پاک باشه بشینه تو خونه یه دفعه ای درب رو باز کنن بیان دزدی و غیره بعد تجاوز صورت بگیره نه این خانم که 32 سالش هستش با کمال عقلی با پسری در رابطه بودن و حتما تو یه خونه ای بوده حالا یا پسر اومده خونه این خانم که به اجبار نبوده یا اینکه این خانم اومده خونه اون اقا بالاخره مملکت اسلامی هستش برچه اساسی همچین اعتمادی بوده مثلا اگه تو فضای پارکی درس یاد میدادن نمیشد ببخشیدآ اما به شعور ادم دارن این خانم توهین میکنن

21. کاربران زیر از طهورا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4672
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

شلاق حدی قابل خریداری نیست اقا امین

23. کاربران زیر از طهورا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط طهورا نمایش پست ها
    بله برای دختری که پاک باشه بشینه تو خونه یه دفعه ای درب رو باز کنن بیان دزدی و غیره بعد تجاوز صورت بگیره نه این خانم که 32 سالش هستش با کمال عقلی با پسری در رابطه بودن و حتما تو یه خونه ای بوده حالا یا پسر اومده خونه این خانم که به اجبار نبوده یا اینکه این خانم اومده خونه اون اقا بالاخره مملکت اسلامی هستش برچه اساسی همچین اعتمادی بوده مثلا اگه تو فضای پارکی درس یاد میدادن نمیشد ببخشیدآ اما به شعور ادم دارن این خانم توهین میکنن
    سلام طهورا.من قصد توهین به شعور هیچ کسی رو ندارم
    نه من رفتم خونه اون.نه اون اومد خونه من.اتفاقا همین اتفاق داخل پارک افتاد اونقد زود که من نتونستم کاری بکنم
    حیف که اینجا یه محیط عمومی هست وکامل نمیتونم بگم.ولی اینقد من من نکنید دعا کنید هیچوقت بلا سرتون نیاد اونوقت عقل هیچکاره هستپس یه وکیل خوب اول کامل ماجرا رو میشنوه بعد قضاوت میکنه.بعد تصمیم میگیره بر اساس کدام ماده قانونی هست.من شرح کامل ماجرا رو گفتم با یه وکیل خوب وزبده ایشون بعداز شنیدن بهم گفت تجاوز به عنف هست.

25. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4740
    تشکـر
    20
    میزان امتیاز
    0

بله از لحاظ قانونی تجاوز به عنف هست

ولی اخلاق ، عرف جامعه، انسانیت و دین اسلام یه چیز دیگه میگه

رعایت حد و مرز بین دختر و پسری که نامحرم هستن چیزیه که اسلام برهر مسلمانی واجب کرده. چرا؟ دلیلش همینه عزیزمن

کسی نمیخواد شما رو سرزنش کنه ولی این باید درس عبرت بشه برای بقیه که اسلام فقط یه سری باید و نبایدهای الکی و بی پایه نیست خداوند به صلاح بندگانش آگاهتره

موارد زیادی در تاریخ هست که مرد یا زن از گناهی که در شرف وقوع بوده به خدا پناه بردن و از محل متواری شدن... با اینکه شرایط کاملا مساعد بوده و کسی متوجه قضیه نمیشده

داستان حضرت یوسف علیه السلام

داستان ابن سیرین معبر معروف

و .... که فقط یه داستان ساختگی الکی نیست . همون شرایطی که این خانم توش قرار داشتن...

کاش پند و عبرت میگرفتیم...

26. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4672
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشیدآ چطور تو یه مکان عمومی میخواسته تجاوز کنه
    / گفتیم پسرا در موقعیت قرار بگیره متوجه نمیشه چکاری انجام میده
    / اما نه تو مکان عمومی که همه رفت و امد داره
    /انشاالله مشکلتون حل بشه من دیگه نمیدونم باید چی بگم /
    اما در کل از نظر من شما با ی جانی طرف شدید جوابشو ندید تا بیشتر از این ضربه نخورید موفق باشید

27. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4780
    تشکـر
    24
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

این موضوعاتی از این قبیل واقعا ناراحت کننده س. به نظرمن هیچ ضربه ای براش سختتر از برآب شدن نقشه ش نیست پساگربخاطر آبروتون می ترسید اقدامی بکنید به هیچ عنوان نذارید دوباره به زندگیتون برگرده وضربه بزرگتری به شما بزنه.

28. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4780
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

موضوعاتی از این قبیل واقعا ناراحت کننده س. به نظرمن هیچ ضربه ای براش سختتر از برآب شدن نقشه ش نیست پساگربخاطر آبروتون می ترسید اقدامی بکنید به هیچ عنوان نذارید دوباره به زندگیتون برگرده وضربه بزرگتری به شما بزنه.

29. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=نازل;26035]موضوعاتی از این قبیل واقعا ناراحت کننده س. به نظرمن هیچ ضربه ای براش سختتر از برآب شدن نقشه ش نیست پساگربخاطر آبروتون می ترسید اقدامی بکنید به هیچ عنوان نذارید دوباره به زندگیتون برگرده وضربه بزرگتری به شما بزنه.[/QU
    وقتی زنگ زده دیده خطم خاموشه واسم پیام گذاشته که خیلی بی معرفتی.هدفم این بود که برگردی دوباره دوستم باشی .خطتت رو خاموش کردی که صدامو نشنوی قبول دارم درحقت بدی کردم وبه گردن میگیرم .ولی تو چیکارکردی خطتت رو خاموش کردی خیلی ممنون

30. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

اینجور که نشون میده شما باز حسابی تحت تاثیر حرفاش قرار گرفتی ...

راستش دیگه نمیدونم چی بگم اگه بخوایت دوباره با چنین فردی ارتباط برقرار کنید ... !!!!

اون فقط چرخاشو زده و دیده دوباره به شما نیاز داره و بهتون پیام داده ، در صورتی که میتونست با شرافتتر باشه ...

که اگه بود اینطوری رفتار نمیکرد ...

به هرحال بهترین کار خاموش کردن سیم کارت بود برای همیشه ... چون اگه با هر تماسی بخوای تحت تاثیر حرفاش قرار بگیرید ...

ممکنه دوباره خام بشید و به خونه اول برگردید ... و باز تمام این مسایل تکرار میشه ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

31. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    میزان امتیاز
    11

[QUOTE=126;26089]
    نقل قول نوشته اصلی توسط 26035
    وقتی زنگ زده دیده خطم خاموشه واسم پیام گذاشته که خیلی بی معرفتی.هدفم این بود که برگردی دوباره دوستم باشی .خطتت رو خاموش کردی که صدامو نشنوی قبول دارم درحقت بدی کردم وبه گردن میگیرم .ولی تو چیکارکردی خطتت رو خاموش کردی خیلی ممنون
    ای بابا عزیزه من تو که باز فیلت یاد هندستون کرد ...؟

یادت رفته چند وقت پیش چقدر در عذاب بودی ؟ خب بهتره یه خورده به این موارد هم فکر کنی ...

والا تورو حسابی سرکار گذاشته ... اگه راست میگه چرا پای اون کارش نمیاد ؟

اگه میخواد جبران کنه و همه چی رو به گردن گرفته بهتره بیاد و با شما ازدواج کنه ... و برای همه عمرش با شما پیوند ببنده

مگه نمیگه تورو دوست داره و میخواد جبران کنه ... ؟

عزیزه من چقدر خوب میشه که فکرتو از این حرفا بیرون میووردی و بیخیال اون سیم کارت میشدی ...

چون اون میدونه چطور تورو اذیت کنه و سرکار بذاره ...

فردی که دروغ بگه ، بهتر از این نمیشه ... بهتره اینبار خوب چشمارو باز کنی و ببینی تا به دام چنین فردی نیفتی ...

چون دیگه بعد از اون به خودت و زندگیت خیانت کردی
    امضای ایشان
    كنارت هستم اي تنها...

33. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

126

34. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=mahsa42;26092]

ای بابا عزیزه من تو که باز فیلت یاد هندستون کرد ...؟

یادت رفته چند وقت پیش چقدر در عذاب بودی ؟ خب بهتره یه خورده به این موارد هم فکر کنی ...

والا تورو حسابی سرکار گذاشته ... اگه راست میگه چرا پای اون کارش نمیاد ؟

اگه میخواد جبران کنه و همه چی رو به گردن گرفته بهتره بیاد و با شما ازدواج کنه ... و برای همه عمرش با شما پیوند ببنده

مگه نمیگه تورو دوست داره و میخواد جبران کنه ... ؟

عزیزه من چقدر خوب میشه که فکرتو از این حرفا بیرون میووردی و بیخیال اون سیم کارت میشدی ...

چون اون میدونه چطور تورو اذیت کنه و سرکار بذاره ...

فردی که دروغ بگه ، بهتر از این نمیشه ... بهتره اینبار خوب چشمارو باز کنی و ببینی تا به دام چنین فردی نیفتی ...

چون دیگه بعد از اون به خودت و زندگیت خیانت کردی
    چشم مهسا جان.من خطم رو خاموش کردم.دیگه هیچوقت روشن نمیکنم
    یا بهتره کلن از بین ببرم

35. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    اینجور که نشون میده شما باز حسابی تحت تاثیر حرفاش قرار گرفتی ...

راستش دیگه نمیدونم چی بگم اگه بخوایت دوباره با چنین فردی ارتباط برقرار کنید ... !!!!

اون فقط چرخاشو زده و دیده دوباره به شما نیاز داره و بهتون پیام داده ، در صورتی که میتونست با شرافتتر باشه ...

که اگه بود اینطوری رفتار نمیکرد ...

به هرحال بهترین کار خاموش کردن سیم کارت بود برای همیشه ... چون اگه با هر تماسی بخوای تحت تاثیر حرفاش قرار بگیرید ...

ممکنه دوباره خام بشید و به خونه اول برگردید ... و باز تمام این مسایل تکرار میشه ...
    شما راست میگین کاملا موافقم.وقتی پیامش رو گوش میکنم تحت تاثیر قرار میگیرم چون طوری حرف زده طوری مظلوم نمایی کرده که نگو.فکر میکنه با برقراری دوباره دوستی میتونه گذشته رو جبران کنه .وچون من نخواستم وخطم رو خاموش کردم شدم بی معرفت.ولی نه دیگه خام نمیشم.خطم رو کامل از بین میبرم .میدونید فقط وقتی یاد گذشته میفتم وچه کارهایی برا اذیت وآزار من انجام داد ناخودآگاه اشکم سرازیر میشه ومثل مرده ها میشم میفتم گوشه اتاق.تمام سعیم رو میکنم که گذشته رو فراموش کنم ولی نمیتونم.تازگی شروع کردم زبان کار کردن ولی تا یادم میفته باز تمرکزم رو ازدست میدم.میدونید حدود یه ساله من شبا یه ساعت نتونستم بخوابم یه زمانی بخاطر مردن دروغینش والان هم بخاطر این دروغها واذیتهاش.موندم چیکار کنم.کاش میتونستم کامل فراموش کنم کاشششششششششششش نه اینکه بهش علاقه ای دارم اصلااااااااااااااا

36. کاربران زیر از 126 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

شما راست میگین کاملا موافقم.وقتی پیامش رو گوش میکنم تحت تاثیر قرار میگیرم چون طوری حرف زده طوری مظلوم نمایی کرده که نگو.فکر میکنه با برقراری دوباره دوستی میتونه گذشته رو جبران کنه .وچون من نخواستم وخطم رو خاموش کردم شدم بی معرفت.ولی نه دیگه خام نمیشم.خطم رو کامل از بین میبرم .میدونید فقط وقتی یاد گذشته میفتم وچه کارهایی برا اذیت وآزار من انجام داد ناخودآگاه اشکم سرازیر میشه ومثل مرده ها میشم میفتم گوشه اتاق.تمام سعیم رو میکنم که گذشته رو فراموش کنم ولی نمیتونم.تازگی شروع کردم زبان کار کردن ولی تا یادم میفته باز تمرکزم رو ازدست میدم.میدونید حدود یه ساله من شبا یه ساعت نتونستم بخوابم یه زمانی بخاطر مردن دروغینش والان هم بخاطر این دروغها واذیتهاش.موندم چیکار کنم.کاش میتونستم کامل فراموش کنم کاشششششششششششش نه اینکه بهش علاقه ای دارم اصلااااااااااااااا
    خب این خیلی خوبه ... [replacer_img]

انسان خوی و اخلاقهای متفاوتی داره که گاهی خوبه از بعضیاش استفاده کنید ...

مثل الان که باید از خشم و نفرت برای فراموش کردن این افکار استفاده کنید ...

برای از بین بردن علفهای هرز در کشاورزی فقط آتیش کاربرد داره ...

پس با این اتیش تمام اون خاطرات گذشته رو بسوزونید تا برای همیشه از شرش راحت باشید ...

اتفاقا" کار خوبی کردید که زبان میخونید چون سخته و میتونه ذهن شمارو به کار بگیره ...

به هرحال باید این حرکت از یه جایی شروع بشه که خوشبختانه شروع شده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

38. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    میزان امتیاز
    11

[QUOTE=126;26093]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها

چشم مهسا جان.من خطم رو خاموش کردم.دیگه هیچوقت روشن نمیکنم
    یا بهتره کلن از بین ببرم
    خیلی خوشحالم که تونستد خودتونو از این مرحله بیرون بکشید ...

بقول معروف اعتماد مثل کاغذیه که اگه چروک بشه دیگه نمیتونید شفافیت قبلی رو توش ببینید ...

در مورد ایشون هم همینطوره ... چون به هر نحوی با احساس بی ریای شما بازی کرد و اونو به مسخره گرفت ...

اینکه انسان بتونه ببخشه خیلی خوبه ولی نه هر کسی لایق بخخشه و نه هر کسی لایق دوستی ...

پس بهترین کار همونه که خودت گفتی برای فراموش کردن گذشته باید خاطرات و چیزهایکه مربوط به اونه ، دور ریخته بشه

و این سیم کارتم جزء همون وسایله ... که به وسیله اون فقط آرامشت به هم ریخته میشه
    امضای ایشان
    كنارت هستم اي تنها...

39. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4780
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز خوشحالم که تصمیم درستی گرفتید وسعی می کنیددیگه به ایشون فکر نکنید.

40. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4628
    تشکـر
    15
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خانمی.به نظرم این آقا آدم درستی برا زندگی نیست پس خودتو درگیرش نکن آدرستو که نداره تلفنتم عوض کن ارتباطت باهاش قطع کن اگه واقعا خواستگار باید از راهش وارد میشد نه از راه های مسخره بازی جواب نده این عاقلانه ترین کار..موفق باشید

41. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4628
    تشکـر
    15
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خوشحالم که تصمیم درستی گرفتید مطمئن باشید شما لایق بهترین هاهستید نه هرزه ها...[replacer_img]

42. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4780
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

[quote=126;26089]
    نقل قول نوشته اصلی توسط نازل نمایش پست ها
    موضوعاتی از این قبیل واقعا ناراحت کننده س. به نظرمن هیچ ضربه ای براش سختتر از برآب شدن نقشه ش نیست پساگربخاطر آبروتون می ترسید اقدامی بکنید به هیچ عنوان نذارید دوباره به زندگیتون برگرده وضربه بزرگتری به شما بزنه.[/qu
    (به هیچ عنوان نذارید به زندگیتون برگرده) شما که پیغامشو گوش دادین وجملاتشو به خاطر سپردید. برنگرده یعنی هیچ اثری ازشتو زندگیتون نباشه جزیه خاطره تلخ ودور عزیزم. به جای خاموش کردن سیم کارتو بشکنید بندازید دور

43. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4780
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

براتون دعا می کنیم موفق بشید.

44. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

برا بکارتم مشکلی پیش نیومده خدا رو شکر. آسیب جزئی هست دکتر متخصص گفت اصلا مشکلی پیش نمیاد
    سلام

این خیلی جالبه که تو این مملکت همه تجاوز رو فقط به برداشتن یا برنداشتن بکارت میدونند!!!!!؟؟ عزیز به حرمت وانسانیت و روان و روح و عزت ونفس و بدن شما بدون رضایت شما تعرض شده. حتما ضربه خورده اید که در آیندهای نه چدان دور عوارض روانی و رفتاری و بدنی خودش رو نشون میده. نمیگم برو از اون شخص شکایت کن اون خواست خودته ولی حتما مشاوره بگیر اونم از یک مشاور خانم خوب. در ضمن به علت تجاوز به عنفی (تجاوز به زور) که خود شما گفتی اصلا نمیتونی باهاش ازدواج کنی چون تجاوز= نفرت +ترس +اضطراب و وحشت از متجاوز و شرایط یکسان .موفق باشی

45. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

این خیلی جالبه که تو این مملکت همه تجاوز رو فقط به برداشتن یا برنداشتن بکارت میدونند!!!!!؟؟ عزیز به حرمت وانسانیت و روان و روح و عزت ونفس و بدن شما بدون رضایت شما تعرض شده. حتما ضربه خورده اید که در آیندهای نه چدان دور عوارض روانی و رفتاری و بدنی خودش رو نشون میده. نمیگم برو از اون شخص شکایت کن اون خواست خودته ولی حتما مشاوره بگیر اونم از یک مشاور خانم خوب. در ضمن به علت تجاوز به عنفی (تجاوز به زور) که خود شما گفتی اصلا نمیتونی باهاش ازدواج کنی چون تجاوز= نفرت +ترس +اضطراب و وحشت از متجاوز و شرایط یکسان .موفق باشی

در ادامه حرفهای دوستمون اینکه شما بیش از حد اصرار داری که نمیتونم به شوهر آینده ام دروغ بگم همه جا دروغ رو نکوهش کردن ولی هیج ها هم نگفتن حرف راست واجبه شما دروغ نگو ولی اصلا لازم نیست راستشم بگمی در واقع میدونی اگه همه ماها به همه اطرافیانمون خیلی از راستها رو میگفتیم الان دیگه سنگ رو سنگ بند نبود در جائی که حرف زدن نقره است سکوت طلاست
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

46. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6106
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش می کنم به من کمکککنید 8ماه که صاحب فرزند شدم و خ دوستش دارم اما به دلیل مشکلات مالی خ با همسرم مشکل پیدا کردم

47. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا خادمی نمایش پست ها
    خواهش می کنم به من کمکککنید 8ماه که صاحب فرزند شدم و خ دوستش دارم اما به دلیل مشکلات مالی خ با همسرم مشکل پیدا کردم
    دیگه واقعا ازین کلی تر نمیشد یه مشکل رو توضیح داد شما لطف کن کمی با جزئیات بیشتر درباره مشکلات ، علت مشکلات ، وو توضیح بده اینجوری که با این کلیت نمیشه هیچ راهنمائی به کسی داد
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

48. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دختر 32 ساله هستم تقریبا یه سال پیش با پسری آشنا شدم از اول هدفمون ازدواج نبود میخاستم برا ادامه تحصیل کمکش کنم .ولی روز به روز صمیمی تر شدیم تا اینکه در دومین ملاقات یه ظلمی در حق من کرد با کلی ناراحتی ازش جدا شدم بعد تهدیدی به شکایت ازش کردم ولی چون مشاور حقوقی گفت حکمش اعدامه ترسیدم دلم به حال خودش سوخت وازآبروم هم ترسیدم.بعد یه مدت تهدید کرد که خودکشی میکنه.تا اینکه اس مس اومد که من دوست فلانی هستم خودش رو زیر ماشین انداخته وتصادف کرده.خیلی داغون شدم اول باور نمیکردم ولی طوری شد که دیگه باور کردم هر چقد زنگ زدم اس مس زدم جوابم رو ندادند گفتن تو کماست . بعد یه مدت دوباره پیام اومد که فوت کرده.روزگارم سیاه شد شب وروزم همش گریه بود افسرده شدم.حتی خواستم برم شهرش تا ببینم واقعیته یا نه واز اینکه واقعیت باشه ترسیدم نرفتم.تا اینکه دو ماه پیش پیام اومد برام که زنده هست ودروغ گفته.خیلی ناراحت شدم دلم واقعا شکست.از اون موقع هرچی زنگ میزنه اس مس میده جوابش رو نمیدم تا اینکه دوروز پیش اس داد که اگر بیام خواستگاریت راضی میشی؟حالا موندم چیکار کنم از طرفی اگر با یکی دیگه ازدواج کنم مجبورم یه عمر بهش دروغ بگم.حالا موندم اینکه ایا راست میگه یا یه نقشه هست مشاور میگه بهش بگو بیا خواستگاری .وقتی بهش گفتم میگه من در حقت ظلمی نکردم.راستش شک دارم ازم ادرس میخواد میترسم .تو رو خدا راهنماییم کنید
    فكر ميكني با اين فرد خوشبخت ميشي؟ يه عمر با ظلم زندگي كردن بهتره يا با دروغ
    يادم نيست از كي و كجا شنيدم كه ميگفتت اگر در گذشته مرتكب گناهي شديد اگر توبه كنيد (توبه واقعي)و خدا شما رو ببخشه يعني گناهتو و اون گذشته رو پاك كرده پس دليلي هم نداره حتما به شخصي كه در اينده قراره ازدواج كنيد بگيد شما فقط نبايد عنوان كنيد كه دروغ باشه. اگر هم نگيد هيچ مشكلي نداره چون خدا شما رو بخشيده و گذشته اي نبوده و پاك شده.اشتباه نكن اين فرد مناسب شما نيست مطمعن باش الان كه رابطه اي نبوده اينطور اذيتت كرده بعدا چقدر اذيتت ميكنه مطمعن باش انتخاب اين اقا اشتباهه سعي كن فراموش كني ايندتو خراب نكن

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد