نمایش نتایج: از 1 به 50 از 50

موضوع: ازدواج موقت، راه حل یا مشکل؟؟؟

11420
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    تشکر شده 19 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation ازدواج موقت، راه حل یا مشکل؟؟؟

سلام
    من یه پسر 26 ساله هستم. راستش موضوعی که میخوام راجع بهش صحبت کنم مسئله فشار جنسی هست که رومه. من آدم به شدت گرم مزاجی" onclick="replacer_hook(53)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f144">گرم مزاجی هستم و از این بابت فشار زیادی رو احساس میکنم چون مجرد هستم و علاوه بر این به این زودی هم توانایی ازدواج ندارم. دلیل عدم توانایی ازدواجم اینه که تازه ارشدم رو تموم کردم و دو سال باید برم سربازی، بعد اونم باید دنبال کار بگردم و بعدش باید کار کنم تا یه پولی جمع کنم که شاید روی هم رفته 5 سال دیگه طول بکشه و این مدت برای من خیلی خیلی خیلی زیاده! البته من به ازدواج فقط بابت رفع نیاز جنسی نگاه نمیکنم و بخاطر همین موضوع شاید پیدا کردن گزینه مناسب یه مدت بیشترم طول بکشه. اینم بگم که ما از یه خونواده سطح پایین (از نظر مالی) هستیم و به همین دلیل نمیتونم روی کمک خانواده حساب خاصی باز کنم.

سوالی که میخواستم مطرح کنم اینه که نظرتون در مورد ازدواج موقت چیه؟ باور کنید من آدم هرزه ای نیستم و حتی تا حالا دوست دختر معمولی هم نداشتم و نمیخوام داشته باشم! اگه کسی یکی دو سال پیش در مورد صیغه باهام حرف میزد میگفتم اشتباه یا حتی گناهه اما حالا واقعا تحت فشارم که به این مسائل فکر میکنم

خانوما و آقایون محترم لطفا کمکم کنید و نظرتونو بگید. خیلی ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : ازدواج موقت، راه حل یا مشکل؟؟؟

شما اگه بخوای ازدواج موقت کنی باید مهریه بدی در کنارشم نهار و شام و هدیه .فکر کردی زنای صیغه ای عاشق چشم و ابروتن که رایگان بیان باهات باشن؟؟؟ اگرم شروع کنی چون تاحالا رابطه جنسی نداشتی واست جذاب میشه و ادامش میدی

خب بهتر نیست پولی که میخوای خرج زن صیغه ای کنی پس انداز کنی تا به ازدواج برسه؟؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    شما اگه بخوای ازدواج موقت کنی باید مهریه بدی در کنارشم نهار و شام و هدیه .فکر کردی زنای صیغه ای عاشق چشم و ابروتن که رایگان بیان باهات باشن؟؟؟ اگرم شروع کنی چون تاحالا رابطه جنسی نداشتی واست جذاب میشه و ادامش میدی

خب بهتر نیست پولی که میخوای خرج زن صیغه ای کنی پس انداز کنی تا به ازدواج برسه؟؟؟
    هستن کسایی که خودشونم نیاز دارن و پول نمیخوان. یا حداقل فرض کنیم باشن چون من حاضر نیستم اینجوری پول خرج کنم حتی اگه داشته باشم!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtn نمایش پست ها
    هستن کسایی که خودشونم نیاز دارن و پول نمیخوان. یا حداقل فرض کنیم باشن چون من حاضر نیستم اینجوری پول خرج کنم حتی اگه داشته باشم!
    دوست من اونی که خودشم نیاز داشته باشه که نمیاد طرف تو

میره طرف اون شازده پسر سیکس پک بنز سوار بالا نشین

5. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

راست میگه این جور ادمام هستن.
    به این فکر کن که مثلا یه زنایی هستن که شرایط ازدواج ندارن یا مثلا جدا شدن نیاز جنسی دارن ولی بی اخلاق و تیغ زنم نیستن دنبال یکی تو سطح خودشون میگردن واسه همین مدل رابطه(صیغه)
    انقدرام عجیب نیست
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 04-22-2018 در ساعت 01:51 AM

7. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

من نمیدونم چرا یه رابطه فیزیکی صرف بدتر اینه که با ادمی که از همه نظر به شما میخوره یه رابطه درست داشته باشید.
    ولی در مورد سوال خودتون اگه ادم عاطفی و احساسی نیستید و توی خودتون میبینید که بتونید این کارو بکنید سمتش برید.
    چون حتی پسرشم شاید نتونه با کسی که بهش حسی نداره بخوابه (الانو نبینید که به قول خودتون فشار جنسی دارید چند جلسه که بگذره این چیزا مهم میشه. مثلا یهو به خودتون بیاین ببینید دوسش ندارید و فقط رابطه جنسی دارید شاید نمیدونم حس پوچی کنید یا افسرده بشید یا همچین چیزی)
    دوما اگه میدونید یه درصدم امکان داره بهش وابسته بشید و نتونید رابطه رو تموم کنید این کارو نکنید چون بعدا به مشکل میخورید

و چون نظر پرسیدید میگم
    نه صد در صد رابطه جنسی صرف اشتباهه و ادم نباید با هیچ کسی رابطه تک بعدی داشته باشه.
    نه وارد رابطه ای بشید که فقط برای نیاز جنسی شما رو میخوان نه وارد رابطه ای بشید که فقط برای پول شما رو بخوان
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 04-22-2018 در ساعت 01:50 AM

9. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    راست میگه این جور ادمام هستن.
    به این فکر کن که مثلا یه زنایی هستن که شرایط ازدواج ندارن یا مثلا جدا شدن نیاز جنسی دارن ولی بی اخلاق و تیغ زنم نیستن دنبال یکی تو سطح خودشون میگردن واسه همین مدل رابطه(صیغه)
    انقدرام عجیب نیست
    اون زنا هم میرن دنبال هم سن و سالای خودشون نه یه پسر 26 ساله

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

انقد بد جوابش رو دادین که رفت! آخه یه بار سوالش رو درست بخونید! گفته کار درستیه یا نه! به کسی چه ربطی داره ایشون کسی رو پیدا میکنه یا نه! یا اینکه کسی عاشق چشم و ابروش میشه یا نه!!!!!!

بله دوست عزیز, کل دنیا همین کار رو میکنن. مذهبیا صیغه میکنن و حلاله. غیرمذهبیا دوست دختر دارن و مشکل نداره. خیلی ها شرایط ازدواج ندارن الان. اکثرا میرن دوس دختر یا دوس پسر میگیرن؛ یا به قول شما صیغه میکنن. نیازهای طبیعی بدن رو نمیشه سرکوب کرد. ورزش و تهذیب نفس یه مدت محدود کار میکنن. بقیه ش مثل گشنگی و تشنگی میشه, نمیشه نادیده گرفت. اما چنتا نکته رو فراموش نکن (نظر شخصی خودم):
    1. نکات بهداشتی و استفاده از کاندوم رو حتما مد نظر داشته باش و هرگز استثنا قائل نشو.
    2. از سلامت اخلاقی طرف مقابلت اطمینان حاصل کن.
    3. با افرادی که توی کار تجارت بدن هستن همخوابگی نکن. از چند جهت مناسب نیستن؛ یکیش اینه که اهل رابطه طولانی نیستن و باعث میشن تنوع طلب شی. دوم اینکه اونا بخاطر پول دارن بدن میفروشن و از نظر اخلاقی اصلا صحیح نیست.
    4. یه رابطه ی طولانی با یه نفر بهتر از چندین رابطه ی کوتاه با چند نفر هست. کمترین آثارش اینه که تجربه ی برخورد با جنس مخالف رو بدست میاری که برای آینده ت خوبه و اینکه کمتر پول از دست میدی.
    5. اخلاقیات و وجدانت همیشه مقدم به همه چی باشه. بخاطر یه رابطه به کسی قول دروغ و ازدواج و ... نده. مدیون کسی نباش.

12. 2 کاربران زیر از rex.kax بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

من نمیدونم چرا یه رابطه فیزیکی صرف بدتر اینه که با ادمی که از همه نظر به شما میخوره یه رابطه درست داشته باشید.
    ولی در مورد سوال خودتون اگه ادم عاطفی و احساسی نیستید و توی خودتون میبینید که بتونید این کارو بکنید سمتش برید.
    چون حتی پسرشم شاید نتونه با کسی که بهش حسی نداره بخوابه (الانو نبینید که به قول خودتون فشار جنسی دارید چند جلسه که بگذره این چیزا مهم میشه. مثلا یهو به خودتون بیاین ببینید دوسش ندارید و فقط رابطه جنسی دارید شاید نمیدونم حس پوچی کنید یا افسرده بشید یا همچین چیزی)
    دوما اگه میدونید یه درصدم امکان داره بهش وابسته بشید و نتونید رابطه رو تموم کنید این کارو نکنید چون بعدا به مشکل میخورید

و چون نظر پرسیدید میگم
    نه صد در صد رابطه جنسی صرف اشتباهه و ادم نباید با هیچ کسی رابطه تک بعدی داشته باشه.
    نه وارد رابطه ای بشید که فقط برای نیاز جنسی شما رو میخوان نه وارد رابطه ای بشید که فقط برای پول شما رو بخوان
    خیلی ممنون از نظرتون. ولی نه من به شدت احساسی هستم. البته ظاهرمو میتونم حفظ کنم ولی از درون حساسم و میترسم وابسته شم.
    علاوه بر اون خیلی سخته که بشه خارج از ازدواج یا دوستی رابطه جنسی و عاطفی همزمان داشت.

14. کاربران زیر از mhtn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

نه لزوما اینجوری نیست بیشتر به توانایی ارتباط (مخ زنی) پسر مربوطه. که البته من این مهارت رو ندارم

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rex.kax نمایش پست ها
    انقد بد جوابش رو دادین که رفت! آخه یه بار سوالش رو درست بخونید! گفته کار درستیه یا نه! به کسی چه ربطی داره ایشون کسی رو پیدا میکنه یا نه! یا اینکه کسی عاشق چشم و ابروش میشه یا نه!!!!!!

بله دوست عزیز, کل دنیا همین کار رو میکنن. مذهبیا صیغه میکنن و حلاله. غیرمذهبیا دوست دختر دارن و مشکل نداره. خیلی ها شرایط ازدواج ندارن الان. اکثرا میرن دوس دختر یا دوس پسر میگیرن؛ یا به قول شما صیغه میکنن. نیازهای طبیعی بدن رو نمیشه سرکوب کرد. ورزش و تهذیب نفس یه مدت محدود کار میکنن. بقیه ش مثل گشنگی و تشنگی میشه, نمیشه نادیده گرفت. اما چنتا نکته رو فراموش نکن (نظر شخصی خودم):
    1. نکات بهداشتی و استفاده از کاندوم رو حتما مد نظر داشته باش و هرگز استثنا قائل نشو.
    2. از سلامت اخلاقی طرف مقابلت اطمینان حاصل کن.
    3. با افرادی که توی کار تجارت بدن هستن همخوابگی نکن. از چند جهت مناسب نیستن؛ یکیش اینه که اهل رابطه طولانی نیستن و باعث میشن تنوع طلب شی. دوم اینکه اونا بخاطر پول دارن بدن میفروشن و از نظر اخلاقی اصلا صحیح نیست.
    4. یه رابطه ی طولانی با یه نفر بهتر از چندین رابطه ی کوتاه با چند نفر هست. کمترین آثارش اینه که تجربه ی برخورد با جنس مخالف رو بدست میاری که برای آینده ت خوبه و اینکه کمتر پول از دست میدی.
    5. اخلاقیات و وجدانت همیشه مقدم به همه چی باشه. بخاطر یه رابطه به کسی قول دروغ و ازدواج و ... نده. مدیون کسی نباش.
    خیلی ممنون از پاسخ مفیدتون
    چیزی که منو درگیر کرده اینه که اگه اینکارو کردم، بعدا وقت ازدواج باید به همسرم چی بگم؟ حقیقتو باید بهش گفت؟
    از طرفی اگه اینکارو کنم خودم دیگه بدون ارتباط یا باکره(!) نیستم. پس چطور میتونم برم دنبال یک باکره. و اگه برم دنبال کسی که باکره نیست چطور با این مسئله کنار بیام که طرف مرتکب زنا شده. برای ازدواج دائم سراغ بیوه و مطلقه هم که نمیتونم برم!

17. کاربران زیر از mhtn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نه لزوما اینجوری نیست بیشتر به توانایی ارتباط (مخ زنی) پسر مربوطه. که البته من این مهارت رو ندارم
    هست من خودم فوق دکترای این کارارو دارم و کاملا میدونم چی به چیه

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    9

چیزی که منو درگیر کرده اینه که اگه اینکارو کردم، بعدا وقت ازدواج باید به همسرم چی بگم؟ حقیقتو باید بهش گفت؟
    از طرفی اگه اینکارو کنم خودم دیگه بدون ارتباط یا باکره(!) نیستم. پس چطور میتونم برم دنبال یک باکره. و اگه برم دنبال کسی که باکره نیست چطور با این مسئله کنار بیام که طرف مرتکب زنا شده. برای ازدواج دائم سراغ بیوه و مطلقه هم که نمیتونم برم!
    گذشته ی آدما به خودشون ربط داره. معمولا صحبت کردن درباره ی گذشته و فضولی کردن اصلا کار درستی نیست. اما اگه خیلی برات مهمه, میتونی بعدا کسی رو پیدا کنی که خودش باکره باشه و گذشته شما براش اهمیت نداشته باشه. ولی خب مهم اینه که اون موقع بتونی وفادار بمونی.

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

کم سن و سالن بعضیاشون
    تو ایران هنوز بعضیا دخترو تو 15 سالگی شوهر میدن
    بیرون که میری ببین چندتا زنو میبینی 25 پر نکردن ولی بچه دارن.

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از نظرتون. ولی نه من به شدت احساسی هستم. البته ظاهرمو میتونم حفظ کنم ولی از درون حساسم و میترسم وابسته شم.
    علاوه بر اون خیلی سخته که بشه خارج از ازدواج یا دوستی رابطه جنسی و عاطفی همزمان داشت.
    خواهش میکنم.
    اگه اینطوره بهتره بیشتر فکر کنید.

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37339
    تشکـر
    24
    تشکر شده 40 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    میل جنسی یه چیز طبیعیه که هم در مرد وجود داره هم در زن. همونطور که من که دختر هستم صبر کردم تا امروز که یک رابطه پایدار و متعهدانه بتونم با کسی که لایقه و مچ هست باهام داشته باشم از طرف مقابلم هم در آینده همین انتظار رو میتونم داشته باشم. نمیشه گفت گذشته مهم نیست. همونطور که مردم برای ازدواج تحقیق میکنن که طرف در گذشته دزد و معتاد نباشه به پاکی و مجرد بودن هم اهمیت میدن! اینکه بگیم پسر میتونه صیغه کنه بعد دنبال دختر باکره بره که نه صیغه کسی شده نه دوستی داشته حرف عادلانه ای نیست. صحیح این هست که شما عدالت رو رعایت کنید اگر امروز با کسی به هر شکلی دوستی یا صیغه یا حتی ازدواج دائم رابطه جنسی برقرار کردین دیگه نمیتونید در آینده و با نفر بعدی انتظار بکارت داشته باشید! (البته میتونید و این چیزیه که پسرهای ایرانی انتظار دارن ولو خودشون در کثافت غلت زده باشن) ولی حرکت عادلانه و درست و اخلاقی ای نیست.
    من نمیگم صیغه نکنید یا نه دوست نشید اگر نیاز اذیتتون میکنه و نمیتونید کنترل کنید باید فکری به حالش بکنید ولی این رو هم در نظر بگیرید که دست شما به عنوان پسر در جامعه اسلامی ایران خیلی بازتر هست و این نباید باعث سواستفاده تون بشه در آینده که بخواید با کسی الان باشید و نیاز خودتون رو ارضا کنید بعدا دنبال کسی برین که با کسی اصلا نبوده و خودشو برای روزی که به شما برسه کنترل کرده!

23. 3 کاربران زیر از خورشید خاموش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خورشید خاموش نمایش پست ها
    سلام
    میل جنسی یه چیز طبیعیه که هم در مرد وجود داره هم در زن. همونطور که من که دختر هستم صبر کردم تا امروز که یک رابطه پایدار و متعهدانه بتونم با کسی که لایقه و مچ هست باهام داشته باشم از طرف مقابلم هم در آینده همین انتظار رو میتونم داشته باشم. نمیشه گفت گذشته مهم نیست. همونطور که مردم برای ازدواج تحقیق میکنن که طرف در گذشته دزد و معتاد نباشه به پاکی و مجرد بودن هم اهمیت میدن! اینکه بگیم پسر میتونه صیغه کنه بعد دنبال دختر باکره بره که نه صیغه کسی شده نه دوستی داشته حرف عادلانه ای نیست. صحیح این هست که شما عدالت رو رعایت کنید اگر امروز با کسی به هر شکلی دوستی یا صیغه یا حتی ازدواج دائم رابطه جنسی برقرار کردین دیگه نمیتونید در آینده و با نفر بعدی انتظار بکارت داشته باشید! (البته میتونید و این چیزیه که پسرهای ایرانی انتظار دارن ولو خودشون در کثافت غلت زده باشن) ولی حرکت عادلانه و درست و اخلاقی ای نیست.
    من نمیگم صیغه نکنید یا نه دوست نشید اگر نیاز اذیتتون میکنه و نمیتونید کنترل کنید باید فکری به حالش بکنید ولی این رو هم در نظر بگیرید که دست شما به عنوان پسر در جامعه اسلامی ایران خیلی بازتر هست و این نباید باعث سواستفاده تون بشه در آینده که بخواید با کسی الان باشید و نیاز خودتون رو ارضا کنید بعدا دنبال کسی برین که با کسی اصلا نبوده و خودشو برای روزی که به شما برسه کنترل کرده!
    ادما با وجدان خودشون امتحان میشن.
    اگه استارتر فکر میکنن که شاید در آینده نتونن یه دختر پاک پیدا کنن حتما همینطور میشه. حتی تو بهترین حالتش شاید شک و گمان بد راحتشون نذاره.
    از طرفی کسیم که خودش چند سال این مدل رابطه ازادو تجربه میکنه دیگه اون دختر چشم و گوش بسته براش جذاب نیست.
    و الان دیگه هر دختری که یکم عزت نفس داشته باشه وقتتی خودش پاک مونده پاکی پسرو حق خودش میدونه
    نیاز جنسیم برای همه هست چه پسر چه دختر
    حتی نیاز زن 9 برابر مرده.
    پس واقعا کسی که این مدل رابطه را انتخاب میکنه باید پای عواقبشم بمونه.

25. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما اگر میبینی داری اذیت میشی یکیو پیدا کنید که کنارش باشی و نیازاتونم برطرف کنید اشکالی هم نداره اما اما خیلی از پسرا و دخترا هستن که شرایط شما رو دارن و فشار جنسی روشون هست چطوره که اونا خودشونو کنترل میکنن؟اصلا به چه هدفی باید خودشونو کنترل کنن؟شاید دلیلش این باشه که در اینده با یکی مث خودشون ازدواج کنن اینو میتونید بپرسید از این افراد.
    شما که اینقدر استرس داری زنت باکره باشه چرا این مسئله رو در مورد خودت واجب نمیدونی؟بعضی از پسرا هستن عدالت به خرج میدن میگن مگه من خودم باکره هستم که سرسختانه الزام کنم زنم هم باکره باشه ولی بعضی پسرا اونقدر پست هستن که خودشون هر کار کنم اشگالی نداره و واسه خودشون روشن فکرن ولی تا موقع ازدواجشون میشه واسه زنشون میرن تو فاز طالبان افغان!!!
    امیدوارم شما جزو دسته دوم نباشی چون واقعا ادمای پست و منفوری هستن.
    شما فکر میکنی زنها سیب زمینی هستن نیاز جنسی ندارن؟پس چرا تبعیض قائل بشی بگی من خب نیازم بوده رابطه برقرار کردم و اشکال نداره اما زنم حتما باید باکره باشه!!!!
    چرا بعضی از مردای ایرانی هنوز به اون درک نرسیدن که تفکرات تبعیض امیز رو کنار بزارن؟
    ویرایش توسط saba95 : 04-22-2018 در ساعت 03:56 PM

27. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

گذشته ی آدما به خودشون ربط داره. معمولا صحبت کردن درباره ی گذشته و فضولی کردن اصلا کار درستی نیست. اما اگه خیلی برات مهمه, میتونی بعدا کسی رو پیدا کنی که خودش باکره باشه و گذشته شما براش اهمیت نداشته باشه. ولی خب مهم اینه که اون موقع بتونی وفادار بمونی.

اینکه گذشته ادما به خودشون ربط داره درسته اما این نباید تبدیل بشه به ابزاری برای ایجاد تبعیض و بی عدالتی اگر گذشته این اقا به خودش ربط داره گذشته دختری هم که قراره باهاش ازدواج کنه به خودش ربط داره.
    نه ایکه واسه خودش بشه روشن فکر بگه گذشته من به خودم ربط داره ولی خودشو بکشه یا بقول شما فضولی کنه راجب دختره تحقیق کنه ببینه باکره بوده یا نبوده!!!
    ویرایش توسط saba95 : 04-22-2018 در ساعت 03:42 PM

29. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

میخوام دوباره یادآور بشم که لطفا به هر دختر یا پسری که تو مجردی س ک س داشته نگیم "ناپاک" و یا بالعکس

به نظر من استارتر محترم دقیقا نمیدونه چی میخواد

هم میخواد رابطه جنسی بگیره و هم میخواد باکره بمونه!

ببینید دوست عزیز، دختری رو که به اصطلاح باکره نیست رو اینجوری تصور کنید که تا 26 سالگی ازدواج نکرده و الان مثل شما فشار شدید جنسی تحمل میکنه و تصمیم گرفته با دوس پسر یا "صیغه" ش رابطه داشته باشه...اینجوری شاید قابل فهم باشه براتون...و الا دختری که باکره نیست هم از فضا نیومده یا خلافکار و جنایتکار نبوده

31. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها

اینکه گذشته ادما به خودشون ربط داره درسته اما این نباید تبدیل بشه به ابزاری برای ایجاد تبعیض و بی عدالتی اگر گذشته این اقا به خودش ربط داره گذشته دختری هم که قراره باهاش ازدواج کنه به خودش ربط داره.
    نه ایکه واسه خودش بشه روشن فکر بگه گذشته من به خودم ربط داره ولی خودشو بکشه یا بقول شما فضولی کنه راجب دختره تحقیق کنه ببینه باکره بوده یا نبوده!!!
    باور کن همش به خود آدما بستگی داره. میتونی آدمایی پیدایی کنی که خودشون باکره نیستن اما دنبال باکره هستن و پیدا میکنن و اعتراف میکنن که باکره نیستن و طرفشون هم راضیه و میرن سر زندگیشون. توی این دنیا هیچ قانونی واسه روابط وجود نداره

33. کاربران زیر از rex.kax بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

باور کن همش به خود آدما بستگی داره. میتونی آدمایی پیدایی کنی که خودشون باکره نیستن اما دنبال باکره هستن و پیدا میکنن و اعتراف میکنن که باکره نیستن و طرفشون هم راضیه و میرن سر زندگیشون. توی این دنیا هیچ قانونی واسه روابط وجود نداره
    درست منم نگفتم این قانون مطلقه .گفتم توقعات نامعقول و ناعادلانه جالب نیست.بله من خودم میشناسم اینجور افراد که شما میگین رو یکیش دوست خودم .منظور من از بیان این حرف سطح توقع ادماست چرا پسری که برای خودش راحت بوده باید اصرار داشته باشه زن باکره گیرش بیاد؟مشکل من با ازدواجای اینجوری نیست مشکل من با افکار و عقیده اینجور پسراس که فقط بکارت رو مختص به زن میدونن.
    شما میگی کار خوبی نیست تو گذشته کسی فضولی کنیم ولی از یه طرف به این اقا میگید یه زن باکره پیدا کنه این تناقص نیس؟!!ینی این اقا حق داره راجب اینکه دختر باکره هست یا نه کند و کاو کنه ولی یه دختر حق نداره راجب گذشته این اقا کند و کاو کنه؟!!ا
    من مشکلم با طرز فکر و سطح توقعاتی هست که بین مردای ایرانی رایجه و تو این طرز فکر بکارت و خود نگه داری فقط مختص به زن تعریف شده مشکلم اصلا با این نیست که دوتا ادم متضاد ممکنه باهم ازدواج کنن.
    اصل حرفم اینه اگر گذشته هر ادمی به خودش ربط داره این یه قانون دوطرفه هست نه یطرفه!اگر یه پسر دوست نداره از گذشتش بگه حق نداره راجب گذشته یه دختر تحقیق یا کند و کاو کنه.
    ویرایش توسط saba95 : 04-22-2018 در ساعت 06:37 PM

35. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

همه جور ادمی پیدا میشه رابطه گرفتنم کار شاخی نیست مهم کیفیت رابطست و اون ادمی که میخاد بیاد تو زندگیتون.
    اینایی ک میگید اتفاقا منم نمونشو دیدم
    یه مورد بود که خانوم ماهی یه بار طالب رابطه جنسی بود طبعش سرد بود نیازی نداشت و خب خودش فشاری روش نبود طبیعیه که تا اون سنم باکره بود. حالا اوضاع اقارو بعد ازدواج خودتون بدونید
    یا یه نفر بود هم تنش هم روانش تا 25 سالگی پاک مونده بود فکر میکرد رابطه جنسی فقط واسه مرداست اونم باید تحملش کنه یعنی معلوماتش در حد دخترای چشم و گوش بسته 20 سال پیش بود. این ادم تا اخر عمرش یا همه باورای اشتباهی که در مورد این چیزا داره رو با خودش نگه میداره و رابطه جنسیو واسه خودش و همسرش خراب میکنه یا اینکه یه دفعه با یه حجم زیادی از این مسائل رو به رو میشه و باهاش به مشکل میخوره.
    یا خانوم تو گذشتشون رابطه داشتن ولی با این توجیح که یه مرد نمیتونه با این قضیه کنار بیاد حقیقتو به اون اقا نگفته هر چند که خود اون اقام همین داستانارو داشته. اخرشم اون اقا فکر میکنه خانومش تا الان افتاب مهتاب ندیده با ازادی اونم مشکلی نداره.

پس خانومی که خودش فشار جنسی داشته برای کنترل کردنشم به خودش سخت گرفته یعدش به طرفش حق میده ازاد باشه حتما یه جای کارش میلنگه

حالا گذشته از این حرفا کلا شما به ملاکای دیگه فکر میکنید؟ سطح سوادش شخصیتش بلوغ فکریش بلوغ جنسیش معلوماتش ... اخه کدوم زن عاقلی همچین باجی به مرد میده
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 04-22-2018 در ساعت 11:56 PM

37. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

کم سن و سالن بعضیاشون
    تو ایران هنوز بعضیا دخترو تو 15 سالگی شوهر میدن
    بیرون که میری ببین چندتا زنو میبینی 25 پر نکردن ولی بچه دارن.
    من عمومیت را گفتم

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

من اینطور فکر نمیکنم. درسته فضولی کردن کار درستی نیست اما بین زن و شوهر باید صداقت محض باشه. حتی بعضی زنا هستن که روی تعداد خواستگاری های پسر حساسن.

40. 2 کاربران زیر از mhtn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

سلام
    حرفتون درسته به خاطر همین من این سوالو مطرح کردم. اگه صیغه کنم و دنبال باکره باشم به نوعی بی عدالتیه و اگه نکنم یه جورایی کل زندگیم تحت تاثیر قرار میگیره. مشکلم با این تناقضه.

42. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

من عمومیت را گفتم
    چی گفتی

43. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چی گفتی
    که اکثرا صیغه ای ها 30 به بالا هستن

44. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

ادما با وجدان خودشون امتحان میشن.
    اگه استارتر فکر میکنن که شاید در آینده نتونن یه دختر پاک پیدا کنن حتما همینطور میشه. حتی تو بهترین حالتش شاید شک و گمان بد راحتشون نذاره.
    از طرفی کسیم که خودش چند سال این مدل رابطه ازادو تجربه میکنه دیگه اون دختر چشم و گوش بسته براش جذاب نیست.
    و الان دیگه هر دختری که یکم عزت نفس داشته باشه وقتتی خودش پاک مونده پاکی پسرو حق خودش میدونه
    نیاز جنسیم برای همه هست چه پسر چه دختر
    حتی نیاز زن 9 برابر مرده.
    پس واقعا کسی که این مدل رابطه را انتخاب میکنه باید پای عواقبشم بمونه.
    مسئله ای که هست اینه که من نوعی مسول این ناعدالتی که در حق خانوماست نیستم. اگه به من بود و شرایط جامعه اجازه میداد 20 سالگی یه کاری پیدا میکردم و با یکی ازدواج میکردم مثل نسلای پیش و همین الان تو خیلی از جاهای دنیا. مشکل من مشکل جامعه ماست که نه غربیه، نه اسلامی و نه ایرانی و بجاش یه ترکیب بیخود از همه اینا شده.

45. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

که اکثرا صیغه ای ها 30 به بالا هستن
    کی گفتی؟؟

46. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

مسئله ای که هست اینه که من نوعی مسول این ناعدالتی که در حق خانوماست نیستم. اگه به من بود و شرایط جامعه اجازه میداد 20 سالگی یه کاری پیدا میکردم و با یکی ازدواج میکردم مثل نسلای پیش و همین الان تو خیلی از جاهای دنیا. مشکل من مشکل جامعه ماست که نه غربیه، نه اسلامی و نه ایرانی و بجاش یه ترکیب بیخود از همه اینا شده.
    بله حرفتون درسته
    ولی من خودم حتی واسه تک تک حرفایی که میزنم تاوان میدم چه برسه به کارام و رفتارام.
    به خاطر همین خیلی اعتقاد دارم که ادم حتما نتیجه کارای خودشو میبینه
    الانم اصلا نمیگم کاری که میخواستید بکنید خوبه یا بده فقط میگم هر تصمیمی بگیرید احتمالا نتیجشم توی اینده میبینید.

47. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اینجا

48. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما اگر میبینی داری اذیت میشی یکیو پیدا کنید که کنارش باشی و نیازاتونم برطرف کنید اشکالی هم نداره اما اما خیلی از پسرا و دخترا هستن که شرایط شما رو دارن و فشار جنسی روشون هست چطوره که اونا خودشونو کنترل میکنن؟اصلا به چه هدفی باید خودشونو کنترل کنن؟شاید دلیلش این باشه که در اینده با یکی مث خودشون ازدواج کنن اینو میتونید بپرسید از این افراد.
    شما که اینقدر استرس داری زنت باکره باشه چرا این مسئله رو در مورد خودت واجب نمیدونی؟بعضی از پسرا هستن عدالت به خرج میدن میگن مگه من خودم باکره هستم که سرسختانه الزام کنم زنم هم باکره باشه ولی بعضی پسرا اونقدر پست هستن که خودشون هر کار کنم اشگالی نداره و واسه خودشون روشن فکرن ولی تا موقع ازدواجشون میشه واسه زنشون میرن تو فاز طالبان افغان!!!
    امیدوارم شما جزو دسته دوم نباشی چون واقعا ادمای پست و منفوری هستن.
    شما فکر میکنی زنها سیب زمینی هستن نیاز جنسی ندارن؟پس چرا تبعیض قائل بشی بگی من خب نیازم بوده رابطه برقرار کردم و اشکال نداره اما زنم حتما باید باکره باشه!!!!
    چرا بعضی از مردای ایرانی هنوز به اون درک نرسیدن که تفکرات تبعیض امیز رو کنار بزارن؟
    ممنون از پاسختون
    اولا : گفتی: (شما که اینقدر استرس داری زنت باکره باشه چرا این مسئله رو در مورد خودت واجب نمیدونی؟) باید بگم اگه لازم نمیدونستم از اینجا کمک نمیخواستم
    دوما: اگه مسلمون باشیم، بین رابطه حلال و حرام تفاوت هست. مشکل اینه که دختر مجرد ازدواج موقت نمیکنه( با وجود اینکه از نظر شرعی مشکلی نداره). پس اگه من صیغه کنم و برم سراغ کسی که باکره نیست بکارتشو با کار حرام از دست داده و باز هم مساوی نیستیم
    سوما: گفتی: (
    ) . چرای پای مردا رو وسط میکشی. اگه خانواده شما هم مثل میلیون ها خانواده ایرانی باشه و اگه مادرتون بخواد برا پسرش زن بگیره میره دنبال یه آفتاب مهتاب ندیده. فکر یه درصد احتمال بده که دختره با کسی فقط دوست بوده با قهر و دعوا و مرافعه جلوی ازدواج رو میگیره یا حداقل سعی میکنه. خوب نیست از هر فرصتی برای توهین به مردها استفاده کنید. اگه مشکلی هست مربوط به کل جامعه ست.
    ویرایش توسط mhtn : 04-23-2018 در ساعت 12:22 PM

49. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

اینجا
    کوجا

50. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

میخوام دوباره یادآور بشم که لطفا به هر دختر یا پسری که تو مجردی س ک س داشته نگیم "ناپاک" و یا بالعکس

به نظر من استارتر محترم دقیقا نمیدونه چی میخواد

هم میخواد رابطه جنسی بگیره و هم میخواد باکره بمونه!

ببینید دوست عزیز، دختری رو که به اصطلاح باکره نیست رو اینجوری تصور کنید که تا 26 سالگی ازدواج نکرده و الان مثل شما فشار شدید جنسی تحمل میکنه و تصمیم گرفته با دوس پسر یا "صیغه" ش رابطه داشته باشه...اینجوری شاید قابل فهم باشه براتون...و الا دختری که باکره نیست هم از فضا نیومده یا خلافکار و جنایتکار نبوده
    خیلی ممنون. من نگفتم کسی که اینکارو کرده جنایتکاره. خودم شخصا با اینکه طرفم توی صیغه یا ازدواج بکارتشو از دست داده باشه مشکل خاصی ندارم حتی اگه خودم باکره باشم. مشکل اینه که توی جامعه ما این تابوئه و از قضا ازدواج مقوله ایه که فقط خودت نیستی و افراد زیادی توش دخیلن و باید نظر بدن.

51. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

بله حرفتون درسته
    ولی من خودم حتی واسه تک تک حرفایی که میزنم تاوان میدم چه برسه به کارام و رفتارام.
    به خاطر همین خیلی اعتقاد دارم که ادم حتما نتیجه کارای خودشو میبینه
    الانم اصلا نمیگم کاری که میخواستید بکنید خوبه یا بده فقط میگم هر تصمیمی بگیرید احتمالا نتیجشم توی اینده میبینید.
    آره ولی سوال منم درستی یا نادرستی این کاره.

52. کاربران زیر از mhtn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

ببین برو ازدواج کن درهای رحمت خداهم روت باز میشه هم انگیزه و انرژی مضاعف پیدا میکنی که تلاشت بیشتر بشه ولی اگه بری سراغ راه میانبر مثله.صیقه صدسالتم بشه نه صاحب کار و نه خونه درست حسابی میشی و نه اینکه عشقی پیدا میکنی چون همیشه به راحتی نیازتو براورده.میکنی غافل ازینکه به پوچی.میرسی
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

54. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

کوجا
    اینجا

55. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

آره ولی سوال منم درستی یا نادرستی این کاره.
    به نظر من برای شمایی که عاطفی هستید و اصول اخلاقی محکمی ام دارید این راه درستی نیست.
    این نظر منه شایدم درست نباشه

56. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

اینجا

57. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    ببین برو ازدواج کن درهای رحمت خداهم روت باز میشه هم انگیزه و انرژی مضاعف پیدا میکنی که تلاشت بیشتر بشه ولی اگه بری سراغ راه میانبر مثله.صیقه صدسالتم بشه نه صاحب کار و نه خونه درست حسابی میشی و نه اینکه عشقی پیدا میکنی چون همیشه به راحتی نیازتو براورده.میکنی غافل ازینکه به پوچی.میرسی
    ممنون. ولی ای کاش همه چی به همین سادگی که شما گفتی بود.اونطور که من میبینم با ازدواج هزار تا مشکل دیگه اضافه میشه به زندگی!

58. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37339
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

حرفتون درسته به خاطر همین من این سوالو مطرح کردم. اگه صیغه کنم و دنبال باکره باشم به نوعی بی عدالتیه و اگه نکنم یه جورایی کل زندگیم تحت تاثیر قرار میگیره. مشکلم با این تناقضه.
    با صیغه کردن هم مسائل و مشکلات خاص خودش براتون پیش میاد این رو مطمئن باشید. کمترینش اینه که ممکنه تنوع طلب بشید یا دیگه این احساساتی که الان دارید رو نداشته باشید. برای ازدواج دائمتون هم منم با نظر دوستان موافقم که آدم هرکاری بکنه بالاخره نتیجه شو میبینه. زندگیتون دستخوش تغییراتی خواهد شد که ممکنه چندان خوب نباشه. خانواده دختر هم میتونن در تحقیقات متوجه صیغه کردن شما بشن و باید ترس این رو هم داشته باشید.
    به نظر من از راه بهتری میتونید حرکت کنید صیغه فقط ارضای نیازهای جسمیه (اکثر اوقات) وقتی نیاز جنسی رفع میشه تازه نیازهای دیگه مثل نیاز به عشق و رابطه عاطفی خودشونو نشون میدن. اگر شرایط ازدواج ندارید و نیاز هم خیلی بهتون فشار میاره میتونید با کسی که از نظر عقلی و احساسی و نه فقط جنسی مناسب هست نامزد کنید یا حداقل با کسی دوست بشید و در حد کم کردن نیازهاتون رابطه ای داشته باشید نه اینکه الان که شرایط ازدواج ندارید صیغه کنید رابطه کامل برقرار کنید در نهایت هم برید دنبال دختر باکره. من با این مسئله که شخصی رابطه جنسی داشته باشه پاکیش از بین میره یا نمیره کاری ندارم ولی تفاوت فاحشی هست بین کسی که رابطه جنسی کامل برقرار میکنه با کسی که مثلا فقط دست دوستشو گرفته یا کسی رو بوسیده و در حقیقت رابطه بیشتر احساسی داشته.

59. 2 کاربران زیر از خورشید خاموش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

با صیغه کردن هم مسائل و مشکلات خاص خودش براتون پیش میاد این رو مطمئن باشید. کمترینش اینه که ممکنه تنوع طلب بشید یا دیگه این احساساتی که الان دارید رو نداشته باشید. برای ازدواج دائمتون هم منم با نظر دوستان موافقم که آدم هرکاری بکنه بالاخره نتیجه شو میبینه. زندگیتون دستخوش تغییراتی خواهد شد که ممکنه چندان خوب نباشه. خانواده دختر هم میتونن در تحقیقات متوجه صیغه کردن شما بشن و باید ترس این رو هم داشته باشید.
    به نظر من از راه بهتری میتونید حرکت کنید صیغه فقط ارضای نیازهای جسمیه (اکثر اوقات) وقتی نیاز جنسی رفع میشه تازه نیازهای دیگه مثل نیاز به عشق و رابطه عاطفی خودشونو نشون میدن. اگر شرایط ازدواج ندارید و نیاز هم خیلی بهتون فشار میاره میتونید با کسی که از نظر عقلی و احساسی و نه فقط جنسی مناسب هست نامزد کنید یا حداقل با کسی دوست بشید و در حد کم کردن نیازهاتون رابطه ای داشته باشید نه اینکه الان که شرایط ازدواج ندارید صیغه کنید رابطه کامل برقرار کنید در نهایت هم برید دنبال دختر باکره. من با این مسئله که شخصی رابطه جنسی داشته باشه پاکیش از بین میره یا نمیره کاری ندارم ولی تفاوت فاحشی هست بین کسی که رابطه جنسی کامل برقرار میکنه با کسی که مثلا فقط دست دوستشو گرفته یا کسی رو بوسیده و در حقیقت رابطه بیشتر احساسی داشته.
    سلام

پس من هم یک نکته بعد از فرمایشات شما بگم و اون اینکه:

اگر یکی با کسی دوست باشه و فقط بقول شما دستشو بگیره و یا ببوسه در این شرایط هم کنترل غرایز و احساسات و دوری از رابطه جنسی کامل یکی از سخت ترین کارهای دنیاست که شایدم ممکن نباشه

61. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون
    اولا : گفتی: (شما که اینقدر استرس داری زنت باکره باشه چرا این مسئله رو در مورد خودت واجب نمیدونی؟) باید بگم اگه لازم نمیدونستم از اینجا کمک نمیخواستم
    دوما: اگه مسلمون باشیم، بین رابطه حلال و حرام تفاوت هست. مشکل اینه که دختر مجرد ازدواج موقت نمیکنه( با وجود اینکه از نظر شرعی مشکلی نداره). پس اگه من صیغه کنم و برم سراغ کسی که باکره نیست بکارتشو با کار حرام از دست داده و باز هم مساوی نیستیم
    سوما: گفتی: (
    ) . چرای پای مردا رو وسط میکشی. اگه خانواده شما هم مثل میلیون ها خانواده ایرانی باشه و اگه مادرتون بخواد برا پسرش زن بگیره میره دنبال یه آفتاب مهتاب ندیده. فکر یه درصد احتمال بده که دختره با کسی فقط دوست بوده با قهر و دعوا و مرافعه جلوی ازدواج رو میگیره یا حداقل سعی میکنه. خوب نیست از هر فرصتی برای توهین به مردها استفاده کنید. اگه مشکلی هست مربوط به کل جامعه ست.
    خواهش میکنم اول اینکه این مسئله نیاز به تایید کسی نداره و همش بستگی به وجدان خودتون داره که چه انتظاری از همسرتون دارید
    دوم اینکه جمله دومتون رو بدجور نوشتین خودتون یه دور بخونین ببینین متوجه میشین چیزی .در هر حال شما برو فلسفه و شرایط صیغه رو بخون فک کردی صیغه های ساعتی حلاله؟ اگر شما بخوای دست از گول زدن خودت برداری و واقعیتو ببینی صیغه تنها فرقش با یه دوستی معمولی اینه فقط یه خطبه عربی بینتون خونده میشه هدف هر دو دفع شهوته تازه تو دوستی دفع شهوت به تنهایی هدف نیست و با روابط عاطفی هم ممکنه همراه باشه پس خودتونو گول نزنید.
    سوم اینکه شک نکنید برادر خودم اگر وقت زن گرفتنش بشه ما یه زن مث خودش براش میگیریم چون کسایی که پسراشونو ازاد گذاشتن تا هرکار خواستن بکنن بعد وقت ازدواج میگردن دنبال دختر دست نخورده بیفرهنگن چون هنوز به اون فهم نرسیدن که دختر و پسر برابرن و هیچ فرقی بینشون نیت تو عمل.من گفتم اکثر مرد ها اینطورن تو ایران خودشون همه کاری میکنن ولی حضرت فاطمه میخوان اما نگفتم همه گفتم اکثرا بین این مردا اقلیتی هم وجود داره که بافرهنگ و در مورد انتخابشون عدالت به خرج میدن.
    معنی عدالتم برای یکی از دوستامون گفتم یه دورم برا شما میگم چون باز دارین سوال میپرسین :
    عدالت یعنی اگر دوست ندارم گذشتمو به کسی بگم خودمم حق ندارم تو گذشته کسی سرک بکشم ببینم چکاره بوده
    عدالت یعنی هر وقت خودم تونستم تحمل کنم و رابطه جنسی رو فقط در قالب ازدواج تجربه کنم بعد از همسرمم توقع داشته باشم باکره باشه
    جز این باشه نشونه بیفرهنگی و عقبموندگی ما جهان سومیاس که بین دختر و پسر تفاوت قائل میشیم همین و بس.

62. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

خواهش میکنم اول اینکه این مسئله نیاز به تایید کسی نداره و همش بستگی به وجدان خودتون داره که چه انتظاری از همسرتون دارید
    دوم اینکه جمله دومتون رو بدجور نوشتین خودتون یه دور بخونین ببینین متوجه میشین چیزی .در هر حال شما برو فلسفه و شرایط صیغه رو بخون فک کردی صیغه های ساعتی حلاله؟ اگر شما بخوای دست از گول زدن خودت برداری و واقعیتو ببینی صیغه تنها فرقش با یه دوستی معمولی اینه فقط یه خطبه عربی بینتون خونده میشه هدف هر دو دفع شهوته تازه تو دوستی دفع شهوت به تنهایی هدف نیست و با روابط عاطفی هم ممکنه همراه باشه پس خودتونو گول نزنید.
    سوم اینکه شک نکنید برادر خودم اگر وقت زن گرفتنش بشه ما یه زن مث خودش براش میگیریم چون کسایی که پسراشونو ازاد گذاشتن تا هرکار خواستن بکنن بعد وقت ازدواج میگردن دنبال دختر دست نخورده بیفرهنگن چون هنوز به اون فهم نرسیدن که دختر و پسر برابرن و هیچ فرقی بینشون نیت تو عمل.من گفتم اکثر مرد ها اینطورن تو ایران خودشون همه کاری میکنن ولی حضرت فاطمه میخوان اما نگفتم همه گفتم اکثرا بین این مردا اقلیتی هم وجود داره که بافرهنگ و در مورد انتخابشون عدالت به خرج میدن.
    معنی عدالتم برای یکی از دوستامون گفتم یه دورم برا شما میگم چون باز دارین سوال میپرسین :
    عدالت یعنی اگر دوست ندارم گذشتمو به کسی بگم خودمم حق ندارم تو گذشته کسی سرک بکشم ببینم چکاره بوده
    عدالت یعنی هر وقت خودم تونستم تحمل کنم و رابطه جنسی رو فقط در قالب ازدواج تجربه کنم بعد از همسرمم توقع داشته باشم باکره باشه
    جز این باشه نشونه بیفرهنگی و عقبموندگی ما جهان سومیاس که بین دختر و پسر تفاوت قائل میشیم همین و بس.
    سلام

ببخشید یک سوال

فرمودید که موقع ازدواج برادرم یه زن مثل خودش براش میگیریم...منظورتون ازین جمله چی هست؟

63. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

سلام

ببخشید یک سوال

فرمودید که موقع ازدواج برادرم یه زن مثل خودش براش میگیریم...منظورتون ازین جمله چی هست؟
    سلام خواهش میکنم.
    منظورم این بود برخلاف حرف این اقا که داره به همه تعمیم میده واسه توجیح حرفش نمیگیم برادر خودم هرطور باشه حتما واسش دنبال زن افتاب مهتاب ندیده میگردیم اخه این اقا گفت خانواده ها هرطور پسرشون باشه براشون مهم نیس همه خاستگاری یه دختر افتاب مهتاب ندیده میرن من گفتم در مورد خانواده ما اینجور نیست ملاک ما افتاب مهتاب ندیده بودن طرف نیست ملاک تفاهم برادرمه با کسی که دوسش داره نه اینکه الزامش کنیم الا به لا زن افتاب مهتاب ندیده بگیر.
    من که کلا خودم خاستگاری سنتی رو قبول ندارم برادرمم فک نمیکنم یکم بزرگتر شه قبول داشته باشه ما هم براش محدودیت قائل نیسیم میگیم خودش انتخاب کنه اما با این طرز فکر پوسیده بارش نمیاریم که بگیم خودت قبل ازدواج راحت باش نیازتو ریلکس برطرف کن ولی وقت ازدواجت کل ایرانو سوراخ میکنیم که برات یه دختر افتاب مهتاب ندیده بگیریم .اصل حرفم اینه توقع ادما باید در سطح معقول باشه
    چه برای برادرم چه پسرای دیگه فرقی ندارن هر وقت یه پسر تونست باکره بمونه بعد کل ایرانو سوراخ کنه تا زن باکره پیدا کنه
    اگرم میگن نباید تو گذشته کسی دخالت کرد یه چیز دو طرفس نه یه طرفه.
    ویرایش توسط saba95 : 04-23-2018 در ساعت 08:07 PM

64. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37339
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

سلام

پس من هم یک نکته بعد از فرمایشات شما بگم و اون اینکه:

اگر یکی با کسی دوست باشه و فقط بقول شما دستشو بگیره و یا ببوسه در این شرایط هم کنترل غرایز و احساسات و دوری از رابطه جنسی کامل یکی از سخت ترین کارهای دنیاست که شایدم ممکن نباشه
    جناب شهریار نیاز جنسی مثل نیاز به غذا و آب یه چیز طبیعیه اگر کسی قحطی رو نمیتونه تاب بیاره میتونه یکم لب تر کنه تا دوره قحطی سر بیاد (هرچند کار خیلی خوبی نباشه ولی از مرگ بهتره) ولی لازم نیست یه بشکه آبی که حق نداره یا سهمش نیست رو سر بکشه که سیر بشه!
    من نظرم از ابتدای تاپیک این دوست گرامی تا جای ممکن به کنترل غرایزشون بوده و هست.
    با توجه به اینکه ما انسان هستیم در صورتی که بخوایم میتونیم یه سری مسائل رو کنترل کنیم یا از مسائلی پیشگیری کنیم مثلا در خیابون نمیشه طبیعتا رابطه جنسی برقرار کرد و کسی اگر بخواد رابطه شو دوستی معمولی نگه داره میتونه با دوست جنس مخالفش خونه یا فضایی که کنترل غریزه ش رو سخت تر میکنه نره! ولی اگر کسی این حد کنترل رو هم روی خودش نداره خب شاید بهتره ابتدا روی تکنیک های توقف فکر یا بالا بردن اراده ش کار کنه
    ویرایش توسط خورشید خاموش : 04-23-2018 در ساعت 09:18 PM

66. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

جناب شهریار نیاز جنسی مثل نیاز به غذا و آب یه چیز طبیعیه اگر کسی قحطی رو نمیتونه تاب بیاره میتونه یکم لب تر کنه تا دوره قحطی سر بیاد ولی لازم نیست یه بشکه آبی که حق نداره یا سهمش نیست رو سر بکشه که سیر بشه.
    من نظرم از ابتدای تاپیک این دوست گرامی تا جای ممکن به کنترل غرایزشون هست
    با توجه به اینکه ما انسان هستیم در صورتی که بخوایم میتونیم یه سری مسائل رو کنترل کنیم یا از مسائلی پیشگیری کنیم مثلا در خیابون نمیشه طبیعتا رابطه جنسی برقرار کرد و کسی اگر بخواد رابطه شو دوستی معمولی نگه داره میتونه با دوست جنس مخالفش خونه یا فضایی که کنترل غریزه ش براش سخته نره.
    ولی اگر کسی این حد کنترل رو هم روی خودش نداره خب شاید بهتره ابتدا روی تکنیک های توقف فکر یا بالا بردن اراده ش کار کنه.
    ممنون اما

در حد تئوری به مساله نگاه میکنید

یکی از تفکراتی که ممکنه به ذهن هر دختر و پسر جوان بیا اینه که "ما که همدیگه رو خیلی دوس داریم و قراره ازدواج کنیم پس مهم نیست که قبل ازدواج با هم رابطه جنسی داشته باشیم"

یا اینکه خانواده با ازدواجشون مخالف باشن و زوج ها هم بر قصد تا آخر رابطه پیش برن

و البته که تحمل فشار جنسی هم کار بسیار دشواری هست در این زمانه

67. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37339
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

ممنون اما

در حد تئوری به مساله نگاه میکنید

یکی از تفکراتی که ممکنه به ذهن هر دختر و پسر جوان بیا اینه که "ما که همدیگه رو خیلی دوس داریم و قراره ازدواج کنیم پس مهم نیست که قبل ازدواج با هم رابطه جنسی داشته باشیم"

یا اینکه خانواده با ازدواجشون مخالف باشن و زوج ها هم بر قصد تا آخر رابطه پیش برن

و البته که تحمل فشار جنسی هم کار بسیار دشواری هست در این زمانه
    شخصا از این صحبت ها (قراره ازدواج کنیم و...) خیلی شنیدم به قول معروف شنونده باید عاقل باشه! معمولا این حرفارو پسرها میزنن که دوست استارتر ما پسر هست و باید روی خودشون کار کنن که همچین مسائلی مطرح نکنن. هستن پسرهایی که رابطه رو منطقی پیش میبرن یا خودشون و طرف مقابلشون رو با این حرف ها گول نمیزنن.
    چیزی که به نظر شما تئوری اومد برای من شخصا تا امروز که عملی شده و خیلی هم سفت و سخت. من اینجا یک تاپیک زده بودم چند ماه پیش از میل جنسی بالام گفته بودم که به دلیل پیشنهادهای دوستی زیادی که برام به صورت پیام خصوصی فرستاده میشد کلا تاپیکم رو درخواست دادم حذف کردن شاید اگر اونو خونده بودین نمیگفتین من تئوری دارم همچین چیزی میگم. من هم سنم از استارتر این تاپیک بیشتره هم احتمال زیاد میل جنسیم بیشتره ولی تا الان کنترل کردم. بهرحال ما حیوون نیستیم و هرچقدرم نیاز جنسی داشته باشیم تا زمانی که خودمون نخوایم کسی نمیتونه گولمون بزنه مگر اینکه بهمون تجاوز بشه!!!
    تحمل فشار جنسی واقعا سخت هست و میگم من خودم هم این مشکل رو دارم و درک میکنم برای همه دخترها و پسرهایی که این مشکل رو دارن ولی چون خودم دارم کنترل میکنم به نظرم میاد که کنترلش غیرممکن نیست و کسی که میگه نمیشه کنترل کرد و دنبال راه هایی مثل صیغه که یه جور زنای شرعی محسوب میشه میخواد بره بیشتر به نظرم میاد که نمیخواد کنترل کنه نه اینکه نتونه!

68. 3 کاربران زیر از خورشید خاموش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    متا سفانه جامعه امروزی این مشکلاتو داره طرف تا بخواد درسشو تموم کنه و کار پیدا کنه میشه سی ساله چه دختر باشه چ پسر که طراوت جونیشون از بین میره
    البته ب نظر من بیشتر ین مشکل پوله پوله پول چون پول داشته باشی موقع درس خوندنم میتونی ازدواج کنی خواهرا برادرا غیر اینه آیااااااااااا
    من که الان 21 سالمه خدمتمم تموم کردمو میرم دنبار پووووووووول تا مجبور نشم....

70. کاربران زیر از maam76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)