صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 64 از 64

موضوع: پشيماني از گناه

19916
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : پشيماني از گناه

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas26 نمایش پست ها
    به نظرم خیانت غیر اخلاقی ترین کار ممکنه،ایشون هفت ساله ازدواج کرده شش سال خیانت،خب جدا میشد از شوهرش،یعنی یک سال بعد از ازدواجش،و توی این خیانت هم از همسر خودش باردار شده هم از اون فرد،قرار نیست همیشه چیزی که خوشایندمون هست رو بشنویم،اشتباه کردن دیگه
    مگه من گفتم خیانت اخلاقیه؟

خود استارتر هم ابراز پشیمونی کردن.

ولی شماها سرزنش کردناتونو همینجور ادامه بدین تا آخرش خودتونم به وضعیت سرزنش شدن بیفتین.

اگه قرار نیست همیشه حرفی رو که میخوایم بشنویم، پس حرفای منو نوش جان کنید و گیج بزنید چون میدونم هیچ درکی از این حرفا ندارید و براساس احساسات و عقاید پوسیدتون فقط بلدید سرزنش کنید بدون اینکه نیتی برا کمک کردن به استارتر داشته باشید.

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

آقای تجربه چرا هی اصرار داری بگی ما داریم سرزنش میکنیم نخیر ولی عمل این خانم تقبیح شدست و به شدت اشتباه بوده درسته حق سرزنش نداریم ولی حق طرفداری کردن هم نداریم این دیگه چه استدلالیه از کی تا حالا تقبیح کردن این عمل زشت شده افکاره پوسیده پس حتما تایید کردنش میشه روشنفکری دیگه لطفا صفر و یکی فکر نکن

درسته استارتر ابراز پشیمونی کردن اما به هر حال باید بدونن هرکاری عواقبی داره و پشیمونیشون بحثش جدا از عواقی هستش که براشون پیش میاد

نمیشه توقع داشت ایشون تا حالا یه کاری میکردن حالا یهو بعد ۶ سال پشیمون شدن و توبه کردن حالا توقع دارن یه راه حلی ارایه کنیم همه چی مثله قبل و سابق بشه و انگار مساله ای نبوده جدا از بحث توبه و اینکه خدا میبخشه یا نه به هر حال باید عواقبش رو بپذیرن

خانم eli2 هم حرف بسیار قشنگی زدن در اینکه خدا میبخشه شکی نیست اما ما فلسفمون این شده با علم هر گناهی رو که خواستیم میکنیم بعدم میگیم خدا گفته توبه کنید میبخشم تا کسی هم حرف بزنه یه آیه از امام صادق (ع) زود علم میکنید که کسی حق قضاوت نداره

بعدشم تمام حرف من این بود اگر شوهرشون رو نمیخواستن یا شوهرشون بهشون محبت نمیکردن یا ... میتونستن طلاق بگیرن بعدش با هرکی میخوان باشن. وقتی طلاق نگرفتن و هم اینکه خودشون

اعلام کردن شوهرشون ویژگی های خیلی خوب هم دارن یعنی اینکه از نظر ایشون شوهرشون نمره قبولی رو میگرفته اون بنده خدا هم قرار نبوده آدم کاملی باشه مثل خیلی از

ماها حالا محبت

کردن بلد نبوده

3. کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

دوستان خیلی برای من جالبه...این عملیات تخریب و بحث پیش اومده همیشه زیر پست های این چنینی.
    دوستان شماها که تخصص ندارید چرا انقدر بحث کردید سر موضوعی به این تخصصی؟؟ این خانم نیاز به مشاوره خیلی تخصصی خیانت و یک وکیل خبره داره.
    هیچ کدوم از ماها توی حدی نیستیم انقدر ادامه بدید و حکم صادر کنید. مطمئنم یک روانشناس کارکشته هم جرات نمیکنه توی این موضوع خانم به این راحتی حکم صادر کنه و بگه باید ایشون چیکار کنه.
    برای من جالبه کسایی که خودشون توی تاپیکای قبلی با هزار مشکل فکری و روحی و ... پیام دادن و درخواست کمک کردن. توی پستای این چنینی مثل یک متخصص مدعی میشند و اصرار می کنند که حرفشون درسته...
    درضمن اولین اصل توی مشاوره، قضاوت نکردن و تهمت نزدن هستش.
    واقعا متاسفم که با این برخورداتون مرزهای انسانیت رو جا به جا کردید.
    ویرایش توسط ghm : 01-06-2018 در ساعت 11:01 AM

5. 3 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

من 21 سالم هست پسر هستم. وقتی این تایپیک و چند تا تایپیک دیگه رو خوندم ,اولین باری که خوندم فقط عصبانی شدم. ولی جلو خودمو گرفتم تا کامنتی نذارم و چیزی نگم و راهنمایی هم نکنم چون هیشکی نمیتونه . اینطوری نه من مرتکب اشتباهی میشم و نه طرف مقابل من برداشت بد میکنه و نه این که بیشتر از این ناراحت میشه.

واقعا حال و حوصله هیچ جواب دادنی رو ندارم بیخیال این موضوع ها میشم و میرم پی کارم. ولی یه چیزی رو میخواستم بگم. ببینین این عمل دو طرفه صورت گرفته. ینی با توافق دو طرف . این دیگه عادی شده دخترای الان میگن فلانی منو گول زد و ... خیلی عذر میخوام اینو میگم بی ادبی هست : یکی(یه دختر 18 ساله) تو این انجمن میگه که :"هیچ فکر نمیکردم" بخواد پرده منو بزنه. ینی چی؟ "هیچ فکر نمیکردم" رو طوری گفته که انگار بهش تجاوز شده در صورتی که توی اون تایپیک من کامل خوندم که با رضایت دو طرف این عمل صورت گرفته.

پس یک طرفه به قضیه نگاه نکنین. وقتی خیانتی میشه ,وقتی چیزی مثل این عمل صورت میگیره بر مبنای رابطه دو طرفه هست. تجاوز که نیست! هست؟!

در مورد این تایپیک فقط این رو میخوام بگم که شما خانم که 6 سال پیش این کار رو انجام دادین, ایا برای این عمل از کسی راهنمایی خواستین؟ نخیر.

پس مطمینا هیچ شخصی نمیتونه کمک کنه. چون واقعا هیچ دلیلی پذیرفته نیست.

و شما دوستای عزیز . بحث پیرامون این موضوع هیچ ارزشی نداره و فقط تلف کردن انرژی هست و بی اعتمادی بیشتر.

این که بگیم همه دخترا بدن یا همه پسرا هم بدن بازم اشتباه هست.

ما فقط اکثرا جنبه منفی هاش رو این انجمن میبینیم.
    نمیگن که مثلا فلان دختر با فلان پسر دوست شده و تو درسا و کلا زندگی به همدیگه کمک کردن و پیشرفت کردن و خبری از رابطه جنسی اونطوری نیست و صرفا پیشرفت هر دو طرف بوده و الان بعده این که این دو شخص ازدواج کردن (البته نا با همدیگه) بازم رابطه دوستی رو دارن و همسرهاشون هم از این موضوع بیشتر خوشحال میشن که باعث پیشرفت هر دو طرف شده و الان هم رفت و امد دارن.

این یه نمونه واقعی بود که من میشناختم و گفتم بهتره بگم.

بهترین راهکار این هست که این خانم با اون فردی که رابطه دارن در مورد این مشکل صحبت کنند و تصمیم بگیرن همونطور که خودشون پایه و اساس این رابطه رو شکل دادند . فقط همین.

انرژی تون رو صرف این مسایل نکنین. با مخالفت با همدیگه و گفتن که من شاخ ترم هیچ چیزی به دست نمیاد.

بازم میگم: انرژی تون رو صرف این جور مسایل نکنین. به شخصه به خواهرم که سی و خرده ای ساله هست چند تایپیک رو نشون دادم گفتن همه دختر پسرا اینطوری نیستن. به من گفتن کلا دیگه بیخیال انجمن بشم و دیگه نیام. و الان میبینم بله واقعا ارزش داره که نیام. تنها چیزی که عاید بنده شده از این انجمن بدبینی و بی اعتمادی بیشتر هست(برای من اینطوری هست.چون وقتی میام انجمن اکثرا میزنم اخرین ارسال ها و بیشترشون باعث بدبینی و بی اعتمادی میشه)

خانم ایجاد کننده تایپیک هم بدونن هیشکی اینجا نمیتونه کمکتون کنه و فقط وقت هدر دادنه.

سپاس.

7. 2 کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیزghm مرزهای انسانیتو من با دادن یک جواب جا به حا نکردم اگه تایپیک استارتر رو بخونید پی خواهی برد که جا به جا شده از اول؛بله ایشون به مشاور نیاز داره و بخاطر این به این جا مراجعه کرده شما که قدرت بیان نظراتتونو ندارین در مورد دیگران و پاسخی که دادن نظر ندین،اینکه هر کسی قبلا مشکلی داشته و اینجا مطرح کرده دلیل نمیشه زیر زره بین شما فرار بگیره، وقتی کسی به اینجا مراجعه میکنه یعنی باید آمادگی پذیرش هر صحبتی رو داشته باشه،اگه نداره بره و بیرون به مشاور مراجعه کنه و شما که نظری نداری لطفا سکوت کن و راهکارها و نظرات دیگرانو تحلیل نکن،سوال کننده به وکیل مدافع نیازی نداره و خودش میتونه پاسخ و راهکار بقیه رو تجزیه و تحلیل کنه،من خودم شخصا نخواستم ایشونو زیر سوال ببرم و در مورد انسانی یا غیر انسانی بودن رفتارش حرف بزنم، چون اصلا استارتر چنین تحلیلی رو از کسی نخواستن.امیدوارم با دید بازتر به مسایل نگا کنید.

9. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37084
    تشکـر
    41
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    سلام

دوستان محترمی که نظر خاصی ندارن لطفاً سرزنش هم نکنن

مقصر اصلی شوهر این خانم هست که یا بلد نبوده و یا با خودخواهی و بیخیالی نخواسته از خودش عشق و محبت نشون بده

شوهر ایشون با کوتاهی کردن در انجام مسئولیتهای شوهرانه باعث این مشکل شده
    نگکفتید خیانت خوبه ولی نگفتید هم بد هست،متنی که فرستادید رو بخونید،همه تقصیر هارو گردن همسرش انداختید،در صورتی که این خانم راضی نبودن طلاق میگرفتن،خیانت در هر صورت در هر جای دنیا به هر دلیلی عمل زشتیه،در نهایت ترجیح میدم بحث رو ادامه ندم.

10. 2 کاربران زیر از Yas26 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36895
    تشکـر
    83
    تشکر شده 92 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    7

بعضی ها در اینجا مثل اینکه تا بحال مشاوره نرفتن !!!

توی اتاق مشاوره. با مراجعه کننده صحبت می کنند و اتفاقن گوشزد میکنند کدام کار مراجعه کننده اشتباه بود. کدام کار درست!!قشنگ واسش موشکافی میکنند!!

استارتر را تشویقش کنیم کارش درسته این مشاوره دادنه؟!!

شوهر خانمه گناهکاره !اونقد وا داده نفمیده زنش شش ساله دوست پسر داره و اونقد بی بخار که زنش به شوهرش دیده میگه میخوام بچم و نگه دارم.

12. کاربران زیر از دنیا * بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام
    تاپیک جالبی بود و حضور استارتر کم!
    من یه سوال داشتم
    گفتید که هفت ساله ازدواج کردین ، شش ساله خیانت!
    یعنی با یکسال بی توجهی این اتفاق افتاده؟
    یا عوامل دیگری هم از قبل بودن؟

14. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas26 نمایش پست ها
    نگکفتید خیانت خوبه ولی نگفتید هم بد هست،متنی که فرستادید رو بخونید،همه تقصیر هارو گردن همسرش انداختید،در صورتی که این خانم راضی نبودن طلاق میگرفتن،خیانت در هر صورت در هر جای دنیا به هر دلیلی عمل زشتیه،در نهایت ترجیح میدم بحث رو ادامه ندم.
    آره اشتباه ایشون طلاق نگرفتن بوده ولی تاکید کردن رو اشتباهش دیگه چیزیو تغییر نمیده و موضوع تاپیک این نیست و منم برای همین در موردش حرف نمیزنم.

برا کسایی هم که تاپیک رو میخونن قضیه به اندازه کافی روشن هست که بدونن چی به چیه، لازم نیست همه بیان و تشریح کنن و عقده های خودشون رو سر استارتر خالی کنن.

الان تاپیک باید به وضعیت فعلی ایشون کمک کنه فقط همین.

15. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

16. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    دوست عزیز، لطفا بحث رو توهین امیز نکنید و نطفه حرام نکنید.
    هم چنین سعی نکنید افرادی رو به زور و ترس از آینده و اون دنیا به پشیمانی و توبه بندازید. (دقیقا کاری که مسئولین کشور ما دارن انجام میدن) این از لحاظ روانشناسی واقعا تاثیر برعکسی داره.
    بچه ای که به وجود اومده هیچ گناهی نداره و دست خودش نبوده. برای همه ماها ممکنه این اتفاق میافت. یعنی ممکن بود ما هم از یک نطفه به قول شما حرام بسته می شدیم. آیا ما کاره ای در این انتخاب بودیم؟ قطعا خیر
    عجیب برای من چرا در این انجمن هرکسی با هزار مشکل جواب دیگران رو باید بده؟

دوست عزیز اگر هم بخوای بچه رو بندازی بنظرم به خاطر شرایط نابه سامان زندگیت باید باشه.
    شما شدیدا آسیب دیدی . این آسیب دیدگی ممکنه اثرات زیادی داشته باشه. این بچه اگر بمونه و اون آقا بره و هیچکسم چیزی نفهمه از این موضوع. شمارو همیشه یاد اون آقا خواهد انداخت و یا مدل علاقتون به ایشون فرق خواهد کرد. هم چنین رابطتون با همسرتون هم خدشه دار خواهد موند و ناخودآگاه همسرت رو مسبب این مشکلات خواهی دونست.
    این بچه اگر هم از سمت همسرتون هم بود. من بازهم به نگه داریش توصیه نمیکردم به سبب مشکلات نه به این علت که بچه از کیه؟! شما نباید وقتی تکلیف زندگی خودتون مشخص نیست. یک طفل بی گناه دیگرو هم پاشو به دنیا باز کنید تا اون هم زجر بکشه.
    حتما یک مشاوره خیانت تشریف ببرید و از اینجا و یک انجمن ساده انتظار معجزه برای زندگیتون نداشته باشید.
    این قضیه اونقدری پیچیده هست که هرکسی نتونه در موردش حرف بزنه. توی این انجمن همه درگیر مشکلات زندگیای خودشون هستند.
    موفق باشید
    زنی که شوهر داره رفته با یکی دیگه خوابیده و بچه از اون این نطفه حلال؟ بچه گناه داره یا نداره نمی دونم ولی این کار اسمش همین که هست

خودت با بقیه جمع نبند شاید برای شما این کار ها عادی و لی بقیه اینطور که فکر می کنی نیستند.

خودت مشکلت از همه بیشتر ، نمی تونی یک اسم کاربری درست حسابی اتنخاب کنی معلوم نیست مردی و زنی چی هستی. چند تاپیک هم دیدم ادای هم چیز دان در میاری

17. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    تشکر شده 37 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    مرتیکه پفیوس
    نمیتونی کمک کنی خفه شو و زر نزن و بزار از نظر علمی و روانشناسی به این خانم کمک بشه و تو هر شرایط و موقعیت ایشون نبودی که درکشون کنی
    هر کاری هم کردن به تو ربطی نداره و نمیخاد خدا بازی در بیاری این خرافاتت رو هم واسه خودت نگه دار و مشکل زندگی خودتو حل کن تا اینکه به کسی مشاوره بدی
    ببینم زر زیادی بزنی ای پیتو به دست میارم جوری ویروس میندازم تو سیستمت تو هیچ سایت اینترنتی دیگه نتونی بری
    از مدیران تقاضا دارم این کاربر رو بدلیل فحاشی بن کنن

18. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    مرتیکه پفیوس
    نمیتونی کمک کنی خفه شو و زر نزن و بزار از نظر علمی و روانشناسی به این خانم کمک بشه و تو هر شرایط و موقعیت ایشون نبودی که درکشون کنی
    هر کاری هم کردن به تو ربطی نداره و نمیخاد خدا بازی در بیاری این خرافاتت رو هم واسه خودت نگه دار و مشکل زندگی خودتو حل کن تا اینکه به کسی مشاوره بدی
    ببینم زر زیادی بزنی ای پیتو به دست میارم جوری ویروس میندازم تو سیستمت تو هیچ سایت اینترنتی دیگه نتونی بری
    حالا شما ببخشش اشتباه کرد

19. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38158
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط *Star نمایش پست ها
    باسلام
    دختر ٣٣ ساله اي هستم كه ٧ ساله ازدواج كردم و يه دختر ٤ ساله دارم.همسر من مهربون و خانواده دوسته و تو اين هفت سال از هيچ كاري براي من و دخترم دريغ نكرده.ولي از اولين روز ازدواجمون هيچگونه محبتي ازش نديدم.نه كلامي نه رفتاري.حتي يكبارم نگفته كه دوسم داره.يا بغلم نكرده يا نبوسيدتم.حسرت يه خانومم گفتن هميشه تو دلمه چه برسه به الفاظ محبت آميز ديگه.خيلي وقتا حتي خودم ازش مي خوام و بهش ميگم كه نياز دارم بهم محبت كنه ولي اون با رفتار سردش هميشه نااميدم كرده.فقط زماني كه نياز جنسي داشته باشه به سراغم مياد اونم هميشه به يك روش تكراري.هر وقتم ازش خواستم كه تنوعي تو رابطمون بديم مخالفت كرده.يكي از ايراداتشم اينه كه دايم خانوادمو مسخره ميكنه و مشكلات ريز و درشت ديگه.اينم بگم كه از نظر ظاهري و تيپ و قيافه من از شوهرم خيلي سرترم.هر دو كارمنديم و با مدرك فوق ليسانس.مي دونم هيچكدوم اينا دليل نميشه ولي من ٦ سال قبل بهش خيانت كردم.طرف رييسم بود.يه مرد جذاب و خوش بر و رو.انقد بهم محبت كرد و دورو برم چرخيد كه ته دلم بهش علاقه مند شدم.ولي چون به روابط خانوادگي پابند بودم مقاومت ميكردم.تا اينكه توي يع ماموريت كاري به هم نزديكتر شديم و اون بهم ابراز علاقه كرد اولش از همين موضوع كه حتي باهاش حرف زدم احساس گناه ميكردم و اعصابم ريخته بود به هم ولي انقد بهم محبت كرد كه كم كم علاقم بهش باعث شد رابطمون نزديكتر بشه و الان ٦ ساله كه من يه زندگي مخفي دوم دارم.خيلي به هم علاقمند شديم و هر چند باري كه سعي كرديم از هم جدا شيم نشده.اون ميگه همين كه سعي كنيم به خانواده هامون كم نزاريم كافيه و گناهي مرتكب نشديم ولي ته دلمون هر دو مي دونيم كه داريم مرتكب گناه ميشيم.اون هميشه اعتراف ميكنه كه علاوه بر نياز عاطفي نياز جنسي بهم داره و من تمام نيازهاشو كه همسرش قادر به براورده شدنش نيست براش براورده ميكنم.راستشو بخواين اون هم تمام نيازهاي عاطفي كمبود محبت ها و نيازهاي جنسي منو به بهترين نحو برطرف ميكنه و اين باعث شده اختلافاتي كه قبلا به هاطر اين موضوعا با همسرم داشتم رو ديگه نداشته باشم.الان هم متوجه شدم كه ازش باردارم.اون راضي نيست و ميگه اگه نگهش داري من مجبورم براي اينكه خدا از سر تقصيراتمون بگذره و بچمون چوب گناه مارو نخوره توبه كنم و تركت كنم.ولي من هرگز حاضر نيستم بچمو سقط كنم هم به دليل اينكه دوسش دارم هم اينكه نمي خوام گناهمو با گناه ديگه اي بشورم.لطفا راهنماييم كنين.من بايد چيكار كنم؟
    شیش سال دو شوهره واسه خودت حال کردی حالا یادت افتاده اینقده تو رابطتت بی پروا بودی ازشم حامله شدی همین فرمونو بگیر برو جلو کار درستو تو کردی دوتا شوهر نقد دست به جیب و دست به ک.ی.ر داری حالشو ببر

20. کاربران زیر از aban1975 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

کاش این خانوم میومد میگفت اخرش چی شد....

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد