صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 72

موضوع: دو راهی انتخاب

8376
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

دو راهی انتخاب

مدتی هست که با دوستان تشکیل یه گروه دوستانه مختلط شدیم فقط به قصد دوستی و تفریحات سالم و گردش درون شهری.
    بعد از چند مدت یک دختر که از دوستان کلاس زبان سایر دوستان بود به جمعمون اضافه شد...منم طبق تاپیکهای قبلیم در انتظاری انتخابی درست بودم. این دختر نمیدونم با ورودش بدون اینکه کاری کرده باشه من به سمتش کشیده شدم...روز اول عکسش رو دیدم خوشم اومد و برای دیدار دسته جمعیمون که اولین بار این دختر خانم بود من پا پیش گذاشتم و دعوتش کردم اتفاقا خیلی خوشحال شد و استقبال کرد و حتی وقتی راه افتاد به من پیامک زد و خلاصه رفتیم دیدمش بیشتر خوشم اومد ازش و ارتباط دوستانه همه ما با هم شروع شد...منم قصد نداشتم زود دل بدم ولی نمیدونم چرا زیادی ازش خوشم اومد...رفته رفته متوجه شدم اعتقادات خوبی هم داره و تیپش ساده ولی خوش تیپه قیافه هم که خوب و زیبا هست از نظر من...برا همین گفتم حالا که تا این حد بنظرم مناسب هست بهش پیشنهاد بدم بریم بیرون حرف بزنیم و بیشتر آشنا بشیم...خلاصه کنم که چندبار من پیشنهاد دادم و رد کرد.
    گذشت و گذشت و بیرون میرفتیم دسته جمعی و حرف میزدیم و حتی جشن تولد نامزد دوستمون دعوت بودیم من نمیخواستم برم ولی دیدم این دختره میخواد بره منم گفتم میرم چون یه چندباری اصرار کرد که بیا و چون ماشین میاورد اومد دنبالم با هم رفتیم و برگشت هم باهاش برگشتم و حرف زدیم.
    یکی از دوستای صمیمیم تو گروه که بهش گفته بودم از این دختر خوشم اومده و آدم بنظر منطقی ای میومد بهم گفت یه مدت صبر کن ببینم چجور دختریه بعد بهت میگم مناسب هست یا نه...دوستمم براساس تجربیاتی که داشت از ارتباط با چنتا دختر و همینطور رفت و آمد با یه سری دخترا به فکر خودش جنس دختر رو خوب میشناسه...خلاصه شروع به کندوکاو کرد...گذشت تا یه روز بهم گفت این دختر مناسب نیست و آدم پولکی ای هست و با اینکه میدونه فلانی (یکی از پسرای گروه) نامزد داره بهش پیام میده و حتی دختره پیشنهاد داده بیا بریم بیرون و یسری چیزای دیگه که فعلا ندونی بهتره. با اینکه میدونستم اون پسری که نامزد داره خرده شیشه زیاد داره و ممکنه دروغ زیاد بگه و آدم متعهدی نیست اینجوری حدس زدم که فکر نکنم این دختر تا این حد بی عقل و بی فکر و بی حیا باشه...با اینکه باور نکردم سعی کردم کمتر به دختره فکر کنم.
    یه مدت به همین منوال گذشت..هرازگاهی با دختره چت میکردم وقتی میرفت جایی برام عکساشو میفرستاد و از یه پسر کوچولو که دارن شیطونه تعریف میکرد ازش عکس و صدا میفرستاد و ذوقشو میکرد..از یه طرف حرفای دوستم که بهم میگفت این دختر تو نخ من نیست و داره به کسای دیگه نخ میده از طرف دیگه این کارای دختره داشت کلافم میکرد. حس میکردم دختره ازم خوشش میاد و دوستم راجب این اخلاق دختره اشتباه میکنه.
    یکی از دوستای دیگم تو گروه مدت زیادی بود نبودش اومد و قرار دسته جمعی میزاشتیم و تفریح میکردیم تا اینکه آخرین روزی که دوستم بودش شنیدم که با اون دوست منطقیم زنگ زدن به دختره و با هم رفتن برا یه نیم ساعت 45دقیقه ای بیرون و حرف زدن و خلاصه دوستم زنگ زد بهم گفت و حالمو گرفت گفت ببین با تو که اینهمه باهاش در ارتباطی نیومد ولی با این دوستمون که نبودش و تازه اومده بعد یک هفته اومد بیرون....منم خیلی تو ذهنم خورد این حرکت. از دست دختره دلخور و ناراحت بودم ولی به روش نیاوردم...از قبل یه پیام بهش داده بودم که نخونده بودش بعد که رفته بود خونه جواب داد و بهم گفت که بیرون بوده و قضیه داره و بعد برام میگه و فرداش اومد گفت آره دیروز با فلانی و فلانی بیرون رفتیم یهویی پیش اومد و یکم حرف زدیم رفتیم خونه.
    دوستمم میگفت با اینکارش معلومه اصلا تورو نمیخواد و بیشتر تو نخ ما هس که باهاش بیرون بودیم...تو گروه هم توجه بیشتری به اون دوستم که هرازگاهی میاد نشون میده و خیلیا فکر میکنن از اون خوشش میاد. ولی من همچنان فکر میکردم که به منم نیمه نگاهی داره.
    خلاصه من حرف دلم رو بهش زدم و گفتم ازش خوشم میاد و اون عکس العمل خاصی نشون نداد.
    مدتی بعد بهش پیشنهاد آشنایی دادم گفتم دو هفته راجبم فکر کن میخوام بیشتر باهات آشنا بشم با اطلاع خانواده ها برا امر ازدواج...تو این دو هفته هم نمیخواستم بهش پیامی بدم ولی خب پیش اومد که هرازگاهی بهش پیام میدادم و ابراز علاقه هم مابین حرفام میکردم.
    برام تعجب بود که چرا تو این مدت راجب خودم سوالی چیزی نمیپرسه...بعد از 10 روز با اینکه ته دلم روشن نبود یه جوری مابین حرفام بهش فهموندم اگر فکراشو کرده بهم جواب بده اونم گفت نمیخوام ناراحتت کنم ولی جواب من فعلا نه هست چون من هنوز تکلیفم با خیلی چیزا مشخص نیست گفت فکرتو از من آزاد کن و به زندگیت برس. منم بهش گفتم این جواب قانع کننده نیست من قصدم آشنایی هست و میتونیم با آگاهی خانواده ها رفت و آمد کنیم که تعجب کرد که واقعا فکراتو کردی و میخوای با دونستن خانواده ها اینکارو بکنی گفتم آره و گفت من فعلا نمیتونم خانوادمم سخت گیر هستن و یه جورایی جواب سر بالا داد.
    گذشت تا یه روز جمع بچه ها رفتن بیرون و من و اون دختر نشد بریم و شب هم تو گروه (منظور گروه اجتماعی در واتساپ) بحثی بین همه در گرفت و یه نفر به گروه اضافه کردن که هم اسم اون دوست صمیمیم بود که همه فکر میکردن این دختر ازش خوشش میاد و کلی این دختر بیچاره رو گذاشتن سر کار...من فرداش که بحثها رو خوندم از دوتا از جمله هاش خیلی ناراحت شدم و برگشتم عینا جمله ها رو براش فرستادم و گفتم از یه طرف همچین حرفهایی میزنی از طرف دیگه کارایی میکنی که بنظر میاد از من خوشت میاد و اونقدر ساده ای که متوجه نشدی دیشب سرکارت گذاشتن و بهت خندیدن...اونم بعد یکساعت پیامم رو دید و شروع به توضیح دادن کرد که اگر فلان چیز گفتم منظورم این بود و شک هم کردم ولی نمیدونستم اون پسر نیست...خیلی ناراحت بودم برا همین فقط سکوت کردم برا 5-6 ساعت.
    بعد که ناراحتیم کمتر شد و یکم به خودم اومدم گفتم اگه این دختر قصد دیگه ای داشت برای چی بیاد به من توضیحی بده وقتی ردم کرده اگر نسبت بهم بی احساس باشه...ازش معذرت خواستم و دلجویی کردم و دلداریش دادم راجب کار بقیه و حرف زدم آرومش کردم و در آخر بهش گفتم دوستش دارم...عکس العمل خاصی نداشت بهم گفت من تکلیفم با خیلی چیزا مشخص نیس برو دنبال زندگیت منم گفتم اگر از دختری خوشم بیاد که ببینم اونم ازم خوشش میاد حاضرم تا هروقت بشه صبر کنم..
    به خودم جرات دادم ازش پرسیدم آیا از فلان پسر خوشت میاد یا نه گفتم صادقانه ازت جواب میخوام اونم گفت نه اصلا فقط از اخلاقش خوشم میاد و درکش میکنم...ازش پرسیدم از من چی خوشت میاد یا نه که گفت نمیخوام به این سوال جواب بدم.
    گفتم تو وقتی بهم اعتماد داری عکس میفرستی باهام حرف میزنی تعریف میکنی مشخصه که ازم خوشت میاد گفت آره معلومه که اعتماد دارم ولی نمیدونم...بهش ابراز علاقه کردم ولی سعی کردم زیاده روی نکنم. ازم پرسید از چیه من خوشت اومده گفتم اخلاقت زیباییت اعتقاداتت تیپ ساده و خوشتیپت خندید و بعد گفت نمیدونی با چه آدم پیچیده ای طرفی گفتم اشکال نداره.
    خیلی داستان طولانی ای شد ولی لازم بود بگم تا دوستان بتونن بهتر راهنمایی بدن....بنظرتون من بعد از این چکار کنم بهتره؟؟
    حس میکنم فکرم داره زیادی درگیرش میشه و دارم بیشتر بهش علاقه پیدا میکنم

با توجه به حرفهای بالا....و حرفهای جدید زیر نظرتون رو دوباره اعلام کنید.
    اول بگم این دختر 2 سال از خودم کوچیکتره یعنی 24 سالش هست.
    دوم قصد کرده برا کنکور کارشناسی ارشد که اردیبهشت برگزار میشه شرکت کنه و تصمیم داره حتما قبول شه و حتی کلاس کنکور ثبت نام کرده و کتابخانه میره برا درس خوندن.
    دیشب این دختر از گروه اجتماعی واتساپ که داشتیم رفت بیرون و گفت به علت مشغله میرم..من فکر کردم ممکنه از بچه ها ناراحت شده ولی دیدم کسی چیز بخصوصی بهش نگفته بوده که بخواد بره..برا همین دلیلش رو از خودش پرسیدم که کارای مهمت چیه و با خنده جواب داد که درس و ازدواج هست و منم یکم اذیتش کردم که داماد خوشبخت کیه و الی آخر که گفت نمیدونم کیه گم شده هنو پیدا نشده بعدم گفت میخوام جدی شروع کنم بخونم و ازدواج رو شوخی کردم هنوز عاقلم و این حرفا...یکم صحبت دوستانه کردیم و آرزوی قبولی براش کردم...تو فکرم اومد و ازش پرسیدم ببینم خانوادش راجب بیرون رفتن ما و اینکه گروه مختلط هست اطلاع داشتن یا نه که گفت مادرش اطلاع داشتن بهش گفتم اگر مادرت میدونن نمیپرسن که بالاخره دخترشون تو همچین جمعی خواستگار داره یا نه که گفت نه ولی یه جورایی میدونن تو خواستگاری کردی بهش رک گفتم فک نکنم گفته باشی چون خودتم تعجب کرده بودی که پیشنهادم جدی باشه گفت بهش گفتم..پرسیدم جوابشون چی بوده گفت گفتن بزرگترا باید تماس بگیرن اگر واقعا میخوای...گفتم اکی بعدش دراومد گفت حالا نمیخواد به مادرت بگی گفتم برا چی؟ گفت چون من الان نمیتونم تصمیم درست بگیرم نمیخوام تورو امیدوار کنم که بعد ضربه بخوری بعدم مکالمه رو خواستیم تموم کنیم که باز حس کنجکاوی اومد سراغم و ازش پرسیدم به مادرت گفتی من از کجا میشناختمت گفت خب یه بار قبلا گفتم دوست دوستای کلاسیم این دفعه که جدی گفتی گفتم ترم بالایی..یعنی میدونه.بعدم مکالمه تمام شد..البته یه تماس تلفنی هم گرفتم یکم احوالپرسی کنم فقط

حالا باز با توجه به این حرفهای جدید نظرتون چی هست؟؟؟
    ویرایش توسط sooshiyant : 11-03-2015 در ساعت 01:18 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : نمیدونم ادامه بدم یا انتخابم نادرسته، راهنمایی لطفا!

یه جورایی مثل قضیه کیس مشهدی من شده
    از یه طرف باهات روابط دوستانه گرم و صمیمی داره وقتی میبینتت باهات میگه میخنده باهات راحته و بهت اعتماد داره

بعد فکر میکنی خب این دختره اگه از من بدش میومد که باهام خودمونی نبود بعد میگی خب حتما از من خوشش میاد دیگه پس برم تو فاز ازدواج و بهش پیشنهاد رابطه سالم در زمینه ازدواج میدی اونوقت میزنه تو پرت که فعلا نه و به فکر من نباش و این حرفا و ضایعت میکنه

خانوما بیاید جواب بدید فازتون چیه از این رفتارا خب مگه آزار دارید یا رومی روم یا زنگی زنگ از یه طرف با پسر مردم خودمونی میشید و رابطه گرم و دوستانه دارید که بچه مردم میگه حتما بدش نمیاد از من از یه طرف موقعش که میشه میزنید تو پرش خب مرگ درد چه کاریه اگه بدتون میاد از طرف این رفتارا چیه اگه خوشتونم میاد خب بگید بله و بادا بادا

3. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

دهنت سرویس سام
    الان تو خونه میگن این چشه دیوونه شده زل زده به مانیتور زده زیر خنده

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

والا به قرآن اسکل کردن مارو همین کیس مشهدی منم از اونور مشهد که بودم اینطوری گفته از اینور حالا پیام داده که ایشالا عید میایم یزد مشتاق دیداریم

اینا حقشونه هی از این اداها در بیارن پسرای درست حسابی و خوب را از دست بدن سنشون بشه اندازه دایناسور بعد خانواده های گرامیشون در صنعت ترشی سازی کارآفرین نمونه کشوری بشن

6. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18447
    تشکـر
    152
    تشکر شده 197 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    9

آقای سام چه دل پری دارینا....ما دخترا میترسیم از شما پسرا...یکیش و تجربه کردم ....
    اما شما دوست عزیز...من فک میکنم این دختر شمارو دوس داره ولی نه برای ازدواج بلکه برای پر کردن اوقات فراغت و شاید به عنوان یه شخص معتمد نگاه میکنه چون ما دخترا دنبال یه آدمیم که بتونیم بهش اعتماد کنیم...بنظر من زیاد درگیرش نشید و زیادم بهش رو ندید ولی هر از گاهی با یه کار ساده علاقتونو ابراز کنید ولی دیگه راجب ازدواج و ... باهاش حرف نزنین ...به علایقش توجه کنید ... به نظراتش احترام بذارید ولی لفظا بهش نگید ازتون خوشم اومده...مطمین باشید اون در حال حاضر بهتون فک میکنه ولی اگه زیاد علاقتونو ابراز کنید لوس میشه

8. کاربران زیر از عطیه جوجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر من اگه اون طرف تو سن ازدواج باشه بیخودی شما رو رد نمیکنه و اینقدرا نمی پیچونه، اولش شاید ناز کنه، ولی بعد اگه دید شما کیس مناسبی هستین، میگه که به خونوادتون اطلاع بدین، یا لاقل یه قرار میزاره که با اخلاق هم آشنا بشین

وگرنه یا شما رو واسه ازدواج مناسب نمیدونه یا خودش یه مشکلی داره

شما هم بهتر بود به نظرم اگه قصدتون ازدواجه بیشتر این که وارد مسایل عاطفی بشین و هم خودتون هم اونو درگیر کنید، از عقاید و تفکرات و دیدش به زندگی میپرسیدین، نه این که دوست دارم و از این حرفا

این نظر من بود

10. کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.74 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من اگه اون طرف تو سن ازدواج باشه بیخودی شما رو رد نمیکنه و اینقدرا نمی پیچونه، اولش شاید ناز کنه، ولی بعد اگه دید شما کیس مناسبی هستین، میگه که به خونوادتون اطلاع بدین، یا لاقل یه قرار میزاره که با اخلاق هم آشنا بشین

وگرنه یا شما رو واسه ازدواج مناسب نمیدونه یا خودش یه مشکلی داره

شما هم بهتر بود به نظرم اگه قصدتون ازدواجه بیشتر این که وارد مسایل عاطفی بشین و هم خودتون هم اونو درگیر کنید، از عقاید و تفکرات و دیدش به زندگی میپرسیدین، نه این که دوست دارم و از این حرفا

این نظر من بود
    مثلا راجب عقایدش و دیدش به زندگی بخوام بپرسم چجوری بپرسم چی بپرسم؟؟

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    با توجه به این توضیحات اگه من بودم دیگه به این دختره فکر نمی کردم.

13. کاربران زیر از absh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط absh نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به این توضیحات اگه من بودم دیگه به این دختره فکر نمی کردم.
    چرا؟
    ميشه دليلتونو بگيد

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دو راهی انتخاب

ببینید هر کس یه سری مسایل تو زندگیش براش مهمه و دوس داره طرف مقابلم واجد این ویژگی ها باشه

اون سوالاتی که میخواین بپرسین بستگی به خودتون داره...این که دنبال چی هستین

مثلا وقتی ازش میپرسین تو زندگیت چه هدفی داری و به چی میخوای برسی، جوابش مشخص میکنه تا حدودی دید طرف چه شکلیه
    و شما میتونین بفهمین که چه قدر با افکار شما دوره و یا نزدیکه

هر جوابی هم که داده شد نباید سرسری ازش گذشت، مثلا در ادامه بپرسین تا حالا چی کار کردین واسه هدفتون، یا برا چی این هدفو انتخاب کردین

یا مثلا در مورد معیاراش بپرسین

ببینین حرفاش بیشتر حول چه محوراییه، هموناییه که براش اولویت دارن

از خونوادش بپرسین، شغل و روابطشون و...

در مورد نماز و روزه و این که چه قدر به این چیزا پایبنده و...
    اگه براتون مهمه

البته اینا یه چیزای کلی ان و برا مراحل بعدی باید سوالاتون جزیی باشه

اول ببینید اون طرف شما رو واسه ازدواج میخولد یا نه

فکر نمیکنم شما آدم بی منطقی باشیت، که البته نیستین

16. کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

رابطه عجیب غریبی شده! البته باید قبول کنی قرار نیست هر رابطه ای به ازدواج ختم بشه
    شاید ایشون به شما علاقه داره ولی گزینه ازدواج نیستین. یا اصلا شرایطشو نداره. در هر صورت
    دلیلش هر چی که هست ایشون به فکر ازدواج نیست.
    البته تو این جور روابط یه مثلی هست میگن وقتی یه دختری به شما جواب رد داد، بذارین چند وقت
    بگذره برای بار دوم شانستونو امتحان کنید! بار دوم احتمال این که قبول کنه بیشتره
    ولی اگه واقعا به فکر ازدواج هستین فعلا دوستی معمولی رو ادامه بدین و منتظر فرصت بهتر باشید

18. کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

من بهش پيشنهاد دادم كه تا وقتى آمادگيشو داشته باشيم با اطلاع خانواده ها رفت و آمد داشته باشيم ولى انگار براش عجيب بود و جدى نگرفته بود حرفمو...دختر تك فرزند هست و تو خونه انگار زيادى روش حساسن...امشب بهم گفت رو همين مساله شده خيلى بحث كرده...دلش ميخواد آزادش بزارن بتونه مثلا با دوستاش مسافرت طولانى بره ولى نميزارنش.
    قصدم همينه كه مدتى ديگه بهش جدى بگم جدى فكر كنه رو پيشنهادم...دوس دارم بيشتر بشناسمش...حس ميكنم كسى هست كه من ميخوام.

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

ب نظر من,
    این خانوم رو شما حساب ازدواج باز نکرده
    اینکه باهاتون میگه,میخنده و ... دلیل بر دوست داشتن شما نیس
    مثل ی دوست هستی براش
    یا ب قول بعضیا دوست اجتماعی
    باهات راحته ولی شما براش کیس ازدواج نیسی
    صبر کن ی مدت بگذره...هم شناخت خودت بیشتر میشه..هم بعد ی مدت دوباره پیشنهاد بده
    درضمن..تا نباشد چیزکی,مردم نگویند چیزها
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

21. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20243
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

salam behtar has bhkhial in dokhtare beshi...........

23. کاربران زیر از gameover بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

دیدی گفتم...
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

25. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16694
    تشکـر
    25
    تشکر شده 34 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من خانومه تو زندگی گذشته اش یه سری مشکلات داشته که اینجوری برخورد میکنه و یا حتی میتونه یه مشکل بزرگ برا ازدواج داشته باشه که پای خانوادشو پیش میکشه
    شما بهتره بپرسین چرا قصد ازدواج نداره؟چرا تا حرف ازدواج پیش میاد کنار میکشه؟

27. کاربران زیر از نسرین11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط عطیه جوجو نمایش پست ها
    آقای سام چه دل پری دارینا....ما دخترا میترسیم از شما پسرا...یکیش و تجربه کردم ....
    اما شما دوست عزیز...من فک میکنم این دختر شمارو دوس داره ولی نه برای ازدواج بلکه برای پر کردن اوقات فراغت و شاید به عنوان یه شخص معتمد نگاه میکنه چون ما دخترا دنبال یه آدمیم که بتونیم بهش اعتماد کنیم...بنظر من زیاد درگیرش نشید و زیادم بهش رو ندید ولی هر از گاهی با یه کار ساده علاقتونو ابراز کنید ولی دیگه راجب ازدواج و ... باهاش حرف نزنین ...به علایقش توجه کنید ... به نظراتش احترام بذارید ولی لفظا بهش نگید ازتون خوشم اومده...مطمین باشید اون در حال حاضر بهتون فک میکنه ولی اگه زیاد علاقتونو ابراز کنید لوس میشه
    چرا میترسید؟؟مگه ماها غول چراغ جادوییم؟

خب وقتی پسری بازیش نمیاد و علنا داره میگه خانممم من میخوام زنم بشی سایه سرم بشی گل گلدونم بشی عزیز دلم بشی دیگه چه ترسی داره؟

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها

خب وقتی پسری بازیش نمیاد و علنا داره میگه خانممم من میخوام زنم بشی سایه سرم بشی گل گلدونم بشی عزیز دلم بشی دیگه چه ترسی داره؟
    اينا به كنار
    وقتى هزارتا اگه تو ذهنت ميكاره كه جوابشونو نميتونى پيدا كنى مخت هنگ ميكنه نميتونى كار ديگه اى انجام بدى
    جالبيش اينه پسرى كه بخواد بازى بده با اونكه نخواد بازى بده رو راحت ميشه تشخيص داد...ولى انگار دخترا بيشتر از اونيكه بازيشون ميده خوششون مياد تا اونكه مياد رك حرفشو ميزنه

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    اينا به كنار
    وقتى هزارتا اگه تو ذهنت ميكاره كه جوابشونو نميتونى پيدا كنى مخت هنگ ميكنه نميتونى كار ديگه اى انجام بدى
    جالبيش اينه پسرى كه بخواد بازى بده با اونكه نخواد بازى بده رو راحت ميشه تشخيص داد...ولى انگار دخترا بيشتر از اونيكه بازيشون ميده خوششون مياد تا اونكه مياد رك حرفشو ميزنه
    دقیقا همینه حالا شما همین دختری که میگی یا همین کیس من برو بشین چرب زبونی کن واسش آینده مجازی واسش تداعی کن ببین چجوری عاشقت میشه

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Way نمایش پست ها
    رابطه عجیب غریبی شده! البته باید قبول کنی قرار نیست هر رابطه ای به ازدواج ختم بشه
    شاید ایشون به شما علاقه داره ولی گزینه ازدواج نیستین. یا اصلا شرایطشو نداره. در هر صورت
    دلیلش هر چی که هست ایشون به فکر ازدواج نیست.
    البته تو این جور روابط یه مثلی هست میگن وقتی یه دختری به شما جواب رد داد، بذارین چند وقت
    بگذره برای بار دوم شانستونو امتحان کنید! بار دوم احتمال این که قبول کنه بیشتره
    ولی اگه واقعا به فکر ازدواج هستین فعلا دوستی معمولی رو ادامه بدین و منتظر فرصت بهتر باشید
    دلیلش چیه مگه درخواست بار اول با بار دوم چه فرقی داره

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

انقد این پسرا زادن خانمم زنم بشو بعدش یه چیز دیگه در میان
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    انقد این پسرا زادن خانمم زنم بشو بعدش یه چیز دیگه در میان

آخه حاج خانوم پسر داریم تا پسر : پسری که میگه آدرس بده خواستگاریت .یا تلفن بده مامانم زنگ بزنه .خیلی فرق میکنه با پسری که همینطوری زبونی میگه میخوام زنم بشی

قضیه من و سوشیا دقیقا اینه که زبونی نبوده درخواستمون عملی بوده

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

عامو سوشيا خودتونيد
    من افشين هستم قبلا گفته بودم 😂
    سام راست ميگه نبايد كه همرو با يه چوب روند...منى كه ميگم ميخوام با اطلاع خانواده رفت و آمد كنيم با اونكه زبونى مياد ميگه دوست دارم زنم شو يعنى يكيه؟

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

آخه حاج خانوم پسر داریم تا پسر : پسری که میگه آدرس بده خواستگاریت .یا تلفن بده مامانم زنگ بزنه .خیلی فرق میکنه با پسری که همینطوری زبونی میگه میخوام زنم بشی

قضیه من و سوشیا دقیقا اینه که زبونی نبوده درخواستمون عملی بوده
    اولا حاج خانم زن اینده خودته نکبت
    دوما فکر نکن همه پسرا این حرف و میزنن پس دختر و میخوان همه رو مس خودت نبین

سوما خاک تو مخ بی ارزت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اولا حاج خانم زن اینده خودته نکبت
    دوما فکر نکن همه پسرا این حرف و میزنن پس دختر و میخوان همه رو مس خودت نبین

سوما خاک تو مخ بی ارزت
    عجب خریه ها آقا بحث من درباره درخواست خودم و افشین هستش باقی پسرا را بیخیال

دانشجو هم هستی اونوقت اینقدر کند ذهنی .فقط هی بخور و بخواب بشو درشت اندام

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

عجب خریه ها آقا بحث من درباره درخواست خودم و افشین هستش باقی پسرا را بیخیال

دانشجو هم هستی اونوقت اینقدر کند ذهنی .فقط هی بخور و بخواب بشو درشت اندام
    نکبت خنگ لابد مدیرت یه شرکتم برعهده داری؟؟؟اصلا فهمیدی چی گفتم منظورم این حتی پسرایی مثل شما پیدا میشه واقعا قسدشون ازدواج دخترا میترسن فکر میکنن شما هم از اونجاشین بدبخت برو روژیمتو ادامه بده مغزتم خنگ شده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

38. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

این دختره تازه اومده تو اکیپتون خوشگلم بوده یهویی همه بهش نخ دادن الان تو شوکه که کدومو انتخاب کنه
    قبلا تو اکیپ نبوده عادت نداره
    از توام خوشش نمیاد بیخودی به دلت صابون نزن. گذاشتت ته لیست انتظار که آخرش اگه اونایی که به نظرش خوبن جلو نیومدن تو رو تحویل بگیره. ضمنا به اونشم زیاد امیدوار نباش چون اگه لیستم تموم بشه بازم از تو خوشش نمیاد. شک نکن.

39. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

خانممم من میخوام زنم بشی سایه سرم بشی گل گلدونم بشی عزیز دلم بشی دیگه چه ترسی داره؟

41. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

به نظر منم این دختر فقط از شما به عنوان یه جنس مخالف خوشش میادو دوست داره رابطه ی نزدیک مثل دوستی باهات داشته باشه ، مثل صحبت کردنو ، درد دل و دوستی دیگه ... همینطور که با بقیه ی پسرا این رابطه رو داره ...

اگه به شما به چشم خواستگار و همسر آینده نگاه میکرد ، شک نکن دل تو دلش نبود برای بودنه با تو ... برای اینکه هرچه زودتر به خانوادش بگه ... مطمئن باش خانوادش هرچقدر هم حساس باشن روش ولی اون اگه میخواستت یه جوری معرفیت میکرد ...

پس اون به تو به چشم همسر آینده و کیس ازدواج فکر نمیکنه ، حتما افراد دیگه تو ذهنشن ، یا دلایل دیگه ... و نمیخواد دلتو بشکو نه و نه بگه ، یه جورایی هم خوشش میاد که یه پسر داره بهش ابراز علاقه میکنه ...

به نظرم خیلی فکرتو درگیرش نکن که اگه یه دختر پسریو بخواد خوابو خوراکو شبو روز نداره

42. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر شاد نمایش پست ها
    این دختره تازه اومده تو اکیپتون خوشگلم بوده یهویی همه بهش نخ دادن الان تو شوکه که کدومو انتخاب کنه
    قبلا تو اکیپ نبوده عادت نداره
    از توام خوشش نمیاد بیخودی به دلت صابون نزن. گذاشتت ته لیست انتظار که آخرش اگه اونایی که به نظرش خوبن جلو نیومدن تو رو تحویل بگیره. ضمنا به اونشم زیاد امیدوار نباش چون اگه لیستم تموم بشه بازم از تو خوشش نمیاد. شک نکن.
    حالا همچینم خوشکل نیست که بگی ازوناس که وقتی بره تو یه اکیپ همه دهنشون وا بمونه بگن وااااو عجب تیکه ای بریم تو نخش
    اکیپمون سه تا زوج هستن با 3-4 تا پسر و دختر مجرد که اون پسرای مجرد خیلی بهتر از این دختر به تورشون قبلا خورده و تو نخشون نرفتن
    کاری به لیست انتظارو این حرفا ندارم

44. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

الان این دوراهی انتخاب که زدی دقیقا بین چه راهی و چه راهی گیر کردی؟

45. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

الان این دوراهی انتخاب که زدی دقیقا بین چه راهی و چه راهی گیر کردی؟
    والا اسم تاپيك "آيا انتخابم درسته يا نه؟ راهنماييم كنيد لطفا!" بود تغييرش دادن به اينكه الان هست 😁

46. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

این ارتباط هایی که از دنیای مجازی شروع بشن مطمن باش مجازی هستن و مجازی هم باقی میومنن
    (سام داداش کیس مشهدی دیگه چیه؟؟؟؟)
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

47. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    این ارتباط هایی که از دنیای مجازی شروع بشن مطمن باش مجازی هستن و مجازی هم باقی میومنن
    ارتباطشون مجازی نیست
    منظورش ااین گروه تشکیل دادن تو واتس اپ و این چیزا

....
    من عذر میخوام این سام خنگ بلد نیست حرف بزن

دختر دوست خانوادگیشون ممشهدی بهش میگه کیس مشهدی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

48. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21342
    تشکـر
    57
    تشکر شده 58 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام مسلما هر ادمی جذب بهترینا میشه و توی گروهی که شما دارین فقط شما به این خانوم پیشنهاد ندادین بقیه هم هستن و ایشون طبق غریزه اش میخواد بهترین انتخابو داشته باشه از طرفی وقت گذروندن با شما رو ی جور تفریح میدونه و این مانع میشه که راستشو بهتون بگه.اگه فکر میکنین میتونین فقط ی رابطه معمولی داشته باشین طردش نکنین و تا حقیقتو در مورد احساسشون نفهمیدین بهش وابسته نشین ؛ به شما علاقه نداره از طرفی به خاطر همدردی هایی که باهاش میکنین نمیخواد رابطش با شما قطع بشه.امیدوارم کمکی کرده باشم موفق باشید

50. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    به نظرم به ازدواج بهش فکر نکنید .تصمیم شما اول بر اساس ظاهرش بوده و بعد بر ایاس اخلاقیاتی که از خودش در جمع شما چه بصورت واقعی و چه مجازی بروز داده .شما نه چیزی از شخصیت واقعیش میدونید و نه از گزشتش و نه خانوادش .و نخواهید دونست .چون اون تمایلی به جدی کردن رابطه نداره .اون فقط از چت کردمن و تعاملات بد شما بخاطر حس خوبی که بهش میدید و هم رای بودن با او و تبادل نظرات مثبت علاقمند به ادامه این رابطس و سعی میکنه حفظش کنه بدون اینکه شما به رابطه جدی تری فکر کنید .اون شما رو دوست خودش نگه میداره و نه همسر خودش .چون اون هم راجع به شما شناختی نداره و تمایلی به شناخت بیشتر بخاطر نوع ارتباط اولیه ای که بوجود اومدا نداره .شما هم سعی کنید به ازدواج و دوستی از دریچه متفاوتی نگاه کنید .کسی که دوست و همدل خوبی تو گردش ها و چت هاتون هست لزوما نمیتونه همسر خوبی هم باشه.نظر من همیشه اینه انتخار همسر د چهارچوب خانواده و با انتخاب مشترک خود پسر و خانواده اش صورت بگیره .در جامعه ای که در مورد دختریا پسر همسایه ات هم نمیتونی مطمین باشی که توی شهر محل تحصیل یا کارش هم همینقدر خوب و نجیب هست یا نه چطور میشه با چهار تا چشم و ابرو قمیش اومدن و خوب صحبت کردن و ظاهر کسی دلباخته اون شد که همسر و همسفر همیشگی زندگی ادم بشه .شمو میتونید باهم دوستای خوبی در دوران مجردی باشید ولی برای انتخاب همسر از دیدگاه و دریچه دیگه ای وارد بشید .

51. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

دلیلش چیه مگه درخواست بار اول با بار دوم چه فرقی داره
    خوب جواب به این سوال راحت نیست. بهتره خود خانومای محترم جواب بدن
    ولی بعضی وقتا به خاطر غرور بار اول نه می گن. بعضی وقتام دلگیرن. شاید
    دلگیر از این که این رابطه تا این جا اون جوری که توقع داشتن پیش نرفته
    بار دوم با شناخت بیشتر، و پختگی بیشتر، قبول می کنند. هم چنین اگه
    بار دوم هم پیشنهاد مطرح بشه متوجه میشن که پسر تصمیمش جدیه

53. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

کاملا مخالفم ، دوست خواهرم از همین طریق با یه پسر آشنا شد و ازدواج کرد و تا این لحظه 2-3 سالی هست که با هم دیگه هستن و حدافل توی جمع با هم خیلی خوب و معمولی هستن . اکثر این روابط البته پایان خوبی نداره ولی من به شخصه 2 مورد دیدم که تا الانش خوب بوده

54. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

خب چندتا نکته !

1. خیلی خیلی خیلی از پسرا نمیتونن با یه دختر دوست معمولی (اجتماعی ) باشن . نمونه بسیار بسیار زیاد دیدم از کسایی که فکر میکردن میتونن صرفا دوست معمولی باشن ، پسرایی که بالغ بر 50-60 تا رابطه (از هر نوعی) داشتن (به این فکر کن ) #جدی

2. دخترا میتونن با پسرا دوست معمولی باشن و بدون اینکه بهش حس همسر بودن و اینا پیدا کنن

نتیجه : ایشون به احتمال خیلی خیلی زیاد شما را صرفا به عنوان یه دوست اجتماعی پذیرفته در صورتی که شما توی همون نگاه اول یه جرقه به عنوان یه دوست دختر به ایشون نگاه کردین و بعد هم به دلیل رویاپردازی توی ذهنتون دیدید با معیارهای شما به عنوان همسر تشابه زیادی داره ، البته اینکه ابراز علاقه کرده به بقیه نمیدونم شما چجوری با خودتون کنار اومدین که هنوز دوستتون داره :-|

این رابطه یه طرفه هستش ، کامل قطعش نکنید ممکنه یه روزی اون دختر هم از شما خوشش بیاد ، ازتباطتتون را کمتر کنید ، کامل قطع نکنید چون یه وابستگی خیلی کمی بین شما به وجود اومده ، ازونجایی هم که سن ایشون را ننوشتید من حس میکنم چیزی بین 19-22 سال هستش ، این سن برای دختر ها مهمه ، خیلی هاشون اعتقاداتشون عوض میشه ، خیلی هاشون معیارهاشون برای زندگی عوض میشه ، کمتر دختری پیدا میشه که بدون تغییر فکری باقی بمونه بعد از این سن ، یکم بهش زمان بدید تا به قول معروف بفهمه با خودش چند چنده ، اگه علاقه مند بشه بیشتر توجهش میاد به سمت شما و دیگه توی جمع هم تا حواستون نیست بیشتر به شما نگاه میکنه و به رفتاراتون ، یه چیز دیگه اینکه فیلم بازی نکنید توی ارتباطاتون با بقیه توی اکیپ ، چون برای مثـــــــــــــــــــــــ ــــــــال اگه شما با دست دادن ایشون (یا همسر آیندتون ) با بقیه اعضای اکیپ یا حتی فامیلهاشون مثل پسر خاله و ... مشکل دارید ، بعدا اگه بفهمید که با این دست دادن مشکل دارید ، اون دختر نمیاد دیگه دست نده ، میگه میخواستی قبلا حواست باشه . یا مثـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــلا اگه شما مشکلی دارید با اینکه همسر آیندتون یه دوتس معمولی داشته باشه ، از الان باید به این مسله فکر کنید ، نه بعد ازدواج ، اینا مسایل خیلی ریزی هست که خیلی ها بعد ازدواج یادشون میفته که روش حساسن و تعصب دارن ، اونوقت دیگه خیلی دیره و رابطه زفته رفته سرد میشه .

یکی از دوستای صمیمی من (علیرضا ) دقیقا عین خود شما بود ، اکیپ داشتن ، بیرون میرفتن ، با هم راحت بودن ، تا اینکه از یکی از دخترا خوشش اومد و جوری بهش تعصب پیدا کرد که حتی نمیذاشت به پسرای گروه سلام کنه :-| من شما را نمیشناسم ، ولی خیلی از پسرا تا از یکی خیلی خوششون میاد تازه میفهمن که بر خلاف تصوراتشون چقدر متعصب و به قولی غیرتی هستن ، روی این موضوع درست فکر کن ، ببین مثلا با همون دست دادن یا بی حجاب بودن جلوی پسرای فامیل همسرت (نه این دختر ، همسر آیندت که ممکنه کسی دیگه باشه) مشکلی داری یا برات عادیه ! ببین این توصیه برادرانه برادرانه هستش ، من رابطه های زیادی را دیدم که چون فکر این مساعل جزیی ش را نکردن خراب شده .

یه سخن بزگان از نیچه :d (واقعیه البته) : باید هنگاک ازدواج این پرسش را از خود کرد ، آیا واقعا باور داری که تا سن پیری از سخن گفتن با این زن لذت میبری؟ تمامی مسایل دیگر در ازدواج موقت و گذرا است . (البته یکی مثل نیچه اون مسایا مثل همون حجاب و دوست معمولی داشتن و دست دادن با پسرا براش حل شده بوده )

55. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

...
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.74 نمایش پست ها
    ...
    ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط شقایقم نمایش پست ها
    ...
    ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط نسرین11 نمایش پست ها
    ...
    ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    ...
    ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط fati76 نمایش پست ها
    ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    ...

پست اول به روز شد...چک کنید مجدد نظرتون رو بهم بگید
    ویرایش توسط sooshiyant : 11-03-2015 در ساعت 01:33 PM

57. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    بنظرم بیخیالش شو
    یا اینکه بهش فرصت بده تا ب هدفی که تعیین کرده برسه وبعدش بهتر بتونه تصمیم گیری کنه
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

58. کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نکبت خنگ لابد مدیرت یه شرکتم برعهده داری؟؟؟اصلا فهمیدی چی گفتم منظورم این حتی پسرایی مثل شما پیدا میشه واقعا قسدشون ازدواج دخترا میترسن فکر میکنن شما هم از اونجاشین بدبخت برو روژیمتو ادامه بده مغزتم خنگ شده
    تا چشت در آد ..خب اون پسر خاک بر ملاج چجوری باید به دختره بفهمونه قصدش ازدواجه؟

60. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خوب جواب به این سوال راحت نیست. بهتره خود خانومای محترم جواب بدن
    ولی بعضی وقتا به خاطر غرور بار اول نه می گن. بعضی وقتام دلگیرن. شاید
    دلگیر از این که این رابطه تا این جا اون جوری که توقع داشتن پیش نرفته
    بار دوم با شناخت بیشتر، و پختگی بیشتر، قبول می کنند. هم چنین اگه
    بار دوم هم پیشنهاد مطرح بشه متوجه میشن که پسر تصمیمش جدیه
    اومد و بار دوم بازم رد کرد خب پسره نابود میشه

61. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

در آخر اینکه دختر شاد خر است

62. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

من میگم این دخترا کرم دارن میگی نه :

اینکه از خواستگاری حرف زده یعنی بهت بی میل نیست ولی اول دنبال کنکور هستش بعد دنبال ازدواج

63. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

من نظری ندارم بازم میگم صدبار م میگم میدونه پسر خوبی هستی مطمعن نیست از انتخابش تورو نگهداشتن ولی بهتر تو گیرش بیاد میره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

65. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

تا چشت در آد ..خب اون پسر خاک بر ملاج چجوری باید به دختره بفهمونه قصدش ازدواجه؟

وای وای کورررر شدم

پسره مستقیم بره درخونه دختره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

66. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

در آخر اینکه دختر شاد خر است
    خر اسمته بی تربیت ترشیده دختر ندیده

67. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

نه
    دوس نداره تورو
    حالا ببین کی میگم
    آخخخخخخخخ چقده ساده این بعضی از شما پسرا
    حرصم میاد

68. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

من میگم این دخترا کرم دارن میگی نه :

اینکه از خواستگاری حرف زده یعنی بهت بی میل نیست ولی اول دنبال کنکور هستش بعد دنبال ازدواج
    خب همین توهماتو داری که تو کف ازدواج موندی دیگه

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد