نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: حرفی ندارم دیگه به همسرم بزنم

1684
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    تشکر شده 41 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    8

حرفی ندارم دیگه به همسرم بزنم

من مدت یه ماهی میشه که عقد کردم شوهرم رو خیلی دوست دارم همینطور خونوادشو،همدیگرو خیلی خوب درک میکنیم و ظاهرا همه چی خوبو خوشه اما یه مشکله خیلی بزرگ داره آزارم میده اونم اینه که هیچ حرفی برای گفتن ندارم آدم کم حرفی نیستم و بخصوص دوران آشنایی خیلی حرفاداشتیم اما حالا هیچی ندارم بگم حسه بدی دارم همش میگم حالا که یه ماهه اینطوری هیچی ندارم بگم بدا چی میشه یا گاهی اوقات الکی یه چیزایی میگم که اصلا دوست ندارم بگم چون میترسم از حرف نزدن من، حوصلش از من سر بره،پس یهو چیزایی میگم که بدا پشیمون میشم چون خودمم دوس نداشتم فلان حرفو بزنم فقط محض خالی نبودن عریضه فلان حرفو میزنم.یه مشکله دیگه هم دارم اینه که چون خودم حرفی ندارم فک میکنم اونم نداره و همین باعث شده نسبت به حرف های عاشقانه ی اون بدبین باشم و همش خودخوری کنم مثلا وقتی تو یه لحظه که تو تلگرام بعد از کلی پیام دادن هر دو ساکت میشیم و هیچی نداریم بگیم اون میگه میدونی چقدر عاشقتم،، و من به جای داشتن حسه خوب تموم چیزی که بم القا میشه اینه »ای بابا بازم که ساکت شدیم تو هم که بلد نیستی یه حرفی بزنی پس مجبورم با گفتن عاشقتم نزارم رابطمون سرد شه« آخه خودمم همینم مثلا وقتی ساکت میشیم مثلا یبار میگم دلم تنگ شده تا یه چیزی گفته باشم در حالیکه اصلا دلم تنگ نشده نه که دروغ بگم یا دل تنگش نباشم ولی تو اون دقیقه واقعا دلتنگیم اونقدر حاد نیس ولی با گفتن این جمله ای که در واقع از روی ناچاری و نداشتن حرف گفتمش اینطوری القا میشه که الان دارم از دلتنگی میگیرم و وضعم حاده ،به خاطره همینم هس که هیچکدوم از حرفایه محبت آمیزش به دلم نمیشینه و حتی الان مطمئنم اصلن هیچ کدوم از قلبش نیس و همرو از ناچاری میزنه..خلاصه با این افکار دارم داغون میشم همش فک میکنم به زودی نسبت بم سرد میشه و احساساته واقعیتش رونمایی میشه بخصوصم که طبع خیلی گرمیم دارم و چون رابطه های نزدیک داشتیم فک میکنم این خیلی زود اتفاق افتاده و همینم برام دلیل دیگه ای میشه که فک کنم کم کم بم سرد میشه..این احساسات واسه من که تازه عروسم و اول راه خیلی ویرانگره دارم داغون میشم :-(
    ویرایش توسط مبینا1111111111 : 08-24-2016 در ساعت 02:40 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : حرفی ندارم دیگه به همسرم بزنم

سلام

عزیزم وقتی همچی خوبه خداروشکر چرا با ذهن خوانی و تصویر سازی اشتباه می خوای همه چیز رو خراب کنی؟

چرا وقتی شوهرت بهت ابراز علاقه میکنه برای خودت یه فکر دیگه میکنی جای اینکه بال در بیاری که اینقدر دوستت داره ؟

ذهن خوانی نکن ازین به بعد خواستی ذهن کسی رو بخونی به خودت یه ایست بده تا کلا این عادت رو از خودت دور کنی

دوم اینکه حتما لازم نیست وقتی پیش همید مدااام صحبت کنید یا اگر حرفی برای زدن نداشته باشید استرس داشته باشید انقدر استرس بیجا

نداشته باشید

سوم اینکه میتونید باهم سرگرمی پیدا کنید بازی های انلاین انجام بدید یا فیلمهایی که دوست دارید باهم ببینید یا حتی مسابقه تماشا کنید

منظورم اینه که وقتتتون رو صرف چیزهای دیگه هم بکنید بجز صحبت کارهای دیگه ای هم هست که شما دونفرو بهم نزدیک میکنه اونم انجام

کارهای دونفرست

و اینکه نیاز نیست به هر دری بزنید که باهم صحبت کنید

ولی خب یه ایده ای هست برای ادمهای کم حرف اونم اینه که همیشه اخبارو دنبال کنن علمی،تکنولوژی ، هنری و....

اینجوری همیشه سوژه ای جالب برای صحبت دارید

پیشنهاد دیگه واسه اینکه هم صحبت خوبی باشید اینه که راجب علایق شوهرتون اطلاعات کسب کنید مثلا راجب تیم مورد علاقش

اینجوری خیلی ترغیب میشید برای صحبت کردن
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

3. 2 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    تشکر شده 41 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    8

ممنون ولی این فکرا دست خودم نیس..بعدم این بی حرفیو نداشتن حرفو
    سکوت زمانیه که کنار هم نیستیم ینی بیشتر مربوط به اون زمانه ،وقتی کنار همیم خیلی چیزا هست اما تو پیامو تلگرامو تلفنه که روانی میشم طوری که بعضی موقع ها دعا می کنم این قد کار داشته باشه که وقت نکنه بم پیام بده چون میدونم اگه سلامو علیکی چیزی بفرسته تازه بدبختیم شرو میشه چون چیزی ندارم بگم..در حالیکه از روز اول آشناییمون تا الان حتی یه روزم نشده که بم پیام یا زنگ نزنه ..خب مگه من چند حرف دارم و برای اینکه میخوام حرفشان تکراری نشه و چیزی برای گفتن داشته باشم همون طور که گفتم ناچار به گفتن چیزایی میشم که ثانیه ی بعد پشیمون میشم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینا1111111111 نمایش پست ها
    ممنون ولی این فکرا دست خودم نیس..بعدم این بی حرفیو نداشتن حرفو
    سکوت زمانیه که کنار هم نیستیم ینی بیشتر مربوط به اون زمانه ،وقتی کنار همیم خیلی چیزا هست اما تو پیامو تلگرامو تلفنه که روانی میشم طوری که بعضی موقع ها دعا می کنم این قد کار داشته باشه که وقت نکنه بم پیام بده چون میدونم اگه سلامو علیکی چیزی بفرسته تازه بدبختیم شرو میشه چون چیزی ندارم بگم..در حالیکه از روز اول آشناییمون تا الان حتی یه روزم نشده که بم پیام یا زنگ نزنه ..خب مگه من چند حرف دارم و برای اینکه میخوام حرفشان تکراری نشه و چیزی برای گفتن داشته باشم همون طور که گفتم ناچار به گفتن چیزایی میشم که ثانیه ی بعد پشیمون میشم
    خب پس خداروشکر کنار همین مشکلی ندارید

عزیزم خیلی خوبه که کنار هم باهم صمیمی هستید ولی تو محیطهای مجازی یا تلفن نیستید

خیلی ها هستند که برعکس اینن و اون مشکل بزرگیه باور کن منم همینطورم شوهرم مثلا سرکاره تو چت یا تلفن مسائل و بیان میکنه من بهش

میگم وقتی کنارمی صحبت میکنیم چون اینجوری احساس نزدیکتری بهت دارم

و بهش گفتم که وقتی از هم دوریم به احوال پرسی اکتفا کنیم چون اصلا روش خوبی نیست

توام به شوهرت همینو بگو وقتی کنارت بود باهات صحبت کنه و وقتی کنارت نیست در حد حال و احوال باهات صحبت کنه

همه حرفهارو تو دلت نزار که مجبوری شی ذهن خوانی کن

درضمن دست خودت نیست پس دست کیه دست خودته با خودت تکرار کن

ذهن خوانی ممنوع

ذهن خوانی ممنوع

امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

6. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    تشکر شده 132 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام خب خیلی محترمانه وقتی دارید چت میکنید بگو من خیلی دوست دارم کنارم باشی و این صحبتهارو باهات بکنم دوست دارم زودتر ازدواج کنیم تا بیشتر کنار هم باشیم تا مجبور نباشیم همش چت کنیم

8. کاربران زیر از یاسمین بانو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    تشکر شده 132 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط خوب نیستم نمایش پست ها
    شاید فک میکنی همسرت خیلی از تو سرتره
    اعتماد به نفستو آورده پایین
    راحت باهاش
    یه دعوا با هم بکنید همه چی درست میشه
    حالت خوبه ؟ یعنی چی چقدر مسخرست حرفاتون

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط خوب نیستم نمایش پست ها
    سمیرا خانم
    به نظرتون اگه یه پسر دوست داشته باشه ازدواج کنه اما خجالت بکشه
    باید چیکار کنه؟
    اینم بگم همه اعضای خونه میدونن اون پسر اصلا اهل ازدواج و اینجور بحثا نیست ولی پسره در اصل خیلی دلش میخواد
    سلام لطفا به احترام استارتر تایپیک جدا باز کنید اینجا تایپیک شخص دیگه ایه سوال شمام دررابطه با صحبت ایشون نیست
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

خب دو نفر که ازدواج میکنن بهم علاقه من میشن میتونید در مورد علاقه ای که دارید با همسرتون صحبت کنید لازم نیست خودتون رو اذیت کنید. هر موقع که خواستید با همسرتون صحبت کنید. البته اینم بگم تعجبی نداره به خاطر این که هنوز تازه ازدواج کردید با طرفتون کاملا اخت نشدید و ممکنه یکم حس رودربایستی داشته باشید که به مرور زمان درست میشه

12. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

من یه چیز بگم در مورد این حرف زدن

البته چون خودم مجردم ترجیح دادم این تاپیک رو جواب ندم چون ممکنه درست راهنمایی نکنم

اما در مورد مهارت های ارتباطی...بخصوص بین زن و مرد مطلبی خوندم که فک میکنم خوب باشه بگم

تو یه مقاله میخوندم که خانما وقتی با نامزدشون صحبت میکنن بهتره که همیشه اونا باشن که خداحافظی میکنن

البته نه اینکه مستقیم به طرف بگی بسه دیگه خداحافظ

وقتی دیدید بحثتون داره کسل کننده میشه، یا حرف دیگه ای ندارید شما پیش دستی کنید

مثلا بگید منو صدام میزنن اگه اجازه بدید ادامه تماسمون باشه برا بعد

یا اینکه بگید امروز خیلی خسته شدید من دیگه با حرفام سرتون رو درد نیارم

یا اینکه از حرف زدن با شما خسته نمیشم اما دوس ندارم وقت شما هم گرفته بشه

( البته نه وقتی که ایشون ابراز علاقه و دلتنگی میکنن بلکه زمانی که حس میکنین دارید به زور بحث رو پیش میبرید)

یعنی یه جوری که خود طرف مقابل مشتاق بشه برا ادامه حرف زدن یا اینکه اون هم واقعا خسته شده باشه و بخواد بره

کلا گفته بود اگه خانما خاتمه دهنده باشن بهتره هم عزت نفسشون حفظ میشه،

هم اینکه همسرشون فک نمیکنه بابا چه زن پرچونه ای گرفتم

هم اینکه مردها یه خاصیت زن ها رو دوست دارن که کمی از دسترسشون خارج باشن

یعنی اگه شما همیشه پاسخگو باشید و به هر طریقی هم که شده بخواید بحث رو ادامه بدید اونا رو هم خسته میکنید

پس یه کمی هم بذارید اون اسرار آمیزت بودنت باقی بمونه و فک نکنه شما دنبال یه گوش هستید که هر حرفی به ذهنتون رسید رو بگید

و البته یه چیز دیگه اینکه میتونید در مورد آینده، نوع تربیت فرزندانتون و خیلی چیزای دیگه صحبت کنید

کتاب بهم معرفی کنید در مورد زندگی زناشویی و نظرتون رو بگید که در مورد چه جنبه هایی بیشتر توافق نظر دارید

و در آخر اینکه این فقط نظر شخصی من بود با توجه به مطالبی که خوندم و کوتاه تجربه ایی که داشتم

مطمئنن خالی از ایراد نیست و حتما نمیگم که درست هست

امیدوارم کمی راهگشا بوده باشه
    ویرایش توسط رزمریم : 08-25-2016 در ساعت 02:07 AM

14. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد