نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: دارم معتاد میشم

1286
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12778
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

دارم معتاد میشم

سلام دوستان من پسره 17 ساله هستم یه سال نیمه یه دوست پیدا کردم تویه شهر دیگه چند بار البته همو دیدم من عاشقش شدم...تا قبل از اون خیلی احساس تنهایی میکردم از هیچ دختری هم خوشم نمیومد که باهاش حرف بزنم...همه چیزو تو خودم میریخنم...تو خونه فقط من بودم و مامان بابام که هیچوقت با هم خوب نبودیم همش دعوا..خلاصه من عاشقه محبتش مهربونیش سادگیشش و صورت و صدای زیبای شدم ..اینقدر عاشقش شدم ه دیگه هیچ چیز به جز اون واسم مهم نبود و ارومم نمیکرد...خیلی روزایه خوبی بود تا وقتی که خانوادم متوجه شدن کسی تو زندگیه منه...الان یه ماهه تمام راه ارتباطیمو بستن مامانم به عشقم زنگ زده کلی ناسزا بهش گفته و تهدید کرده اونم ترسیده بهم گفت برو چند ساله دیگه بیا بعد از کنکور ...این روزا حالم خیلی خرابه شبا خوابم نمیبرد شروع کردم دیازپام خوردم یه مدته جواب نمیده زیاد...رفتم سیگار کشیدم ارومم میکرد گفتم هفته ای دو روز هر روز یه نخ میکشم...ولی الان شده هر روز روزی 2 نخ دارم معتاد میشم...نمیتونم فراموشش کنم واسه تسکینه احساسم اینکارو کردم من عاشقش بودم ولی ازم گرفتنش..یه چند روزیه فکر خودکشی زده به سرم..قرص برنج هم دارم ولی نه جرعت خوردنشو دارم از یه طرف تو دلم میگم شاید دوباره تونستم اینجا باهاش باشم !نمیدونم چیکار کنم تورو خدا راهنمایی کنید!!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12245
    تشکـر
    512
    تشکر شده 104 بار در 64 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دارم معتاد میشم

سنت واسه شروع یه رابطه کم بود به جای این این قرص خوردن و سیگار و خودکشی فکرت به درست مشغول کن مطمئن باش اگه باهمم بودید این دوستی به ازدواج ختم نمیشد پس بهتره انقد تلقن نکنی چون این عشقا مقطعیه هرکسی تو زندگیش تجربه کرده فقط نباید زیاد خودت درگیرش کنی سعی کن سیگارت ترک کنی باشگاه بری روحیت کلی عوض میکنه ، خودکشیم مال آدمای ضعیفه اون دختر و یا هی چیز دیگه ارزش نداره زندگیت نابود کنی مطمئن باش رابطه های جدید زیادی رو تجربه میکنی اونم به وقتش....

3. کاربران زیر از barani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

واسه تو خیلی زوده تو باید به فکر کنکور و درست باشی و تلاش کنی یه آدم موفق بشی که همه بوجودت افتخار کنن عزیزم تو این سن همه از این فکرا میکن دیگه سیگار نکش اگه آلودش بشی زندگیت خراب میشه
    متاسفانه بعضیا سیگار رو یه چیز معمولی میدونن ولی از سیگار چیزای بزرگترم شروع میشه اون یه عشق مقطعی بود و تموم شد از الان واسه زندگیت تصمیم بگیر
    امضای ایشان

5. کاربران زیر از m:gh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

داداش گلم چرا تایپک تکراری باز زدی ؟؟

الان میخوام یه چیز بگم سیگار دردتو درمون میکنه؟؟غیر از اینکه بد و بدترش میکنی خودتو نابود میکنی فردا معتاد شدی کسی دخترشو بهت نمیده حتی عشقت
    من حرفهامو تو اون تایپک قبلی بهت زدم ولی اینو بدون
    واسه بدست اوردن هرکسی یا هرچیزی سختی هایی رو داره که باید قوی موند و اگر نه از همون اول پا سست کنی و ضعف از خودت نشون بدی هیچی بدست نمیاری
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

همین که سیگار میکشی فکر خود کشی هستی باید بفهمی واسه این رابطه ها سنت خیلی خیلی کمه که به این چیزا فک میکنی
    قیدشو بزن الان به حرفهای منو دوست عزیزم بارانی گوش نمیدی دو سال دیگه خودت یاد حرفهای ما بیافته میگی راست گفتن اینو بهت قول صدردصد میدم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12778
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط barani نمایش پست ها
    سنت واسه شروع یه رابطه کم بود به جای این این قرص خوردن و سیگار و خودکشی فکرت به درست مشغول کن مطمئن باش اگه باهمم بودید این دوستی به ازدواج ختم نمیشد پس بهتره انقد تلقن نکنی چون این عشقا مقطعیه هرکسی تو زندگیش تجربه کرده فقط نباید زیاد خودت درگیرش کنی سعی کن سیگارت ترک کنی باشگاه بری روحیت کلی عوض میکنه ، خودکشیم مال آدمای ضعیفه اون دختر و یا هی چیز دیگه ارزش نداره زندگیت نابود کنی مطمئن باش رابطه های جدید زیادی رو تجربه میکنی اونم به وقتش....

مرسی از راهنماییتون ولی مشکل من همینه که هیچکس درکم نمیکنه من جز اون کسیو نمیخوام...بعد از اون نمیخوام با هیچ دختری رابطه داشته باشم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12778
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    داداش گلم چرا تایپک تکراری باز زدی ؟؟

الان میخوام یه چیز بگم سیگار دردتو درمون میکنه؟؟غیر از اینکه بد و بدترش میکنی خودتو نابود میکنی فردا معتاد شدی کسی دخترشو بهت نمیده حتی عشقت
    من حرفهامو تو اون تایپک قبلی بهت زدم ولی اینو بدون
    واسه بدست اوردن هرکسی یا هرچیزی سختی هایی رو داره که باید قوی موند و اگر نه از همون اول پا سست کنی و ضعف از خودت نشون بدی هیچی بدست نمیاری

مرسی ابجی

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12245
    تشکـر
    512
    تشکر شده 104 بار در 64 پست
    میزان امتیاز
    10

شما تو سن بلوغید طبیعیه همچین حسایی بیاد سراغتون بازم میگم سعی کن خودت درگیرش نکنی آهنگای شاد گوش بده ورزش کن با دوستات برو بیرون به درست توجه کن بذار کم کم از سرت بیفته ....

11. کاربران زیر از barani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12567
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نباید فک کنی که کسی حاتو درک نمی کنه. همه ماهایی که اینجاییم حداقل یکبارم شده تو زندگی مون تجربه تورو داشتیم. شدیداً عاشق شدیم و فکر کردیم هرگز عاشق کسه دیگه ای نمی شیم. پس نمی تونی بگی کسی درکن نمی کنه. حتماً پدر مادرت خیلی دوست دارن که خوشبختیه تو واشون مهمه و واسه تو بهترین ها رو می خوان. الان تو بهترین سنی هستی که میتونی زندگی و آیندت رو بسازی . خیلی ها حسرت این رو دارن که کاش همسن تو بودن و نقاشیه زندگیشون رو جور دیگه ای می کشیدن. میت ونی الان با بالا بردن اعتماد به نفست و بالیدن به چیزای خوبی که داری یه سرنوشت زیبا واسه خودت بسازی. مطمئن باش زمانی کسی تو زندگیت میاد که عاشقته، عاشقشی و از بودن در کنارش نهایت لذت رو می بری. به شرطیکه الان به خودت بیای و قدر لحظه هاتو بدونی. موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)