نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: بی میل شدن مرد به رابطه جنسی

2095
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35203
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بی میل شدن مرد به رابطه جنسی

سلام دوستام من الان دو ماهه که عقد کردم .الان نزدیک سه هفته است من و شوهرم نزدیکی نداشتیم دیشب وقتی بعد از کلی منو تو بازار چرخوندن و شام خوردن بهش پیشنهاد دادم که بریم خونه تنها شیم اما اون جواب نه داد بهم و با بهانه های از اینکه امشبو بیرون خوش باشیم و اینکه من همش تو خونمون الان میخوام بیرون باشم بهش میگم همش تو خونه بودی تنا بودی ولی الان من پیشتم بهم میگه وقت زیاده بار اولش هم نیست دو سری قبل هم که بازم خودوم پیشنهاد دادم نه گفت و بعد چند روز بعدش هرموقعه خودش میلش کشید میبره خونه تنها شیم احسا میکنم با این نه گفتنش کوچیک شدم خیلی ناراحت شدم فهمید هم که ناراحت شدم .کاشکی نمیگفتم همش پشیمونم و اینکه سواله برام که چرا یه مرد اونم تو عقد اونم بعد سه هفته دلش نخواد چرا چرا چرا ؟ حتی وقتی من خونه پیاده کرد بوش خدافظی هم نکرد در صورتی که وقتی نامزد بودیم وقتی کسی نبود یه بوس خدافظی میکرد الان که عقدیم ن .خیلی تو فکرم شاید من اصلا رفتن به خونه منظورم اصلا از اون کارا نبود میخواستم یکم باش تو خلوت تنها باشم بغلش باشم اما اون ..............

2. کاربران زیر از نیلای70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بی میل شدن مرد به رابطه جنسی

بی میل شدن مرد به رابطه جنسی:
    اصولا داشتن فعالیت جنسی چه در زنان و چه در مردان امری چند بعدی است و عوامل مختلفی مانند همسر، شرایطی که رابطه در آن اتفاق می‌افتد و عوامل فردی در شکل‌گیری آن بستگی دارد، بنابراین این مساله باید از جنبه‌های مختلف که در ارتباط با آن است مانند میل جنسی، برانگیختگی، ارگاسم و… و از دیدگاه عوامل فردی، بین‌فردی، روان‌شناختی، پزشکی، محیطی و… بررسی شود. اینکه برخی مردان تمایلی به داشتن روابط زناشویی با همسرشان ندارند، امری است که ممکن است عوامل متعددی در آن نقش داشته باشند. مهم‌ترین نکته در تبیین چگونگی این مساله، دانستن این موضوع است که این اتفاق در چه شرایطی رخ داده است؟ آیا از همان سال‌های اولیه زندگی مشترک بی‌میلی وجود داشته است یا تحت شرایط زمانی و مکانی خاصی این مساله شکل می‌گیرد؟ آیا ممکن است بی‌میلی تحت‌تاثیر مسایل دیگر (مشاجره با همسر، استرس، مشکلات اقتصادی و…) باشد؟ و سوال‌های متعدد دیگری که لازم است پاسخ آنها به دقت بررسی شود.

بسیاری از زوج‌ها در شرایط نامناسب با هم رابطه برقرار می‌کنند؛ آنها اغلب به دلیل مشغله‌های کاری، خستگی جسمانی و روانی، نگرانی‌های خانوادگی و… آمادگی لازم را ندارند و بنابراین طبیعی است که چنین شرایطی عموما باعث کاهش میل جنسی در هر دو جنس شود.

وجود مشکلات روان‌شناختی مانند اضطراب، بویژه افسردگی هم به دلیل بروز این اختلال و هم مصرف داروهای ضدافسردگی (به‌خصوص فلوکستین)، باعث کاهش میل جنسی شود. به‌علاوه طرز تفکر و نگرش‌های فرد تاثیر بسزایی در عدم تمایل به داشتن رابطه زناشویی دارد.

بسیاری از زنان و مردان رابطه را صرفا وسیله‌ای برای تداوم نسل می‌دانند و معتقدند داشتن رابطه رناشویی با هدفی غیر از این، گناه محسوب می‌شود، بنابراین طبیعی است که برای ایجاد رابطه در زمان‌های دیگر اقدام نکنند . ازطرفی نوع نگرش فرد نسبت به عملکردش نیز باعث کاهش میل جنسی او می‌شود ،مثلا مردانی که تصور می‌کنند در هرشرایطی باید آمادگی لازم برای برقراری رابطه زناشویی داشته باشند، وقتی در عمل با شکست مواجه می‌شوند ممکن است نسبت به توانمندی خود شک کنند و عزت‌نفس جنسی‌شان کاهش یابدو دیگر میلی به داشتن رابطه نداشته باشند. البته وجود مشکلات جنسی دیگر مانند اختلال در نعوظ، انزال زودرس در مردان و نگرش‌های منفی‌ای که فرد به عملکرد جنسی خود پیدا می‌کند و حتی مشکلات جنسی زن مانند خشکی واژن، درد و…، ترس از تکرار شکست و عدم موفقیت رابطه جنسی یا ارضا نکردن همسر و آزار و اذیت او حین برقراری رابطه زناشویی (به دلیل درد ناشی از مقاربت) همگی باعث می‌شود میل به رابطه زناشویی کاهش پیدا کند. علاوه بر مشکلات جنسی، وجود مشکلات جسمانی مانند سرطان نیز باعث کاهش میل‌جنسی می‌شود و بیماری‌های قلبی‌-‌عروقی، فشارخون بالا، کلسترول بالا و دیابت هم با کاهش جریان خون به ناحیه تناسلی میل جنسی را کاهش می‌دهند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط نیلای70 نمایش پست ها
    سلام دوستام من الان دو ماهه که عقد کردم .الان نزدیک سه هفته است من و شوهرم نزدیکی نداشتیم دیشب وقتی بعد از کلی منو تو بازار چرخوندن و شام خوردن بهش پیشنهاد دادم که بریم خونه تنها شیم اما اون جواب نه داد بهم و با بهانه های از اینکه امشبو بیرون خوش باشیم و اینکه من همش تو خونمون الان میخوام بیرون باشم بهش میگم همش تو خونه بودی تنا بودی ولی الان من پیشتم بهم میگه وقت زیاده بار اولش هم نیست دو سری قبل هم که بازم خودوم پیشنهاد دادم نه گفت و بعد چند روز بعدش هرموقعه خودش میلش کشید میبره خونه تنها شیم احسا میکنم با این نه گفتنش کوچیک شدم خیلی ناراحت شدم فهمید هم که ناراحت شدم .کاشکی نمیگفتم همش پشیمونم و اینکه سواله برام که چرا یه مرد اونم تو عقد اونم بعد سه هفته دلش نخواد چرا چرا چرا ؟ حتی وقتی من خونه پیاده کرد بوش خدافظی هم نکرد در صورتی که وقتی نامزد بودیم وقتی کسی نبود یه بوس خدافظی میکرد الان که عقدیم ن .خیلی تو فکرم شاید من اصلا رفتن به خونه منظورم اصلا از اون کارا نبود میخواستم یکم باش تو خلوت تنها باشم بغلش باشم اما اون ..............
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز, لطفا خیلی کوتاه پاسخ دهید و به صورت نقل قول و با کمی دقت:

سن و سال هر دوی شما

نحوه آشنایی

رشته تحصیلی و مدرک هر دوی شما

نوع کار و شغل شماو ایشون

چند وقت دوست و نامزد بودید که ازدواج کردید

قبل از این 3 هفته روابط جنسی در هفته چند بار بود معمولا

دخول کامل بود؟ و اگر کامل بود آیا هر دو به ارگاسم میرسیدید

باورهای دینی و مذهبی هر دو

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35203
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

هر دو 26 سالمونه-- نمیشناختمشون و ایشون جایی منو دیدن و از من خوششون اومد بهم زنگ زد سر یه هفته نکشید اومد خواستگاری خیلی خیلی پسر خوبیه هم اخلاقی و هم خانوادش- سه سال نامزد بودیم تو نامزدی هم عالی بود رابطمون-دو اهه عقدیم سه ماه دیگه عروسیمونه -- قبل از این دو هفته هم باز مثلا هفته ای یبار تنها میشدیم ما صلا دخول نداشتیم و با وجود این که زن و شوهریم هنو دختر هستم وقتی پیش همیم بوسای عاشقانه و ارضا از طریق مالش انجام میشه چون تا شب زفاف بر این عقیده هست که نمیخواد دخول انجام بشه و منم هم باهاش موافقم

6. کاربران زیر از نیلای70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز, لطفا خیلی کوتاه پاسخ دهید و به صورت نقل قول و با کمی دقت:

سن و سال هر دوی شما

نحوه آشنایی

رشته تحصیلی و مدرک هر دوی شما

نوع کار و شغل شماو ایشون

چند وقت دوست و نامزد بودید که ازدواج کردید

قبل از این 3 هفته روابط جنسی در هفته چند بار بود معمولا

دخول کامل بود؟ و اگر کامل بود آیا هر دو به ارگاسم میرسیدید

باورهای دینی و مذهبی هر دو

سپاس
    دکتر
    هر دو 26 سالمونه-- نمیشناختمشون و ایشون جایی منو دیدن و از من خوششون اومد بهم زنگ زد سر یه هفته نکشید اومد خواستگاری خیلی خیلی پسر خوبیه هم اخلاقی و هم خانوادش- سه سال نامزد بودیم تو نامزدی هم عالی بود رابطمون-دو اهه عقدیم سه ماه دیگه عروسیمونه -- قبل از این دو هفته هم باز مثلا هفته ای یبار تنها میشدیم ما صلا دخول نداشتیم و با وجود این که زن و شوهریم هنو دختر هستم وقتی پیش همیم بوسای عاشقانه و ارضا از طریق مالش انجام میشه چون تا شب زفاف بر این عقیده هست که نمیخواد دخول انجام بشه و منم هم باهاش موافقم
    نقل قول کنید تا ایشون متوجه پاسخ شما بشن.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    نقل قول کنید تا ایشون متوجه پاسخ شما بشن.
    با تشکر از رامونا خانم که زحمت کشیدن نقل قول کردن مطلب شما رو.

پاسخهاتون کامل نبود عزیز!!! ولی باید بگم اشنایی و خواستگاری عجیب و غریبی داشته اید!!! البته صد در صد کار درست و صحیحی کرده اید که رابطه کامل جنسی نداشته اید تا زیر یک سقف رفتن

مشکل ایشون میتونه یک مشکل باوری و عقیدتی باشه و یا یک دلخوری ساده!!!

در هر صورت بهتر اینه که با هم به یکی از همکاران جهت مشاوره رجوع کنید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

9. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

حیا و حجب مردانه

11. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ایشون غیرتشون اجازه نمیده توی خیابون روبوسی کنند چون الان عقد هستید و ناموسشون محسوب میشید. به هر حال بعضی ها روی این موارد حساس هستند. علت دوری هم ایشون خودداری میکنند چون همانطور که نوشتید نمیخوان قبل از ازدواج رابطه ای رو ایجاد کنند.

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    به نظرم همونطور که آقای دکتر گفتن بهتره یه مشاوره برین
    فکر می کنم همسر شما شناخت لازم و کافی از جنس دختر ندارند
    یا اینکه شاید یه چیزی این بین اذیتشون میکنه که اینجوری خودداری میکنن
    چون این مواقع معمولا مردها پیش قدم میشن

ای کاش در کنار همه ی رسم و رسومات ازدواج ما ایرانی ها
    یه رسم هم میذاشتن که جوون ها رو یه آموزش درست حسابی بدن بهشون تو یه دوره ی زمانی که هم جنس مخالفشون رو درست بشناسن
    و هم اینکه چجوری درکش کنن و ره درست برخورد با خواسته ها و احساساتشون رو یاد بگیرن.
    خودتون هم یا مستقیم یا توی نامه یا پیام براشون بنویسید که انتظارات شما هم براتون مهم هست و ایشون که نیمه ی گمشده ی شما هستن باید به این خواسته ها توجه کنن
    این ها هنر کمی نیست و هر کسی هم که ازدواج میکنه این ها رو بلد نیست.

14. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    اینقدر منفی فکر نکنید
    شاید ایشون وقتایی ک تنها میشین دلش بخواد رابطه کامل داشته باشه اما بخاطره عقیده شون نمیتونن این کار را بکنن
    برای همین حدالامکان خودشون را از همچین شرایطی دور نگه میدارن و وقتی خودشون پیشنهاد میدن نمیتونن بیشتر از این جلو خودش را بگیره.

16. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)