صفحه 2 از 3 123
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 128

موضوع: خود ارضایی در زمان پریودی

278269
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : خود ارضایی در زمان پریودی

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaaaaaaa نمایش پست ها
    معلومه ربطش میدم به دین وقران این دیدگاه منه خواست قانع بشه یانشه
    مشکل من نیست بتاتوجه به اینکه دین اسلام که کاملترین دین هست میگم
    این کاراشتباه وروجسم تاثیرنداشته باشه رو روح وروان ادم تاثیربدی داره
    ازاونایی که خودارضابی میکنن بپرسین افسردگی نگرفتن اعصابشون بهم نریخت
    وا.....خیلی مساءل دیگه
    عجبا! !! الان فکر میکنی خیلی منطقی هستی ؟؟ الان فکر میکنی اوف ترکووندی با جوابت؟ الان. فکر میکنی خیلی کمک کردی ؟ الان فکر میکنی اخرین و تنها ترین راه حل ؟؟؟!!

امدیم یک دوست مسیحی از شما سوال کرد خود ارضای خوبه یا نه. هیچ وقت نمیتونی با قران اون قانع. کنید ..اصلا همین که به یه ادم مسیحی بگید قران گفته فلان چیز .. ببخشید ولی به شعورش دینش توهین کردید و شان و شخصیت و شعور شما هم زیر سوال میره یه دوست مسیحی قران قبول نداره و شما باید یه دلیل دیگه ای هم برای همچین موقع ها داشته باشید که بتونید به اون طرف کمک کنید و نظر بدید

راه حل اینکه بگید دین گفته قران گفته هیچ دلیل منطقی و قانعی نیست !
    ویرایش توسط پریماه. : 06-13-2018 در ساعت 11:41 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    تشکر شده 43 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    6

حزف شمادرست که میگید باید دلایل دیگه ای جزقران ودین بگم
    ولی اینکه کسی ازدین ومذهبش حرف بزنه بی منطقه ؟؟؟؟

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

.....................
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-13-2018 در ساعت 12:24 PM
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

حزف شمادرست که میگید باید دلایل دیگه ای جزقران ودین بگم
    ولی اینکه کسی ازدین ومذهبش حرف بزنه بی منطقه ؟؟؟؟
    بله بی منطق چون از نظر دین سوالی نکردن و نخواستن کسی که سوال اینجوری میپرسه یعنی از نظر دینی یا اطلاع داره یا براش مهم نیست که نخواسته پس دلیل منطقی دیگه ای باید اورد....
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط nima01371 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    هیچ یک از کتب مرجع پزشکی، روان پزشکی، روانشناسی حال حاضر دنیا خود ارضای رو یک اختلال/رفتار مشکل ساز/بیماری/و.... دسته بندی نکرده.

هیچ شواهد/دلیل/مدرکی مبتنی بر عوارض یاد شده وجود نداره. اینا همش بافته مذ ه به. چون گفته شده گناهه عین گوشت خوک 10000 دلیل مسخره براش پیدا میکنن.

خویش ارضایی یک رفتار طبیعی است و تا زمانی که حالت جبری به خودش نگیره هیچ اشکالی نداره. اتفاقا میتونه مفید هم باشه چون شانس رفتار پر خطر رو کاهش میده+شناخت بهتر از بدن خویش.

لطفا نگاه های مذهبی/سنتی/خرافی و امثال اون رو کنار بزاریم. اون دنیا تموم شد الان این چیزا خنده دار نباشه، مایه تاسفه.

سلام خوبین اول بگم من سنم کمه بعدشم نه روانشناسم نه پزشک نه عالم و .....ولی بنظرم بزرگترین سندی ک میشه در این مورد اورد تجارب افرادیه ک سالهاست به خودارضایی معتادن و دچار عوارض شدیدی شدن و اما همین علمی ک بهش تکیه میکنید همین الان تو دنیای پزشکی ده ها بیماری ناعلاج وجود داره ک هنوز علم از علت و درمانش بازمونده پس علم انسان هنوز ناقصه پس چطور میشه به علم ناقص بشر تکیه 100 درصدی کرد ؟ و یه سوال دارم اینکه منشا علم بشر کجاست ؟ شاید بگید فلان کتاب یا دانشگاه و فلان استاد یا دانشمند ... اما زمانی ک نیروی الکتریسیته برای بشر مفهومی نداشت و تو هیچ کتاب و دانشگاهی برق تدریس نمیشد چجوری و از کجا ادیسون به الکتریسیته رسید ؟ ایا غیر این بود ک از عقل و قدرت فکر و اگاهی الهی ک در وجود هر ادمیه به این اختراع رسید ؟ یا هر دانشمند دیگه ای ؟ پس چطور میشه به علمی ک هنوز نمیدونه منشا خودش کجاست تکیه کرد؟ اصلا میشه بین علم و خدا فاصله انداخت؟ مگه میشه بین آب دریا و اقیانوس با آّبی ک از آسمون میباره فاصله ایجاد کنیم و این دو تا رو جدا از هم بدونیم ؟ اون وقت دیگه دریایی هم هست ؟

ویرایش توسط Armin_EM : 06-13-2018 در ساعت 12:47 PM
    امضای ایشان

6. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    6

گفتن طب سنتی واسلامی پایه واساس علمی نداره وسراسرخرافست
    من باتوجه به همین جملشون گفتم علمی که گفته بشرهست روزبه روزتغییرمیکنه واصلاح
    میشه یه کتاب بخرسال بعدمیبنی ویرایش شده ولی کتاب قران چون گفته ی خداست
    نه منحرف شده نه اصلاح شده بلکه به اقتضای زمان جوابگوی اکثرمثال دینی وروزمره هست
    وخودارضایی جزاین مساءل هست دلیل وبرهانی بهترازقران هست که به همچین مسله ای جواب داد؟؟؟؟؟

7. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط flower3 نمایش پست ها
    سلام می شه به منم کمک کنید
    من دختر 14 ساله هستم که در مورد خود ارضایی اطلاع درستی ندارم
    من گاهی دستم را اطراف واژن می برم و به شدت تکان می دهم و بعد از چند ثانیه حالتی به من دست میدهد ناحیه ای از اندام تناسلی ام مانند نبض می زند این خود ارضایی است
    و عوارض آن چییست
    در دوران پریود بالای واژن (محل رشد مو) را مالش می دهم
    لطفا جدی جواب بدین
    سلام لطفا تایپیک جدا بزنید

و اینکه دوستان نیاز جنسی یه مسئله خیلی حاد در دوره تجرد همه جوونا هستش و بایدم دفع بشه پس 2 تا راه داره 1.خود ارضایی 2. رابطه جنسی

یا اینکه مث ملاها بگن برو دوغ و ماست بخور و کافور بخور

فرد دیگه ای راه حلی داره؟

8. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

گفتن طب سنتی واسلامی پایه واساس علمی نداره وسراسرخرافست
    من باتوجه به همین جملشون گفتم علمی که گفته بشرهست روزبه روزتغییرمیکنه واصلاح
    میشه یه کتاب بخرسال بعدمیبنی ویرایش شده ولی کتاب قران چون گفته ی خداست
    نه منحرف شده نه اصلاح شده بلکه به اقتضای زمان جوابگوی اکثرمثال دینی وروزمره هست
    وخودارضایی جزاین مساءل هست دلیل وبرهانی بهترازقران هست که به همچین مسله ای جواب داد؟؟؟؟؟
    شما انگار متوجه حرف من نیستی میگم امدیم یه ادم مسیحی از شما این سوال و کرد میشینی براش از دین میگی ؟؟؟ تنها جوابی که میدی همین ؟ کار به چیز دیگه ای ندارم

درضمن کجای قران گفته خود ارضایی گناه میشه برام ایش و بیارید مرسی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

9. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    6

در روایتی می خوانیم که از امام صادق (ع) در خصوص خودارضایی سؤال شد حضرت فرمودند:
    « معصیت عظیمی است که خداوند متعال در کتابش (قرآن) از آن نهی کرده است و کسی که چنین کاری را انجام دهد، مثل این است که با خود ازدواج کرده باشد و
    اگر من بدانم که کسی این کار را انجام داده است با او هم غذا نمی شوم!»
    شخص سؤال کننده در ادامه پرسید: « ای فرزند رسول خدا نظر قرآن را در خصوص این عمل چیست؟
    حضرت فرمود:« قَوْلُ اللَّهِ « فَمَنِ ابْتَغى‏ وَراءَ ذلِکَ فَأُولئِکَ هُمُ العادُونَ »وَ هُوَ مِمَّا وَرَاءَ ذَلِک
    « خودارضایی مصداق این سخن خداست که فرموده :« « فَمَنِ ابْتَغى‏ وَراءَ ذلِکَ فَأُولئِکَ هُمُ العادُونَ » و کسانى که غیر از این طریق را طلب کنند، تجاوزگرند
    در توضیح این آیه باید بگوییم که در آیات قبل از این آیه خداوند متعال در توصف مؤمنان رستگار فرموده:
    « وَ الَّذینَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حافِظُونَ (*) إِلاَّ عَلى‏ أَزْواجِهِمْ أَوْ ما مَلَکَتْ أَیْمانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَیْرُ مَلُومینَ

یعنی« مؤمنان رستگار، کسانی هستند که دامان خود را (از آلوده‏ شدن به بی عفتى) حفظ می کنند، مگر آمیزش جنسى و التذاذی که با همسران و کنیزانشان دارند، که در بهره‏ گیرى از این موارد مشروع ملامت نمی ‏شوند.»
    و در آیه مورد بحث که در ادامه آیات قبل آمده خداوند متعال فرموده:« فَمَنِ ابْتَغى‏ وَراءَ ذلِکَ فَأُولئِکَ هُمُ العادُونَ» یعنی کسی که غیر از این راههای مشروع که ذکر
    شد بدنبال التذاذ جنسی باشد متجاوز است. یعنی از حدود و مرزها و خط قرمزهایی که خداوند متعال تعیین کرده تجاوز کرده است.
    طبق این آیه، التذاذ جنسی در هر قالبی غیر از التذاذ با همسران و کنیزان صورت بگیرد اعم از (زنا، لواط و خودارضایی) نامشروع است.
    نکته ای که در اینجا لازم به ذکر است این است که گرچه قرآن کریم منبع اساسی استنباط احکام الهی است.
    پیروز

10. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

« معصیت عظیمی است که خداوند متعال در کتابش (قرآن) از آن نهی کرده است و کسی که چنین کاری را انجام دهد، مثل این است که با خود ازدواج کرده باشد و
    شخص سؤال کننده در ادامه پرسید: « ای فرزند رسول خدا نظر قرآن را در خصوص این عمل چیست؟
    حضرت فرمود:« قَوْلُ اللَّهِ « فَمَنِ ابْتَغى‏ وَراءَ ذلِکَ فَأُولئِکَ هُمُ العادُونَ »وَ هُوَ مِمَّا وَرَاءَ ذَلِک
    « خودارضایی مصداق این سخن خداست که فرموده :« « فَمَنِ ابْتَغى‏ وَراءَ ذلِکَ فَأُولئِکَ هُمُ العادُونَ » و کسانى که غیر از این طریق را طلب کنند، تجاوزگرند
    در توضیح این آیه باید بگوییم که در آیات قبل از این آیه خداوند متعال در توصف مؤمنان رستگار فرموده:
    « وَ الَّذینَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حافِظُونَ (*) إِلاَّ عَلى‏ أَزْواجِهِمْ أَوْ ما مَلَکَتْ أَیْمانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَیْرُ مَلُومینَ

یعنی« مؤمنان رستگار، کسانی هستند که دامان خود را (از آلوده‏ شدن به بی عفتى) حفظ می کنند، مگر آمیزش جنسى و التذاذی که با همسران و کنیزانشان دارند، که در بهره‏ گیرى از این موارد مشروع ملامت نمی ‏شوند.»
    و در آیه مورد بحث که در ادامه آیات قبل آمده خداوند متعال فرموده:« فَمَنِ ابْتَغى‏ وَراءَ ذلِکَ فَأُولئِکَ هُمُ العادُونَ» یعنی کسی که غیر از این راههای مشروع که ذکر
    شد بدنبال التذاذ جنسی باشد متجاوز است. یعنی از حدود و مرزها و خط قرمزهایی که خداوند متعال تعیین کرده تجاوز کرده است.
    طبق این آیه، التذاذ جنسی در هر قالبی غیر از التذاذ با همسران و کنیزان صورت بگیرد اعم از (زنا، لواط و خودارضایی) نامشروع است.
    نکته ای که در اینجا لازم به ذکر است این است که گرچه قرآن کریم منبع اساسی استنباط احکام الهی است.
    پیروز
    الان کی اینا رو تفسیر کرده ؟ یه انسان ؟ انسانی که ممکن الخطا ؟؟؟!!! خدا چرا دقیق نیاورد ؟

سوالم جواب ندادی یه ادم مسیحی ازت سوال میکنه چطور میخوای جوابش بدی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    شما انگار متوجه حرف من نیستی میگم امدیم یه ادم مسیحی از شما این سوال و کرد میشینی براش از دین میگی ؟؟؟ تنها جوابی که میدی همین ؟ کار به چیز دیگه ای ندارم

درضمن کجای قران گفته خود ارضایی گناه میشه برام ایش و بیارید مرسی

سلام خوبی ؟
    بنظرم هم شما هم یاسمین هم نیما یجورایی درست میگین اما کامل نیس و چون کامل نیست کمی سردرگم شدیم

نگاه کن باد دودسته افراد مواجهیم یه دسته افراد مذهبی یه دسته هم افراد غیر مذهبی ک دسته دوم فقط علم رو میشناسن و خدا و .. براشون معنی نداره اما دسته اول هم فقط خدا رو میشناسن اما یه دسته سومی هم هست ک عقل خدا علم رو با هم میبینن این دسته میتونن بهتر درک کنن این موضوع رو و اصلا هر موضوعی ک شبیه اینه ...

دسته اول میگن هرچی ک علم گفت درسته رو میپذیریم و گفت نه رو نمیپذیریم اما یه حفره ای اینجا وجود داره بنظرم پریماه اونم اینکه سوالی ک هست ایا علم بشر کامل شده ؟ ایا انسان تونسته جواب تمام پرسش هاشو دریافت کنه ؟ توسنته برای هر مشکلی هر بیماری و .. راه حل بده ؟ جوابش نه پس اگر جواب خیره پس نمیشه به این علم تکیه 100 درصدی کرد و ممکنه چیزی رو ک امروز هنوز برای انسان از نظر علمی اثبات نشده 100 سال بعد اثبات بشه یا حتی ممکنه بقول یاسمین تغییر کنه و اصلاح بشه

این از این اما از نظر دین و قران و مذهب هم همینطوره ممکنه چیزی رو مذهب امروز گناه بدونه و تو قران و ایه و روایات گناه شمرده شده باشه ولی هنوز از نظر علمی برای انسان مادی گرا اثبات نشده باشه یا بعدا به اثبات برسه

پس الان چکار باید کنیم پریماه که هم افراد مذهبی هم افراد غیر مذهبی هم افراد علمی نتیجه خوب بگیرن ؟ تو زمانی ک مثلا برای خودارضایی هنوز دلیل علمی نداریم چکار باید کتیم ؟ میتونیم به علم اعتماد کنیم ؟ بنظرم جواب اینه ک بهترین کار اینه ک به تجارب افرادی ک دچار خودراضایی بودن سر بزنیم و تحقیق و جست و جو کنیم ببینین دچار چه مشکلاتی شدن یا اصلا مشکلی براشون ایجاد شده یا نه ....

امضای ایشان

12. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    6

ودرخصوص سوالواولتون مسیح هم بی دین نیستن میتونم
    ازنظردینی جوابشون روبدم وازتجارب اشخاصی که این کارو انجامدادن
    وتاثیربدی روی روح وروان ایشون داشت هم گفت نمیگم تاثیرجسمی دراین مورد اطلاع
    ندارم

14. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

پیروز
    یه سوال پس این نیاز جنسی چجوری باید تخلیه بشه؟؟؟ با توجه به وضع اقتصاد الان که جوونا ازدواج نمیتونن بکنن یا خیلی دیر ازدواج میکنن

مثلا جوون 18 سالگی به بلوغ میرسه 30 سالگی ازدواج میکنه این 12 سالو با نیاز جنسیش باید چیکار کنه؟

15. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    6

گفته وتفسیرپیامبروامام صادق معصوم یعنی جایزالخطانیستن
    وخیلی ازایه ها توقرن کامل وواضح گفته نشدن خدابه انسان عقل داده
    تفسیرکنه

16. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

.......ویرایش
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-13-2018 در ساعت 01:15 PM
    امضای ایشان

17. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin_EM نمایش پست ها
    سلام خوبی ؟
    بنظرم هم شما هم یاسمین هم نیما یجورایی درست میگین اما کامل نیس و چون کامل نیست کمی سردرگم شدیم

نگاه کن باد دودسته افراد مواجهیم یه دسته افراد مذهبی یه دسته هم افراد غیر مذهبی ک دسته دوم فقط علم رو میشناسن و خدا و .. براشون معنی نداره اما دسته اول هم فقط خدا رو میشناسن اما یه دسته سومی هم هست ک عقل خدا علم رو با هم میبینن این دسته میتونن بهتر درک کنن این موضوع رو و اصلا هر موضوعی ک شبیه اینه ...

دسته اول میگن هرچی ک علم گفت درسته رو میپذیریم و گفت نه رو نمیپذیریم اما یه حفره ای اینجا وجود داره بنظرم پریماه اونم اینکه سوالی ک هست ایا علم بشر کامل شده ؟ ایا انسان تونسته جواب تمام پرسش هاشو دریافت کنه ؟ توسنته برای هر مشکلی هر بیماری و .. راه حل بده ؟ جوابش نه پس اگر جواب خیره پس نمیشه به این علم تکیه 100 درصدی کرد و ممکنه چیزی رو ک امروز هنوز برای انسان از نظر علمی اثبات نشده 100 سال بعد اثبات بشه یا حتی ممکنه بقول یاسمین تغییر کنه و اصلاح بشه

این از این اما از نظر دین و قران و مذهب هم همینطوره ممکنه چیزی رو مذهب امروز گناه بدونه و تو قران و ایه و روایات گناه شمرده شده باشه ولی هنوز از نظر علمی برای انسان مادی گرا اثبات نشده باشه یا بعدا به اثبات برسه

پس الان چکار باید کنیم پریماه که هم افراد مذهبی هم افراد غیر مذهبی هم افراد علمی نتیجه خوب بگیرن ؟ تو زمانی ک مثلا برای خودارضایی هنوز دلیل علمی نداریم چکار باید کتیم ؟ میتونیم به علم اعتماد کنیم ؟ بنظرم جواب اینه ک بهترین کار اینه ک به تجارب افرادی ک دچار خودراضایی بودن سر بزنیم و تحقیق و جست و جو کنیم ببینین دچار چه مشکلاتی شدن یا اصلا مشکلی براشون ایجاد شده یا نه ....

سلام امیرجان
    همه حرفهاتو قبول دارم من افراط تو هرچیزی و رد میکنم اینکه بخوایم صرفا بچسبیم به دین بگیم دین این و گفته اون گفته این اشتباست منطقی و قانع کننده نیست من با این مشکل دارم پس ما دیگه به عقل احتیاج نداریم به درس خوندن دنبال هرچیزی رفتن احتیاج نداریم چون دین همه چیز و گفته ؟! دیگه چه احتیاجیه
    ویرایش توسط پریماه. : 06-13-2018 در ساعت 01:24 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

18. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

گفته وتفسیرپیامبروامام صادق معصوم یعنی جایزالخطانیستن
    وخیلی ازایه ها توقرن کامل وواضح گفته نشدن خدابه انسان عقل داده
    تفسیرکنه
    خود پیامبر هم تو خیلی چیزا مشورت میکرده و مطمعن نبوده شما میایی میگی انسان جایز و الخطا نیست که منظورتون ممکن الخطا نه جایز الخطا

بله دقیقا خدا به انسان عقل داده پس چرا خیلی ها ازش استفاده نمیکنن و هرچیزی که به صورت طوطی وار نسل به نسل منتقل دادن و گوش میدن و تکرار میکنن!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

20. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    6

مشکل فقط اقتصاد نیست مشکل ازماهم هست که روزبه روز سطح توقعات وانتظارتمون
    بالامیره به ازدواج حضرت علی وفاطمه توروایات نگاه کنید چقد ساده!!!
    یه جوون میتونه تو20 سالگی هم ازدواج کنیاحداقل نامزدکنه میتونن باهم پیشرفت
    کنن کارکنن درس بخوننو....کافی توقع روبیاریم پایین یه انسان مومن میتونه اگه ارادهو داشته
    باشه غریزش روکنترل کنه باتزکیه نفس ورزش و.....

21. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    6

منظورم فتوای اشتباه مثل ملاهای این دوره وزمونه نمیدن من هم دین روقبول دارم
    وهم علم اولویت بادین اگه جوابگو نبود باعقل وعلم میرم دنبال مساله

22. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

کنن کارکنن درس بخوننو....کافی توقع روبیاریم پایین یه انسان مومن میتونه اگه ارادهو داشته
    ما تو دین یه احکام اولیه داریم یه احکام ثانویه ثانویه نسل به نسل باید عوض شه ولی. میبینم که گیر کردیم تو همون دور. ورود اسلام

خود امام علی میگه بچه. هاتون طبق نسل خودشون تربیت کنید تصمیم بگیرید تو میای میگی مثل حضرت علی ازدواج کنید خود امام علی اینجا بود نظرت و رد میکرد مگه کل دنیا اون زمان که مثل اون زمان ازدواج کنیم. شاید ازدواج امام علی الان ساده بیاد ولی برا اون موقع خیلیم مجلل باشه ..عجبا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

قسمت اول حرفتو قبول دارم البته خانواده ها پدر جوونا را درآووردن طرف خودش وقتی ازدواج کرده هیچی نداشته حالا از پسره که اومده خواستگاری دخترش همه چی میخواد

ولی قسمت دوم ورزش کردن فقط مسکن هستش راه حل نهایی نیست و بالاخره بعد چند وقت این مسکن فایدشو از دست میده

اونوقت چی؟

24. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    6

با توجه به اقتضای زمان ولی ماکافی خودمون روتغییربدیم بچهامون رو
    سادگی وقناعت بزرگ کنیم مشکلوحل میشه ولی نه الان شایدنسل بعدی من نمیگم مثل عروسی حضرت فاطمه وعلی بگیرید
    چون قطعا زمان فرق کرده ولی وقتی ازبچگی رواسراف وتجمل گرایی بزرگ بشن بعدمیتونن
    سادگی وقناعت رو بپذیرن؟؟؟ این مسال عبرت هستن که باید بهشون توجه بشه وقتی این مشکل روخودمون ساختیم باید هم خودمون شزوع کننده اصلاح باشیم

25. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بحث من الانه نه آینده

26. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    6

نه فقط ورزش خواندن کتاب نماز وروزه دورشدن ازتنهایی پرداختن به کارهای مفید ومثب
    ت وقتی اینقد سرتوشلوغه وخسته باشی یاصبح تاشب فعالیت مثبت داشته بنظرت دنبال خود ارضایی
    میری یاتاسرتو بزاری بالش خوابت برده خودارضایی رومیشه ترک کرد کافی ادم واقعا بخواد واراده
    داشتهوباشه

27. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

نه فقط ورزش خواندن کتاب نماز وروزه دورشدن ازتنهایی پرداختن به کارهای مفید ومثب
    ت وقتی اینقد سرتوشلوغه وخسته باشی یاصبح تاشب فعالیت مثبت داشته بنظرت دنبال خود ارضایی
    میری یاتاسرتو بزاری بالش خوابت برده خودارضایی رومیشه ترک کرد کافی ادم واقعا بخواد واراده
    داشتهوباشه
    سلام ...میدونی مشکل ما کجاست یاسمین ؟
    نگاه بنظرم اون چیزی ک ما امروز از دین و اسلام برداشت کردیم زمین تا اسمون با حقیقتش متفاوته چون ما فکر میکنیم و برداشتمون اینه ک دین اومده برای بستن دست انسانها و به بند کشیدن اونا درصورتی ک اگر خب خوب نگاه کنیم میبینیم دین چیزی جز ازادی نیست یعنی دین اومده ازادی رو داده اما ت وچارچوب خودش مثلا نگفته فقطو فقط ازدواج نه گفته اگر نمیتونید و شرایط ازدواج براتون فراهم نیست میتونین مثلا صیغه موقت عقد موقت بکینن ... ولی ما فکر میکنیم اگر ازدواج نکینم تنها راه پیش رومون خودارضایی و ارضای جنسی از راه های دیگس..درصورتی ک برای تموم اینها دین اومده راه حل گذاشته
    امضای ایشان

28. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

سلام امیرجان
    همه حرفهاتو قبول دارم من افراط تو هرچیزی و رد میکنم اینکه بخوایم صرفا بچسبیم به دین بگیم دین این و گفته اون گفته این اشتباست منطقی و قانع کننده نیست من با این مشکل دارم پس ما دیگه به عقل احتیاج نداریم به درس خوندن دنبال هرچیزی رفتن احتیاج نداریم چون دین همه چیز و گفته ؟! دیگه چه احتیاجیه
    آرمینم

حواهش اره درسته همینطوره باید هم از نظر علمی هم دینی هم عقلی نگاه کنیم تا بتونیم به جواب کامل تر برسیم ولی درهرصورت من خودم با همه نظرات موافقم بنظرم هیچ کدوم نه شما نه نیما نه یاسمین اشتباه نمیکنید و نظرات سه تاتون در مرحله ی خودش درسته اما بهتره ک همه جانبه نگاه کنیم تا بتویم پاسخی بهتر به همه افراد با هردین و نگرشی بدیم ...
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-13-2018 در ساعت 02:38 PM
    امضای ایشان

29. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

ادیت شد
    امضای ایشان

31. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin_EM نمایش پست ها
    آرمینم

حواهش اره درسته همینطوره باید هم از نظر علمی هم دینی هم عقلی نگاه کنیم تا بتونیم به جواب کامل تر برسیم ولی درهرصورت من خودم با همه نظرات موافقم بنظرم هیچ کدوم نه شما نه نیما نه یاسمین اشتباه نمیکنید و نظرات سه تاتون در مرحله ی خودش درسته اما بهتره ک همه جانبه نگاه کنیم تا بتویم پاسخی بهتر به همه افراد با هردین و نگرشی بدیم ...
    اوه ببخشید اره ارمین اشتباه دیدم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

32. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

اوه ببخشید اره ارمین اشتباه دیدم
    حواهش
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-13-2018 در ساعت 03:27 PM
    امضای ایشان

33. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

خود پیامبر هم تو خیلی چیزا مشورت میکرده و مطمعن نبوده شما میایی میگی انسان جایز و الخطا نیست که منظورتون ممکن الخطا نه جایز الخطا

بله دقیقا خدا به انسان عقل داده پس چرا خیلی ها ازش استفاده نمیکنن و هرچیزی که به صورت طوطی وار نسل به نسل منتقل دادن و گوش میدن و تکرار میکنن!
    دیوونه پیامبر مطمئن نبوده؟

پیامبر همه چیزو میدونستن و به همه چیز مطمئن بودن.

دلیل مشورت کردنشون این بوده که مردم یاد بگیرن مشورت کنن و خود رای نباشن.

34. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    دیوونه پیامبر مطمئن نبوده؟

پیامبر همه چیزو میدونستن و به همه چیز مطمئن بودن.

دلیل مشورت کردنشون این بوده که مردم یاد بگیرن مشورت کنن و خود رای نباشن.
    واااا این چه حرفیه! !!!! معلومه که پیامبر مشورت میکرد که نتیجه بهتر بگیره! !! چرا براتون عجیبه پیامبر که خدا نبوده یه انسان بوده !!!!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

35. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

واااا این چه حرفیه! !!!! معلومه که پیامبر مشورت میکرد که نتیجه بهتر بگیره! !! چرا براتون عجیبه پیامبر که خدا نبوده یه انسان بوده !!!!
    پیامبر خدا نبوده ولی به واسطه علمی که خدا بهشون داده بود همه چیز آسمانها و زمین از اول خلقت تا آخرشو میدونستن.

با اون علم خودشون میتونستن بهترین نتیجه رو مشخص کنن اما هدف ایشون تربیت مردم بود.
    مردم باید یاد میگرفتن که خودشون مشورت کنن و به نتیجه بهتر برسن.

یه ضرب المثل هست میگه:« ﺍﮔﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﻭ ﯾﮏ ﻭﻋﺪﻩ ﺳﯿﺮ ﮐﻨﯽ ، ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﻣﺎﻫﯽ ﺑﺪﻩ ﻭﻟﯽ ﺍﮔﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﯾﮏ ﻋﻤﺮ ﺳﯿﺮﺵ ﮐﻨﯽ ﺑﻬﺶ ﻣﺎﻫﯽ ﮔﯿﺮﯼ ﯾﺎﺩ ﺑﺪﻩ ».

36. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

دوست عزیز امروز عصر پژوهش، آزمایش، سنجش,اندازه گیری، مطالعه و.... البته این چیزا تو کشور خرافه زده و سنتی خودمون جایی نداره مگر در خدمت همین خرافه باشه...
    نتیجه تحقیقات علمی در مورد « روزه » رو در لینک زیر دانلود کن ببین:
    Fasting.mp4 - آپلود عکس و فایل رایگان

حجمش 2 مگابایته فقط نترسید از دانلودش

« روزه میتواند کلیدی برای مبارزه با پیری باشد. البته روزه باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. روزه باعث کاهش هورمونهایی میشود که منجر به ابتلا به سرطان میشوند. »

این کلمه « خرافه » رو کی یادت داده همیشه همه جا ازش استفاده میکنی؟
    بازم میخوای بگی مذهب و طب سنتی خرافه است؟
    مذهب و طب سنتی مادر این علمهای مدرن هستن کجای کاری؟

اینم از آزمایش و پژوهش و علمی که میخواستی من که انجامش ندادم آمریکاییها انجام دادن.
    ویرایش توسط Experience : 06-13-2018 در ساعت 06:11 PM

37. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

پیامبر خدا نبوده ولی به واسطه علمی که خدا بهشون داده بود همه چیز آسمانها و زمین از اول خلقت تا آخرشو میدونستن.

با اون علم خودشون میتونستن بهترین نتیجه رو مشخص کنن اما هدف ایشون تربیت مردم بود.
    مردم باید یاد میگرفتن که خودشون مشورت کنن و به نتیجه بهتر برسن.

یه ضرب المثل هست میگه:« ﺍﮔﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﻭ ﯾﮏ ﻭﻋﺪﻩ ﺳﯿﺮ ﮐﻨﯽ ، ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﻣﺎﻫﯽ ﺑﺪﻩ ﻭﻟﯽ ﺍﮔﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﯾﮏ ﻋﻤﺮ ﺳﯿﺮﺵ ﮐﻨﯽ ﺑﻬﺶ ﻣﺎﻫﯽ ﮔﯿﺮﯼ ﯾﺎﺩ ﺑﺪﻩ ».
    باشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

38. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

معلومه ربطش میدم به دین وقران این دیدگاه منه خواست قانع بشه یانشه
    مشکل من نیست بتاتوجه به اینکه دین اسلام که کاملترین دین هست میگم
    این کاراشتباه وروجسم تاثیرنداشته باشه رو روح وروان ادم تاثیربدی داره
    ازاونایی که خودارضابی میکنن بپرسین افسردگی نگرفتن اعصابشون بهم نریخت
    وا.....خیلی مساءل دیگه
    والا من کسایی رو میشناسم که خودارضایی میکنن فوق العاده سرحال و خوش هیکلو شادن خیلیا رو میشناسما
    اونایی که افسردن دلیلش خودارضایی نیست دلیلش عذاب وجدانی هست که براساس تلقیناای منفی راجب این کاار تو ذهنشونه.
    هیچ جای همون قرانم که قبول دارین دقیق نگفته خودارضایی گناهه یه چندتا ایه مبهم اومده که اینا ورداشتن تفسیرای مختلف روش گذاشتن.

40. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

ببینین یه بحثی که هست و یه چیزی که باعث میشه ادم و چیزی که باید باشه رشد نکنه و همیشه محدود باشه و تو یه کلام "نتونه ادم بودنش رو تمام کمال داشته باشه " بحث محدود کردن با دین و یا با خرافه ها و نمیدونم باور عموم و این طور حرفاست.

این که میگیم گناهه گناهه این خودش باعث تنش میشه نمیذاره ادم رشد کنه همیشه یه سدی ایجاد میشه که نذاره ادم کمال پیدا کنه.

گفتنش خب اسون نیست. مثلا یه چیزی که وجود داره بحث طبیعت ادم هست. میگیم که اقا تو به سن 20 سال رسیدی الان سنی هست که نباید به جنس مخالف نزدیک بشی و نمیدونم حرفای دیگه چون گناهه! وقتی ارتباط برقرار میکنیم داریم تو مسیری که طبیعتمون هست قدم برمیداریم این عادیه .... خب با طبیعتمون پیش بریم قطعا حالمون هم بهتر میشه. حالا با بحث علمیش کاری ندارم که یکی از مشاورا اینچا بهم اموزش دادن چون یه بحث پیچیده علمی میشه و از توان ما خارجه بجث کردن راجبش.

ولی این رو بدونیم که هر چقدر توی مسیری که طبیعت برامون انتخاب کرده پیش بریم حالمون بهتره. ولی خب قطعا منظورم انتخاب های درست هست در راستای این طبیعتی که هست.

خب میگیم که 18 سالگی به بلوغ میرسه و تا 30 سالگی باید منتظر باشه؟ چرا باید منتظر باشه؟ این خب خلاف قوانین طبیعتی هست که توش زندگی میکنیم. خب شما الان با این رویه برو که تا 30 سالگی نه دوست جنس مخالف میخوام و نه س-ک-س . خب معلومه کلا میریزی بهم عزیز دل.

اخر کلام اینکه زندگیمون بی نهایت نیست. با خرافه ها و نمیدونم حرف عموم و این که فلانی چند هزار سال پیش چی گفته واسه خودش زندگی رو تباه نکنیم. این قدر سخت نگیریم. دنیا چند روز و ماهی بیشتر نیست.

شاد زندگی کنین و با قوانینی که طبیعت انتخاب کرده پیش برین.

یادمه همیشه انتونی رابینز در مورد این قانون طبیعت صحبت میکرد. کتاب به سوی کامیابی از انتونی رابینز رو اگه وقت کردید بخونید. ولی خب 400-500 صفحه ای هست.

این که حالمون خوب نیست(بخشی که به خودمون مربوط میشه رو مد نظرم هست) علتش بیشتر این هست که داریم خودمون رو محدود میکنیم.

از حالت گناه و مجازات و قاضی و متهمی یکم خارج بشیم.

من اصلا بحثای تخصصی مشاوره پیگیری نمیکنم ولی این رو میدونم که این که طرف هی با خودش بگه گناه گناه گناه خودش منشا یه اختلالی میشه ولی خب اونقدر عادی شده که دیگه به چشم نمیاد.

و در اخر این رو میخواستم بگم که شاید بعضیا از حرفم خوششون نیاد ولی خب جای گفتن که داره که "ازاد باشیم. ادم برای زندانی شدن با افکار گناه و مرز بندی بوجود نیومده. ادم مثل هر موجود دیگه ای تو طبیعت زندگی میکنه"

وقتی شما برخلاف قانون طبیعت پیش برید خود به خود حالتون بدمیشه مجبور میشید تحمل کنید (جنسی ) یا همش از طرف طبیعت انرژی منفی به شما وارد میشه.

امیدوارم حرفام مورد استفاده شما قرار بگیره.

مشکل ما ایرانیا وقتی شروع شد که امثال "خس گناه" و "محدودیت" رو به زندگی وارد کردیم که اونم بحث الان و دیروز نیست.
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

41. 2 کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

پیروز
    اینا که شما اوردی روایتو حدیث هست که به راحتی قابل تحریفن یه ایه دقیق دقیق از خود قران بیار که واضح گفته باشه گناهه

43. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

به قول یه دوستی اینجا که بهم گفت ......

تو الان مثل یه پرنده ای هستی که میخواد ازاد بشه پروار کنه.

به خودت سخت نگیر .......... به خودت فرصت بده که پرواز کنی.... به خودت فرصت بده که طبیعت تو رو با خودش همراه کنه بدون قانونای من دراوردی بدون حس گناه. وقتی کسی رو دوست داری خب دوسش داشته باش ... دوست داشتن چیزی که هست که طبیعت میخواد بهت یاد بده

و تو میگی من میخوام 10 سال دیگه یاد بگیرم! خب دیره!

برای خیلی چیزا دیره. میگی تفریح کنم 10 سال دیگه ... خب دیره! طبیعت بهت میگه الان تفریح کن زمین مال تو هست خوش بگذرون. ولی تو میگی نه نمیخوام! میخوام تحمل کنم! خب معلومه حالت بد میشه میگی چرا من حالم خوب نیست! (مخاطبم شخص خاصی هم میتونه باشه که چند روزیه میگه چرا حالم خوب نیست و دنبال راه میگرده... جواب اینه: خودت رو ازاد کن.)
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

44. کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    اینا که شما اوردی روایتو حدیث هست که به راحتی قابل تحریفن یه ایه دقیق دقیق از خود قران بیار که واضح گفته باشه گناهه
    این اصلا خوب نیست که یه نفرو میندازین گوشه رینگ و شروع میکنین کوبیدنش...
    یکی یه سوالی می پرسه، هرکسی هرچیزی که بلده و میدونه میگه که کمکی کرده باشه... کوبیدن توجیه نداره...
    حالا چه مذهبی، غیر مذهبی رو بکوبه یا غیر مذهبی، مذهبی رو بکوبه...

این خانم پرسیدن تو دوران عادت ماهانه میشه بدون عوارض خود ارضایی کرد؟ خب خیلیا تو این دوران رابطه هم برقرار میکنن و از اسفنج قاعدگی استفاده میکنن... ولی آیا این جواب به درد یه دختر مجرد میخوره که داره تو ایران زندگی میکنه؟ نه... ممکنه خود ارضایی های پیاپی و بی پروایی در شهوت باعث بشه پله ها رو زودتر طی بکنه و تو جامعه ی ما که روزی هزاربار دخترها پیشنهاد دریافت میکنن، کار دست خودش بده... هر زمینی قانون بازی خودش رو داره... تو ایران بهتره که نسبت به این مسایل احساس گناه داشته باشه تا بتونه روی خودش کنترل داشته باشه و با آبروی خودش و خانواده ش بازی نشه... تو اروپا این چیزا باعث آبرو ریزی نیست و کسی تمایلی به کنترلش نداره... ولی اینجا نگاه سنگین دیگران رو به همراه داره...
    ویرایش توسط heh_heh : 06-13-2018 در ساعت 09:22 PM

46. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

نتیجه تحقیقات علمی در مورد « روزه » رو در لینک زیر دانلود کن ببین:
    Fasting.mp4 - آپلود عکس و فایل رایگان

حجمش 2 مگابایته فقط نترسید از دانلودش

« روزه میتواند کلیدی برای مبارزه با پیری باشد. البته روزه باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. روزه باعث کاهش هورمونهایی میشود که منجر به ابتلا به سرطان میشوند. »

این کلمه « خرافه » رو کی یادت داده همیشه همه جا ازش استفاده میکنی؟
    بازم میخوای بگی مذهب و طب سنتی خرافه است؟
    مذهب و طب سنتی مادر این علمهای مدرن هستن کجای کاری؟

اینم از آزمایش و پژوهش و علمی که میخواستی من که انجامش ندادم آمریکاییها انجام دادن.
    پیش تر عرض کردم، امثال حضرت عالی علم و پژوهش و استدلال علمی و آزمایش و ... رو قبول ندارن، مگر در خدمت همون باورهای خودشون باشه!!!!
    بحث با شما بی فایده است و البته بنده هم انقد بیکار نیستم، بحث رو با کسی می کنند که منطق داشته باشه و قوه تفکر، نه سر سپردگی و تسلیم در برابر چیزایی که برچسب قرمز روشون زده! ناممکنه شما یکبار به اعتقادات و باورهاتون شک کنید یا حتی بیاندشید، چون برچسب قرمز روشون زدین و جیزه!

47. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

والا من کسایی رو میشناسم که خودارضایی میکنن فوق العاده سرحال و خوش هیکلو شادن خیلیا رو میشناسما
    اونایی که افسردن دلیلش خودارضایی نیست دلیلش عذاب وجدانی هست که براساس تلقیناای منفی راجب این کاار تو ذهنشونه.
    هیچ جای همون قرانم که قبول دارین دقیق نگفته خودارضایی گناهه یه چندتا ایه مبهم اومده که اینا ورداشتن تفسیرای مختلف روش گذاشتن.
    اغلب صاحب نظران انسان شناسی و سلامت روان خویش ارضایی رو به عنوان یک رفتار سالم پذیرفته اند و حتی برخی از اونا ( نه همه شون) توصیه به انجامش میکنند! قطعاً برای یک بچه 12 13 14 15 ساله، خویش ارضایی بهتر از رابطه پرخطره!
    اینا عقل می خواد نه مغزی که افکار پوسیده عین تار عنکبوت دورش پیچیدن...

49. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

رابطه جنسی با کنیز که مصداق بارز برده داری جنسی است حلاله اما خویش ارضایی نه!

51. 2 کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    این اصلا خوب نیست که یه نفرو میندازین گوشه رینگ و شروع میکنین کوبیدنش...
    یکی یه سوالی می پرسه، هرکسی هرچیزی که بلده و میدونه میگه که کمکی کرده باشه... کوبیدن توجیه نداره...
    حالا چه مذهبی، غیر مذهبی رو بکوبه یا غیر مذهبی، مذهبی رو بکوبه...

این خانم پرسیدن تو دوران عادت ماهانه میشه بدون عوارض خود ارضایی کرد؟ خب خیلیا تو این دوران رابطه هم برقرار میکنن و از اسفنج قاعدگی استفاده میکنن... ولی آیا این جواب به درد یه دختر مجرد میخوره که داره تو ایران زندگی میکنه؟ نه... ممکنه خود ارضایی های پیاپی و بی پروایی در شهوت باعث بشه پله ها رو زودتر طی بکنه و تو جامعه ی ما که روزی هزاربار دخترها پیشنهاد دریافت میکنن، کار دست خودش بده... هر زمینی قانون بازی خودش رو داره... تو ایران بهتره که نسبت به این مسایل احساس گناه داشته باشه تا بتونه روی خودش کنترل داشته باشه و با آبروی خودش و خانواده ش بازی نشه... تو اروپا این چیزا باعث آبرو ریزی نیست و کسی تمایلی به کنترلش نداره... ولی اینجا نگاه سنگین دیگران رو به همراه داره...
    شما انگار خیلی دوست داری جو بدی
    یکم رو صحبتایی که کردم با منطق و بدون تعصب فکر کنید اگر جواب قانع کننده ای داشتین صحبت کنید.
    ربطی به ایران و اروپا نداره خودارضایی که حتما لازم نیست از راه دخول باشه که کلا هیچی اطلاع حتی علمی هم ندارین متاسفانه.
    یه ادم شاید شرایط ازدواجش فراهم نباشه باید تا ابد فشار جنسیو تحمل کنه؟پیشنهاد شما تقوا پیشه کردنه؟نمیدونم والا شاید یه عده مث شما اونقدری قدرت ندارن تا شهوتشون رو سرکوب کنن!!!
    کلا همه چیو باهم قاطی کردین از خود ارضایی تا کجا رسیدین!!اصلا خودارضایی دقیقا چه ربطی به ابروی خانوادگی تو اجتماع داشت!!!
    ویرایش توسط saba95 : 06-13-2018 در ساعت 10:00 PM

53. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

شما انگار خیلی دوست داری جو بدی
    یکم رو صحبتایی که کردم با منطق و بدون تعصب فکر کنید اگر جواب قانع کننده ای داشتین صحبت کنید.
    ربطی به ایران و اروپا ندارهخودارضایی که حتما لازم نیست از راه دخول باشه که شما کلا از هیچی اطلاع حتی علمی هم ندارین متاسفانه.
    یه ادم شاید شرایط ازدواجش فراهم نباشه باید تا ابد فشار جنسیو تحمل کنه؟پیشنهاد شما تقوا پیشه کردنه؟نمیدونم والا شاید یه عده مث شما اونقدری قدرت ندارن تا شهوتشون رو سرکوب کنن!!!
    کسی که تو دوره ی ماهیانه هم نمی تونه صبر کنه یعنی خیلی داره این کارو میکنه... بچه که نیستی... آرمبخش هم باید به اندازه مصرف بشه وگرنه میشه اعتیاد... و وقتی از این اعتیاد خسته بشه میره سراغ مرحله ی بالاترش... اینکه من علمش رو دارم یا نه اصلا به شما ربطی نداره و ارزشی هم نداره بخوام خودمو به کسی ثابت کنم... هرکسی اون جوابی که بلده ارایه میده... شما هم فقط میتونی نظر خودتو بگی نه بیشتر

54. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

کسی که تو دوره ی ماهیانه هم نمی تونه صبر کنه یعنی خیلی داره این کارو میکنه... بچه که نیستی... آرمبخش هم باید به اندازه مصرف بشه وگرنه میشه اعتیاد... و وقتی از این اعتیاد خسته بشه میره سراغ مرحله ی بالاترش... اینکه من علمش رو دارم یا نه اصلا به شما ربطی نداره و ارزشی هم نداره بخوام خودمو به کسی ثابت کنم... هرکسی اون جوابی که بلده ارایه میده... شما هم فقط میتونی نظر خودتو بگی نه بیشتر
    منم اصلا نگفتم کسی تو این کار افراط کنه توی کامنت های اولم گفتم این کار اگر به مقدار نرمال انجام بشه و توش زیاده روی نشه مشکلی ایجاد نمیکنه ولی شما یه دفه با خنجر ایمانو تقوا پریدی وسط کلا از خودارضای تا پای ریخته شدن ابروی خانوادگی رفتتیو کلا این کارو نهی کردی.
    نه اصلا لازم نیست شما خودتو به کسی ثابت کنی ولی کسی که میاد با کمال اعتماد بنفس میگه خودارضایی بده دوحالت داره: یا اونقدری قوی بوده که تونسته با خودش مقابله کنه(که خیلی نادره) یا اینکه واسه خودش راحته واسه بقیه میره بالا منبر.
    منم نظر خودمو دادم و حتی کامنت هاتونم نخوندم از بحث باهاتونم چیزی عایدم نمیشه که بخوام ادامه بدم.
    ویرایش توسط saba95 : 06-13-2018 در ساعت 10:08 PM

55. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

همون چون گناه محسوب میشه دیگه 55555555510000 میلیون دلیل و برهان واهی براش پیدا میکنن. مثل خیلی چیزای دیگه...
    ای لعنت به تو که کامنت میذاری بعدش راه میوفتی دیس کامنت میکنی... به تو چه که بقیه چی میگن... نظرتو گفتی دیگه بعدش خفه شو... کسی که سوال رو پرسیده جوابی که میخواد برمیداره... هی من دکترم من دکترم راه انداختی... خدا خر رو شناخته شاخ نداده... همون بهتر که ترک تحصیل کردی...

57. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

منم اصلا نگفتم کسی تو این کار افراط کنه توی کامنت های اولم گفتم این کار اگر به مقدار نرمال انجام بشه و توش زیاده روی نشه مشکلی ایجاد نمیکنه ولی شما یه دفه با خنجر ایمانو تقوا پریدی وسط کلا از خودارضای تا پای ریخته شدن ابروی خانوادگی رفتتیو کلا این کارو نهی کردی.
    نه اصلا لازم نیست شما خودتو به کسی ثابت کنی ولی کسی که میاد با کمال اعتماد بنفس میگه خودارضایی بده دوحالت داره: یا اونقدری قوی بوده که تونسته با خودش مقابله کنه(که خیلی نادره) یا اینکه واسه خودش راحته واسه بقیه میره بالا منبر.
    منم نظر خودمو دادم و حتی کامنت هاتونم نخوندم از بحث باهاتونم چیزی عایدم نمیشه که بخوام ادامه بدم.
    خنجر ایمان؟ تقوا؟ من؟
    من تو همین سایت هم چندبار گفتم از وقتی فهمیدم بچه دار نمیشم ازدواجمو به هم زدم و یه زندگی پر از کثافت کاری راه انداختم برا خودم...
    شما فقط لحظه رو میبینی... من میگم آینده ش ببین چی میشه... شما میخواید مشکل یه نفرو حل کنید در عوض حمله میکنید به یه نفر دیگه... یه پیامکی بود میگفت: فقط ماهی قرمز توی تنگ آدمه؟ ماهی سفید کنار سبزی پلو توله سگه؟.... فقط اونی که سوال پرسیده باید بهش احترام گذاشته بشه؟ اونی که وقت میذاره و با چیزایی که بلده جواب میده باید فحش بخوره؟

58. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

خنجر ایمان؟ تقوا؟ من؟
    من تو همین سایت هم چندبار گفتم از وقتی فهمیدم بچه دار نمیشم ازدواجمو به هم زدم و یه زندگی پر از کثافت کاری راه انداختم برا خودم...
    شما فقط لحظه رو میبینی... من میگم آینده ش ببین چی میشه... شما میخواید مشکل یه نفرو حل کنید در عوض حمله میکنید به یه نفر دیگه... یه پیامکی بود میگفت: فقط ماهی قرمز توی تنگ آدمه؟ ماهی سفید کنار سبزی پلو توله سگه؟.... فقط اونی که سوال پرسیده باید بهش احترام گذاشته بشه؟ اونی که وقت میذاره و با چیزایی که بلده جواب میده باید فحش بخوره؟
    همه کامنت میزارن کسی فحش نداد به کسی جز شما که به یسری دارین توهین میکنین.
    اتفاقا این خیلی خوبه که ادما اینجور جاها خودشونو امتحان کنن ببینن واسه چیزی که بهش ایمان اوردن دلیل قانع کننده ای دارن یا صرفا از روی اجبار جامعه ایمان اوردن.
    بحث دینی هم همین طور من به کسی حمله نکردم فقط ازشون خواستم دلیل و سند و مدرک بیارن شاید منم قانع شدم.
    من نظرمو طبق تحقیقایی که دوساله راجب این مسئله انجام دادم گفتم.

59. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

پیش تر عرض کردم، امثال حضرت عالی علم و پژوهش و استدلال علمی و آزمایش و ... رو قبول ندارن، مگر در خدمت همون باورهای خودشون باشه!!!!
    بحث با شما بی فایده است و البته بنده هم انقد بیکار نیستم، بحث رو با کسی می کنند که منطق داشته باشه و قوه تفکر، نه سر سپردگی و تسلیم در برابر چیزایی که برچسب قرمز روشون زده! ناممکنه شما یکبار به اعتقادات و باورهاتون شک کنید یا حتی بیاندشید، چون برچسب قرمز روشون زدین و جیزه!
    اینو نگی دیگه چی بگی میخوای بعد پس افتادن دست پیش بگیری؟

با همون کلیپی که دیدی گورت کنده شد دفن شدی دیگه روتو کم کن.

61. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

همه کامنت میزارن کسی فحش نداد به کسی جز شما که به یسری دارین توهین میکنین.
    اتفاقا این خیلی خوبه که ادما اینجور جاها خودشونو امتحان کنن ببینن واسه چیزی که بهش ایمان اوردن دلیل قانع کننده ای دارن یا صرفا از روی اجبار جامعه ایمان اوردن.
    بحث دینی هم همین طور من به کسی حمله نکردم فقط ازشون خواستم دلیل و سند و مدرک بیارن شاید منم قانع شدم.
    من نظرمو طبق تحقیقایی که دوساله راجب این مسئله انجام دادم گفتم.
    احسنت... این چقدر قشنگ تر شد... بله منم قبول دارم که اعتقادات باید به چالش کشیده بشه... اصلا پیامبر اسلام هم که اومد اولین کاری که کرد با تعصبات گذشته جنگید... محمدی شدن اولین قدمش تعصب نداشتنه... من کلا آدم بی ادبی ام... معذرت میخوام ولی با این شخصیت بهتر میتونم زندگی کنم... موفق باشید...

صفحه 2 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)