نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: خیانت مادر

5882
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت مادر

سلام 18 سالمه....مامانم حدود یکی دو سال پیش با ی مرده تو لاین اشنا میشه و مرده ب قول خودش روانشناسه..مامان منم ک از دسته از ادماس ک زود ب یکی اعتماد میکنه واسه همین جواب پیام های طرف رو میده البته اینم بگم ک طرف متاهله و بچه هم داره...به عنوان اینکه مامانم با مرده دردودل کنه و مشکلاتش را باهاش در میون بذاره شمارشو میده و کم کم کار ب تلفنی حرف زدن میرسه ...و اینم بگم ک منو برادرم از این موضوع باخبر بودیم و چون دیدیم ک رابطشون فقط در حد اینه ک مامانم باهاش مشورت میکنه زیاد جدی نگرفتیم ....اما حالا ک یواشکی چتای اونارو میخونم میبینم مامانم عاشق اون مرده شده و کاملا واضحه ک مرده هدفش یچیز دیگس ولی برام عجیبه ک مامانم نمیفهمه ..اخه مرده عکسا و فیلمای بدی برای مامانم میفرسته و حتی حرفای بدی هم میزنه و مامانمم دلش خوشه ک مرده دوسش داره ولی هرکسی اگر اون پی اما رو بخونه میفهمه مرده هدفش ی چیز دیگس ..اینم بگم ک مامان و بابام هیچ مشکلی باهم ندارن و بابام خیلییییییی زیاد مامانمو دوس داره...اما اون مرده روز ب روز مامانمو بیشتر تحریک میکنه و مامانم هیچی نمیفهمه ...همیشه فک میکردم مامانم تنها فرشته ایه ک تو زندگیمه و روزی ک این موضوع رو فهمیدم خیلی داغونم ..حتی نمیدونم چیکار کنم..میدونم اگه کاری نکنم ممکنه اتفاقای بدی بیفته اخه مرده کم کم میخواد با مامانم ارتباطم داشته باشه و من مطمعنم مامانم قبول میکنه ..تازه همدیگرم دیدن..ولی با چیزایی ک من دیدم خواست مرده برطرف کردن نیاز جنسیشه و من نمیخوام این اتفاق بیفته واسه همین باید زودتر یکاری کنم ....خواهش میکنم کمکم کنید...
    ویرایش توسط yasamin00 : 09-18-2016 در ساعت 05:33 PM

2. 2 کاربران زیر از yasamin00 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت چتی

سلام. آیدی تلگرامتون رو بردارید دخترم.کسی از طریق تلگرام و خصوصی به شما مشاوره نمی ده.ممکنه خدای نکرده موجب سواستفاده شه خصوصا اینکه شما در شرایط روحی حساسی هستید.مشاورین سایت هستند میتونید به آنها پیام بدهید نیازی به قراردادن آیدی در سایت نیست.
    در صورت قرار با یک مشاور اصلا تنها حضور پیدا نکنید با برادر یا یکی از دوستانتان که به او اطمینان دارید سرقرار برو.

4. 9 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    تشکر شده 272 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

آره خانومی بردار آیدی رو!

Life is beautiful!!!

6. کاربران زیر از parsana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin00 نمایش پست ها
    سلام 18 سالمه....مامانم حدود یکی دو سال پیش با ی مرده تو لاین اشنا میشه و مرده ب قول خودش روانشناسه..مامان منم ک از دسته از ادماس ک زود ب یکی اعتماد میکنه واسه همین جواب پیام های طرف رو میده البته اینم بگم ک طرف متاهله و بچه هم داره...به عنوان اینکه مامانم با مرده دردودل کنه و مشکلاتش را باهاش در میون بذاره شمارشو میده و کم کم کار ب تلفنی حرف زدن میرسه ...و اینم بگم ک منو برادرم از این موضوع باخبر بودیم و چون دیدیم ک رابطشون فقط در حد اینه ک مامانم باهاش مشورت میکنه زیاد جدی نگرفتیم ....اما حالا ک یواشکی چتای اونارو میخونم میبینم مامانم عاشق اون مرده شده و کاملا واضحه ک مرده هدفش یچیز دیگس ولی برام عجیبه ک مامانم نمیفهمه ..اخه مرده عکسا و فیلمای بدی برای مامانم میفرسته و حتی حرفای بدی هم میزنه و مامانمم دلش خوشه ک مرده دوسش داره ولی هرکسی اگر اون پی اما رو بخونه میفهمه مرده هدفش ی چیز دیگس ..اینم بگم ک مامان و بابام هیچ مشکلی باهم ندارن و بابام خیلییییییی زیاد مامانمو دوس داره...اما اون مرده روز ب روز مامانمو بیشتر تحریک میکنه و مامانم هیچی نمیفهمه ...همیشه فک میکردم مامانم تنها فرشته ایه ک تو زندگیمه و روزی ک این موضوع رو فهمیدم خیلی داغونم ..حتی نمیدونم چیکار کنم..میدونم اگه کاری نکنم ممکنه اتفاقای بدی بیفته اخه مرده کم کم میخواد با مامانم ارتباطم داشته باشه و من مطمعنم مامانم قبول میکنه ..تازه همدیگرم دیدن..ولی با چیزایی ک من دیدم خواست مرده برطرف کردن نیاز جنسیشه و من نمیخوام این اتفاق بیفته واسه همین باید زودتر یکاری کنم ....خواهش میکنم کمکم کنید...اینم ای دی تلگراممه adamskhersi77
    سلام

دختر گلم متاسفم از آنچه که خواندم و میفهمم حالت رو همانطور که خودت گفتی و درست هم گفتی متاسفانه مادرت به علت بیماری و و ابستگی و... در دام یک شیاد و.... افتاده که خودش رو به جای یک

متخصص معرفی کرده و حالا سو استفاده داره میکنه از این خلا روانی مادر شما.

بهترین راه و کار اینه که عزیزم مادر رو سورپرایز کنی میگی چطور!؟

دقیقا بخوان:

به یکی از همکاران مشاور خانم حاذق ما(مادر باشند بهتره) در شهر خودت رجوع کن داستان رو مطرح کن و از ایشون بخواه که چند جلسه ای با مادر کار کنن و وقت ویزیت برای مادر بگیر و یا

بگذار ایشون از مادر تلفنی دعوت به عمل آورند و یا خودت بیا بگو مثلا چون دیدم اضطراب دارین و یا مدتی افسرده هستین وقت براتون گرفتم!

و بگذار ایشون مسئله را برای مادر باز کرده و هدایتشون کنن

موفق باشی عزیز

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

8. 5 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خیانت مادر

هر خانواده یک حالت یا وضعیت منحصر به فرد دارد که ما آن را "فضای خانوادگی" می نامیم. بزرگسالان هر خانواده هم برای خود دارای ارزشهایی هستند. ترکیب فضای خانواده و ارزشها پیامی به فرزند منتقل می کند و آن اینکه چه چیزی در خانواده مهم است. این والدین هستند که دیدگاه فرزندان را در مورد اینکه چه چیزهایی مهم باشند، شکل می دهند. مثلا در یک خانواده امانت داری و درست کاری مهم است، زیرا خود والدین چنین ویژگی دارند و آن را می پسندند و آنها را به فرزندشان نیز منتقل می کنند.بعضی از ارزشها هم بیان نمی شوند ولی برای فرزندان ملموس هستند(مثل عشق، تعهد، وفاداری و ..)
    مثلا یک فرزند می بیند که والدینش در هنگام بروز مشکلات صحبت می کنند بنابراین یاد میگیرد که به همکاری و برخورد منطقی با مسایل اهمیت دهد. فرزند دیگر می بیند که والدینش درمورد مسایل جر و بحث می کنند و از سازش کردن اجتناب می کنند پس می آموزد از راههای غیر منطقی مثل دعوا کردن، بی وفایی و .. نیز می توان مشکل را رفع کرد.
    اما در اینجا یک تبصره مهم وجود دارد. درست است که برخی از خانواده ها ارزشهای اخلاقی شایسته ای را به فرزندان منتقل نمی کنند اما واقعیت این است که فرزندان راه خودشان را می روند. یعنی فرزندان درباره چگونگی برخورد با هر یک از ارزشهای خانوادگی، خودشان تصمیم می گیرندو ممکن است فرزندی یک ارزش را بپذیرد و فرزندی دیگر آن را اصلا مورد توجه قرار ندهد. به هر حال هر کس خودش تصمیم می گیرد که چه چیزخانواده برای او مهم است.
    مخلص کلام اینکه اگر می بینید وفاداری در خانه شما پایمال شده است پس شما به عنوان فرزند خانواده، تصمیم بگیرید این ضد ارزش را نیاموزید و با آن مقابله کنید.
    ضمن اینکه همیشه به خاطر داشته باشید که یکی از خصوصی ترین و محرمانه ترین روابط، رابطه زن و شوهری است که هیچکس نباید در آن دخالت داشته باشد مگر با اجازه خود زوجین.
    لذا شما فرزندان گرامی که از روی تجسس و یا بدون اراده متوجه بی وفایی یکی از والدین خود شده اید ضرورت دارد که از کنار این مساله بگذرید.
    به ترتیب زندگی والدین خود دست نزنید و به طور مستقیم والد دیگر را متوجه این امر ننمایید. در اکثریت غریب به اتفاق خیانتها وبی وفایی ها هر دو طرف متوجه اتفاق روی داده هستند اما بنا به برخی از مصلحتهای درست یا نادرست، برخورد جدی با آن نمی کنند لذا شما هم بهتر است در روابط خصوصی والدین خود تجسس نکنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30845
    تشکـر
    77
    تشکر شده 25 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل امکانات نیست آقای پژمان، مشکل نحوه ی استفاده و فرهنگ استفاده هست. خانواده ی تماما از فضای مجازی استفاده میکنن و هیچ کدوم هم دچاز اعتیاد به این فضا نیستن و براشون مفید هم بوده.بهتره بجای سرکوب کردن فضای مجازی، فرهنگ درست استفاده کردن رو آموزش بدیم.
    درمورد شما خانم:
    چیز زیادی نمیتونم بگم چون موضوعتون خیلی جدیه.به نظرم نیاز به یک روانشناس خانوم داشته باشید.امید وارم مشکلتون حل بشه.

12. 2 کاربران زیر از ReFigH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28960
    تشکـر
    7
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

بهترين كار رفتن به مركز مشاوره است در صورت امكان مادرتون رو هم ببرين
    امضای ایشان
    خدايا بغلم كن

14. کاربران زیر از saman021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفم دوست عزیز.من همیشه فکر میکردم ادمای کم سن و سال و ناپخته فریب مردان شیاد و حیله گر را میخورن ولی انگار این قضیه در مورد بزرگتر ها هم صدق میکنه!!
    به نظرم اگر امکانش بود مشخصاتش رو پیدا کن بعد از نوشته هاش عکس بگیر و ببر تحویل پلیس بده تا مدرکی برای مجازات این مرد کثیف داشته باشی.همچنین مادرتون رو حتما به یه مشاوره حضوری ببر و کم کم بهش بفهمون که قضیه رو فهمیدی و خیلی ازش عصبانی هستی.
    ویرایش توسط saba95 : 09-19-2016 در ساعت 03:15 PM

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. و خسته نباشید به همه . تمتم حرف هاتونرو خوندم . میخام بگم چیزی که اینجا صدق میکنه سردی پدر خانواده به مادر خانواده هست . که باعث شده مادر به بیرون خونه کشیده بشه برا خلع عاطفیش .

در این متن های که نوشتین تمامتون گفتین کاری نکنه .یا متاسف شدین.

بنظر من میتونی کمک هم کنی میتونی با پدرت صحبت کنی در مورد اینکه کمی به مادرت توجه کنه . محبت کنه . براش گل بخره . نیاز جنسیشو برطرف کنه . البته همه این ها باید جوری بیان بشن که به پدرتون بر نخوره و حس اینکه شما دارین دخالت در رابطشون میکنید ندن.

میتونید پدرتون بگید مادرتون کمی خسته شده بریم یه مسافرتی . یا اینکه سعی کنید بیشتر با هم باشین تا مادر وقت برا رفتن به چت با اون اقا پیدا نکنه
    همین شما خودتون میتونید یه عامل مهم باشید برای برگشتن مادرتون به روز اولش . کاری کنید مادرتون تمام هواسش به شما بره منظورم اینکه مثلا مادرتون روی شما به چه چیزی حساس میتونید شدتش بدین وازش بخایین کمکمتون کنه اینکار باعث میشه به شما و خانواده بیشتر توجه کنه . مرکز توجه شو روی شما بیاد.

با پدرتون برین براش خرید کنید . بی وقفه براش سورپرایز داشته باشید . برش گردونید به خونه تانیازاشو توی خونه برطرف کن نه بیرون .

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

دختر گلم متاسفم از آنچه که خواندم و میفهمم حالت رو همانطور که خودت گفتی و درست هم گفتی متاسفانه مادرت به علت بیماری و و ابستگی و... در دام یک شیاد و.... افتاده که خودش رو به جای یک

متخصص معرفی کرده و حالا سو استفاده داره میکنه از این خلا روانی مادر شما.

بهترین راه و کار اینه که عزیزم مادر رو سورپرایز کنی میگی چطور!؟

دقیقا بخوان:

به یکی از همکاران مشاور خانم حاذق ما(مادر باشند بهتره) در شهر خودت رجوع کن داستان رو مطرح کن و از ایشون بخواه که چند جلسه ای با مادر کار کنن و وقت ویزیت برای مادر بگیر و یا

بگذار ایشون از مادر تلفنی دعوت به عمل آورند و یا خودت بیا بگو مثلا چون دیدم اضطراب دارین و یا مدتی افسرده هستین وقت براتون گرفتم!

و بگذار ایشون مسئله را برای مادر باز کرده و هدایتشون کنن

موفق باشی عزیز

سپاس
    دکتر
    واقعا چه سروپرایزی طرف غش نکنه ی دفه خوبه ....!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin00 نمایش پست ها
    سلام 18 سالمه....مامانم حدود یکی دو سال پیش با ی مرده تو لاین اشنا میشه و مرده ب قول خودش روانشناسه..مامان منم ک از دسته از ادماس ک زود ب یکی اعتماد میکنه واسه همین جواب پیام های طرف رو میده البته اینم بگم ک طرف متاهله و بچه هم داره...به عنوان اینکه مامانم با مرده دردودل کنه و مشکلاتش را باهاش در میون بذاره شمارشو میده و کم کم کار ب تلفنی حرف زدن میرسه ...و اینم بگم ک منو برادرم از این موضوع باخبر بودیم و چون دیدیم ک رابطشون فقط در حد اینه ک مامانم باهاش مشورت میکنه زیاد جدی نگرفتیم ....اما حالا ک یواشکی چتای اونارو میخونم میبینم مامانم عاشق اون مرده شده و کاملا واضحه ک مرده هدفش یچیز دیگس ولی برام عجیبه ک مامانم نمیفهمه ..اخه مرده عکسا و فیلمای بدی برای مامانم میفرسته و حتی حرفای بدی هم میزنه و مامانمم دلش خوشه ک مرده دوسش داره ولی هرکسی اگر اون پی اما رو بخونه میفهمه مرده هدفش ی چیز دیگس ..اینم بگم ک مامان و بابام هیچ مشکلی باهم ندارن و بابام خیلییییییی زیاد مامانمو دوس داره...اما اون مرده روز ب روز مامانمو بیشتر تحریک میکنه و مامانم هیچی نمیفهمه ...همیشه فک میکردم مامانم تنها فرشته ایه ک تو زندگیمه و روزی ک این موضوع رو فهمیدم خیلی داغونم ..حتی نمیدونم چیکار کنم..میدونم اگه کاری نکنم ممکنه اتفاقای بدی بیفته اخه مرده کم کم میخواد با مامانم ارتباطم داشته باشه و من مطمعنم مامانم قبول میکنه ..تازه همدیگرم دیدن..ولی با چیزایی ک من دیدم خواست مرده برطرف کردن نیاز جنسیشه و من نمیخوام این اتفاق بیفته واسه همین باید زودتر یکاری کنم ....خواهش میکنم کمکم کنید...
    دوست عزیزم سلام
    بیشتر از مادرت بگو راجب شخصیت نقاط ضعف و قدرتش خصوصیات رفتاریش و اخلاق های خوب و بدش
    تا بفهمیم به چجور آدمی باید فکر کنیم و راه حل بدیم

درضمن رابطه اش با پدرتون رو هم شرح بده
    البته با دید منطقی و واقعی (یعنی نه به عنوان دخترشون بلکه به عنوان یه ادم بی طرف ...)
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)