نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: هیچ احساسی ندارم

10481
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39554
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هیچ احساسی ندارم

سلام نمیدونم از کجا شروع کنم من از وقتی که یادمه هیچ وابستگی و احساس علاقه ای به خونوادم ندارم و خود اونا هم اینو حس کردن احساس میکنم با اینکه کلی ادم دوروبرم هست ولی تنهام از هیشکی خوشم نمیاد و به شدت احساس سردرگمی میکنم گاهی وقتا تو خلوتام دنبال یه کسی یا یه چیزی میگردم که خﻷ زندگیمو پر کنه یا به این فکر میکنم که چقد خوب میشد اگه تنها زندگی میکردم دور از همه کسانی که میشناسم نمیخام با پدرومادرم زندگی کنم روزای تعطیل تحمل خونه واقعا سخته برام هیچ وقت نمیتونم افراد اون خونه رو درک کنم اونا هم نمیتونن درکم کنن چجوری از این شرایط بیرون بیام احساس افسردگی میکنم مشکل ازکجاس از منه یا اونا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : هیچ احساسی ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط jessie نمایش پست ها
    سلام نمیدونم از کجا شروع کنم من از وقتی که یادمه هیچ وابستگی و احساس علاقه ای به خونوادم ندارم و خود اونا هم اینو حس کردن احساس میکنم با اینکه کلی ادم دوروبرم هست ولی تنهام از هیشکی خوشم نمیاد و به شدت احساس سردرگمی میکنم گاهی وقتا تو خلوتام دنبال یه کسی یا یه چیزی میگردم که خﻷ زندگیمو پر کنه یا به این فکر میکنم که چقد خوب میشد اگه تنها زندگی میکردم دور از همه کسانی که میشناسم نمیخام با پدرومادرم زندگی کنم روزای تعطیل تحمل خونه واقعا سخته برام هیچ وقت نمیتونم افراد اون خونه رو درک کنم اونا هم نمیتونن درکم کنن چجوری از این شرایط بیرون بیام احساس افسردگی میکنم مشکل ازکجاس از منه یا اونا
    سلام
    مطلب شما را خواندم البته جنسیت سن و سال تحصیلات و... رو نفرمودید.

ولی اگر این حس شماست و واقعا بقیه اعضا خانواده شما نیز چنین حسی رو نسبت به هم و همچنین شما داشته باشند و گزارش شما دقیق باشه باید عرض کنم عزیز ما اینجا با مشکلات و اختلالات شدید

روانی و عاطفی و ارثی مواجعه هستیم که نیاز به معاینه بالینی و درمان داره. البته خوشحالم که متوجه این مشکل شده اید و درخواست کمک و شناخت و درمان دارید.

پس توصیه میکنم که به یکی از همکاران حاذق ما در شهر خودتان جهت ویزیت و درمان مراجعه کنید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39554
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام
    مطلب شما را خواندم البته جنسیت سن و سال تحصیلات و... رو نفرمودید.

ولی اگر این حس شماست و واقعا بقیه اعضا خانواده شما نیز چنین حسی رو نسبت به هم و همچنین شما داشته باشند و گزارش شما دقیق باشه باید عرض کنم عزیز ما اینجا با مشکلات و اختلالات شدید

روانی و عاطفی و ارثی مواجعه هستیم که نیاز به معاینه بالینی و درمان داره. البته خوشحالم که متوجه این مشکل شده اید و درخواست کمک و شناخت و درمان دارید.

پس توصیه میکنم که به یکی از همکاران حاذق ما در شهر خودتان جهت ویزیت و درمان مراجعه کنید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    نه ببینید اونا از این لحاظ باهم مشکلی ندارن مثلا خواهرم برعکس من به اونا وابستس و خیلی دوسشون داره ولی من نمیتونم هیچکدومشونو دوسشون داشته باشم و این دست خودم نیس اینکه نمیتونم تحملشون کنم واسم عذاب اوره ولی اونا نمیتونن اینو بفهمن و درک کنن منم نمیتونم اونارو درک کنم منظورم این بود من دخترم و16سالمه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    این چیزا تو این سن طبیعی هستش مگه اینکه در گذشته از خانوادت خاطره بدی داشته باشی
    این رو هم بدون هیچ تکیه گاهی و هیچ پناهی بهتر از یه خانواده خوب نیست
    تنهایی ضرر های زیادی داره و همراه خودش حسادت ، کینه و ... رو همراه میاره
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نه ببینید اونا از این لحاظ باهم مشکلی ندارن مثلا خواهرم برعکس من به اونا وابستس و خیلی دوسشون داره ولی من نمیتونم هیچکدومشونو دوسشون داشته باشم و این دست خودم نیس اینکه نمیتونم تحملشون کنم واسم عذاب اوره ولی اونا نمیتونن اینو بفهمن و درک کنن منم نمیتونم اونارو درک کنم منظورم این بود من دخترم و16سالمه
    عزیز در اصل مطلب تفاوتی ایجاد نمیکنه! حتما محبطی در حق خودت بکن و به یکی از همکاران حاذق روانشناس خانم ما در شهر خودتان مراجعه کن.

موفق باشی

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

به نکات مثبت فکر کنید علاقه خودش میاد

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49252
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منم دقیقا همین مشکلا دارم یک زمانی تونستم از بین ببرم بی حسی به خانواده ولی دوباره این مشکل دارم و میخوام بدونم چه ویژگی های مشترکی داریم اینطوری میتونم مشکلمو حل کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)