نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: خیانت چندین باره خانمم

6646
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39444
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation خیانت چندین باره خانمم

سلام دوستان عزیز. ممنون میشم در مورد این مشکل کمکم کند. واقعا دارم دیووونه میشم
    .

من 28 سالم و خانمم 30 سالشون هست (اصلی ترین مشکل) و ما 2 ساله ازدواج کردیم. من بهترین جشن عروسی و بهترین زندگی رو واسش ساختم و الانم شب و روز واسه نگه داشتن زندگی کار میکنم. بیرون میرفتیم رستوران میرفتیم. کلا آدم شوخ طبعی هستم. خانمم پرستاره و مشکل ازینجا شروع شد که من یکسال پیش پیام های خانمم با مرد دیگری رو دیدم و با اون مرد هم بیرون رفته بود. خیلی بهم بر خورد. من همیشه قربون صدقه خانمم میرفتم. از نظر عاطفی کم نزاستم. پس چی شد!!!!!!!!!!!!!! خیلی بهم برخورد و با کلی دعوا باهاش قول داد تکرار نکنه.منم کنترلش نکردم و چون دوستش داشتم باورش کردم. تا چند ماه پیش که دوباره گوشیشو وقتی خواب بود چک کردم که دیدم با یه مرد دیگه رفتو آمد داره و یه روزم به دروغ به من گفته میره سرکار. ولی رفته بود پیش اون.این موضوع خیلی عصبیم کرد و دعوامون شد و یک هفته رفت خونه باباش. (ولی دلیلش رو به کسی نگفتیم و گفتیم بحث مالیه)
    بازم بعد از یه هفته چون دوستش داشتم رفتم آوردمش و این دفعه چندین بار قسم خورد و قول داد که تکرار نکنه... ده روز نگذشت که با همون مرد بازم توی واتساپ صحیت کرد. این دفعه ازش متنفر شدم و گفتم فقط و فقط طلاق ... یا اینکه بخای دوستت داشته باشم باید مهریه رو بری ببخشی. اونم هیچکاری نکرد و من دوباره کوتاه اومدم. تا یه ماه بعد دوباره با یکی دیگه توی واتساپ صحبت کرد و با هم حرفایی میزدن که واقعا از گفتنش هم متنفرم. این دفعه من بهش گفتم فقط باید طلاق بدی . چون دیگه میدونم خانمم مریضه و این مریضی قبل از ازدواجم باهاش بوده. ولی من متوجه نشدم. جالب اینجاست که از نظر رابطه عاطفی و جنسی من خیلی خیلی بیش از حد هم باهاش در ار تباط هستم و برای رابطه مستقیم با مردهای دیگ حرف نمیزنه. دلیلش رو اصلا متوجه نمیشم و و ازش متنفر شدم . مهریه اش هم ندارم بدم. چکار بکنم الان. خودش هم راضی نمیشه توافقی طلاق بگیریم. واقعا حتی مرده یا زنده بودنش هم برام فرقی نداره. چون هیچ بدی در حقش نکردم و این جواب خوبی های من نبود

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21977
    تشکـر
    3
    تشکر شده 26 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خیانت چندین باره خانمم لطفا کمک کنید

اخه با این وضعیت موجود زن گرفتنتون چیه دیگه!!!به خدا تنها باشی هیچ دغ دغه ای نداری.حالا بری یکی رو بگیری از یه طرف مشکلات روزمره رو باید باهاش کناربیایی از یه طرف این همه خرج و گرونی از یه طرف صبح تا شب باید بری کار کنی که بخای شکم زنی رو سیر کنی که معلوم نیست وقتی خونه نیستی چه غلطی داره میکنه،همش میشه دغ دغه...الان و با وضع موجود ازدواج حماقترین کار ممکنه!!

3. 2 کاربران زیر از captive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21977
    تشکـر
    3
    تشکر شده 26 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    9

ضمنا چرا اخه مهریه زاد میبندید؟؟؟مهریه زیاد یعنی خود کشی محض!!!کسی که اهل زندگی باشه با 14 تا مهریه هم حاضر به زندگی میشه کسی که نخاد 14000 تا هم کمه براش.به شخصه تا اخرمم مجرد بمونم مهریه زیاد نخواهم بست.یا 14 تا یا دختر خانم خونه پدرش بمونه ایشالا یکی بهتر باهش ازدواج کنه.اون موقع که توی حال و هوای عشق و عاشقی هستید و جو گیرید باید فکر این روزها رو هم کنید.مهریه طرف کم باشه جرات نمیکنه همچین کارهایی رو انجا بده.اگرم انجام داد خیلی راحت مهرشو میدی از خونتم پرتش میکنی بره دنبال هرزه بازیش

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39444
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط captive نمایش پست ها
    ضمنا چرا اخه مهریه زاد میبندید؟؟؟مهریه زیاد یعنی خود کشی محض!!!کسی که اهل زندگی باشه با 14 تا مهریه هم حاضر به زندگی میشه کسی که نخاد 14000 تا هم کمه براش.به شخصه تا اخرمم مجرد بمونم مهریه زیاد نخواهم بست.یا 14 تا یا دختر خانم خونه پدرش بمونه ایشالا یکی بهتر باهش ازدواج کنه.اون موقع که توی حال و هوای عشق و عاشقی هستید و جو گیرید باید فکر این روزها رو هم کنید.مهریه طرف کم باشه جرات نمیکنه همچین کارهایی رو انجا بده.اگرم انجام داد خیلی راحت مهرشو میدی از خونتم پرتش میکنی بره دنبال هرزه بازیش
    آقا برای خودت تاپیک بزن سخنرانی کن. من توی سال سومم هستم الان.اون روی که من ازد.اج کردم طلا 80 تومن بود. دلار 2500 بود. مثل آدم داشتیم زندگی میکردیم. همه چیزم عالی بود. پول باشه زنت زن باشه خیلی خوبه.
    من بحث الانم. من خودم آخر این حرفام و حداقل روزی یک نفر رو از ازدواج کردن به طور قطع ، آزاد میکنم. توی همه جمع ها هم سخنرانی میکنم.
    من الان میگم چیکار کنم با این زندگی که این جور زنی نصیبم شده.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط khasteam نمایش پست ها
    .

من 28 سالم و خانمم 30 سالشون هست (اصلی ترین مشکل) و ما 2 ساله ازدواج کردیم. من بهترین جشن عروسی و بهترین زندگی رو واسش ساختم و الانم شب و روز واسه نگه داشتن زندگی کار میکنم. بیرون میرفتیم رستوران میرفتیم. کلا آدم شوخ طبعی هستم. خانمم پرستاره و مشکل ازینجا شروع شد که من یکسال پیش پیام های خانمم با مرد دیگری رو دیدم و با اون مرد هم بیرون رفته بود. خیلی بهم بر خورد. من همیشه قربون صدقه خانمم میرفتم. از نظر عاطفی کم نزاستم. پس چی شد!!!!!!!!!!!!!! خیلی بهم برخورد و با کلی دعوا باهاش قول داد تکرار نکنه.منم کنترلش نکردم و چون دوستش داشتم باورش کردم. تا چند ماه پیش که دوباره گوشیشو وقتی خواب بود چک کردم که دیدم با یه مرد دیگه رفتو آمد داره و یه روزم به دروغ به من گفته میره سرکار. ولی رفته بود پیش اون.این موضوع خیلی عصبیم کرد و دعوامون شد و یک هفته رفت خونه باباش. (ولی دلیلش رو به کسی نگفتیم و گفتیم بحث مالیه)
    بازم بعد از یه هفته چون دوستش داشتم رفتم آوردمش و این دفعه چندین بار قسم خورد و قول داد که تکرار نکنه... ده روز نگذشت که با همون مرد بازم توی واتساپ صحیت کرد. این دفعه ازش متنفر شدم و گفتم فقط و فقط طلاق ... یا اینکه بخای دوستت داشته باشم باید مهریه رو بری ببخشی. اونم هیچکاری نکرد و من دوباره کوتاه اومدم. تا یه ماه بعد دوباره با یکی دیگه توی واتساپ صحبت کرد و با هم حرفایی میزدن که واقعا از گفتنش هم متنفرم. این دفعه من بهش گفتم فقط باید طلاق بدی . چون دیگه میدونم خانمم مریضه و این مریضی قبل از ازدواجم باهاش بوده. ولی من متوجه نشدم. جالب اینجاست که از نظر رابطه عاطفی و جنسی من خیلی خیلی بیش از حد هم باهاش در ار تباط هستم و برای رابطه مستقیم با مردهای دیگ حرف نمیزنه. دلیلش رو اصلا متوجه نمیشم و و ازش متنفر شدم . مهریه اش هم ندارم بدم. چکار بکنم الان. خودش هم راضی نمیشه توافقی طلاق بگیریم. واقعا حتی مرده یا زنده بودنش هم برام فرقی نداره. چون هیچ بدی در حقش نکردم و این جواب خوبی های من نبود

سلام
    متاسفم بابت مسئله ای که براتون پیش اومده
    به نظرم این مسئله لازم هست با کمک یه مشاور حضوری بررسی بشه
    شاید همسرتون بیماری یا اختلالی مثل تنوع طلبی داشته باشن که بارها با اینکه قول دادن ولی باز تکرار کردن کار اشتباهشون رو
    اونم تو سال های اول ازدواج
    شاید ایشون تو گذشته هم چنین کارهایی میکردن و شما خبر نداشتید
    شاید هم نه
    باید دید که علت این کار همسر شما چی هستش
    خودشون چیزی نگفتن؟
    خب یه زن جوون که تازه ازدواج کرده چی باعث میشه که بره با کسی دیگه؟
    منطقی با ایشون حرف بزنید و ازشون دلیل بخواید
    متاسفانه این مهریه ای که فقط اسمش مهر هست و خیلی وقت ها فقط برای زهر چشم گرفتن از مردها و منع کردنشون از طلاق به کار برده میشه خیلی مشکلات درست کرده توی جامعه ی ایران
    و متاسفانه تر با اینکه سالهاست همه شاهد آمار بالای طلاق هستن باز میرن مهریه ی بالا میذارن
    خب یک چیزی در حد توان باید باشه که در صورت ناموفق بودن ازدواج بشه جمع و جورش کرد.

سعی کنید زودتر این مسئه رو با یه مشاور مجرب در میون بذارید و در صورت لازم همسرتون رو هم ببرید
    جون اگه ایشون بیماری یا مشکل خاصی داشته باشن رای پزشکی قانونی در صورت طلاق میتونه برای شما مفید باشه
    به خصوص اگر ثابت بشه این مشکل از دوران مجردی ایشون بوده میتونه فسخ نکاح رو در پی داشته باشه.
    امیدوارم براتون حل بشه.
    امضای ایشان

زن در زبان کوردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده
    واژه ی "زن" در ادبیات کوردی، نه خانم است
    نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن
    اور را"آفرت" می نامند، به معنای آفریننده!

7. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39444
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام
    متاسفم بابت مسئله ای که براتون پیش اومده
    به نظرم این مسئله لازم هست با کمک یه مشاور حضوری بررسی بشه
    شاید همسرتون بیماری یا اختلالی مثل تنوع طلبی داشته باشن که بارها با اینکه قول دادن ولی باز تکرار کردن کار اشتباهشون رو
    اونم تو سال های اول ازدواج
    شاید ایشون تو گذشته هم چنین کارهایی میکردن و شما خبر نداشتید
    شاید هم نه
    باید دید که علت این کار همسر شما چی هستش
    خودشون چیزی نگفتن؟
    خب یه زن جوون که تازه ازدواج کرده چی باعث میشه که بره با کسی دیگه؟
    منطقی با ایشون حرف بزنید و ازشون دلیل بخواید
    متاسفانه این مهریه ای که فقط اسمش مهر هست و خیلی وقت ها فقط برای زهر چشم گرفتن از مردها و منع کردنشون از طلاق به کار برده میشه خیلی مشکلات درست کرده توی جامعه ی ایران
    و متاسفانه تر با اینکه سالهاست همه شاهد آمار بالای طلاق هستن باز میرن مهریه ی بالا میذارن
    خب یک چیزی در حد توان باید باشه که در صورت ناموفق بودن ازدواج بشه جمع و جورش کرد.

سعی کنید زودتر این مسئه رو با یه مشاور مجرب در میون بذارید و در صورت لازم همسرتون رو هم ببرید
    جون اگه ایشون بیماری یا مشکل خاصی داشته باشن رای پزشکی قانونی در صورت طلاق میتونه برای شما مفید باشه
    به خصوص اگر ثابت بشه این مشکل از دوران مجردی ایشون بوده میتونه فسخ نکاح رو در پی داشته باشه.
    امیدوارم براتون حل بشه.
    بسیار ممنونم از راهنماییتون. خودم هم توی این موندم که چرا!! دلیلش چیه؟جز این که توی مجردی هم اینکارو میکردن.
    ازش هم که سوال میکنم هیچ جوابی نمیده

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

بسیار ممنونم از راهنماییتون. خودم هم توی این موندم که چرا!! دلیلش چیه؟جز این که توی مجردی هم اینکارو میکردن.
    سلام

از چه طریقی با همسرتون آشنا شدین؟؟ گفتین مشکل اصلی دو سال بزرگتر بودن ایشون هست...آیا قبل ازدواج تحقیق کافی نکردین یا مورد خاصی ندیده بودین؟؟

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35242
    تشکـر
    9
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

.

با سلام
    اول از همه یک سوال عجیب میپرسم دلیل خاصی دارم میتونید بگید ایا خودتون و همسرتون دست چپ یا راست هستید ؟

ببینید تجریه ثابت کرده هیچ زنی هر چه قدر هم شما دوست اش داشته باشید به اجبار نگهش ندارید چون خیانت میکنه دوست داشتن یک طرفه شرط نیست دوم این که بهتر هست با یک وکیل مشورت کنید که چگونه میتونید درخواست طلاق بدید بدون این که بتونن مهریه اشون اجرا بزارن ! من یک راه حل دارم که بتونید جلو قاضی دست جلو داشته باشید مهریه خیلی کم تر براتون اجرا کنن یا ... ولی مسیولیت دارد نمیتوانم این راه حل به شما بدم بازم عذر خواهم ولی طلاق یا زندگی با چنین همسری اختیار شماست و نظری ما ندیم بهتر هست ولی اگر میخواهید طلاق بگیرید حتما با یک وکیل مشورت کنید و راه حل مفید پیدا کنید .
    همین طور نیست که یک زن خیانت کند و شما نتونید طلاق بگیرید به دلیل ترس از اجرا در امدن مهریه راه حل دارد که بدون اختیار زن میتونید طلاق بگیرید با پرداخت مهریه کم تر از از قبل تفاهم شده .

شادکام باشید .

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39444
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

از چه طریقی با همسرتون آشنا شدین؟؟ گفتین مشکل اصلی دو سال بزرگتر بودن ایشون هست...آیا قبل ازدواج تحقیق کافی نکردین یا مورد خاصی ندیده بودین؟؟
    به دلایل مشکلاتی که دامن گیرم شده بود اصلا تحقیق نکردم. ماموریت خودم واسه کارم اون بیمارستان و با هم آشنا و دوستی و بعدشم حادثه رخ داد

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

حتما مشاوره حضوری با یک مشاور با تجربه داشته باشید
    با خانواده اش( پدر یا مادر)صحبت کنید
    و اونها رو در جریان بگذارید
    خانواده خودتون لازم نیست چیزی بدونند
    بعید میدونم ایشون این تنوع طلبیشون رو کنار بگذارند .
    حتما با یک وکیل خوب مشاوره کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

به دلایل مشکلاتی که دامن گیرم شده بود اصلا تحقیق نکردم. ماموریت خودم واسه کارم اون بیمارستان و با هم آشنا و دوستی و بعدشم حادثه رخ داد
    با سلام
    دوست عزیز
    بنده روانشناس هستم. و متاسفم از اینکه این اتفاقات ناگوار براتون افتاده. شما اردواج بدی داشتید سعی کنید طلاق بدی نداشته باشید. همسرتون دچار اختلال تنوع طلبی هستند که احتمالا از قبل از ازدواج هم به شما نشانه هایی داده بودند ولی متاسفانه شما جدی نگرفتید و یا متوجه نشدید. تنوع طلبی با مراجعه به یک روانکاو خبره حل میشه. تنوع‌طلبی در زنان برخلاف مردها ریشه توی نارضایتی جنسی نداره و اغلب نوعی کمبود یا خلأ عاطفی هستش که موجب گرایش این جنس به برقراری روابط عاطفی و سپس رابطه جنسی نامشروع می‌شه که باید حرف های همسر شما رو هم شنید تا بفهمید چرا این مشکلات وجود داره. البته از طرف یک شخص سوم که ترجیحا روانکاو باشه.
    البته ممکنه بتونید خیانت ایشون رو به دادگاه ثابت کنید ولی یک نکته که باید در نظر داشته باشید اینه که: ايميل، اس ام اس يا چت را مي توان از جهت شباهت با دلايلي همچون سند عادي سنجيد. بنابراین باید ادله انکار ناپذیری برای دادگاه رو کنید تا بتونید حرفتون رو به دادگاه اثبات کنید که پروسش احتمالا طولانی تر میشه. و یک راه که به ذهنم میاد و بهتر هست حتما درموردش با یک وکیل خبره مشورت کنید این هست که اگر روانکاو بتونن اختلال شخصیت ایشون رو تایید کنن شما میتونید به علت پنهان کردن بیماریشون از شما مقداری از مهریه رو ندید.
    موفق باشید.

14. 2 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

خواهش می کنم
    این چرا رو به صورت قطعی لازمه که یه روان درمانگر جوابش رو بدن ، اون هم با شناخت و بررسی و تحلیل شخصیت همسرتون
    امیدوارم با مراجعه ی سریع تر بتونید علت اصلی این موضوع رو متوجه بشید

خانوم ghm یکی از مشاورین خیلی خوب و آگاه هستن
    من با نظراتشون کاملا موافقم
    شاید همونطور که ایشون فرمودن دلیلش خلع عاطفی بوده
    شاید تو بچگی یا نوجوونی یا بعدها مسئله ای براشون پیش اومده که بستر این تنوع طلبی رو براشون فراهم کرده
    و الان هم که ازدواج کردن اون احساسات نمیتونه بذاره به زندگی و همسرشون متعهد باشن

معمولا خانوم ها چون احساسات بیشتری دارن علت بیشتر این روابطشون خلع های عاطفی هستش تا نیاز جنسی
    برای همین هست که بیشتر دخترهایی که به سمت دوستی های جنس مقابل کشیده میشن یک مقطعی تو زندگیشون کمبود محبت و عاطفه رو از حانب خونواده تجربه کردن و با اون دوستی میخوان اون خلع رو یه جوری پر کنن

بعد از نظر مشاور ، بهتره با یه وکیل مجرب هم مشورتی داشته باشید که بتونن شما رو از تمام جوانب حقوقی این موضوع ، آگاه کنن که بهتر بتونید مسئله رو تحلیل کنید.
    با پیگیری و تلاش و راهنمایی مشاور و وکیل میتونید یه تصمیم درست بگیرید.
    یه نکته ی دیگه هم که البته خودتون هم حواستون هست
    ولی جهت یادآوری عرض کنم تا روشن شدن این موضوعات و تصمیم قطعی تون برای زندگی مشترک بچه دار نشید.
    امیدوارم این موضوع براتون حل بشه.
    امضای ایشان

نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن

16. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز
    بنده روانشناس هستم. و متاسفم از اینکه این اتفاقات ناگوار براتون افتاده. شما اردواج بدی داشتید سعی کنید طلاق بدی نداشته باشید. همسرتون دچار اختلال تنوع طلبی هستند که احتمالا از قبل از ازدواج هم به شما نشانه هایی داده بودند ولی متاسفانه شما جدی نگرفتید و یا متوجه نشدید. تنوع طلبی با مراجعه به یک روانکاو خبره حل میشه. تنوع‌طلبی در زنان برخلاف مردها ریشه توی نارضایتی جنسی نداره و اغلب نوعی کمبود یا خلأ عاطفی هستش که موجب گرایش این جنس به برقراری روابط عاطفی و سپس رابطه جنسی نامشروع می‌شه که باید حرف های همسر شما رو هم شنید تا بفهمید چرا این مشکلات وجود داره. البته از طرف یک شخص سوم که ترجیحا روانکاو باشه.
    البته ممکنه بتونید خیانت ایشون رو به دادگاه ثابت کنید ولی یک نکته که باید در نظر داشته باشید اینه که: ايميل، اس ام اس يا چت را مي توان از جهت شباهت با دلايلي همچون سند عادي سنجيد. بنابراین باید ادله انکار ناپذیری برای دادگاه رو کنید تا بتونید حرفتون رو به دادگاه اثبات کنید که پروسش احتمالا طولانی تر میشه. و یک راه که به ذهنم میاد و بهتر هست حتما درموردش با یک وکیل خبره مشورت کنید این هست که اگر روانکاو بتونن اختلال شخصیت ایشون رو تایید کنن شما میتونید به علت پنهان کردن بیماریشون از شما مقداری از مهریه رو ندید.
    موفق باشید.

سلام خدمت مشاور خوب سایت
    من یه سوالی برام پیش اومد، میخواستم بپرسم
    البته با اجازه از استارتر محترم( چون سوالم مرتبط با مسئله ای ایشون هست، اینحا مطرح میکنم)
    میخواستم بدونم این اختلال تنوع طلبی با کمک روانکاو کاملا حل میشه؟
    یعنی منظورم اینه که شخص بعد از دوره ی درمان دیگه به طور کامل خوب میشه؟ و آثارش نمیتونه بعدا تو زندگیش اثر بذاره؟
    و آیا پروسه ی درمان این اختلال طولانی هست؟
    که البته فکر می کنم اراده و انگیزه ی فرد هم خیلی مهم باشه و تلاشش برای درمان

و یه سوال دیگه!
    اختلال تنوع طلبی ای که علتش خلع عاطفی نباشه و مثلا دلیل دیگه ای مثل نیاز جنسی داشته باشه هم قابل درمان هست؟
    برای خانوما منظورم هست.
    با تشکر
    امضای ایشان

نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام خدمت مشاور خوب سایت
    من یه سوالی برام پیش اومد، میخواستم بپرسم
    البته با اجازه از استارتر محترم( چون سوالم مرتبط با مسئله ای ایشون هست، اینحا مطرح میکنم)
    میخواستم بدونم این اختلال تنوع طلبی با کمک روانکاو کاملا حل میشه؟
    یعنی منظورم اینه که شخص بعد از دوره ی درمان دیگه به طور کامل خوب میشه؟ و آثارش نمیتونه بعدا تو زندگیش اثر بذاره؟
    و آیا پروسه ی درمان این اختلال طولانی هست؟
    که البته فکر می کنم اراده و انگیزه ی فرد هم خیلی مهم باشه و تلاشش برای درمان

و یه سوال دیگه!
    اختلال تنوع طلبی ای که علتش خلع عاطفی نباشه و مثلا دلیل دیگه ای مثل نیاز جنسی داشته باشه هم قابل درمان هست؟
    برای خانوما منظورم هست.
    با تشکر
    فکر کنم استارتر تاپیک دیگه برنگشتن که بخونن حرف های منو.
    عزیزم روانکاوی کارش اینه که عملکرد ذهن رو توی ناخوداگاه تحت نظر بگیره و روش کار کنه تا ریشه مشکل پیدا بشه و قطعا وقتی ریشه مشکلی پیدا بشه میشه تا حدود زیادی حلش کرد.
    اینکه بگی آیا درمان قطعی هست چیزیه که بستگی به طرف داره اینکه آیا دوره درمانشو تکمیل میکنه و یا تمایل داره که خودش به حالت قبل برنگرده؟ متاسفانه مشکلات روان، چیزی هست که مثل اعتیاد میمونه و اگر مددجو تصمیم راسخی نگیره تلاش های دیگران هم فایده ای نخواهد داشت. درست مثل یک سرماخوردگی که اگر اهمیتی بهش ندی به حالت مزمن درمیاد و با کوچکترین تکانی باز به همون حالت برمیگرده.
    ولی در صورت همکاری و عزم راسخ مددجو و اطرافیانش حل میشه.

19. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    فکر کنم استارتر تاپیک دیگه برنگشتن که بخونن حرف های منو.
    عزیزم روانکاوی کارش اینه که عملکرد ذهن رو توی ناخوداگاه تحت نظر بگیره و روش کار کنه تا ریشه مشکل پیدا بشه و قطعا وقتی ریشه مشکلی پیدا بشه میشه تا حدود زیادی حلش کرد.
    اینکه بگی آیا درمان قطعی هست چیزیه که بستگی به طرف داره اینکه آیا دوره درمانشو تکمیل میکنه و یا تمایل داره که خودش به حالت قبل برنگرده؟ متاسفانه مشکلات روان، چیزی هست که مثل اعتیاد میمونه و اگر مددجو تصمیم راسخی نگیره تلاش های دیگران هم فایده ای نخواهد داشت. درست مثل یک سرماخوردگی که اگر اهمیتی بهش ندی به حالت مزمن درمیاد و با کوچکترین تکانی باز به همون حالت برمیگرده.
    ولی در صورت همکاری و عزم راسخ مددجو و اطرافیانش حل میشه.

مثل همیشه قشنگ و جامع گفتی عزیزم
    متشکرم از توضیحات خیلی خوبت

درسته کاملا تلاش مشاور و روانکاو مجرب یه طرف قضیه هست
    و طرف دیگه اش که کامل میکنه پروسه ی درمان رو، تلاش و اراده ی خود مراجع هستش

درسته عزیزم، فکر کنم استارتر تاپیک دیگه تاپیک رو چک نکردن
    به هرحال امیدواریم که این مسئله براشون به خوبی حل بشه.
    امضای ایشان

نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت چندین باره خانمم

ممنونم برای راهنمایی ها

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44062
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت چندین باره خانمم

سلام،داستان تلخ زندگی شما منوبیادکتاب هوس‌های سرخ انداخت،حتمادانلودکنیدوبخو نید،خیلی مساعل براتون روشن میشه،دراون کتاب خودم فهمیدم که زن‌ها دریک روزخاص،دوهفته بعداز اتمام چرخه پریود،دچاررفتارهای عجیبی میشن که حتی خودشان هم باور نمی‌کنند،مساعل فیزیولوژی خاصی در مورد زن وجود دارد که باید بدونید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد