نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: استمناء

1483
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

استمناء

در جواب کاربر عزیزمون که در مورد استمناء پرسیده بودن:

سلام من پسری 25 ساله هستم که از 15 سالگی به مدت 3یا4 سال استمنا میکردم که بعدها دیگر این کار را انجام ندادم ولی شبها موقع خواب دوباره به فکر این چیزهای جنسی بودم و باز هم خوابشان را میدیدم و ارضا میشدم.الان 25 سالمه ولی هنوز تو خواب ارضا میشم. موقعیت اجتماعی خوبی ندارم و چند بار خواستم خودکشی کنم.زیر چشمم سیاهو کبود شده و منزوی و خونه نشین شدم چون هر کس منو میبینه زیر چشمو نگا میکنه و میخنده.از بچگی با استرس بزرگ شدم هنوزم باهام هست. در هفته 3 بار تو خواب ارضا میشم دیگه نمیدونم چکار کنم.شبها موقع خواب تو دلم با خودم حرف میزنم ولی بازم فکرای جنسی میاد سرمو خواب میبینم.تا الان اصلن ************ نکردم.کمکم کنید.قبلن این پیام را گذاشتم و جواب الکی گرفتم.مشاور گفت به خدا رجوع کن.نمازو روزه گرفتم تلویزیون نگا نمیکردم ولی باز تاثیر نداشت.اگر میخواهید جواب سرسری بدهید هیچی نگویید بهتر است چون ناامیدتر میشوم ممنونم که حرفهایم را خواندید.
    باید عرض کنم که حتما به یک مشاور جنسی با تجربه مراجعه بفرمایید
    امضای ایشان

2. کاربران زیر از Admin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : استمناء

[/quote]
    نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    در جواب کاربر عزیزمون که در مورد استمناء پرسیده بودن:
    سلام من پسری 25 ساله هستم که از 15 سالگی به مدت 3یا4 سال استمنا میکردم که بعدها دیگر این کار را انجام ندادم ولی شبها موقع خواب دوباره به فکر این چیزهای جنسی بودم و باز هم خوابشان را میدیدم و ارضا میشدم.الان 25 سالمه ولی هنوز تو خواب ارضا میشم. موقعیت اجتماعی خوبی ندارم و چند بار خواستم خودکشی کنم.زیر چشمم سیاهو کبود شده و منزوی و خونه نشین شدم چون هر کس منو میبینه زیر چشمو نگا میکنه و میخنده.از بچگی با استرس بزرگ شدم هنوزم باهام هست. در هفته 3 بار تو خواب ارضا میشم دیگه نمیدونم چکار کنم.شبها موقع خواب تو دلم با خودم حرف میزنم ولی بازم فکرای جنسی میاد سرمو خواب میبینم.تا الان اصلن ************ نکردم.کمکم کنید.قبلن این پیام را گذاشتم و جواب الکی گرفتم.مشاور گفت به خدا رجوع کن.نمازو روزه گرفتم تلویزیون نگا نمیکردم ولی باز تاثیر نداشت.اگر میخواهید جواب سرسری بدهید هیچی نگویید بهتر است چون ناامیدتر میشوم ممنونم که حرفهایم را خواندید.
    باید عرض کنم که حتما به یک مشاور جنسی با تجربه مراجعه بفرمایید

دوست عزیز این یک حس و غریزه خدادادی بحساب میاد ...

این حس وقتی طغیان میکنه ، نمیشه به این سادگی جلوشو گرفت و حتما" باید ارضاء ش کرد ...

پس بهترین راه حل برای شما اینه که در مرحله نخست از تحریک کردن خودتون خودداری کنید ...

در ضمن وقتی این حس براتون به وجود میاد ، باید موقعیت خودتو تغییر بدی ...

و به کاری دیگه ای مشغول بشی تا این حالت رفع بشه ....

پیاده روی و ورزش میتونه انرژی اضافی شمارو کاهش بده و روزه گرفتن میتونه این حس رو ضعیف کنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7416
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : استمناء

من این متنو تو مترو خوندم خیلی قشنگه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)