صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 56

موضوع: پارگی احتمالی پرده بکارتم ...

7934
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6521
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پارگی احتمالی پرده بکارتم ...

سلام .. قضیه در مورد پارگی احتمالی پرده بکارتم هستش قبل ازهمه چیز از اینکه بی پروا حرف میزنم معذرت میخام.
    این موضوع بعد از ۲۴سال اولین باره ک دارم عنوان میکنم.
    سوم ابتدایی بودم . یه دختر دایی داشتم خیلی با هم خوب بودیم و بازی می کردیم و خونه هامون نزدیک هم بود ..
    یک روز ک رفتم باهاش بازی کنم زن داییم گفت مریضه نمی تونه بیاد . بعد ب مامانم گفتم .. مامانم رفت حالشو بپرسه بعد ک اومد خونع گفتم نگین خوب میشه؟ گفت اره خوب میشه اما با خنده گفت بعد خواهرم از مادرم پرسید نگین چش شده گفت پریوید شده مامانمب خیال خودش اروم گفته و من متوجه نشدم . اما من فهمیدم و قبل از اونم کلی با دختر داییم در مورد پریود شدن حرف میزدیم.. بعد از اون نه زندایی نه دختر داییم هیچ رغبتی ک ما با هم درس بخونیم بازی کنیم نشون نمیدادن . تازه مهمونی ک می رفتیم همه نگین و بوسش میکردن و تبریک میگفتن تا مت می اومدم لپمو میکشیدن کی نوبته تو بشه....
    از اون موقعه حس حسادتم گل کرد ی روز نشستم اینقد دعا کردم ک من امروز پریود شم ک باز دختر داییم باشم هم همه منو دوره کنن . یادمه اون روز خیلی معذرت میخام انگشت سبابمو کردم جلوم .. اما بازم پریود نشدم .... تا دوم راهنماییم ک پریود شدم....
    دوم دبیرستان من تازه متوجه شدم که ما زن ها پرده ی بکارت داریم ک نشون دهنده ی دختر بودنمونه . تا این موضوع رو فهمیدم یاد بچگیم افتادم . تا الان این استرس رو دارم ک پرده نداشته باشم . من سه تا خواهر دارم ک اونا ازدواج کردن و وقتی در مورد شب زفافشون سوال کردم همه خونریزیه خیلی خیلی کمی داشتن..... راستش چند بار خواستم برم دکتر ک ببینم دارم یا نه ... اما هم خجالت میکشیدم هم تو یه شهر نسبتا کوچیک زندگی میکنیم ک مثلا من تنهایی برم و ی اشنایی منو ببینه چی بگم ... سوم اینکه از ترس اینکه دکتر بگه پرده ندارم ک بعدش چیکار کنم دق میکردم این طوری الکی هم باشه ی امیدی هست میگم پردم سالمه....
    جدیدا خواستگاری دارم و ب تفاهم رسیدیم. اون فامیل فامیلای دورمون میشه.. بعد ب خودم میگم اگر شب عروسیم نزدیکی کردیم و هون نمیومد چیکار کنم ؟ ابروم میره؟ ادما هم تو شرایط خاص عکسالعمل های ن
    متفاوتی رو نشون میدن .. این خواستگارم از نظر خانواده ام . خانواده ی خوبی هستن منم از پسر خوشم اومده .... اما می ترسم
    میگم ب پسره این موضوع رو؟
    من تا الان ک ۲۴سالمه با هیچ رابط نداشتم چ برسه ب رابطه ی جنسی....
    این رو هم بگم هم خانواده ی من هم خانواده پسره هر دو مذهبی هستیم.
    لطفا راهنماییم کنید
    مرسی

2. 2 کاربران زیر از شیدا م بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : نگرانم .... آیا بگم ؟یا نه؟

به نظر من برو دکتر، اما لازم نیست به پسره فعلا چیزی بگی

4. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6521
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    به نظر من برو دکتر، اما لازم نیست به پسره فعلا چیزی بگی

اگرگفت پرده نداری چیکار کنم:(

6. کاربران زیر از شیدا م بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

بازم بهتر از اینه که ندونی در چه وضعیتی قرار داری، ممکنه اصلا آسیب ندیده باشه یا آسیب جزئی
    از همون دکتری که میری بپرس ببین چی میگه، ممکنه حتی گواهی برات بنویسه که آسیب دیدگیت در اثر نزدیکی نبوده، چون راه هایی برای اثباتش هست تا جایی که من میدونم
    در هر حال اینکه بدونی بهتر از اینه که همش عذاب وجدان و استرس داشته باشی

8. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا م نمایش پست ها
    سلام .. قبل ازهمه چیز از اینکه بی پروا حرف میزنم معذرت میخام.
    سوم ابتدایی بودم . یه دختر دایی داشتم خیلی با هم خوب بودیم و بازی می کردیم و خونه هامون نزدیک هم بود ..
    یک روز ک رفتم باهاش بازی کنم زن داییم گفت مریضه نمی تونه بیاد . بعد ب مامانم گفتم .. مامانم رفت حالشو بپرسه بعد ک اومد خونع گفتم نگین خوب میشه؟ گفت اره خوب میشه اما با خنده گفت بعد خواهرم از مادرم پرسید نگین چش شده گفت پریوید شده مامانمب خیال خودش اروم گفته و من متوجه نشدم . اما من فهمیدم و قبل از اونم کلی با دختر داییم در مورد پریود شدن حرف میزدیم.. بعد از اون نه زندایی نه دختر داییم هیچ رغبتی ک ما با هم درس بخونیم بازی کنیم نشون نمیدادن . تازه مهمونی ک می رفتیم همه نگین و بوسش میکردن و تبریک میگفتن تا مت می اومدم لپمو میکشیدن کی نوبته تو بشه....
    از اون موقعه حس حسادتم گل کرد ی روز نشستم اینقد دعا کردم ک من امروز پریود شم ک باز دختر داییم باشم هم همه منو دوره کنن . یادمه اون روز خیلی معذرت میخام انگشت سبابمو کردم جلوم .. اما بازم پریود نشدم .... تا دوم راهنماییم ک پریود شدم....
    دوم دبیرستان من تازه متوجه شدم که ما زن ها پرده ی بکارت داریم ک نشون دهنده ی دختر بودنمونه . تا این موضوع رو فهمیدم یاد بچگیم افتادم . تا الان این استرس رو دارم ک پرده نداشته باشم . من سه تا خواهر دارم ک اونا ازدواج کردن و وقتی در مورد شب زفافشون سوال کردم همه خونریزیه خیلی خیلی کمی داشتن..... راستش چند بار خواستم برم دکتر ک ببینم دارم یا نه ... اما هم خجالت میکشیدم هم تو یه شهر نسبتا کوچیک زندگی میکنیم ک مثلا من تنهایی برم و ی اشنایی منو ببینه چی بگم ... سوم اینکه از ترس اینکه دکتر بگه پرده ندارم ک بعدش چیکار کنم دق میکردم این طوری الکی هم باشه ی امیدی هست میگم پرده ام سالمه....
    جدیدا خواستگاری دارم و ب تفاهم رسیدیم. اون فامیل فامیلای دورمون میشه.. بعد ب خودم میگم اگر شب عروسیم نزدیکی کردیم و هون نمیومد چیکار کنم ؟ ابروم میره؟ ادما هم تو شرایط خاص عکسالعمل های ن
    متفاوتی رو نشون میدن .. این خواستگارم از نظر خانواده ام . خانواده ی خوبی هستن منم از پسر خوشم اومده .... اما می ترسم
    لطفا راهنماییم کنید
    مرسی
    سلام

برو دکتر وخیالت رو راحت کن احتمالا آسیبی ندیدی در ضمن به این شخص هم چیزی نگو چون خیلی از باکره ها و ... نیز در شب زفاف نه خونریزی میکنند ونه... پس خیالت راحت به زندگیت بپرداز.موفق باشی

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6486
    تشکـر
    42
    تشکر شده 125 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    نگرانیت بیخوده،
    با مادرت برو دکتر که خیالت راحت بشه

11. کاربران زیر از روح اله بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما باعث خونریزی نشدی پس احتمال داره چیزی نباشه بازم خیالت راحت یه چک کنن شماهم راحت میشی

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6521
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط روح اله نمایش پست ها
    سلام
    نگرانیت بیخوده،
    با مادرت برو دکتر که خیالت راحت بشه
    اگر روم میشد ب مادرم بگم ک اینجا مطرح نمیکردم :(

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6521
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط غدیر نمایش پست ها
    سلام
    شما باعث خونریزی نشدی پس احتمال داره چیزی نباشه بازم خیالت راحت یه چک کنن شماهم راحت میشی

واقعا میشه پاره نشده باشه؟ خوب یادمه خونریزی نداشتم . از اینکه برم دکتر بهم بگه پرده ات اسیب دیده می ترسم . احساس میکنم خودمو می بازم

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6486
    تشکـر
    42
    تشکر شده 125 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    10

با مامان بزرگت برو، با دختر خاله، دختر عمو، هر کی که بهش اعتماد داری،
    گناهی نکردی که نگرانش باشی، این اتفاق رایج هستش، دکتر هم میتونه تشخیص بده

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

حرف شما درست ولی ارزش داره یه دیواره به اسم ندونست برسه اون دیوارو باید خودت خراب کنی

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6521
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

برو دکتر وخیالت رو راحت کن احتمالا آسیبی ندیدی در ضمن به این شخص هم چیزی نگو چون خیلی از باکره ها و ... نیز در شب زفاف نه خونریزی میکنند ونه... پس خیالت راحت به زندگیت بپرداز.موفق باشی
    واقعا. یعنی اشکالی نداره ک خون ریزی نداشته باشم ؟

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بازم خودتون میدونین وقتی شما این کارو انجام دادین 1درد داشت یا نه 2 بعد از این کار شما ادرار کردین که موتوجه سوزش یا موقه شوستشو شوید بازم میگم به خوده شما ربط داره جون از این موضوع شما بهتر خبر دارین

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا. یعنی اشکالی نداره ک خون ریزی نداشته باشم ؟
    نه عزیزم مشکلی نیست خانمهای سایت لطفا ایشون رو راهنمایی کنید. موفق باشید

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6521
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط غدیر نمایش پست ها
    بازم خودتون میدونین وقتی شما این کارو انجام دادین 1درد داشت یا نه 2 بعد از این کار شما ادرار کردین که موتوجه سوزش یا موقه شوستشو شوید بازم میگم به خوده شما ربط داره جون از این موضوع شما بهتر خبر دارین

فکر نمی کنم درد یا سوزش داشتم نه . از این موضوع خیلی ساله میگذره فک کنم ۱۲_۱۳سال میگذره . اما یادمه اون روز خیلی گریه کردم ک چرا پریود نشدم

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5223
    تشکـر
    204
    تشکر شده 20 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

دوم دبیرستان من تازه متوجه شدم که ما زن ها پرده ی بکارت داریم ک نشون دهنده ی دختر بودنمونه . تا این موضوع رو فهمیدم یاد بچگیم افتادم . تا الان این استرس رو دارم ک پرده نداشته باشم . من سه تا خواهر دارم ک اونا ازدواج کردن و وقتی در مورد شب زفافشون سوال کردم همه خونریزیه خیلی خیلی کمی داشتن..... راستش چند بار خواستم برم دکتر ک ببینم دارم یا نه ... اما هم خجالت میکشیدم هم تو یه شهر نسبتا کوچیک زندگی میکنیم ک مثلا من تنهایی برم و ی اشنایی منو ببینه چی بگم ... سوم اینکه از ترس اینکه دکتر بگه پرده ندارم ک بعدش چیکار کنم دق میکردم این طوری الکی هم باشه ی امیدی هست میگم پرده ام سالمه....
    لطفا راهنماییم کنید
    مرسی
    سلام دوست خوبم! دختری 22 ساله هستم! منم این تجربه ی ترس شما رو داشتم تا 20 سالگی!
    فکر می کنم در اکثر موارد هر مادری هم دلسوز فرزندشه و هم بیشتر از هر کسی آبروی فرزندش براش مهم تره!البته اگر هوشیارانه و فارغ از احساس و تعصب و با منطق به فرزندشون یاری برسونن!
    اما در مورد مادرتون شما بیشتر شناخت دارید که آیا از نظر روحیه ای ظرفیت این که شما بهشون اعتماد کنید رو دارن؟
    و یه سوال که اصلا قصد جسارت به شما درش نیست و از روی حس دوستانه است این که شما از مادرتون خجالت میکشین و انگار مطمئنید که نمی خواید ازشون کمک بگیرید اما راجع به این که به یه آقای غریبه و نا محرم این موضوع رو بگید (که فعلا فقط و فقط خواستگار شما هستن)بین آره و نه موندین و شک دارین؟

بنده همه ی صحبتهام رو کاملا خواهرانه یا دوستانه هر طور که شما بپسندید گفتم ومیگم خدمتتون.
    اگر فکر می کنید مادرتون فردی هستن که میشه بهشون اعتماد کرد و از نظر رو حیه ای خودشون رو نمی بازن و شما رو تحت فشار نمی زارن براشون واقعیت رو با ظرافت(بالاخره مادرن و ممکنه کلی نگران بشن) توضیح بدین و بگید که می خواید توسط یک متخصص معاینه بشید و از سلامتتون با خبر بشید.

نظر شخصی بنده اینه که این اشتباه شما در کودکی بوده و اگر این اتفاق رو به مادرتون بگید (البته قبلش کمی آمادگی بهشون بدید که : میخوام بهتون اعتماد کنم و ازتون کمک بخوام ... و بعد حقیقت رو با دقت و با آمادگی قبلی دادن با شیوه ی خودتون بهشون بگید! و ازشون کمک بخواید) بیشتر بهتون کمک میشه.در این مواقع با یه بزرگتر از جنس تربیت و عقاید خودتون و عاقل وبالغ مشورت بشه بهتره!
    و فکر می کنم این که شما بخواید با کلی تردید حتی ساعاتی رو بگذرونید اشتباهه. چه برسه به این که وارد زندگی با آقایی بشید که اون قدر شناخت ندارید که ... به قول خودتون عکس العمل آدما متفاوته!
    این که می گید ترس از فهمیدن واقعیت دارید غیر منطقی هست! چون واقعیت یه روز هم برای خودتون و هم همسرتون مشخص میشه پس چه بهتر که آگاهانه از شرایطتون تصمیم به ازدواج بگیرید. قصد ندارم نگرانتون کنم. اتفاقا می خوام کلا نگرانیتون رورفع کنید.
    فکر میکنم که اتفاق خاصی نیافتاده چون در اون سن اگر تغییر حالت یادرد ی در فیزیکتون حس می کردین احتمالا متوجه میشدین!
    البته بنده نه در زمینه ی مشاوره و نه پزشکی تخصص و حتی تحقیقات قوی ای هم ندارم!
    فقط میدونم که اگر حتی فرضا اتفاقی هم افتاده باشه چه بهتر که اول شخص خودتون ازش با خبر و مطمئن باشید .
    حتی اگر بعد از جواب آزمایش خواستین جواب (خدایی نکرده)آسیب دیدگیتون رو به خواستگارتون بگید . این رو زیاد شنیدم که با معاینه توسط پزشک قانونی میشه ثابت کرد که شما قبلا رابطه ی جنسی ای نداشتید( باز هم راجع به درستی این موضوع مطمئن بشید) .
    پس جای نگرانی ای نیست مادرتون بیشتر از هر کسی می تونه راز دارتون باشه! این نظر شخصی بنده است! هر جور شما صلاح می دونید با توجه به رابطتون با مادرتون! البته در صحبت آسونه اما در عمل میدونم که چقدر استرس آوره!

خدا بهت کمک کنه دوست گلم! انشاءالله که واقعا اتفاقی نیوفتاده.
    ویرایش توسط ADAMEKHOOB : 09-16-2014 در ساعت 01:54 AM

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6521
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ADAMEKHOOB نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم! دختری 22 ساله هستم! منم این تجربه ی ترس شما رو داشتم تا 20 سالگی!
    فکر می کنم در اکثر موارد هر مادری هم دلسوز فرزندشه و هم بیشتر از هر کسی آبروی فرزندش براش مهم تره!البته اگر هوشیارانه و فارغ از احساس و تعصب و با منطق به فرزندشون یاری برسونن!
    اما در مورد مادرتون شما بیشتر شناخت دارید که آیا از نظر روحیه ای ظرفیت این که شما بهشون اعتماد کنید رو دارن؟
    و یه سوال که اصلا قصد جسارت به شما درش نیست و از روی حس دوستانه است این که شما از مادرتون خجالت میکشین و انگار مطمئنید که نمی خواید ازشون کمک بگیرید اما راجع به این که به یه آقای غریبه و نا محرم این موضوع رو بگید (که فعلا فقط و فقط خواستگار شما هستن)بین آره و نه موندین و شک دارین؟

بنده همه ی صحبتهام رو کاملا خواهرانه یا دوستانه هر طور که شما بپسندید گفتم ومیگم خدمتتون.
    اگر فکر می کنید مادرتون فردی هستن که میشه بهشون اعتماد کرد و از نظر رو حیه ای خودشون رو نمی بازن و شما رو تحت فشار نمی زارن براشون واقعیت رو با ظرافت(بالاخره مادرن و ممکنه کلی نگران بشن) توضیح بدین و بگید که می خواید توسط یک متخصص معاینه بشید و از سلامتتون با خبر بشید.

نظر شخصی بنده اینه که این اشتباه شما در کودکی بوده و اگر این اتفاق رو به مادرتون بگید (البته قبلش کمی آمادگی بهشون بدید که : میخوام بهتون اعتماد کنم و ازتون کمک بخوام ... و بعد حقیقت رو با دقت و با آمادگی قبلی دادن با شیوه ی خودتون بهشون بگید! و ازشون کمک بخواید) بیشتر بهتون کمک میشه.در این مواقع با یه بزرگتر از جنس تربیت و عقاید خودتون و عاقل وبالغ مشورت بشه بهتره!
    و فکر می کنم این که شما بخواید با کلی تردید حتی ساعاتی رو بگذرونید اشتباهه. چه برسه به این که وارد زندگی با آقایی بشید که اون قدر شناخت ندارید که ... به قول خودتون عکس العمل آدما متفاوته!
    این که می گید ترس از فهمیدن واقعیت دارید غیر منطقی هست! چون واقعیت یه روز هم برای خودتون و هم همسرتون مشخص میشه پس چه بهتر که آگاهانه از شرایطتون تصمیم به ازدواج بگیرید. قصد ندارم نگرانتون کنم. اتفاقا می خوام کلا نگرانیتون رورفع کنید.
    فکر میکنم که اتفاق خاصی نیافتاده چون در اون سن اگر تغییر حالت یادرد ی در فیزیکتون حس می کردین احتمالا متوجه میشدین!
    البته بنده نه در زمینه ی مشاوره و نه پزشکی تخصص و حتی تحقیقات قوی ای هم ندارم!
    فقط میدونم که اگر حتی فرضا اتفاقی هم افتاده باشه چه بهتر که اول شخص خودتون ازش با خبر و مطمئن باشید .
    حتی اگر بعد از جواب آزمایش خواستین جواب (خدایی نکرده)آسیب دیدگیتون رو به خواستگارتون بگید . این رو زیاد شنیدم که با معاینه توسط پزشک قانونی میشه ثابت کرد که شما قبلا رابطه ی جنسی ای نداشتید( باز هم راجع به درستی این موضوع مطمئن بشید) .
    پس جای نگرانی ای نیست مادرتون بیشتر از هر کسی می تونه راز دارتون باشه! این نظر شخصی بنده است! هر جور شما صلاح می دونید با توجه به رابطتون با مادرتون! البته در صحبت آسونه اما در عمل میدونم که چقدر استرس آوره!

خدا بهت کمک کنه دوست گلم! انشاءالله که واقعا اتفاقی نیوفتاده.

دستتون درد نکنه.
    رابطه ام با مادرم خوبه در این هم شکی نیس که صلاح منو میخان ....
    اما هم خجالت میکشم بگم . هم با توجه ب بیماری قلبیش استرس براش خوب نیس.
    فقط می تونم ب خواهرم اونم تو نامه بهش بگم موضوع رو چون رو در رو اصلا روم نمیشه.
    از اینکه خانواده ام غصمو بخورن و تو دردسر بندازمشون ناراحت میشم .
    اما هنوزم میگم من اون روز بچه بودم . دستامم کوچیک بوده . هیچی سوزس درد یا خونریزی نداشتم.
    ب نظر بهترین راه حل رفتن ب دکتره و در میون گذاشتن با خانوادمه؟
    کاس این شهامت و داستم تنهایی برم دکتر یا کسی تو اینترنت بهم قطعی میگفت اسیب دیدی بعد ب خانواده ام میگفتم.
    نمی دونم.
    شما هم مثل من بودین؟

23. کاربران زیر از شیدا م بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    تشکر شده 76 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

دستتون درد نکنه.
    اما هنوزم میگم من اون روز بچه بودم . دستامم کوچیک بوده . هیچی سوزس درد یا خونریزی نداشتم.
    کاس این شهامت و داستم تنهایی برم دکتر یا کسی تو اینترنت بهم قطعی میگفت اسیب دیدی بعد ب خانواده ام میگفتم.
    نمی دونم.
    شما هم مثل من بودین؟
    عزیزم اینجا کسی نمیتونه به شما جواب100 درصد بده.نگرانیت کاملا بیخوده به مادرت چیزی نگو, بهتره با خواهرت صحبت کنی و همینطور که اینجا ماجرا رو توضیح دادی به ایشون هم توضیح بدی. به خاستگارت ابدا چیزی نگو. حتما باید بری دکتر که مشخص بشه(البته بعید میدونم صدمه دیده باشی) عزیزم وقتی با خواهرت بری دکتر بعد از معاینه تو یه برگه مشخصاتتو مینویسن و گواهیتو بهت میدن.اگه صدمه ندیده بودی که فبها ولی اگه صدمه دیده باشی میتونن کاملا مشخص کنن که پارگی در اثر چی بوده و تو گواهیت ذکر میشه. و شما بعد از اینکه گواهیتون گرفتین یه ساعت قبل از عقد میرین با این آقا در میون میزارین و اگه روتون نشد بگید خواهرتون گواهی نشونش بده. اصلا جای نگرانی نیست همه ی مردا براشون مهمه که خانومشون قبلا با کسی رابطه جنسی نداشه باشه نه اینکه پرده سالم باشه یا نه.
    سوال داشتید نقل قول کنید و اگه خواستید پیام خصوصی بدین تا جزئیات بیشتری براتون توضیح بدم.
    موفق باشید.

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

لطفا راهنماییم کنید
    مرسی
    عزيزم هيچي نگو به كسي چرا از دكتر خجالت ميكشي فكر كن كسي ببينه مگه خانمها براي چي ميرن پيش دكتر زنان حتما براي ديدن پرده كه نيست اينهمه مشكل زنان داريم ما.به اين فكر نكن برو دكتر يا ميگه داري يا نداري اينكه ترس نداره با كسي هم كه رابطه نداشتي ميگن طلا كه پاكه چه منتش به خاكه به فرض كه خداي نكرده نداشته باشي به مادرت ميگي مادرتم يا به مادرش ميگه ميتوني بري پزشك قانوني و اين موضوع كه با كسي در ارتباط نبودي يا بودي براشون ثابت ميشه نگران نباش

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام شما خیلی صریح سوال کردید با عرض معذرت ولی من هم میخوام خیلی صریح جوابتون رو بدم ..
    پرده بکارت درسته که خیلی جاها میخونی نفهمیدم و ندیدم و نمیدونم چی شد و پاره شد ..ولی با چیزی که شما گفتی با سنی که شما داشتی با سایز انگشت سبابه در سن شما در مقایسه با سایز آلت تناسلی مرد که باعث پاره شدن پرده بکارت میشه ..همچنین با توجه به علائمی که اصلا نداشتی ..به هر حال یه سری علائم مشخصی داره قابل تشخصیه حتی برای کسی که هیچ چیزی ازین موضوع سر در نمیاره و میتونه متوجه تغییرات بدنی بشه ..من به شما اطمینان میدم که حداقل نودوپنج درصد شما مشکلی نداری ..کما اینکه شما فکر میکنی فقط خودت در کودکی همچنیم کاری کردی و تنها یه بار این کارو کردی کما اینکه ممکنه اکثر خانومها نه به این شکل و ورود انگشت بلکه بر اثر کنجکاوی بچه گانه ورزش یا تحرکات زیاد یا امثالهم احساس کنن که ممکنه صدمه خورده باشن و در نودو پنج درصد مواقع صدمه خاصی نخوردن ..در ضمن این پرده بکارت انواع مختلفی داره که بعضی از انواع اصلا توسط آلت مرد هم به راحتی پاره نمیشه ..شما چون خبر نداشتی و بعد یهوئی یاد کاری که کردی افتادی حالا تکرار بیش از حد یه موضوع در ذهن باعث میشه آروم آروم همه نکات مثبت از ذهنت بره بیرون و نکات منفی که مد نظرته جایگیزین باشه یعنی وقتی میشینی دو تا دوتا چهارتا میکنی احساس میکنی نودو نه درصد اشکالی وجود نداره ولی همون یک درصد قدرتش تو ذهن شما بر اون نود ونه درصد میچربه ..شما تقریبا مطمئن باش که مشکلی نداری ..کسی هم که پاک زندگی کرده مطمئن باش خدا همیشه همراهشه و انشاله نمیذاره مشکلی براش پیش بیاد ..در ضمن من به شخصه تو موارد زیادی که مواجه شدم تا حالا ندیدم که کسی به علت ورود انگشت پرده بکارتش رو از دست بده اون هم انگشت یه بچه هفت هشت ساله(مگر س ک س فوق العاده خشن جنسی ) ..در اکثر موارد نزدیکی بوده یا نهایتا خود ارضائی با جسم خارجی ...حالا تصادفات شدید یا پرت شدن از ارتفاع هم بوده ..که شامل حال شما هم نمیشه ..در ضمن از نظر من نیازی به دکتر رفتن نداری نه مادر و نه خواهرتم هم نیازی نیست که بدونن مخصوصا از طریق نامه که امکان باقی موندن داره ..الان که مد شده دختر رو میبرن و پزشک معاینه میکنه و گواهی میده برای داماد ..که برای شما ریسکش یک درصد در نودو نه درصده که قاعدتا اصلا ریسک محسوب نمیشه و به هیچ عنوان برای شما اشکال محسوب نمیشه ..حتی حتی حتی اگه یک درصد هم صدمه دیده باشید که بعید میدونم اون صدمه میتونه سیزده سال قبل به هر دلیلی بوده باشه چه میدونم مثلا افتادن از سرسره یا تاپ یا زمین خوردن اصلا قابل اثبات نیست شما یه بار چهار ده سال پیش انگشتت رو چه کار کردی..نترس ..متاسفانه ترس با تکرار زیاد باعث انجام حرکات غیر عاقلانه ای میشه ..زندگی هر کس یه بخش هائی داره که فقط و فقط مخصوص خود اون فرده و فقط خودش باید بدونه و خدای خودش و این از همون بخشهاست که روزی باید با خود شما دفن بشه و اصلا موضوع حائز اهمیتی نیست که شما بیای و مثلا در بدترین حرکت غیر عاقلانه به شوهر آینده ات همچین چیزی رو بگی ..کمترین فکری که میکنه احتمال خود ارضائی رو میده یا چیزهای بدتر ..اونم تو شرایط شهرستان کوچیک ..در ضمن هیچ دکتر زنانی ندیدم که برای گواهی دختری برن پیشش بعد بیاد گواهی بده که دختره هفتاد درصد سالمه سی درصد ناسالمه یا آسب دیدگی داره دکترها فکرشون باز هست تمام این احتمالات آسیب دیدگی جز دروسی بوده که گذروندن و هیچ وقت با احتمال آسیب دیدگی به خاطر موارد کوچیک غیر از مسائل جنسی نمیان زندگی دو جوون که در شرف آغازه رو خراب کنن اون هم تو محیط های کوچیک شهرستان به هیچ عنوان نترس ..با کسی هم مطرح نکن ..اگه همه چی سر گرفت حتی اگه بزرگتها عنوان نکردن خودت به مادرت گرفتن گواهی رو پیشنهاد بده ..(چیزی که رسمه ) اصلا خودش میشه دلیل تبرئه شما اگه یک در هزار اگه اگه اگه چیزی باشه که احتمال قریب به یقین میدم که نیست .. کسی که به قول قدیمی ها ککی به کلاش باشه نمیاد همچین پیشنهادی بده موفق باشی و خیالت راحت باشه ...
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

27. کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

وای دختر جون این حرف ها چیه این فکر ها چیه آخه که میان توی سرت
    یک وقت با کسی ازش حرفی نزنی ها الکی حرف بیندازی وسط
    عوض این همه فکر و خیال برو دکتر برای گواهی بکارت
    نترس برو اگر مشکلی بود بعد می آیی راجع بهش صحبت می کنیم
    بروی دکتر حداقل مشکلت حل می شود
    باز هم می گویم:
    برو دکتر
    زود
    حرفم را گوش کن بد نمی بینی

29. کاربران زیر از سوزان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5950
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    تا اونجایی که من اطلاعات دارم و تو تنظیم خانواده خوندم پرده بکارت نه رگ خونی داره و نه عصب
    درد و خونریزی پارگی اون مستقیما مربوط به رفتار هیجانی شوهر هنگام نزدیکی میشه که مریوط به رحم در اولین نزدیکیه که اگه آرامش داشته باشه هیچ خونریزی نداره پس شما هم ممکنه خون ببینی
    اگر شوهر شما قبل ازدواج آموزش لازم رو ببینه دیگه نباید انتظار دیدن خون داشته باشه
    پس نگران نباش
    درضمن من شنیدم امکان ترمیم پرده تا 9 سالگی هست که خودبه خودی صورت میگیره شاید مال شما هیچ مشکلی نداره
    امضای ایشان
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

31. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

30 درصد خانم ها در زمان اولین نزدیکی اصلا دچار خونریزی نمیشن!
    امضای ایشان
    خدا جون عاشقتم....

32. کاربران زیر از leili22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من کاملا با بابک جان موافقم چون دلیلی تو این کارت که پیش اومده نیست که بشه دلیل برای این اتفاق که اسیب دیده باشی
    بدشم شما به عنوان یک دختر حق داری از هرچی که در رابطه با زنان باشه پیش دکتر بری فقط این موضوع برا شما پیش اومده نیست که

34. کاربران زیر از غدیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6521
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط babak نمایش پست ها
    سلام شما خیلی صریح سوال کردید با عرض معذرت ولی من هم میخوام خیلی صریح جوابتون رو بدم ..
    پرده بکارت درسته که خیلی جاها میخونی نفهمیدم و ندیدم و نمیدونم چی شد و پاره شد ..ولی با چیزی که شما گفتی با سنی که شما داشتی با سایز انگشت سبابه در سن شما در مقایسه با سایز آلت تناسلی مرد که باعث پاره شدن پرده بکارت میشه ..همچنین با توجه به علائمی که اصلا نداشتی ..به هر حال یه سری علائم مشخصی داره قابل تشخصیه حتی برای کسی که هیچ چیزی ازین موضوع سر در نمیاره و میتونه متوجه تغییرات بدنی بشه ..من به شما اطمینان میدم که حداقل نودوپنج درصد شما مشکلی نداری ..کما اینکه شما فکر میکنی فقط خودت در کودکی همچنیم کاری کردی و تنها یه بار این کارو کردی کما اینکه ممکنه اکثر خانومها نه به این شکل و ورود انگشت بلکه بر اثر کنجکاوی بچه گانه ورزش یا تحرکات زیاد یا امثالهم احساس کنن که ممکنه صدمه خورده باشن و در نودو پنج درصد مواقع صدمه خاصی نخوردن ..در ضمن این پرده بکارت انواع مختلفی داره که بعضی از انواع اصلا توسط آلت مرد هم به راحتی پاره نمیشه ..شما چون خبر نداشتی و بعد یهوئی یاد کاری که کردی افتادی حالا تکرار بیش از حد یه موضوع در ذهن باعث میشه آروم آروم همه نکات مثبت از ذهنت بره بیرون و نکات منفی که مد نظرته جایگیزین باشه یعنی وقتی میشینی دو تا دوتا چهارتا میکنی احساس میکنی نودو نه درصد اشکالی وجود نداره ولی همون یک درصد قدرتش تو ذهن شما بر اون نود ونه درصد میچربه ..شما تقریبا مطمئن باش که مشکلی نداری ..کسی هم که پاک زندگی کرده مطمئن باش خدا همیشه همراهشه و انشاله نمیذاره مشکلی براش پیش بیاد ..در ضمن من به شخصه تو موارد زیادی که مواجه شدم تا حالا ندیدم که کسی به علت ورود انگشت پرده بکارتش رو از دست بده اون هم انگشت یه بچه هفت هشت ساله(مگر س ک س فوق العاده خشن جنسی ) ..در اکثر موارد نزدیکی بوده یا نهایتا خود ارضائی با جسم خارجی ...حالا تصادفات شدید یا پرت شدن از ارتفاع هم بوده ..که شامل حال شما هم نمیشه ..در ضمن از نظر من نیازی به دکتر رفتن نداری نه مادر و نه خواهرتم هم نیازی نیست که بدونن مخصوصا از طریق نامه که امکان باقی موندن داره ..الان که مد شده دختر رو میبرن و پزشک معاینه میکنه و گواهی میده برای داماد ..که برای شما ریسکش یک درصد در نودو نه درصده که قاعدتا اصلا ریسک محسوب نمیشه و به هیچ عنوان برای شما اشکال محسوب نمیشه ..حتی حتی حتی اگه یک درصد هم صدمه دیده باشید که بعید میدونم اون صدمه میتونه سیزده سال قبل به هر دلیلی بوده باشه چه میدونم مثلا افتادن از سرسره یا تاپ یا زمین خوردن اصلا قابل اثبات نیست شما یه بار چهار ده سال پیش انگشتت رو چه کار کردی..نترس ..متاسفانه ترس با تکرار زیاد باعث انجام حرکات غیر عاقلانه ای میشه ..زندگی هر کس یه بخش هائی داره که فقط و فقط مخصوص خود اون فرده و فقط خودش باید بدونه و خدای خودش و این از همون بخشهاست که روزی باید با خود شما دفن بشه و اصلا موضوع حائز اهمیتی نیست که شما بیای و مثلا در بدترین حرکت غیر عاقلانه به شوهر آینده ات همچین چیزی رو بگی ..کمترین فکری که میکنه احتمال خود ارضائی رو میده یا چیزهای بدتر ..اونم تو شرایط شهرستان کوچیک ..در ضمن هیچ دکتر زنانی ندیدم که برای گواهی دختری برن پیشش بعد بیاد گواهی بده که دختره هفتاد درصد سالمه سی درصد ناسالمه یا آسب دیدگی داره دکترها فکرشون باز هست تمام این احتمالات آسیب دیدگی جز دروسی بوده که گذروندن و هیچ وقت با احتمال آسیب دیدگی به خاطر موارد کوچیک غیر از مسائل جنسی نمیان زندگی دو جوون که در شرف آغازه رو خراب کنن اون هم تو محیط های کوچیک شهرستان به هیچ عنوان نترس ..با کسی هم مطرح نکن ..اگه همه چی سر گرفت حتی اگه بزرگتها عنوان نکردن خودت به مادرت گرفتن گواهی رو پیشنهاد بده ..(چیزی که رسمه ) اصلا خودش میشه دلیل تبرئه شما اگه یک در هزار اگه اگه اگه چیزی باشه که احتمال قریب به یقین میدم که نیست .. کسی که به قول قدیمی ها ککی به کلاش باشه نمیاد همچین پیشنهادی بده موفق باشی و خیالت راحت باشه ...

اقای بابک یک.دنیا ازتون ممنونم.
    من هم ب این موضوع خیلی فکر کردم خیلی اوقات میگم من وقتی تا الان کارنکردم و اون یک اشتباه بچگی بوده . هر چی بادا باد... تا یک مدت خخوبم اما وقتی خواستگار میاد و ی کمی جدی میشه استرس این موضوع رو دارم.
    من خودم هم.میگفتم زمانی ک ازدواج کردم و خواستیم نزدیکی کنیم بهش میگم اگر پرده برات مهمه بریم هر دکتری ک خودت میخای..
    با توجه ب روحیات مادر و خواهرم و همین ک خانوازه ی مذهبی دارم ب نظرم مططرح کردن این موضوع ی و استرس خاصی مینذازم.
    دیدین میگن قبل از ازدواج مشکل یا بیماری دارین بگین ... منم چون تو خانواده ی مذهبی بزرگ شدم و رو این چیزا حساسم گفتم نکنه نگم منم باید این موضوع رو بگم . نمی دونم شاید بیش از حد واسوس ب خرج میدم.

به هرحال ممنونم از اینکه وقت گذاشتینو جوابنو دادین

36. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6521
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سوزان نمایش پست ها
    وای دختر جون این حرف ها چیه این فکر ها چیه آخه که میان توی سرت
    یک وقت با کسی ازش حرفی نزنی ها الکی حرف بیندازی وسط
    عوض این همه فکر و خیال برو دکتر برای گواهی بکارت
    نترس برو اگر مشکلی بود بعد می آیی راجع بهش صحبت می کنیم
    بروی دکتر حداقل مشکلت حل می شود
    باز هم می گویم:
    برو دکتر
    زود
    حرفم را گوش کن بد نمی بینی

سوزان جان سلام.
    اخه من از این می ترسم من رفتم دکتر و حتی گواهی هم گرفتم . بعد به شوهرم بگم این گواهی منه ؟ این طوری بدتر نیس؟شک نمیکنه؟اون اقایی هم ک خواستگار منه پزشکه.. احساس میکنم اگر بعد ازدواج بهش پیشنهاد بدم با توجه به اینکه ب خودم مطنم ک تا الان هیچ رابطه ی جنسی نداشتم. اون موقعه گواهی بگیرم بهتر نیس؟

37. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6521
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آنارشیست نمایش پست ها
    سلام
    تا اونجایی که من اطلاعات دارم و تو تنظیم خانواده خوندم پرده بکارت نه رگ خونی داره و نه عصب
    درد و خونریزی پارگی اون مستقیما مربوط به رفتار هیجانی شوهر هنگام نزدیکی میشه که مریوط به رحم در اولین نزدیکیه که اگه آرامش داشته باشه هیچ خونریزی نداره پس شما هم ممکنه خون ببینی
    اگر شوهر شما قبل ازدواج آموزش لازم رو ببینه دیگه نباید انتظار دیدن خون داشته باشه
    پس نگران نباش
    درضمن من شنیدم امکان ترمیم پرده تا 9 سالگی هست که خودبه خودی صورت میگیره شاید مال شما هیچ مشکلی نداره
    ممنونم ازت
    کلاس تنظیم خانواده ی قبل ازدواج رو میگین؟
    یکی از دوستام میگفت ب مردها میگن اگر پرده واستون مهمه قبل از نزدیکی.برین دکتر؟درسته؟

38. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

اقای بابک یک.دنیا ازتون ممنونم.
    من هم ب این موضوع خیلی فکر کردم خیلی اوقات میگم من وقتی تا الان کارنکردم و اون یک اشتباه بچگی بوده . هر چی بادا باد... تا یک مدت خخوبم اما وقتی خواستگار میاد و ی کمی جدی میشه استرس این موضوع رو دارم.
    من خودم هم.میگفتم زمانی ک ازدواج کردم و خواستیم نزدیکی کنیم بهش میگم اگر پرده برات مهمه بریم هر دکتری ک خودت میخای..
    با توجه ب روحیات مادر و خواهرم و همین ک خانوازه ی مذهبی دارم ب نظرم مططرح کردن این موضوع ی و استرس خاصی مینذازم.
    دیدین میگن قبل از ازدواج مشکل یا بیماری دارین بگین ... منم چون تو خانواده ی مذهبی بزرگ شدم و رو این چیزا حساسم گفتم نکنه نگم منم باید این موضوع رو بگم . نمی دونم شاید بیش از حد واسوس ب خرج میدم.

به هرحال ممنونم از اینکه وقت گذاشتینو جوابنو دادین

امیدوارم با این همه جواب حدودا در یک سطح دیگه بدونین که طرز فکر عموم در این مورد چیه
    اگه خواستگار و شوهر آیندتون پزشکه که خودش داری سطح فکری خوبیه و این به نفع شما خواهد بود
    وسواس رو کاملا به جا گفتید نشونه وسواس تو افکارتون در این باره هست و هیچ خطری شما رو تهدید نمیکنه روی تکرار بیخود این فکر اگه به کسی چیزی بگید اون بعدا براتون بیشتر اذیت کننده میشه
    درباره اینکه شما بهش بگی اگه برات مهمه بریم دکتر و این حرفها من صلاح نمیدونم این رو شما مطرح کنی چون باهاش ارتباط قبلی نداشتید یه خورده همچین قشنگ نیست حالا به دلایل مختلف و تا اونجائی که من میدونم معمولا این رو مادر شما به مادر ایشون پیشنهاد میده و میخواد که اون با پسرش مطرح کنه که همچین چیزی میخواد یا نه ..که بهترین حالت هم همینه ..در ضمن اصلا اصلا این نه بیماری محسوب میشه و نه مشکل که شما بخوای عنوانش کنی خیالت راحت باشه ازین بابت ..(من خودم فوق العاده آدم معتقدی هستم ) ..معمولا هم این موضوع در نزدیکیای زمان عقد مطرح میشه و خودش یه روال معمول داره که مادرتون میدونه ..میدونی ببخشید اینقدر با صراحت میگم ولی فکر کنم غم و غصه تو زندگیت کم داری گشتی یه چی پیدا کنی مث بقیه مشغول باشی دختر خوب بچسب به زندگیت و موقعیت خوبی که در برابرته.. این چه فکرهائیه که به سرت افتاده دستی دستی خودتو تو افکار مغشوش انداختی ..اینم به عنوان یه مرد بهت میگم بدون نظر کارشناسی ..همین که زنش تا حالا با کسی حتی دوستی ساده هم نداشته تو این وانفسا و بلبشوی اجتماعی باید کلاهشو بندازه آسمون که همچین دختر سالمی گیرش میاد شما دیگه زیادی دور خیز کردی از اون ور بوم افتادی پائین ..یه چیز دیگه در آخر.. کنجکاوی روی اندام بدن در اون سن شما یه چیز معمول بوده و این چنین حرکات برای کشف نقاط مختلف بدن و به نتیجه رسیدن درباره اونها تقریبا معموله یا علی و موفق باشید ..
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

39. کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5950
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    10

من نمیدونم قبل ازدواج چی آموزش میدن چون ازدواج نکردم اونی هم که گفتم تو تنظیم خانواده دانشگاه بهمون گفتن
    ولی اینو بدون خانواده خود دختر اونو میبرن دکتر و گواهی سلامت میگیرن تا بعد ازدواج داماد نتونه به اون تهمت بزنه
    این رسم الان تو خیلی خانواده ها حتی تو شهرهای کوچیک از بین رفته
    اگر خواستگار شما گواهی سلامت خواست شما هم از اون گواهی سلامت بخواه چون جدیدا پزشکی قانونی میتونه تعیین کنه مرد رابطه جنسی داشته یا نه
    درضمن میتونه تعیین کنه اگه پرده شما خدایی نکرده پاره شده بر اثر چی بوده و جای نگرانی نیست عزیزم
    امضای ایشان
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

41. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5223
    تشکـر
    204
    تشکر شده 20 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

دستتون درد نکنه.
    نمی دونم.
    شما هم مثل من بودین؟
    سلام!ببخشید دیر جوابتون رو دادم! (درگیر حل مسائلی راجع به خودم بودم و هم چنان در تلاشم )
    راستش میشه گفت هر یک از دوستان نظر و پیشنهادات خوب و منطقی ای دادن وهم چنین آقا بابک نظراتشون انقدر از نظر شخص بنده کامل و منطقی و حساب شده بود که شاید اگه چند سال پیش دقیقا شرایط شمارو داشتم به توصیه هاشون عمل می کردم!
    اما انتخاب شما به شخص شما بستگی داره و مربوطه.
    راستش تا حدودی مثل شما بودم!
    در بچه گی چندین بار اشتباهی کرده بودم (اما انگشتم رو ... نبرده بودم).که وقتی تو دوران دبیرستان در جریان قرار گرفتم دیگه شده بود یه علامت سوال بزرگ برام و یه ترس!
    تا این که تو 20 سالگی با مادرم در میون گذاشتم و وقتی علائمم و نوع رفتارم رو در اون زمان پرسیدن خودشون گفتن که جای نگرانی نیست. اما برای اطمینان خودم برای معاینه رفتیم!
    بنده بر خلاف دوستانی که گفتن تنها برید توصیه می کنم هر زمان لازم دونستید و(طبق توصیه ها ی آقا بابک محترم ) خواستید برید با مادرتون برید.
    چون معاینه ی یه کم سختی( چون برا ی بار اول معاینه میشن کلی خجالت میکشن و استرس دارن. اما چیز خاصی نیست!)بخصوص برای دختر خانوم ها هست! من هم مثل شما خجالت می کشیدم حتی از خانوم دکتر اما وقتی معاینه تموم شد. آرامش بهم برگشت! برای شما هم همین آرزو رو دارم!
    خیلی گلی شیدا خانوم عزیز!
    همیشه در پناه خداوند رحمان و رحیم موفق و خوشبت باشید!
    ویرایش توسط ADAMEKHOOB : 09-19-2014 در ساعت 09:52 AM

42. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

من میگم برو دکتر و بگو خوردی زمین حالام میترسی و میخوای مطمئن بشی. به خواستگارتم هیچی نگو که آبروی خودتو میبری یعنی به هیچکس هیچی نگو ولی سعی کن 1جوری از مامان یا خواهرات کمک بخوای بهشون بگو خوردی زمین و میترسی

43. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من بيشتر دختر خانوما در اين مرحله اين حساسيت رو دارن و طبيعي هستش . همانطور كه ميدونيد پرده ي بكارت انواع مختلف داره و شكل حلقوي آن بسيار شايع هست به احتمال زياد پرده ي شما هم از نوع حلقوي باشه در اين حالت حتي با فروكردن انگشت سبابه هم پاره نميشه بيشتر نامزدها از اين موضوع استفاده ميكنن و به گونه اي با هم نزديكي ميكنن ولي پرده سالم ميمونه به اين معني كه آلت مرد اگر به آرامي و خيس وارد واژن گردد به احتمال زياد پاره نخواهد شد و به خاطر اينكه اين كار ريسك دارد انجام دهنده آن بايد ريسكش را هم بپذيرد وقتي شما به پاكي خودت اطمينان داري باور داشته باش كه اتفاق بدي نخواهد افتاد شما گفتين در شب زفاف احتمال داره بفهمه ولي قبل ازاون دخترخانم براي سالم بودن پرده بكارت پيش پزشك ميرن و ايشون يه نامه ميده كه سالم هست يا نه به نظر بنده بهتر هست شما قبل از هر كاري بري پيش يه پزشك عمومي وايشون معاينه كنن.

44. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7181
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مظمینن اگه با انگشت پاره شده باشه خودش ترمیم میشه(البته من اینو جایی خوندم)
    فوقشم مشکل دیده باشی ترمیمش میکنی یا اصلا نگرانی نداره طرفت اصلا نمیفهمه بیشتر اقایون از خون ریزی میفهمن که زنشون بکارت داشته یا نه!تو جز اون یک درصد باش که خون نمیاد!

45. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

نگرانی شما بی مورده چون پارگی پرده بکارت با دست متفاوت و قابل تشخیص است نسبت به پارگی با آلت تناسلی یا شی تیز و غیره بهرحال در این حالت بهترین راه مراجعه به پزشک متخصص زنان می باشد.
    امضای ایشان

46. کاربران زیر از Admin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7640
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : پارگی احتمالی پرده بکارتم ...

سلام من زیاد نمیدونم ولی اونقدری اطلاعات دارم که بگم اگر هم اسیبی اون زمان بهش وارد کرده باشی و دیگه این اتفاق نیافتاده باشه تا الان به حالت اول خودش برگشته و درست شده نگران نباش نیازی نیست با اون اقا هم مطرح کنی دیدش نسبت بهت عوض بشه دکتر برو ولی خیالت راحت مشکلی نداری

48. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7640
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

من الان جواب دوستانو خوندم و دیدم که چه چیزایی گفتن من میتونم اینو بهت 100% تضمین بدم هیچ مشکلی نداری و سالمی. قبل ازدواج خانواده پسر اگر بخوان میبرنت دکتر واسه گواهی سلامت و نیازی نیست تو مطرح کنی چون دیگه کسی اینکار نمیکنه کم پیدا میشه با کسی مطرح نکن این قضیه رو حتی به اون اقا به هیچ وجه و مطمین باش هیچ مشکلی نداری

49. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    تشکر شده 520 بار در 197 پست
    میزان امتیاز
    10

وای خداااا
    استرس گرفتم
    دو سال پیش...هر هفته میرفتیم چینگر...ی بار بیرون بودم دوستم گفت هوا خوبه ،بریم چیتگر ،لباسام مناسب ورزش نبود شلوار جین با فاق تنگ...منم جوگیر ..موقع رکاب زدن سختم بود و دکمه شلوارم رو باز کردم که به عضلات شکمم فشار نیاد ولی فاق و اندام حساس کماکان ناراحت...بعد از یک ساعت تمرین و رفتن دو سه دور پیست برگشتیم خونه...بعدش ی کم احساس درد ،(مث وقتی که جای کش تنگ چوراب روی پا میمونه)داشتم.....میرفتم دستشویی میسوخت تا دو سه روز....نگاه که کردم دیدم انگار پوسته ی بیرونیش ی ذره خراش برداشته باشه ...خراش هم نه ها،تفاوتش رو دیدم ولی....خون نیومد ولی....الان که این مطلب رو خوندم کلی ترسیدم

50. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    میزان امتیاز
    10

دقیقا گوشته ی بیرونی بودها...من دقیقا نمیدونم پرده همان دهانه ی ورودی هست دیگه؟خیلی ببخشین که جلوی آقایون دارم میگم...لطفا خانوما جواب بدید ...ی خانم که آگاه هستن بیان توی خصوصی لطفا من اینچا نمیخام شرح بدم...ممنون

51. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    میزان امتیاز
    10

آخ آخ الان چند تا مطلب خوندم تو نت...فک کنم آسیب دیده ...البته به ورزش عادت دارما

52. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    میزان امتیاز
    10

مشاورهای گرامی جواب منو نمیدید

53. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط همنورد نمایش پست ها
    مشاورهای گرامی جواب منو نمیدید
    نه خیالتون راحت باشه پرده بکارت شما آسیب ندیده، مهبل از دو لبه یا زبانه داخلی و خارجی تشکیل شده که زبانه خارجی هیچ ارتباطی با بکارت نداره
    امضای ایشان

54. کاربران زیر از Admin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8004
    تشکـر
    7
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نگران نباش عزیزم.طرز پاره شدن با نزدیکی یا تصادفی زمین تا اسمون فرق میکنه.هر دکتری بری اینو به سادگی تشخیص میده.در ضمن اگه پاره میشد که همون دفعه اول هم خون میومد.من شنیدم اگه تصادفی پاره بشه خودبه خود ترمیم پیدا میکنه .موفق باشی.

56. کاربران زیر از roza123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5790
    تشکـر
    1
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم یجورایی مشکل تورو داشتم ولی من اشتباهی کردم ک ایندمو تباه کرده.امیدووارم تو و هیچ دختردیگه ای اشتباهمو تکرار نکنین.ب نظر من تو ی شهر دیگه برو دکتر.اگ تو شهرخودتونم بری اشکالی نداره چون دکتر زنان حتمن فرق کسی ک با نزدیکی پردش پاره شده و کسی ک با تصادف یا چیزی مث تو پاره شده رو میفهمه...چون میگی خون نیومده فک نمیکنم اسیب دیده باشه ولی بهرحال گواهی سلامت بهتت میده درست تصمیم بگیر . ب پسره هم نگو.چون مذهبیه شک میکنه بهت

58. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    میزان امتیاز
    10

دکتر که نمیرم خجالت میکشم...حالا که زین دوچرخه مشکل ساز نیست شیش دور میرم))
    رزای عزیز شما هم موفق باشین...ندای مهربون ایشالا از این به بعد آیندت رو میسازی...ادمین مچکرم

59. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    میزان امتیاز
    10

دلیله این که ی سری جزییات رو نمیدونم میدونید چیه ؟وقتی تو یونی تنظیم داشتیم...روز تنظیممون دوشنبه ها ظهر بود و ما هم دانشکاهمون نزدیک تهران بود ولی از شنبه که میرفتیم میموندیدیم...خلاسه اینکه ی استاد داشتیم که اول کلاس حضور غیاب میکرد و بعد میگفت بریم توی ی کلاس دیگه بهمون فیلم و عکس نشون بده...ما هم که مشتاق برگشتن به خونه بودیک ...توی جابجایی کلاس جیم میزدیم و میومدیم تهران...این شد که اون عکسا رو ندیدم و الان اسماشم بلد نیستم

60. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نترس بابا حتی پاره هم شده باشه که بعید میدونم شده باشه دکتر میگه براثر ضربه تو بچگی اتفاق افتاده ..با پسر ک رابطه برقرار نکردی که بترسی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

61. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9006
    تشکـر
    20
    تشکر شده 27 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

بابا چرا الکی حرس میخوری..بیخیال!
    اگه خونی نیومده بدون ک سالمه..
    مگه الکیه!!!!!!
    به پسره چیزی نگیا..اونوقت بهانه میاد دستش و..
    خدا کمک میکنه نگران نباش..بعضیا وضعشون از تو خیلی بدتره برو خدا رو شکر کن..
    پیش دکترم نرو...!
    توکل کن به خدا آبجی همه چی حل میشه
    ویرایش توسط mahdiyeh : 11-30-2014 در ساعت 09:45 PM

63. کاربران زیر از mahdiyeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11594
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه به حرفای خودت ایمان داری و دروغ نگفتی بدون هیچ ترسی میری و ماجرارو با یه متخصص درمیون میزاری

65. کاربران زیر از kamran65 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11602
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظرمن که پاره نشده ولی یه معاینه برو به این راحتیا که پاره نمیشه

67. کاربران زیر از ماهایا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12607
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگرگفت پرده نداری چیکار کنم:(
    ببین برو پارچه فروشی . بگو یک چند سانت ( بسته به علاقه ی خودت !!! ) پارچه حریر بده بعد شب عروسی خونی کن بزار تو اونجات !!!
    یکم چیزههههه آقا داماد خونی شه اوکیه !
    موفق باشید خدایی پیشنهاد بهتر از این پیدا کردی بیا من هزینه ترمیم پردتو میدم

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد