نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: وسواس فکری

4013
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

وسواس فکری

با عرض سلام خدمت همه ی دوستان گرامی... این چند هفته که نبودم دلم واستون تنگ شده بود.

من دوباره اومدم تا بهم دوباره کمک کنین.

تو این هشت ماهه من خیلی ادمه حساسی شدم به خاطر کنکور. طوری که واسم وسواس فکری ایجاد کرده بود و خودمونی بگم دهنمو سرویس. و شما رو از درگیری های وخیمم مطلع کردم و خسته شدین از دست دتاییکای من با عنوان درگیری ذهنی یک و دو و سه و ....

امروزه که مطمئن شدم خیلی حساس شدم و باید کنترلش کنم. دارو خوبه اما طرز فکرم باید عوض شه. من بیماری های جدیدی گرفتم و خوب شدم و باز بیماری های روانی جدیدتری گرفتم و بعضی بیماری های قدیمیم رو که بعضی دوستان بهش مبتلا بودن و تو این انجمن در موردشونن اییک گذاشتن واسم یادآوری شد و به اونا مبتلا نشدم اما یادشون میفتادم که چطور بودن و .... شاید هم این یاد آوری ادامه داشته باشه...

خلاصه میخوام بگم همه چی به خاطر حساس بودنه هست. پس من باید به یه مشاور رده اول کشور نیاز داشته باشم تا با تجربه و حرفاش بهم مشاوره بده و ذهن و روانم رو هدایت کنه به سمت حساس نبودن. یه کاری کنه که راحت بتونم تلقین نکنم و در عوض به چیزای خوب فک کنم.

ولی نه مشاور خوب میشناسم نه کسی بهم معرفی می کنه و هچنین پدر و مادرم هم دوس ندارن منو ببرن دکتر چون دوس ندارن قبول کنن که من بیمار بودم و شاید هستم و همچنین به خاطر حرف در اوردن مردم و....

خلاصه من ادم خیلی بدبختی هستم یا نیستم نمی دونم. شاید همین الان بخواین پست بذارین و بگی این چه حرفیه که میزنی. ولی اینا شاید بهم کمک کنه شاید نکنه.

شما بهترین مشاور بودین واسم و هستین و خواهین بود. شما شاید روانشناس نباشین اما خود مردم هستین و روانشناس ها مردم شناس.شاید هم ....

خلاصه من نمی دونم چی کار کنم. میخوام برم پیش بهترین روانشناس دنیا. خودم نمی دونم روانم چی میگه و به چی فک می کنه و چی کار باید بکنم چی کار کنم حساسیتم رو کم کنم و به دنبالش خوب بشم. اما همونطور که گفتم نه روانشناس خوب نه .... برای بار چندم دارم میگم خلاصه.... اومدم دوباره اینجا تا باهاتون یکم صحبت کنم نمی دونم شاید هم بهتر بود نمی اومدم و تا این حرفا رو بزنم.ولی گاهی اوقات یه نفر باید به ادم کمک کنه و تنهایی نمیشه..

اشکانم در اومده الآن (اشکان = اشک + ان) ولی ناراحت نیستم. چون به قول صادق هدایت نمی دونم واسه چی گریه نکنم و و واسه چی گریه کنم و از این خندم میگیره که من تو ناراحتی هم بلاتکیفم. نمی دونم به چی فک کنم به چی فک نکنم. نمیدونم چی کار کنم چی کار نکنم.... روانشناس خودمم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    تشکر شده 231 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : .:::حساس شدم:::.

سلام ببینید این چیزیه که خودتون باید اراده کنید همه چیز بستگی به شما داره اگه ارداه کنید میتونید حساس نباشید فقط همین

3. کاربران زیر از a girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    26507
    تشکـر
    0
    تشکر شده 21 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    9

با سلام خدمت شما
    می دانم فشار روانی زیادی را تحمل می کنید ، اضطراب و نگرانی در مورد عملکردتان در کنکور و نحوی قضاوت دیگران در مورد شما. گاهی فقط باید تلاش کرد و به هیچ چیز دگیر نباید فکر کرد اگر والدین شما با مشاوره حضوری مشکل دارند می توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید کانون مشاوران ایران در این زمینه می تواند یاریتان کند 88422495

5. کاربران زیر از متخصص بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام داداش این بیماری ات سرایتی نیست ما نگریم خخخخخخ

اشکان بی خیال فقط شاد باش کنکور هم بخون قبول میشی خوبه نشی هم بیخیال الان مخندس اسم بیکاره خخخخخخ علاقه به کاری داشته باشی مدرک مهم نی اون یاد بگیر

7. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25585
    تشکـر
    15
    تشکر شده 35 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام عزیز جان
    براادر گل شما بیخود و بی جهت داری سخت میگیری زندگی رو
    سعی کن شاااااد باشی و بخندی
    امضای ایشان
    درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند در آتش کوره ها ساخته شده است.

9. کاربران زیر از tala.nab24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

راستش من نخوندم تاپیکهای قبلیتونو

ولی اگر فکر میکنید که این استرس و حساس شدن و ... به دلیل کنکور هستش ، و شما فکر میکنید که اگه کنکورو خراب کنید خیلی بدبخت میشید ، باید خدمتتون عرض کنم که کنکور مزخرفترین آزمون علمی توی کل دنیاست و قبولی در اون به هیییییییییییچ وجهی ضامن موفق شدن شما در آینده نیست . به شخصه بیشتر افرادی که دور و برم مینشناسم و درس نخوندن ، وضعیت معیشتیشون به مراااااتب بهتر از کساییه که کلی عمرشون را صرف یادگیری (یادگیری که نه ، تکرار و حفظ کردن) واحدهای به شدت قدیمی و به درد نخورد دانشگاهی کردن . نمیگم درس خوندن بده ، ولی اینو ایمان داشته باشید که شما حتی اگه دکتری فلان رشته را هم داشته باشید ، بازم ضامن موفقیت شما نیست . هر انسانی تنها در یک صورت میتونه موفق بشه ، گه به اون فعالیتی که ا اعماق وحودش بهش علاقه داره مشغول بشه . حالا یکی دوست داره بنا بشه ، یکی نونوا ، یکی کاسب ، یکی دلال ، یکی معلم ، یکی دندون پزشک ، یکی هکر ، یکی باغبون ، یکی جهانگرد ، یکی عکاس .... خلاصشو بهت بگم اینه که ممکنه توی یه مقطعی به خاطر امرار معاش مجبور بشی فلان کارو انجام بدی که ازش بدت بیاد ، ولی ته تهش باید و باید به کاری مشغول بشی که واقعا عاشقشی ، غیر از این باشه ، دچار روزمرگی میشی و هر روز سرخورده تر از دیروز .

شاد و بی استرس و دایورت باشید :d

11. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26306
    تشکـر
    198
    تشکر شده 39 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    0

من كه گفتم بعدا به جايي ميرسي كه ميگي اصلا احتياجي به اين قرصا نداشتم بايد افكارمو كنترل ميكردم
    الانم بازم ميتوني تا حدودي افكارتو كنترل كني
    ولي خب تكنيكاي خاص خودشو داره
    ولي بازم دارم نشونه هاي بهتر بودنو ميبينم
    ان شاالله كه مشكلت كاملا بر طرف بشه
    موفق باشي

13. کاربران زیر از alone_girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26900
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ای بابا تو مشکلت چیه من چیه/استرس کنکور هم شد ناراحتی /از حالا باید سعی کنی قوی باشی و بهترین تصمیم ها را بگیری

15. کاربران زیر از amirf بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط a girl نمایش پست ها
    سلام ببینید این چیزیه که خودتون باید اراده کنید همه چیز بستگی به شما داره اگه ارداه کنید میتونید حساس نباشید فقط همین
    نقل قول نوشته اصلی توسط متخصص نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    می دانم فشار روانی زیادی را تحمل می کنید ، اضطراب و نگرانی در مورد عملکردتان در کنکور و نحوی قضاوت دیگران در مورد شما. گاهی فقط باید تلاش کرد و به هیچ چیز دگیر نباید فکر کرد اگر والدین شما با مشاوره حضوری مشکل دارند می توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید کانون مشاوران ایران در این زمینه می تواند یاریتان کند 88422495
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    سلام داداش این بیماری ات سرایتی نیست ما نگریم خخخخخخ

اشکان بی خیال فقط شاد باش کنکور هم بخون قبول میشی خوبه نشی هم بیخیال الان مخندس اسم بیکاره خخخخخخ علاقه به کاری داشته باشی مدرک مهم نی اون یاد بگیر
    نقل قول نوشته اصلی توسط tala.nab24 نمایش پست ها
    سلام عزیز جان
    براادر گل شما بیخود و بی جهت داری سخت میگیری زندگی رو
    سعی کن شاااااد باشی و بخندی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    راستش من نخوندم تاپیکهای قبلیتونو

ولی اگر فکر میکنید که این استرس و حساس شدن و ... به دلیل کنکور هستش ، و شما فکر میکنید که اگه کنکورو خراب کنید خیلی بدبخت میشید ، باید خدمتتون عرض کنم که کنکور مزخرفترین آزمون علمی توی کل دنیاست و قبولی در اون به هیییییییییییچ وجهی ضامن موفق شدن شما در آینده نیست . به شخصه بیشتر افرادی که دور و برم مینشناسم و درس نخوندن ، وضعیت معیشتیشون به مراااااتب بهتر از کساییه که کلی عمرشون را صرف یادگیری (یادگیری که نه ، تکرار و حفظ کردن) واحدهای به شدت قدیمی و به درد نخورد دانشگاهی کردن . نمیگم درس خوندن بده ، ولی اینو ایمان داشته باشید که شما حتی اگه دکتری فلان رشته را هم داشته باشید ، بازم ضامن موفقیت شما نیست . هر انسانی تنها در یک صورت میتونه موفق بشه ، گه به اون فعالیتی که ا اعماق وحودش بهش علاقه داره مشغول بشه . حالا یکی دوست داره بنا بشه ، یکی نونوا ، یکی کاسب ، یکی دلال ، یکی معلم ، یکی دندون پزشک ، یکی هکر ، یکی باغبون ، یکی جهانگرد ، یکی عکاس .... خلاصشو بهت بگم اینه که ممکنه توی یه مقطعی به خاطر امرار معاش مجبور بشی فلان کارو انجام بدی که ازش بدت بیاد ، ولی ته تهش باید و باید به کاری مشغول بشی که واقعا عاشقشی ، غیر از این باشه ، دچار روزمرگی میشی و هر روز سرخورده تر از دیروز .

شاد و بی استرس و دایورت باشید :d
    نقل قول نوشته اصلی توسط alone_girl نمایش پست ها
    من كه گفتم بعدا به جايي ميرسي كه ميگي اصلا احتياجي به اين قرصا نداشتم بايد افكارمو كنترل ميكردم
    الانم بازم ميتوني تا حدودي افكارتو كنترل كني
    ولي خب تكنيكاي خاص خودشو داره
    ولي بازم دارم نشونه هاي بهتر بودنو ميبينم
    ان شاالله كه مشكلت كاملا بر طرف بشه
    موفق باشي
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirf نمایش پست ها
    ای بابا تو مشکلت چیه من چیه/استرس کنکور هم شد ناراحتی /از حالا باید سعی کنی قوی باشی و بهترین تصمیم ها را بگیری
    مرسی از همه. خخخخ چرا نصفتون گیر دادین به کنکور. من واسه کنکور استرس نداشتم ندارم و نخواهم داشت. فقط گفتم دلیلش کنکوره نه استرس واسه کنکور. اصلا من با کنکور هیچ مشکلی ندارم از نظر استرس و ترس و ... کلا بعضیاتون موضوع رو نمی دونید چون تاییکای قبلی رو نخوندین. بازم ممنون از همتون.

17. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)