صفحه 1 از 6 123 ...
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 253

موضوع: .::من دوست دختر میخوام::.

30797
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

.::من دوست دختر میخوام::.

من دوست دختر میخوام که هم عشقم باشه هم عجقم.

اما چند تا سوال به ذهنم برخورده...

اول، چرا من دوست دختر میخوام؟ من اگه عاشق دوست دخترم باشم و بخوام باهاش ازدواج کنم، به خاطر عجق بینمون هم شده، قید خجالت و همه چی رو میزنم میرم خواستگاریش... میرم به پدر مادرم و پدر مادرش میگم که من عاشقشم... اما چرا نمیرم خواستگاریش و میام باهاش دوست میشم؟ من مگه عاشقش نیستم؟ من مگه اونو نمی خوام؟ نمیشه دزدکی که. بالاخره باید پدر مادرش بذارن. خوب چرا همون اول نرم خواستگاریش و بیام باهاش دوست بشم؟ دوست بشم که ببینم بهم میخوره یا نه؟ دختر مردم مگه گوجه خیاره برم وسط بازار امتحانش کنم؟ گوجه خیار به شرط چاقو هم مگه داریم؟ به نظرتون بهتر نیست از قبل از روش های دیگه در موردش تحقیق کنم بدون اینکه چیزی و حرف زیادی بینمون رد و بدل بشه ببینم خوبه یا بد و اگه خوب بود برم خواستگاریش و نامزد بشیم بدون دوستی قبلی؟ آخه انسان با گوجه خیار فرق داره. از راه های دیگه هم میشه فهمید آدم خوبیه یا نه. اگه هم پول و درآمدی نداشته باشم که بخوام برم خواستگاریش خوب چرا اصلا باید برم دنبال عشق یا اگه رفتم مگه حتما باید خودم اول همه کارا رو کنم... عقدش می کنم تا کار و بارم جور بشه بریم تو یه خونه. چرا دوستش بشم؟ که اگه یه وقت کار و بارم جور نشد ولش کنم بره؟ مگه موبایله که عوضش کنم؟ هر بلایی شده سرش بیارم بعد بدردم نخورد عوضش کنم؟ اصلا شما میرید مغازه موبایل می خرید یارو نمیذاره گوشی رو روشن کنی مگر اینکه بخوای و مطمئن باشی که می خریش. میگه برو تحقیق کن گوشی خوبیه یا بد و بعد هر وقت خواستی بخری بیا روشنش کنم. دختر از موبایل پایین تره؟چرا نرم خواستگاریش و بعد شروع کنم کارای عاشقونه واسش انجام بدم؟ به نظرتون اصرار زیاد در اینکه موبایل رو بدون هیچ پیش پرداختی بخوام از فروشنده بگیرم نمی تونه وسوسم کنه که بدزدمش یا یه سری حرکت روش بزنم؟ یه وقت موبایل رو صدمه زدم چی؟ یه وقت صفحه موبایل خش ورداشت چی؟ البته موبایل روح نداره اما دختر روح داره و روحش هم خش میفته و همچنین روح من.

دوم، من چرا باید پنهانی باهاش دوست بشم تا نه پدر و مادر خودم و نه پدر و مادر اون و نه برادرش و ... هیچ کدوم خبر نداشته باشن که من عاشق دخترشونم؟ مگه کار اشتباهی دارم انجام میدم که پنهانش می کنم؟ مگه عاشق شدن اشتباهه؟ البته بهتر بگم دوست شدن اشتباهه؟

سوم، هدفم از دوست شدن چی باشه؟ رابطه ج؟ با جسم دختره حال کنم؟ اصلا هدفم از ازدواج بعد دوستیمون چی باشه؟ به نظرتون این دوستی مثل دوستی بین دو پسر یا دو دختر نیست؟ چون اگه عشق باشه قید همه چی رو میزنم و پنهان کاری نمی کنم دستشو می گیرم میرم طلا فروشی هر چی بخواد واسش می خرم. پدر و مادرش رو هم میبرم تا نظر بدن. اگه عشق باشه دعوا این وسط معنی نداره... اگه دست انتخاب کنم دعومونا نمیشه...

چهارم. چه جالب میشه وقتی بچه هامون (ایشالاه اگه خدا بخواد) میپرسن شما چطوری با هم آشنا شدید. بد اونا به طرز بدتری با همسر آیندشون آشنا میشن. البته تا اون موقع اگه همینطور پیش بریم دیگه همسر و یکی و دوتا الی چارتا معنی نداره. بی*ناموسی معنی داره.

از کسایی که دوست دختر و دوست پسر دارن و عجق همن میخوام جوابمو بدن تا منم برم دوست دختر بگیرم. البته من و رفقام. این سوال پاسخ داده بشه میریم میگیریم. من خودم زیاد سراغ دارم. بالاخره یکیشونو انتخاب می کنم باهاشون دوست میشم.

از همه خواهش می کنم پاسخ بدن که من دوست دختر بگیرم یا نه؟

جواب سوالات منو بدین. این سوالات واسه هر کسی باید پیش بیاد. اگه عاشقی و عشقی هست

چرا خواستگاری نکنم و دوست مخفیانه بشم؟؟؟

خواستگاری سخته؟؟؟

این دختر حاضره دوست بشه و براش هر کاری بکنم و بدون هیچ تعهد؟؟؟

شما به من یکی رو نشون بدین که دختر خوش اخلاق و درستی باشه و موافق باشه با من دوست بشه تا اینکه کار و بارم جور بشه و شرایط کاملا آماده بشه... هر چند شرایط من تقریبا آماده است و... اگه میتونین واسم جور کنین من باهاش دوس که هیچی عاشقش میشم. اگه راضیه بیاد منم پسر بدی نیستم از هر نظر و وضع مالی و مادی و جسمی و همه چی خوبه و روحیاتم هم باهاش سازگاره تازه من آدمی هستم که با یه نگاه عاشق نمیشم و پس خیالش از اینکه سمت دخترای دیگه برم راحت باشه و من فقط عاشق اون میشم. اگه دختره رو پسندیدمشااا... شما فقط معرفی کنین بالاخره عاشق یکی میشم دیگه... فقط این دوستی باید بین خودمون بمونه تا موقعی که شرایط آماده بشه ها... وگرنه شرایط رو بدتر می کنه اگه پدر مادرم و پدر مادرش بفهمن من عاشقشم و...
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-09-2016 در ساعت 10:20 PM

2. 8 کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : .::من دوست دختر میخوام::.

می دونی نظرات مختلف یک عده از این دخترا خودشون دوست پسر داشتن روشن فکری و با کلاس بودن می دونند کار هم ندارم باهاشون فقط مشکل اینجاست که تا میگی کار خوبیه چرا ننه و بابات نمی گی میگه اونا قدیمی اند خب ، مانع میشند این حرفا مال اثر حجره و.....

تاپیک دیگه هم گفتم روابط اینا با روابط عاطفی شروع میشه و .... حالا گاها به جنسی کشیده میشه و بعد که اتش عشق سرد شد شروع به شناخت هم می کنند وعیب های هم می بینند.

بعد که جدایی صورت گرفت حالا بقیه ماجراها شکست عشقی و بیماری روحی و نمی دونم عکس دادم و فیلم داره و اینده چی میشه و به نفر بعدی چی بگم بگم زن شدم یا کلک بزنم و.....

اینا دخترا فقط خودشون گول می زنند روشن فکری وپیشرفت به کسی میگن چهار تا مقاله بین الملی داره و علم داره نه اینکه دوست پسر داشتن نشانه امروزی بودن بدونه....

4. 5 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

این که دوست دختر میخای یه مسئله ی طبیعی و خیلی خوبه ادم مثل نیاز به غذا نیاز داره با غیر همجنسش باشه تا یه روالی طی بشه. این روال میتونه شناختن باشه. میتونه رابطه ی عاطفی باشه میتونه یه تجربه ی تلخ ولی باارزش باشه میتونه ام یه اشتباه خیلی بد باشه به هر حال تا یه حدی میشه درمورد انتخاب درستت قبل از اینکه وارد رابطه بشی وسواس داشته باشی و درست انتخاب کنی بعدم که وارد رابطه شدی باید خودتو برای روبه رو شدن با هر اتفاقی اماده کنی و شجاع باشی.
    به نظر من این ترسی که ما از رابطه داریم به خاطر فضای ایرانه. رابطه با جنس مخالف یه کشش طبیعی تو هر ادمیه. اصلا نباید براش هدف و قصد و غرض تعیین کنید. مثل غذا خوردن اینم یه اتفاق عادیه. فقط چون جلوشو گرفتن و تبلیغای منفی میشه همیشه ترسناک به نظر میاد. درستش اینه ادمو از یه سنی واسه این جور رابطه ها اماده کنند
    در هر حال یه چیزایی هست که هیچ کس نمیتونه به ادم بگه و خودش باید یاد بگیره. هرچقدرم این چیزارو تو سن کم تجربه کنی بهتره چون تو سن پایین خواسته های مادی ادم کمتره احساسات و معصومیتش بیشتره پس یه رابطه ی قشنگ تر به وجود میاد ولی کنارش حتما باید با آگاهی و احتیاط پیش بری چون بی تجربه ای.
    نگران خدشه دار شدن روح خودت و خودشم نباش. اینا وسواسای بیش از حده. به خاطر ترس از ناشناخته هاست. داری بیش از حد به جزئیات فکر میکنی. کنارش باید به اینم فکر کنی که ادم کامل اونیه که از غیر همجنسش شناخت کافی داشته باشه یه سری تجربه هارو داشته باشه تا بتونه موفق تر زندگی کنه. اینارو بدون توجه به دین و اوضاع ایران بهش فکر کن. به عنوان یه ادم بالغ به این قضیه نگاه کن. در مورد رابطتونم میتونید کنترلش کنی که به کسی اسیب نرسه که البته سخته. یه راه دیگم داری که کلا سمت این داستانا نری و خودتو از کلی تجربه ی قشنگ و ترسناک و خوب و بد محروم کنی

6. 6 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    این که دوست دختر میخای یه مسئله ی طبیعی و خیلی خوبه ادم مثل نیاز به غذا نیاز داره با غیر همجنسش باشه تا یه روالی طی بشه. این روال میتونه شناختن باشه. میتونه رابطه ی عاطفی باشه میتونه یه تجربه ی تلخ ولی باارزش باشه میتونه ام یه اشتباه خیلی بد باشه به هر حال تا یه حدی میشه درمورد انتخاب درستت قبل از اینکه وارد رابطه بشی وسواس داشته باشی و درست انتخاب کنی بعدم که وارد رابطه شدی باید خودتو برای روبه رو شدن با هر اتفاقی اماده کنی و شجاع باشی.
    به نظر من این ترسی که ما از رابطه داریم به خاطر فضای ایرانه. رابطه با جنس مخالف یه کشش طبیعی تو هر ادمیه. اصلا نباید براش هدف و قصد و غرض تعیین کنید. مثل غذا خوردن اینم یه اتفاق عادیه. فقط چون جلوشو گرفتن و تبلیغای منفی میشه همیشه ترسناک به نظر میاد. درستش اینه ادمو از یه سنی واسه این جور رابطه ها اماده کنند
    در هر حال یه چیزایی هست که هیچ کس نمیتونه به ادم بگه و خودش باید یاد بگیره. هرچقدرم این چیزارو تو سن کم تجربه کنی بهتره چون تو سن پایین خواسته های مادی ادم کمتره احساسات و معصومیتش بیشتره پس یه رابطه ی قشنگ تر به وجود میاد ولی کنارش حتما باید با آگاهی و احتیاط پیش بری چون بی تجربه ای.
    نگران خدشه دار شدن روح خودت و خودشم نباش. اینا وسواسای بیش از حده. به خاطر ترس از ناشناخته هاست. داری بیش از حد به جزئیات فکر میکنی. کنارش باید به اینم فکر کنی که ادم کامل اونیه که از غیر همجنسش شناخت کافی داشته باشه یه سری تجربه هارو داشته باشه تا بتونه موفق تر زندگی کنه. اینارو بدون توجه به دین و اوضاع ایران بهش فکر کن. به عنوان یه ادم بالغ به این قضیه نگاه کن. در مورد رابطتونم میتونید کنترلش کنی که به کسی اسیب نرسه که البته سخته. یه راه دیگم داری که کلا سمت این داستانا نری و خودتو از کلی تجربه ی قشنگ و ترسناک و خوب و بد محروم کنی
    شما تجربه داری؟؟

این تجربه خوب بود یا بد ؟

ثمره اش چی بود؟

خب این تجربه برای ایند هات چقدر تاثیر داره ؟

تو از نظر یک دختر این حرف می زنی از نظر پدرت که نمی تونی و احساسات اون درک نمی کنی که !! می دونی یک مرد به ناموس اش چه غیرتی داره ؟؟ می دونی پدرت بدونه چه حالی میشه ؟اگر این روابط به جاهای دیگه کشیده بشه که بدتر...

خب این رابطه به جدای کشیده بشه همین دختر روشن فکر تا چقدر دل و جرات داره رابطه گذشته مخفی نکنه ؟

خب تو از حس دخترا می گی حالا من از پسرا بگم کسی بخواهد با دختری که خوشش اومده رابطه چه دوستی و ازدواج غیره داشته باشه وقتی بدونه قبل اون دست کسی بهش خورده اگر عاشق اش باشه واقعا حس بدی پیدا می کنه و اگر نه یا می گه ما به درد هم نمی خوریم یا اینکه برای چند روز خوشی خودش باهاش فقط دوست میشه....
    ویرایش توسط omidd : 05-08-2016 در ساعت 10:07 PM

8. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    شما تجربه داری؟؟

این تجربه خوب بود یا بد ؟

ثمره اش چی بود؟

خب این تجربه برای ایند هات چقدر تاثیر داره ؟

تو از نظر یک دختر این حرف می زنی از نظر پدرت که نمی تونی و احساسات اون درک نمی کنی که !! می دونی یک مرد به ناموس اش چه غیرتی داره ؟؟ می دونی پدرت بدونه چه حالی میشه ؟اگر این روابط به جاهای دیگه کشیده بشه که بدتر...

سوالای شخصیو ک نمیتونم جواب بدم. در مورد احساسات پدرمم ایشون خودشون مشکلی ندارند چون بهم اعتماد دارند.
    فقط همینو بگم که به نظرم تجربه داشتن حتی تجربه ی بد بهتر از خامی و ترسو بدن و پوچ بودنه. ما یه بار بیشتر زندگی نمیکنیم. هیچی غیر اعتقادای خودمون انقدری مهم نیست که بخاد محدودمون کنه.

10. 4 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

سوالای شخصیو ک نمیتونم جواب بدم. در مورد احساسات پدرمم ایشون خودشون مشکلی ندارند چون بهم اعتماد دارند.
    فقط همینو بگم که به نظرم تجربه داشتن حتی تجربه ی بد بهتر از خامی و ترسو بدن و پوچ بودنه. ما یه بار بیشتر زندگی نمیکنیم. هیچی غیر اعتقادای خودمون انقدری مهم نیست که بخاد محدودمون کنه.
    خب این رابطه به جدای کشیده بشه همین دختر روشن فکر تا چقدر دل و جرات داره رابطه گذشته مخفی نکنه ؟

خب تو از حس دخترا می گی حالا من از پسرا بگم کسی بخواهد با دختری که خوشش اومده رابطه چه دوستی و ازدواج غیره داشته باشه وقتی بدونه قبل اون دست کسی بهش خورده اگر عاشق اش باشه واقعا حس بدی پیدا می کنه و اگر نه یا می گه ما به درد هم نمی خوریم یا اینکه برای چند روز خوشی خودش باهاش فقط دوست میشه....

12. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

می دونی نظرات مختلف یک عده از این دخترا خودشون دوست پسر داشتن روشن فکری و با کلاس بودن می دونند کار هم ندارم باهاشون فقط مشکل اینجاست که تا میگی کار خوبیه چرا ننه و بابات نمی گی میگه اونا قدیمی اند خب ، مانع میشند این حرفا مال اثر حجره و.....

تاپیک دیگه هم گفتم روابط اینا با روابط عاطفی شروع میشه و .... حالا گاها به جنسی کشیده میشه و بعد که اتش عشق سرد شد شروع به شناخت هم می کنند وعیب های هم می بینند.

بعد که جدایی صورت گرفت حالا بقیه ماجراها شکست عشقی و بیماری روحی و نمی دونم عکس دادم و فیلم داره و اینده چی میشه و به نفر بعدی چی بگم بگم زن شدم یا کلک بزنم و.....

اینا دخترا فقط خودشون گول می زنند روشن فکری وپیشرفت به کسی میگن چهار تا مقاله بین الملی داره و علم داره نه اینکه دوست پسر داشتن نشانه امروزی بودن بدونه....
    مرسی

مرسی ملکه. پاسخ سوالای منو ندادی. آدم بالغ به دین توجه می کنه، نه به دینداران و ایران. بهم میگی برو جلو و تجربه کن یا نرو جلو. خوبه نمی خوام سیگاری بشم
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-08-2016 در ساعت 10:14 PM

14. 2 کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خب این شد پس پدرت می دونه دوست پسر داری و یا داشته باشی براش مهم نیست ؟

و اگر احیانا به روابط دیگه مثل جنسی هم کسیده بشه چی ؟

منظورت از اعتماد داره چیه ؟ اعتماد داره با کسی رابطه مخفیانه نداری یا اینکه اعتماد داره این روابط به سمت جنسی کشیده نمیشه.

جنسی می تونه معاشقه مثل لب و بوس و....

16. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 78 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

من اعتقاد خودمو می گم و کاری به دیگر دوستان ندارم .
    در خصوص رابطه دوجنس متفاوت حدودی از طرف خدا تعیین شده و چون اون منو آفریده پس میدونه که چی برام خوبه و چی نیست . اما ممکنه بعضی بگن آقا ما عقل داریم و الان هم قرن 21 هست به عبارتی شرع رو جدای از عقل می دونن ، خدمته این دسته از دوستان هم بگم دوستی بین دو جنس مخالف اصلا درست نیست به خاطر اینکه جنس مرد یه کشش فوق العاده داره نسبت به دختر و این کشش سر منشا جنسی داره تا عاطفی اما در دختران سر منشا عاطفی داره ، حالا پسر با دختر دوست میشه و چون منشا و محرک برا پسر جنسی هست می خواد به هر طریقی به مقصودش که همون ارتباط کامل یا ناقص جنسی هست برسه که اینجا همون زنگ خطر هست پسر میدونه که زن عاطفی هست و از این در وارد میشه و می خواد به هدفش برسه .
    خوب وقتی یه ارتباط جنسی هم بین پسر و دختر صورت می گیره تبعاتی برا هر دو طرف داره
    برا پسر میشه بی اعتمادی نسبت به جنس مخالف ، تن ندادنراحت به ازدواج ، تنوع طلبی
    برا دختر میشه ضربه به جسمش ، بی اعتمادی نسبت به جنس مخالف
    شاید دوستان بگن ما دوست میشیم اما ارتباطمونو کنترلمی کنیم که خیالشونو راحت کنم و بگم محاله به قول یه معلمی که داشتم مگه میشه پنبه و آتش کنار هم باش !
    به نظرتون میشه؟

18. 4 کاربران زیر از seyyedmahdifatemi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

اینی که میگی مگه تو ازدواج اتفاق نمیفته؟ همه رابطه ها یه روند سینوسی دارند واسه خوب و بد بودنشون. زن و شوهرام همینجورند.
    اگه سرنوشت یکیو قبل از ازدواج میذاره سر راهت واسه چی نباید انقدر جرعتشو داشته باشی که باهاش باشی؟
    ادم 30 - 35 ساله دیگه فقط میخاد غذا و جای خوابش اماده باشه و یه زندگی اروم داشته باشه. الانم خیلیا تو سن پایین ازدواج نمی کنند. چه فایده تو سن بالا کنار کسی باشی اما دیگه شور و انگیزه و جوونی نداشته باشی.
    شما یه سری چیزای ساده پیش پا افتاده رو برای خودت 10 برابر بزرگ میکنی به هیچ عنوانم حاضر نیستی دست از عقایدت برداری هر جاام میتونی میری عقایدتو به همه تحمیل میکنی بدون اینکه حتی یه درصد به حرفاشون فکر کنی

20. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

خب این شد پس پدرت می دونه دوست پسر داری و یا داشته باشی براش مهم نیست ؟

و اگر احیانا به روابط دیگه مثل جنسی هم کسیده بشه چی ؟

منظورت از اعتماد داره چیه ؟ اعتماد داره با کسی رابطه مخفیانه نداری یا اینکه اعتماد داره این روابط به سمت جنسی کشیده نمیشه.

جنسی می تونه معاشقه مثل لب و بوس و....

اقا شما خیلی بی ادبی که این سوالارو میپرسی
    متاسفم که از کل رابطه فقط همینارو میدونی

22. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyedmahdifatemi نمایش پست ها
    من اعتقاد خودمو می گم و کاری به دیگر دوستان ندارم .
    در خصوص رابطه دوجنس متفاوت حدودی از طرف خدا تعیین شده و چون اون منو آفریده پس میدونه که چی برام خوبه و چی نیست . اما ممکنه بعضی بگن آقا ما عقل داریم و الان هم قرن 21 هست به عبارتی شرع رو جدای از عقل می دونن ، خدمته این دسته از دوستان هم بگم دوستی بین دو جنس مخالف اصلا درست نیست به خاطر اینکه جنس مرد یه کشش فوق العاده داره نسبت به دختر و این کشش سر منشا جنسی داره تا عاطفی اما در دختران سر منشا عاطفی داره ، حالا پسر با دختر دوست میشه و چون منشا و محرک برا پسر جنسی هست می خواد به هر طریقی به مقصودش که همون ارتباط کامل یا ناقص جنسی هست برسه که اینجا همون زنگ خطر هست پسر میدونه که زن عاطفی هست و از این در وارد میشه و می خواد به هدفش برسه .
    خوب وقتی یه ارتباط جنسی هم بین پسر و دختر صورت می گیره تبعاتی برا هر دو طرف داره
    برا پسر میشه بی اعتمادی نسبت به جنس مخالف ، تن ندادنراحت به ازدواج ، تنوع طلبی
    برا دختر میشه ضربه به جسمش ، بی اعتمادی نسبت به جنس مخالف
    شاید دوستان بگن ما دوست میشیم اما ارتباطمونو کنترلمی کنیم که خیالشونو راحت کنم و بگم محاله به قول یه معلمی که داشتم مگه میشه پنبه و آتش کنار هم باش !
    به نظرتون میشه؟
    مرسی

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

روشنفکرا بیان. دکتر علی شریعتی نماهای قرن 21 بیان.

25. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اینی که میگی مگه تو ازدواج اتفاق نمیفته؟ همه رابطه ها یه روند سینوسی دارند واسه خوب و بد بودنشون. زن و شوهرام همینجورند.
    اگه سرنوشت یکیو قبل از ازدواج میذاره سر راهت واسه چی نباید انقدر جرعتشو داشته باشی که باهاش باشی؟
    ادم 30 - 35 ساله دیگه فقط میخاد غذا و جای خوابش اماده باشه و یه زندگی اروم داشته باشه. الانم خیلیا تو سن پایین ازدواج نمی کنند. چه فایده تو سن بالا کنار کسی باشی اما دیگه شور و انگیزه و جوونی نداشته باشی.
    شما یه سری چیزای ساده پیش پا افتاده رو برای خودت 10 برابر بزرگ میکنی به هیچ عنوانم حاضر نیستی دست از عقایدت برداری هر جاام میتونی میری عقایدتو به همه تحمیل میکنی بدون اینکه حتی یه درصد به حرفاشون فکر کنی
    خانم دونفر که دوست میشه اولش عاطفی دوست دارم و فلان و ... بعد میرن تخت خواب و.... حالا حس مردونه و فلان نمی گم ..... الان که ا اون هوا در امودن در باره فرهنگ و خانواده و علایق هم صحبت می کنند و بعد می بینند عه اینا به درد هم نمی خورند.....

ولی ازدواج که از روی شناخت باشه اختمال شکست اون کمه ....

فرق اش ببین چقدره.....

یک بارم گفتم دخترای روشن فکر اگر بخواهند دوستی کنند وبعد بخواهند کلک بزند ادم کثیفی هستند و نمونه اش هم زیاده....

اگر خدا نکرده ازدواجی به طلاق کسیده بشه این زن دیگه سر کسی کلاه نمی زاره که دختر و دوشیزه هست و کسی هم که خواستگاریش با شناخت میره که این زن هست نه اینکه بعد ازدواج ببینه عه این دختر خیلی وقته زن شده....

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

ملکه دعوا نیفتید دیگه. جواب سوالات منو بدین. این سوالات واسه هر کسی باید پیش بیاد. اگه عاشقی و عشقی هست

28. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

شما متاسفم که فکر می کنی روابط مخفیانه روشن فکری هست نه خانم خیانت به پدر ومادر هست.

روابط جنسی فقط خوابیدن می دونی رابطه که تو ازش معاشقه میگی لب و بوس هم جز روابط جنسی هست

30. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    مرسی

مرسی ملکه. پاسخ سوالای منو ندادی. آدم بالغ به دین توجه می کنه، نه به دینداران و ایران. بهم میگی برو جلو و تجربه کن یا نرو جلو. خوبه نمی خوام سیگاری بشم
    افرین. به اعتقادای خودت نگاه کن نه به حرفای بقیه و برداشتای اونا.
    جواب دادم دیگه فقط مثل خودت بولد و نقاشی نکردم
    اینکه دوست دختر میخای یه روند طبیعیه بین همه ی ادمای دنیا. اصلا دنبال چراش نباش. مثل غذا خوردن که هیچوقت کسی از خودش نمیپرسه پرا باید غذا بخورم
    هدفت یه رابطه ی درست و خوب باشه. تو حال زندگی کن نه اینده. هنوز نمیتونی در مورد ایندت تصمیم بگیری فعلا فقط میتونی یه کاری کنی رابطه ی الانت خوب و عالی پیش بره.
    بعدم اینکه باید مخفی باشه چون اگه بعضیا فهمند میان جداتون میکنند چون همه نمیتونن با این قضیه کنرا بیاند. در مورد درست و غلط بودنشم اختلاف نظر هست. خودت باید تصمیم بگیری که عقیدت چیه بعد به نظر بقیه اهمیت ندی. میتونی فقط به اونایی که میدونی درکت میکنند بگی.
    در مورد رابطه ی جنسی ام به نظرم انقدری وسه خودت و طرفت احترام قائل باش که اجازه ندی به اونجاها برسه چون رابطه ی جنسی مثل مواد مخدره بعد یه مدت تورو به اون معتاد میکنه بعدش ب خودت میای میبینی بیشتر از اینکه حواست به دوست داشتنش باشه به خاطر نیازت میری سمتش.
    من پسراییو دیدم که عذاب وجدان میگیرند به دختری که دوستش دارند دست درازی کنند. چون میدونند عواقبش واسه دختره بدتره. الان هم تو هم طرفتون هم جسما هم روحا باکره اید. سعی کن یه جوری ربطه رو پیش ببیری که این باکرگی تو یه زمان و مکان درست تموم بشه. یه جوری که به شخصیت خودتو و اون بخوره.

31. 3 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

شما متاسفم که فکر می کنی روابط مخفیانه روشن فکری هست نه خانم خیانت به پدر ومادر هست.

روابط جنسی فقط خوابیدن می دونی رابطه که تو ازش معاشقه میگی لب و بوس هم جز روابط جنسی هست
    اقا شما نظرت واس خودت محترمه.
    من کی اصن حرف از لب و بوس زدمO_o
    اصن اشکان داره میگه عشق و عاشقی شما میگی روابط جنسی. میگه دوستی شما میگی روابط جنسی. میگه رابطه شما میگی روابط جنسی اصن کلش شما مخت رو روابط جنسی قفل کرده.

33. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

افرین. به اعتقادای خودت نگاه کن نه به حرفای بقیه و برداشتای اونا.
    جواب دادم دیگه فقط مثل خودت بولد و نقاشی نکردم
    اینکه دوست دختر میخای یه روند طبیعیه بین همه ی ادمای دنیا. اصلا دنبال چراش نباش. مثل غذا خوردن که هیچوقت کسی از خودش نمیپرسه پرا باید غذا بخورم
    هدفت یه رابطه ی درست و خوب باشه. تو حال زندگی کن نه اینده. هنوز نمیتونی در مورد ایندت تصمیم بگیری فعلا فقط میتونی یه کاری کنی رابطه ی الانت خوب و عالی پیش بره.
    بعدم اینکه باید مخفی باشه چون اگه بعضیا فهمند میان جداتون میکنند چون همه نمیتونن با این قضیه کنرا بیاند. در مورد درست و غلط بودنشم اختلاف نظر هست. خودت باید تصمیم بگیری که عقیدت چیه بعد به نظر بقیه اهمیت ندی. میتونی فقط به اونایی که میدونی درکت میکنند بگی.
    در مورد رابطه ی جنسی ام به نظرم انقدری وسه خودت و طرفت احترام قائل باش که اجازه ندی به اونجاها برسه چون رابطه ی جنسی مثل مواد مخدره بعد یه مدت تورو به اون معتاد میکنه بعدش ب خودت میای میبینی بیشتر از اینکه حواست به دوست داشتنش باشه به خاطر نیازت میری سمتش.
    من پسراییو دیدم که عذاب وجدان میگیرند به دختری که دوستش دارند دست درازی کنند. چون میدونند عواقبش واسه دختره بدتره. الان هم تو هم طرفتون هم جسما هم روحا باکره اید. سعی کن یه جوری ربطه رو پیش ببیری که این باکرگی تو یه زمان و مکان درست تموم بشه. یه جوری که به شخصیت خودتو و اون بخوره.
    من خودمو آتیش با فکر نادرست بقیه نمی زنم اگه فک می کنی غلطه. کسی غلط فکر نمی کنه. من نه خلاف شرع می کنم و نه خلاف انسانیت نه خلاف روشن فکری. چرا خواستگاری نکنم و دوست مخفیانه بشم؟ چرا دوستی پنهونی رو کسی نمی تونه جدا کنه اما خواستگاری رو می تونن جدا می کنه؟

35. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 78 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان من به این خواهرمون حق میدم ، چون اون داره از دیده یه دختر به مسئله نگاه میکنه و اینجنس هم تشنه صحبت کردن با پسر هست و دوست داره عاطفه از ببینه اما نمی دونه اون طرفه قضیه که پسر هست که فکر و ذکرش اینه که طرفه مقابلشو در غاقوش بگیره و ....

36. کاربران زیر از seyyedmahdifatemi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

ای مردم. چرا خواستگاری نکنم و دوست مخفیانه بشم؟

38. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اقا شما نظرت واس خودت محترمه.
    من کی اصن حرف از لب و بوس زدمO_o
    اصن اشکان داره میگه عشق و عاشقی شما میگی روابط جنسی. میگه دوستی شما میگی روابط جنسی. میگه رابطه شما میگی روابط جنسی اصن کلش شما مخت رو روابط جنسی قفل کرده.
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    می دونی عشق عاشقی چی می دونی ؟ میگی عشق و عاشقی منم میگم اگر کشیده بشه به روابط لمسی

خودت گول می زنی یا مارو چطور میشه دو نفر جذب هم بشند بهم دست ندهند و معاشقه و ... نداشته باشند؟؟؟

نگفتی این دختر اگر کارش به جدای کشیده بشه با همون پسر جرات داره گذشته مخفی نکنه ؟؟

39. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

من خودمو آتیش با فکر نادرست بقیه نمی زنم اگه فک می کنی غلطه. کسی غلط فکر نمی کنه. من نه خلاف شرع می کنم و نه خلاف انسانیت نه خلاف روشن فکری. چرا خواستگاری نکنم و دوست مخفیانه بشم؟ چرا دوستی پنهونی رو کسی نمی تونه جدا کنه اما خواستگاری رو می تونن جدا می کنه؟

چون خواستگاری سخت تره. تو دوستی تو با اونی که دوستش داری طرفی ولی تو خواستگاری با کل خانوادش طرفی باید خونه داشته باشی پول داشته باشی بهشون تضمین بدی که ایندت روشنه که شاید نتونی واسه همین خیلیا میرن سمت دوستی. از طرفیم شاید اصلا امادگی ازدواجج نداشته باشید از نظر روحی بعد اگه خواستگاری کنی یه مسئولیت علنا میاد رو دوشت. شاید این مسئولیت واسه سنت سنگین باشه و خستت کنه. اگه خانوادهاتون ظرفیت پذیرفتنشو دارند میتونی باهاشون درمیون بذاری خیلیم خوبه

40. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

نظر هرکسی محترمه. منتها برای خودش.
    اگه ما مسلمانیم تابع دین اسلامیم هرچه اسلام بگه با دل و جان می پذیریم. و چون روشهای اسلامی فطری هستند و از جانب آفریننده مان تعیین شدند. بدون عیبند و بهترینها هستند.
    اسلام اومده برای ما تا قیامت . ما قرن یک باشیم یا بیست و یک باز هم به اسلام محتاجیم.
    دلایل عقلی آقای اشکان را من قبول دارم

42. 2 کاربران زیر از absh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

چون خواستگاری سخت تره. تو دوستی تو با اونی که دوستش داری طرفی ولی تو خواستگاری با کل خانوادش طرفی باید خونه داشته باشی پول داشته باشی بهشون تضمین بدی که ایندت روشنه که شاید نتونی واسه همین خیلیا میرن سمت دوستی. از طرفیم شاید اصلا امادگی ازدواجج نداشته باشید از نظر روحی بعد اگه خواستگاری کنی یه مسئولیت علنا میاد رو دوشت. شاید این مسئولیت واسه سنت سنگین باشه و خستت کنه. اگه خانوادهاتون ظرفیت پذیرفتنشو دارند میتونی باهاشون درمیون بذاری خیلیم خوبه
    خواستگاری سخته ؟

این دختر حاضره دوست بشه و براش هر کار بکنه و بدون هیچ تعهد

چطور میشه موقع خواستگاری این فداکاری نداره ؟ خاستگاری سخته چون دختره توقع اش زیاده

خب این دختر حاظره با پدر ومادر پسره یکجا زندگی کنه ؟ این دختر حاظره لباس عروس 5 میلیونی نپوشه ؟ این دختر حاظره سرویس طلا نداشته باشه ؟ این دختر حاظره با درامد کم بسازه ؟ مهریه 100 تا نباشه و کمتر باشه ؟؟

44. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyedmahdifatemi نمایش پست ها
    دوستان من به این خواهرمون حق میدم ، چون اون داره از دیده یه دختر به مسئله نگاه میکنه و اینجنس هم تشنه صحبت کردن با پسر هست و دوست داره عاطفه از ببینه اما نمی دونه اون طرفه قضیه که پسر هست که فکر و ذکرش اینه که طرفه مقابلشو در غاقوش بگیره و ....
    کشش عاطفی و جنسی تو هر دو جنس زن و مرد هست. تو خانوما کشش عاظفی قوی تری تو مردا کشش جنسی اما دلیل نمیشه فکر کنیم زنا خواسته ی جنسی ندارند مردا خواسته ی عاطفی.
    اینطوری که در مورد مردا حرف میزنید من همیشه یه جوری حس میکردم انگار همشون با قصد و قرض جلو میان باید ازشون ترسید چون باهات صادق نیستند. حرف و عملشون یکی نیست. اما خودم که تجربه کردم فهمیدم اینا دیگه خیلی زیاده روی و بی انصافیه که مردارو انقدر بد جلوه بدی. منم میدونم تو رابطه خیلی اتفاقا میتونه بیفته ولی ترجیح میدم برم سمتش بعد سعی کنم درست هدایتش کنم نه اینکه عقب وایسم از اما و اگرا و شایدا بترسم.

45. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

من با کسی که همچین فکرایی داره ازدواج نمی کنم. این سختیا واسه عجق معنی نداره. خواستگاری می کنم تا وقتی کار و بارم جور شد میریم سر خونه زندگی. بهشون میگم این بهتره یا دوستی. اونا هم اگه عاقل و فرد مورد نظر من باشن قبول می کنن. آمادگی دوستی و صدمات اون رو داره اما آمادگی ازدواج رو نداره چه به درد می خوره. من دارم دوستش میشم واسه ازدواج. فرد عاقل ظرفیتشو داره. عجق باید عاشق باشه. عجق و مسئولیتاش بیشتره یا دوستی؟؟؟؟

47. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

من با کسی که همچین فکرایی داره ازدواج نمی کنم. این سختیا واسه عجق معنی نداره. خواستگاری می کنم تا وقتی کار و بارم جور شد میریم سر خونه زندگی. بهشون میگم این بهتره یا دوستی. اونا هم اگه عاقل و فرد مورد نظر من باشن قبول می کنن. آمادگی دوستی و صدمات اون رو داره اما آمادگی ازدواج رو نداره چه به درد می خوره. من دارم دوستش میشم واسه ازدواج. فرد عاقل ظرفیتشو داره. عجق باید عاشق باشه. عجق و مسئولیتاش بیشتره یا دوستی؟؟؟؟

حرفات خیلی بالاست
    خیلی خوبه تبریک میگم. الان تو اعتماد به نفسشو داری که با دست خالی بری بشینی جلو خانواده دختره بگی من میخام چند سال دیگه باهاش ازدواج کنم هنوزم معلوم نیست چی دارم چی ندارم؟ جوابای احتمالی اونارو میدونی؟ همه چی اونطوری که تو فکر میکنی پیش نمیره. بعدشم از کجا معلوم بعد یه مدت که طرفتو شناختی بازم سر حرفت موندی و خواستی باهاش ازدواج کنی؟

49. 3 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

خواستگاری سخته ؟

این دختر حاضره دوست بشه و براش هر کار بکنه و بدون هیچ تعهد

چطور میشه موقع خواستگاری این فداکاری نداره ؟ خاستگاری سخته چون دختره توقع اش زیاده

خب این دختر حاظره با پدر ومادر پسره یکجا زندگی کنه ؟ این دختر حاظره لباس عروس 5 میلیونی نپوشه ؟ این دختر حاظره سرویس طلا نداشته باشه ؟ این دختر حاظره با درامد کم بسازه ؟ مهریه 100 تا نباشه و کمتر باشه ؟؟
    آره. تعهدی در دوستی نیست. دختری که می دونه هیچ تعهدی واسه دوستی نیست و باهام دوس میشه دیوونه است. به درد همسری نمی خوره. من همسر خوب می خوام.

51. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

کشش عاطفی و جنسی تو هر دو جنس زن و مرد هست. تو خانوما کشش عاظفی قوی تری تو مردا کشش جنسی اما دلیل نمیشه فکر کنیم زنا خواسته ی جنسی ندارند مردا خواسته ی عاطفی.
    اینطوری که در مورد مردا حرف میزنید من همیشه یه جوری حس میکردم انگار همشون با قصد و قرض جلو میان باید ازشون ترسید چون باهات صادق نیستند. حرف و عملشون یکی نیست. اما خودم که تجربه کردم فهمیدم اینا دیگه خیلی زیاده روی و بی انصافیه که مردارو انقدر بد جلوه بدی. منم میدونم تو رابطه خیلی اتفاقا میتونه بیفته ولی ترجیح میدم برم سمتش بعد سعی کنم درست هدایتش کنم نه اینکه عقب وایسم از اما و اگرا و شایدا بترسم.
    از یک طرف میگی کنترل کنند از طرف دیگه هم میگی هردو نیاز دارند . خب هردو نیاز دارند وقتی جذب هم شدند کار اینا به روابط کشیده نمیشه ؟؟

خب ما هم نمی گیم همه پسرا از روی قصد غرض وارد رابطه میشن حرفم اینکه این روابط اول با عواطف شروع میشه بعد اشنایی خب این ریسک که به ازدواج ختم نشه که بیشتره .

حالا سوالم اینه خانم عشق بازی کرده خب بعد عشق بازی که به شکست منتهی شده می خواهد زندگی تشکیل بده بدون عشق و کلاه گذاشتن ؟ این کار ارزش داره ؟

خب تا اخر عمر مجرد بمونه !!

53. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

حرفات خیلی بالاست
    خیلی خوبه تبریک میگم. الان تو اعتماد به نفسشو داری که با دست خالی بری بشینی جلو خانواده دختره بگی من میخام چند سال دیگه باهاش ازدواج کنم هنوزم معلوم نیست چی دارم چی ندارم؟ جوابای احتمالی اونارو میدونی؟ همه چی اونطوری که تو فکر میکنی پیش نمیره. بعدشم از کجا معلوم بعد یه مدت که طرفتو شناختی بازم سر حرفت موندی و خواستی باهاش ازدواج کنی؟
    دوستی که بدتره. دوستی مگه بهتره؟؟؟ قبول داری باید همسر آدم عاقل باشه؟؟؟ اگه عاقل باشه دوست هم نمیشه چون می دونه از ازدواج بدتره.

54. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

از روی ایده آلا حرف زدن اسونه اصلا حرف زدن اسونه اما نهایتا کارا و تصمیمای ادم یه برایندیه از شراطش و افکارش و تجربه هاش و احساساتش و اتفاقای غیر منتظره و چیزای دیگه.....
    زندگی به سادگی این حکم
    بریدنای شما نیست. زندگی هزارتا فراز و نشیب داره. تو فقط بعضی وقتا میتونی خواسته تو بین کلی اتفاق ناجور و خلاف میلت با چن و دندون نگه داری همین

-امید منظورم از چنگ و دندون رابطه جنسی نیست از الان گفته باشم

55. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

از روی ایده آلا حرف زدن اسونه اصلا حرف زدن اسونه اما نهایتا کارا و تصمیمای ادم یه برایندیه از شراطش و افکارش و تجربه هاش و احساساتش و اتفاقای غیر منتظره و چیزای دیگه.....
    زندگی به سادگی این حکم بریدنای شما نیست. زندگی هزارتا فراز و نشیب داره. تو فقط بعضی وقتا میتونی خواسته تو بین کلی اتفاق ناجور و خلاف میلت با چن و دندون نگه داری همین
    جواب سوالم رو ندادی. سوال من واضحه. دوستی مخفیانه چنگ و دندونش بیشتره یا خواستگاری؟

57. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

حرفات خیلی بالاست

خب این پسر موقعیت نداره این دختر هم دوست شد حالا تا چند سال هم که موقعیت نداره این دختر هم موقعیت ازدواج ازدست داد حالا تئو این مدت به قول خودت چون هر دو کشش عاطفی و جنسی دارند بهم وابسته شدند و کارای کردند موقع ازدواج اومد خواستگاری دختر خانواده اجازه نداد چی ؟

چقدر از این دوستی ها سرانجام داشته ؟

رابطه که اول رابطه عاطفی صورت میگره و بعد اشنای چقدر تضمین داره به ازدواج ختم بشه ؟

می دونی به نظر امثال روشن فکر احترام می زارم تا زمانی که دو رو نباشندو دقل بازی نکنند اگه رابطه گذشته به ازدواج ختم نشد وگرنه ارزش احترام ندارند این نوع افراد.

58. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

اشکان جان. یکی از دلایلی که باعث میشه دوست باشی اینه که بری خواستگاری و به هزار و یک دلیل بهت جواب رد بدن یا بزارنت سر کار و بگن برو چند سال دیگه بیا.
    با اینکه خلاف میلمه ولی خودمو مثال میزنم.
    3 ماه بعد از آشنایی رفتیم خواستگاری. ولی نخود سیاه و ....
    خلاصه اینقدر سیریش شدم تا بعد از 3 سال عقد کردیم.
    حالا من تو این سه سال باید چی کار میکردم.
    کاری غیر از دوستی سراغ داری؟؟؟

59. 2 کاربران زیر از hamidrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

دوستی که بدتره. دوستی مگه بهتره؟؟؟ قبول داری باید همسر آدم عاقل باشه؟؟؟ اگه عاقل باشه دوست هم نمیشه چون می دونه از ازدواج بدتره.
    من ادمای عاقلو دوست ندارم
    بعضی وقتا میتونی بین خوب و بد یکیو انتخاب کنی اما بعضی وقتام چاره ای جز انتخاب بین بد و بدتر نداری باید ببینی شرایطت چیه اگه خانواده هاتون انقدر روشن فکرو منطقین همون کاریو که گفتی بکن خیلیم بهتره کسیم اسیب نمیبینه انام میتونن کمکت کنند

61. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrm نمایش پست ها
    اشکان جان. یکی از دلایلی که باعث میشه دوست باشی اینه که بری خواستگاری و به هزار و یک دلیل بهت جواب رد بدن یا بزارنت سر کار و بگن برو چند سال دیگه بیا.

منم همینو میگم دو ساعته

63. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

استارتر عاشق شده و مخش فقط يه چيز ميگه: "هرجور شده ميخوامش" برا همينه فكر ميكنه اگر بره خواستگارى و جواب بله بهش ندادن اونا اشتباه كردن چون نميخواسته دوستى كنه و قصدش ازدواجه.
    اگه قصدت ازدواجه شرايطش رو دارى اونوقته كه ميتونى برى جلو و تا حدى از خانواده دختر زمان بخواى ولى نه اينكه وقتى هيچى ندارى برى بگى دخترتونو ميخوام و چون دنبال دوستى پنهانى نبودم و اومدم خواستگارى بايد بفهمن و جواب مثبت بدن، نخير آقا تو رويا سير و سياحت نكن.
    دوستانى كه دم از اسلام ميزنن و عقايدشون رو تحميل ميكنن، يه سوال دارم، فكر شما به جز رابطه لمسى و جنسى تو يه رابطه بين دو جنس مخالف چيز ديگه هم ميفهمه يا فقط به خاطر اينكه تا صداى يه دخترو بشنويد راست ميكنيد همرو مثل خودتون ميبينيد و راجب همه يه جور فكر ميكنيد؟؟!
    كسى منكر كشش بين دو جنس مخالف نيست و اين جزو ذات همه هست ولى دليل نميشه هر رابطه اى بين دو جنس مخالف به رابطه جنسى منجر بشه و لازم هم نيست از طرف خدا بيايد نطق كنيد هركس مسئول اعمال خودشه!
    پس لطفا فقط نظر خودتون رو بديد و نظر بقيه رو به حاشيه نبريد و ياد بگيريد احترام بزاريد.

64. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

جواب سوالم رو ندادی. سوال من واضحه. دوستی مخفیانه چنگ و دندونش بیشتره یا خواستگاری؟
    این سوالت کلیه باید ببینی شرایطت چی میگه
    تو که خانوادت منطقین خب برو خواستگاری بهشونم بگو من هیچی ندارم تا چند سال دیگه اونام که منطقین قبول میکنند دیگه مشکلی نیست که.

65. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

من ادمای عاقلو دوست ندارم
    بعضی وقتا میتونی بین خوب و بد یکیو انتخاب کنی اما بعضی وقتام چاره ای جز انتخاب بین بد و بدتر نداری باید ببینی شرایطت چیه اگه خانواده هاتون انقدر روشن فکرو منطقین همون کاریو که گفتی بکن خیلیم بهتره کسیم اسیب نمیبینه انام میتونن کمکت کنند
    اگه عقل درست معنی بشه عاقلا رو دوس داری. آدم عاقل دوستی دوست داره یا ازدواج؟

66. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

خب این پسر موقعیت نداره این دختر هم دوست شد حالا تا چند سال هم که موقعیت نداره این دختر هم موقعیت ازدواج ازدست داد حالا تئو این مدت به قول خودت چون هر دو کشش عاطفی و جنسی دارند بهم وابسته شدند و کارای کردند موقع ازدواج اومد خواستگاری دختر خانواده اجازه نداد چی ؟

چقدر از این دوستی ها سرانجام داشته ؟

رابطه که اول رابطه عاطفی صورت میگره و بعد اشنای چقدر تضمین داره به ازدواج ختم بشه ؟

می دونی به نظر امثال روشن فکر احترام می زارم تا زمانی که دو رو نباشندو دقل بازی نکنند اگه رابطه گذشته به ازدواج ختم نشد وگرنه ارزش احترام ندارند این نوع افراد.

ادمای روشن فکرم با مثل خودشون میپرند بعدش اگه بهشم بگه من قبلا با کسی بودم ولی نتونستیم ادامه بدیم اونم میتونه درک کنه. چون الان خیلیا اینطور رابطه هارو خودشون تجربه میکنند.

67. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

شرایطت با سوالای من فرق می کنه. نظرات بعد تاییک اصلی رو بخون...

68. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خب شما سه سال دوست بودی این سه سال ورق بر می گشت دختر نمی خواستی اون موقع چی ؟

شما که به خودت دروغ نمی تونی بگی دوستی اولش از روی دیدن ظاهر هم هست.

حالا اینجا یک نکته ای گفتین 3 ماه اشنایی !! خب این اشنایی منظور شما چیه باهاش حرف عاشقونه می زدی یا واقعا صرفا شناخت بود؟

دوستی الان اکثرا اول عاطفی بعد شناخت این درسته ؟

69. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

اگه عقل درست معنی بشه عاقلا رو دوس داری. آدم عاقل دوستی دوست داره یا ازدواج؟
    اگه منظورت از عاقل بودن منطقی بودن تو هر شرایطیه نه ادم عاقل خسته کنندست. من فکر میکنم ادم تصمیمای بزرگشو باید با دلش بگیره
    ادم عاقل ازدواج دوست میداره

70. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

71. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

دختری که قبلا چنتا دوست پسر داشته حالا نه در حد رابطه جنسی و قیدشو زدن و مزه تلخ دروغ و بدقولی رو چشیده، بهتر میتونه ارزش یه پسر راستگو و باغیرتو بفهمه.

در مورد پسرا هم صدق میکنه.
    ویرایش توسط Experience : 05-08-2016 در ساعت 11:05 PM

72. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

73. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

منم همینو میگم دو ساعته
    شما اینو نمی گفتی. سوالای من با جواب ایشون متفاوته.

74. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

اگه منظورت از عاقل بودن منطقی بودن تو هر شرایطیه نه ادم عاقل خسته کنندست. من فکر میکنم ادم تصمیمای بزرگشو باید با دلش بگیره
    ادم عاقل ازدواج دوست میداره
    منطقی و عاقل درست معنی بشه تا جواب سوالم داده بشه
    دل باید درست معنی بشه. آدم اهل دل ازدواج دوس داره یا دوستی؟

75. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

ادمای روشن فکرم با مثل خودشون میپرند بعدش اگه بهشم بگه من قبلا با کسی بودم ولی نتونستیم ادامه بدیم اونم میتونه درک کنه. چون الان خیلیا اینطور رابطه هارو خودشون تجربه میکنند.
    خب فعلا من اینجا خلاف این حرف تو رو دیدم حالا بیرون از اینجا هم چند موردی دیدم ، چند دختر اومده که رابطه جنسی از پشت و... داشته بعد یک عده اومدید گفتید نه نگو و توبه کردی و فلان و بهمان و پرسید هم نگو خب این چی میگی؟؟

خب گفتم مرد ها نمی شناسی همین فکر می کنی بگه با کسی بودم چه عکس العملی پیدا می کنه؟

می دونی مشکل اینجاس این افراد با ریا کاری ازدواج می کنند وباعث مسموم شدن جامعه میشند.

76. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

77. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

شما اینو نمی گفتی. سوالای من با جواب ایشون متفاوته.
    چرا میگفتم.
    شما کلا ایده ال گرایی اصلنم نمیخای قبول کنی که شرایط و طرز فکر ادمای دیگه مثلا خانواده دختره تحت کنترل شما نیست بعدش مجبوری بعضی وقتا واسه اینکه به خواستت برسی زیر ابی بری

78. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

79. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

منطقی و عاقل درست معنی بشه تا جواب سوالم داده بشه
    دل باید درست معنی بشه. آدم اهل دل ازدواج دوس داره یا دوستی؟
    ازدواج.

دوستی هم لازمه در حد معقولش تا اون پوست انداختنه که نتیجه شکسته و کسب تجربه است اتفاق بیفته.

80. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 6 123 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)