نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: اخلاق و رفتار نامزد

1668
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37568
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخلاق و رفتار نامزد

سلام من 4سال با همسرم دوس بودیم الان در دوران نامزدی به سر میبریم ایشون خیلی زود سر هر مساله کوچیکی عصبی میشن و سرم داد میزنن انگار دیگه مطمعن شده به موندنم تو زندگیش بهم بی توجه ای بی احترامی میکنه چن بار خواستم باهاش حرف بزنم مشکلو حل کنم چن بار سعی کردم سکوت کنم تا به خودش بیاد اما هیچ جورهحل نمیشه وقتی صحبت میکنم بازم عصبی میشه یا زود از کوره در میره و میگه من همینم تونباید عصبیم کنی سکوتم میکنم پی به اشتباهش نمیبره چیکار کنم لطفا کمکم کنید خیلی ناامیدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اخلاق و رفتار نامزد

اخلاق و رفتار نامزد
    دوست عزیز شما در دوران طلایی شناخت و نامزدی هستید .
    باید بدونید هر رفتاری امروز میبینید در آینده هم خواهید دید.
    پس نسبت به انتخاب امروزتون حساس باشید .
    در ضمن فکر نکنید بعد از ازدواج تغییری انجام خواهد کرد .
    چون مردان چنین تغییراتی رو انجام نمیدون و شما ممکنه غافلگیر شوید .
    پس در این مورد مشاوره و گفتگو کنید تا بتونید انتخاب درستی داشته باشید.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh73757375 نمایش پست ها
    سلام من 4سال با همسرم دوس بودیم الان در دوران نامزدی به سر میبریم ایشون خیلی زود سر هر مساله کوچیکی عصبی میشن و سرم داد میزنن انگار دیگه مطمعن شده به موندنم تو زندگیش بهم بی توجه ای بی احترامی میکنه چن بار خواستم باهاش حرف بزنم مشکلو حل کنم چن بار سعی کردم سکوت کنم تا به خودش بیاد اما هیچ جورهحل نمیشه وقتی صحبت میکنم بازم عصبی میشه یا زود از کوره در میره و میگه من همینم تونباید عصبیم کنی سکوتم میکنم پی به اشتباهش نمیبره چیکار کنم لطفا کمکم کنید خیلی ناامیدم
    سلام عزیزم.

خوش اومدی به سایت مشاور

میدونی اعتقاد شخصی من اینه که تعریفی به نام آدم عصبی و آدم آروم نداریم!

همه ما آدما از یه جایی به بعد عصبی میشیم و این قطعیه٬ فقط فرقش اینه که بعضیا زودتر بعضیا دیرتر؛

مثلا همسر شما اگه با یه آدم عصبی تر از خودش رو به رو بشه خودشو آدمی آروم تصور میکنه و اون طرفو عصبی٬ در حالی که اینجوری نیست و فقط درجه هاش یه کم فرق میکنه.

اینا رو گفتم که بگم اصلا فکر نکن با یک موضوع خیلی بغرنج و پیچیده و وحشتناک روبه رو هستی٬

این یک مسئله عادیه که همه همه زن و شوهرا باهاش سر و کار دارن٬ چون همیشه یکی عصبی تره و یکی آرومتر.

حتی اون زن و شوهرایی هم که خوشبختن این موضوع توی زندگیشون وجود داره٬ فقط چیزی که باعث شده این مورد براشون مشکلی پیش نیاره اینه که میدونن رفتار درست در لحظه عصبانیت چیه.

که این با آزمون و خطا و شناختی که به مرور از همسرت به دست میاری به وجود میاد.

عزیزم نگران و ناامید نباش ٬ دوران نامزدی برای همین شناختها و ایجاد تطابق هاست٬ همه آدما توی نامزدیهاشون از این ماجراها داشتن و کم کم یاد گرفتن باید چیکار کنن.

نوع رفتار با شوهر توی لحظاتی که عصبانیه یک تکنیکای خاصی داره ٬ من یک تاپیک بهت معرفی میکنم که با توضیحات کامل بهت میگه.

علاوه بر این آموزشهای خیلی خوب دیگه ای هم برای خانومها توش هست که به خصوص برای امثال شما که در اوایل نامزدی هستین خیلی عالیه و کمکت میکنه.

http://forum.moshaver.co/f124/%D9%84...C%D8%AF-30478/

4. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام گلم اخلاق و رفتار ادمها تو دوران دوستی فرقش از زمین تا اسمونه تا نامزدی و ازدواج

می خواستم تایپیک معروف لطفا زن باشیدو معرفی کنم دیدم رامونا زحمتشو کشیدن حتما بخون نکته به نکته زندگی منو خیلی تغییر داد این تایپیک من به هرکسی که دوستش دارم این تایپیکو دادم امیدوارم با یاد گرفتن چم و خم زن بودن شوهرتو دلگرم کنی و مدیریت کنی رابطتتون رو
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

6. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40057
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوران نامزدی یه سری ویژگی ها داره که باید از اون اطلاعات دقیق داشته باشید و مهم تر از این باید بتونید احساسات خودتون رو توی این دوران کنترل کنید.مدیریت رابطه عاطفی و داشتن ارتباط موثر و قوی بسیار مهم می باشد.
    مقاله زیر را مطالعه کنید:
    ویرایش توسط ravanshenas-therapy : 01-30-2019 در ساعت 01:31 PM

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که روابط و نوع رفتار در دوران دوستی می تواند تفاوت زیادی با دوران ازدواج داشته باشد و بهتر است از دوران نامزدی برای شناخت کافی در موقعیت های همسرتان استفاده کنید . بهتر است با دقت بیشتری به رفتارهای ایشان توجه کنید دقت کنید که مشاوره پیش از ازدواج در شناخت بیشتر و تصمیم گیری می تواند به شما کمک زیادی کند. بهتر است در زمان عصبانیت کمی صبر کنید و زمانی که ایشان آرام شدند با او در مورد مشکلتان صحبت کنید و دنبال مقصر نگردید بیشتر توجه کنید تا دلیل مشکلتان را شناسایی کنید و راحل های احتمالی برای برطرف کردن آن به کمک هم پیدا کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد