نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: قهر با همسر

8651
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38335
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

قهر با همسر

سلام من 23 سالمه شوهرم 32 سالشه. یک ساله که عروسی کردیم. تو این یک سال جدا از چند ماه اول که شوهرم خیلی خوب بود همش شوهرم بهم گیر میداد. که چرا مهمونی بریم، چرا آرایشگا میری ، چرا میری خرید،همش باید تو خونه باشی،وقتی هم به حرفش گوش میدادم رفت و آمدو کم میکردم میومد گیر میداد چرا خونه ایی تلوزیون نگا میکنی واسه چشمات بده! دیگه منم جونمم به لبم رسید. واسه خرجی هم با هزار جرو بحث ماهی دویست هزار تومن بهم میداد . تو این مدت هم ناخواسته باردار شدم. بخاطر بارداریم خونه خریدیم.وقتی هفت ماهم شد رفتیم خونه جدید اما همین که رفتیم اخلاقش بدتر شد چند شب اول جاشو جدا کرده بود پیشم نمیخوابید بهم بی محلی میکرد با اینکه حامله م. بعدشم گیر داد که ماهی دویست و بهت نمیدم منم قبول کردم گفتم ولی اگه خرجی چیزی داشتم بهم پول میدی گفت نه و اگر ناراضی هستی برو خونه بابات!منم اومدم خونه بابام.بعد یه هفته فقط بهم زنگ زد جواب ندادم اونم مسج داد خودت خواستی اینجور بشه الان یه ماه میگذره هیچ خبری ازش نیست. الان هشت ماه حامله م و اصلا هیچ خبری ازم نمیگیره. خیلی حالم بده تروخدا بگید چیکار کنم. بماند که تو اون یک سال حتی یه مانتو یا پالتو واسم نخرید .حامله بودم لباسم تنم نمیرفت هزار بار بهش گفتم پالتو ندارم اصلا انگار نه انگار. در حالیکه شوهرم کارش خوبه و درآمد داره ولی فقط واسه من خرج نمیکنه.خودش یک میلیون داد به پالتو جاکت....اون خودش گفت بهم اگر ناراضی هستی برو خونه بابات الان اومدم ولی بعد یه ماه از زن حاملش خبر نگرفته

2. کاربران زیر از Nihad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : قهر با همسر

سلام
    نفقه زن به عهده مرد است نیاز به التماس نیست خوب از شوهرتان شکایت کنید ضمنا الان نفقه بچه هم به عهده اش هست آرام باشید رفتار شوهرتان نشان دهنده عدم علاقه به شماست.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Nihad نمایش پست ها
    سلام من 23 سالمه شوهرم 32 سالشه. یک ساله که عروسی کردیم. تو این یک سال جدا از چند ماه اول که شوهرم خیلی خوب بود همش شوهرم بهم گیر میداد. که چرا مهمونی بریم، چرا آرایشگا میری ، چرا میری خرید،همش باید تو خونه باشی،وقتی هم به حرفش گوش میدادم رفت و آمدو کم میکردم میومد گیر میداد چرا خونه ایی تلوزیون نگا میکنی واسه چشمات بده! دیگه منم جونمم به لبم رسید. واسه خرجی هم با هزار جرو بحث ماهی دویست هزار تومن بهم میداد . تو این مدت هم ناخواسته باردار شدم. بخاطر بارداریم خونه خریدیم.وقتی هفت ماهم شد رفتیم خونه جدید اما همین که رفتیم اخلاقش بدتر شد چند شب اول جاشو جدا کرده بود پیشم نمیخوابید بهم بی محلی میکرد با اینکه حامله م. بعدشم گیر داد که ماهی دویست و بهت نمیدم منم قبول کردم گفتم ولی اگه خرجی چیزی داشتم بهم پول میدی گفت نه و اگر ناراضی هستی برو خونه بابات!منم اومدم خونه بابام.بعد یه هفته فقط بهم زنگ زد جواب ندادم اونم مسج داد خودت خواستی اینجور بشه الان یه ماه میگذره هیچ خبری ازش نیست. الان هشت ماه حامله م و اصلا هیچ خبری ازم نمیگیره. خیلی حالم بده تروخدا بگید چیکار کنم. بماند که تو اون یک سال حتی یه مانتو یا پالتو واسم نخرید .حامله بودم لباسم تنم نمیرفت هزار بار بهش گفتم پالتو ندارم اصلا انگار نه انگار. در حالیکه شوهرم کارش خوبه و درآمد داره ولی فقط واسه من خرج نمیکنه.خودش یک میلیون داد به پالتو جاکت....اون خودش گفت بهم اگر ناراضی هستی برو خونه بابات الان اومدم ولی بعد یه ماه از زن حاملش خبر نگرفته
    سلام عزیزم

به سایت مشاور خوش اومدی

خیلی متاسفم بابت اتفاقی که رخ داده و حتما خیلی شما رو آزرده خاطر کرده که البته قابل درک هست!

به نظر میرسه همسر شما فک میکنن با اومدن بچه میتونن شما رو وادار کنن هرجور که میخان زندگی کنید

که خب شما نباید زیر بار این حرف برید

یه پیشنهاد براتون دارم قبل از این شوهرتون بره دادگاه و برگه ی عدم تمکین و خروج از منزل برای شما بگیره

شما اقدام کنید...به پدرتون بگید که یا خودشون یا بزرگترای فامیل هرچه سریع تر این مشکل رو حلش کنند!

و شما برای عدم دریافت نفقه و حرفایی که همسرتون بهتون زده به شورای حل اختلاف یا هرجایی که فک میکنید لازمه مراجعه کنید!

چون اگه همسرتون اقدام کنه دیگه چیزی تو دست شما نیست و مجبورید به ساز ایشون برقصید!

این از لحاظ قانونیش بود!

از لحاظ عاطفی و روانی هم به هیچ عنوان زیر بار این شرایطی نا مساعدی که همسرتون میگن نرید!

اگه الان کوتاه بیاید چند صباح دیگه خرج بچتون رو هم ممکنه نده!

اگر امکانش هست چنتا سوال منو جواب بدید که بتونیم بیشتر کمکتون کنیم!

تحصیلات شما و همسرتون؟

شما هم شاغل هستید؟

سطح فرهنگ و سواد خانواده ها؟

چطور باهم آشنا شدید؟

دوره ی نامزدی و عقد داشتید ؟ اگر بوده رفتار ایشون به چه صورت بوده؟

ازدواج قبلی داشتید هیچکدومتون؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

5. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38335
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب من لیسانس آی تی هستم و شوهرم دیپلم دارن. خانواده شوهرم پر جمعیت هستن چهار خواهرو چهار برادر که فقط خواهر کوچکشون دانشگا رفته هستن ولی خانواده من نود درصد تحصیل کرده هستن.هرچند سواد ربط چندانی به سطح فرهنگی نداره اما در کل خانواده من بنظر خودم در سطح بالاتری هستن . دوران نامزدی و عقدمون کلا پنج ماه بود که اون موقع شوهرم اصلا اینجوری نبود همیشه گرونترین چیزارو واسم میخرید گرانترین رستوران میرفتیم و...که من با توجه به اینا گفتم آدم خسیسی نیست . و هیچکدوم ازدواج ناموفق نداشتیم. من تو این یک سال خیلی کوتا اومدم از اینکه چیزی واسم نمیخرید تا بد اخلاقیاش ولی اینبار نمیخوام کوتاه بیام قهر اومدم که بیاد با خانوادم حرف بزنه و من دردامو بهش بگم اما یه ماه خبرب نگرفت که حتی مشکلاتمو بهش بگم.فقط دو بار زنگ زد که من جواب ندادم بعد اون هیچی . من همیشه تو مجردی تو رفاه بودم خداروشکر بابام واسم هیچی کم نمیزاشت وقتی هم رفتم خونه شوهرم همه لباسام بردم بعد چند ماه از خونواده شوهرم میشنیدم که لباس تکراری نمیپوشه اصلا و لباس زیاد داره! الان حس میکنم همه این مشکلات از دخالت مادر شوهرم و خواهر شوهرام بوجود اومدن اینقد پیش شوهرم گفتن لباس زیاد داره و همیشه شیک پوشه(لباسای مجردیم بود حتما فکر کردن شوهرم واسم زیادی خرج میکنه) کم خرج کن واسش مغزش و پر کردن دیگه حتی یه لباس زیر ساده هم واسم نمیخرید! وگرنه شوهرم تا دو سه ماه اول زندگی خوب بود بعد یهو تغییر کرد.الان نمیدونم این طرز فکرم درسته یا نه!

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

خوب من لیسانس آی تی هستم و شوهرم دیپلم دارن. خانواده شوهرم پر جمعیت هستن چهار خواهرو چهار برادر که فقط خواهر کوچکشون دانشگا رفته هستن ولی خانواده من نود درصد تحصیل کرده هستن.هرچند سواد ربط چندانی به سطح فرهنگی نداره اما در کل خانواده من بنظر خودم در سطح بالاتری هستن . دوران نامزدی و عقدمون کلا پنج ماه بود که اون موقع شوهرم اصلا اینجوری نبود همیشه گرونترین چیزارو واسم میخرید گرانترین رستوران میرفتیم و...که من با توجه به اینا گفتم آدم خسیسی نیست . و هیچکدوم ازدواج ناموفق نداشتیم. من تو این یک سال خیلی کوتا اومدم از اینکه چیزی واسم نمیخرید تا بد اخلاقیاش ولی اینبار نمیخوام کوتاه بیام قهر اومدم که بیاد با خانوادم حرف بزنه و من دردامو بهش بگم اما یه ماه خبرب نگرفت که حتی مشکلاتمو بهش بگم.فقط دو بار زنگ زد که من جواب ندادم بعد اون هیچی . من همیشه تو مجردی تو رفاه بودم خداروشکر بابام واسم هیچی کم نمیزاشت وقتی هم رفتم خونه شوهرم همه لباسام بردم بعد چند ماه از خونواده شوهرم میشنیدم که لباس تکراری نمیپوشه اصلا و لباس زیاد داره! الان حس میکنم همه این مشکلات از دخالت مادر شوهرم و خواهر شوهرام بوجود اومدن اینقد پیش شوهرم گفتن لباس زیاد داره و همیشه شیک پوشه(لباسای مجردیم بود حتما فکر کردن شوهرم واسم زیادی خرج میکنه) کم خرج کن واسش مغزش و پر کردن دیگه حتی یه لباس زیر ساده هم واسم نمیخرید! وگرنه شوهرم تا دو سه ماه اول زندگی خوب بود بعد یهو تغییر کرد.الان نمیدونم این طرز فکرم درسته یا نه!
    سلام

نمیدونم میتونه یکی از دلایل اختلاف شما با همسرتون باشه یا نه اما اختلاف سنی 9 سال زیاد هست...و در ضمن نحوه آشناییتون رو هم بفرمایید

و ضمنا خانواده این آقا! از بارداری شما خبر دارن؟ به پسرشون نمیگن که غیرتت کجا رفته همسر باردارتو تنها گذاشتی تو این ایام دشوار؟؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام عزیزم

به سایت مشاور خوش اومدی

خیلی متاسفم بابت اتفاقی که رخ داده و حتما خیلی شما رو آزرده خاطر کرده که البته قابل درک هست!

به نظر میرسه همسر شما فک میکنن با اومدن بچه میتونن شما رو وادار کنن هرجور که میخان زندگی کنید

که خب شما نباید زیر بار این حرف برید

یه پیشنهاد براتون دارم قبل از این شوهرتون بره دادگاه و برگه ی عدم تمکین و خروج از منزل برای شما بگیره

شما اقدام کنید...به پدرتون بگید که یا خودشون یا بزرگترای فامیل هرچه سریع تر این مشکل رو حلش کنند!

و شما برای عدم دریافت نفقه و حرفایی که همسرتون بهتون زده به شورای حل اختلاف یا هرجایی که فک میکنید لازمه مراجعه کنید!

چون اگه همسرتون اقدام کنه دیگه چیزی تو دست شما نیست و مجبورید به ساز ایشون برقصید!

این از لحاظ قانونیش بود!

از لحاظ عاطفی و روانی هم به هیچ عنوان زیر بار این شرایطی نا مساعدی که همسرتون میگن نرید!

اگه الان کوتاه بیاید چند صباح دیگه خرج بچتون رو هم ممکنه نده!

اگر امکانش هست چنتا سوال منو جواب بدید که بتونیم بیشتر کمکتون کنیم!

تحصیلات شما و همسرتون؟

شما هم شاغل هستید؟

سطح فرهنگ و سواد خانواده ها؟

چطور باهم آشنا شدید؟

دوره ی نامزدی و عقد داشتید ؟ اگر بوده رفتار ایشون به چه صورت بوده؟

ازدواج قبلی داشتید هیچکدومتون؟

ممنون میشم پاسخ بدید.
    سلام
    اگر جواب سوال میدهید حتما نقل و قول کنید

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

باسلام
    مبارکتون باشه فرزند دلبندتون
    عزیز فعلا در این روزها فکر خودتونو مشغول نکنید سعی کنید بیخیال باشید و در آرامش
    با توجه به فرموده هاتون ب نظر میاد همسرتون تحت تاثیر موردی تغییر رفتار دادن... اون مورد رو پیدا کنید اما در آرامش
    امضای ایشان

10. کاربران زیر از zeinab7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38335
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ما با واسطه یکی از دوستانم آشنا شدیم . تقریبا دو سال با هم حرف زدیم و رابطمون تو این دو سال تلفنی بود و دو سه بار بیرون رفتیم تا اینکه تصمیم قطعی گرفتیم به ازدواج . باور کنید شوهرم وقتی باهاش حرف میزنی فک میکنی داری با یک آدم فوق لیسانس خیلی باسواد حرف میزنی اصلا طرز حرف زدنش با من و طرز فکرش عالی بود واسه همین چشم رو نه سال اختلاف سنی و پایین بودن مدرک گذاشتم و ازدواج کردم باهاش. و در ضمن بله خانواده شوهرم خبر دارن حامله م مگه میشه خبر نداشته باشن! الان من هشت ماهه حامله هستم مگه میشه اونا ندونن! من الان هرچی میگذره و هرچی فکر میکنم شوهرم تحت تاثیر حرفای اونا اینجوری تغییر کرد الان هم اگه خانواده خوبی بودن به پسرشون میگفتن زنت حامله س برو دنبالش ولی فک میکنم هی در گوشش میخونن ول کن بزار بمونه خونه باباش ادب بشه! نمیدونم اینقدر فکرو خیال کردم همه چی میاد به ذهنم .

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38335
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

در ضمن من شاغل نیستم. و تازه دیروز وارد این سایت شدم الان نمیدونم چجوری باید نقل قول جواب بدم

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38335
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیخوام دیگه هیچ اقدامی از طرف من صورت بگیره. که مثلا مادرم زنگ بزنه به مادرش! چون یعنی خیلی پشیمونم که رفتم و زیر بار همه حرفات میرم .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد