نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تردید در ازدواج

791
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38446
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تردید در ازدواج

سلام ، من الان دو سال و نیم هست که تو عقدم و به دلیل شرایط مالی و فوت اقوام تا حالا نتونستم برم سر خونه زندگیم.و لی شوهرم خیلی داره عصبانیم میکنه و تمام چیزایی که از اول زندگی بهش گفته بود و ازش خواسته بود و اونم قبول کرده بود زیر پا گذاشته و تمام اونا رو داره انجام میده مث دروغ گفتن و بی مسئولیت بودنش خیلی خسته م بجایی که رفتم حق طلاق ازش گرفتم و بهش تا پایان محرم و صفر وقت دادم که همه اخلاقشو درست کنه و هم اینکه پول عروسی رو جور کنه. نمیدونم باهاش چیکار کنم لطفا کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : حرف نزدن شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Maghsam نمایش پست ها
    سلام ، من الان دو سال و نیم هست که تو عقدم و به دلیل شرایط مالی و فوت اقوام تا حالا نتونستم برم سر خونه زندگیم.و لی شوهرم خیلی داره عصبانیم میکنه و تمام چیزایی که از اول زندگی بهش گفته بود و ازش خواسته بود و اونم قبول کرده بود زیر پا گذاشته و تمام اونا رو داره انجام میده مث دروغ گفتن و بی مسئولیت بودنش خیلی خسته م بجایی که رفتم حق طلاق ازش گرفتم و بهش تا پایان محرم و صفر وقت دادم که همه اخلاقشو درست کنه و هم اینکه پول عروسی رو جور کنه. نمیدونم باهاش چیکار کنم لطفا کمکم کنید.

دوست عزیز تا وقتی مشکلات مالی دارید بروز این اخلاق طبیعی هست .
    ثبات زندگی شما در وهله نخست به داشتن استقلال مالی مربوط میشه .
    پس در این مورد باید به ایشون کمک کنید تا بتونه کاری رو شروع کنن .
    به هر حال شما به ایشون زمان دادید .
    پس از همین امروز تصور کنید اگر به قولهای خودش وفا نکرد.
    قراره چه تصمیمی بگیرید .
    ولی با این همه خصوصیات بد که شما در وجود ایشون میبینید چشم انداز روشنی قابل تصور نیست.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد