نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: پسر زنونه پوش

18001
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37793
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پسر زنونه پوش

سلام
    من يه پسر هجده ساله هستم و عاشق زنونه پوشي.هميشه دوس دارم لباس زنونه بپوشم از سوتين و شورت گرفته تا جوراب مشكي و كفش پاشنه بلند.وقتي كه تنهام لباس زنونه ميپوشمو ب خودم نگا ميكنم.حتي بعضي وقتا دوس داشتم ك دختر باشم ازادانه لباس زنونه بپوشم.بعضي وقتا شورت زنونه و سوتين و جوراب مشكي از زير لباسام ميپوشمو ميرم خيابون.حتي دوس دارم يكي نازمو بكشه زنش بشم و اينجور چيزا دوس دارم دختر باشمو لباس زنونه بپوشم يه پسر باهام رابطه داشته باشه.خوشحال ميشم اگه برام نوشته اي بزاريد....

2. کاربران زیر از sina72 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    تشکر شده 773 بار در 518 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : پسر زنونه پوش

نقل قول نوشته اصلی توسط sina72 نمایش پست ها
    سلام
    من يه پسر هجده ساله هستم و عاشق زنونه پوشي.هميشه دوس دارم لباس زنونه بپوشم از سوتين و شورت گرفته تا جوراب مشكي و كفش پاشنه بلند.وقتي كه تنهام لباس زنونه ميپوشمو ب خودم نگا ميكنم.حتي بعضي وقتا دوس داشتم ك دختر باشم ازادانه لباس زنونه بپوشم.بعضي وقتا شورت زنونه و سوتين و جوراب مشكي از زير لباسام ميپوشمو ميرم خيابون.حتي دوس دارم يكي نازمو بكشه زنش بشم و اينجور چيزا دوس دارم دختر باشمو لباس زنونه بپوشم يه پسر باهام رابطه داشته باشه.خوشحال ميشم اگه برام نوشته اي بزاريد....

4. کاربران زیر از javaheri69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37739
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    :-[ ببینم شما دوست داری دختر باشی مجبور باشی به خاطر کنترل شهوت بعضیا مثه دلمه خودتو صد لایه بپیچی؟!

برو خدا رو شکر کن پسری حالا دلمه بودن که هیچ دوست داشتی پدرمارت همش بهت گیر بدن؟؟؟دوست داشتی محدود باشی؟!؟دوست داشتی دختری تو این خونواده های پسر دوست بودی تا همه جوره خارو خفیفت کنن؟!!

برو برادر من برووو برو خدارو شکر کن پسری
    امضای ایشان
    دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد...[

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37793
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون از شما من نزديك به سه سال هست كه زنونه ميپوشم و دوس دارم نقش مفعول باشم حتي دوس دارم كه دختر باشم بعضي اوقات هم ارايش ميكردم روسري سر ميكردم ولي خيلي وقته ديگه ارايش نميكنم ابرو هام رو هم برداشتم ولي نه تا اون حد كه كسي بخاد بفهمه حس زنونه دارم. اولا زياد با خودم ور ميرفتم (به عنوان مفعول) و حتي هميشه بجاي لباس زير خودم لباس زير دخترونه ميپوشيدم و دوس دارم يكي با من رابطه داشته باشه و من جاي نقش دختر باشم براي اون ولي الان تا حدي تونستم اين حسمو كنترل كنم و اين رفتارام و لباس پوشيدن كمتر شده ولي اين حس زنونه پوشي رو هنوز دارم
    ویرایش توسط sina72 : 02-01-2018 در ساعت 02:34 AM

7. 2 کاربران زیر از sina72 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37793
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اين يه جور حسه و قرار نيست من بخاطر اين حسم سرزتش بشنوم

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37739
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون از شما من نزديك به سه سال هست كه زنونه ميپوشم و دوس دارم نقش مفعول باشم حتي دوس دارم كه دختر باشم بعضي اوقات هم ارايش ميكردم روسري سر ميكردم ولي خيلي وقته ديگه ارايش نميكنم ابرو هام رو هم برداشتم ولي نه تا اون حد كه كسي بخاد بفهمه حس زنونه دارم. اولا زياد با خودم ور ميرفتم (به عنوان مفعول) و حتي هميشه بجاي لباس زير خودم لباس زير دخترونه ميپوشيدم و دوس دارم يكي با من رابطه داشته باشه و من جاي نقش دختر باشم براي اون ولي الان تا حدي تونستم اين حسمو كنترل كنم و اين رفتارام و لباس پوشيدن كمتر شده ولي اين حس زنونه پوشي رو هنوز دارم
    اونطور که از حرفای شما معلومه دوست ندارین کسی بدونه شما این حالتو دارین یعنی شما از اینجوری بودنتون خجالت میکشین؟
    امضای ایشان
    دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد...[

10. کاربران زیر از FNF بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29393
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط FNF نمایش پست ها
    اونطور که از حرفای شما معلومه دوست ندارین کسی بدونه شما این حالتو دارین یعنی شما از اینجوری بودنتون خجالت میکشین؟
    منم ی زنونه پوشم.و اصلا از اینکه کسی بفهمه زنونه پوشم خجالت نمی کشم.و دوست دارم محدود باشم و تحت کنترل

12. کاربران زیر از khalil.z.p بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43650
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستای گلم.
    لازمه به همه اونهایی که علاقه دارن تغییر جنسیت بدن یا اونایی که میخوان برای همیشه مثل یه زن زندگی کنن و لباس بپوشن بگم که از این کار انصراف بدن. چون من خودم کسی هستم که تغییر جنسیت مرد به زن دادم و الان مثل سگ پشیمونم .دلایلی هم دارم که عرض میکنم : قبل از عمل اسمم علی بود و الان اسمم نیلوفره. خیلی علاقه به پوشیدن لباسای زنونه داشتم و هر موقع که امکانش بود این کار رو میکردم ، آرزو داشتم که بتونم یه روزی این کار رو در ملا عام انجام بدم . برای همینم پول جمع کردم، از خونه فرار کردم و به تهران مهاجرت کردم و عمل کردم. البته به همین راحتی ها هم نبود. به مدت دو سال دکترا مجبورم کردن که لباس زنونه بپوشم و مثل زنا زندگی کنم که خیلی سخت بود . بعد این دوسال تحت درمان هورمونی قرار گرفتم و مراحل سخت و طاقت فرسا ی تغییر هویت رو انجام دادم. بعدش عمل کردم که چند بار تا دم مرگ هم پیش رفتم چون عمل من تقریبا اولین عمل تو ایران بود که به این صورت انجام میشد ( عمل تغییر جنسیت کامل) که حتی رحم و تخمدان یه دختر مرگ مغزی اهل مشهد رو بهم پیوند زدن. تمام هزینه های عمل رو دانشگاه علوم پزشکی و یه خیر مشهدی انجام دادن. در جریان عمل دو تا استخوان پایینی دنده هام رو برداشتن که در جریان این عمل یکبار تموم کرده بودم که با شوک برگردوندننم. بعد از انجام این عمل یک مجموعه کامل عمل زیبایی انجام دادم ( از عمل بینی گرفته تا عمل پروتز لب و گونه و باسن تا عمل فک و کشیدن پیشانی و ابرو) خلاصه حدود ۱۵ عمل انجام دادم تا به اون چیزی که میخواستم برسم. هنوزم به خاطر پیوند ایی که انجام دادم و به خاطر اینکه پیوند ها پس نزنن دارم دارو مصرف میکنم که میگن خیلی ضرر داره. تقریبا ماهی یک بار پریود میشم که فوق العاده دردناکه که در واقع علت اصلی پشیمونیم هم هست. از وقتی زن شدم خیلی محدود شدم چون هر جایی نمیتونم برم . هر لباسی هم نمیتونم بپوشم. قبلا یادمه تو تابستونا یه آستین کوتاه میپوشیدم و میرفتم بیرون اما الان باید کلی لباس بپوشم. از همه بدتر اینه که کار پیدا کردن خیلی سخته. اگرم کاری پیدا میشه فقط میخوان ازت بهره برداری جنسی بکنن. خونه پیدا کردن برای اجاره که در حد محاله. پدر و مادرم رو که ۷ سالگی میشه ندیدم. الان تو یه شرکت تبلیغاتی تو تهران مشغول بکار هستم با یه حقوق بخور و نمیر. خلاصه اینکه اصلا زن بودن اون چیزی نیست که تصور میکنین.

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43325
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط javaheri69 نمایش پست ها
    خداوکیلی دلت خوشه دخترباشی کع چی واقعاچرا بجای شکر این حرفارو میکی سالم هسی خونواده داری این اداهاچیه ازخودتون درمیاری منکه دخترم چیکار کردم ک شما بخای بکنی واقعا متاسفم واسع جامعه ی ک دلشون ب شما خوش کرده برو خداتوشکرکن ک ازهیچی محروم نیسی بجااین همه ناشکری تو جامعه اینقد شهید دادیم ک اخرش بشه این

15. 2 کاربران زیر از Hastijoon8070 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45721
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    سلام منم یه همچین حسی دارم میایی دو طرفه

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط رام نمایش پست ها
    سلام منم یه همچین حسی دارم میایی دو طرفه
    سلام دوست عزیز
    اینجا یک سایت مشاوره هست نه فضایی برای آشنایی و پیش برد تصمیمات شخصی
    درصورتی که مشکلی مرتبط با عنوان تاپیک که درش پست گزاشتید دارین و دنبال راه حل هستید درلینک زیر تاپیک بزنید تا رسیدگی بشه
    لینک:
    https://forum.moshaver.co/newthread....ewthread&f=191

18. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45726
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم همین مشکل دارم به دادم برسه نمیتونم به کسی بگم دوست دارم جوراب شلواری همش پام باشه با لباس نازک اما شرایطش زیاد جور نمیشه میخوام یکی درکم کنه این فکر از ۱۲ سالگی همرامه حدود ده سالی هست اما روم نمیشه به کسی بگم دوست دارم لباس زنونه بخرم روم نمیشه این ترس همیشه با منه نمیتونم مهارش کنم
    ویرایش توسط Gorch : 11-15-2020 در ساعت 01:28 PM

20. کاربران زیر از Gorch بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Gorch نمایش پست ها
    سلام منم همین مشکل دارم به دادم برسه نمیتونم به کسی بگم دوست دارم جوراب شلواری همش پام باشه با لباس نازک اما شرایطش زیاد جور نمیشه میخوام یکی درکم کنه این فکر از ۱۲ سالگی همرامه حدود ده سالی هست اما روم نمیشه به کسی بگم دوست دارم لباس زنونه بخرم روم نمیشه این ترس همیشه با منه نمیتونم مهارش کنم
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز .

مبدل پوشی یعنی فرد لباس‌هایی را بپوشه که مختص به جنس مخالفش باشه ؛ اغلب مردان این کار رو انجام میدن . هر گونه تمایل به پوشیدن لباس‌های جنس مخالف مبدل پوشی حساب میشه .افراد ممکنه دلایل مختلفی برای این کار داشته باشند ؛ از یک میل ساده به انجام آن تا اجبار آن میتونه جزء این دلایل باشه . این اختلال جز زیر مجموعه اختلالات نابهنجاری جنسی محسوب میشه اما همه‌ی افراد مبتلا انحراف جنسی ندارند.
    1- مبدل پوشی مرتبط با افراد تراجنسیتی یا ترنس: افراد تراجنسیتی کسانی هستن که هویت جنسی مطابق بر بدن خودشون رو قبول ندارند. یعنی فرد علیرغم اینکه بدن مردانه یا زنانه داره ، هویت مردانه یا زنانه مرتبط با بدنش را نمیپذیره و خودش رو جزء گروه جنس مخالف میدونه . در این شرایط برای مثال فرد علیرغم داشتن بدن مردانه، مبادرت به پوشیدن لباس زنانه میکنه .

2- مبدل پوشی بدون ارتباط با تراجنسیتی : مثلا در برخی از فرهنگ‌ها مبدل پوشی آیینی وجود داره .

3- ملکه زرق و برق و پادشاه زرق و برق: افرادی هستن که لباس‌های جنس مخالف رو به نحوی میپوشند که شدیدا جلب توجه میکنه و در پر زرق و برق‌ترین حالت ممکن این کار را میکنند ؛ گاه با استفاده از لباس‌ها و آرایش‌های زنانه به اجرای نمایش و شو و رقص میکنند و مبدل پوشی رو به عنوان شغل برمیگزینند .

4- مبدل پوشی همراه با فتیشیسم : برخی افراد مبتلا به فتیشیسم، معمولا مردان، به عنوان بخشی از اختلال یادگار خواهی خود، مبدل پوشی میکنند و از طریق آن به تحریک جنسی میرسند. در واقع در این افراد فتیش یک جسم بی جان مثل لباس زیر زنانه هست که فرد آن را به تن میکنه .

5- اختلال مبدل پوشی جنسی :

اختلال مبدل پوشی جنسی عبارت میشه از تخیلات یا امیال فرد برای پوشیدن لباس جنس مخالف به عنوان وسیله‌ای برای برانگیخته شدن و اقدام برای خودارضایی یا مقاربت جنسی. مبدل پوشی جنسی معمولا در مردان بیشتر از زنان دیده میشه و به شکل خاص در مردان دگرجنس خواه وجود داره . فرد مبدل پوش تمایل پیدا میکنه مثل فرد جنس مخالف لباس بپوشه ، یک تکه یا چند تکه لباس جنس مخالف رو تن میکنه و سپس به ارضای جنسی خود می‌پردازه .

این نوع ارضا محدود به پوشیدن لباس نیست و ممکنه فرد حالات و رفتار جنس مخالف رو هم تقلید کنه . در این اختلال فرد به طور کلی هویت خودش رو متفاوت از جنیستش نمیدونه و بعد از ارضای جنسی لباس‌ها را ازتن به در میکنه و به هویت خودش برمیگرده . در یک حالت خاص از مبدل خواهی فرد وقتی به خودش به عنوان جنس مخالف فکر میکنه . تحریک جنسی میشه .

این با خودشماست که تعین کنید در کدام دسته هستین

در صورتی که تبدیل به اختلال بشه و خودتون دنبال درمان هستین با استفاده از روش‌هایی همچون روانکاوی به ریشه‌یابی و شناسایی علت‌ها و سپس درمان پرداخت. در صورتی که این افراد برای درمان مراجعه حضوری کنند میتونند از خدمات روانشناسان متخصص در حیطه جنسی بهره ببرند و از انواع درمان‌های شناختی رفتاری ، رفتار درمانی ، روانکاوی ، روان پویشی و ... بهره ببرند. در روش‌های روان درمانی به فرد آموزش داده میشه تا محرک جنسی خودش رو به شکل سازگارانه تغییر بده و به محرک‌های پذیرفته شده پاسخ جنسی بده

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45973
    تشکـر
    23
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من الان ۲۸ سالمه و اولین باری که زنپوشی کردم برمیگرده به ۵ سالگیم
    که از حوصله جمع خارج هست بیانش
    من خیلی برام داره سخت میشه این اختلال زنپوشی
    قبل از هر چیز اینو بگم که من از جنسیتم ناراضی نیستم
    و به عنوان به مرد یا پسر خیلی جایگاه خوبی دارم تو جامعه و هیچوقت دنبال تغییر جنسیت نبودم
    ولی انگار یه زن درونم داره زندگی میکنه که وقتی از جلوی لباس زنونه فروشی رد میشم تمام قد هواسم پرت میشه
    عاشق لباسای ************ی هستم یعنی میبینم تا نخرم و نپوشم اروم نمیشم
    از شورت و سوتین و لباس خواب بگیر تا دامن و تاپ و سارافون و بادی اوایل همین که میپوشیدم حسم ارضا میشد
    ولی هی داره تشدید پیدا میکنه جوری که فقط نمیخوام بپوشم
    دلم میخواد یکی منو ببینه با اون حال لمسم کنه و مثل یک زن باهام برخورد کنه
    برای مقابله با این حسم خیلی تلاش کردم
    از تنها شدن جلوگیری کردم
    ریش گذاشتم
    ولی هر بار داره بیشتر چنگ میزنه که از وجودم بیاد بیرون
    دقیقا مثل بیماران دو شخصیتی شدم که انگار یک زن درونم زندگی میکنه و هر بار که سرکوبش میکنم سرکش تر میشه
    اگه میتونید کمکم کنید
    احسانم از تهران

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45973
    تشکـر
    23
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1370 نمایش پست ها
    و به عنوان به مرد یا پسر خیلی جایگاه خوبی دارم تو جامعه و هیچوقت دنبال تغییر جنسیت نبودم
    ولی انگار یه زن درونم داره زندگی میکنه که وقتی از جلوی لباس زنونه فروشی رد میشم تمام قد هواسم پرت میشه
    از شورت و سوتین و لباس خواب بگیر تا دامن و تاپ و سارافون و بادی اوایل همین که میپوشیدم حسم ارضا میشد
    از تنها شدن جلوگیری کردم
    ریش گذاشتم
    دقیقا مثل بیماران دو شخصیتی شدم که انگار یک زن درونم زندگی میکنه و هر بار که سرکوبش میکنم سرکش تر میشه
    اگه میتونید کمکم کنید
    احسانم از تهران
    مدتی انقد بهم فشار میاورد که رهاش کرده بودم
    بالای ۵۰ تا ست شورت و سوتین خریدم و به مدت ۴ ماه فقط لباس زیر زنونه میپوشیدم زیر لباسام و اوایل وقتی میرفتم سرکار یکم استرس داشتم که نکنه لباسم بره بالا و کسی بفهمه
    ولی بعد برام عادی شد و روزی که زیر لباسم شورت و بند جوراب و جوراب نمیپوشیدم کلافه بودم و عصبی

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45973
    تشکـر
    23
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

از تنها شدن جلوگیری کردم
    ریش گذاشتم
    اگه میتونید کمکم کنید
    احسانم از تهران
    مدتی انقد بهم فشار میاورد که رهاش کرده بودم
    بالای ۵۰ تا ست شورت و سوتین خریدم و به مدت ۴ ماه فقط لباس زیر زنونه میپوشیدم زیر لباسام و اوایل وقتی میرفتم سرکار یکم استرس داشتم که نکنه لباسم بره بالا و کسی بفهمه
    ولی بعد برام عادی شد و روزی که زیر لباسم شورت و بند جوراب و جوراب نمیپوشیدم کلافه بودم و عصبی

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45973
    تشکـر
    23
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Hastijoon8070 نمایش پست ها
    خداوکیلی دلت خوشه دخترباشی کع چی واقعاچرا بجای شکر این حرفارو میکی سالم هسی خونواده داری این اداهاچیه ازخودتون درمیاری منکه دخترم چیکار کردم ک شما بخای بکنی واقعا متاسفم واسع جامعه ی ک دلشون ب شما خوش کرده برو خداتوشکرکن ک ازهیچی محروم نیسی بجااین همه ناشکری تو جامعه اینقد شهید دادیم ک اخرش بشه این
    اصلا بحث از سر دلخوشی نیست بخدا
    یه اختلال مثل دوگانگی شخصیت هستش
    پلی یه ز و یه مرد

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44319
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزان دقیقا همین دوستمون که عرص کردنند خودمم پسرسی سال به بالا شدم دقیقا همه فکرم انجام کارهام مثل ایشون هسش کاملا درکت میکنم عزیزم.

27. کاربران زیر از emailedrya بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44319
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مدل به مدل ست شورت وسوتین بی اندازه دارم جمع کردم که ازچشم اطرافیان مخفی میکنم ولی بهر حال یجاهای .به چشمشون میخوره که از جواب دادن که اینا چب هسن پیش تو واقعا اذیت میکشم.ممنون بنده روهم درحدتوان راهنمایی کنید بلکه واقعا ازاین کارا منصرف بشم.واقعا به گفته دوستمون دست خودم نیس بی اختیار رومیبرم به این موصوع

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    تشکر شده 163 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    7

شما خیلی ذهن داستان پردازانه ای داری این حرفات بیشتر خیال بافی هست تا واقعیت لطفا این حرفای بی پایه و اساس نزن ....پیوند رحم و تخمدان ؟؟؟؟؟؟ تو دنیا هنوز نتونستن همچین کاری انجام بدن چطور شما انجام دادی ؟؟؟؟؟؟ و این که پریود هم می شی ؟؟؟؟؟؟؟ واقعا خیلی داستان نویس خوبی هستی

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46607
    تشکـر
    53
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

از تنها شدن جلوگیری کردم
    ریش گذاشتم
    اگه میتونید کمکم کنید
    احسانم از تهران
    سلام ، منم دقیقا عین شمام ، پسری ام ۳۳ ساله که حتی اولین خود ارضایی هام رو تو ۱۳ سالگی رو با این حس و حال درونی زنانه ام انجام دادم.. زنی درونم زندگی می کنه که میخواد ظهور و بروز پیدا کنه

31. کاربران زیر از sweven بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47013
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

abc
    ویرایش توسط bbalzz : 07-25-2021 در ساعت 12:59 AM

33. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    این تمایلات رو ترک کنید.

34. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46989
    تشکـر
    4
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلال درافکار...اینم یه نوعشه
    اصلاهم بیخیال نباشین
    هرچه زودتربه روانشناس مراجعه کنید
    کنترل نکنیدمثل هربیماری دیگه ای زندگیتونوتباه میکنه

35. کاربران زیر از الماس آبی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    تشکر شده 31 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    3

بد ترین حالت زنپوشی تخیل کردنه
    شاید خیلی شنیده باشین که دخترا میگن حالا ما دختریم چی شد یا زنپوشا میگن ما جون میدیم برا این داستان
    در واقع حالت بین این دو تاس شما یه پسر خاص با تمایلات زنونه هستین خودتون باشین و از خودتون بودن لذت ببرین
    فکر نکنین زنونه شین چی میشه هیچ چیز خاصی نمیشه حتما تجربه کنین و بیرون برین یه جای خلوت جوری که بقیه ببینن و بتونین تجربه کنین به خودشناسیتون خیلی کمک میکنه

37. کاربران زیر از N@Z بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)