نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: پیام های مکرر از همکار های همسرم

9737
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37022
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پیام های مکرر از همکار های همسرم

سلام من ۳۲ سالمه ۱۱ ساله ازدواج کردیم هر دو اززمان ابتدای زندگی مشترک کارکردیم ۰خانمم توانایی مدیریت روی رفتار خود با همکارشو نداره فکرمیکنه همه درستنو همه رو برادر خطاب میکنه ما همیشه سر این مسیله مشکل داریم بخصوص این اواخر که تعداد پیامها بیشترشده و شده که حتی ساعت ۳ صبح اتفاقی من نت گوشیش روشن کردم روی تلگرام ریسش سراغشو گرفت با این مضمون که سلام بیداری نکنه تو هم مثل من بد خواب شدی .این یه نمونه از چندین پیامی بود که تا بهحال به شکل های مختلف اومده هروقتم جویا این پیاما میشم میگه تو شکاکی و درنهایت صحبتهامون به جنگ دعوا میکشه .من این زندگی رو مفت بدست نیوردم واقعا ...لطفا منو راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : پیام های مکرر از همکار های همسرم

سلام

آیا رفتار غیر متعارفی از همسر خودتون هم دیدید یا اینکه فقط همکاران ایشان بی ملاحظه هستند؟؟

در ضمن بارها ذکر شده که بی اجازه (ویا گاها با اجازه) سراغ گوشی همسرتون نرید...الان شاید اون پیامی که ساعت 3 شب دیدین واقعا چیز خاصی نباشه ولی آرامش شما رو از بین برده و از دست خانمتون ناراحت هستید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37022
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من چندین براشون توضیح دادم سعی کنن حداقل عکس پروفایل رو عکس خانواد رو بذارن اما ایشون حاضر عکس هر چی رو بذاره جز خانواده همش فرار میکنه از این مسله در ضمن منکر بی احترامیه همکاراشم میشه و میگه :اینا مثل برادرمن و چنان با پرخواش گ ری جواب میده که من بیخیال جر بحث میشم .چند روز پیشیکم بحث جدی تر کردم و بهش گفتم که واقعا از این مسله از اول ازدواج تا حالا دارم عذاب میکشم و با وجودیکه تو میدونی من رو این مسله حساسم اما هیچ تغییری در رفتارنمیبینم و اگر یک بار دیگه ببینم ا زت این زندگی رو تمام میکنم (منباب تهدید)اما متاسفانه شاید برای ۱ ساعت تاثییرداشت چون نتیجش بدتر شد و حالا ایشون شاکین که چ ا اینحرفو زدی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام ، خوش اومدین به سایت
    متاسفم از این بابت
    همیشه اخلاق همسرتون اینجوری بوده؟
    رابطه شون با مردهای فامیل هم اینجوری هست؟
    اگر واقعا رفتارهای ایشون بیشتر ازحد معمولی و نگران کننده هست پیگیر حلش باشید
    در غیر این صورت خیلی هم سخت نگیرید ولی سعی کنید آگاهشون کنید که زمونه چه خبره و خوب ها خیلی کم شدن!

اگر که نه خب رفتار همسر شما ایراد داره، اینکه بقیه رو برادر خودشون رو میدونن از حسن نیتشون هست ولی آیا بقیه هم این رو متقابلا رعایت میکنن؟
    و آیا اونا هم ایشون رو به چشم خواهری میبینند؟
    دلیلی نداره ساعت سه شب آدم به کارمند متاهلش پیام بده! حال ایشون خواب باشن یا آنلاین
    بعد هم خب ایشون همکاراشون رو مثل برادر خودشون میدونن درست ولی باید این در حد چارچوب روابط کاریشون باشه و نه بیشتر
    هر چند به نظرم چک کردن گوشی و وسایل ارتباطی ایشون فقط بیشتر حرص شما رو در میاره و همسرتون هم که گوش نمیدن
    متاسفانه بعضی ها درکشون نمی رسه وقتی میدونن کسی متاهل هست باید به رابطه اش احترام گذاشت
    با مهربونی و با منطق براشون توضیح بدید که شما مرد هستید و مردارو بیشتر میشناسید
    خیلی از خیانت ها در وحله ی اول با روابط معمولی شروع میشن یا درددل کردن و این حرفا
    حرف زدن با مردای دیگه حتما دلیل بربد بودن نیست ولی به نظرم لازم هست چه مرد و چه زن وقتی متاهل هستن مرکز توجه شون رو همسرشون بذارند
    عجیبه ایشون وقتی میبینن شما حساسید چرا باید باز هم مقاومت کنن و حرف خودشون رو بزنن؟

به نظرم اگه میبینین حرف زدن با مهربونی و تهدید هم این مسئله رو حل نمیکنه
    خیلی بهتره دوتایی به یه مشاور خونواده مراجعه کنید که اونا همسرتون رو متوجه اشتباهشون کنن.
    تو زندگی مشترک آدم باید همه چیز رو متقابل در نظر بگیره و رضایت همسرش رو بعد از خدا قرار بده
    و اگه اشتباهی هم باشه خیلی بهتر هست آدم اشتباهش رو بپذیره و سعی در اصلاحش کنه نه جبهه بگیره
    گیریم این بین هیچ کسی نیت بدی نداشته باشه، وقتی شما در جایگاه همسر ایشون به این موضوع حساسید
    به خاطر آروم شدن دل شما هم که شده باید به احساس و نظرتون احترام بگذارند و فقط در مواقع ضروری ارتباط برقرار کنن.
    بهشون بفرمایید شاید این راحتی ایشون توی ارتباط برای مرد طرف مقابل برداشت یگه ای رو ایجاد کنه و یه فاجعه بوجود بیاره
    و یه سوال:
    یک مقدار به رفتارهای خودتون بیشتر دقت کنید
    آیا همسر شما خلعی از جانب شما تو زندگی ندارن؟

این ها نظر غیر کارشناسی من بود، امیدوارم مشاوران سایت بهتر بتونن راهنمایی کنن.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 10-30-2017 در ساعت 09:32 AM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37022
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دروغ گفتنم جدیدا یاد گرفتن پیاما مبوط به همکاراشو بعد از خواندن بلافاصله پاک می کنه در صورتی که بعد من بهش میگم پیامی رو از من مخفی میکنی شدیدا منکر میشه در صورتی که من با یه ترفندی قبل از پاک کردن یام اونا ر میبینم .وقتی هم برووش میارم با پرخواش گری جواب میده

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

تو این مورد حق را به شما میدم من.
    آدم وقتی ازدواج میکنه یه حریم هایی باید داشته باشه واسه خودش که متاسفانه همسرتون رعایت نمیکنند

و بیشتر متاسفم که مردم این زمونه هم رعایت نمیکنند دلیلی نداره یه آقایی نیمه شب پیام یه خانم متاهل بده

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37022
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من بسیار به این مسله که بیشتر وقت خودمو با خانوادم بگذرونم حساسم به خاطر همین چون فکر میکردم ممکنه مشغله کایم باعث دوری من از خانوادم بشه از موقعیت خب کاریم استعفا دادم چون تا ۹ شب سر کار بودم الان کار نیمه وقت پیدا کردم اما متاسفانه شرایط جالب نشد ..تا انجایی در توان بوده که هیچ کم کسری نداشته باشن چهعاطفی چه مادی

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh1986 نمایش پست ها
    من بسیار به این مسله که بیشتر وقت خودمو با خانوادم بگذرونم حساسم به خاطر همین چون فکر میکردم ممکنه مشغله کایم باعث دوری من از خانوادم بشه از موقعیت خب کاریم استعفا دادم چون تا ۹ شب سر کار بودم الان کار نیمه وقت پیدا کردم اما متاسفانه شرایط جالب نشد ..تا انجایی در توان بوده که هیچ کم کسری نداشته باشن چهعاطفی چه مادی

خیلی خوبه که انقدر با ملاحظه هستید
    ولی متاسفانه خیانت ها اونقدر زیاد شده آدم می ترسه حرفی پیش کسی بزنه
    ممکنه بشه برداشت اشتباه و دردسر درست بشه
    تایم کار قبلیتون درسته زیاد بوده ولی اگه تو زندگیتون مهم بوده به نظرم بهتر بود استفعا نمیدادید
    فکر می کنم اگه زن و شوهر رابطه شون رو خوب پی ریزی کرده باشن و هر روز مراقبش باشن حتی اگه فرصت های با هم بودن هم به خاطر مشغله های کاری زیاد نباشه باز آدم در نبود همسرش جاش رو با کسی عوض نمیکنه یا کاری نمیکنه که اون ناراحت بشه.
    به نظرمبیشتر با مهربونی و منطق در زمانی که ایشون حوصله دارن باهاشون حرف بزنین
    بگید دوست دارن که شما دلخور و غمگین بشید به خاطر کارای ایشون؟
    زن ها احساسی هستن، مسلما وقتی کسی رو دوست داشته باشن خودشون رو به آب و آتیش میزنن که بهش آسیبی نزنن یا کاری نمیکنن که ناراحتش کنن.

خیلی هم خوبه به فکر تامین نیازهای ایشون در این حد هستید
    وجود خلا و عدم درک از طرف همسر میتونه تیشه به ریشه ی اون رابطه بزنه
    یه بار یه خانومی هر بار که با همسرش دعواش میشه تصمیم میگیره برای آروم شدن با آزانس بره خیابون های شهر دور بزنه و به آرامش برسه
    بعد چند بار که همون راننده میاد، میبینه خانومه عصبانیه
    خلاصه سر صحبت باز میشه و شکایت میکنه که همسرم من رو درک نمیکنه و داستان رو میگه بهش
    آخر سر از همسرش جدا میشه میره با همون راننده ی آزانس ازدواج میکنه
    این رو به این منظور عرض کردم گاهی یه خلع مثل میتونه ارتباط چند ساله رو خراب کنه
    به مانند یه سوراخ کوچیک تو یه کشتی بزرگ
    اما شما که زیاد حواستون به زندگی و همسرتون هست بهتره با مهربونی و یا با کمک یه مشاور بتونید ایشون رو متقاعد کنید که عمده ی وقت و حرف زدنشون باید برای همسر باشه و نه بقیه.

در عین حال هم هستن مرد ها و زن هایی که با وحود مشکلاتی که با هم دارن باز حفظ ظاهر میکنن و اجازه نمیدن کسی وارد حریم خصوصیشون بشه.
    سعی کنید پایه های اعتماد زندگیتون رو هم قوی تر کنید.
    اینکه رفتید گوشی ایشون رو چک کردید کار جالبی نیست
    هم شما رو به همسرتون بدبین میکنه و هم باعث سلب آرامش خودتون میشه.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 10-30-2017 در ساعت 09:53 AM

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37022
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چی بگم والا .......خانم من حاضرنیست بپذیره ویا حتی بیاد بریم پیش مشاورمیگه مشکل از خودتو که من حتی بعضی اوقات به خودم میقبولنم که اره مشکل از خودمه برای این که تسکین بده افکارمو .اما میبینم دریغا از یه تغییر مثبت'واقعا جامعه درست حسابی نداریم من یه دختر ۸ ساله دارم واقعا برای اینده نداشته تو جامعه نگرانم

10. کاربران زیر از kaveh1986 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37022
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

لطفا اگر راه خصوصی برای ارتباط هست اعلام کنید چون من یه خورده معذبم بیشتر مسایل رو خذف میکنم
    و از همفکریتون بسیااااااار ممنونم

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

چی بگم والا .......خانم من حاضرنیست بپذیره ویا حتی بیاد بریم پیش مشاورمیگه مشکل از خودتو که من حتی بعضی اوقات به خودم میقبولنم که اره مشکل از خودمه برای این که تسکین بده افکارمو .اما میبینم دریغا از یه تغییر مثبت'واقعا جامعه درست حسابی نداریم من یه دختر ۸ ساله دارم واقعا برای اینده نداشته تو جامعه نگرانم

ببینین اول هم عرض کردم، شما خودتون با توجه به شناخت و شرایط و رابطه ای که با همسرتون دارید میدونید منظور و نیتشون چی هست
    بالاخره همسر آدم تا حدود زیادی آدم رو میشناسه
    ولی اگه واقعا رفتار ایشون خالی هر گونه منظور و قصد بدی هم باشه ممکنه خدایی نکرده این سهل انگاری ها بعدا مشکلی براشون ایجاد کنه
    تو کشور ما الان خیلی از زن و شوهرا از هم ناراضی هستن، آمار خیانت و جدایی ها سر به فلک کشیده
    شاید از بین همکارای ایشون کسی باشن که وضعیت روحی مناسبی نداشته باشن و اخلاق همسر شما بشه بستری برای درددل و خب همسر شما هم قصد کمک داشته باشن
    ولی به نظرم آدم بهتر هست فقط برای ضرورت با نامحرم حرف بزنه، تنها بودن دو تا نامحرم چه مجازی و چه واقعی کار حساسیه

من تا حدودی همسر شما رو درک می کنم، چون قبلنا این اخلاق رو داشتم بعضی جاها
    مثلا یه دوره داشتم کلاسش مختلط بود، جلسه ی دوم کلاس، توی گروهی که مربی برای تبادل فایل های کلاس تشکیل داده بود عضو بودن همه
    یکی از پسرها از بین همه ی افراد به من پیام داد، البته جلسه ی دوم بود فکر کنم در حالیکه شناخت ها فقط در حد اسم و فامیل بود
    بعد که تازه متوجه شدم کدوم هست و 5 سال هم کمتر بود سنش از من
    به خاطر مشکلاتی که داشت یهویی شروع کرد به درددل کردن، گفت شما رو مثل خواهرم میدونم
    منم دلم براش سوخت ، گفت تا حالا به هیچ کسی این حرفارو نزدم، نمیدونم چجوری تو دو جلسه به من اعتماد کرد
    خلاصه تا هر جا عقلم جواب داد راهنماییشون کردم ، بعد اون روز معمولا تا من آنلاین میشدم یا بچه ها تو گروه حرف میزدن ایشون پیام خصوصی میدادن
    بعد یه مدت دیدم رابطه داره بیشتر صمیمی میشه، هر چند تام اون مدت من هیچ بی احترامی از جانب ایشون ندیده بودم
    ولی خب خودم معذب بودم، مثلا آنلاین میشدم حسابم رو چک کنم ایشون پیام میدادن و من گاهی تا یکی دو ساعت به درددل هاشون گوش میدادم!
    تا اینکه دیدم وقتی دارم اذیت میشم دیگه کمتر تلگرام میرفتم یا گاهی که میرفتم وقتی ایشون آنلاین بود من نمیموندم
    خودشم میگفت چرا توی کلاس منو میبینی صدتا رنگ عوض میکنی!
    من مشکلی با حرف زدن های عمومی نداشتم ولی خصوصی فرق میکنه
    قبل اون با پسری اونقدر صمیمی نبودم یا بخوام براش دلسوزی کنم
    ولی بعد کم کم ارتباط رو کم و کمتر و بعد که دوره تموم شد قطع کردم.
    هر چیزی باید در چهارچوب باشه

یا یه بار دیگه هم یه شاگرد خصوصی داشتم
    همون جلسه ی اول بهشون میومد متاهل باشن و خب حلقه هم دستشون بود، منم خیالم راحت شد و کمتر معذب بودم
    بعد دو سه جلسه ایشون رابطه رو از حد کلاس و رسمی بودن خارج کردن
    من اولش روم نمیشد به خاطر شخصیت و احترامی که براشون قائل بودم چیزی بگم ولی بعد که دیدم ایشون به جای رسمی حرف زدن صمیمی شدن
    دیگه بهشون گفتم، جالب اینجا بود گفتن اگه دوس نداشتی از اول میگفتی!
    تازه آخر سر فهمیدم ایشون متاهل بودن ولی داشتن از همسرشون جدا میشدن
    و تا روزی که پیشنهاد ازدواج دادن من اصلا فکرشو نمیکردم اینجوری برخورد کنن
    جلسه ی دوم که کلاس رفتم دیدم حلقه شون رو در آورده بودن!

این ها رو عرض کردم چون واقعا واقعا واقعا حفظ حریم روابط خیلی خیلی مهمه.
    گاهی ادم بی منظور میخواد به کسی کمک کنه یا احترام بذاره ایشون بد برداشتم میکنه و میذاره به پای علاقه و این حرفا
    حالا همسر شما پخته تر و متاهل هستن و انتظار میره مسائل رو بیشتر درک کنن.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 10-30-2017 در ساعت 10:16 AM

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

لطفا اگر راه خصوصی برای ارتباط هست اعلام کنید چون من یه خورده معذبم بیشتر مسایل رو خذف میکنم
    و از همفکریتون بسیااااااار ممنونم
    خواهش می کنم
    فکر می کنم همینجا بیان کنید خیلی بهتر باشه
    چون مشاوران و کاربران دیگه میتونن بهتر شما رو راهنمایی کنن
    و اینکه اینجا یه سایت مشاوره هست برای حل مسائل، اگه فکر میکنید چیزی هست که باید بگید مشکلی نیست
    هدف اینه که مسئله ی زندگی شما حل بشه
    چون مشاوره ی حضوری هم برید باید همه چیز رو دقیق بگید که مشاور بتونه بهتر کمک کنه.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 10-30-2017 در ساعت 10:41 AM

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37022
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون خواهرم که وقت گذاشتید
    خسته نباشید خداحافظ

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

خیلی ممنون خواهرم که وقت گذاشتید
    خسته نباشید خداحافظ
    خواهش می کنم
    موفق باشید.

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام من ۳۲ سالمه ۱۱ ساله ازدواج کردیم هر دو اززمان ابتدای زندگی مشترک کارکردیم ۰خانمم توانایی مدیریت روی رفتار خود با همکارشو نداره فکرمیکنه همه درستنو همه رو برادر خطاب میکنه ما همیشه سر این مسیله مشکل داریم بخصوص این اواخر که تعداد پیامها بیشترشده و شده که حتی ساعت ۳ صبح اتفاقی من نت گوشیش روشن کردم روی تلگرام ریسش سراغشو گرفت با این مضمون که سلام بیداری نکنه تو هم مثل من بد خواب شدی .این یه نمونه از چندین پیامی بود که تا بهحال به شکل های مختلف اومده هروقتم جویا این پیاما میشم میگه تو شکاکی و درنهایت صحبتهامون به جنگ دعوا میکشه .من این زندگی رو مفت بدست نیوردم واقعا ...لطفا منو راهنمایی کنید
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز البته نفرمودید همسر شما چند سالشونه و فرزندی دارید و یا خیر ولی البته از گفتارتون چند چیز واضحه که خدمتتون چون پرسیدید عرض میکنم:

شخصیت پارانوئیدی و کنترل گر شما کاملا مشهوده و هم چنین نگران و مضطرب.

همسر شما هم احساس خلائی رو در زندگی حس میکنن که صد البته باید ریشه یابی شه و ممکنه در صدی نتیجه اش از همین حالات شما باشه که خدمتتون عرض کردم

در ضمن عزیز بعضی از افراد چه زن و چه مرد به علت عوامل فرهنگی و جامعه و شهر و محیط خانوادگی و .... روابط با جنس مخالف را به صورتهای مختلفی ترجمه میکنند در ذهن خود گاهی فقط یک سلام و

علیک و یک نگاه مستقیم به معنای ارتباط برای رابطه جنسی و.... است و گاهی حتی جوکهای انچنانی فقط مسئله ای است برای خندیدن!!!!!

صد البته اینکه خانمتون 3 نصف شبی پیام بگیرن از طرف هر کسی بجز در مواقع اصطراری کار پسندیده ای نیست ولی دلیلی برخیانت هم نمیتونه باشه!!؟؟

بهتر اینه که هر دو با هم به یکی از مشاوران حاذق همکار ما در شهر خودتان رجوع کنید. حتی اگر ایشون نیامدن خودتون برید عزیز. چون شما شخصا نیاز به کمک دارید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام کاملا بهتون حق میدم،اینکه ساعت3 صبح ریسشون بهشون پیام میده اصلا خوشایند نیست،ببینید گاهی وقتا واقعا هیچ قصد و غرض و یا قصد خیانتی وجود نداره،اما یه شرایطی پیش میاد که اون خانم مجبور میشه که بر خلاف عرف عمل کنه، در این مورد بعضی از افراد اصلا بلد نیستن رعایت یه زن متاهل رو بکنن، صمیمیتهای بی خودی و بی دلیل نهایتا باعث میشه که طرف به خودش اجازه بده که ساعت3 صبح به خانمتون پی ام بده،اینجاست که خانمتون باید وارد عمل بشن و ایشون رودربایسی رو کنار بزارن و حد و حدود بعضی چیزا رو برای رییس و همکاراشون توضیح بدن،مطمان باشید خانمتون اصلا دنبال خیانت یا ..نیستن فقط بلد نیستن که به اصطلاح روی آدم های که حد و حدود خودشونو رعایت نمی کنن،کم کنن

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    به همسرتون بگین من دوست تون دارم و روتون حساسم
    اگه دوستت نداشتم مثه مردای بی غیرت میگفتم باهرکی باشی و بخندی برام فرقی نداره
    اگه تو اینو میخوای باشه من دیگه بی توجه میشم
    و مدتی به این پیام ها بی توجهی کن و حتی خودتون هم تو خونه سرت با گوشی یکم گرم کن و گاهی الکی لبخند بزن و بخند وقتی گفت چی بود بگو هیچی و نزار به گوشیت دست بزنه
    بعد ک شاکی شد بگو من دارم مثه تو فک میکنم و دیگه دوست ندارم نسبت به بقیه شکاک باشم همون طور ک همکارهای مرد داداش تو هستن همکارهای خانم هم میتونن خواهر من باشن.
    بعد ک دیدین روش اثر کرد با محبت بگو عزیزم فقط میخواستم بفهمی ک چقدر حس بدی هست کسی ک دوستش داری و روش حساسی با یکی بخنده حتی اگه همکار باشه من بهت شک ندارم اما از جامعه و جنس خودم خیلی چیزا دیدم

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34188
    تشکـر
    21
    تشکر شده 28 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام . من کاملا شما رو درک میکنم . من خودم یه خانمم 31 سالمه و یه دختر یکساله دارم . سه ساله ازدواج کردم . همسرم اصلا کاری به فضای مجازی نداره . اینکه من چه برنامه هایی تو گوشیم دارم . ولی خودش فقط تلگرام داره که یه کانال ورزشی داره و یه کانال همکاران . چند روز پیش من تصادفی بهش گفتم من همچین کامنتی توی اینستا برای یه اقا گذاشتم . فقط در جوابم گفت من مشکلی ندارم ولی مردا رو میشناسم . ما عاشق همیم مگه نه ؟ فقط با همین جمله (ماعاشق همیم مگه نه ) احساس کردم شاید برای زندگیمون نگران شده . در صورتیکه من واقعا بی منظور کامنت گذاشته بودم . خیلی فکر کردم که چرا باید بخاطر چیز بی ارزش همسرمو نگران کنم و همین شد که دیگه اینستا رو پاک کردم . زندگی ارزشش خیلی بالاتر ازاین چیزاس

20. 2 کاربران زیر از ایتکین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    خوب گوشی همسرتان آنقدر چک نکنید خوب همین تحت مراقبت بودن همسرتان را اذیت می کند و بیشتر ایشان را ترغیب به ادامه رفتارشان می کند چون ذات آدم اینجوری هست از چیزی که منع میشود بیشتر به آن چیز حریص میشود به جای کنترل باهاش حرف بزن بگو بهش که شما دیگر گوشیش را کنترل نمی کنی ازش عذرخواهی کن و فقط بهش بگو من سعی می کنم حساسیتم را کم کنم تو هم سعی کن رفتاری نکنی که من بیشتر حساس شوم به خاطر زندگی مشترک بیشتر رعایت حال همدیگر را کنیم نگرانی من از سرد شدن رابطه مان هست

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام شده بدون جنگ و دعوا با منطق و مهربونی و جدی ازش بخواید رابطه خارج از کارشو با همکاراش قطع کنه ؟
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29648
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دوست عزیزم در زندگیهای صنعتی که مرد وزن خارج از خونه کار می کنند. وزن درمراودات اجتماعی قرار می گیره واستقلال مالی هم پیدا می کنه نگاه سنتی داشتنبه زن فقط ضربه زدن به بنیان خانواده است شما حالا همسرتون یک موقعیت درخونه داره ویک موقعیت در محل کار.
    ایشون من کار به اینکه چراروابط همکارانش بیش از حدشده نمی دونم واصلا قضاوت نمی کنم این حساسیتهای شما بجاست یا نه
    ولی فعلا به همسرتون کار نداریم شما می خوای چکار کنی؟
    قطعا زندگیتو دوست داری که تلاش می کنی این مسایل حل بشه
    من به قاطعیت میگم اگر همسر شما مشکلی می داشت اصلا اینقدرحساسیت ایجاد نمی کرد.وادامه نمی داد.شما با چک کردن موبایل همسرتون به جایی نمی رسی اول ارتباطات خودت رو براساس اعتماد متقابل درست کن.وعصبانیتت رو بذارکنار وبراساس ساخت ذهنی که الان نسبت بهش داری برخورد نکن وسعی کن خواسته های معقولش رو بفهمی .ومردی براش بشی که دوست داره کم کم مراودات تلگرامی وغیره رو وقتی براش مهم بشی میذاره کنار
    فقط بجای سعی وتلاش برای کنترل همسرت ببین چه کارهایی لازمه خودت انجام بدی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)