نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: تلفن همراه

857
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

تلفن همراه

با عرض سلام و خسته نباشید.بنده 27 سال دارم و با یه دختر خانومی که 21 سالشه. به مدت 1 سال دوست بودم و الان حدود 6 ماه هست که خانواده ها مون در جریانن.البته مادر ایشون در جریانه با خانواده من.چون پدر مادر ایشون جدا شدن پدرشون در جریان نیست.و ایشون تک فرزند هستند.اوایل دوستیمون ایشون به تلفن همراهشون حساسیت نشون میدادن و منم از کنار این موضوع میگذشتم چون زیاد واسم مهم نبود ولی به مرور زمان که رابطمون جدی تر شو واسم اهمیت پیدا کرد و از دادن تلفن همراهش به من خودداری میکرد.البته منم چیز خاص یا مشکوکی از ایشون ندیده بودم کلا.و حتی یکبار موقعیت پیش اومد و رمزشو میدونستم گوشیشونو زیزو زو کردم چیز خاصی نبود.اما تا هفته پیش که ما به جایی رفته بودیم و من دوباره گوشی ایشون اومد تو دستم و فقط میخواستم تو برنامه های گوشی ایشونو ببینم و ازشون تقاضای رمز گوشیو کردم که بهم نگفت.هرجور باهاش صحبت کردم نداد.و گفت گوشی چیز شخصیه و مگه من گوشی تورو میگیرم ازت.و من خیلی عصبی شدم و بهم برخورده.و گوشیو دادم بهش.موضوع اینجاس به من بر میخوره بعد از این همه مدت که ما باهم بودیمو کلی به هم اعتماد داریم.نمیدونم واقعا یعنی چی!حتی من خونشون میرمو میام کلی رفت و آمد داریم مادرشونم در جریانه.و کل زندیگیشونو در جریانم.یعنی منو در حدی نمیدونه که گوشیشو نشون بده؟! یا چیزی توش داره؟! یا اخلاقش وسواسگونس!!

2. کاربران زیر از amir-00 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تلفن همراه

دوست عزیز طبق فرموده خداوند در کار یکدیگر تجسس نکنید ...

خب تجسس کردن در کار دیگران فقط باعث میشه راه های فرار دیگه ای رو به روی اون باز کنید ...

همیشه در این مواقع باید از ارتباط غیرمستقیم کمک بگیرید ...

چون اگه مستقیم به ایشون فشار بیارید در متهمش کنید پل پشت سر ایشون رو خراب کردی و وقتی چنین حالتی به وجود بیاد

فردی تمام تلاش خودشو میکنه تا در برابر حرف شما بایسته ....

پس در این مواقع انزجارتو به طور غیرمستقیم بیان کن تا ایشون حدود و مرزهای شمارو بشناسه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7493
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

شما هم برای گوشیت رمز بزار و واکنشش رو ببین. مطمئن باش چیز خاصی تو گوشیش نیست. بعضی ها حساسن ولی کم کم خوب میشن مثل خود من. من استرسم این جوری بود که شاید تو پیامام خونوادم حرفی زده باشن که اون خوشش نیاد و موجب سو تفاهم بشه.

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

بعضی ادمها برای خودشون یک سری حد و مرزهایی قائل هستن و از دخالت دیگران در این امور بدشون میاد
    اون خانم از گوشیش برای خودش یک حریم شخصی درست کرده و بهتر شما سعی نکنید بزور وارد حریم شخصیش بشی ولی براش توضیح بده که این رفتارش داره ترو نسبت به اون مشکوک میکنه
    شما هم برای شناخت بیشترش از راه های دیگه استفاده کن

7. 2 کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

ضمن تکمیل صحبتهای دوستان من با 2مورد متفاوت همچین برخوردی رو داشتم.
    یکی بود تا اس میومد براش خودش گوشیشو میداد میگفت خواهرمه.یا دوستمه باور نداری بیا نگاه کن.یا کسی ز میزد قطع میکرد میگفت داداشم بود یا خواهرم بود....باور نداری بیا نگه کن منم که اصلا تعصبی روش نداشتن نگاه نمیکردم..ولی بعدا کاشف ب عمل اومد که ایشون با کس دیگه هم زمان دوست بود.
    مورد بعدی که 4سال بود باهم بودیم.به هیچ عنوان گوشیشو یا حتی عابر بانک داداششو نمیداد نگاه کنم.و همیشه ام دعوا داشتیم.میگفت چرا باید به من شک کنی بعد 4سال؟؟؟ولی اون گوشی منو زیرو رو میکرد. و وقتی من میگفتم چرا پس تو بر منو میگردی میگفت تو صبح تاشب بیرونی خیلیام دنبال توان.وبعد کاشف ب عمل اومد که بخاطره اینکه اسم داداشش ی اسم امروزی نبود و اسم کردی بود روش نمیشد به من بگه(در مورد کارت عابر بانک داداشش)درصورتی که من بدجور بهش شک کرده بودم.و با کسی جز من هم رابطه نداشت...
    سرتو درد نیارم دختر بخواد ی غلطی کنه ی طور انجام میده که روحتم خبر نداشته باشه.همچنیین پسرا.

9. 4 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    ضمن تکمیل صحبتهای دوستان من با 2مورد متفاوت همچین برخوردی رو داشتم.
    یکی بود تا اس میومد براش خودش گوشیشو میداد میگفت خواهرمه.یا دوستمه باور نداری بیا نگاه کن.یا کسی ز میزد قطع میکرد میگفت داداشم بود یا خواهرم بود....باور نداری بیا نگه کن منم که اصلا تعصبی روش نداشتن نگاه نمیکردم..ولی بعدا کاشف ب عمل اومد که ایشون با کس دیگه هم زمان دوست بود.
    مورد بعدی که 4سال بود باهم بودیم.به هیچ عنوان گوشیشو یا حتی عابر بانک داداششو نمیداد نگاه کنم.و همیشه ام دعوا داشتیم.میگفت چرا باید به من شک کنی بعد 4سال؟؟؟ولی اون گوشی منو زیرو رو میکرد. و وقتی من میگفتم چرا پس تو بر منو میگردی میگفت تو صبح تاشب بیرونی خیلیام دنبال توان.وبعد کاشف ب عمل اومد که بخاطره اینکه اسم داداشش ی اسم امروزی نبود و اسم کردی بود روش نمیشد به من بگه(در مورد کارت عابر بانک داداشش)درصورتی که من بدجور بهش شک کرده بودم.و با کسی جز من هم رابطه نداشت...
    سرتو درد نیارم دختر بخواد ی غلطی کنه ی طور انجام میده که روحتم خبر نداشته باشه.همچنیین پسرا.
    عجب!
    آقا سعید از این تجربه های ارزشمندتون بیشتر بگین! ما رو بی بهره نذارین خواهشا!

عجب مواردی واسه شما کاشف به عمل اومده!
    امضای ایشان

11. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6486
    تشکـر
    42
    تشکر شده 125 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    10

تک بچه ها زیادی توی خودشون هستند، رفتارشون اینجوریه.
    اگه خودت زیادی رو هستی با یکی دوست شو که خانواده پرجمعیت داشته باشه، اینجور موردها زیادی باحال هستند.

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

یه جا گفتی رابطمون جدی شد ..... پس مشخصه رابطه از جانب شما جدی شده

درسته هرکسی حریم خودشو داره اما اگر رابطه عاشقانه و جدی بود از طرف اون خانم نباید این رفتارو میکرد.

خودتم گول نزن 1 سال رابطه داری یا 10 سال به قول دوستمون کسی بخواد کاری بکنه میکنه .

در ضمن ایشون بچه طلاق هستن یه مقداری حواستو باید بیشتر جمع کنی نسبت به دیگران معمولا یه روز خوبن یه روز بد .

در مجموع پستی که زدی مثه دردو دل بود سوالت چی بود ؟ اگر این بود ******یعنی منو در حدی نمیدونه که گوشیشو نشون بده؟!****

باید بگم نه نمیدونه که نشون نداده از این واضح تر؟

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از راهنماییتون.ولی خب نمیدوم چرا رو گوشیش حساسه من میترسم تو زندگی آیندمون به مشکل بخوریم.من بهش میگم بین ما چیز خصوصی وجود نداره.اون میگه چرا داره... در صورتی که 99 درصد احتمال میدم خبری از خیانت و اینا در کار نیست و لی اون اینطور وانمود میکنه که هست...با این کارش

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

همه ادما تو زندیگیشون یه نقطه ضعفایی دارن
    من ا.ل خودمو میگم که با خوندنش به یه نتیجه ای برسید.مثلا وقتی دارم با کسی حرف میزنم دوس دارم طرف مقابلم کاملا حواسش بهم باشه و قشنگ به حرفام گوش کنه.دیدید بعضیا رو که وقتی دارید باهاشون حرف میزنید هم با گوشیشون ور میرن هم به شما گوش میدن؟اگه کسی با من این کارو کنه صبر میکنم تا کارش با گوشیش تموم شه بعد بقیه حرفامو میزنم چون احساس میکنم داره بهم بی احترامی میکنه و علاقه ای به شنیدن حرفام نداره و این از صدتا فحش برام بدتره.یا وقتی با کسی حرف میزنمو اخرش میبینم نه من قانع میشم نه اون دیگه صحبتو ادامه نمیدمو میگم حق با شماست.اینایی که به شما گفتم از نوع اخلاقیش بود
    اما همین موارد از نوعی که شما میگی هم هست من دوست دارم که اگه گوشیشو بگیریو باهاش دو ساعت حرف بزنی هیچی بهت نمیگه هر موقع هم بخوای گوشیشو میده ولی خب به هیچ وجه به کسی پول قرض نمیده
    همونطور که گفتم همه ادما به بعضی چیزا تو زندگیشون حساسن شما هم اگه در مورد خودت فک کنی یه همچین چیزایی رو پیدا میکنی
    شما هم مطمئن باش که هیچ دخترو پسری وجود نداره که خوبه خوبه خوب باشه و به قولی برا خانوما مرد رویایی و برا زنا مرد فرا زمینی باشه
    شما هم کلیاتو در نظر بگیر فقط کافیه یه جمعو تفریق ساده انجام بدی.مثلا خانوم شما اخلاق خوبی داره و به شما خیلی علاقه داره و دختر مهربونیه و با معرفته و زیباست ولی خب در عین حال رو گوشیش حساسه و دست پختش بده.این ینی 5 فاکتور مثبتو 2 فاکتور منفی.پس در کل خوبه.قبول کنید که شما هم یه سری سلایق دارید که خانومتون روشون حساسه.اینا هم توی هر دخترو پسری هست و دخترا پسرا با هم خیلی فرق دارن
    موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد