نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل بیماری منه گویا!

2074
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7461
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل بیماری منه گویا!

سلام
    من نتونستم با مشاوره آنلاین ارتباط برقرار کنم اومدم اینجا موردم رو مطرح کنم و لطفاً اگر فقط نظر راهگشایی دارید بهم بگید، ممنون میشم.

من حدود 4 سال پیش ازدواج کردم و تا 4 ماه پیش هردو مون از همه چیز راضی بودیم و خوشحال و خوشبخت بطوریکه داشتیم به بچه دار شدن فکر میکردیم تا اینکه یک شب همه چیز گویا بهم ریخت( این سناریو نیست واقعیه) در آن شب کذایی همسرم تا صبح گویا خوابش نمیبره و شروع میکنه سرچ کردن درباره اینکه چه مقدماتی برای بچه دار شدن ما لازمه (آخه من بیماری ام اس دارم و خوب باید نسبت به یک فردی که هیچ دارویی مصرف نمیکنه با برنامه ریزی جلو بریم) و از فردا صبح اون یک آدم دیگه شد تا چندین روز که فقط گریه میکرد که اگر بعدا برای تو اتفاقی بیفته من چیکار کنم این رو هم بگم که بیماری من کاملا کنترل شده است و تا به حال هیچ مشکلی خداروشکر نداشتم اون میگه که تا به حال در این مدت به اینکه تو این بیماری رو داری فکر نکرده بودم و حتی قبل از ازدواج هم وقتی بهم گفتی حتی یکبار هم دربارش سرچ نکردم تا همان شب و این ناراحتی ها ادامه داشت و ما با یک مشاور مشورت کردیم ولی همچنان از این فکر که من این بیماری رو دارم نمیتونه خلاص بشه و گویا انگیزه اش رو برای بچه دار شدن از دست داده و به تازگی میگه بیا مدتی از هم جدا زندگی کنیم (این توصیه را مشاور به او کرده!!!!!!) که ببینیم چطور پیش میره اگر این موضوع حل نشده باقی ماند از هم جدا میشیم !!!
    برام غیر قابل هضمه ، ما تا حالا هیچ گونه مشکلی نداشتیم ما با هم بحث کردیم ولی تاحالا با هم دعوا نکردیم حتی لحظه ای از هم خسته نشدیم و از هم لذت بردیم پس این حرفها چی میتونه باشه؟ آیا جدا زندگی کردن ما بطور موقت میتونه راهکاری باشه درجهت بهبود رابطه مان؟ من نمیخوام زندگیم خراب بشه من دوستش دارم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل بیماری منه گویا!

سلام ....
    به نظر نمياد كه بيماري شما در صورت تحت كنترل بودن مشكلي براي بچه دار شدن بوجود بياره...
    و من متعجبم از نظر مشاور كه چنين پيشنهاد بي ربطي به همسرتون داده...
    بهتره از اين مطلب مطمعن بشيد و بدونيد كه آيا همسر شما واقعاچنين پيشنهادي رو از يك مشاور دريافت كرده يا خير...
    و بهترين راه حل و مشاور رو مراجعه به پزشك معالجتون بدونيد و با توجه به سطح بيماريتون نظر پزشك رو در مورد بچه دار شدن و عواقب و خطر احتمالي اون جويا بشيد و اين روند رو علمي پيش بگيريد نه با حدس و گمان و افكار منفي...
    اميدوارم كه اين افكار و عملكرد همسرتون از نگراني در مورد شما باشه كه قطعا در اين صورت با اطمينان دادن پزشك معالجتون اين نگراني برطرف ميشه....
    شاااااد باشيييد....
    امضای ایشان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7461
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون . ما با دوتا دکتر مشورت کردیم و هر دو گفتند که مشکل خاصی نیست و من در شرایط خوبی به سر میبرم ولی خب احتمالات همیشه هست حتی در حد خیلی کم و هیچ پزشکی حتی در مورد کسی بدون هیچگونه زمینه بیماری نمیتونه احتمال خطر 0% را تضمین کنه با علم به تمامی این حرفها میگه به هر حال یک احتمال کمی وجود داره.
    بله مشاور این توصیه رو کردند چون بعد از اینکه پیش مشاور رفتند من هم خواستم که مشاور رو ببینم و از ایشون پرسیدم در این خصوص، من هم واقعا نمیدونم چرا همچین حرفی زدند این فقط یک راه فرار از مشکل را به نظرم به اون نشان میده و من هرقدر به روی خودم نمیارم ولی چند روز یکبار این مساله رو مطرح کنه که لازمه مدتی جدا باشیم. نمیدونم باید چیکار کنم دربرابر این تصمیم مقاومت کنم یا قبول کنم مدتی از هم جداباشیم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

عزيزم مطلب مبهمي وجود داره كه مربوط به مكالمات همسرتون با مشاور ميشه و ممكن موضوع ديگه اي در اين بين وجود داشته باشه كه باعث ارائه چنين پيشنهادي شده...
    بهتره به همراه همسرتون به يك مشاور مجرب ديگه هم مراجعه كنيد اگر باز به انتخاب اين راه تاكيد شد بهتره كه شما هم درمورد دليلش خيلي كنكاش نكنيدو با صبوري به نظر همسرتون و مشاور احترام بگذاريد و اونو مدتي به حال خودش رها كنيد اميدواريم كه نتيجه مثبتي داشته باشه....
    امضای ایشان

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7461
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودش میگه من فقط به بیماری تو فکر میکنم ولی سعی میکنم صبور باشم به امید خدا همه چیز درست میشه.
    بازم ممنون که وقت گذاشتید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)