نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: مخالفت پسر با ازدواج

4210
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7583
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مخالفت پسر با ازدواج

موضوع:مخالفت پسر با ازدواج
    سلام
    من چند ماه پیش با یه دختر در اینترنت آشنا شدم همه ی خصوصیات اخلاقی که من دوس دارم واقعا داره قصد ازدواج گرفتم باهاش اونم واقعا راضی بود فقط متاسفانه من از شهر تبریزم ایشون از شیرازن من پیشش رفتم متاسفانه 10 یازده ساعت راه تا اونجاس من دیدمش چطوری بگم از قیافه ایشون خوشم نیومد خوشگل هس وجدانن ولی بدبختی من ازش خوشم نیومد اینم بگم که قیافه من خوبه تعریف نباشه به خدا فقط واسه مشاوره می گم راستش قبلش قرار گذاشتیم هر که بدش اومد از قیافه طرف بگه اون خوشش اومد ولی من که نمی تونم به یه دختر بگم خوشم نمیاد از صورتت مخصوصا اینکه واقعا مهربونه دلش می شکنه اصلا هر دختری باشه دلش می شکنه بعد از یه بیس روز می خواستم بهم بزنم خیلی ناراحت شد دلم سوخت به خدا دختریه که از هرجهت مهربون و خوبه بعد از یه مدت باهاش ادامه دادم متاسفانه خونواده منم با راه دور موافقت ندارن باید کلنجار برم تا راضیشون کنم اونم شاید راضی شن این یه مشکل منه دومیش اینه که همش این تو فکرمه اون خوشگل تراز بقیه نیس من بهش سرد بشم (سردشدن رابطه)بعد همش بقیه را نگاه می کنم می بینم بقیه بهترن فردا می ترسم تو زندگیم واسه خودم که سرد بشم مشکل پیش بیاد تازه ممکنه خونوادمم خوششون نیاد راهم دوره نمیشه واقعا چند بار رفت و اومد. اومدم باهاش بهم بزنم راه دور که واقعا ممکنه به احتمال خیلی هم مخالفت کنن خونوادم بهونه کردم باز خیلی ناراحت شد نفرینم کرد منم باز دلم سوخت گفتم سه روز بهم فرصت بده با خونوادم صحبت کنم .اینم بگم که دو تا خاستگار داشت به خاطر من رد کردتاحدودی هم خودش راضی نبود یعنی این طور بگم راضی نبود که شرایطی که اون می خواست اونا نداشتن ولی می شه گفت یه دلیل منم بودم که ردشون کرد
    فقط مشاور محترم من دو سه بار بهش گفتم با خونوادم می خوام مطرح کنم این موضوعا می ترسم قبول نکنن واقعانم همین طوره خودشم قبول کرد گفت به وقتش شیش ماه بعد که میای خاستگاریم مطرح کن من بنا به دلایلی شیش ماه دیگه می تونم برم خاستگاریش یعنی میخوام انتقالی بگیرم به دانشگاشون شیش ماه طول می کشه ولی تو این شیش ماه می ترسم پا سوز من بشه خونوادمم قبول نکنن الانم داره واسش خاستگار میاد تو اوج جوونیه به خاطر همین تصمیم گرفتم الان موضوعا پیش بکشم
    من الان تو این سه روز به نظر شما چی کار کنم من بهش بگم نه نفرینم می کنه می ترسم نفرینش منا بگیره چون دختر پاک و مهربونه از یه طرف همش این تو فکرمه اون خوشگل تراز بقیه نیس بعد من بهش سرد بشم بعد فردا می ترسم تو زندگیم واسه خودم که سرد بشم مشکل پیش بیاد تازه خونوادمم گیر بدن از ایشون خوششون نیاد اگر من بتونم راضیشون کنم تازه بیان خاستگاری
    به نظر شما من ادامه بدم واسه ازدواجم یا نه
    خواهش می کنم سریع جواب بدید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خواهشا مشاور پاسخ بده سه روز بیشتر وقت ندارم

ببینید اقا این که معیارتون برا انتخاب همسر فقط زیبایی باشه اشتباهه پس خواهشا به خصوصیات اخلاقیه خوب ایشون هم توجه کنید
    نظر شخصیه منه:این جمله که میگن فلانی خوشگل ترین دختره رو زمینه اصلا درست نیست.کسی نیست که از همه افراد زیباتر باشه شک نکنید.به دل نشستن مهمه مثلا چه بسا شما از خانومی خوشتون بیاد و بگید این خوشگله ولی پسرای دیگه با شما موافق نباشن خلاصه این که علف باید به دهن بزی شیرین بیاد
    پسرا وقتی از کسی خوششون میاد که در نگاه اول از قیافه اون خوششون اومده باشه.اگه خوششون اومد بعدا در مورد اخلاقو دیگر چیزاش بررسی میکنن ببینن خوب هست یا نه بعدش ابراز علاقه میکنن.و اگر دختری از دید اون پسر چهره مناسبی نداشته باشه اصن نمیرن سمتش که بخوان در موردش تحقیقی بکنن
    اینم فراموش نکن که چهره یه دختر تا اون چند ماه اول زندگی برات زیباست و تازگی داره بعدش نه این که دلتو بزنه ها ولی به قیافش عادت میکنی از اون به بعده که خصوصیات اخلاقیش برات جالبه و تا همیشه میمونه
    اما این که به نظر من شما نباید از همون اول به قصد ازدواج جلو میرفتی باید به عنوان یه دوست بهش نزدیک میشدی بعدش اگه ازش خوشت اومد بحث ازدواجو پیش میکشیدی
    اما در مورد سوالت به نظر من عجله نکن و حرفی نزن که بعدا پشیون بشی ولی سعی کن زودتر تکلیف خودتو اونو مشخص کنی چون اون داره هر روز بیشتر از قبل بهت وابسته میشه.اگه واقعا به دلت نشسته و برات کششی نداره از زندگیش بکش بیرون تو در این مورد هر حرفی بزنی اون ناراحت میشه ولی سعی کن حرفتو طوری بهش بزنی که کمتر ناراحت بشه
    موفق باشی

3. 4 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7584
    تشکـر
    21
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز شما از نوشته تون مشخصه که دنبال دلیل می گردین که کنار گذاشتن ایشونو توجیه کنین .
    باخودتون صادق باشین ، زندگی شوخی بردار نیست ، ایشونو نمی خواین .
    زودتر بهشون اطلاع بدین .

5. 4 کاربران زیر از asman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

چقدر بدم اومد. ببخشیدا البته

7. 2 کاربران زیر از sepideh.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh.t نمایش پست ها
    چقدر بدم اومد. ببخشیدا البته

اگر فرشاد 1020 این جا بود می گفت شما به درد ازدواج با هیچ کس نمی خوری
    وای خدا جون مردم از خنده
    همش این تو فکرمه اون خوشگل تراز بقیه نیس بعد همش بقیه را نگاه می کنم می بینم بقیه بهترن

9. 4 کاربران زیر از سوزان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سوزان نمایش پست ها

اگر فرشاد 1020 این جا بود می گفت شما به درد ازدواج با هیچ کس نمی خوری
    وای خدا جون مردم از خنده
    همش این تو فکرمه اون خوشگل تراز بقیه نیس بعد همش بقیه را نگاه می کنم می بینم بقیه بهترن
    خخخخ....چندوقتیه آقا فرشاد نیست انگار شما جاشو پر کردید رک گوییتون شبیهشه
    اما جدی انگار دیگه سر نمیزنن نکنه ناراحت شدن قهر کردن؟

11. 2 کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7661
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

برادر من از احساسات این خانم سو استفاده کردی حالا که دلت رو زده امدی اینجا بگی زیبا نیست و نمی خوامش ما هم تاییدت کنیم ؟؟تا یه موقع عذاب وجدان نگیری؟؟؟؟
    متاسفم برای اون خانم که دلش رو به شما داده
    ما دخترا کلا ساده ایم
    امضای ایشان

13. 5 کاربران زیر از parivaash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط gOli! نمایش پست ها
    خخخخ....چندوقتیه آقا فرشاد نیست انگار شما جاشو پر کردید رک گوییتون شبیهشه
    اما جدی انگار دیگه سر نمیزنن نکنه ناراحت شدن قهر کردن؟

من خیلی مهربون ترم خدایی
    ها ها ولی اعتراف می کنم از وقتی فرشاد رو دیدم هر چی به ذهنم آمد نوشتم بی تعارف،،البته خیلی خیلی سعی خواهم کرد ترک کنم
    با آن جمله معروف: حالت خوب نیست مشاوره بگیر عزیزش )) در جا طرف را ترور شخصیتی می کرد ))

15. 3 کاربران زیر از سوزان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

ببخشیدا ولی معیارهای شما برای ازدواج واقعا مسخره ست
    شما اگه از اسمون حوری هم براتون بفرستن میگین شاید خوشکل تر از اینم باشه
    تمومش کنید اقا لطفا بیشتر از این با احساسات یه دختر بازی نکنید روک و پوست کنده بهش بگید ازت خوشم نیومد

17. 2 کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    بهش رک بگین ازت خوشم نمیاد فوقش یه ماه ناراحت میشه
    بهتر از اینه که یه عمر بد بخت شه
    در ضمن شما هنوز نمی دونین چی از زندگی می خواین برادر من

19. 2 کاربران زیر از yass بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط h111111 نمایش پست ها
    سلام
    من چند ماه پیش با یه دختر در اینترنت آشنا شدم همه ی خصوصیات اخلاقی که من دوس دارم واقعا داره قصد ازدواج گرفتم باهاش اونم واقعا راضی بود فقط متاسفانه من از شهر تبریزم ایشون از شیرازن من پیشش رفتم متاسفانه 10 یازده ساعت راه تا اونجاس من دیدمش چطوری بگم از قیافه ایشون خوشم نیومد خوشگل هس وجدانن ولی بدبختی من ازش خوشم نیومد اینم بگم که قیافه من خوبه تعریف نباشه به خدا فقط واسه مشاوره می گم راستش قبلش قرار گذاشتیم هر که بدش اومد از قیافه طرف بگه اون خوشش اومد ولی من که نمی تونم به یه دختر بگم خوشم نمیاد از صورتت مخصوصا اینکه واقعا مهربونه دلش می شکنه اصلا هر دختری باشه دلش می شکنه بعد از یه بیس روز می خواستم بهم بزنم خیلی ناراحت شد دلم سوخت به خدا دختریه که از هرجهت مهربون و خوبه بعد از یه مدت باهاش ادامه دادم متاسفانه خونواده منم با راه دور موافقت ندارن باید کلنجار برم تا راضیشون کنم اونم شاید راضی شن این یه مشکل منه دومیش اینه که همش این تو فکرمه اون خوشگل تراز بقیه نیس من بهش سرد بشم بعد همش بقیه را نگاه می کنم می بینم بقیه بهترن فردا می ترسم تو زندگیم واسه خودم که سرد بشم مشکل پیش بیاد تازه ممکنه خونوادمم خوششون نیاد راهم دوره نمیشه واقعا چند بار رفت و اومد. اومدم باهاش بهم بزنم راه دور که واقعا ممکنه به احتمال خیلی هم مخالفت کنن خونوادم بهونه کردم باز خیلی ناراحت شد نفرینم کرد منم باز دلم سوخت گفتم سه روز بهم فرصت بده با خونوادم صحبت کنم .اینم بگم که دو تا خاستگار داشت به خاطر من رد کردتاحدودی هم خودش راضی نبود یعنی این طور بگم راضی نبود که شرایطی که اون می خواست اونا نداشتن ولی می شه گفت یه دلیل منم بودم که ردشون کرد
    فقط مشاور محترم من دو سه بار بهش گفتم با خونوادم می خوام مطرح کنم این موضوعا می ترسم قبول نکنن واقعانم همین طوره خودشم قبول کرد گفت به وقتش شیش ماه بعد که میای خاستگاریم مطرح کن من بنا به دلایلی شیش ماه دیگه می تونم برم خاستگاریش یعنی میخوام انتقالی بگیرم به دانشگاشون شیش ماه طول می کشه ولی تو این شیش ماه می ترسم پا سوز من بشه خونوادمم قبول نکنن الانم داره واسش خاستگار میاد تو اوج جوونیه به خاطر همین تصمیم گرفتم الان موضوعا پیش بکشم
    من الان تو این سه روز به نظر شما چی کار کنم من بهش بگم نه نفرینم می کنه می ترسم نفرینش منا بگیره چون دختر پاک و مهربونه از یه طرف همش این تو فکرمه اون خوشگل تراز بقیه نیس بعد من بهش سرد بشم بعد فردا می ترسم تو زندگیم واسه خودم که سرد بشم مشکل پیش بیاد تازه خونوادمم گیر بدن از ایشون خوششون نیاد اگر من بتونم راضیشون کنم تازه بیان خاستگاری
    به نظر شما من ادامه بدم واسه ازدواجم یا نه
    خواهش می کنم سریع جواب بدید
    سلام

ببین من مشاور نیستم ولی نفرینت کنه بهتر از اینه که هم خودت رو هم اونو و هم یک بجه رو بدبخت کنی. خود دانی

21. 3 کاربران زیر از khobam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8266
    تشکـر
    30
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ساده میگم اول از خودتون شروع کنید!

شما نمیتونید تکلیفتون رو با خودتون معلوم کنید! همونطور که دوستان گفتن ممکنه یکی خوشگلتر پیدا بشه! خوشگلی یکی از آیتم هاست نه تمام معیار واسه ازدواج !

علاقه کم کم ایجاد میشه و کم کم شما از هم دیگه شاید خوشتون اومد! اما خودتون رو گول نزنید کمی بیشتر صحبت کنید و با هم وقت بگذرونید

یک تا دوماه بعد اگر همین نظر رو داشتین تصمیم بگیرید!

هر کی که خوشگل باشه معنیش این نیست که واسه ازدواج و زندگی مناسبه!

نمونش اینه که شما وقتی از سرکار برمیگردین شاید دیدن خوشگلی خانم کمی آرومتون کنه! اما مهمتر از همه اخلاق و مهربونی و گرمی خانمتون هست که خستگی شما رو از تنتون میبره!

امضای ایشان

خوشی های بزرگ زیاد مهم نیست!

مهم این است که آدم بتواند با اتفاقات کوچک خیـــــــلـــــــــــی خـــوش بــاشــد!

23. 2 کاربران زیر از ramiran بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 25 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    10

ینی واقعا متاسفم...هم برای شما...هم برای اون خانوم ک ب شما دل داده
    شما ک اییییینقدر ب فکر ظاهر و قیافه همسر ایندت بودی چرا همون اول از ایشون نخاستی عکسشو شون بدی ...یا بهتر بگم چرا رابطه نتی برقرار کردی...؟؟؟
    بزا رک بهت بگم...میرفتی سر خیابون وا میستادی مث این مهندسایی ک میرن برداشت میکنن...همه دخترارو نگا میکردی اونیکه ب نظرت زیبا تر بودو انتخاب میکردی
    درثانی میدونستی خانوادت با راه دور مخالفن از اول این خانومو دلخوش نمیکردی...وابسته نمیکردی
    واقعا عزت نفست ایییینقدر پایینه؟؟؟ک میگی شاید یکی دیگه خوشل تر ب نظر برسه؟؟؟ینی ادم اینقدر دم دمی مزاج؟؟؟
    ب نظرم این راه دور بودنه فقط بهانس....فقط ظاهره ک مهمه
    نفرینم نکنه بالاخره دلش میشکنه و مطمئن باش ی روزی ی جایی توام میخوری
    ولی بهتره ن خودتو بدبخت کنی ن اون خانومو
    واقا ک اعصاااابم خورد شد...واقا متاسفمم

25. 2 کاربران زیر از نیلوفرم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 25 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    10

درضمن راهی ک شما پیش گرفتی با زیباترینم ازدواج کنی باز عطش یکی دیگه میفته ب جونت
    معیاراتو عوض کن

27. 2 کاربران زیر از نیلوفرم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مخالفت پسر با ازدواج

خانوما چرا ژست تهاجمی گرفتن؟!
    درسته کارش اشتباه بوده ولی الان اومده کمک بخواد و این خیلی خوبه.
    نباید تو این کارای مهم و حساس عجول باشی و از فقط از روی احساس تصمیم بگیری. مخصوصا که از اینترنت باشه!!!
    یعنی صرفا از داخل نت تصمیم بگیری که خوب اخلاقش خوبه و بعد بهش قول ازدواج بدی!!! خوب این غیرعقلانی هستش. چرا که
    اولا داخل نت نمی شه اخلاق واقعی فرد رو مشخص کرد. دوما واقعا هم نمی شه ظاهرش رو به خوبی ارزیابی کرد. سوما شناختی هم راجع به خودش و خانوادش هم ندارید!!
    بهتر بود اگه به فرض از اخلاقش خوشت اومده بود به همین زودی قرار ازدواج نمی ذاشتی.. چون اکثر دخترا روحشون حساسو وشکننده است. البته اون دختر خانوم هم اشتباه کرده که باورش شده. و سریع وابسته شده.
    به نظر بنده هم بهترین راه اینه که اگه ازش واقعا خوشت نمیاد سریعا بهش بگی. دیگه دنبال بهونه نگردی.

29. کاربران زیر از arameshh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12393
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مخالفت پسر با ازدواج

اگه دختر قشنگ میخوای توخیابون ریخته چرا میری اینترنت ،امان ازدل ساده دخترا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)