نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: لطفا راهنماییم کنید

1359
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7715
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

لطفا راهنماییم کنید

من خواهر پسری 24 ساله هستم چندی پیش متوجه شدم که برادرم با خانمی بیوه آشنا شده که یک پسر 9 ساله دارد و برادر من به شدت به این خانم علاقه مند شده وقصد ازدواج با ایشان را دارد در ضمن حدود 3 سال هست که این خانم صیغه برادر من شده است بار اولی که این موضوع را مطرح کرد یعنی ازدواج با خانمی بیوه که از ایشان هم بزرگتر هست و هم یک فرزند دارد من با کلی راهنمایی ایشان را از این کار منصرف کردم اما الان دوباره به من میگه من این خانم را میخواهم بهش علاقه مندم میخواهم صددرصد با ایشان ازدواج کنم منهم خیلی با ملایمت گفتم باشه اما اگر در زندگی دچار مشکل شدید این را بدانید که خودتان خواستید اما راستش الان خیلی ناراحتم و حسابی خجالت میکشم به خانواده همسرم بگویم تورو خدا بگید من چه کار کنم میدانم که نمیتوانم برادرم را منصرف کنم بهم بگید چی کار کنم که آرووم بشم واین موضوع رو چه جوری به همسرم بگم و شرمنده نشم

2. 3 کاربران زیر از حوری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : لطفا راهنماییم کنید

خب دوست عزیز کسی از آینده نیومده و ایشون هم کار خلافی نمیخواد انجام بده

فقط یک عدم تناسب بین ایشون و این خانم در روال زندگی وجود داره که ممکنه در آینده این اختلافات هیچوقت پیش نیاد

پس بهتره با برادرتون حضورا" به مشاور مراجعه کنید تا راهمایی های لازم رو به ایشون بده

و تا اینجا کار شما برای منصرف کردن برادرتون و مشخص کردن مشکلات پیش روش در آینده ، تموم شده

و شما وظیفه خواهری خودتونو انجام دادید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : لطفا راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط حوری نمایش پست ها
    من خواهر پسری 24 ساله هستم چندی پیش متوجه شدم که برادرم با خانمی بیوه آشنا شده که یک پسر 9 ساله دارد و برادر من به شدت به این خانم علاقه مند شده وقصد ازدواج با ایشان را دارد در ضمن حدود 3 سال هست که این خانم صیغه برادر من شده است بار اولی که این موضوع را مطرح کرد یعنی ازدواج با خانمی بیوه که از ایشان هم بزرگتر هست و هم یک فرزند دارد من با کلی راهنمایی ایشان را از این کار منصرف کردم اما الان دوباره به من میگه من این خانم را میخواهم بهش علاقه مندم میخواهم صددرصد با ایشان ازدواج کنم منهم خیلی با ملایمت گفتم باشه اما اگر در زندگی دچار مشکل شدید این را بدانید که خودتان خواستید اما راستش الان خیلی ناراحتم و حسابی خجالت میکشم به خانواده همسرم بگویم تورو خدا بگید من چه کار کنم میدانم که نمیتوانم برادرم را منصرف کنم بهم بگید چی کار کنم که آرووم بشم واین موضوع رو چه جوری به همسرم بگم و شرمنده نشم
    سلام

شما کار خودتون رو کردید. دیگه ایشون خودشون میدانند.

نیازی نیست فعلا به همسرتان و خانواده ایشون بگید. و وقتی هم که آشکارشد دلیلی نداره که شما خجالت بکشید. برادرتون تصمیم گرفته و.......

موفق باشید

6. 3 کاربران زیر از khobam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)