نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: باکره بودم!

55287
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7763
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Cool باکره بودم!

دوستان سلام.
    من یه سال عقدبسته بودم و قبل از اون با هیچ کس هیچ رابطه ای نداشتم از خانواده مذهبی هستم و خودمم خیلی مقیدم.اوایل عقد بستگی مادرم اسرار کرد برای معاینه پرده بکارت بریم و گواهی بگیریم ولی شوهرم و خانوادش حسابی مخالفت کردن و گفتن درست نیست به این مسائل که مربوط به خود زوجین میشه دخالت کرد. شوهرم هم شدیدا مخالفت کرد و گفت اگه من بهت اعتماد داشتم عقد نمیکردیم و اصلا برام اهمیتی نداره و من به پاکی و نجابت تو اطمینان دارم. الان یه ماهه عروسی کردیم و من هیچ گونه اطلاعاتی راجع به نوع پرده بکارتم نداشتم. چند بار از شوهرم خاستم برای اطلاع خودم برم معاینه ولی اجازه نداد و گفت دوست ندارم غیر از خودم کسی زنمو ببینه! منم تنها راهم برای اینکه اطلاعات بدست بیارم اینترنت بود, چند جا سرچ کردم و چند تا عکس دیدم و بعد خودم با یه مکافاتی سعی کردم معاینه کنم و بیشتر شباهت بدم شبیه کدوم عکسه تا نوعشو مشخص کنم.باتوجه به اطلاعاتی که بدست آوردم از نوع حلقویه شاید. تو این یه ماهه که از جشنمون میگزره چندین بار رابطه داشتیم فقط سری اول یکم درد احساس کردم اونم فقط به خاطر کشیده شدن دیواره واژن بود. تو این یه ماهه نه دردی احساس کردم و نه خونریزی داشتم پرده هم سالم سالم سرجاشه! ولی چیزی که منو اذیت میکنه بعد از اولین رابطمون که هر دو انتظار درد و خونریزی داشتیم, وقتی هیچ نشونه ای نبود من ناراحت شدم ولی به روی خودم نیاوردم.شوهرم فقط یه جمله گفت"اصلا چیزی بود؟" همین یه جملش کافی بود تا من همه ی روانم بریزه به هم ولی به روش نیاوردم. تا دیروز بهش گفتم که از حرفش ناراحت شدمو در نتیجه اون حرفش خیلی سعی کردم تا این پرده از بین ببرم چون دیگه ازش بدم اومده بود , نمیدونم شایدم یه جور دلم میخاست مثل بقیه عروس و دومادا بعد از اولین رابطه خونریزی داشته باشم تا خیالمون راحت بشه.... نمیدونم واقعا.
    تو این چندین دفعه که با هم رابطه داشتیم چون از قبل پیشنوازی زیاد داشتیم و من و شوهرم هر دو مهارت کامل را از قبل یاد گرفته بودیم و مطالعه زیاد داشتیم من اصلا دردی احساس نکردم و حرکات شوهرم کاملا آروم بود و مواظب بود من ناراحتی نداشته باشم.
    من و شوهرم خیلی همدیگرو دوست داریم و خیلی با هم تفاهم داریم از همه لحاظ عالی هستش. ولی تنها چیزی که الان اعصاب منو ریخته به هم همین موضوعه دوست داشتم اولین شب برام خاطره انگیز ترین شب باش ولی نشد ناراحتم. الانم بعد از یه ماه هیچی نشده که نشده.
    آخرین باری که باهم رابطه داشتیم من درد داشتم ولی به شوهرم نمیگفتم چون دوست داشتم زودتر به هدفم برسم ولی وقتی شوهرم فهمید که من درد دارم ناراحت شد و گفت ما هنوز به اون شب خاصمون نرسیدیم دوست ندارم تو یه رابطه و یهویی این اتفاق بیافته چرا به من نگفتی تصمیمت چیه, شوهرم روحیات اخلاقی خاصی داره یه شب خاص معین کرده که اون شب به اصطلاح شب ح ج ل ه باشه و میخاد هر سال اون شب و جشن بگیره و ... خلاصه خیلی براش مهمه .من خیلی براش توضیح دادم که پرده از نوع ارتجاعی پاره نمیشه اون شب خاص هیچ اتفاق متفاوتی نمیافته و همین خواهد بود ولی اون میگه شاید یه درصد احتمال داشته باشه اگه نشد هم مهم نیست ولی خوب من استرس دارم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : باکره بودم!

خوب به احتمال زیاد پرده شما از نوع ارتجاعی هستش
    هیچ لزومی وجود نداره در اولین رابطه حتما خونریزی وجود داشته باشه یا درد انچنانی وجود داشته باشه
    اگه بدن کاملا اماده و ریلکس باشه و استرسی هم وجود نداشته باشه خوب دردی حس نمیشه منظور از خونریزی هم یک یا دوقطره خونه که شاید باشه
    اینها تصورات غلطی هستش که از قدیما مونده
    بهتره به پزشک زنان مراجعه کنید با همسرتون تا هم معاینات لازم انجام بشه و هم توضیحات لازم رو شوهرتون از زبان پزشک بشنون تا خیالشون کاملا راحت باشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7763
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan11 نمایش پست ها
    خوب به احتمال زیاد پرده شما از نوع ارتجاعی هستش
    هیچ لزومی وجود نداره در اولین رابطه حتما خونریزی وجود داشته باشه یا درد انچنانی وجود داشته باشه
    اگه بدن کاملا اماده و ریلکس باشه و استرسی هم وجود نداشته باشه خوب دردی حس نمیشه منظور از خونریزی هم یک یا دوقطره خونه که شاید باشه
    اینها تصورات غلطی هستش که از قدیما مونده
    بهتره به پزشک زنان مراجعه کنید با همسرتون تا هم معاینات لازم انجام بشه و هم توضیحات لازم رو شوهرتون از زبان پزشک بشنون تا خیالشون کاملا راحت باشه
    خوب مشکل من اینه که شوهرم اجازه نمیده برم پزشک زنان.
    خوب میدونین خواهر من یه ماه قبل از من جشن عروسیشو گرفت و وضعیت اون خیلی با من فرق میکرد.بعد از اولین رابطشون که خونریزی شدید داشت شوهرش خیلی خیلی بیشتر بهش توجه میکرد منم دوست داشتم یه تغییر حس بشه ولی الان با دوران عقد بستگی هیچ تفاوتی نکرده برام! خیلی روم تاثیر گذاشته دوست داشتم تغییر کنه من در حین رابطه با این که اولین بار بود همچین چیزی تجربه میکردم نه دردی حس کردم نه خونریزی هیچی هیچی هیچ فرقی نکرده.دوست نداشتم اینطور بشه خیلی برام مهم بود.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

پرده بکارت غشايي ا ست که تمام يا قسمتي ازدهانه واژن را مي پوشاند. Hymen لغتي يوناني ست به معناي پوست يا پرده که از نام الهه ازدواج و عروسي يونانيان God Hymen وام گرفته شده. يونانيان باستان از اين لغت براي انواع پرده ها از جمله پرده اي که قلب را احاطه مي کند(پريکارد)، استفاده مي کردند، اما با گذشت زمان، کاربرد آن به پرده بکارت محدود شد.
    در طول نخستين مراحل رشد جنيني، به طور کلي هيچ بخش ورودي به واژن وجود ندارد. لايه باريک بافتي که در اين مرحله واژن را مي پوشاند، قبل از تولد به طور ناقص تقسيم مي شود، اين لايه بعدها پرده بکارت را به وجود مي آورد. در صورتيکه در مرحله قبل از تولد، تقسيم لايه به طور کامل صورت گيرد، موجب مي شود بعضي زنان به طور مادرزاد، پرده بکارت نداشته باشند.
    بسياري تصور مي کنند که پرده بکارت، داخل واژن قرار دارد. در صورتيکه اينطور نيست. پرده بکارت، بخش خارجي اندام جنسي است و دقيقا در ورودي دهانه واژن قرار دارد.
    انواع رايج پرده بکارت عبارتند از:
    حلقوي: در اين نوع، پرده به صورت حلقه اي دور ورودي واژن را مي پوشاند.

ارتجاعي: پرده اي که به اندازه کافي انعطاف پذير و قابل ارتجاع ا ست و به هنگام ورود آلت تناسلي مرد، پاره نمي شود يا به طور جزئي پاره مي شود و هيچ خونريزي ندارد.

بعضي ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، بعضي ديگر پرده بکارتشان بدون سوراخ است، درحاليکه برخي ديگر پرده هاي بسيار ضخيمي دارند که ممکن است براي پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نياز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسي جلوگيري شود، اين شيوه را بريدن پرده مي نامند.طي اولين دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسيم مي شود، غالبا تا زماني که زن، نوزادي به دنيا بياورد باقيمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.
    پرده بدون سوراخ يا بسته چيست؟ پرده اي که تنها با خروج نوزاد پاره مي شود، اما به صورت خطوط نا منظم گوشتي پيرامون ورودي واژن باقي مي ماند. در دختراني که به سن بلوغ مي رسند، در صورتيکه داراي پرده بسته باشند، خون قاعدگي پشت آن جمع شده و نمي تواند خارج شود در نتيجه باعث بروز درد مي شود، اينگونه افراد بايد به دکتر مراجعه کرده تا طي عمل جراحي و ايجاد برشي در سطح پرده، خون قاعدگي از آن خارج شود.

گذشته از فقدان مادرزادي پرده بکارت در بعضي زنان ، در صورتيکه زن در هنگام ************، آرام و بدون تنش بوده ، زمان کافي براي عشق ورزي داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتي کند و دهانه واژنش به اندازه کافي مرطوب باشد ، آلت تناسلي مرد به نرمي وارد واژن او مي شود و به اين ترتيب در اولين ارتباط خونريزي نخواهد داشت. اما اگر زن مضطرب باشد يا بترسد و پاهايش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونريزي و درد خواهد داشت.
    بعضي مردها ادعا مي کنند که مي توانند در حين ************ تشخيص بدهند زن قبلا ************ داشته يا نه، چنين نيست. تنها چيزي که مردان مي توانند حس کنند، مضطرب و نگران بودن زن است که به همين دليل خودشان را منقبض کرده و دهانه واژن به نظر تنگ تر مي آيد.
    از آنجائيکه در نظر مردم پرده بکارت، پرده اي بسيار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره مي شود، برخي مردها در هنگام ************ فشار زيادي به دهانه واژن آورده و موجب پارگي دهانه واژن، درد و خونريزي مي شوند. در صورتيکه، اگر زن هنگام ************ آمادگي کافي داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هيچ نيازي به فشار از جانب مرد نيست.
    نکات مهم در مورد پرده بکارت:رشته هاي عصبي در پرده کم هستند و به همين دليل در صورت آرامش جسمي و رواني، پارگي آن معمولا بدون درد است.
    عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زماني که بدن آرام است و هيچ اضطراب و خستگي وجود ندارد انجام شود. بنابراين نزديکي در اولين شب ازدواج و پس از مراسم طولاني عروسي توصيه نمي شود.
    زنان بهتر است قبل از نزديکي، نه به منظور گرفتن گواهي سلامت پرده بکارت بلکه به دليل آگاهي از نوع پرده به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده و توضيحات لازم را درخواست کنند. زيرا در موارد نادري که پرده از نوع ضخيم است، احتياج به عمل جراحي دارد.
    در صورت تنگي دهانه واژن، بهتر است از کرم و ژلهاي تسهيل کننده يا اسپري بي حس کننده استفاده کرد. ضمن اينکه تحريک زن وخروج ترشحات از دهانه واژن موجب روان شدن دهانه واژن و سهولت ارتباط جنسي مي شود.
    گاهي پرده بکارت با يک يا دو بار نزديکي کاملا پاره نمي شود وهر دفعه قسمتي از آن پاره شده و کمي خونريزي مي کند. بدون پارگي پرده، مايع اسپرم ريخته شده بر روي آن مي تواند موجب حاملگي شود، زيرا اسپرماتوزوئيد موجود در اسپرم مي تواند از سوراخ پرده حرکت کرده و به طرف تخمک زن برود و حاملکي ايجاد گردد. در اين موارد زن با پرده سالم حامله مي شود.نکته : ورزشهايي مانند سوارکاري، دو، پرش، شنا، رقص، باله، هرگز باعث پاره شدن پرده دختر نمي شوند مگر اينکه وي طي حادثه اي و در هنگام بازي، سقوط کرده و در همان زمان جسمي نوک تيز به پرده اصابت کند و موجب پارگي آن شود.اهميت پرده بکارتدر بعضي فرهنگها اين مسئله خيلي اهميت دارد که دختر به هنگام ازدواج باکره بوده و پرده بکارت داشته باشد. در اين جوامع، پرده بدين معني ست که وي قبل از ازدواج ارتباط جنسي نداشته است. هر چند که، پرده بکارت نشانه ضيعفي براي بکارت واقعي است، زيرا بيشتر زنان، اين پرده را قبل از داشتن ارتباط جنسي بر اثر خودارضائي، استفاده از تامپکس (نوعي نوار بهداشتي)، يا فعاليتهاي غير جنسي (مثل برخي حوادث ) از دست مي دهند.
    اما سوال اينجاست که حتي با وجود پرده بکارت چه کسي مي تواند تعيين کند که آيا دختر قبل از ازدواج رابطه جنسي داشته است يا خير؟ غالبا خونريزي در شب عروسي مي تواند دليلي بر باکره بودن فرد باشد در صورتيکه اين نظريه توسط اطلاعات پزشکي رد شده زيرا همانطور که گفته شد يا به دليل آرامش زن، يا عدم وجود پرده بکارت به طور مادرزاد، اين خونريزي مي تواند وجود نداشته باشد.
    علاوه بر اين، راههاي برقراري ارتباط جنسي فقط دخول نيست، دختر مي تواند با حفظ پرده بکارت از راههاي مختلف ارتباط جنسي داشته باشد و يا حتي با وجود پاره شدن پرده بکارت براي تظاهر به باکره بودن، با عمل جراحي ، آن را دوباره به حالت اول برگرداند . به همين دليل وجود يا عدم وجود پرده بکارت، هميشه نمي تواند مدرک معتبري براي تعيين باکرگي شخص باشد

+ نوشته شده توسط دکتر علی حیدری در دوشنبه بیست و هشتم مرداد 1392 و ساعت 15:41

این مقالات رو بدید همسرتون بخونن

5. کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهلا نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من یه سال عقدبسته بودم و قبل از اون با هیچ کس هیچ رابطه ای نداشتم از خانواده مذهبی هستم و خودمم خیلی مقیدم.اوایل عقد بستگی مادرم اسرار کرد برای معاینه پرده بکارت بریم و گواهی بگیریم ولی شوهرم و خانوادش حسابی مخالفت کردن و گفتن درست نیست به این مسائل که مربوط به خود زوجین میشه دخالت کرد. شوهرم هم شدیدا مخالفت کرد و گفت اگه من بهت اعتماد داشتم عقد نمیکردیم و اصلا برام اهمیتی نداره و من به پاکی و نجابت تو اطمینان دارم. الان یه ماهه عروسی کردیم و من هیچ گونه اطلاعاتی راجع به نوع پرده بکارتم نداشتم. چند بار از شوهرم خاستم برای اطلاع خودم برم معاینه ولی اجازه نداد و گفت دوست ندارم غیر از خودم کسی زنمو ببینه! منم تنها راهم برای اینکه اطلاعات بدست بیارم اینترنت بود, چند جا سرچ کردم و چند تا عکس دیدم و بعد خودم با یه مکافاتی سعی کردم معاینه کنم و بیشتر شباهت بدم شبیه کدوم عکسه تا نوعشو مشخص کنم.باتوجه به اطلاعاتی که بدست آوردم از نوع حلقویه شاید. تو این یه ماهه که از جشنمون میگزره چندین بار رابطه داشتیم فقط سری اول یکم درد احساس کردم اونم فقط به خاطر کشیده شدن دیواره واژن بود. تو این یه ماهه نه دردی احساس کردم و نه خونریزی داشتم پرده هم سالم سالم سرجاشه! ولی چیزی که منو اذیت میکنه بعد از اولین رابطمون که هر دو انتظار درد و خونریزی داشتیم, وقتی هیچ نشونه ای نبود من ناراحت شدم ولی به روی خودم نیاوردم.شوهرم فقط یه جمله گفت"اصلا چیزی بود؟" همین یه جملش کافی بود تا من همه ی روانم بریزه به هم ولی به روش نیاوردم. تا دیروز بهش گفتم که از حرفش ناراحت شدمو در نتیجه اون حرفش خیلی سعی کردم تا این پرده از بین ببرم چون دیگه ازش بدم اومده بود , نمیدونم شایدم یه جور دلم میخاست مثل بقیه عروس و دومادا بعد از اولین رابطه خونریزی داشته باشم تا خیالمون راحت بشه.... نمیدونم واقعا.
    تو این چندین دفعه که با هم رابطه داشتیم چون از قبل پیشنوازی زیاد داشتیم و من و شوهرم هر دو مهارت کامل را از قبل یاد گرفته بودیم و مطالعه زیاد داشتیم من اصلا دردی احساس نکردم و حرکات شوهرم کاملا آروم بود و مواظب بود من ناراحتی نداشته باشم.
    من و شوهرم خیلی همدیگرو دوست داریم و خیلی با هم تفاهم داریم از همه لحاظ عالی هستش. ولی تنها چیزی که الان اعصاب منو ریخته به هم همین موضوعه دوست داشتم اولین شب برام خاطره انگیز ترین شب باش ولی نشد ناراحتم. الانم بعد از یه ماه هیچی نشده که نشده.
    آخرین باری که باهم رابطه داشتیم من درد داشتم ولی به شوهرم نمیگفتم چون دوست داشتم زودتر به هدفم برسم ولی وقتی شوهرم فهمید که من درد دارم ناراحت شد و گفت ما هنوز به اون شب خاصمون نرسیدیم دوست ندارم تو یه رابطه و یهویی این اتفاق بیافته چرا به من نگفتی تصمیمت چیه, شوهرم روحیات اخلاقی خاصی داره یه شب خاص معین کرده که اون شب به اصطلاح شب ح ج ل ه باشه و میخاد هر سال اون شب و جشن بگیره و ... خلاصه خیلی براش مهمه .من خیلی براش توضیح دادم که پرده از نوع ارتجاعی پاره نمیشه اون شب خاص هیچ اتفاق متفاوتی نمیافته و همین خواهد بود ولی اون میگه شاید یه درصد احتمال داشته باشه اگه نشد هم مهم نیست ولی خوب من استرس دارم.
    سلام

نه عزیز شما اختلال داری, بدتون نیاد قرن 21 و ..... ادم درگیر مسئله بکارت باشه!!!!!!

من نمیگم بی بند باری, نجابت خیلی هم خوبه ولی وسواس و درگیری در این نوع مسائل که مال 100 سال قبله و عدم دانش و آگاهی!!!؟؟

بهتره به یک مشاور خوب خانم رجوع کنید.

موفق و پیروز باشید

لطفا و حتما نقل قول

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7763
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط khobam نمایش پست ها
    سلام

نه عزیز شما اختلال داری, بدتون نیاد قرن 21 و ..... ادم درگیر مسئله بکارت باشه!!!!!!

من نمیگم بی بند باری, نجابت خیلی هم خوبه ولی وسواس و درگیری در این نوع مسائل که مال 100 سال قبله و عدم دانش و آگاهی!!!؟؟

بهتره به یک مشاور خوب خانم رجوع کنید.

موفق و پیروز باشید

لطفا و حتما نقل قول
    برام مهمه اختلال ندارم اصلا به این بحثا کار ندارم که قرن چنده و کی چی کار کرده,برام مهمه فقط همین.

8. کاربران زیر از شهلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    7770
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

،،،،،

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم. من اصلاً به بحث بکارت و ... کاری ندارم.
    فقط لطفاً شوهرت رو مجاب کن که مراجعه هر ساله به پزشک زنان برای یک خانم واجبه، ایشون باید بپذیرند که معاینه زنان برای سلامتی شما واجبه (کاری به معاینه بکارت ندارم اصلاً، چون من این معاینه رو هم فقط در جهت سلامتی روابط زناشویی مجاز میدونم در غیر این صورت توهین به خانم میدونم)

11. 2 کاربران زیر از mahsa_bestgirl87 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7763
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_bestgirl87 نمایش پست ها
    سلام عزیزم. من اصلاً به بحث بکارت و ... کاری ندارم.
    فقط لطفاً شوهرت رو مجاب کن که مراجعه هر ساله به پزشک زنان برای یک خانم واجبه، ایشون باید بپذیرند که معاینه زنان برای سلامتی شما واجبه (کاری به معاینه بکارت ندارم اصلاً، چون من این معاینه رو هم فقط در جهت سلامتی روابط زناشویی مجاز میدونم در غیر این صورت توهین به خانم میدونم)
    عزیزم شوهر منم دقیقا نظر شمارو داره هم خودش هم خانوادش. همیشه بهم گفته در صورتی که واجب بود بری میتونی بری مطب دکتر زنان یا هر چیز دیگه ای ولی صرفا برای گواهی بکارت حق نداری بری.چندین بار ازم خواهش کرده که حتی این بحثو جلوش نکنم میگه ارزشهای انسانی بالاتر از این حرفاس. منم حرفشو قبول دارم ولی نمیدونم چرا انقد برام مهم شده من خودم از دسته کسانی بودم و هستم که میگم بکارت زن مهم نیست نجابت مهمه ولی بعد از جشن ازدواج خواهرم و بعداز اولین رابطمون انگاری خورده تو ذوقم بعضی وقتا انقد میشینم فکر و خیال میکنم میترسم یه کاری دست خودم بدم.

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم شوهر منم دقیقا نظر شمارو داره هم خودش هم خانوادش. همیشه بهم گفته در صورتی که واجب بود بری میتونی بری مطب دکتر زنان یا هر چیز دیگه ای ولی صرفا برای گواهی بکارت حق نداری بری.چندین بار ازم خواهش کرده که حتی این بحثو جلوش نکنم میگه ارزشهای انسانی بالاتر از این حرفاس. منم حرفشو قبول دارم ولی نمیدونم چرا انقد برام مهم شده من خودم از دسته کسانی بودم و هستم که میگم بکارت زن مهم نیست نجابت مهمه ولی بعد از جشن ازدواج خواهرم و بعداز اولین رابطمون انگاری خورده تو ذوقم بعضی وقتا انقد میشینم فکر و خیال میکنم میترسم یه کاری دست خودم بدم.
    خوب این که نشون میده همسر شما انسان روشنفکر و قابل اعتمادیه، شما باید خوشحال هم باشی... به نظر من برو پیش یه مشاور، درگیر شدن سر چنین موضوعی زیاد منطقی به نظر نمیاد...

14. کاربران زیر از mahsa_bestgirl87 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

برام مهمه اختلال ندارم اصلا به این بحثا کار ندارم که قرن چنده و کی چی کار کرده,برام مهمه فقط همین.
    خوب تنها راه شما متخصص زنانیست که خانم باشه!

ولی این حس غریب و نیاز شما ریشه در روان شما داره که بازم میگم مشاور میخواهین.

سپاس

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

مطالبی که نوشتین رو خودنم خدارو شکر مشکلی ندارین ، اما چون دعوت کردین برا نظر دادن منم فقط نظر شخصیمو میگم:

خوب خوبیش اینکه شما شما خودتون میدونین مشکل کجاست و میدونین که بکارتتون از نوع ارتجاعی هست . . .

این نوع پرده بکارت هم فکر کنم باید توسط پزشک برداشته بشه . . .

میمونه مشکل راضی کردن همسرتون برا رفتن پیش پزشک ، از اونجای که همسرتون انسان عاقل و روشن فکری هستن اینم بیشتر مشکلو حل کرده . . .

شما در مورد نوع بکارتتون و تحقیق های که در موردش تو اینترنت کردن رو به همسرتون بگین ، و بهش بگین که این نوع بکارت فقط توسط پزشک برداشته میشه و یا هنگام زایمان . . .

و بهش بگین الان واجب شده که برای برداشتنش پیش پزشک بریم ( نه برای گواهی بکارت ) و کاملا با همسرتون صادق باشین و بگین که بودن پرده شما رو اذیت میکنه و خواهان رفتن به پزشک هستین . . .

ایشون هم حتماً قبول میکنن ، لازم به نگرانی نیست .

امیدوارم موفق باشید

17. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    مطالبی که نوشتین رو خودنم خدارو شکر مشکلی ندارین ، اما چون دعوت کردین برا نظر دادن منم فقط نظر شخصیمو میگم:

خوب خوبیش اینکه شما شما خودتون میدونین مشکل کجاست و میدونین که بکارتتون از نوع ارتجاعی هست . . .

این نوع پرده بکارت هم فکر کنم باید توسط پزشک برداشته بشه . . .

میمونه مشکل راضی کردن همسرتون برا رفتن پیش پزشک ، از اونجای که همسرتون انسان عاقل و روشن فکری هستن اینم بیشتر مشکلو حل کرده . . .

شما در مورد نوع بکارتتون و تحقیق های که در موردش تو اینترنت کردن رو به همسرتون بگین ، و بهش بگین که این نوع بکارت فقط توسط پزشک برداشته میشه و یا هنگام زایمان . . .

و بهش بگین الان واجب شده که برای برداشتنش پیش پزشک بریم ( نه برای گواهی بکارت ) و کاملا با همسرتون صادق باشین و بگین که بودن پرده شما رو اذیت میکنه و خواهان رفتن به پزشک هستین . . .

ایشون هم حتماً قبول میکنن ، لازم به نگرانی نیست .

امیدوارم موفق باشید

تا حد زیادی حرف ایشون صحیحه ..
    مضاف بر اینکه من به عنوان یه مرد ازدواج کرده بهتون میگم و با شرایط اخلاقی که از شوهرتون ذکر کردید ..احتمالا با تفاسیری که گفتید ایشون هم براشون خیلی مهمه ولی با توجه به اصولی که برای خودش تو زندگی مشترک با شما طرح ریزی کرده سعی میکنه این حس رو در خودش پنهون کنه که تا حدودی هم خطرناکه و نباید تو ذهنش نهادینه بشه و براش سوال بمونه ..پس شما باید حتما یکبار به طور مفصل و جدی بهش بگی واقعا این موضوع برات دارای اهمیت بسیار زیادی شده ..از سرچهات هم البته صحبتی نکن.. و ازش بخواه برای آرامش تو هم که شده یکبار به پزشک زنان مراجعه کنید ..و توضیح بده که چه برای معاینات سالیانه زنان و چه مثلا برای زایمان در نهایت شا توسط پزشکان معاینه و دیده خواهید شد ..حالا این دیدن یکمی زودتر باشه و باعث به آرامش رسیدن شما باشه که چه بهتر ..به دلایل منطقی حتما متوجهش کنید که چقدر برای شما مهمه و حتما با حضور ایشون مراجعه کنید تا در جریان امور قطعا قرار بگیرند ..مثلا نگه باشه قبول حالا با مادرت برو بین چی میگه دکتر ..پس حتما حتما اگه مجاب به رفتن شدن با خودش برید ..در ضمن در آخر حرفهام شما اصلا اختلال روانی نداری و اگه اینجوری باشه در واقع ما همون از لحاظ روانی انسانهای مختلی هستیم موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

19. 3 کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7763
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

از همه دوستانی که نظراشونو برام گذاشتن و راهنمایی کردن واقعا ممنونم.

21. کاربران زیر از شهلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8066
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شما فقط با این کاهاتون ممکنه زندگی خودتونو خراب کنید وشوهرتون به شما شک کنه که شاید قبلا رابطه جنسی داشتید. قدر همسرتونو بونید که عاشق شماست و بیخیال بشید.

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5790
    تشکـر
    1
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا کار خودتو سخت میکنی؟ب دکترزنان مراجعه کن همین شوهرت ک اخلاقای خاص داره و میگه نمیحام کسی زنمو ببینه وقتی خونریزیی ندید چن وقت بعد تو دعوا بهت میگه پرده نداشتی اونوقته ک داغون میشی.راهه درستش همینه تمام

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

.......
    ویرایش توسط پریماه. : 10-16-2018 در ساعت 10:34 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39443
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست خوبم.کل مطالب و همینطور جواب ها رو خوندم...
    خواستم بهت بگم که منم دقیقا مثل تو هستم ولی با این فرق که شریک زندگیم باوری به من نداره...
    حس های افسردگی زیادی رو حس میکنم ولی من به خودم باور دارم و میدونم که کاری نکردم
    تنها راهت اینه که خودت رو بزرگ بدونی که به خودت باور داشته باشی...
    من به خودم باور دارم ولی نمیتونم باور های شریکم رو تغییر بدم....
    پس وایمسم کنار تا اون حلش کنه
    اما من کی میتونم اون آدم قبل شم با این همه زخم روی روحم و روانم....
    تنها کسی که میتونه بهت کمک کنه خودتی همین...

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزان دقت کنن که تاپبک متعلق به دوران دایناسورهاست...( دوران موزاییک و سرامیک و گرانیت )...به تاریخ درج تاپیکها دقت کنن مشخص هست...

27. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد