نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فرزند دوم

1173
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7880
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

فرزند دوم

ما حدود 12 سال هست که ازدواج کردیم و 1 پسر 10 ساله داریم .پسر ما تنها نوه هد دو خانواده هست وخیلی تنهاست ما فقط 1 بچه میخواستیم ولی الان احساس میکنیم خیلی تنهاست
    خودم صلا دوست ندارم بچه دیگه ای داشته باشم ما ازطرف دیگه نگران تنهایی پسرم هستم ضمن اینکه پسرم هم اصلا دوست نداره خواهر برادر داشته باشه میگه اگر هم باشه2-3 سال از خودم کوچکتر باشه که شدنی نیست حتی پرس و جوکردم از بهزیستی سرپرستی یه بچه بگیرم میگن نمیشه .توان مالی داریم اما....
    حالا نمیدونم واقعا" چیکار کنم نگران پسرم هستم ونمیدونم با این تفاوت سنی که ایجاد مشه خوبه یا تنها بمونه

2. کاربران زیر از sourena بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : فرزند دوم

دوست عزیز این موارد فقط و فقط به خواست خود شما و خانواده مربوط میشه

واقعا کسی نمیتونه به شما در این مورد کمکی بکنه

چون شرایط زندگی شما رو نمیدونه ...

ولی خب این تنهایی ارمغان مشکلات اقتصادی روز جامعه شده که در آینده بچه های این سرزمین از

داشتن برادر و خواهر محروم بشن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sourena نمایش پست ها
    ما حدود 12 سال هست که ازدواج کردیم و 1 پسر 10 ساله داریم .پسر ما تنها نوه هد دو خانواده هست وخیلی تنهاست ما فقط 1 بچه میخواستیم ولی الان احساس میکنیم خیلی تنهاست
    خودم صلا دوست ندارم بچه دیگه ای داشته باشم ما ازطرف دیگه نگران تنهایی پسرم هستم ضمن اینکه پسرم هم اصلا دوست نداره خواهر برادر داشته باشه میگه اگر هم باشه2-3 سال از خودم کوچکتر باشه که شدنی نیست حتی پرس و جوکردم از بهزیستی سرپرستی یه بچه بگیرم میگن نمیشه .توان مالی داریم اما....
    حالا نمیدونم واقعا" چیکار کنم نگران پسرم هستم ونمیدونم با این تفاوت سنی که ایجاد مشه خوبه یا تنها بمونه
    سلام

نه عزیز تفاوت بین فرزندان 20 تا 25 ماه بیشترش اصلا فایده ای نداره. و پسرتون درست میگه.

البته حتما تک فرزندی غلطه ولی دیگر کاریست که شده پس لطفا دنبال این مسئله نباشید و فقط سعی کنید دوستان خوبی برای خود داشته باشد.

موفق باشید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز این موارد فقط و فقط به خواست خود شما و خانواده مربوط میشه

واقعا کسی نمیتونه به شما در این مورد کمکی بکنه

چون شرایط زندگی شما رو نمیدونه ...

ولی خب این تنهایی ارمغان مشکلات اقتصادی روز جامعه شده که در آینده بچه های این سرزمین از

داشتن برادر و خواهر محروم بشن
    ارمغان مشکلات اقتصادی نیست...خودخواهی ماادم هاست...تکنولوزیوکار ودوستان فرصت ها روازمامیگیرند وکم تحمل شدیم دوتااز اساتید دانشگاه خودمون مادر شدن به دوماهگی بچه شون نرسیده گذاشتن مهد کودک میان دانشگاه میگن مااین همه درس نخوندیم حالا کهنه بچه عوض کنیم مادربودن شغل دایمی وباید درخانه بود وقتی اساتید میان جلو دانشجوها میگن شغل ما بهمون اعتبار اعتماد به نفس وپول وجایگاه اجتماعی میده مادر بودن چی میده...وقتی مرد کارمند جامعه ما صبح تاظهر سرکار وشب با دوستان حوصله بچه نداره ازلحاظ اقتصادی اوضاع خوبه ازلحاظ فکری خرابه وقتی درمناطق سنی نشین مایک مرد فرزندان زیادی میاره جا تعجب نیست امنیت شیعه ها تا بیست سال اینده چی میشه ...خداهربچه که میده روزیش روهم میده...این تک پسر اقازاده عزیز فردا روزی بزرگ شد وازدواج کرد بچه اش نه عمو داره نه عمه...ازلحاظ روانی هم احساس ناامنی میکنه چون وابستگانی نداره درصورت لزوم روشون حساب کنه...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد