نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ارتباط مجازی

1158
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7903
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ارتباط مجازی

موضوع:ارتباط مجازی
    سلام خدمت دوستانی که اینجا به دیگران راهنمای و کمک میرسونن
    من پسرم و یه دختر خانم رو که از قبل هم میشناختم یعنی آشنای نزدیک هستن با هم چندین وقته ارتباط مجازی داشتیم کم کم به هم ابراز علاقه کردیم و الان تقریبا سه ماه هست بدجور عاشقش هستم از رفتار او هم برداشتم اینه که او هم عاشق من هست ، من خودم وبلاگ نویس و تو جامعه ی مجازی هستم و و همیشه هم بر این باور بودم که طرفم هم اشکال نداره از این امکانات استفاده داشته باشه اما الان که می بینم اون از اینستا استفاده میکنه و برای یه کاربر پسر نظر میده یا یه کم گرم جواب یه کاربر پسر رو میده ناراحت میشم (البته با یه اسم و عکس ناشناس و میدونه که من هم از پیجش اطلاع دارم) میدونم دنیایی امروزیه و این چنین امکاناتی هست که مورد استفاده ی همه هست اما نمیدونم چرا این موضوع منو اذیت میکنه، خیلی دوستش دارم و می خوام اگه خدا بخاد باهاش یه زندگی مشترک تشکیل بدم
    لطفا کمکم کنید با نظراتتون این موضوع رو پشت سر بزارم و آرام بگیرم
    البته اینم بگم من قبلش دوست دختر نداشتم بجز یکی دوبار که با کسی فقط حرف زده باشم
  2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2535
    تشکـر
    204
    تشکر شده 530 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : نیاز به همفکری و راهنمایی شما

بهترین راه حل این هست که باهاش در میون بزارید و بگید که از این کارش ناراحت میشید.
    اگه الان نمیتونید این چیزارو بهش بگید بهتره اول رو این قضیه کار کنید بعد به فکر ازدواج باشید.
    چون تو زندگی مشترک باید باهم رک و روراست بود و چیزی رو درون خود نگه نداشت. ( منظور مواردی هست که به زندگی مشترک لطمه وارد میکنه )
    امضای ایشان
    کسی حالمو نپرسه...
    دیگه حالی ندارم...
    فقط نفس میکشم...

3. 2 کاربران زیر از _Amir_ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام

اولا همه چیز به این برمیگرده که خودت چقدر بهش اعتماد داشته باشی، چون اگه کسی بخواد دنبال این چیزا باشه پنهون کردنش کاری نداره

اما به هرحال فقط به خاطر نظر دادن یا حرف زدن تو اینستا که نمیشه درمورد کسی قضاوت کرد

علاوه بر این ایشون الان هنور هیچ تعهدی نسیت به شما نداره...

شما اول یه اقدامی برای شروع رابطه جدی به قصد اردواج بکن که تعهد ایجاد بشه، بعد بهش بگو چه حدودی رو دوست داری تو محیط مجازی رعایت کنه
    امضای ایشان

5. 4 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

میدونید اشتباه بعضی مردها چیه؟

اینه که خودشون دوست دارن هر کاری رو که دوست دارنو بکنن ولی همین کارارو خانومشون انجام نده

اگه ما یه کاری رو انجام میدیم اسمشو میزاریم ازادگی ولی وقتی یه خانوم همون کارو میکنه بهش میگیم فاحشگی.چرا اینطوریه؟

وقتش نشده که این تفکراتو دور بریزیم؟وقتش نشده که از دهه 60 بیایم بیرون؟

انچه که برای خود میپسندید برای دیگران هم بپسندید و انچه را که برای خود نمیپسندید برای دیگران هم نپسندید

موفق باشید

7. 2 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

ببین دوست من، این که شما هر دو از امکانات فضای مجازی استفاده کنید، نه تنها هیچ اشکال نداره بلکه در بسیاری از موارد خوب هم هست... اما دو تا مسئله در این باره وجود داره:

1. اعتیاد به شبکه های اجتماعی میتونه شما رو هر روز از همدیگه دور کنه (چرا که فرد معتاد به اینترنت و شبکه های اجتماعی، وقت چندانی برای شریک زندگیش نمیذاره)، بنابراین استفاده از این شبکه ها نباید افراط گونه باشه، باید طوری باشه که تنها زمان کوتاهی از روز رو به فعالیت در این شبکه ها بگذرونید.
    2. باید روابط اجتماعی رو برای خودتون و طرف مقابلتون تعریف کنید، حد و حدود خودتون رو در روابط اجتماعی برای طرف مقابلتون تعریف کنید و از ایشون هم بخواید که متقابلا این کار رو انجام بدن، اگر تعاریفتون با هم تعارض داشته باشه بهتره از همین حالا هشیار باشید، چرا که همین اختلافات کوچک میتونه به معنی تفاوتهای فکری و فرهنگی خیلی بیشتری باشه.

9. 3 کاربران زیر از mahsa_bestgirl87 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7911
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    راستش من درک میکنم که چه احساسی دارید اما شاید زیاد نتونم کمکی بکنم چون نمیدونم اون خانوم چطوری فکر میکنه
    یوقت هست که شخصی واسش این جوری بودن عادیه و هیچ منظوری هم نداره، اما اگر این موضوع اذیتتون میکنه خب بنظرم باید با ملایمت ابراز کنید. شاید دیدگاهتون در این زمینه خیلی تفاوت داشته باشه
    یعنی منظورم اینه که شاید از نظر شما ایشون برای نشون دادن وفاداری به شما حداقل کاری که میتونن انجام بدن اینه که با بقیه خیلی رسمی برخورد کنن (نمیگم قطع رابطه کنن چون اصلا درست نیست)
    اما شاید ایشون اصلا از این طرز فکر شما اطلاع ندارند

11. کاربران زیر از saya بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7903
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

می خوام سعی کنم از پیجش دیدن کنم و کامنت و این چیزا بزارم و ازش فرار نکنم تا راحت تر بتونم با این موضوع کنار بیام فکر می کنم روش خوبی باشه شما چطور فکر می کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد