نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: مشاوره شغلی

1388
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8081
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره شغلی

سلام میخواستم با کسی درد دل کنم درباره مشکل کاریم ولی نمیدونم چجوری

2. کاربران زیر از sareh63 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : مشاوره شغلی

سلام خب شما همین جا مشکلتونو مطرح کنین
    همه ما به حرفاتون گوش میدیم
    ازهرکمکی دریغ نمیکنیم

4. 2 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8081
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من مهندس معمار هستم حدود 10 سال پیش یه پیمانکار که از دوستان خانوادگی بود اول کارآموزی کردم (5سال) و بعدشم کار کردم تمام این سالها همیشه هم خودم و خانوادمو برادرم که 2 ساله باهام کار میکنه احترامشو اندازه یک استاد داشتی چون همیشه میگفت تو مهندس بشی مهندس بازی درمیاری ولی... خلاصه امسال که تازه یه پروانه جدید گرفتم تو شهرم اولین زن معماری هستم که این پروانه رو گرفتم یه ساختمپن گرفتیم که کار کنیم خوب سر کار مسایل زیادی پیش میاد یه روز تو کار یه مشکل پیش اومد که من داوطلب شدم درستش کنم ولی یکم گره افتاد بعد حل ایشون یکم از طرف مهندسای دیگه تحت فشار قرار گرفت لج کرد گفت دیگه سرکار نمیاد منم نباید برم سر کارای مشترک دیگه نه من نه برادرم!!! با اینکه میدونه من و برادرم خرج خانوادمونو میدیم که فقط 3 تا دانشجو داریم خلاصه خیلی احساس بدی دارم انگار کل اعتبارمو از دست دادم دیگه دوست ندارم کار کنم با اینکع من و برادرم خودمون یه کار نصفه نیمه پیدا کردیم ولی من اصلا اون حسی رو باید داشته باشم ندارن دلم خیلی شکسته باورم نمیشد همکارم که من همیشه همه جا مخصوصا میگفتم ایشون رییس منن استاد منن... خیلی مراقب رفتارم بودم که یه وقت فکر نکنه چون معندس نیست من قیافه میگیرم و... . نمیدونم به هر حال دلم خیلی پره از پرچونگیم معلومه اصلن نمیدونم همه این مت ن باز میشه یانه

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8081
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی نتونست بهم کمک کنه؟؟

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

اولا بهتون تبریک میگم

ثانیا این طور که پیداست شما مشکل خاصی ندارید و فقط حس میکنید به اعتبار شغلی شما لطمه ای وارد شده ، اون هم فقط به خاطر محیط شهری که تنها یک خانم معمار داره . این حس رو اغلب اقایون نسبت به خانم ها دارند که اگر فرد تازه کاری از اونها جلو بزنه و پیشرفت بکنه ، سریعا مهارش میکنن . اون مهندس هم قطعا در حالت پریشانی و تندخویی تصمیم گرفته

به نظر من اصلا مشکل خاصی نیست و این طبیعت کار محسوب میشه که برای موفقیت باید از پستی و بلندی ها و شرایط بحرانی عبور کرد تا به هدف و موفقیت کامل رسید .

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7956
    تشکـر
    36
    تشکر شده 81 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    بازار کار متاسفانه بسیار کثیفه. افراد به راحتی زیرآبه همو میزنن، پشت سر هم حرف میزنن، تهمت میزنن و... . حتی اگه بتونن کار بقیه رو خراب کرده و یا خراب جلوه میدن. این خاصیت بازار کاره. من به شما تبریک میگم. و توصیم (در حد تجربه اندکم) اینه که شما راهتو محکم و با توکل به خدا ادامه بده. اما مراقب باش و سیاست داشته باش. بقیشو بسپار به اون بالایی.

9. کاربران زیر از Koorosh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8081
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از لطفتون لطفا برام دعا کنید تا شکست نخورم

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8081
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بله درسته ممنون

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط sareh63 نمایش پست ها
    من مهندس معمار هستم حدود 10 سال پیش یه پیمانکار که از دوستان خانوادگی بود اول کارآموزی کردم (5سال) و بعدشم کار کردم تمام این سالها همیشه هم خودم و خانوادمو برادرم که 2 ساله باهام کار میکنه احترامشو اندازه یک استاد داشتی چون همیشه میگفت تو مهندس بشی مهندس بازی درمیاری ولی... خلاصه امسال که تازه یه پروانه جدید گرفتم تو شهرم اولین زن معماری هستم که این پروانه رو گرفتم یه ساختمپن گرفتیم که کار کنیم خوب سر کار مسایل زیادی پیش میاد یه روز تو کار یه مشکل پیش اومد که من داوطلب شدم درستش کنم ولی یکم گره افتاد بعد حل ایشون یکم از طرف مهندسای دیگه تحت فشار قرار گرفت لج کرد گفت دیگه سرکار نمیاد منم نباید برم سر کارای مشترک دیگه نه من نه برادرم!!! با اینکه میدونه من و برادرم خرج خانوادمونو میدیم که فقط 3 تا دانشجو داریم خلاصه خیلی احساس بدی دارم انگار کل اعتبارمو از دست دادم دیگه دوست ندارم کار کنم با اینکع من و برادرم خودمون یه کار نصفه نیمه پیدا کردیم ولی من اصلا اون حسی رو باید داشته باشم ندارن دلم خیلی شکسته باورم نمیشد همکارم که من همیشه همه جا مخصوصا میگفتم ایشون رییس منن استاد منن... خیلی مراقب رفتارم بودم که یه وقت فکر نکنه چون معندس نیست من قیافه میگیرم و... . نمیدونم به هر حال دلم خیلی پره از پرچونگیم معلومه اصلن نمیدونم همه این مت ن باز میشه یانه

خب دوست عزیز ما برای موفقیت شما دعا میکنیم ...

ولی اینو بدونید که بقول معروف : تا مشق نکنید غلط ندانید ...

تا شما در کارتون اشتباه نکنید نمیتونید اشتباهات کارتون رو پیدا کنید ...

یک اصل رو همیشه به یاد داشته باشید که کسایکه اشتباه میکنن همون کسایی هستن که دارن کار میکنن

وگرنه کسی که کاری نکرده که اشتباهی نداره ...

بهتره حالا که وارد یک کار خوب و زیبا مثل معماری شدید از این بی حسی و بی حالی بیرون بیاد

مگرچند سال میخوایم زندگی کنیم که بخوایم نصفش رو هم با این نگرانی و خلق گرفته بگذرونیم ..

پس بهتره ظرفیت انتقادپذیری خودتونو افزایش بدید و از چیزی نترسید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد