نمایش نتایج: از 1 به 42 از 42

موضوع: خیانت مادر به پدر

50444
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت مادر به پدر

موضوع:خیانت
    سلام
    من 21 سالمه ،از یه خونواده ی ظاهراً خوشبخت، 6ماه پیش احساس کردم که مامانم رفتارش عوض شده ، وقتی بابام سر کار بود گاهی با یه نفر تلفنی صحبت می کرد. ولی اینقدر آروم حرف می زد که چیز خاصی متوجه نمی شدم. ولی .از اونجایی که ما از یه خونواده ی خیلی خوب بودیم !اصلا فکرم به اینجا نمی رسید که مامانم بخواد خیانت کنه!ولی می دونستم موضوع مهمی باید باشه
    هر روز رفتارش عجیب تر می شد آ هنگ غمگین گوش می دادو گریه می کرد یا اینکه یهو موقع ناهار می رفت بیرون داشتم نگران می شدم چندین بار ازش دلیلشو پرسیدم ولی می گفت هیچ مشکلی نداره،یه ماه پیش یه بار که گوش وایسادم شنیدم داره به یکی می گه :بدون تو نمی تونم زندگی کنم دارم از دوریت می سوزم ، ولی باید تحمل کنم .
    انگار دنیا رو سرم خراب شد داشتم از شدت بغض خفه می شدم ، باورم نمی شد که این مامان منه
    مثل دیوونه ها شده بودم ولی باز باور نمی کردم یه فکری به ذهنم رسید ، یه روز که حموم بود گوشیشو از تو کمدش پیدا کردم و وایبر مامانمو رو لپ تاپم نصب کردم ؛ ولی ای کاش نمی کردم چون چیزاییو دیدم که از دونستنش وحشت داشتم بد تر از همه اینکه فهمیدم اون شخص پسر دوست بابامه! !
    30 سالشه زن و بچه داره! و باهم رابطه خانوادگی داریم.به خدا شاید کسی باور نکنه ولی تا حالا هیچ مردیو به خوبی و مهربانی و وفاداری بابام ندیدم همیشه همه جا از مامانم تعریف می کنه همیشه به منو خواهرم می گه قدر مامانتونو بدونید و...چطور تونست این کارو باهاش بکنه مگه اون پسر لاابالی چیش از بابام بهتر بود!!!
    من واقعاً نمی دونم باید چکار کنم انگار تو برزخم
    لطفاً کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خیانت مادر به پدر

سلام.
    از مادرتون علت کارشو بپرسین.
    ظاهرا نباید مشکلی داشته باشه.اون نیاز به ی اهرم داره که از راهی که میره برگردونش.شما میتونی خودت مستقیما اونو وادار به برگشت از کارش کنی.
    ی پیشنهاد میخوام بدم.نمیدونم.که چقد منطقی باشه.با ی خط غریبه. که مادرت نداشته باشه.بهش اس بده و بگو که همه چیرو میدونی.و اگه رابطتو قطع نکنی....و همینطور به اون طرف.
    فکر میکنم عملی باشه....
    دوستان اگه من اشتباه میکنم.بگید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از راهنماییت دوست عزیز
    خودمم یه بار خواستم این کارو بکنم ولی از عاقبتش می ترسم واقعاً نمی دونم چی قراره پیش بیاد و عکس العملش چیه ، راستش چند وقت پیش سر ناهار بودیم (با مامان وخواهرم) که یه اس واسش اومد و گفت باید برم جایی کار دارم
    منم گفتم باید اس ام استو نشونم بدی شروع کرد به داد زدنو گریه کردن که تو چطور جرات می کنی که بخوای گوشی منو چک کنی و...بعدشم چمدونشو ور داشت گفت می خوام برم و...منم از ترس اینکه همسایه ها متوجه نشن التماسش کردم که نرو...با تظاهری که به خوب بودنش می کنه ، اگه خودم با چشام پی ام هاشو نمی دیدم قطعاً فکر می کردم دارم اشتباه می کنم!
    نمی دونم چه کاری درسته چه کاری غلط

4. کاربران زیر از سایه توکلی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط سایه توکلی نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییت دوست عزیز
    خودمم یه بار خواستم این کارو بکنم ولی از عاقبتش می ترسم واقعاً نمی دونم چی قراره پیش بیاد و عکس العملش چیه ، راستش چند وقت پیش سر ناهار بودیم (با مامان وخواهرم) که یه اس واسش اومد و گفت باید برم جایی کار دارم
    منم گفتم باید اس ام استو نشونم بدی شروع کرد به داد زدنو گریه کردن که تو چطور جرات می کنی که بخوای گوشی منو چک کنی و...بعدشم چمدونشو ور داشت گفت می خوام برم و...منم از ترس اینکه همسایه ها متوجه نشن التماسش کردم که نرو...با تظاهری که به خوب بودنش می کنه ، اگه خودم با چشام پی ام هاشو نمی دیدم قطعاً فکر می کردم دارم اشتباه می کنم!
    نمی دونم چه کاری درسته چه کاری غلط
    اگه این طور که میگی باشه قاعدتا باید از ترس افشای اسرارش بترسه.و دست از کارش بکشه.تنها راهی که به نظر من میرسه همینه...
    بخوای به کس دیگه بگی بدتر میشه...
    ب نظر من با هویته گمنام مادرتو تهدید کن.و بگو نزار علی رغم میل باطنیم.همه چی رو به همه بگم.و طوری وانمود کن که فکرش بره طرف اون پسره.و احساس کنه اون ی جا بروز داده رابطشونو.
    تا بینشون بهم بخوره.
    ب نظرم شدنیه اگه تمیز اجراش کنی.ب هیچ کس هم هیچی نگو.هیچی.

6. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    به نظر من این راه حل مناسب نیست

باتوجه به توضیحاتی که سایه جان داد، مادرش با وجود اینکه داره گناه و اشنباه بزرگی میکنه، حال روحی خوبی نداره، یعنی عذاب وجدان زیادی به خاطر خیانتی که میکنه داره...

اینکه با شماره ناشناس تهدیدش کنه فقط فشار روحی مادرشو صد برابر میکنه، اینکه از ترس بخواد رابطه رو بذاره کنار پاک کردن صورت مسئله ست، و اشتباهه

چون مهرشون بازم به دل هم میمونه و فقط ترسشون بیشتر میشه و تو ارتباط محتاط تر میشن...

و علاوه براین اگه لو بره که تو اون پیغامارو بهش دادی، رابطه مادرت باهات خیلی بد میشه...

به نظر من باید یه نفر با مادرت صحبت کنه و راهنماییش کنه تا بپذیره که این وابستگی اشتباه محضه ...

باید راضیش کرد که خودش تلاش کنه این رابطه رو کات کنه...

شاید بهترین کسی که بتونه کمک کنه یه مشاور خوب باشه.

اول برو با یک مشاور حضورا خودت تنها صحبت کن و قضیه رو توضیح بده...

بعد به بهانه ای به مامانت بگو که باهم برین اونجا و بقیه شو کامل بسپار به مشاوره...
    امضای ایشان

8. 4 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی بچه ها
    نغمه جان پیشنهادت خیلی خوب و منطقی به نظر مياد، ولی مشکل اینجاست که مامانم نمی خواد بپذیره که داره مرتکب گناه و خطا می شه
    یعنی احساس می کنم داره خودشو گول می زنه واسه همین بعید می دونم بخواد این موضوعو با مشاور مطرح کنه مسلما انکار می کنه
    تا قبل از این ماجرا فکر می کردم مامانم حاضره به خاطر منو خواهرم همه زندگیشو بده ولی تو این مدت به بهونه های مختلف سعی کردم بهش بفهمونم که چقدر از فکر اینکه ممکنه خطایی کرده باشه ناراحتم خیلی وقتا تو اتاقم می شینم گریه می کنم ولی اون مادری که یه روز حاضر بود بمیره ولی اشکامو نبینه حالا بی خیال ازم می گذره
    نمی دونم هنوزم دوسم داره یا نه
    ولی وقتی می بینم واسه طرف نوشته:تو تنها دلیل بودنمی و تا وقتی زندم فراموشت نمی کنم ...باعث می شه فکر کنم دیگه مارو دوس نداره
    راستش نه من نه خواهرم دیگه مامانمونو مث گذشته دوست نداریم حتی اگه راهی وجود داشته باشه که به زندگی برگرده نمی تونم چیزایی که شاهدش بودمو فراموش کنم
    ببخشید بچه ها اگه زیاد حرف زدم واقعآ نیاز داشتم اینارو به یکی بگم
    بازم مرسی از راهنماییاتون ،
    لطفاً هر راهی به ذهنتون می رسه بهم بگین شاید تونستم یه کدومو که بهتر نتیجه میده انجام بدم

10. 2 کاربران زیر از سایه توکلی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

متاسفم بابت مشکلت واقعا سخته خیلی سخته .

شما هیچ کاری نمیتونی انجام بدی غیر از این که خودت باهاش صحبت کنی البته با خواهرت هم که در جریانه مطرح کن

(که میخوای با مادرت صحبت کنی )

که اگر اتفاقی افتاد حداقل اون ( خواهرت ) بدونه

اما خودت تنها با مادرت صحبت کن . علتشو جویا شو بالاخره حرفی واسه گفتن داره .

12. کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

همون طور که گفتم اگه باهاش صحبت کنم به هیچ عنوان نمی پذیره و انکار می کنه چی بهش بگم؟ اینکه پیاماتو خوندم ؟، وقتیکه متوجه شدم اون آ دم پست کیه ازش خواستم که رابطه ی خانوادگیمونو باهاشون قطع کنیم اولا که سرم داد کشید که حالا کارمون به جایی رسیده که تو باید واسمون تعیین تکلیف کنی و..
    وقتیم دلیلشو خواست گفتم:واسه اینکه از این پسره خوشم نمیاد و...آ خه چی می تونم بگم!
    می گه تو خوشت نمیاد دلیل نمی شه. ..
    نمی تونم به بابامم چیزی بگم اون آ دم ...وقتی بابام هست طوری رفتار می کنه که کسی ندونه فکر می کنه پسر پیغمبره ! دوس دارم خفش کنم از خدا می خوام تو همین دنیا جواب کارشو دیده چو ن از پی اماش فهمیدم اون مامانمو اغفال کرده
    ولی باز اگه مامانم واقعآ به فکر ما و آبرو و اون دنیاش بود هیچ وقت چنین کاری نمی کرد
    الانم که دارم اینارو می نویسم مامانو بابام خونه ی اونا دعوتن من به بهونه ی سرما خوردگی نرفتم خواهرمم پیشم موند
    من واقعاً دااااااااااااارم کم میاااااااارم شب و روزم شده فکر کردن به راه حل به هیچ نتیجه ای هم نمی رسم

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

حالا این همه بدبختی دارم کمه بابام همش گیر می ده با مامانت بهتر رفتار کن چرا یه مدته اخلاقت باهاش تغییر کرده چند بارم دلیلشو هم از من هم از مامانم پرسیده مامانم که می گه والا من چیزی نمی دونم
    منم مجبورم به خاطر اینکه بابام زیاد پیگیر این موضوع نشه الکی جوری رفتار کنم که انگار اتفاق خاصی نیفتاده

15. کاربران زیر از سایه توکلی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7183
    تشکـر
    226
    تشکر شده 122 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام!
    منم به نوبه ی خودم برای این که کمکی کرده باشم در کنار پیشنهادات دوستان یه چند تا تذکر بدم !

الان بین مادرت و شما یک حریمی وجود داره که باعث میشه مادرت قضیه ی خیانتش رو علنی نکنه و روی شما نیاره! اگر این حریم شکسته بشه و به صورت علنی اظهار به کارش بکنه و پدرتون از موضوع با خبر بشه واعقا نمی دونم چه اتفاقی می افته!
    با توجه به این که شما 21 سالتون هست و بزرگ شدید تا حد زیادی از این مشکل رو شما باید مدیریت کنید و سعی کنید حلش کنید.
    هیجوقت مادرتون با پدرتون دعوایی مشاجره ای چیزی نداشتن؟
    از کی با این دوست پدرتون اشنا شدین و رفت امد دارین؟
    به نظرتون هدف مادرتون از این کار چیه؟ ایا در فکر ازدواج هستن؟ ایا قصد دیگه ای دارن؟ یا نه فقط یه دوستیه سادست؟

من یه راه حل دارم.سعی کنید به مادرتون ابراز کنید که دوستش دارید و اگر اون نباشه شما واقعا تنها می مونید.این جوری شاید بشه کمی مادرتون رو به خودتون نزدیک تر کنید!

نکته ی بعذی! همون طور که گفتم اون حریم یا حیایی که الان مادرتون دارن خیلی حساسه ! و اگر بشکنه کار سخت میشه!
    پدرتون اگر خبر دار بشن چه عکس العملی نشون میدن؟

یه چیز دیگه! ایا ریش سفیدی ی پدر بزرگی مادربزرگی کسی نیست که مادرتون حرف هاشو گوش کنه یا بهش احترام خاصی بذاره؟ اخه شاید بشه از اون طریق کاری کرد.

از شما و همه ی دوستان تالار عذر خواهی می کنم بابت دخالتم در این موضوع! اما وقتی موضوع رو خوندم نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و چیزی نگم!
    چون تا حدی درک می کنم سایه خانم در چه وضع بدی قرار دارن و چشم امیدشون به همین تالاره!

17. 3 کاربران زیر از MMB بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام خب این مشکل خیلی ازآدماست یکی پدرش داره خیانت میکنه
    یکی مادرش واسیب پذیر ترین ها تو این رابطه ها فقط وفقط بچه ها هستن که هیچ کاری
    ازشون برنمیاد
    به نظر من تا مادرتون خودش نخواد قطع این رابطه غیر ممکنه
    به نظر من سعی کنید محبتتون رو به مادرتون بیشتر کنید
    سعی کنید تفریح های خانوادگی تونو بیشتر کنید وقتی خانواده کنار همن
    شاد باشین سعی کنید خیلی به مادرتون محبت کنید
    شما وخواهرتون تو تصمیمش خیلی میتونید تاثیر بزارین
    حتما کمبودی دارن که به طرف یه غریبه کشیده شده!
    ازرفتارپدرتون با مادرتون بیشتر بگین ؟
    سعی کنید به پدرتون بفهمونید که بیشتر به مادرتون توجه کنه
    فقط مهرومحبت شما وپدرتونه که میتونه مادرتونو به زندگی خودش برگردونه
    حتما مادرتون خیلی ازاین رابطه عذاب وجدان میکشه واین خیلی خوبه
    باید امیدواربود اگرکمی پشتکارداشته باشین وعصبانیت را بزارین کنارخیلی بهتر
    به نتیجه میرسین
    نه اینکه تو خونه تنها بمونیدومادتونو به حال خودش بزارین

19. 3 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنون که درکم می کنید
    هیچ وقت بحث بینشون اینقدر شدید نشده که حتی مامانم بخواد قهر کنه ...از همین بحث های عادی بوده که ممکنه تو زندگی هر کسی باشه تا حالا بابام رو مامانم دست بلند نکرده حتی ا خرین باری که دعواشون شدو یادم نمیاد
    تقریباً 2 سال که با هم رفت و آمد داریم
    نمی دونم عکس العمل بابام چیه حتی نمی خوام بهش فکر کنم چون مسلما هیچ کی نمی دونه تو این شرایط چه واکنشی نشون می ده
    فکر کنم قصدشون فقط دوستیه چون مامانم اینقدر از فاش شدن این موضوع می ترسه که فکر نکنم اگه حتی یک روز از بابام جدا شه با اون ازدواج کنه تازه او ن یارو خودش زن وبچه داره
    من هیچ کیو اونقدر قابل اعتماد نمی دونم که بخوام موضوع به این حساسیو باهاش در میون بذارم چند بار خواستم به مامان بزرگم ( مامانش )بگم ولی مشکل قلبی داره می ترسم چیزیش شه
    واقعا نمی دونم چیکار کنم

21. 2 کاربران زیر از سایه توکلی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام
    ممنون که درکم می کنید
    هیچ وقت بحث بینشون اینقدر شدید نشده که حتی مامانم بخواد قهر کنه ...از همین بحث های عادی بوده که ممکنه تو زندگی هر کسی باشه تا حالا بابام رو مامانم دست بلند نکرده حتی ا خرین باری که دعواشون شدو یادم نمیاد
    تقریباً 2 سال که با هم رفت و آمد داریم
    نمی دونم عکس العمل بابام چیه حتی نمی خوام بهش فکر کنم چون مسلما هیچ کی نمی دونه تو این شرایط چه واکنشی نشون می ده
    فکر کنم قصدشون فقط دوستیه چون مامانم اینقدر از فاش شدن این موضوع می ترسه که فکر نکنم اگه حتی یک روز از بابام جدا شه با اون ازدواج کنه تازه او ن یارو خودش زن وبچه داره
    من هیچ کیو اونقدر قابل اعتماد نمی دونم که بخوام موضوع به این حساسیو باهاش در میون بذارم چند بار خواستم به مامان بزرگم ( مامانش )بگم ولی مشکل قلبی داره می ترسم چیزیش شه
    واقعا نمی دونم چیکار کنم

سلام

بهتره شما سعی نکنید کاری بکنید ، اگه به کسی بگین امکان داره هم حرمت ها از میان بره هم بنیان خانوادتون ضعیف بشه . . .

حتی به روی مادرتون هم نیارین که از موضوع خبر دارین ، مثل گذشته عادی باشین و به مادرتون عشق بورزین تا همین حس وجدانش کارارو درست کنه . . .

اگه مادرتون بفهمه شما میدونید فقط یکم پرده حیا ش پیش شما کنار تر میره و راه برگشتش سخت تر میشه . . .

به نظر من بهتره با محبت سعی کنید مادرتون رو به سمت بنیان خانواده تون نزدیکترش کنید .

درسته کار خیلی سختیه منم برای شما از خدا صبر میخوام ، شما هم به خدا تکیه کن .

سخت میگذره اما میگذره خوبه که نمیمونه .

23. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی برام سخته که مث گذشته باهاش رفتار کنم هر بار که بهش نگاه می کنم تمام چیزایی که بینشون رد وبدل شده از جلو چشام رد می شن، اینا باعث می شه نتونم بهش محبت کنم
    اینکه می گین از بابام بخوام بیشتر بهش محبت کنه باید بگم باچیزایی که من از بابام می بینم همش نشون از دوست داشتن و محبته هیچ وقت نذاشته ما احساس کمبود کنیم منظورم از ما مادرمم هست چه از نظر عاطفی چه مادی .تا مامانم می گه می خوام مثلا فلان چیزو بخرم اگه در توانش باشه نه نمی گه؛( یه چیز دیگه اینکه این آ دم وضع مالیش صفره! یعنی این نیست که شاید فکر کنید ممکنه به خاطر پول باشه ) تو کارای خونه هم خیلی وقتا شده که بهش کمک کنه بابام هر روز پیاده روی می ره هر بار از مامانم می خواد که باهاش بره ولی هر بار یه بهونه ی جدید میاره از هر 10 بار یه بار می ره
    اینا به کنار، خود مامانم به منو خواهرم می گه فکر نکنید همه ی مردا مث باباتونه اکثر مردا مشکلات کارشونو تو خونه میارنو. ..
    با وجود اینا مامانم چه مشکلی می تونه داشته باشه ؟!واقعآ نمی دونم!!!
    می خوام یه چیز احمقانه بگم!
    مامانم هدیه ی تولد بابامو وقتی با اون یارو بیرون بودن خرید! !!!!!!!!!!!!
    واقعا اینا یعنی چی؟ ! اصلا نمی فهمم چی از زندگی می خواد قصدش چیه داره چیکار می کنه ؟
    چرااااااااااااااااااااااا ا
    هیچ جوابی ندارم
    فکر کنم تنها کاری که می تونم انجام بدم اینه که صبر کنم شاید خدا خودش یه راهی جلوم بذاره
    بچه ها از همتون ممنونم واقعآ از دیروز که عضو این سایت شدم احساس می کنم سبک تر شدم

25. کاربران زیر از سایه توکلی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

راستش من هیچی نمیتونم بگم جز اینکه تو این شبای عزیز براتون دعا کنم وازخدا بخوام مادرت و هدایت کنه ویکم حس مادری شو قلقلک بده وهیچ وقت پدرت ازموضوع باخبر نشه چون مرد و غرورش نگران نباش

27. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

برو با مادرتون حرف بزنید بگو که از همه چیز خبر داری لحن حرف زدنت عصبانی باشه و یه جورایی تهدید شاید از ترس تو هم که شده یکم بشینه عاقلانه فک کنه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم میفهمم و تا حدی درک میکنه حالت خیلی سخته تا برای کسی پیش نیاد نمیتونه بفهمه فقط خود خودت میتونی جلوش بگیری یعنی باید اول از راه عاطفی پیش بری بگی مثلا مامان آینده من چقد برات مهم و تو الگوی منی و ...ئیعنی دست بذار رو نقاط عاطفیش ولی قبلش حتما یه مشاوره حضوری برو یا مامانت به بهونه ای ببر مشاوره بذار باهاش صحبت کنه،اگه این عمل جواب نداد چون گفتی خانواده آبرومندی داری تهدیدش کن مطمئنن جواب میگیری چون این مسائل نمیشه پنهون بمونه من که جای تو بودم خودم شخصا با اون مرده صحبت میکردم که شده حتی به زور و تهدید پاش بکشه بیرون ، بازم میگم فقط خودت باید بتونی این موضوع چیزی نیست که بشه به دوست و خاهر گفت

30. کاربران زیر از rozita بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

رزیتا جان راس میگه با مرده صحبت کن و تهدید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

32. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6616
    تشکـر
    1
    تشکر شده 16 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من به هیچ وجه نباید به روش بیارید چون اگر هم خوب بشن تا آخر عمر تو ذهنشونه که نکنه دخترم بره به همه بگه و همیشه ذهنش مشغول می مونه
    همونطور که بقیه ی دوستان عرض کردن باید با محبت برخورد کنی که عذاب وجدان بگیره طوری هم محبت نکن که شک کنه یه بو هایی بردی ؛می دونم سخته خیلی سخته اما شدنیه و چند تا سوال
    از کجا می دونید که هدیه پدرتون رو با هم خریدن؟
    سن مادرتون و اعتقاد به دین و مذهبشون رو هم بگید
    به خواهرتون هم بگید بیشتر به مادرتون نزدیک شن قضیه رو بهشون نگید
    هدیه بخرید براش کار هایی که فکر می کنید خوشحال میشن ،به خودتون وابستش کنید
    امضای ایشان

اتفاقی به این سایت رسیدم
    با این که اصلا وقت فعالیت رو ندارم تصمیم دارم تو این سایت به هموطنانم کمک کنم چون سری به کمک ها و درخواست ها زدم دیدم خیلی ها برای یک سری مشکلات ساده می خوان دست به خودکشی بزنن و با مشکلات خودم که مقایسه کردم دیدم من باید هزاران بار خودکشی می کردم .منم خیلی مشکل دارم اما تونستم بایستم

دوست من شکست عشقی تو در برابر کار کردن یک بچه 10 ساله و فال فروختن یک دختر 8 ساله خیلی مسخره به نظر میرسه اینطور نیست؟؟

33. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اگه با محبت با مادر صحبت کنه مطمعن باشید بدتر هم میشه باید با لحن خشن باشه مگه خیانت کم اتفاقیه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6616
    تشکـر
    1
    تشکر شده 16 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز پریماه خانم
    نباید احساسی تصمیم گرفت و افراطی عمل کرد
    با بد برخورد کردن فقط پدر ایشون تحریک میشن
    امضای ایشان

اتفاقی به این سایت رسیدم
    با این که اصلا وقت فعالیت رو ندارم تصمیم دارم تو این سایت به هموطنانم کمک کنم چون سری به کمک ها و درخواست ها زدم دیدم خیلی ها برای یک سری مشکلات ساده می خوان دست به خودکشی بزنن و با مشکلات خودم که مقایسه کردم دیدم من باید هزاران بار خودکشی می کردم .منم خیلی مشکل دارم اما تونستم بایستم

دوست من شکست عشقی تو در برابر کار کردن یک بچه 10 ساله و فال فروختن یک دختر 8 ساله خیلی مسخره به نظر میرسه اینطور نیست؟؟

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

چند وقت پیش تو گوشیه یکی از دوستام یه فیلمو دیدم که مربوط به داعشی ها بود و توش اون داعشیه سر یه دختره جوونو که داشت گریه هم میکرد خیلی راحت میبره

واقعا تا چند روز تحت تاثیر اون کلیپ بودمو ناراحت از اینکه چرا دیدمش شاید اگه دختره گریه نمیکرد هضمش برام راحتتر بود ولی واقعا ناراحتم کرد

این واقعه رو گفتم که برسم به اینجا که من تو دنیا از هیچ چیزی انقدر ناراحت نمیشم که از شنیدن اینکه داره به کسی خیانت میشه

حتی با یکی از دوستای صمیمیم سر همین مسئله قطع رابطه کردم چون دوستم با یه دختر که نامزد هم داشت رفیق شده بود و از اونجا هم که دختره حلقوی بود

باهاش س ک س میکرد در حالی که دختره نامزدشو دوست نداشت و باهاش س ک س ی هم نمیکرد و از همه بدتر اینکه رفیق من هم فقط به فکر نیاز جنسیش بود و

از دختره سوء استفاده میکرد

هر کاری که از دستم برمیومد کردم که رفیقم دست از این کار برداره ولی نشد که نشد منم مجبور شدم رابطمو باهاش قطع کنم چون نمیتونم با یه حیوون دوست باشم

بچه ها بیاید قبول کنیم که اکثر ماها جنبه استفاده صحیح از لاینو وایبرو اینستاگرامو خلاصه هر کوفتو زهرماردیگه ای که تو دنیای مجازی هستو نداریم

اخه چرا باید یه خانم متاهل 40 یا چهلو خورده ای ساله تو دنیای مجازی باشه و ازش استفاده نادرست بکنه

منم با نغمه خانم موافقم ایشون یه خانمی هستن که سنشون الان طوری هستش که دیگه باید خوبو بدو از هم تشخیص بدن واینکه باید خودشون به این نتیجه برسن که کارشون اشتباهه

و نمیشه با یه گوشیه دیگه تهدیدش کرد چون در اونصورت از سر جبر هستش که دیگه رابطشونو قطع میکنن نه این که کارشون اشتباهه

ببخشید اگه حرفام باعث ناراحتیتون شد ولی باید میزدم

موفق باشید

36. 5 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام،خدا رحم کنه بهمون،من مجردم این چیزا رو میبینم به کل از ازدواج سیر میشم،زن متاهل با بچه و شوهر اونم سن بالای چهل وضعش اینه،وای به حال دخترای مجرد،زن نخاستیم بابا،همینجوری بهتره به خدا،ادم حالش بد میشه این چیزا رو میشنوه،من خدایی ناکرده خدایی ناکرده همچین زنی گیرم بیاد مثل دندون خراب از زندگیم بیرونش میکنم،کسی که خیانت میکنه ارزش هیچی نداره چه برسه به زندگی

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11002
    تشکـر
    49
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

من در حد مشاوره دادن نیستم ولی اینو خوب میدونم که بچه ها ( مخصوصا دختر ها به لحاظ عاطفی ) عزیز تر از همسر هستند .
    تو قوی تر از هرکسی میتونی با گرمای زندگیت بین این دو رو جوش بدی . بهتره با مادرت صحبت کنی و اینبار با ملایمت " تو تهدید کن " که اینجوری زندگی رو آینده رو و با هم بودن رو از دست میدی .
    رابطه ی اون با غریبه اگه بین شوهرش فاصله بندازه بین دخترش نمیندازه

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11549
    تشکـر
    78
    تشکر شده 24 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

برو به بابات بگو تا پدرشو در بیاره

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14421
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سایه عزیز از مشکلی که پیش اومده واست متاسفم.
    دوست خوبم امیدوارم پیاممو بخونی.سایه عزیز با احترام به نظر همه دوستان که لطفا کردن و راهنماییت کردن من نظرمو اینطور میگم.
    دوست خوبم اینکه شما به مادرتون مستقیم یا غیر مستقیم بفهمونی که میدونی با کسی در ارتباط هست چیزی جز استرس روز افزون،خجالت و شرمزدگی برای همیشه ی عمر از شما و درنهایت حتی خودزنی مادرتون به همراه نداره.
    به جای این کارها سعی کن سریعاً شروع به تقویت رابطه پدر و مادرتون بکنید از تشویق پدر برای خرید هدیه برای مادر بگیرید تا تشویق مادر به آرایش و رسیدگی به خودش جلوی پدر.
    دوست خوبم سایه عزیز شما 21 ساله هستی و میگی پدرتون بسیار علاقه مند هستن به مادرتون اما شاید زندگی برای مادرشما تکراری شده و انتظارات و توجهاتی از پدرتون میخواسته که احتمالاً از ناحیه پدر اعمال و ارضاء نشده.
    دوست خوبم شما براحتی میتونی این کارو انجام بدی در اولین قدم . و انتظار هم نداشته باشه سریعاً جواب بگیری اما شک نکن اگر مادرتون شاهد تحول و تنوع در زندگیشون بشن نیاز به ارتباط با دیگری رو حس نمیکنه.
    خوب هست که شما اون شخص رو میشناسید پس بهترین کمک هست برای شما.مقایسه هایی انجام بدید بین پدرتون و اون شخص.اگر اون شخص بلحاظ ظاهری به خودش میرسه و پدر شما نه حتم بدونید رسیدگی پدرتون به ظاهر و شیک پوشیش یکی از مواردی بوده که در جلب رضایت همسرش (مادر شما) غافل بوده پس این نیاز مادرتونو برطرف کنید.
    اگر اون فرد سنش خیلی جوانتر از مادرتون هست دلیلش قطعاً این هست که پدرتون به خودشون کمتر رسیدن (حالا به دلایل متعدد)
    دوست خوبم این یک مثال بود و شما حتماً بهتر میدونید که چه خصوصیات دیگری در اون فرد هست که مورد توجه مادرتون قرار گرفته.و اینها بر دوش شما هست که پدر رو به اون معیارها نزدیک کنید چون همه ی اونها خواسته مادرتون هست.شاد باشید خدانگهدار

41. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12792
    تشکـر
    149
    تشکر شده 154 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست خوبم شماره ناشنا بگير به پسره اس بده بگو اگر تمومش نكني به زنت وپدرت مي گم اينم يه راه حله
    چون مردا خيلي از خانمشون مي ترسن مخصوصا بابا شون

42. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38158
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی برام سخته که مث گذشته باهاش رفتار کنم هر بار که بهش نگاه می کنم تمام چیزایی که بینشون رد وبدل شده از جلو چشام رد می شن، اینا باعث می شه نتونم بهش محبت کنم
    اینکه می گین از بابام بخوام بیشتر بهش محبت کنه باید بگم باچیزایی که من از بابام می بینم همش نشون از دوست داشتن و محبته هیچ وقت نذاشته ما احساس کمبود کنیم منظورم از ما مادرمم هست چه از نظر عاطفی چه مادی .تا مامانم می گه می خوام مثلا فلان چیزو بخرم اگه در توانش باشه نه نمی گه؛( یه چیز دیگه اینکه این آ دم وضع مالیش صفره! یعنی این نیست که شاید فکر کنید ممکنه به خاطر پول باشه ) تو کارای خونه هم خیلی وقتا شده که بهش کمک کنه بابام هر روز پیاده روی می ره هر بار از مامانم می خواد که باهاش بره ولی هر بار یه بهونه ی جدید میاره از هر 10 بار یه بار می ره
    اینا به کنار، خود مامانم به منو خواهرم می گه فکر نکنید همه ی مردا مث باباتونه اکثر مردا مشکلات کارشونو تو خونه میارنو. ..
    واقعا اینا یعنی چی؟ ! اصلا نمی فهمم چی از زندگی می خواد قصدش چیه داره چیکار می کنه ؟
    هیچ جوابی ندارم
    فکر کنم تنها کاری که می تونم انجام بدم اینه که صبر کنم شاید خدا خودش یه راهی جلوم بذاره
    بچه ها از همتون ممنونم واقعآ از دیروز که عضو این سایت شدم احساس می کنم سبک تر شدم
    مامانت با بابات مشکل نداره ایشون مشکل جنسی داره در واقع چون باباتون نمیتونه ایشون را ارضا کنه رفته سراغ یه جوونتر از لحاظ عقلی مشکلی نداره ایشون دلش میخواد شوهرش هم نمیتونه پس ناچار از طریق دیگه جبران کنه

43. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41669
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هیچ جوابی ندارم
    سلام عزیزم منم دقیقا الان مشکل تورو دارم با این تفاوت که من 15 سالمه و این موضوع رو تو گوشی مامانم دیدم واقعا هر لحظه دلم میخواد بزنم زیر گریه و ه همه فحش بدم و دلمو خالی کنم اما الان چند روزی هست این کارو سپردم به خدا اول که فهمیدم به مادرم گفتم اما گفت دارم اشتباه فکر میکنم اما میدونستم دروغ میگه قبل از اینکه بفهمه میدونم پنهانی باهاش حرف می‌زد اما فهمیده که شک کردم و جلوم باهاش حرف میزنه مرده زن داره بچه داره داماد داره اما بازم همچین غلطی میکنه پدرم به خاطر مهربونی همه ارثشو به نام مادرم زده و من مطمئنم اون مرتیکه به فکر پول‌های مامانمه چند وقت پیش به مرده که دوست صمیمی پدرمه زنگ زدم و گفتم آبروشو توی همه جا میبرم اما اکتفا نکرد منم به خاطر سن کمم نمیدونم چیکار کنم

44. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مطالب مفید بودند مرسی

45. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42126
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . من خواهرم و همسرش خیلی با هم دعوا میکنن و مشکل دارن نمیدونم چرا هر چند وقت یکبار بهشون پیشنهاد مشاوره میدم اما نمیرن و تصمیم گرفتم مقاله مشاوره خانواده فیلیا رو براشون بفرستم که شاید نتیجه بده .

46. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

وقتی کاری از دستتون برنمیاد نباید کنکاش کنید چون اینطوری فقط خودتون رو افسرده میکنید
    کار مادرتون اشتباهه ولی کاری از دشت شما برنمیاد

47. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44651
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دختر 24 ساله هستم که مشکلات زیادی تو خانواده دارم
    مامانم 3 ساله سر کارمیره و بابام رضایت نداره و همش جنگ و دعوا دارن باهم البته از بچگی تا حالا دعوادارن باهم..داداشم اعتیاد داره و از خونه رفته
    چند سال پیش به مامانم شک کردم و یه بار گوشیش داشت زنگ میخورد جواب دادم و صدای یه آقارو شنیدم و بعدش با مامانم بحثم شد و انکار کرد و گفتم میرم به بابا میگم و همین کارم کردم و دعواشون شد و بعد از کلی مکافات تموم شد
    الان باز بهش شک کردم و رفتم سر گوشیش و پیاماشو خوندم که باز با یکی داخل سرکارش که صاحب کارشم هست رابطه داره..
    از اون روزتاحالا دارم گریه میکنم و میریزم تو خودم تا دیشب که با مامانم دعوام شد و بهش گفتم که میدونم..باز بهم بی احترامی کرد و انکار کرد..منم تهدیدش کردم اگه کارکردنش رو نزاره کنار همه چیزو میرم میگم،اونم گفت تو ذهنت مریضه و من کاری نکردم و برو بگو..
    مامانم خیلی منو دوس نداره و خیلی نسبت به من و بابام سرده..
    واقعا نمیدونم چیکار کنم،حالم داره بد میشه روز به روز
    نمیخوامم به بابام چیزی بگم،چون بدتر میشه
    دیشب میخواستم از خونه بزارم برم اما دیدم جایی ندارم ک برم
    توروخدا یکی راهنماییم کنه

48. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44747
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دختری هستم ۱۶ ساله مادرم ۲بار تا حالا به پدرم خیانت کرده و همش از از طریق فضای مجازی با اون یارو ها آشنا شده ولی پدرم هر ۲ بار بخشیدتش و باز هم بهش اجازه داده که گوشی داشته باشه باره اول که پدرم بخشید تا ۵.۶ ماه خبری از خیانت دوباره نبود و مادرم خودش از ترسش تلگرام و همه چی پاک کرد اما بعده ۶ماه دوباره همه چیو نصب کرد و بازم با یه یارو دیگه به پدرم خیانت کرد اما اینبار فرق داشت بخاطره اینکه مادرم هی با اون مرتیکه میرفت بیرون این بار هم وقتی بابام فهمید کلی دعوا کردن و آخرش بابام بخشیدش الان بعده ۵ماه فهمیدم مادرم دوباره با همون یارو قبلیه داره به پدرم خیانت میکنه...نمیدونم چیکار کنم دیگه دارم دیوونه میشم توروخدا کمکم کنید

49. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44959
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خسته نباشید من 15 سالمه و مادرم به پدرم خیانت میکنه با مردای دیگه چت میکنه می ره رسه قرار من واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایم کنید.یه برادر دارم 3سال ازم کوچیک تره پدر و مادرم هم خیلی دعوا میکنن مامانم همیشه میگه بخاطر ما هنوز با پدرم زندگی میکنه واسه همین خیانت میکنه من خودم پیام هاشو خوندم اولش از قصد نبود ولی متوجه میشدم وقتی بابام نبود مامانم با مردای غریبه صحبت میکنه من 10و 11 سالمم بود بازم با مردای دیگه صحبت میکرد نمیدونم باید چیکار کنم پدرمم یکبار با ی زنی صحبت میکرد که مامانمم فهمید بعد بابام بعد از کلی دعوا آشتی کردن ولی واقعا من خیلی ناراحت و عصبیم اصلا نمیتونم با مامانم حتی صحبت کنم یه جورایی متنفر شدم ازش ... لطفا کمکم کنید باید چیکار کنم؟ اصلا با پدر و مادرم ارتباط خوبی ندارم خواهش میکنم کمکم کنید.
    ویرایش توسط فاطمه محمودی : 08-18-2020 در ساعت 01:24 PM دلیل: اختیاری

50. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به همه دوستان
    ما اینجا توی این تایپیک تعداد سوال های زیادی در مورد خیانت یکی از والدین داریم متاسفانه تعداد این سبک یادداشتها روز به روز بیشتر می شود و مهمترین سوالی که در این یادداشتها مطرح می شود این است که: وظیفه فرزند در برابر این دست موقعیتها چیست؟ آیا او موظف است مادر یا پدر خود را از خیانت رخ داده مطلع کند و زندگی زناشویی والدین را نجات دهد؟ آیا خودش باید دست به کار شود و کاری کند؟ یا اینکه باید سکوت کند؟ و...
    یکی از خصوصی ترین و محرمانه ترین روابط، رابطه زن و شوهری است که هیچکس نباید در آن دخالت داشته باشد مگر با اجازه خود زوجین.

قابل درک هست که شماها با خلاف باورهایتان نسبت به پدر یا مادر مواجهه شده اید و این موضوع برایتان فشار روحی زیادی را به دنبال دارید اما توجه کنید که شما در که از روی تجسس و یا بدون اراده متوجه بی وفایی یکی از والدین خود شده اید ضرورت دارد که از کنار این مساله بگذرید چون والدین شما افراد بالغی می باشند که می توانند در مورد این مشکلات باهم تصمیم گیری کنند.
    به زندگی والدین خود دست نزنید و به طور مستقیم والد دیگر را متوجه این امر ننمایید. در اکثریت غریب به اتفاق خیانتها وبی وفایی ها هر دو طرف متوجه اتفاق روی داده هستند اما بنا به برخی از مصلحتهای درست یا نادرست، برخورد جدی با آن نمی کنند لذا شما هم بهتر است در روابط خصوصی والدین خود تجسس نکنید و سعی کنید که خودتان و والدین را در جایگاه روابط با خودتان بررسی کنید در نقش دختر و پدر، پسر و پدر، مادر و دختر، مادر و پسر
    دقت کنید که انها خیانتشان به زندگی زناشویی و روابط با یکدیگر می باشد و نه خیانت به شماها پس بهتر است از سرزنش کردن خودتان خوداری کنید و سعی کنید به این موضوع توجه کنید که شما ناجی زندگی آنها نیستید .
    در روابط والدین به دنبال مقصر نباشید و سعی کنید که در احترام با هردوی آنها برخورد کنید اگر میزان فشار های روحی وارد شده به شما زیاد می باشد می توانید در احترام و بدون سرزنش و توهین احساس خودتان را و در جایگاه خودتان و نه مادر و پدر تان در یک صحبت دو نفره با والدی که خیانت کرده است در میان بگذارید و یا برای او پیام بنویسید و سعی کنید که توجه خود را به زندگی خودتان معطوف کنید و مسیر رشدی خودتان را سپری کنید .

51. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45282
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar75 نمایش پست ها
    سلام
    دختر 24 ساله هستم که مشکلات زیادی تو خانواده دارم
    مامانم 3 ساله سر کارمیره و بابام رضایت نداره و همش جنگ و دعوا دارن باهم البته از بچگی تا حالا دعوادارن باهم..داداشم اعتیاد داره و از خونه رفته
    چند سال پیش به مامانم شک کردم و یه بار گوشیش داشت زنگ میخورد جواب دادم و صدای یه آقارو شنیدم و بعدش با مامانم بحثم شد و انکار کرد و گفتم میرم به بابا میگم و همین کارم کردم و دعواشون شد و بعد از کلی مکافات تموم شد
    الان باز بهش شک کردم و رفتم سر گوشیش و پیاماشو خوندم که باز با یکی داخل سرکارش که صاحب کارشم هست رابطه داره..
    از اون روزتاحالا دارم گریه میکنم و میریزم تو خودم تا دیشب که با مامانم دعوام شد و بهش گفتم که میدونم..باز بهم بی احترامی کرد و انکار کرد..منم تهدیدش کردم اگه کارکردنش رو نزاره کنار همه چیزو میرم میگم،اونم گفت تو ذهنت مریضه و من کاری نکردم و برو بگو..
    مامانم خیلی منو دوس نداره و خیلی نسبت به من و بابام سرده..
    واقعا نمیدونم چیکار کنم،حالم داره بد میشه روز به روز
    نمیخوامم به بابام چیزی بگم،چون بدتر میشه
    دیشب میخواستم از خونه بزارم برم اما دیدم جایی ندارم ک برم
    توروخدا یکی راهنماییم کنه������
    سلام دوست عزیز من راهکاری که برای شما به عنوان یک برادر درنظر دارم شما بعد از اطمینان از حقیقت این کار مادرتون می تونید ادرس دقیق محل کار یا منزل اون ادم لااوبالی ای که قصد به هم ریختن کانون خانوادتون رو داره به من بدید تا من و چند تا از دوستان به شکل مسالمت امیز
    حلش کنیم که اگر حل نشد خودمون با روش های غیر مسالمت امیز براتون حل میکنیم

52. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

موضوع:خیانت
    سلام
    من 21 سالمه ،از یه خونواده ی ظاهراً خوشبخت، 6ماه پیش احساس کردم که مامانم رفتارش عوض شده ، وقتی بابام سر کار بود گاهی با یه نفر تلفنی صحبت می کرد. ولی اینقدر آروم حرف می زد که چیز خاصی متوجه نمی شدم. ولی .از اونجایی که ما از یه خونواده ی خیلی خوب بودیم !اصلا فکرم به اینجا نمی رسید که مامانم بخواد خیانت کنه!ولی می دونستم موضوع مهمی باید باشه
    هر روز رفتارش عجیب تر می شد آ هنگ غمگین گوش می دادو گریه می کرد یا اینکه یهو موقع ناهار می رفت بیرون داشتم نگران می شدم چندین بار ازش دلیلشو پرسیدم ولی می گفت هیچ مشکلی نداره،یه ماه پیش یه بار که گوش وایسادم شنیدم داره به یکی می گه :بدون تو نمی تونم زندگی کنم دارم از دوریت می سوزم ، ولی باید تحمل کنم .
    انگار دنیا رو سرم خراب شد داشتم از شدت بغض خفه می شدم ، باورم نمی شد که این مامان منه
    مثل دیوونه ها شده بودم ولی باز باور نمی کردم یه فکری به ذهنم رسید ، یه روز که حموم بود گوشیشو از تو کمدش پیدا کردم و وایبر مامانمو رو لپ تاپم نصب کردم ؛ ولی ای کاش نمی کردم چون چیزاییو دیدم که از دونستنش وحشت داشتم بد تر از همه اینکه فهمیدم اون شخص پسر دوست بابامه! !
    30 سالشه زن و بچه داره! و باهم رابطه خانوادگی داریم.به خدا شاید کسی باور نکنه ولی تا حالا هیچ مردیو به خوبی و مهربانی و وفاداری بابام ندیدم همیشه همه جا از مامانم تعریف می کنه همیشه به منو خواهرم می گه قدر مامانتونو بدونید و...چطور تونست این کارو باهاش بکنه مگه اون پسر لاابالی چیش از بابام بهتر بود!!!
    من واقعاً نمی دونم باید چکار کنم انگار تو برزخم
    لطفاً کمکم کنید
    سلام.من برعکس پدرم به مادرم خیانت کرد و مادرم بسیار زن بی نظیری بود فقط میتونم بگم دلیلش اینه بعضی وقتا آدما زیادی خوشی میزنه زیر دلشون.مثلا مردایی که عاشق زنشونن بیشتر خیانت میکنن زنا هم
    همینه.به نظرم مسخرست که به کسی که داره خیانت می‌کنه محبت بیشتر کرد .چون پررو میشه و فکر می‌کنه کار خوبی کرده.به نظرم باید قضیه رو فاش کرد که هم زندگی اون مرده به هم بخوره هم پدرت
    از مادرت جدا بشه.سخته ولی حداقل ازین وضع سردرگمی بهتره.بعضی وقتا آدما باید سرشون بخوره
    به سنگ و تنبیه بشن.

53. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bcm2045a نمایش پست ها
    سایه عزیز از مشکلی که پیش اومده واست متاسفم.
    دوست خوبم امیدوارم پیاممو بخونی.سایه عزیز با احترام به نظر همه دوستان که لطفا کردن و راهنماییت کردن من نظرمو اینطور میگم.
    دوست خوبم اینکه شما به مادرتون مستقیم یا غیر مستقیم بفهمونی که میدونی با کسی در ارتباط هست چیزی جز استرس روز افزون،خجالت و شرمزدگی برای همیشه ی عمر از شما و درنهایت حتی خودزنی مادرتون به همراه نداره.
    به جای این کارها سعی کن سریعاً شروع به تقویت رابطه پدر و مادرتون بکنید از تشویق پدر برای خرید هدیه برای مادر بگیرید تا تشویق مادر به آرایش و رسیدگی به خودش جلوی پدر.
    دوست خوبم سایه عزیز شما 21 ساله هستی و میگی پدرتون بسیار علاقه مند هستن به مادرتون اما شاید زندگی برای مادرشما تکراری شده و انتظارات و توجهاتی از پدرتون میخواسته که احتمالاً از ناحیه پدر اعمال و ارضاء نشده.
    دوست خوبم شما براحتی میتونی این کارو انجام بدی در اولین قدم . و انتظار هم نداشته باشه سریعاً جواب بگیری اما شک نکن اگر مادرتون شاهد تحول و تنوع در زندگیشون بشن نیاز به ارتباط با دیگری رو حس نمیکنه.
    خوب هست که شما اون شخص رو میشناسید پس بهترین کمک هست برای شما.مقایسه هایی انجام بدید بین پدرتون و اون شخص.اگر اون شخص بلحاظ ظاهری به خودش میرسه و پدر شما نه حتم بدونید رسیدگی پدرتون به ظاهر و شیک پوشیش یکی از مواردی بوده که در جلب رضایت همسرش (مادر شما) غافل بوده پس این نیاز مادرتونو برطرف کنید.
    اگر اون فرد سنش خیلی جوانتر از مادرتون هست دلیلش قطعاً این هست که پدرتون به خودشون کمتر رسیدن (حالا به دلایل متعدد)
    دوست خوبم این یک مثال بود و شما حتماً بهتر میدونید که چه خصوصیات دیگری در اون فرد هست که مورد توجه مادرتون قرار گرفته.و اینها بر دوش شما هست که پدر رو به اون معیارها نزدیک کنید چون همه ی اونها خواسته مادرتون هست.شاد باشید خدانگهدار
    خیلی مسخرست که آدمی که خیانت می‌کنه به جای تنبیه محبت بیشتر بهش بشه.باید اون مرد پستی که با یه زن شوهر دار رو هم ریخته هم مجازات بشه.

54. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46512
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام از نظرم با مشاور صحبت کن تو این زمینه ها کمک های خیلی خوبی میکنن.

55. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49473
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من یه دختر 15 ساله هستم و مادر سه ساله داره خیانت می‌کنه پدرم کم و کسری نداشته من تو این سه سال هیچ حرفی نزدم اصلا باهاش کلی حرف زدم که بزارش کنار کم کم ولی وقتی اینجوری میگفتم گریه میکرد می‌گفت نمیتونم و این چیزا تو این سه سال من جوری نابود شدم و تیکه تیکه شدم که به هیچی حس ندارم یجوری شده که دیگه دوساله میاد خونمون وقتی پدرم نیست و رابطه برقرار میکنن و وقتی هم بهش میگم یا عصابم خورد میشه میگه اختیار خودمو ندارم دلم میخواد و این حرفا حس میکنم زیادی داره از اون حد کنار می‌ره اصلا حالم خوب نیست به پدرم بگم یا نه انقدر بد اخلاق شده یجوری که اصلا انگار براش یه ذره هم مهم نیستم فقط اون مرده مهمه از این ورم با همسایمون هم رابطه داره من نمی‌دونم چکار کنم لطفا یکی راهنماییم کنه

56. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    1

باید با مشاور صحبت کنید. یا ایشون مشکلی دارن که نمیتونن به کسی بگن یا از سبک زندگی این مدلی خوشش اومده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد