نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: خیانت پدر به مادر

43206
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8709
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت پدر به مادر

سلام من پسری 21 ساله هستم و چند روز پیش پدرم تنظیمات پیام کوتاه گوشیش به هم ریخته بود و گوشیش رو داد به من تا تنظیماتش رو درست کنم. خیلی اتفاقی یکی از پیام کوتاه هاش رو باز کردم و نام مخاطب نشون میداد که طرف دختره با خودم گفتم چیز مهمی نیست ولی دیشب از نگرانی خوابم نمیبرد امروز صبح یواشکی گوشی پدرم رو برداشتم و تمام اس ام اس های اون مخاطب رو خوندم . حرفی از رابطه جنسی و اینجور چیزها توش نبود ولی چند بار در باره دلتنگی ملاقات حرف زده بودن و اینکه نمیدونن عاقبتشون چی قراره بشه . جالب اینجاس که اسم من هم توی اون اس ام اس اولی که دیدم بود و این یعنی اون زن از وجود من و مادر و خواهر کوچکترم باخبره.
    توی اس ام اس هایی که امروز صبح یواشکی خوندم تونستم حدس بزنم که اون زن صمیمی ترین دوست مادرمه . دوست خونوادگی هستیم . من با پسر اون زن بیشتر از 9 ساله که دوستیم و پدر هامون هم همینطور .
    اول فکر میکردم که چیز مهمی نیست ولی حالا که دارم رفتارای پدرم رو پیش خودم مرور میکنم حس میکنم اگه با اون زن یا حالا هر زن دیگه ای رابطه داشته خیلی راحت میتونسته این کارو انجام بده و هیچ کس هم شک نکنه. خیلی وقت ها مادرم که میخواست جایی بره به بهانه این که یه زن تنهاست منو همراهش میفرستاد و خواهر کوچکترم هم همراهمون می امد و خونه برای اون خالی بود.
    الان نمیدونم باید چیکار کنم . خیلی دارم به این فکر میکنم که باید این رابطه رو فاش کنم یا نه. اگه رابطه فاش بشه برای مادرم بد میشه . اگه کار به طلاق کشیده بشه مادرمه که توی سن بالا یه زن مطلقه میشه . آبروی خونواده ما هم بین دوست و آشنا میره و میشیم انگشت نما

2. کاربران زیر از saman.21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت پدر به مادر

دوست عزیز شرایط بسیار دشواریه و مطرح کردنش مشکلات بیشتری رو به بار میاره

ولی میتونید با فرد قابل اطمینانی در فامیل که در واقع ریش سفیده فامیله مشورت کنید

و اگر لازم بود حتی با مشاوران هم مشورت کنید ....

ولی گاهی این اتفاقات جنبه روابط جنسی نداره و فقط یک رابطه ساده است ...

متاسفانه تنوع طلبی مردان یکی از این مشکلاته که ختم به خیانت هم میشه ....

گاهی زن خونه هم میدونه و برای جلوگیری از علنی شدنش سکوت میکنه ...

چون اگه این موضوع علنی بشه نه تنها کاری رو درست نمیکنه بلکه بدتر همه چی روبه نابودی میتونه بکشونه

4. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8709
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

منم از علنی شدن موضوع میترسم . مشکلات خیلی زیادی به وجود میاد .
    من میدونم علت این کار پدرم چیه ولی کاری برای از بین بردن اون مشکل از دست من بر نمیاد . اون زن هم شوهرش پیر و معتاده . یه جورایی اصلا برام عجیب نیست که این اتفاق افتاده چون دلایلش رو میدونم ولی حداقل از پدرم انتظار بیشتری رو داشتم . خوبه بارها به من گفته که مادرت خیلی توی زمان های سختی کنارم مونده و توی مشکلات کمکم کرده . حالا حق مادرم این نیست که بعد بیست و خورده ای سال زندگی پدرم بره با یکی دیگه. اونم مادر من که میدونم چه اون زمان چه حالا از نظر اخلاق و خونواده و همه چی از پدرم سرتره

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.21 نمایش پست ها
    سلام من پسری 21 ساله هستم و چند روز پیش پدرم تنظیمات پیام کوتاه گوشیش به هم ریخته بود و گوشیش رو داد به من تا تنظیماتش رو درست کنم. خیلی اتفاقی یکی از پیام کوتاه هاش رو باز کردم و نام مخاطب نشون میداد که طرف دختره با خودم گفتم چیز مهمی نیست ولی دیشب از نگرانی خوابم نمیبرد امروز صبح یواشکی گوشی پدرم رو برداشتم و تمام اس ام اس های اون مخاطب رو خوندم . حرفی از رابطه جنسی و اینجور چیزها توش نبود ولی چند بار در باره دلتنگی ملاقات حرف زده بودن و اینکه نمیدونن عاقبتشون چی قراره بشه . جالب اینجاس که اسم من هم توی اون اس ام اس اولی که دیدم بود و این یعنی اون زن از وجود من و مادر و خواهر کوچکترم باخبره.
    توی اس ام اس هایی که امروز صبح یواشکی خوندم تونستم حدس بزنم که اون زن صمیمی ترین دوست مادرمه . دوست خونوادگی هستیم . من با پسر اون زن بیشتر از 9 ساله که دوستیم و پدر هامون هم همینطور .
    اول فکر میکردم که چیز مهمی نیست ولی حالا که دارم رفتارای پدرم رو پیش خودم مرور میکنم حس میکنم اگه با اون زن یا حالا هر زن دیگه ای رابطه داشته خیلی راحت میتونسته این کارو انجام بده و هیچ کس هم شک نکنه. خیلی وقت ها مادرم که میخواست جایی بره به بهانه این که یه زن تنهاست منو همراهش میفرستاد و خواهر کوچکترم هم همراهمون می امد و خونه برای اون خالی بود.
    الان نمیدونم باید چیکار کنم . خیلی دارم به این فکر میکنم که باید این رابطه رو فاش کنم یا نه. اگه رابطه فاش بشه برای مادرم بد میشه . اگه کار به طلاق کشیده بشه مادرمه که توی سن بالا یه زن مطلقه میشه . آبروی خونواده ما هم بین دوست و آشنا میره و میشیم انگشت نما
    سلام

شما دیگه تقریبا یک مرد هستی با 21 سال سن, بهتر اینه که با خود پدرتون خیلی دوستانه مطرح کنید که تصادفا پیغامها را دیده اید و از این امر که پدرتان با کس دیگری است ناراحتید.

و بگید که کانون زندگی خانوادگیتان را دوست دارید. و نمیخواهید از هم بپاشد.

موفق باشید

دکترا در رشته روانشناسی

7. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9220
    تشکـر
    8
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سامان عزیز واقعا شرایطت سخته و من میتونم درکت کنم که هر چقدر هم سنت بالا باشه اما بازم مطرح کردن این مسئله با پدرت سخته
    کاش میشد شماره اون خانم رو یادداشت میکردی
    و با یک خطی که پدرت نشناسه مزاحم اون خانم شو و تهدیدش کن که اگه رابطه شو با پدرت تموم نکنه همه چیزو به شوهر یا خانوادش و همچنین به خانواده اون مرد -پدرت-میگی
    این اتفاق قبلا برای یکی از دوستام افتاده بود و با همین روش وبدون اینکه کسی بفهمه تونست خانوادشو حفظ کنه
    اگه تماس گرفتی به هیچ عنوان خودتو معرفی نکن و حتی پدرتو با اسم فامیل نام ببر
    امیدوارم منظورمو واضح گرفته باشی و موفق بشی
    امضای ایشان
    Hamrah]

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10943
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام وقتتون بخیر من دختری 17 ساله هستم امروز تصادفا گوشی مخفی پدرمو پیدا کردم و توش اسمس هایی خیلی عاشقانه پیدا کردم و همچنین یه سری اسمس ازسه شماره مختلف دیگه در ضمن این رو هم بگم که قبلا مادرم یک بار این موضوع رو فهمیده بود و خیلی به هم ریخته شده بود و پدرمهم با یه سری دلایل مسخره راضیش کرد و از اون موقع حس بدی نسبت به کاراش و وقتی گوشی دستش میگرفت پیدا کردم این حس بد داشت جاشو به اعتماد میداد که دوباره این پیامارو کاملا تصادفی دیدم خیلی از لحاظ روحی حالم بده به مادرم هم نمیتونم بگم چون به اندازه کافی قرص اعصاب مصرف میکنه و هیچ دوست و فامیلی هم ندارم که بتونم بهش بگم خیلی حس بدی به پدرم پیدا کردم این کارش حق مادر من نیست تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟؟با پدرم حرف بزنم؟؟؟؟؟؟؟خیلی حالم بده

10. کاربران زیر از shirin.f بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin.f نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر من دختری 17 ساله هستم امروز تصادفا گوشی مخفی پدرمو پیدا کردم و توش اسمس هایی خیلی عاشقانه پیدا کردم و همچنین یه سری اسمس ازسه شماره مختلف دیگه در ضمن این رو هم بگم که قبلا مادرم یک بار این موضوع رو فهمیده بود و خیلی به هم ریخته شده بود و پدرمهم با یه سری دلایل مسخره راضیش کرد و از اون موقع حس بدی نسبت به کاراش و وقتی گوشی دستش میگرفت پیدا کردم این حس بد داشت جاشو به اعتماد میداد که دوباره این پیامارو کاملا تصادفی دیدم خیلی از لحاظ روحی حالم بده به مادرم هم نمیتونم بگم چون به اندازه کافی قرص اعصاب مصرف میکنه و هیچ دوست و فامیلی هم ندارم که بتونم بهش بگم خیلی حس بدی به پدرم پیدا کردم این کارش حق مادر من نیست تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟؟با پدرم حرف بزنم؟؟؟؟؟؟؟خیلی حالم بده
    http://forum.moshaver.co/f151/%D8%A2...8%D8%B1-15225/
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38158
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

غربی ها الکی به سمت ************ ضربدری نرفتن بابا زن و شوهرا بعد چن سال واسه هم عادی میشن به تنوع نیاز دارن حالا اگه بابا مامانت با این دوست پدرت و خانومت ضربدری میکردن بهتر نبود تا بابات و زن دوستش خیانت کنن؟؟؟

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38703
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت دوستان من15 سالمه و دیروز اتفاقی از کیف پدرم ببخشید اینو میگم کاندوم پیدا کردم و دو سه بار پیاماشو خوندم فهمیدم گی هستش و نمیدونم چیکار کنم کاملا دیوونه شدم ایا به مادرم بگم یا خیر تورو قران جوابمو بدین حالم خوب نیست با تشکر

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38703
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

جواب بدید

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38691
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودت دوستانه با پدرت صحبت کن و بگو از وقتی فهمیدی حالت خوب نیست و... به خاطر فرزندش هم که شده شاید کوتاه اومد

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38703
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میترسم زندگیمون بهم بخوره

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38703
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به ماردم به نظرتون بگم؟؟؟

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38703
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من اصن حالم خوب نیس خسته شدم از زندگی نمیدونم چیکار کنم مدرشور هرچی فامیلم ببرم که هیچ وقت کنار من نیستن و نمیدونم چه کار کنم خسته شدم کسیو ندارم پدرمم که گی از اب دراومد اخه خدا چرا من تو این دنیا اومدم😢

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38691
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پویا123 نمایش پست ها
    میترسم زندگیمون بهم بخوره
    نه اصلا
    فقط با پدرت صحبت کن

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38703
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

باشه ممنونم بهش میگم

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

خیانت به معنای برقراری نوعی از رابطه ی عاطفی، جنسی و با فردی جز همسر است که به صورت مخفیانه انجام می گیرد .

آگاهی از آن می تواند طرف مقابل را دچار علایم جسمانی و روانی قابل توجهی از جمله بی قراری، خشم، ناراحتی، تپش قلب، مشکلات خواب، اضطراب، افسردگی و پوچی کند.

وقوع خیانت و آگاه شدن از آن نه تنها روابط زوجین را مخدوش می کند بلکه می تواند پایه های اساسی اعتماد و احسس امنیت در کودکان را نیز به شدت تخریب کند.

تاثیر خیانت والدین بر کودک
    این مساله می تواند با توجه به سن فرزند تاثیرات متفاوتی را ایجاد کند.

به عنوان مثال فرزندان تا قبل از تجربه ی بلوغ، ممکن است به شدت در خود فرو رفته و یا پرخاشگر شوند.

بی اشتهایی، بدغذایی، افت تحصیلی، کج خلقی، ناخن جویدن، شب ادراری و کابوس های شبانه از جمله دیگر علایمی است که این کودکان از خود بروز می دهند.

ممکن است کودک علایمی از جمله بی اشتهایی عصبی و یا بیماری های روان تنی را نیز بروز دهد.

همچنین نوجوانان نیز در این شرایط واکنش های توام با پرخاشگری و مشکلات متعدد سازگاری را بروز می دهند و گیج و آشفته می شوند.

نواجوانان و ایجاد بحران های اخلاقی
    می توان گفت مهم ترین مساله ی قابل طرح برای زندگی یک نوجوان، هویت یابی است.

نوجوانانی که از روابط خیانت آمیز والدین آگاه می شوند غالبا در زمینه ی شکل دادن به هویت مطلوب با مشکلات متعددی مواجه می شوند.

این گروه از نوجوانان روابط صمیمانه را سرشار از ناامنی و بی اعتمادی دانسته و بر اساس همین ادراک، پیش نویس روابط آینده ی خود را نیز ترسیم می کنند.

بر اساس مطالعات، این گروه از نوجوانان با احتمال بیشتری ممکن است دست به بزهکاری و رفتارهای پرخاشگرانه بزنند و بیشتر از سایر همسالان خود در معرض بحران های اخلاقی قرار دارند.

طوفان خشم فرزندان از طریق خیانت راه اندازی می شود.
    آگاهی فرزندان از خیانت والدین می تواند منجر به تجربه ی بالاترین سطوح خشم در فرزندان شود.

تاثیر خیانت والدین بر فرزندان چه تاثیری دارد؟

از نظر مشاورانه نباید تاثیر خیانت والدین بر کودک را نادیده گرفت.

در این شرایط ممکن است کودک یا نوجوان با توجه به ویژگی های شخصیتی خود و ساختار خانواده روش های متفاوتی را برای ابراز خشم انتخاب کند:

۱٫ در صورتی که جو خانواده بسته و والدمحور باشد، فرزندان با احتمال بیشتری خشم را به ودشان معطوف می کنند.

در این حالت نشانه هایی از جمله ساکت بودن، انزوا و در خود فرورفتگی، بدغذایی و بی اشتهایی عصبی بروز می کند که نشانه های خشم معطوف به خود است.

۲٫ در خانواده های فرزند سالار، ممکن است کودک بتواند عواطف خود را راحت تر بروز دهد.

در این شرایط والدین شاهد حملات خشم، پرخاشگری و انواع مشکلات رفتاری خواهند بود که نشانه ی نارضایتی فرزند از وضع موجود است و می تواند تبعات بین فردی زیادی را در محیط های مختلف به ویژه خانه و مدرسه به دنبال داشته باشد.

تاثیر خیانت والدین بر کودک

روش های کاهش آسیب فرزندان پس از وقوع خیانت
    خیانت می تواند یکی از فاکتورهای مخربی باشد که تعادل سیستم خانواده را به هم می زند و از طریق آن کودکان شاهد دعوا، نزاع، تعارض، بی حرمتی، قهر و روابط سرد و خشک والدین می شوند.

در این شرایط لازم است تا از طریق اقدامات زیر، کنترل وضعیت را به دست بگیرید و بتوانید ضمن حل مساله ی خیانت، میزان آسیب های ناشی از آن بر فرزندان را به حداقل برسانید.

۱٫ از گفت و گو های متناقض در مورد مساله خودداری کنید.
    گفت و گوهای متناقض والدین در مورد خیانت نتیجه ای جز گیج و سردرگم شدن فرزند ندارد.

در این شرایط کاملا ضروری است که به صورت مشترک با فرزندتان صحبت کنید و او را در جریان جزییات اتفاقات قرار ندهید.

فرزندتان باید بداند که مشکلات قابل گفت و گو و حل هستند و هر دوی شما با او صادق هستید.

۲٫ فرزندتان را سپر بلا قرار ندهید.
    در شرایط خیانت ممکن است هر یک از والدین تصمیم بگیرد تا موقعیت را به نوعی تعریف کند که کمتر مقصر جلوه کند و از این طریق بتواند حمایت فرزندان را به سمت خود جلب کند.

این شیوه از رفتار می تواند به شدت مخرب باشد.
    فرزندانی که در تعارضات خانوادگی نقش سپر بلا را ایفا می کنند با احتمال بالاتری در معرض بیماری های جسمی و روانی قرار می گیرند و سطح بسیار بالایی از اضطراب را تجربه خواهند کرد.

بهتر است دست از درد و دل کردن در حضور فرزندتان بردارید و به هیچ وجه در حضور او از همسرتان شکایت و بدگویی نکنید.

۳٫ به یک مشاور مراجعه کنید.

فراموش نکنید که فرزندتان در حکم قاضی و یا مشاور اختلافات شما نیست.

باتوجه به این واقعیت که وقوع خیانت از بار عاطفی و روانی بسیار زیادی برخوردار است، بهتر است به یک مشاور مراجعه کنید تا بتوانید با او صحبت کنید، احساس درک شدن و همدلی کسب کنید و برای رفع مشکل موجود راه حلی بیابید.

۴٫ از مشاوره کودک و نوجوان غافل نشوید.
    حتی اگر فرزندتان از جزییات وقوع خیانت با خبر نباشد، از طریق مشاهده ی رفتارهای سرد و پرخاشگرانه در می یابد که خانواده در وضعیت نا بسامانی به سر می برد.

در این شرایط مراجعه به روانشناس کودک و نوجوان می تواند به بهبود وضعیت روانی فرزندتان کمک کند تا بتوانید از این بحران به خوبی عبور کنید.

از آنجا که کودکان و نوجوانان در بیان احساسات خود با محدویت های بیشتری مواجه اند، لازم است تا با استفاده از روش های غیر مستقیمی از جمله بازی درمانی، احساسات منفی آن ها بررسی و تعدیل شود.

۵٫ برای ادامه ی ارتباط تان تصمیم بگیرید.
    قرار گرفتن در وضعیت خیانت شما را از این حق برخوردار می کند که به رابطه پایان بدهید.

شما می توانید از طریق گفت و گو با مشاور در مورد بهترین گزینه ی موجود تصمیم گیری کنید اما هرگز اجازه ندهید که ترکش های خیانت، روح و روان فرزندتان را نیز تحت تاثیر قرار دهد.
    منبع: تاثیر خیانت والدین بر فرزندان مرکز مشاورانه
    امضای ایشان

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41370
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با عرض معذرت به نظرم پدرت لاشیه

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم میرزایی نمایش پست ها
    با عرض معذرت به نظرم پدرت لاشیه
    با عرض معذرت
    تاپیک قدیمیه اولا
    به تاریخ تاپیک‌ها دقت کنین دوما
    اگه نمیتونین مشاوره بدید سکوت کنین خیلی بهتره سوما
    ادب رو هم رعایت کنین چهارما

24. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41953
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من ۱۵ سالمه، تو تلگرام که پدرم خواست براش یه کاری انجام بدم متوجه چند پیام به خانوم شدم که برای ** چت رفته بود سوال کرده بود. پدرم هم به برخی دلایل عصبی هستش ولی نه همیشه ولی سر مسائل کوچیک عصبی میشه، من چکار کنم؟جرئت حرف زدن هم ندارم

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41715
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا شما خجالت نمی کشید همین غربی ها این افکار و تو فکر شما کاشتن این کار اون بی ناموسی حساب میشه
    امضای ایشان
    ﺍﮔﻪ واقعن قابل تحمل نیست ﺗﺮﮐﺶ ﮐﻨﯿﺪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﻧﮑﻨﯿﺪ … ﻫﻤﯿﻦ

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام درکت میکنم خیلی بده

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43410
    تشکـر
    11
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    پدرم رو همراه یه خانم تو ماشین دیدم تعقبشون کردم تا موقع ای که زنه از ماشین پیاده شد و به او در مورد رابطه اش با پدرم صحبت کردم که کتمان کرد و منم از این که از موضوع با خبرم و اگر ادامه بدی آبرو برات نمیزارم صحبت کردم که متأسفانه بی نتیجه بود و چند بار دیگه که پدرم رو تعقیب کردم بازم با هم تو ماشین بودم ولی این بار در مورد رابطه شون با پدرم صحبت کردم که اونم ابتدا کتمان کرد و بعد گفت در صورت ادامه کار از این هم که هست بدتر میشم واقعاً این موضوع برای من و خانواده بسیار سخت و باعث رنجش شده و مادرم هم بسیار شک کرده و ناراحتی اعصاب داره اگر بدونه خدایی نکرده.....
    حال از مشاوران محترم راهکاری که بتونم این مساله رو حل کنم دارم
    با تشکر

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43325
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عین دوتا مردبشنید باهاش حرف بزنید بگید من دلم نمی خواد خونوادمون ازهم بپاشن وتواین سن منو خواهرم بچه طلاق بشیم بگید اگه مادرم اینکارو درحقت میکرد چیکارمیکردی بگو ازاعتمادی ک مادرم بت کرده پشیمونش نکن بگو اونم میتونس همین کارو بکنه ولی یه چیزی ب اسم شرف وجودداره دوست مادرم باید جای خواهرت باشه بگید ازاینکاردست بکش وگرنه ب مادرم میگم ممکنه دیگ چیزی درست نشه بهتره همین جاتمومش کنی اگه واقعا ارامش بچه هات واست مهمن امیدوارم حرفای بنده ب درد شما بخورد باتشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد