نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: آیا تنبلی تخمدان باعث چاقی میشه؟

4627
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8701
    تشکـر
    14
    تشکر شده 9 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا تنبلی تخمدان باعث چاقی میشه؟

من حدود 6 ساله که داروهای ارامبخش و ضد افسردگی استفاده میکنم.. یه سال بین این شیش سال قطع کردم داروهامو و دوباره حالم بد شد مجبور شدم بازم مصرف کنم.
    به محض شروع شدن داروها وزنم با سرعت زیاد میشه از 43 کیلو به 66 کیلو رسیدم و تنبلی تخمدان میگیرم شدید..
    به محض قطع شدن داروها تو فاصله چندماه بدنم طبیعی میشه و لاغر میشم ولی بازم با داروها همین حالتا رو دارم..
    الان میخوام بدونم چاقی بیش از حد باعث تنبلی تخمدان میشه یا تنبلی تخمدان باعث چاقی؟؟؟
    چون چاقی بدنم حالت غیرمتقارن داره شکمم خیلی بیشتر از بقیه بدنم چاقه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : آیا تنبلی تخمدان باعث چاقی میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DivoOneh نمایش پست ها
    من حدود 6 ساله که داروهای ارامبخش و ضد افسردگی استفاده میکنم.. یه سال بین این شیش سال قطع کردم داروهامو و دوباره حالم بد شد مجبور شدم بازم مصرف کنم.
    به محض شروع شدن داروها وزنم با سرعت زیاد میشه از 43 کیلو به 66 کیلو رسیدم و تنبلی تخمدان میگیرم شدید..
    به محض قطع شدن داروها تو فاصله چندماه بدنم طبیعی میشه و لاغر میشم ولی بازم با داروها همین حالتا رو دارم..
    الان میخوام بدونم چاقی بیش از حد باعث تنبلی تخمدان میشه یا تنبلی تخمدان باعث چاقی؟؟؟
    چون چاقی بدنم حالت غیرمتقارن داره شکمم خیلی بیشتر از بقیه بدنم چاقه
    دوست عزیز سلام
    تنبلی تخمدان باعث چاقی به خصوص در ناحیه شکم و حتی گاها باعث پرمویی هم میشه.البته داروهای ضد افسردگی و ضدبارداری هم خودشون باعث چاقی میشه.مخصوصا اگر ال دی مصرف کنید.برای تنبلی تخمدانت چاقی باعث افزایش تنبلی میشه.سعی کن با ورزش مرتب اضافه وزنت رو کم کنی.ورزش برای افسردگیتم خوبه.در ضمن بهتره با پزشکت مشورت کنی که داروهای ضدبارداریت رو عوض کنه.مثلا داروهای ضدبارداری دزوسپتیو نسبت به ال دی عوارض کمری ایجاد میکنند.برای درمان افسردگیتم هم نباید داروهاتو یهویی سرخود قطع کنی بلکه بتاید کم کم و زیر نظر پزشک باشه.با ورزش و تغییر سبک زندگیت افسردگیتو کم کن تا دکترم دز داروهاتو کم کنه و در نهایت قطع کنه.درضمن از نوروفیدبک هم میتونی کمک بگیری.
    موفق و سلامت باشی

3. کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : آیا تنبلی تخمدان باعث چاقی میشه؟

ببخشید غلط تایپی شد.منظ.ر از عوارض کمری همون عوارض کمتری بود

5. کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد