نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: فراموش کردن گذشته دختر

4680
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8775
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation فراموش کردن گذشته دختر

با سلام عرض خسته نباشید خدمت شما
    من پسری 25 ساله هستم که حدود 3 سال پیش با دختری آشنا شدم. توی این سه سال کلآ 3 هفته ای با هم درست حسابی حرف زدیم و بقیه ی مدت قهر بودیم و حرف نمیزدیم. البته اون دوسم داشت ولی من محلش نمیذاشتم. ولی نمیدونیم چه اتفاقی افتاده که 1 ماهی هست که عاشق همدیگه شدیم و قصد ازدواج داریم.مراحل اول خواستگاری انجام شده و با هم هیچ مشکلی نداریم. تنها مشکل اینجاست که این دختر قبل از من یه دوست پسر داشته که 3 بار با اون رابطه ی جنسی داشته.البته به گفته ی خودش چون عاشق اون پسره بوده از روی دوست داشتن دست به این کار زده و به خاطر این میرفته خونه ی پسره که اونو ببینه.ولی اون پسر از دوست داشتنش سوء استفاده میکنه و باهاش رابطه برقرار میکنه.و حتی خودش میگفت که موقع رابطه من گریه میکردم و چیزی یادم نمیاد.بعد از آخرین رابطه اش دیگه توبه کرده و هیچ وقت دست به چنین کاری نزده. با عرض معذرت رابطه ی اینها مقعدی بوده و دختر است. همه ی این حرفارو هم با گریه زاری ، خودش از گذشتش بهم گفته.من هم هر وقت میبینمش یا بهش فکر میکنم یا حرف از مسائل جنسی میشه یاد گذشتش میوفتم.ازش هیچ ناراحتی ندارم فقط میخوام گذشتشو فراموش کنم.چون بد جوری عذابم میده. راهنماییم کنین باید چیکار کنم ؟
    لطفآ زود کمکم کنین چون فردا خواستگاری هست

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : فراموش کردن گذشته دختر

سلام

خب اینکه چقدر بتونین به این خانوم اعتماد کنین و با گذشته ای که داشته کنار بیاین کاملا به خودتون برمیگرده
    اما به هرحال موضوعی نیست که به راحتی بشه فراموش کرد نه شما نه ایشون، و کنج ذهن هردوتون بالاخره باقی میمونه...
    پس خوب فکر کنین بعد تصمیم بگیرین، حتی اگه لازمه خواستگاری را عقب بندازین و بیشتر فکر کنین،
    اگه این گذشته را نمیتونین بپذیرین شاید لازم باشه رابطه را ادامه ندین، چون افکار و ذهنیت منفی میتونه بعدا براتون مشکل سار بشه
    امضای ایشان

3. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

خاستگاری رو عقب بنداز

دختر سادست گول میخوره اون عوضی باهاش اینکار و کرده همه اشتباه میکنن اشتباه نخواسته انجام میشه دختر بخاطر دوستش داشته اینکار احمقانه کرده این بستگی به خودشتون داره که کیو مقصر بدونید و بتونید فراموش کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8775
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من اعتماد کامل دارم بهش.ولی وقتی به هر عنوان مسائل جنسی یادم میوفته یا به یاد رابطه ی جنسی باهاش میوفتم مثل فیلم گذشتش از جلو چشام رد مشه.تا حالا چند بار خودش گفته که نمیخوام اذیت بشی بیا تموم کنیم. ولی من نمیتونم تموم کنم . چون به جز گذشتش هیچ مشکلی با خودش و خانواده و اخلاقش ندارم

6. 3 کاربران زیر از Pepo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

ببین داداش مشکل همه هس تو به حساب این بذار که ساده بوده یه عوضی گولش زده شک نکن هیچچچچچچچچچچ دختری هیچ دختری نمیخواد دس به همچین کاری بزنه من که دخترم این حرفو با اطمینان میگم ...اونم حق زندگی داره خدارشکر کن انقد خوب بوده که قبل خاستگاری بهت همه چیز و گفته والا بعضی از دخترا هست بعد عقد میگن چه غلط کاریایی کردن بخواید میتونید فراموش کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

8. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8775
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بله میدونم گول خورده
    من کسیو مقصر نمیدونم. با علاقه ی شدیدی که بهش دارم تا حالا این موضوع رو تحمل کردم. ولی از لحاظ روحی و جسمی هر دومون در شرایط بدی هستیم.بنا به دلایلی نمیشه خاستگاریو عقب بندازم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8775
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

والله به خدا دیگه نمیدونم چیکار کنم فراموشم بشه.بدجوری توی عذابم.میان آب و آتیشم.هیچ طرف نمیتونم برم. ساعت به ساعت نظرم عوض میشه. یه ساعت میگم نمیتونم تحملش کنم یه ساعت میگم میتونم کاریه که شده.

11. کاربران زیر از Pepo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط Pepo نمایش پست ها
    با سلام عرض خسته نباشید خدمت شما
    من پسری 25 ساله هستم که حدود 3 سال پیش با دختری آشنا شدم. توی این سه سال کلآ 3 هفته ای با هم درست حسابی حرف زدیم و بقیه ی مدت قهر بودیم و حرف نمیزدیم. البته اون دوسم داشت ولی من محلش نمیذاشتم. ولی نمیدونیم چه اتفاقی افتاده که 1 ماهی هست که عاشق همدیگه شدیم و قصد ازدواج داریم.مراحل اول خواستگاری انجام شده و با هم هیچ مشکلی نداریم. تنها مشکل اینجاست که این دختر قبل از من یه دوست پسر داشته که 3 بار با اون رابطه ی جنسی داشته.البته به گفته ی خودش چون عاشق اون پسره بوده از روی دوست داشتن دست به این کار زده و به خاطر این میرفته خونه ی پسره که اونو ببینه.ولی اون پسر از دوست داشتنش سوء استفاده میکنه و باهاش رابطه برقرار میکنه.و حتی خودش میگفت که موقع رابطه من گریه میکردم و چیزی یادم نمیاد.بعد از آخرین رابطه اش دیگه توبه کرده و هیچ وقت دست به چنین کاری نزده. با عرض معذرت رابطه ی اینها مقعدی بوده و دختر است. همه ی این حرفارو هم با گریه زاری ، خودش از گذشتش بهم گفته.من هم هر وقت میبینمش یا بهش فکر میکنم یا حرف از مسائل جنسی میشه یاد گذشتش میوفتم.ازش هیچ ناراحتی ندارم فقط میخوام گذشتشو فراموش کنم.چون بد جوری عذابم میده. راهنماییم کنین باید چیکار کنم ؟
    لطفآ زود کمکم کنین چون فردا خواستگاری هست

راستش دوست عزیز با خاطره ای ایشون برای شما تعریف کرده نظر بنده اینه که ...

چشم انداز زندگی شما خوب نخواهد بود ...(خیلی واضح و روشن میگم)...

با تردید و خاطره ای که وجود داره شما نمیتونید باهاش کنار بیایت ...

گاهی بعضی از صداقت ها سمی هستن و زندگی رو مسموم میکنن ...

بهتره خوب و منطقی تصمیم بگیرید چون شما هر چه قدرم در این رابطه بخوایت خودتون رو قوی بگیرید

تا مدت زمان کوتاهی دام نخواهد داشت ... و این شک و تردید بر روی زندگی هر دوی شما تاثیرگذار خواهد بود
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

13. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8798
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش منم مشکل تو رو داشتم
    6 ماه با دختر بودم و شاید جز این واقعا مشکلی باهاش نداشتم
    خواستگاری ام رفتیم که البته خوب پیش نرفت
    همیشه به خودم میگفتم میتونم باهاش کنار بیام و این مشکلی نیست
    اما خودمم میدونستم شدنی نیست.. انقدر رو این مسائل حساس هستم که نتونم.. الان حدود 5 ماه از تموم شدن رابطه مون میگذره و اصلا ازش خبر ندارم
    اما باورتون میشه هنوز با این مسئله کنار نیومدم؟!
    الان که به گذشته نگاه میکنم فکر میکنم من به خاطر عشقی که بهش داشتم نمیتونستم قبول کنم که بعضی خط قرمزاش شکسته شده و من نمیتونستم باهاش کنار بیام
    هر چقدرم که با خودم منطقی باشم و همه رو بی تقصیر بدونم...

یه درد دل بود.. امیدوارم به درد همه بخوره..

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43663
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pepo نمایش پست ها
    من اعتماد کامل دارم بهش.ولی وقتی به هر عنوان مسائل جنسی یادم میوفته یا به یاد رابطه ی جنسی باهاش میوفتم مثل فیلم گذشتش از جلو چشام رد مشه.تا حالا چند بار خودش گفته که نمیخوام اذیت بشی بیا تموم کنیم. ولی من نمیتونم تموم کنم . چون به جز گذشتش هیچ مشکلی با خودش و خانواده و اخلاقش ندارم
    داداش منم به یه چنین قضیه ای گرفتارم اگر تونستی کنار بیای راهشو به منم بگو ممنونت میشم

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد... نمایش پست ها
    داداش منم به یه چنین قضیه ای گرفتارم اگر تونستی کنار بیای راهشو به منم بگو ممنونت میشم

سلام

کنار اومدن با چنین چیزی نیاز به گذر زمان داره و باید با صبر و مشاوره قبل ازدواج سعی کنید تصمیم درست بگیرین
    اینکه این دختر خانم از رابطه گذشته اش به شما گفته در واقع لازم نبود بگه چون شما متوجه نمیشدی پس یعنی با خلوص وارد رابطه با شما شده و نمیخواد چیزی رو کتمان کنه اما فقط خداست که ستار العیوبه و بندگانش رو با هر شرایطی میپذیره اما بسیاری از افراد این کارو نمیتونن انجام بدن
    و باید در این زمینه کمک تخصصی پیش از ازدواج حضوری بگیرن تا درصورتی که ازدواج کردن کار به جدایی و طلاق نکشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)