نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: دوست پسر حساس

5532
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8776
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست پسر حساس

سلام همگی کمک از شما دوستان میخوام
    سه سال با دختری درارتباطم و خیلی دوستش دارم ولی بخاطر دوستی که قبلا با یه دختر داشتم داره اذیت میشه گاهی اوقات دعوامون که میشه تو چشمم میکشه میگه نمیتونم درک کنم فراموش کردنش برام سخته میگه گاهی اوقات که بهش فک میکنم گریه میکنم
    خلیییییییییییییییییییییی اصرار داره رمز یاهومو بهش بدم ولی نمیدم همش میگه پس یه خبری تو یاهوت هس با دختری حرف میزنی در ارتباطی شک بهم داره میگه اگه من رمز یاهوم دادم تو هم باید بدی شک افتاده تو دل جفتمون پیامای عاشقانه که برام میفرسه همش حس میکنم نکنه کسی براش میفرسته که بهش گفتم ناراحت شد میگه من این اس هارو از ته دل برات میفرستم اون وقت تو میگی کسی برام فرستاده از بس میترسم کسی ازم بگیرتش بخاطر گذشته با دختری دوس بودم بره طرف کس دیگه به پاکیش شکی ندارم ولی گاهی شک میافته تو دلم نکنه با کس دیگه ای
    تفریح که میخواد بره نمیزام بره دوس ندارم بدون من هیجا بره

اون قد دوستش دارم که روش حساس شدم زن خودم میبینمش توقع دارم مس زنم باهام رفتار کنه میگه تو عشقمی با دل و جون دوستت دارم ولی زنت نیستم ازم نخواه مس زن شوهر دارا تو این سن 19 سالگی رفتار کنم خیلی دوستش دارم طاقت ندارم یه پسر حتی نگاش کنه چه برسه باهاشون هم کلام شه
    چیکار کنم شک از دلم بره نمیخام بخاطر حساسیت زیادی روش دارم اذیتش کنم
    الان هم خودش پیشم نشسته دارم این حرفهارو میزنم
    ویرایش توسط رضا25 : 11-20-2014 در ساعت 12:22 PM دلیل: غلط املایی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ :دوست پسر حساس

والا چی بگیم ؟؟؟
    حساسی دیگه کاریش نمیشه کرد
    ولی خوب مراقب باش کم نیستن زندگی هایی که به خاطر همین حساسیت بیش از حد از بین رفتن
    من معتقدم همه رفتار های آدم ها باید کنترل شده باشه حتی عصبانیت
    باید کنترلش کنی وگرنه اونکه تورو کنترل میکنه
    شماهم این عشق و باید زیر سلطه خودت داشته باشی
    متاسفانه جووونای عاشق ما یادشون رفته باید تو روابط عاشقانه گاهی وقتاهم عاقلانه فکرکنن (حداقل واسه تنوع خخخ)
    این شکا رو همه دارن (من خودم که ااووووف واقعا عذاب دیدم سر این مسئله )
    یادت باشه این ضمیر ناخئد آگاه تو که باعث میشه واسه خودت داستان بسازی و خوشحال یا ناراحت بشی
    پس بهشون اهمیتی نده چون تخیلیه

اعتماد کنید به همدیگه
    شک کردن اصلا چیز خوبی نیست حداقل در ظاهر
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام

درسته که به نظر میاد همدیگه رو خیلی دوست دارین ولی شما دوتا اگه اینجوری پیش برین در آینده خیلی به مشکل برمیخوریدا، از ما گفتن بود...

اولا دوستی قبل از ازدواج هیییچ تعهدی را برای طرفین ایجاد نمیکنه... و هر لحظه باید انتظار هرچیزی داشته باشین
    شما هم تا وقتی نرفتی خواستگاری و تقاضای رسمی ازدواج نکردی نه حق داری به چشم زنت بهش نگاه کنی، نه از چیزی محرومش کنی و این توقعات کاملا بیجاست...

در ثانی این شکی که هردو طرف نسبت به همدیگه دارین اگه از بین نره در زندگی آیندتون هم براتون مشکلات زیادی بوجود میاره
    اگه از دوست داشتن طرف مقابل مطمئن هستین باید بتونین اعتماد کنین،
    اگه مطمئن نیستین و بهم اعتماد ندارین پس در ادامه رابطه تون تجدید نظر کنین!
    امضای ایشان

4. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8770
    تشکـر
    5
    تشکر شده 26 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه ای که توش اعتماد نباشه مثل ماشینیه که توش بنزین نیست ....!!

تا هر وقت بخوای میتونی توش بمونی اما بجایی نمیرسی .....!!!!!

6. 3 کاربران زیر از بآنو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

شک خیلی بده همه چیو میشه یجورایی تحمل کرد ولی شک نه مطمئن باش ون دخترم یه صبری داره پس خودت اصلاح کن

8. کاربران زیر از rozita بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام

حساسيت بيش از حد باعث از بين رفتن احساس ، چون طرف مقابل فكر مي كنه توي قفسه و اين حس آزاردهنده است و شكاكيت هم رابطه را از تعادل خارج و وارد مرحله ناسالمي ميكنه

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8739
    تشکـر
    68
    تشکر شده 59 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    0

درود دوست عزیز

بهتره شما بجای ادامه دادن این رابطه که هیچ سرانجامی نداره سعی کنید هرچه زودتر شرایط ازدواجتان را فراهم کنید
    سربازی رفتید؟
    مدرک تحصیلایتان چیست؟
    چه مقدار پس انداز دارید ؟
    درآمد ماهانه شما چقدر است؟
    شما بهتره فعلا همه تمرکز خودت را بزاری روی اینکه زودتر شرایط ازدواج را فراهم کنی
    اگر شرايط ازدواج را نداريد، بخوانيد...

اگر شرايط ازدواج نداريد.........(دميدن در تنور احساسات ممنوع)

سلام
    آيا شما هم وقت ازدواجتون نرسيده؟
    سن شما کم هست؟
    تحصيلاتتون تمام نشده؟
    کار پيدا نکرده ايد؟
    شرايط خانواده اجازه ازدواج به شما نمي دهد؟
    و .....

غالبا يک تفاوتي که بيشتر در دختران و پسران در اوائل جواني به جشم مي خورد در مورد هدف از رابطه، دوستي با جنس مخالف هست.

دختران معمولا به خامي تصور مي کنند که براي يافتن همسر مناسب بايد در يک رابطه احساسي با پسران دخيل شوند.
    غافل از اين هستند که در اکثر مواقع اين ارتباط دقيقا در جهت عکس اين خواسته پيش مي رود. چرا؟

چون در اکثر مواقع پسراني طالب ارتباط درازمدت، پنهاني، و احساسي و عاطفي با دختران هستند که شرايط ازدواج ندارند.
    لذا اين خلاء را توسط بازي گرفتن يک يا چند دختر با قول ازدواج در آينده اي نامعلوم ، پر مي کنند.
    از همين جا ريشه بسياري
    از شکست هاي عاطفي و عشقي مشخص مي شود. چون از همين آغاز هدف دروني دختر و پسر از اين رابطه متفاوت است.
    دختري دبيرستان را تمام کرده، يا دانشجو هست، يا شاغل هست و تمام امکانات ازدواج برايش مهياست.
    او در درونش به پسري متعهد، با احساس و وظيفه شناس فکر مي کند که عاشقانه در کنارش زندگي کند.
    و چون مي خواهد مارک سنتي بودن بهش نخوره، چون نمي خواهد امل باشه، در محل کار، تحصيل، محله يا .... با همجواري
    که با پسري پيدا مي کند کم کم علائمي از خود بروز مي دهد و خود را در چنين رابطه احساسي وارد مي کند.
    در اينگونه شرايط اگر اين دختر درست فکر کرده باشد بايد آن آقا پسر نيز همين هدف را داشته باشد،
    لذا بدون نياز به پنهان کاري و وعده و عيد بايد با هم و خانواده هايشان در عرض چند روز آشنا شوند
    و بعد طي مدت آشنايي که کاملا مشخص هست(مثل 10 روز ، 1 ماه ، يا 6 ماه )، همديگر را بررسي کنند.
    اما مي بينم که در عمل چنين اتفاقي نمي افتد ، چون آقا پسر اصلا به چيزي که فکر نمي کنه ازدواج هست.
    اما اين مطلب را به دختر خانم نمي گويد.
    چون اگر بگويد من قصدم لذت و ارتباط عاطفي و جنسي و ... هست. رابطه شکل نمي گيرد.

لذا عبارات زير را مي گويد که همه نشان دهنده عدم تعهد، عدم مسئوليت پذيري، نداشتن شرايط ازدواج و ... هست.

1 - به جاي فاز منطقي شناخت براي ازدواج ، سراغ فاز احساسي مي رود.
    2 - با عبارت علاقه ، عشق و احساس شروع مي کنه، اما هيچ وقت از آن خارج نمي شود تا به مسائل ازدواج برسه.
    3 - از آشنايي با خانواده و والدين دختر طفره مي رود و به زمان فرداي نامعلوم حواله مي کنه
    4 - خواهان طول کشيدن آشنايي ، بدون مشخص کردن زمان پايان آشنايي و شروع ازدواج مي باشد.
    5 - مخفي کاري، مکانهاي خاص و خلوت و ساکن را جهت لذتهاي عاطفي يا احتمالا جنسي خواهان هست.
    6 - معمولا اين پسرها بيشتر
    از اينکه در عمل تعهدي به ازدواج يا مسائل زندگي داشته باشند، در کلام و حرف زدن در مسائل احساسي پيشقدم هستند.
    7 - اگر دختران جهت آزمايش به اينها رابطه صميمي ، لمس يا هم آغوشي در يک مکان خلوت بدهند، اينگونه پسرها به شدت استقبال کرده
    و اين را نشانه عشق مي دانند. در واقع اين پسرها براي ازدواج و حريم خانواده حرمتي قائل نيستند.
    اينها کساني هستند که براي لذت جويي مرزي را بنام عقد زناشويي قائل نيستند.
    اين پسران در عمل مي گويند که بدون تعهد همسري شما را لمس و هم آغوش مي شوند.
    و اين احتمال به شدت وجود دارد که در آينده هم ، با افراد ديگري بدون عقد و ازدواج همآغوشي کنند.
    و اين يکي از نکات ظريفي هست که ممکن است دختران به آن توجه کافي نداشته باشند.
    6 - معمولا اين گونه پسرها هميشه در چنته خود خروارها دليل براي به تاخير انداخت بحث ازدواج دارند. مثلا
    - درسم تمام شود
    - سربازي بروم
    - شغل پيدا کن
    - پس انداز داشته باشم
    - شرايط خانواده را آماده کنم
    - مخالفت خانواده و فاميل را کم کنم
    - مسئله مسکن حل شود
    - کسي در خانواده جلو من هست، صبر کن او ازدواج کنه
    - امتحان يا کنکورم را بدهم
    -و هزاران دليل ديگر که همگي در يک امر مشترک هستند:

من با تو ازدواج مي کنم. و فقط تو را دوست دارم، اما زمانش در آينده هست و نا مشخص هست.
    اين يعني تا اطلاع ثانوني و نا مشخص تو را وابسته مي کنم.
    تو را درگير احساسات مي کنم. و در آينده هم هيچ تضميني براي ازدواج با تو وجود ندارد.

اما اگر دختري مي خواهد متوجه شود که چه پسري به ازدواج فکر مي کند، بايد اين را بداند پسري که زمان درس به درس ،
    زمان کار به کار، زمان سربازي به سربازي فکر مي کند يعني مسئوليتها کارهايش را دارد پس زمان ازدواج هم به سراغ ازدواج مي آيد.
    آنهم نه با سر دوانيدن دختر و امروز و فردا کردن و گاهي ماهها و در گاهي اوقات سالها فرد را به دنبال خود کشيدن.
    اگر بحث شناخت هست بايد از همان اول زمان شروع و خاتمه آن مشخص باشد.
    چه معنا دارد زمان شروع رابطه مشخص شود ولي زمان خاتمه و نتيجه گيري نامشخص باشد.

پس دختران بايد بدانند پسري قصد ازدواج با آنها دارد که ابتدا شرايط ازدواجش را فراهم کرده است.
    متعهدانه و بدون مخفي کاري در ارتباط ظاهر مي شود.
    به جاي تمرکز افراطي روي احساسات رابطه، به مسائل ازدواج و شناخت معيارها همت مي گمارد.
    از آشکار شدن رابطه و در جريان گرفتن خانواده ها بيمي ندارد.

آقا پسرها، احساسات و زمان ازدواج

اما آقا پسرها که شرايط ازدواج ندارند به جاي بازي کردن با احساسات دختران و دوستي هاي دم دستي، چه کارهايي بايد بکنند.
    آيا به بازي گرفتن زندگي و احساس يک دختر براي پرکردن اوقات فراغت و تنوع بخشيدن به هيجانات شخصي کار صحيحي هست؟
    آيا نبايد به وقت درس و کار و ....، انرژي خود را به مسائل خود متمرکز کنند تا به وقت ازدواج داراي توانايي لازم اداره زندگي باشند؟

وقتي ما کوچيکتر بوديم از جلوي هر مغازه که عبور مي کرديم
    و چيزي دلمون مي خواست ، و يک لنگه پا مي ايستاديم و پا به زمين مي زديم و گريه مي کرديم که اونو مي خواهيم.
    گريه مي کرديم ، التماس مي کرديم و خلاصه به هيچ چيزي و کسي هم کاري نداشتيم. نه به قيمتش، نه وقتش ، نه شرايطش.
    البته اين از خصوصيات کودکي هست. يعني نسبت به اميال و خواسته ها صبور نيستيم.
    و نمي توانيم خواسته هاي خود را به تاخير بيندازيم. و البته اين کار را بزرگترها به اجبار براي ما مي کردند.
    مثلا مي گفتند الان وقتش نيست و دست ما رو مي کشيدند و مي بردند تا سر فرصت به خواسته ما رسيدگي کنند.
    اما کم کم که بزرگتر مي شويم ياد مي گيريم که نيازهاي خود را بسته به شرايط به تاخير بيندازيم.
    ابتدا مسئله دفع ادرار است. قبلا در زمان نوزادي هر وقت نياز به دفع داشتيم
    بدون توجه به موقعيت به نيازمان پاسخ مي داديم. بعدها ياد گرفتيم که صبر کنيم تا شرايط مهيا شود و به دستشويي برسيم.
    کمي بزرگتر شديم ياد گرفتيم که نياز خوردن و خوابيدن خود را تحت کنترل قرار دهيم.
    لذا در زمان مدرسه ، يکساعت کلاس را تحمل مي کرديم تا به زنگ تفريح برسيم و گرسنگي و تشنگي خود را جواب معقولانه بدهيم.

خلاصه :

ما همين طور که بزرگ مي شويم ياد مي گيريم که منافع و لذتهاي کوتاه مدت را در قالب برنامه ها و مديريت ها تنظيم کنيم.
    به نحوي که به لذتهاي ماندگار دست پيدا کنيم و به تبعات رنجزاي آن گرفتار نشويم.
    لذا برنامه درسي سخت براي کنکور مي ريزيم. نه اينکه طالب رنج درس خواندن باشيم،
    بلکه ياد گرفته ايم براي رسيدن به اهداف عالي تحصيلي بايد ميزاني از بي خوابي و عدم استراحت را تحمل کنيم.
    اما در خصوص نياز جنسي و عاطفي اوليه دوران نوجواني و جواني هم مسئله شبيه مسائل بالاست.
    يعني همانطور که در زمينه هاي دفع ادار، گرسنگي، تشنگي، برنامه تحصيلي آموخته ايم
    که تعجيل نکنيم و با توجه به شرايط و تاخير به زمان مناسب ،
    نيازهايمان را ارضاء کنيم. در خصوص مسائل جنسي و عاطفي نيز لازم است چنين کاري را انجام دهيم.
    يعني تا وقتي که شرايط ازدواج نداريم، سعي کنيم انرژي خود را جهت فراهم کردن شرايط ازدواج و سن ازدواج و ....، تمرکز دهيم.
    اگر شما در انجمن مشاوره ازدواج ، بخش رابطه دختر و پسر گشتي بزنيد،
    متوجه مي شويد تمام کساني که اين خويشتنداري و برنامه ريزي در مورد تمايلات جنسي و عاطفي خود ،
    انجام نداده اند، به مرور با فراهم کردن زمينه هاي وابستگي و تبعات شخصي و خانوادگي آن دچار مشکلات
    عديده اي از جمله افسردگي، عصبانيت، فرار از منزل، مشکلات تحصيلي ، خانوادگي، شغلي و حتي در پاره اي از موارد خودکشي شده اند.

با توجه به اين مطالب توصيه مشاوران خانواده و ازدواج همواره اينست
    که قبل از فراهم آمدن شرايط انتخاب و ازدواج خود را درگير روابط عاطفي ، هيجاني يا جنسي با جنس مخالف (متفاوت)، نکنيد.
    و هر وقت نيز شرايط ازدواج فراهم آمد باز براي شناخت کامل بيشتر روي شناخت معيارها متمرکز شويد نه احساسات انفجاري و خام.

نتيجه:

1- فراهم آوردن شرايط ازدواج
    2 - بررسي شناختي دقيق معيارها در شخصي که به او علاقه منديم از طريق رسمي و آشکار

و تا قبل از فراهم آمدن موقعيت ازدواج نياز است که انرژي خود را روي ساير زمينه هاي لازم متمرکز کنيم.
    مقاله بالا را مطالعه کنید دوست عزیز.برگرفته از مقالات استاد سنگتراشان

11. کاربران زیر از khaleghezey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8776
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=khaleghezey;44741]درود دوست عزیز

بهتره شما بجای ادامه دادن این رابطه که هیچ سرانجامی نداره سعی کنید هرچه زودتر شرایط ازدواجتان را فراهم کنید
    سربازی رفتید؟
    مدرک تحصیلایتان چیست؟
    چه مقدار پس انداز دارید ؟
    درآمد ماهانه شما چقدر است؟
    شما بهتره فعلا همه تمرکز خودت را بزاری روی اینکه زودتر شرایط ازدواج را فراهم کنی

ممنون از همگی
    دوست عزیز من 26 سالمه باید بگم اره سر بازی رفتم من در حال حاظر پلیس هستم ولی بخاطر تصادف کردم و دستم فلج شد الان باز نشسته شدم ولی خدارشکر الان دستم حرکت میکنه و جز سپاه هستم حقوق از اونجا دارم الان یه مغازه پوشاک فروشی مردانه دارم وضع مالیم نصبت به خودم که عالی ماشین 206 دارم خونه هم ایشالله تا چن سال اینده میگیرم ولی قسد دارم برا شغل برم انگلیس زندگی اونجا بسازم عشقمو خیلی دوست دارم یه مشکل بزرگ هس که خانوادش میگن سنش برا ازدواج پاینه اگه خانوادش مخالفت نمیکردن صد بار تاحالا رفت بودم خاستگاریش

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دوست پسر حساس

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا25 نمایش پست ها
    سلام همگی کمک از شما دوستان میخوام
    سه سال با دختری درارتباطم و خیلی دوستش دارم ولی بخاطر دوستی که قبلا با یه دختر داشتم داره اذیت میشه گاهی اوقات دعوامون که میشه تو چشمم میکشه میگه نمیتونم درک کنم فراموش کردنش برام سخته میگه گاهی اوقات که بهش فک میکنم گریه میکنم
    خلیییییییییییییییییییییی اصرار داره رمز یاهومو بهش بدم ولی نمیدم همش میگه پس یه خبری تو یاهوت هس با دختری حرف میزنی در ارتباطی شک بهم داره میگه اگه من رمز یاهوم دادم تو هم باید بدی شک افتاده تو دل جفتمون پیامای عاشقانه که برام میفرسه همش حس میکنم نکنه کسی براش میفرسته که بهش گفتم ناراحت شد میگه من این اس هارو از ته دل برات میفرستم اون وقت تو میگی کسی برام فرستاده از بس میترسم کسی ازم بگیرتش بخاطر گذشته با دختری دوس بودم بره طرف کس دیگه به پاکیش شکی ندارم ولی گاهی شک میافته تو دلم نکنه با کس دیگه ای
    تفریح که میخواد بره نمیزام بره دوس ندارم بدون من هیجا بره

اون قد دوستش دارم که روش حساس شدم زن خودم میبینمش توقع دارم مس زنم باهام رفتار کنه میگه تو عشقمی با دل و جون دوستت دارم ولی زنت نیستم ازم نخواه مس زن شوهر دارا تو این سن 19 سالگی رفتار کنم خیلی دوستش دارم طاقت ندارم یه پسر حتی نگاش کنه چه برسه باهاشون هم کلام شه
    چیکار کنم شک از دلم بره نمیخام بخاطر حساسیت زیادی روش دارم اذیتش کنم
    الان هم خودش پیشم نشسته دارم این حرفهارو میزنم

دوست عزیز بهتره بیشتر از این با احساسات خودتون بازی نکنید

شما ور واقع هیچ علاقه ای به هم ندارید و فقط به هم عادت کردید ...

مطمئنا" اگه روزی بخواد ازدواجی بین شما برقرار بشه به خاطر همین شک و تردیدی

که بین شما وجود داره ... روابط شادی نمیتونید داشته باشید ...

چون هر کدومتون دیگری رو با دیدی که در گذشته خودش رفتار کرده میبینه ...

به هرحال در این سن بیشتر از عقل و منطق احساساته که تصمیم گیرنده است
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

14. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8776
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها
    دوست عزیز بهتره بیشتر از این با احساسات خودتون بازی نکنید

شما ور واقع هیچ علاقه ای به هم ندارید و فقط به هم عادت کردید ...

مطمئنا" اگه روزی بخواد ازدواجی بین شما برقرار بشه به خاطر همین شک و تردیدی

که بین شما وجود داره ... روابط شادی نمیتونید داشته باشید ...

چون هر کدومتون دیگری رو با دیدی که در گذشته خودش رفتار کرده میبینه ...

به هرحال در این سن بیشتر از عقل و منطق احساساته که تصمیم گیرنده است

تا کسیو رو دوست نداشته باشی که بهش عادت نمیکنی پس دوستش دارم که بهش عادت کردم

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8776
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    مگه سپاهی ها هم انگلیس میرن!!! استغفرالله ...
    دوست عزیز گفتم که بخاطر تصادف کردم دستم فلج شدباز نشسته شدم سپاهی وقتی بازنشسته بشه میتونه کشور های خارج بره
    تنهایی که نمیرم با خانواده میرم مگه عیب برم انگلیس؟؟

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8688
    تشکـر
    260
    تشکر شده 57 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    10

عادت جداست دوست داشتن جدا من 5 سال با کسی دوست بودم که واقعا عاشقش بودم ولی واقعا رفتاراش خستم کرد گیر دادناش همه چی..... و بالاخره حرفای بقیه روم تاثیر گذاشت و جدا شدم ازش پس شک نابود کننده ی همه چیزه

18. کاربران زیر از bahar21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8589
    تشکـر
    20
    تشکر شده 49 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    0

آرزوی خوشبختی دوست عزیز...
    من یه چیزی بهت بگم ؟ معمولا آدمای عاشق حسود میشن ،حساس میشن ،دلشون میخواد طرف فقط واسه خودشون باشه ...
    پس مشکلت خییلی بزرگ نیس ، این حسادتا ب خاطر اینه که ازهم دورین ...
    مطمئنا بعد ازدواج شرایط بهتر میشه چون دیگه همیشه باهم خواهین بود و دلیلی برای حسادت وجود نخواهد داشت.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)