نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: خیانت همسر

1781
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8824
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت همسر

با سلام من8 ساله ازدواج کردم وتا جایی که در توانم بوده به همسرم احترام گذاشتم بعد ازسه سال بچه دار شدم وناخوداگاه ازهم فاصله گرفتیم تا اینکه من زیاد به خانه پدرم میرفتموبعد از یکسال بوسیله ایممیل همسرم متوجه یک رابطه شدم وبحث ومعذرت خواهیواین مراحل گذشت ولی من بی اعتماد شدمو گوشی ومیلو چک میکردم ومتوجه شدم که بسیاربهمعلاقه مند شدند ومن ازاین قضیه ضربات روحی سختی خوردم اون تواناییهای زیادی داشت هم تحصیلات بالا تروهم اطلاعات قویتر وبروز دنیا من اعتماد به نفسمو ازدستدادم ونمیتونستم ادامه بدم وهمسرمو خیلی دوست داشتم ومدام گریه میکردم اونا همچنان خوش ادامه میدادن تا دوسال گذشتو من حرفاشونو توی یاهو میخوندم ازترس اینکه رمز وازدست بدم سکوت میکردم والان اون خانم به شهردیگری نقل مکان کرده ولی هنوز ارتباط برقراره ومن دیگه تحملم تمام شده نمیتونم کنار کسیکه عاشق یکی دیگس عمرمو تلف کنم پسرم به خاطر روابط بدمون توی مهد اصلا حرف نمیزنه ولی پدرشو دوستداره نمیدونم ادامه زندگی باچنین ادمی فایده هم داره هیچ انرزی واسه زندگی ندارم تمام احساسات منفی به سراغم میاد لطفاکمکم کنید

2. 2 کاربران زیر از maryam_b بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت همسر

بدترین اتفاقی که میتونه برای یه نفر بیوفته اینه که همسرش بهش خیانت کنه

شما خودتون هم تا حدودی مقصر این اتفاق هستید بالاخره ادم وقتی با وجود همسرش به سمت کس دیگه کشیده میشه که

اون نیاز از طرف همسرش تامین نشه و در کنارش احساس ارامش نکنه

ما جایی میریم که دلمون اونجا خوش باشه و با چیزی میخوریم که مزه اش رو دوست داشته باشیم و همینطور با کسی زندگی میکنیم

که در کنارش ارامش داشته باشیم

الان هر چی هست همسرتون به سمت اون خانم کشش بیشتری داره و وظیفه شما هم اینه که ایشون رو با رفتار و شمع زنانه به سمت

خودتون بکشید اگه تونستید این کارو بکنید که چه بهتر اگه نتونستید به یه مشاور متعهد مراجعه کنید و مشکلتون رو باهاش درمیون بزارید

اینطوری تصمیم بهتری میتونید بگیرید

فراموش نکنید که برای طلاق همیشه وقت هست اما اگه اشتباهی کنیدو زود تصمیم بگیرید دیگه نمیتونید جبرانش کنید

موفق باشید

4. 4 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_b نمایش پست ها
    با سلام من8 ساله ازدواج کردم وتا جایی که در توانم بوده به همسرم احترام گذاشتم بعد ازسه سال بچه دار شدم وناخوداگاه ازهم فاصله گرفتیم تا اینکه من زیاد به خانه پدرم میرفتموبعد از یکسال بوسیله ایممیل همسرم متوجه یک رابطه شدم وبحث ومعذرت خواهیواین مراحل گذشت ولی من بی اعتماد شدمو گوشی ومیلو چک میکردم ومتوجه شدم که بسیاربهمعلاقه مند شدند ومن ازاین قضیه ضربات روحی سختی خوردم اون تواناییهای زیادی داشت هم تحصیلات بالا تروهم اطلاعات قویتر وبروز دنیا من اعتماد به نفسمو ازدستدادم ونمیتونستم ادامه بدم وهمسرمو خیلی دوست داشتم ومدام گریه میکردم اونا همچنان خوش ادامه میدادن تا دوسال گذشتو من حرفاشونو توی یاهو میخوندم ازترس اینکه رمز وازدست بدم سکوت میکردم والان اون خانم به شهردیگری نقل مکان کرده ولی هنوز ارتباط برقراره ومن دیگه تحملم تمام شده نمیتونم کنار کسیکه عاشق یکی دیگس عمرمو تلف کنم پسرم به خاطر روابط بدمون توی مهد اصلا حرف نمیزنه ولی پدرشو دوستداره نمیدونم ادامه زندگی باچنین ادمی فایده هم داره هیچ انرزی واسه زندگی ندارم تمام احساسات منفی به سراغم میاد لطفاکمکم کنید
    خب شما بهترین کارو کردید چون اگه این موضوع رو روشن میکردید

مسلما" این رفتار ادامه پیدا میکرد ، با این تفاوت که شما ازش دیگه خبر نداشتید

ولی باید به طور غیر مستقیم در این مورد صحبت کنید تا بتونید حرفتون رو غیر مسقیم بهشون بگید

در این مورد میتونید از فرد مورد اعتمادی که معمولا" در هر خانواده ای هست استفاده کنید

به هرحال یک جایی این رابطه تکلیفش مشخص بشه ...

و بهتره سنجیده جلو برید و اعتماد بنفس داشته باشید... و اجازه ندید کسی زندگی شمارو اشغال کنه

6. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8824
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Alisbi نمایش پست ها
    بدترین اتفاقی که میتونه برای یه نفر بیوفته اینه که همسرش بهش خیانت کنه

شما خودتون هم تا حدودی مقصر این اتفاق هستید بالاخره ادم وقتی با وجود همسرش به سمت کس دیگه کشیده میشه که

اون نیاز از طرف همسرش تامین نشه و در کنارش احساس ارامش نکنه

ما جایی میریم که دلمون اونجا خوش باشه و با چیزی میخوریم که مزه اش رو دوست داشته باشیم و همینطور با کسی زندگی میکنیم

که در کنارش ارامش داشته باشیم

الان هر چی هست همسرتون به سمت اون خانم کشش بیشتری داره و وظیفه شما هم اینه که ایشون رو با رفتار و شمع زنانه به سمت

خودتون بکشید اگه تونستید این کارو بکنید که چه بهتر اگه نتونستید به یه مشاور متعهد مراجعه کنید و مشکلتون رو باهاش درمیون بزارید

اینطوری تصمیم بهتری میتونید بگیرید

فراموش نکنید که برای طلاق همیشه وقت هست اما اگه اشتباهی کنیدو زود تصمیم بگیرید دیگه نمیتونید جبرانش کنید

موفق باشید
    با سلام وتشکر میخواستم بگم که من ازلحاظ رابطه فیزیکی هیچ کمبودی واسش نذاشتم ولی چند تاعکس ازشون دیدم وحرفای ************ی که نمیزاره باهاش اون صمیمیت کلامیو داشته باشم در کل ادم پرحرفی نیستم ولی همسرم عاشق ماجراجویی هستش

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8739
    تشکـر
    68
    تشکر شده 59 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    0

درود بانو

رفتار شما اول خوب بود اینکه خودتان را کنترل کردید این خیلی عالیه چون برعکس بسیار از بانوان در اینگونه موارد تصمیم های هیجانی میگیرن که باعث میشه روی زندگیشان تاثیر منفی بزاره و اینکه مادر فداکاری هستید که بفکر فرزند دلبندتان هستید واقعا اینجاست که معنا پیدا میکنه که بهشت زیر پای مادران است و مادر واژه مقدسی هستش درود بر شما بانو

در مورد مشکلتان باید عرض کنم شما خوشبختانه دسترسی دارید به این موضوع که هم نکته منفی داره اینکه اذیت میشید و هم نکته مثبت اینکه از رابطه شان اطلاع پیدا میکنید.توی زندگی ما انسان ها بعضی اوقات اتفاقاتی می افته که اگر درست رفتار کنیم می توانیم از این موضوع بهره مثبت ببریم و باعث هرچه بهتر شدن زندگی مشترکمان بشویم.

مقالاتی توسط جناب عزیزی و جناب سنگتراشان در این مورد در تایپیک شما قرار میدهم لطفا مطالعه کنید فقط بخوانید با دقت تا بهتر متوجه موقعیتی که درش هستید قرار بگیرید.در مرحله دوم کسب مهارت های ارتباطی و رفتار جراتمندانه که بتوانید رابطه بهتری با شوهرتان برقرار کنید.هرچه رابطه شما دونفر بهتر باشه مسلما توی روحیه فرزندتان تاثیر بسیار بیشتری میزاره

سلام

نگراني هاي شما رو در خصوص مواردي که بيان کرديد، درک مي کنم.
    به طور کلي، کساني که جاذبه هاي ظاهري دارند بايد بيشتر مراقبت کنند، و همسرانشون هم بايد آستانه تحملشون رو بيشتر کنند.
    خوشبختانه نوشته ايد که مشکل خاصي در رابطه جنسي با همسرتون نداريد.
    البته فقط مساله جنسي مطرح نيست، و بايد موارد ديگر رو هم بررسي کرد.

اکيدا پيشنهاد مي کنم که تجسّس کردن رو کنار بگذاريد.
    نتيجه تجسس، چيزي جز شک و شبهه هاي فراوان، ايجاد ناامني در طرف مقابل، و ريختن آبرو و باز شدن روي افراد به همديگر نيست.
    هر کسي مسئول اعمال خودش هست و بايد به زودي در برابر خدا پاسخ اعمال آشکار و نهانش رو بده.

بنابراين اينکه ما در کار ديگران تجسس کنيم، نتيجه اي جز ايجاد ناراحتي براي خودمون و احتمالا جري ترن کردن طرف مقابلمون نداره

دقت داشته باشيد که از زماني که شما متوجه اين ارتباطات پيامکي شديد، آيا قبح مساله نسبت به قبل کمتر نشده؟

کار به جايي رسيده که الان همسرتون خيلي راحت تا مشاجره ميشه حرف از طلاق عاطفي ميزنه و اين اصلا خوب نيست.

پس، اصل اول اينکه تجسّس نکنيد.

ممکنه بپرسيد اگر اين کار رو نکنم، همسرم با خيال راحت ميره و هر کاري که دلش خواست انجام ميده. پاسخ اينه که نه لزوما اينطور نيست.

اگر همسر شما فرد اخلاق مدار و معتقدي باشه، وجدانش بيدار ميشه و شرايط تغيير ميکنه. اما اگر غير از اين باشه، خب بحث ديگري است.

همين الان بررسي کنيد و ببينيد که فهميدن شما و به روي همسرتون آوردن اين مسائل، آيا تاثيرات مثبتش بيشتر بوده يا منفي اش؟

پس، اولين اصل اينکه تجسس رو کنار بگذاريد.

خب، ممکنه بگيد من ديگه تجسس نمي کنم، اما سهوا و به صورت اتفاقي متوجه شدم که همسرم با ديگري در ارتباط هست. اين بار چه کار کنم؟

در اينجا بهترين کار اينه که حمل بر صحّت کنيد. يعني چي؟

يعني اينکه وقتي شماره اين خانم رو در وايبر گوشي همسرتون ديديد،
    مثلا اينطور برداشت کنيد که شرکت يه گروه در وايبر ايجاد کرده و اعضاي شرکت رو دعوت کرده
    و حالا اينها در يک گروه جمع شده اند و اينطوري شماره رسيده به دست همسرتون. اينطوري براي رفتار همسرتون توجيه درست کنيد.

امام علي(ع) مي فرمايند:«عذر برادرت را بپذير و اگر عذري نداشت براي او عذري بتراش».

خيلي سخن عميقي هست. يعني نه تنها اگر کسي از ما عذرخواهي کرد،
    عذرش رو قبول کنيم، بلکه اگر بهانه و توجيهي هم نداشت، خودمون براش توجيهي درست کنيم تا احتمالا شرمنده نشه!

اين نوع رفتار بزرگ منشانه در جان افراد بسيار تاثيرگذار هست.

پس، اصل دوم اينکه حمل بر صحّت کنيد و خوشبين باشيد.

خب، اگر اين اقدامات رو هم انجام داديد، ولي موثر واقع نشد، اونوقت ميرسيم به اصل سوم

پس، تا به حال گفته شد که تجسس رو کنار بگذاريد و حمل بر صحت هم بکنيد.
    اما اگر با رعايت اين موارد، باز هم مشکل داشتيد، اين بار بايد روش ديگري به کار ببريد که بهش ميگيم تغافل

يعني چي؟

يعني اينکه شما به گونه اي رفتار مي کنيد که انگار داريد ناديده مي گيريد.
    يعني به شيوه اي که همسرتون ترديد کنه و تو دلش بيفته که ممکنه همسرم فهميده باشه. پس، اصل سوم تغافل و بيان غيرمستقيم هست.

مثال ميزنم. شما ميتونيد در اين مرحله، به صورت غيرمستقيم رفتارهايي نشون بديد يا حرفهايي بزنيد که همسرتون رو به فکر فرو ببره.
    مثلا بهش بگيد يکي از دوستانم مشکلي رو با من مطرح کرده، و من موندم چي بهش بگم.
    از تو مشورت مي خوام بهش کمک کني، ولي نميتونم اسم دوستم رو فاش کنم، چون ميشناسيش و او هم مايل نيست کس ديگري جريانش رو بدونه.
    مشکل دوستم اينه که متوجه شده همسرش به صورت پنهاني با يک زن ديگه در ارتباط هست.
    ميگه من و همسرم همديگر رو دوست داريم و روابطمون هم با هم خوبه و از هم گله اي نداريم،
    نميدونم چه دليلي داره که همسرم توجهش جلب شده به سمت زن ديگه. اين موضوع منو آزار ميده و در عين حال دلم نمي خواد
    روم تو روي شوهرم باز بشه و بالاتر از اون اينکه شوهرم رو دوست دارم و اونم منو دوست داره. نميدونم چيکار کنم.

با اين بيان، در ذهن همسرتون شکل ميگيره که شايد شما فهميده باشيد.
    واکنش همسرتون ميتونه به شما کمک کنه تا ببينيد مشکلش چيه. مثلا ممکنه همسرتون بگه
    خب شايد زنش به برخي نيازهاي شوهرش توجه نمي کنه. اونوقت شما با ظرافت بپرسيد که خب مردها چه نيازهايي براشون مهمتره؟
    پاسخ همسرتون فرافکن کردن نيازهاي خودش هست و نشان دهنده اينکه اين نيازها در او احتمالا از جانب شما کمتر ديده شده
    و بايد تمرکزتون رو بيشتر روي اين موارد معطوف کنيد. اگر بگه خب به هر حال ممکنه
    براي هر کسي پيش بياد و شايد از جانب زنه براش دام پهن شده يا درخواست از طرف اون زن بوده. اونوقت شما ميتونيد بپرسيد
    که به نظرت اگر يه زن ديگه بهش درخواست بده، اونوقت شوهر مجازه که رابطه برقرار کنه؟ يعني اگر يه مردي بياد به دوستم درخواست بده،
    آيا زن مجازه رابطه برقرار کنه يا اينکه بهتره اين کار رو نکنه و روي رابطه خودش و همسرش و مشکلات شون با هم متمرکز بشن؟

اينها رو مثال زدم. شما ميتونيد با روشهاي خوب،
    خيلي موارد رو از زير زبون همسرتون بيرون بکشيد که حاکي از ديدگاه هاي او در اين باره و هيمنطور علل اين رفتارهاش هستند.

اما، اگر اين روش هم جواب نداد(البته براي هر روش بايد زماني معقول در نظر بگيريد
    و مثلا نگيد من يه هفته صبر کردم و نشد!؛ دست کم شش ماه تحمل و تامل کنيد)،
    اونوقت ميتونيد علنا گفت و گو با همسر در اين باره رو آغاز کنيد.

پس، اصل چهارم يا بهتر بگيم مرحله چهارم، گفت و گوي علني و آشکار با همسر هست.
    منظور از گفت و گوي علني اين نيست که داد و بيداد راه بندازيد و به ديگران اطلاع بديد.
    مهمترين اصل اين مرحله حفظ آبروي همسرتون هست. فقط و فقط با خود همسرتون مساله رو مطرح مي کنيد
    و بهش ميگيد که من مدتهاست اطلاع دارم، ولي به دلايلي و به اميد بهتر شدن وضعيت به روي خودم نمياوردم.
    در اين مرحله به صورت منطقي و با آرامش با همسرتون صحبت مي کنيد که من ميخوام بدونم علت چي هست؟
    اگر مشکلي از جانب من هست، بگو تا برطرف کنم. اگر اينطور نيست، پس مشکل چيه؟ مثلا آيا طرف مقابل مشکلي داره؟
    آيا من بايد تاوان مشکل اون خانم با همسرش رو بپدازم؟ به نظرت بهتر نيست براشون فکر کنيم و به مشاور معرفي شون کنيم؟
    من حاضرم با اين خانم دوست بشم و ببينم مشکلش چيه و او رو به همراه همسرش براي درمان مشکل معرفي کنم به مشاور

در اين مرحله هست که شما متوجه بيشتر مسائل ميتونيد بشيد.

پيشنهاد مي کنم اين اصول و مراحل رو طي کنيد.

اميد ميره موثر واقع بشن. اگر جواب نده، خب اونوقت بايد
    حضورا نزد مشاور خانواده بريد تا مشاور بررسي کنه و ببينه چه مشکلاتي دامنگير زندگي تون شده که اين مسائل نمود پيدا کردند.
    با يک مشاوره مناسب، اون موقع ميتونيد بهترين تصميم رو اتخاذ کنيد. شايد نيازه روي مهارتهاي خاصي کار کنيد.
    شايد برخي مسائل از ديدتون پنهان مونده که در روابط زناشويي مهم بوده اند. شايد همسرتون مشکلاتي داره که بايد درمان بشن و ...

اونوقته که با بررسي هاي کامل ميتونيد درباره ادامه روند زندگي تون تصميم گيري کنيد.

نقل قول از جناب آقا محسن عزيزي
    نکاتی که با رنگ آبی مشخص شده مربوط میشه به رفتارهایی که شما باید داشته باشید.لطفا عجله نکنید خیلی خوب مطالعه کنید و بعد بکار ببندید.

در مورد تغيير رفتار يک بار ديدم يک روانشناسي از تلويزيون داشت صحبت ميکرد و ميگفت
    وقتي ميبينيد يه آقايي يکدفعه شروع به محبت و ... اينا ميکنه بهش شک کنيد چون ممکنه دا ره ر
    بهتون خيانت ميکنه و به خاطر اينکه عذاب جدانش رو مرتفع کنه بهتون توجه نشون ميده
    يه جاي ديگه هم شنيدم که همون خانم روانشناس ميگفت واسه اکثر آقايون اين پيش مياد
    که به سمت فرد ديگه اي گرايش پيدا کننن و خانمها اگه در اين موارد سعي کنن نيازهاي همسرشون رو بشناسن
    و اونها رو برآورده کنن شانس برگردوندن زندگيشون رو دارن.

اگر خواستي با خودش مطرح کني نبايد متهم يا تحقيرش کني،
    اين حسو بهش بده که خيلي بهش مطمئني و اعتماد داري.
    شرايط گفتگو رو بررسي کن(خسته نباشه، کلافه يا بي حوصله نباشه و ...
    فکر کنم اگر در زماني که فضا عشقولانه باشه بگي بهتر باشه)

سعي کن روابطتتون رو صميميتر کني، خونه آرامش بخش باشه، بيشتر به خودت برس
    در پست های بعدی نقل قول از استاد سنگتراشان برای شما قرار میدهم سعی کن اطلاعاتت را افزایش بدی بعد درست و اصولی قدم برداری.بشخصه نظرم اینه هرچند سخته و واقعا با اینکه یه مرد هستم درک میکنم ولی سعی کن رابطه خودت را با شوهرت در این مدت بهتر بکنی و بهش نزدیکتر بشی.خوشبختانه شما توانایی حفظ زندگیتان را دارید بانویی هستید صبور و عاقل این قابل تحسینه فقط مقداری چاشنی شجاعت و مهارت درست برقراری ارتباط و بیانش را با شوهرتان اموزش بدید ان شاالله میتوانید زندگیتان را حفظ کنید.سعی کن بیشتر به شوهرت نزدیک بشی بهش اعتماد بنفس بدی و ازش تعریف کنی هروقت احساس کردی امادگی اینو داری جراتمندانه و پویا رفتار کنید اعلام کنید تا از تجربیان و تخصص مشاورین و بانوانی که در موقعیت شما قرار داشتند در اختیارتان قرار بدهم.

تغییرات در بستر زمان اتفاق می افتد

لطفا عجول نباشید حداقل باید یه برنامه 6 ماهه بریزید و صبور باشید و پرتلاش و امیدوار احتمالا باید سختی بکشید ولی به شما قول میدم بعد این مدت زندگی بهتر با کیفیت بالاتر داشته باشید و خود شما انسان قویتر و محکمتری بشید.پس صبور باشید و امیدوار.از خواندن نماز و دعا و قرآن غافل نشید که تاثیر بسیار زیادی در آرامش انسان داره
    ویرایش توسط khaleghezey : 11-22-2014 در ساعت 12:28 PM

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8824
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_b نمایش پست ها
    با سلام وتشکر میخواستم بگم که من ازلحاظ رابطه فیزیکی هیچ کمبودی واسش نذاشتم ولی چند تاعکس ازشون دیدم وحرفای ************ی که نمیزاره باهاش اون صمیمیت کلامیو داشته باشم در کل ادم پرحرفی نیستم ولی همسرم عاشق ماجراجویی هستش
    مثل یه ادمی شدم که نه راه رفتن دارم نه موندن ولی درحال حاضر اون رابطشو انکار میکنه وبا من رفتارش خیلی بهتراز قبل شده طوری که من نمیتونم احساسات منفیمو بهش بفهمونم حس
    میکنم فقط یه پرستار یا مستخدم خونش هستم یا ملکش
    وقتی حرف میزدیم میگفت اون تو زندگی به من ضربه نزد وواقعا بدون توقع دوستم داره وباعث پیشرفت من شد البته اینم بگم که زمانی که دوست شدن اون اصرار به شرکت در مقطع کارشناسی ارشد کرد وهمسرم قبول شد وتماممقالات وتحقبقاتشو اون خانم انجام میداد ومن درگیر بچه داری وتا شکایت میکردم بهم میگفت تو چی بلدی که جلوی منو میگیری

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8824
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

باتشکر خوشحال میشم برای من موج مثبت بفرستید

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8739
    تشکـر
    68
    میزان امتیاز
    0

ببخشید بانو بنده نیم ساعت وقت گذاشتم برای شما مقالاتی گردآوری کردم بعد شما براحتی مینویسید با ایشون مطرح کردید و ایشون هم منکر شدن!!! لطفا دفعه بعدی بصورت کامل اطلاعات بدید و واضح باشه و
    خوب با توجه به اینکه ایشون داره سعی میکنه با شما رابطشو بهتر کنه این خودش نکته مثبتی هستش دال بر اینکه ایشون هم تمایل داره به بهبود زندگی مشترکتان و اینکه شما هم تمایلی به جدایی ندارید و با گذشت و فداکاری سعی در این دارید که زندگیتان را حفظ کنید لطفا تایپیک جدیدی بزنید با موضوع اینکه میخواهید رابطه تان را با شوهرتان بهتر و بیشتر کنید و اندکی مختصر در مورد موضوع رابطه شوهرت با اون خانوم هم بنویس تا بهتر بتوانند کاربرهایی که در تایپیک شما تشریف می آورند به شما کمک کنند.

از دادن پست های چند خطی و محاوره ای خودداری کنید.اول خوب مطالب را بخوانید بعد با صبر بیشتری جواب بدید اینجوری زودتر به نتیجه میرسیم.تایپیک جدید بزنید و با انرژی بیشتر و مثبت شروع کنیم به ساختن دوباره زندگیتان
    ویرایش توسط khaleghezey : 11-22-2014 در ساعت 01:02 PM

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8824
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    ببخشید بانو بنده نیم ساعت وقت گذاشتم برای شما مقالاتی گردآوری کردم بعد شما براحتی مینویسید با ایشون مطرح کردید و ایشون هم منکر شدن!!! لطفا دفعه بعدی بصورت کامل اطلاعات بدید و واضح باشه و
    خوب با توجه به اینکه ایشون داره سعی میکنه با شما رابطشو بهتر کنه این خودش نکته مثبتی هستش دال بر اینکه ایشون هم تمایل داره به بهبود زندگی مشترکتان و اینکه شما هم تمایلی به جدایی ندارید و با گذشت و فداکاری سعی در این دارید که زندگیتان را حفظ کنید لطفا تایپیک جدیدی بزنید با موضوع اینکه میخواهید رابطه تان را با شوهرتان بهتر و بیشتر کنید و اندکی مختصر در مورد موضوع رابطه شوهرت با اون خانوم هم بنویس تا بهتر بتوانند کاربرهایی که در تایپیک شما تشریف می آورند به شما کمک کنند.

از دادن پست های چند خطی و محاوره ای خودداری کنید.اول خوب مطالب را بخوانید بعد با صبر بیشتری جواب بدید اینجوری زودتر به نتیجه میرسیم.تایپیک جدید بزنید و با انرژی بیشتر و مثبت شروع کنیم به ساختن دوباره زندگیتان
    باعرض معذرت ازشما
    شمادرپاسختون نوشته بودیدشش ماه تحمل کنید ولی من دو سال به ایشون فرصت دادم هیچوقت ازخودم دورش نکردم اکثر فرمایشات شما روامتحان کردم ولی بیفایده بود درحال حاضر این خانم دیگه وجودنداره ولی ارتباط عاطفی همچنان برقراره من به ایشون اعتماد کردم ولی توی خونه با گوشی همراه چت میکنه وتا من می اومدم که حرف بزنیم سریع خودشو جمع میکرد ومن د وباره بهش شک کردمو پیاماشو خوندم وباهاش مطرح کردم نتونستم دیگه به ظاهر باهاش خوب باشم هیچ بحثی نکردم قبول کنید سخته که با ادم دروغگو زندگی کرد این ارتباطباعث شده که انتظاراتش بالاتر بره

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8739
    تشکـر
    68
    میزان امتیاز
    0

اگر تمایل دارید در همین وضعیت بمانید به خودتان مربوطه
    اگر تمایل دارید طلاق بگیرید که بنده نه وکیلم نه اطلاعاتی در این مورد دارم
    ولی اگر تمایل دارید زندگیتان را دوباره بازسازی کنید به اندازه توان و دانسته های اندکی که دارم در خدمتم تایپیک جدیدی باز کنید با یک عنوان مناسب و با انرژی مثبت یه تصمیم جدی برای بهبود زندگی یه اراده قوی و محکم میخواد

شاد و سربلند و پیروز باشید

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4882
    تشکـر
    27
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم...شما نه تنهاخودت باعث این شروع این خیانت شدی...بلکه باعث گسترشش هم شدی.
    ببخشید رک حرف می زنم ولی ...مردی که از زنش کم توجهی ببینه به سمت کس دیگه ای کشیده میشه...بیشتر مرد ها همین طورن.
    و اما سکوت شما...سکوت شما نه تنها کمکسی به این قضیه نمی کنه و خودتون هم دیدی که نکرد...بلکه وضع رو از اینی که هست خراب تر هم می کنه.
    کاری که شما می تونید بکنید اینه که کاملاً منطقی و با آرامش با همسرتون صحبت کنید و بگید که از این رابطه خبر دارید و ازش توضیح بخواید و دلیلش رو جویا بشید...بگید شما می تونید اون طوری که اون می خواد عوض بشید به شرط اینکه اون هم این رابطه رو تموم کنه...وگرنه شما ازش جدا می شید.
    شما خودتون هم می دونید که این رابطه هایی که تو اینترنت شکل می گیره حقیقی نیست...شاید نه اون دختر خیلی همه چیز تموم باشه و نه این دوست دارم دوست دارمای شوهرتون حقیقی باشه.وگرنه تاحالا ده باره از شما جدا شده بود و با اون ازدواج کرده بود.
    پس سکوت نکنید و تا این علاقه به صورت حقیقی شکل نگرفته دست رو دست نذارین و کاری بکنین...وگرنه اون وقت نه راه پس دارین و نه را پیش.
    موفق باشین.

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

ببین تو که از حرفاشون اطلاع داری پس حتما دعوایی مشکلی هم پیششون هست بگرد نقاط ضعف اون خانم پیدا کن که همسرت گله میکنه و اون تو خودت تقویت کن ،8 سال زندگی کردی میدونی چه چیزی شوهرت دوست داره به چه چیزی جذب میشه همه اینارو تو خودت پیدا کن تو یه پوئن از اون بالاتری چون تو باهاش زندگی میکنی شریکشی هرجا بره شب میاد پیش تو پس مطمئن باش میتونی فقط اراده کن و روی اون زن رو کم کن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد