نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مخالفت خانواده با کنکور

1096
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8935
    تشکـر
    23
    تشکر شده 18 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت خانواده با کنکور

سلام
    من 23 سالم هست دیپلم گرافیک دارم و این رشته رو هم خیلی دوست دارم. من 3 بار کنکور دادم که اولیش به خاطر انتخاب بد رشته قبول نشدم، سال بعد هم دانشگاه پیام نور قبول شدم که اونم چون راهش دور بود نرفتم و پارسال که باز هم دانشگاه پیام نور این بار مسیرش نزدیکتر بود
    اما من تصمیم گرفتم برم و خارج از ایران ادامه تحصیل بدم که خانوادم مخالفت کردن و نذاشتن که برم
    حالا که نذاشتن برم به ادامه تحصیل تو ایران هم دارن باهام مخالفت میکنن. میگن این همه درس بخونی خودتو عذاب بدی که آخرش چی بشه؟ اما من درس و رشتم رو دوست دارم و میخوام ادامه بدم
    ولی یکمی ناامیدم از خودم و نمیدونم دوباره چه جوری برای کنکور اقدام کنم؟
    ممنون میشم کمکم کنید.
    امضای ایشان
    دلـم نـه عـشق مـیخواهد .. نـه احـساسات قـشنگ ...
    نـه ادعـاهای بـزرگ .. نـه بـزرگهای پـر ادعـا ...
    دلـم یـک دوسـت مـیخواهد ...
    کـه بـشود بـا او حـرف زد ...
    و بـعد پشیـمان نـشد ...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مخالفت خانواده با کنکور

نقل قول نوشته اصلی توسط azam_b نمایش پست ها
    سلام
    من 23 سالم هست دیپلم گرافیک دارم و این رشته رو هم خیلی دوست دارم. من 3 بار کنکور دادم که اولیش به خاطر انتخاب بد رشته قبول نشدم، سال بعد هم دانشگاه پیام نور قبول شدم که اونم چون راهش دور بود نرفتم و پارسال که باز هم دانشگاه پیام نور این بار مسیرش نزدیکتر بود
    اما من تصمیم گرفتم برم و خارج از ایران ادامه تحصیل بدم که خانوادم مخالفت کردن و نذاشتن که برم
    حالا که نذاشتن برم به ادامه تحصیل تو ایران هم دارن باهام مخالفت میکنن. میگن این همه درس بخونی خودتو عذاب بدی که آخرش چی بشه؟ اما من درس و رشتم رو دوست دارم و میخوام ادامه بدم
    ولی یکمی ناامیدم از خودم و نمیدونم دوباره چه جوری برای کنکور اقدام کنم؟
    ممنون میشم کمکم کنید.
    خب تمام این موارد به خود شما مربوط میشه ....

اگه واقعا" علاقه به ادامه دادن در این رشته در شما وجود داره پس باید از جایی شروع کنید

به هرحال در کنار ادامه تحصیل میتونید کارم بکنید و رضایت خانواده رو هم جلب کنید ...

پس اول از همه به جای این ناامیدی با خودتون کنار بیایت و ببینید واقعا" چیکار میخوایت بکنید

پس منطقی فکر کنید و قاطع رفتار کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد