نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: افسردگی بعد از تحصیل به دلیل بیکاری

2136
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9070
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

افسردگی بعد از تحصیل به دلیل بیکاری

باسلام به همه
    من 23سالمه یکساله که لیسانسموگرفتم خیلی دنبال کارگشتم اماهیچ کاری برام پیدانشدخیلی افسرده شدم چون همیشه پیش خودم میگفتم درسم تموم بشه حتما میرم سرکار،الان نشستم برای ارشدمیخونم امااصلا انگیزه ندارم دارم به زورمیخونم الانم میترسم اگه قبول نشم هیچ حرفی واسه گفتن ندارم برای گفتن ،الاننمیدونم که میخام چیکارکنم اگه قبول نشم براارشدبین دوستام هیچ حرفی برای گفتن ندارم چون اوناهمه یاسرکاررفتن یاارشدقبول شدن من واقعاافسرده اولطفاکمکم کنین باتشکر

2. کاربران زیر از عطی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : افسردگی بعد از تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط عطی نمایش پست ها
    باسلام به همه
    من 23سالمه یکساله که لیسانسموگرفتم خیلی دنبال کارگشتم اماهیچ کاری برام پیدانشدخیلی افسرده شدم چون همیشه پیش خودم میگفتم درسم تموم بشه حتما میرم سرکار،الان نشستم برای ارشدمیخونم امااصلا انگیزه ندارم دارم به زورمیخونم الانم میترسم اگه قبول نشم هیچ حرفی واسه گفتن ندارم برای گفتن ،الاننمیدونم که میخام چیکارکنم اگه قبول نشم براارشدبین دوستام هیچ حرفی برای گفتن ندارم چون اوناهمه یاسرکاررفتن یاارشدقبول شدن من واقعاافسرده اولطفاکمکم کنین باتشکر
    راستش اگه در دوره کارشناسی نتونستید کاری متناسب با رشته خودتون پیدا کنید،

پس در دوره کارشناسی ارشد هم نمیتونید اینکارو انجام بدید ....

قصد ناامید کردنتون رو ندارم ... فقط میخوام بهتون بگم این حسی نیست که شما بخوایت خودتون رو بخاطر ناراحت کنید ...

تمام این مراحل رو بیشتر دوستان گذروندن و شما میتونید در راه های دیگه ای برای کار کردن و کسب درآمد

فعالیت کنید ...

پس خودتون رو بخاطر حرف دوستان و مردم اسیر و افسرده نکنید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط عطی نمایش پست ها
    باسلام به همه
    سلام عزیزم
    راستش مشکل پیدا کردن شغل مخصوصا برای خانوما با توجه به محدودیتهایی که هست برای خیلیا هست.بخصوص اونایی که پارتی ندارن اما با شایستگی خودت مطمئنا پیدا یشه منم مثل شما من سه ساله فارغ التحصیل شدم اتفاقا دو هفته بعد از فارغ التحصیلی دنبال کار بودم برای ارشدم میخوندم کفش آهنی پام کردم کلی آزمون شرکتهای دولت و خصوصی رو دادم و اونجاها قبول نشدم و توی شرکتهای خصوصی میرفتم و اونا وعده میکردن که باهات تماس میگیرم و تازه لاان چندماهیه که میرم سریه کار مناسب مرتبط بارشتم که اونم بخاطر رشتمه که مرتبط باهاش پیدا کردم خداروشکر
    میخوام درکل بگم این مشکل اونقدرام بزرگ نیست که بخوای اینهمه نا امید باشی و اینجوری فک کنی آدم برای بدست آوردن خواسته هاش باید براش تلاش کنه. ولی الان که سرکارم حسرت اینو میخورم که باید میموندم برا ارشد یه جای خوب قبول میشدم کاری رو انجام بده که بعدا حسرت نخوری شما تمام تلاشتو بکن برای ارشدت بخون و از یه طرفم دنبال کار باش انشا... همچی درس میشه و به حرف مردم و اطرافیان توجه نکن نکات مثبتشو جذب کن
    موفق باشی

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9070
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون ازراهنمایی همه اماهمه میگیدکه برای ارشدبخونم اماانگیزشوچکارکنم که نیست انگیزه ندارم چون ازکارپیداکردن ناامیدشدم همه میگن اگه درسم نشدبرودنبال علایق خودت کارایی که دوس داری امااونام پول میخادلطفابیشترراهنماییم کنیدباتشکر

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

برای انگیزه پیدا کردن باید هدف داشته باشی.برای هر کاری آدم باید اول هدف داشته باشه بعد برنامه ریزی کنی.برای خودت پاداش و تنبیه درنظر بگیر اگه واقعا قصدت قبولی تو ارش هست از مشاورای تحصیلی میتونی کمک بگیری.البته اگرم نشد اصلا جای ناراحتی نیست باید ببینی اولویتهای زندگیت چیه.اما یه بوم و دو هوا نباش اینکه درس بخونی بگی وای کار ندارم کار داشته باشی بگی وای درس نخوندم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)