نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: عدم ارگاسم در رابطه جنسی

5878
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9152
    تشکـر
    14
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم ارگاسم در رابطه جنسی

سلام...خانومی هستم که 20سال دارم و 2 ساله که ازدواج کردم... همسرم رو خیلی دوسش دارم,اون هم همین طور... ما در دوران عقدیم ولی رابطه جنسی از همون اول عقد داریم.من تا بحال در رابطه جنسی با همسرم به ارگاسم نرسیدم... نمیدونم چیکار باید بکنم...خودم خیلی گرم هستم ولی اصلا ارضا نمیشم و کم کم سرد میشمبا عرض پوزش وقتی خودارضایی از قسمت چوچوله دارم به ارگاسم میرسم ولی در طول رابطه دخولی با همسرم اصلا به اون اوج نمی رسم. چون حس میکنم خودارضایی یه گناهه دیگه انجامش نمیدم ولی بیشتر سرد میشم و حتی توی روانم هم تاثیر میذاره...حتی شده که 1ساعت طولش دادیم ولی با بیشتر شدن طول رابطه درد در من بیشتر میشه نه چیز دیگه....توی رابطه ی دخولی 5 دقیقه اول لذت میبرم بعدم دیگه یه خستگی و لرزیدن پا رو دارم.در این 2 سال هم اصلا تاحالا به اوج نرسیدم....چیکار کنم؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : عدم ارگاسم در رابطه جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط عشق همسرش نمایش پست ها
    سلام...خانومی هستم که 20سال دارم و 2 ساله که ازدواج کردم... همسرم رو خیلی دوسش دارم,اون هم همین طور... ما در دوران عقدیم ولی رابطه جنسی از همون اول عقد داریم.من تا بحال در رابطه جنسی با همسرم به ارگاسم نرسیدم... نمیدونم چیکار باید بکنم...خودم خیلی گرم هستم ولی اصلا ارضا نمیشم و کم کم سرد میشمبا عرض پوزش وقتی خودارضایی از قسمت چوچوله دارم به ارگاسم میرسم ولی در طول رابطه دخولی با همسرم اصلا به اون اوج نمی رسم. چون حس میکنم خودارضایی یه گناهه دیگه انجامش نمیدم ولی بیشتر سرد میشم و حتی توی روانم هم تاثیر میذاره...حتی شده که 1ساعت طولش دادیم ولی با بیشتر شدن طول رابطه درد در من بیشتر میشه نه چیز دیگه....توی رابطه ی دخولی 5 دقیقه اول لذت میبرم بعدم دیگه یه خستگی و لرزیدن پا رو دارم.در این 2 سال هم اصلا تاحالا به اوج نرسیدم....چیکار کنم؟؟؟؟
    این حالت شایع است هرچند اغلب زنان با تحریک کلیتوریس به ارگاسم میرسند...

دیده شده که یک چهارم زنان در اولین سال پس از ازدواج اصلا ارگاسم را تجربه نکرده اند...

علل آن ممکن است ناشی از ظرفیت پایین مرد در تحریک زن یا عدم توجه به احساساتش باشد...

گاه زنی که با استمناء به ارگاسم میرسد ممکن است در حین مقاربت به این حالت نرسد...

علل دیگر , خستگی اختلال افسردگی, بیماری فیزیکی و عوارض داروها ست...

درمان در جهت رفع علل زمینه ای است. در صورت عدم وجود این امر , تشویق زن به بیان احساساتش ...

به مرد,وپاسخ به آنها( مثل درمان جنسی میباشد). در صورت روابط ضعیف دوزوج درمان زناشویی مفید است...

به همین خاطر تصور گناه بودن ارتباط جنسي ...

حيا و شرم از ازتباط جنسي ، استمنا ، نزديكي دردناك ، سابقه سواستفاده جنسي وغيره ...

میتونه دلیلی برای به ارگاسم نرسیدن باشه ...

در درمان اين افراد بايد بيشتر به فاكتورهاي احساسي توجه شود ...

درمان شامل دادن اطلاعات و تكنيك هاي مخصوص جهت تمرين در منزل در اين مرحله پزشك كمك مي كند ...

تا اضطراب و يا هيجان كاهش پيدا كند همچنين براي كشف احساساتي كه در به ارگاسم رسيدن ...

براي زن خوشايند است يك برنامه منحصر بفرد طراحي مي نمايد...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. 3 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9152
    تشکـر
    14
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مهسا جان مرسی از اطلاعاتت... من و همسرم چون تو عقدیم آرامش نداریم واقعا...چون مجبوریم تو اتاق من یا تو اتاق اون باشیم یه حالت عدم امنیت رو همش دارم...یا حس میکنم الانه که یکی درو واکنه...بعضی وقتا هم که حس میکنم حسش در من نیست...بعضی وقتا حس میکنم همسرم کارشو از روی عادت انجام میده و دوستم نداره...کلا نمیدونم چرا قبلش تحریک میشم ولی وقتی موقع انجام کار میرسه بعد 5 دیقه دیگه حسی ندارم...از مشاور رو در رو هم خجالت میکشم... حتی به همسرم هم این موضوع رو نگفتم...حین رابطه ازم میپرسه ارضا شدی یا اینکه خوبه کافیه!منم مجبورم وقتی خسته شدم به دروغ بگم آره خوبه...بسه! ولی خودم اینجوری اذیت میشم...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9152
    تشکـر
    14
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ها شما هم مشکل منو دارین؟؟؟ یعنی میخوام ببینم چند درصد خانما اینجوری مثل من هستن؟؟؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

شما به یک مکان آرام و دور از استرس نیاز دارید - ارگاسم فقط نباید با دخول صورت بگیرد - ************ دهانی و تحریک با زبان + تحریک با دست و هزار راه دیگر !

7. کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9137
    تشکـر
    61
    تشکر شده 26 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام خسته نباشید
    تو این شرایط همسر تون باید پیش نوازی انجام بده به این قسمت برید از همسرتون بخواید بخونن البته به عنوان برادر کوچیکتون میگم فقط خونسرد باشید مشکل بیشتر مردم اینه
    اصل پیش نوازی | رسانه آموزشی دکتر شمشیری سایت زیر رو بخونید

9. 2 کاربران زیر از احسان نینجا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9152
    تشکـر
    14
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

همه چیز رو رعایت میکنیم... ولی از طریق دخول حسی در من ایجاد نمیشه... یه لذت 5 دیقه ای هستش... حتی پیش نوازی و معاشقه و ... از راه های دیگه شاید ارضا بشم ولی از راه دخول تا الان حتی یکبار هم به ارگاسم نرسیدم... نمیدونم کسی درک میکنه یا نه

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

همه چیز رو رعایت میکنیم... ولی از طریق دخول حسی در من ایجاد نمیشه... یه لذت 5 دیقه ای هستش... حتی پیش نوازی و معاشقه و ... از راه های دیگه شاید ارضا بشم ولی از راه دخول تا الان حتی یکبار هم به ارگاسم نرسیدم... نمیدونم کسی درک میکنه یا نه
    عزیزم! تعداد زیادی از خانمها صرفاً با دخول به اوج لذت جنسی (ارگاسم) نمیرسند. پیش نوازی و ... که لازمه رابطه جنسی برا ی خانمهاست. اما غیر از اون همزمان با دخول، باید کلیتوریس شما هم درگیر رابطه باشه، چون شما هم مثل خیلی از بانوان دیگه از طریق واژینال به مرحله ارگاسم نمیرسید. از همسرتون بخواید هنگام دخول کلیتوریس رو هم درگیر رابطه کنند . مشکلتون حل میشه مطمئن باشید!

12. کاربران زیر از mahsa_bestgirl87 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9152
    تشکـر
    14
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من فکر میکردم تنها مشکل منه... ولی میبینم روش ما نادرست بوده... بچه ها درمورد نقطه جی میشه توضیح بدین یکم؟؟؟؟؟؟

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

من فکر میکردم تنها مشکل منه... ولی میبینم روش ما نادرست بوده... بچه ها درمورد نقطه جی میشه توضیح بدین یکم؟؟؟؟؟؟
    به این لینک مراجعه کن:
    ویکی پدیا

15. کاربران زیر از mahsa_bestgirl87 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد