نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رابطه عاشقانه پنهانی

1174
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

رابطه عاشقانه پنهانی

سلام. لطفا نظرتان را بدهید .ب فردی در گذشته علاقه مند شده ام ولی اون همیشه بصورت پنهانی بمن ابراز علاقه میکرده و من نیز از این بابت خیلی ناراحت هستم ک چرا بصورت علنی نمیگوید ؟؟ همه چیز را میدانم ک نباید بهش ابراز عشق و علاقه میکردم ولی اخر نفهمیدم ک چرا اون فرد حتی اگر هم علاقه ای نداشت به من چرا پنهانی ابراز علاقه میکرد ؟؟؟ این امکانش هست ک خانواده اش کسی را برایش درنظر بگیرند و او هم نتواند بیان کند مشکلش را چون من هر طوری پازل این موضوع را کنار هم میچینم نمیشود باز یه جای کار میلنگد ؟؟ بحث سرکار گذاشتنم نمیشود چون درباره اینده با من حرف زده است درباره خونه ماشین مهریه و نظر مرا خواسته است همه اینها بصورت پنهانی بوده یعنی با خط دیگری و اخرش هم میگوید دارم امتحانت میکنم و خودش را نیز معرفی میکند در واقع اخرش ی روز میفهمی کی هستم احساس میکنم اعتماد ب نفس ندارد یا در کل ثبات شخصیتی ندارد و همیشه در حراص هست ک مبادا من نپذیرمش من ارتباط را قطع کرده ام الان تقریبا ی ماهی میشود نمیدانم اگر دوباره امد چگونه برخورد کنم حتی ب صورت علنی دوست ندارم ب دیده تحقیرانه نگاهم کند در واقع عشق را ازش گدایی کنم و خودم را ادمی اویزیون نشون بدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رابطه عاشقانه پنهانی

نقل قول نوشته اصلی توسط satare نمایش پست ها
    سلام. لطفا نظرتان را بدهید .ب فردی در گذشته علاقه مند شده ام ولی اون همیشه بصورت پنهانی بمن ابراز علاقه میکرده و من نیز از این بابت خیلی ناراحت هستم ک چرا بصورت علنی نمیگوید ؟؟ همه چیز را میدانم ک نباید بهش ابراز عشق و علاقه میکردم ولی اخر نفهمیدم ک چرا اون فرد حتی اگر هم علاقه ای نداشت به من چرا پنهانی ابراز علاقه میکرد ؟؟؟ این امکانش هست ک خانواده اش کسی را برایش درنظر بگیرند و او هم نتواند بیان کند مشکلش را چون من هر طوری پازل این موضوع را کنار هم میچینم نمیشود باز یه جای کار میلنگد ؟؟ بحث سرکار گذاشتنم نمیشود چون درباره اینده با من حرف زده است درباره خونه ماشین مهریه و نظر مرا خواسته است همه اینها بصورت پنهانی بوده یعنی با خط دیگری و اخرش هم میگوید دارم امتحانت میکنم و خودش را نیز معرفی میکند در واقع اخرش ی روز میفهمی کی هستم احساس میکنم اعتماد ب نفس ندارد یا در کل ثبات شخصیتی ندارد و همیشه در حراص هست ک مبادا من نپذیرمش من ارتباط را قطع کرده ام الان تقریبا ی ماهی میشود نمیدانم اگر دوباره امد چگونه برخورد کنم حتی ب صورت علنی دوست ندارم ب دیده تحقیرانه نگاهم کند در واقع عشق را ازش گدایی کنم و خودم را ادمی اویزیون نشون بدم
    باید بگم مورد جالبیه که ار بیان احساساتش اینقدر نگرانه !

خب دوست عزیز اگه به ایشون با این اخلاق و رفتار علاقه ای ندارید پس دلیلی برای جواب دادن به

سوالاتش هم ندارید ...

پس بهتره از همین الان تکلیفتون رو با خودتون و احساستون معلوم کنید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

من بهش علاقه دارم فقط نمیدانم چرا علنی نمیکند چون کاملا شناخت دارم روش نمیدانم چکار کنم ک علنی صحبت هایش را بیان کند خیلی بهم سخت میگذره ک بصورت پنهانی بهم علاقه نشون میده اگر هم از من متنفر باشد یا خوشش نیاد درباره زندگی ایندش صحبتی ب میان نمیاورد درست است ؟؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزيز مجهولات در اين رابطه بسيار است اگر صحبت درباره آينده روشن و واضح باشه بهتر مي تونه جوابگوي سوالات شما باشه

در موقعيت مجهول ،سوال و جواب مبهم و گيج كننده پيش مياد.صريح بپرسين صريح جواب مي گيرين

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

من ب خط خودش اس میدم ولی اون میره از ی خط دیگه ج منو میده نمیدونم چرا ؟ قشنگ ج سوالمو میده بدون هیچ ابهامی چون من بهش ابراز عشق و علاقه کردم اون سکوت کرد بد چند وقت میره با ی خط دیگه ج منو میده نمیدونم مشکلش چیه با من خیلی هم ناراحت میشه رهاش میکنم میگه با کسی هستی ؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد