نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ناراضی بودن از روابط همسر در اینترنت

1923
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9233
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ناراضی بودن از روابط همسر در اینترنت

باسلام, زنی ۳۰ ساله هستم که ۵ سال از زندگی مشترکمون میگذره , دختری ۲ ساله داریم, از ابتدای ازدواج با همسرم مشکلات زیادی داشتم بزرگترین اون اعتیاد همسرم بود که با صبر و کمک تونستم ایشون رو ترک بدم از همون ابتدا بد دهان و دست بزن داشتن که به مرور خوب شدن نه بصورت کامل , تو تمام مدت من مشکلاتم رو از خانوادم پنهان میکردم که ایشون احترامش رو از دست نده, در حال حاضر هم با رفتن در برنامه های لاین و بی تالک و ارسال پیام به دخترها خودش رو حسابی مشغول کرده دیدن عکس های مبتذل هم شده براش یک برنامه روتین با دعوا و خواهش و هر طریقی ازش خواستم که برنامه ها رو پاک کنه ولی بدتر میکنه در ضمن من با تمام مشکلات هر شب که همسرم میاد اراسته و با اغوشی باز ازش استقبال میکنم ولی دست بردار نیست, لطفا راهنمایم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ناراضی بودن از روابط همسر در اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط heydarian نمایش پست ها
    باسلام, زنی ۳۰ ساله هستم که ۵ سال از زندگی مشترکمون میگذره , دختری ۲ ساله داریم, از ابتدای ازدواج با همسرم مشکلات زیادی داشتم بزرگترین اون اعتیاد همسرم بود که با صبر و کمک تونستم ایشون رو ترک بدم از همون ابتدا بد دهان و دست بزن داشتن که به مرور خوب شدن نه بصورت کامل , تو تمام مدت من مشکلاتم رو از خانوادم پنهان میکردم که ایشون احترامش رو از دست نده, در حال حاضر هم با رفتن در برنامه های لاین و بی تالک و ارسال پیام به دخترها خودش رو حسابی مشغول کرده دیدن عکس های مبتذل هم شده براش یک برنامه روتین با دعوا و خواهش و هر طریقی ازش خواستم که برنامه ها رو پاک کنه ولی بدتر میکنه در ضمن من با تمام مشکلات هر شب که همسرم میاد اراسته و با اغوشی باز ازش استقبال میکنم ولی دست بردار نیست, لطفا راهنمایم کنید
    خب تا جایی که من اطلاع دارم یکی از روش های دور کردن افراد از فکر اعتیاد همین روش هستش

یعنی فرد خودش رو به چیزهایی مشغول میکنه تا فکرش از اعتیاد خارج بشه ...

به همین خاطر بهتره شما بجای مخالفت با این نرم افزارها با روش خودش عمل کنید و

در این مواقع کنارش باشید و خودتون رو در استفاده مشتاق نشون بدید تا بتونید بهش نزدیک باشید

در موقعیت هایی مدیریت و کنترلش کنید ...

وگرنه مخالفت شما تنها و تنها خودتون رو اذیت خواهد کرد و از طرفی ایشون رو در کارش لجباز تر ....

و ممکنه خدایی نکرده مخالفت های شما ایشون رو دوباره به سمت اعتیاد سوق بده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4216
    تشکـر
    25
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ناراضی بودن از روابط همسر در اینترنت

بسم الله الرحمن الرحیم

خانم محترم دوست عزیزم فرخ درست عرض کردند مخالفت کردن ممکنه که حس لجبازی رو در همسرتون شدید تر کنه و اینکه شما خودتون رو در اختیار همسرتون قرار میدید هم ایثار بزرگیه ، اما به نظر بنده شما از خصوصیات همسرتون هم باید میگفتید مثلا که آیا اهل گفتگو هستند یا نه؟ در مواجه با مسائل چطور واکنشی نشون میدن و خصوصیاتی از این قبیل تا مشاور دات کو بهتر راهنماییتون کنه خب بهر حال ما به همین اندک بسنده میکنیم.
    قبل از هرچیز باید بخدا توکل کنید .
    ابتدا بنده سوالی دارم که آیا همسر شما در جلسات na شرکت میکنند یا خیر؟ اگر شرکت میکنند که به شما پیشنهاد میکنیم از کتبی که در این زمینه نوشته شده رو مطالعه کرده تا ابزار ها و راهکارهایی جهت مقابله با اینگونه بحران ها بهتون نشون بده و بتونید برای ایشون یک راهنما باشید(بعلاوه کسی که در این جلاسات با ایشون هست) بگذریم، اگر که ایشون در اینگونه جلسات شرکت نمیکنند ازشون بخواهید که به جلسات naبروند و حضور مستمر داشته باشند چرا که اینگونه جلسات شخص بهبود یافته را تا حدی از لغزش به سوی مواد منع کرده البته لازم به ذکر هست که لحن گفتار شما بسیار موثر هست . یادآور میشوم که بعضی افراد از حس ترحم بیزار و بعضی نیز دوست دار این حس اند باید ببیند که شوهر شما از کدام دسته هست که هر کدام راه کارهای خودش رو داره که در این بحث نمیگنجه و در ضمن این افراد طاقت درد و دل کردن رو ندارند و شما به هیچ وجه با ایشون درد و دل نکنید اما به درد و دل هایی که میکنند گوش بدید و به هیچ وجه با همسرتون بحث نکنید چرا که به قول دوست عزیزم خودتون آسیب میبینید.

(البته بنده بازهم از نوع شخصیت شما و جو خانوادگیتون مطلع نیستم و صرفا راهکار پیشنهاد میکنم و قصد توهین ندارم.)

و آخرین نکته که بسیار تأثیر دارد انشاالله اینه که شما سعی کنید کم کم نوای قرآن رو در منزلتون پخش کنید تا ابتدا فضای منزلتون رنگ دیگه ای بگیرد و بعد به آرامی و لطف خدا در روح و وجود خانواده تان رسوخ کند انشاالله.
    همیشه از خداوند یاری بطلبید
    چرا که میفرماید :
    آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست؟

در پناه حق

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)